Perlička ze dna meziřádků

Autor
Štítky

Omlouvám se standovi.e, že mu lezu do článku, ale jen krátce pro ty, kdo to včera nezaregistrovali: 

Sartre se stal spambotem. Jeho pracovní nasazení a výkon, kdy zvládal reagovat téměř na vše a v každém vlákně měl poslední slovo, bylo tak obdivuhodné, že ho Masterův spamfiltr vyhodnotil jako robota. 

Jistě si vzpomenete, že před časem jsme měli v komentářích problémy se spamujícími roboty, kteří nám vnucovali viagru. Master se tehdy docela zapotil, aby vymysel program, který by tyto spamboty odfiltroval, vymazal spamy, ale aby zbytek diskuse zůstal. Celkem se mu to povedlo. Vyrobil spamfiltr, který reaguje na určité jevy v komentářích včetně četnosti výskytu, IP adresy, vzájemné kolerace, používání odkazů a emotikonů a dalších kritérií. Díky nim dokázal zajistit, že nám zůstala zachována kompletní diskuse od počátku časů.

Můj chudák bratr ovšem nemohl čekat, že se tu objeví tak šikovný a agilní elf, že se svým zájmem o evropské hodnoty případně se svou kompulzívní poruchou zvládne stát spambotem.  Uvedený filtr  pročesává diskuse a pokud najde robota, smaže jeho příspěvky, případně je ani nepustí. 

Upozorňuji proto všechny, že pokud budou reagovat na Sartra, mohou o své příspěvky přijít. Filtr bohužel neumí smazat příspěvek bez reakcí pod ním.  Sartrovy příspěvky nejspíš budou ještě nějakou dobu mizet, dokud se v celkových číslech a chytrých permutacích opět nedostane na úroveň, pod kterou spamfiltr uzná za člověka. Včera večer se Sartre pokoušel dál psát příspěvky, dokonce zkusil změnit nick a filtr to asi naštvalo tak mazal a mazal a skoro pokaždé přidal i nějaké starší i s reakcemi. Potíž je v tom, že se Sartrovo tapetování pořád pohybuje těsně kolem hranice pro roboty. Takže ho to chvílemi pustí jako by se nic nestalo a pak překročí zase nějaká kritéria a začne ho to mazat. Už to promazalo i starší články. Master jen zajistil, že by to nemělo zpětně pokračovat dál. V posledním týdnu je ovšem diskuse už poškozená. 

Pokud nereagujete na Sartra, nemělo by se nic stát. Tedy když nebudete mít desetinásobek příspěvků oproti normálu, počítač vás něchá na pokoji i když budete dávat odkazy nebo smajlíky.  Ovšem pokud zareagujete na Sartra a nebo kohokoliv, kdo bude mít svůj příspěvek pod Sartrem, může se stát, že o příspěvěk přijdete nebo to nebude dávat smysl. 

Závěrem chci říci, že diskuse neuzavřeme, pořád bude možné reagovat a nebudeme vyžadovat žádné přihlášení nebo identifikaci.  Naštěstí je můj bratr velmi velmi schopný a má prý v šuplíku když tak ještě další kritéria na odfiltrování robotů. Sartre samozřejmě může kdykoliv napsat článek, který mu obratem vydám. A pokud si tak týden či dva počká a pak bude v diskusích přispívat uměřeně, bude všechno v pořádku.

Prosím  v dnešní diskusi se zaměřte na vlastní standův článek a tuto informaci jen vezměte na vědomí.

 

A teď už standa.e: 

 

Titulek článku (nejzásadnější část elektronické žurnalistiky) uveřejněného 20.1.2019 v 9:19 na Novinkách:

"Z ruské policie vyhodili policistku, kterou znásilnili nadřízení"

Perex článku (tedy výtah nejdůležitějšího obsahu článku, často to poslední, co čtenář přejede očima) pak zní:

"Ze služeb ruského ministerstva vnitra byla propuštěna policistka, kterou loni v říjnu znásilnili její nadřízení. O místo přišla i její kolegyně, která v případu figuruje jako svědkyně. Oznámila to agentura Interfax a tuto informaci posléze potvrdilo i vedení republikového ministerstva vnitra v Baškortostánu, kde znásilněná policistka sloužila jako detektiv."

Příběh popsaný titulkem a perexem se zdá být jasný. V ruské policii, když ohlásí policistka své znásilnění nadřízenými a druhá jí to dosvědčí, následuje vyhazov. Drtivá většina čtenářů, pokud se dostala až sem, článek bez dalšího čtení opouští, jen utvrzena ve svém přesvědčení o poměrech v tom zlém, totalitním, sexistickém a machistickém Rusku a jeho orgánech. Nakonec, proč bychom jinak měli vůbec číst zprávu o vyhazovu nějaké znásilněné policistky, kdyby za tím nebylo něco podobného?

Ale jak se příběh, podle zbytku článku, vlastně odehrál?

a) Dotyčné policistky dělaly se svými kolegy na policejní služebně vodkový mejdan, který se zvrhl ve znásilnění.

b) Násilníci byli okamžitě po udání posláni za mříže, a to (zřejmě na ruské poměry) tak rychle, že je to přisuzováno vlivu tatíka oběti – plukovníka policie.

c) Načež proběhlo šetření samotné zábavy na služebně – a její účastníci byli právě za onu chlastačku v prostorách služebny od policie vyhozeni (Tatík-plukovník zřejmě neměl až tak dlouhé prsty).

Porovnávám narativ naznačený titulkem a perexem s narativem, jenž vychází ze znalosti článku. A dostávám dva odlišné příběhy. Na jedné straně, na té nejčtenější, je mezi řádky naznačena zvůle ruských státních orgánů na nebohé oběti (opakovaná vazba: znásilněná – vyhazov, svědčící o znásilnění - vyhazov) – na straně druhé, v té méně čtené části, funkční mechanismus práva a snaha po jeho fungování (chlastali na služebně reprezentující stát). Vztah mezi opakovaně zdůrazněným znásilněním a následným vyhazovem je pouze ten, že obojí má svůj počátek v chlastu. Policistce se stalo totéž, co opilému řidiči, do něhož to narve jiný opilec a šetření ukázalo, že byli na silnici pod vlivem oba. Viník je pak navíc souzen za své provinění.

Vzorový příklad manipulace "pravdou", kdy nemůže autorovi "nikdo nic", protože on přece uvedl vše – ale většina lidí si myslí, co si myslet má. Ale třeba Novinkám křivdím. Třeba jsou prostě jenom tak nešikovní...

Nestačí, než uznale pokývat hlavou

zdroj:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/494991-z-ruske-policie-vyhodili-policistku-kterou-znasilnili-nadrizeni.html

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Ale, stando.e, to je přece běžná praxe. Divíte se jako malé děcko (odpouštím vám všecko).
Jak byste chtěl prodat článek/připoutat k němu pozornost/, než titulkem a nověji i perexem?
Doba je rychlá, čtenář informacemi přehlcen, je třeba ho nalákat. To jde napříč geopolitickým spektrem.
Ještě se hodí foto, stejně skandální, s maličkou poznámkou "Ilustrační foto" a autorem fota "fotobanka".
A už to fičí...………..

Zatím bez slepic

Co jste napsal je jeden z důvodů, proč si novinařiny tak málo vážím, vlastně novinářů. Doba není rychlá, pouze novinářů a hlavně "novinářů" je jak sraček! Něco jako trubci v úlu (čest výjimkám), bez nich to také nejde, ale alespoň brzo vychcípají a je od nich v úlu pokoj (cca 6 týdnů, nebo do chvíle, kdy se spáří). Příroda, na rozdíl od nás, to má s nimi zařízený tak, že od července začnou dělnice z včelstev trubce vyhazovat, odmítají je krmit a zabraňují jim v přístupu k zásobám medu. Trubci proto hynou hladem a zimou - asi tak podobně bych si to představoval aby presstuti, pí-arové, lobbyové, prostě všichni ti, bez (téměř žádné vymahatelné) odpovědnosti, skončili!

Zatím bez slepic

Jenom technická poznámka - nedivím se. Jenom si myslím, že by některé věci měly být občas řečeny nahlas. A je mi jasné, že toto je jen jeden příklad z mnoha.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

2004 - 2005. kdy Českem zmítala kampaň vykreslující řidiče kamionů jako skvěle vycvičené teroristy hotové kdykoli zabít kohokoli, kdo se dostal do jejich perimetru.
Takže jste se v článku pod titulkem "KAMION OPĚT VRAŽDIL" dozvěděli na samém konci, že při čelním střetu pekařské Avie a osobáku, vněmž se vezli opilí kluci z taneční zábavy, zahynul řidičův spolujezdec, ostatní se z toho vyhrabali, někteří dokonce bez vážného zranění.
Tehdejším důvodem běsnění médií nebyla pochopitelně touha nebezpečných točvolantích hovad po krvi nevinných, nýbrž direktivum naladění veřejnosti na vlnu pomsty, kteroužto mělo být - světe, div se - zavedení mýta na dálnicích a "vybraných úsecích" hlavních silničních tahů, tak fikaně, aby si budoucí Koblihové neuvědomili, že zdražení dopravy bohužel odsere koncový zákazník.
Veřejnost byla dokonce vybičována takovým způsobem, že se v mžiku rozšířil nový sport - tzv. vybržďování kamionů. Nebýt soudců, kteří začali rozdávat poměrně brutální flastry za nehody způsobené těmito kratochvilnými seancemi, stal by se ze silnic opravdový Divoký západ.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Etický kodex novináře, vypracovaný Syndikátem novinářů v 1998 a aktualizovaný o rok později, je rozdělen do tří částí. Ta první je uvozena větou "Právo občana na včasné, pravdivé a nezkreslené informace." Novinář je proto povinen:
a) zveřejňovat jen informace, jejichž původ je znám, nebo v opačném případě je doprovodit nezbytnými výhradami
b) respektovat pravdu bez ohledu na důsledky, které to pro něj může mít
c) dbát na rozlišování faktů od osobních názorů
d) hájit svobodu tisku i svobodu jiných médií
e) neodchylovat se věcně od pravdy ani v komentáři z důvodu zaujatosti
f) nepřipustit, aby domněnka byla vydávána za ověřený fakt a zprávy byly deformovány zamlčením důležitých dat
g) odmítat jakýkoliv nátlak na zveřejnění nepravdivé, nebo jen částečně pravdivé informace
h) odmítat jaakékoliv zásahy státních orgánů, jež by mohly ovlivnit pravdivé sdělení
i) přijímat pouze úkoly srovnatelné s jeho profesionální důstojností
j) nepoužívat nepoctivé prostředky k získání informací, fotografie nebo dokumentu nebo využívat k tomu v dobré víře kohokoliv

2. část Požadavky na vysokou profesionalitu v žurnalistice
námatkou už jen pár bodů
g) nezneužívat výsad, plynoucích z povolání novináře k prezentování svých osobních postojů

3. část Důvěryhodnost, slušnost a serióznost zvyšují autoritu médií.
c) respektovat soukromí osob, zejména dětí a osob, které nejsou schopny pochopit následky svých výpovědí
d) dodržovat přísně zásadu presumce neviny a neidentifikovat příbuzné oběti nebo delikventů bez jejich jasného povolení
e) považovat pomluvu, neprokázaná obvinění, překroucení dokumentů, faktů a lží za nejzávažnější profesionální chyby

https://syndikat-novinaru-cr-z-s.webnode.cz/etika/kodex/

Zatím bez slepic

Syndikát novinářů je srandaorganizace, která nikoho nezajímá. Například v naší gubernii jsou jejími členy zpravidla jen novinářští vysloužilci, aktivní novináři skoro vůbec.

Zatím bez slepic

daný rozumem pak klade důraz na to, aby si čtenář VŽDY přečetl celý článek a nikoli jen nadpis př. preambuli. To platí i zde.

Zatím bez slepic

Etický kodex čtenáře daný rozumem mi velí, že když narazím na článek na Novinkách,cz, tak kdykoliv je tam cokoliv o RF a jejích občanech, tak to nečtu a vždy jsem udělal dobře. Dnes díky Standovi jsem se dozvěděl jak to bylo ohledně toho znásilnění(Titulek jsem zaregistroval) a světe div se, potvrdil jsem si tím to co jsem si tak nějak myslel. Stando díky.

Zatím bez slepic

In reply to by Hnidopich (neověřeno)

Trvalý odkaz

přečetl jste si celý článek rovnou a nikoli jen nadpis a nemusel jste teď děkovat.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

že Baškirie je vedle Tatarstánu a tam je možné úplně všechno, protože Tataři nejsou křesťané.

Zatím bez slepic

Je to na jižním Urale s krásnou řekou Bělaja, trochu to připomíná Šumavu a její podhůří. A do Bugulmy jenom skok, Targusi…
Krásný kousek země.

Zatím bez slepic

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ona je to tam za Volhou země neomezených možností. Dělal jsem si naposledy rešerši tisku o Rusku před poslední cestou tam (2013) a v Hospodářských novinách jsem také našel článek, jak kdesi na východní straně Uralu (zapomněl jsem přesně kde) zmizelo celé osazenstvo malého letiště. Zbyly po nich jen pantofle a prázdné lahve od vodky, a zmizelo i nevelké dopravní letadlo. Mohutná záchranné operace přinesla nečekaný výsledek. Toto letadlo nikde v tajze nenašli (nenašli, moji rádcové, nenašli), ale zato objevili vrak vrtulníku z 90.let..... který nikomu nechyběl.
No, prostě velká země... :-)
S tou vodkou tam už to není co bývalo (islám neislám, v Tatarstánu mají výbornou, značka "Chanskaja" - tedy po našem "Chánova" nebo "Chánská" /nemá nic společného s Chánovem, myslím....).
Jaderný profesor Kuzněcov si nad vodkou večer v Dimitrovgradu (na hranici Tatarstánu) dělal srandu z Ukrajinců. V rozestavěné jaderné elektrárně v Charkově prý (podle něj) používají tlakovou nádobu 1000 MW na skladování vodky, nazýval to vesele "Ukrajínskij vadóčnyj zavód". Viděl jsem vyrábět temelínskou tisícovku, vodky by se do ní vešlo fakt dost. A někde dole si představuju tu pípu jako u soudku... :-)

Zatím bez slepic

Když jsme pluli s naším nafukovacím motorovým vodoautobusem ze Samary do Saratova, pili jsme na dopručení tamních přátel značku Rodnik. Prý nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou.

Zatím bez slepic

Já pil z Izevska lahve za 50rublu 1/2litru (prakticvky to nejlevnejsi). Podle zamestnankyne co tam dela (jedna kamoska), ze nemusim priplacet ani korunu navic, za lepsi a drazsi, protoze je to jedna varka, jenom jine plneni lahvy. Ve vysledku teda flaska za 500rublu obsahuje to same jako z astanovky za 50... :)

Zatím bez slepic

Podle Haška tam uctívali veverky.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

že Antl byl taky vysokým policejním zvířetem, které se ožralo, havarovalo, rok si nevyzvedlo soudní obsílku a dnes sedí na lavici politiků, čili možné je všecko, bo to je demokracie. A že pampuni mohou málem slučovat státy za zády vlád a parlamentů a novináři o tom píší ódy, zatímco političtí geografové dělají teprve rozbor. Člověk v demošce není překvapen, bo je zvyklý na všecko.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

že ta holka věděla, do čeho jde (a ne, že ne) a že se nic nejí tak horké, jak se uvaří. Že taky se nemusel povést novinářský překlad a nebo nájemný novinář přímo hodil granát mezi lid, aby se něco dělo v okurkové sezóně, když už Palach vyšuměl. Třeba po vzoru pana Čižinského, jak si vymyslel Okamurovy slevy a nic takového nebylo.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vidlak ma dufam zalohy :D a nemazal diskusie bez toho aby si ich urobil. Teda Master.
Pretoze by ma zaujimalo, kolko ctihodnych prisvevkov sem nasukal onen agilny debil.
Ak totiz zoberiem, ze na napisanie prispevku (ergo - precitanie toho na ktory hodlam reagovat, nasledne premyslenie si co idem hodit na plac, nasledne napisanie a - ja to vacsinou nerobim a podla toho to aj vyzera :D aj skontrolovanie, co a ako som to napisal) potrebuje clovek minutu tak pri prispevkovych hodoch cca 280-300 to je uz solidny cas straveny nad kydmi.

Zatím bez slepic

Celkově tu měl kolem tisícovky příspěvků. Ale to není tak jednoduché. Spamfiltr porovnává příspěvky za určitý čas, počet vláken diskuse, četnost v jednotlivých vláknech, rychlost ukládání příspěvků, počet přístupů za jednotku času, apod.  Zdá se, že Master nechtěně vymyslel filtr proti agilním pošukům. Akorát to mazání je nějaké divoké. Bohatě by postačilo, aby to po překročení jen nedovolilo přidávat příspěvky. Ta hranice robot/člověk a její kritéria prozatím skáčou nahoru a dolů  a algoritmus maže něřízeně. Původně byl vymyšlený na to, aby ze starých diskusí vyházel 2 miliony spamů, nečekali jsme, že by těm kritériím dokázal vyhovět i člověk. Na druhou stranu, nikomu jinému se nikdy nic nesmazalo a kvůli jednomu elfovi to nebudeme zatím měnit.  

 

Zatím bez slepic

se zabývá myšlenkou.
Malý člověk formou sdělení.
Nejmenší pak autorem myšlenky

:-)

Pro spambotty to platí jen s tím omezením, že mu kriteria někdo nějak naprogramoval .-)

Zatím bez slepic

Nad tou rychlostí jsem se taky pozastavil. Už poprvé se to nedalo ani sledovat, natož psát.

Spíš než spambot bych řekl, že je to nějaký cyborg. Napůl člověk napůl robot - totiž člověk pracující na nějakém prográmku, co mu z diskusí vytahuje nové příspěvky a odpovědi na jeho posty. On tam má v nabídce nějaký typizovanyý odpovědi, pokaždé několik variant, jednu vybere, poupraví, přihodí šmajlíky a odešle. Tím zvládá reagovat tak rychle, na tolika místech najednou a kompletně zahltit diskusi. Může to poupravit a sem tam něco připsat sám pro větší autenticitu.

Z toho by ovšem vyplývalo, že to dělá spíš nějaká organizace, která má na to čas a prostředky. Taky reaguje takřka monotematicky jen na Ukrajinu.

Zatím bez slepic

Vy jste se tady z té paranoie už všichni úplně zbláznili?!?!? Kdo jste, aby někomu mělo stát za to pohnout stéblem, aby vám zničil chlíveček?
Ještě možná někdo posíláním té reklamy, který to posílá úplně všude, kam to jen jde. Nejen k vám. Ale vymýšlet takovýhle kraviny, to už je fakt na diagnozu a medikaci.

Zatím bez slepic

a) anonyme - tyhle programy běžně existují i pro soukromé firmy, tak nekecejte
b) ničeni chlívečku Sartrovi vysloveně stoji za námahu, sám tomu říká počůrání báboviček
c) to že je třeba bojovat na internetu nám hlásají novinky, vnitro i Jakub Janda, tak je to oficiální informace
d) jsme normální lidi, přesně ti, který lepšolidi nenávidí, přesně jako v 50 letech, historická zkušenost

Zatím bez slepic

Ty programy jistě existují, ale kdo a proč by je "vypouštěl" na diskusní forum 20 lidí?!?!?!?!? Díváte se neustále za sebe a lekáte se stínů a zvuků?
Já psal o ničení tohoto blogu, ne o bábovičkách někomu
No já nevím, co VÁM hlásá a kdo, ale teda opravdu mi přijde směšný, že by zrovna tenhle blog (kolik lidí ho čte?) byl v hledáčku kohokoli s uvedenými záměry
Jste normální lidi, tedy lepšolidi? Nebo kdo/co je lepšočlověk a proč vás nenávidí? Není to podobně jako s tou Zemanovo pražskou kavárnou?

Zatím bez slepic

b) ničeni chlívečku Sartrovi vysloveně stoji za námahu, sám tomu říká počůrání báboviček

Jinak nejde jen o tenhle blog, ale o každý

Zatím bez slepic

b) ničeni chlívečku Sartrovi vysloveně stoji za námahu, sám tomu říká počůrání báboviček

Jinak nejde jen o tenhle blog, ale o každý

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Aby měl na whisky a na colu?
Anebo drží hodinovku
aby měl denně tisícovku
na záchranu holého života
jako dole ta pěchota?
Nebo snad píše na ičo?
Rube jak baník, ty čičo?
Možná, že píše bokovky
aby měl větší bankovky.
Ale jak sbírá témata?
Neklade náhodou tenata?
Bude mít novinář úděl těžký
aby nemusel chodit pěšky,
ale vozil se v mercedesu.
Já proto od něj leccos snesu.

Zatím bez slepic

Ládiku piště spisovně... :-) máte chybu sedmém verši. 

čičo je vulgární a nespolečenský výraz.

Správně má být:

Rube jak baník ty pičo.  :-)

Zatím bez slepic

"číča" je volným překladem amerického "bobr" nebo "Pussy".
Nemusíte hned dělat riot kvůlivá každému použití básnické licence!

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vy za vším vidíte bobra.

Zatím bez slepic

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

Dráždíte ráno bobra?
(to je , myslím, otázka dobrá),
ptám se, zda však lepší není
na bobra jít až po setmění!

Zatím bez slepic

:-):-):-):-):-)

Zatím bez slepic

Když se venku lehce stmívá
bobr velmi mlsný bývá
za ranního kuropění
probouzí se s lehkým chvěním
v poledne mu není lépe
i v srsti se celý klepe
a přes celé odpoledne
už se těší až si lehne.
Z toho plyne poučení
že je v každou dobu denní
bobr rád za pohlazení.
Na tmu čekat třeba není!

Zatím bez slepic

nestrkej bobrovi ruku
nikdy do huby
pozor na zuby.
Bo jak tě hryzne
něco ti zmizne.

Zatím bez slepic

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

že k mazlení není pravý.
Nejen pro prst, ba i ruku
hrozí přehryznutí v půlku.
Pouze s bobrem domácím
lze si zahrát. Po práci.

Zatím bez slepic

Já spíš ráno přemlouvám a posléze dráždím měkkýše aby alespoň něco málo odevzdal do hajzlmísy.

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

Píča je zkomolenina francouzského petit chat, čteno ptiša, čili zase kočička.

Je to úplně ten samý původ, jen jedno je 2 století zažitá zkomolenina a druhé novotvar nějakého nedomrdlého překladatele, co bál nazvat píču píčou. Překlad musíte nahradit ekvivalentem i co do frekvence užívání a ne novotvarem. - Čeština je zasviněná takovejhlema prasárnama, který jen ukazujou trapnost jazykových vysokých škol.

Tohle vyřešil už Hašek. Nazýval hovno hovnem a jak každý ví, hospodský říkal, že na Císaře pána sraly mouchy a to dělá Švejka světovou literaturou. Kdyby tam Hašek napsal, že na Císaře pána kálely mouchy, tak by to vypadalo, že se stydí to říct naplno, že to není skutečný popis reality, ale jeho vykastrovaná verze a že autor nemá koule. - Byl by tak na úrovni Čapka, který když chtěl psát o hovně, tak napsal lejno, což není úplně to samé. Proto Čapek působí, jak kdyby mu jeho koule uřízli a přibili na vrata. Napsal toho dost, měl zajímavý témata, ale všechno to je jak od hošíka, co způsobně sedí na návštěvě tetičky, když se ho zeptají jestli chce ještě dortík, tak řekne "Ano prosím a také čaj."

S tímhle přístupem se akorát hodil k návštěvám u presidenta osvoboditele, mohl i napsat knížku o mohla číst i školní dítka. Nicméně pak odešel domů a pan president věren přírodě diskrétně přijal návštěvu pohledné dámy, co se ráda nechala kultivovaně zprznit a vznešeně vystříkat momentálně nejmocnějším mužem v zemi.

Píča je slovo, které má svůj čas a místo. Dá se to říct mnoha způsoby, včetně neutrálního a oslavného. Nahrazovat ho něčím jiným, když tam má být, text oslabuje stejně, jako ho používat, když tam být nemá.

Představa, že dva černý americký gangstas budou říkat mezi sebou americký ekvivalent slova číča, pro popis ženskýho pohlaví, je směšná. Stejně mimo, jako kdyby lékařka při sonografii radostně oznamovala rodičům, že mají holčičku, protože se tam ta malá píča už pěkně rýsuje. Taky by se spousta lidí zarazila o co jde.

Tady máte další anglické výrazy:
https://namingschemes.com/Vagina_Synonyms

Zatím bez slepic

měl v pubertě kámoše - fakt ale vůbec netuším, kde je mu dnes konec, a tomu se říkalo "Čičo". I jeho rodiče mu tak říkali.
Ergo kladívko Ládik nezmáčkl blbého čudla, nýbrž nepřepnul Caps Lock.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Většinoví novináři Pomáhají a chrání ...nás před zbytečnými informacemi, které by nám rušily klid na práci:

"Prezident Erdogan: V mém srdci začíná Turecko u Vídně

- Turecký prezident Recep Erdogan představil veřejně svůj plán obnovy Osmanské říše. „Turecká hranice začíná v mém srdci u Vídně, Jaderského moře, Východního Turkestánu, čínské autonomní oblasti Sin-ťiang a severu Černého moře," řekl v projevu na shromáždění Islámské strany...

Nevím, jestli to zkonzultoval s Makrelou a Makarónem za příslib přisunutí několika miliónů členů pořádkových sil muslimských policejních jednotek, které u nás budou chránit Demokracii
a multikulturní Evropské hodnoty proti nehodným Putinožkovým panslavistům a jiným nepřátelům našeho frankdojčlandu.

Třeba je za to doživotně ponechá ve funkci emeritních místodržících.

Zatím bez slepic

Jsem novinář a páchnu
když nesu na plac kachnu.
Hodím ji mezi okurky
nesmím nadávat na burky
a musím držet lajnu,
i když mám zprávu fajnu.
Novinářů je jako sraček
nechcou psát za pár kaček;
o informace se vede boj
nikoho nezajímá zdroj.
Hlavní je přece účel.
I kdyby novinář bučel.
Pádný musí být titulek
jinak ho kopnou do půlek
a může se jít pást
nebo slepice krást.

Zatím bez slepic

Vidlak ohranicil hnojiste. Este jedna basnicka a ides do skupiny Sartre a spol :D
Aj ja dnes koncim, bo dopadnem ako Rusi v rade EU - budem moct len cumiet :D

Zatím bez slepic

In reply to by Zvedavec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Tak oni ti Rusi zpozdilí tam těch 6 pohlaví nepošlou?

Zatím bez slepic

a ani 30 melko :D.
Svedske stoly budu o nieco menej bohato zdobene a kava bude naprd :D
Asi tiez zalozim nejaku Radu.
Rusi budu moct chodt a aj recnit.
A ked mi poslu tych 30 melko tak dostanu aj najest :D
Uz zacinam rozmyslat, kde na SK je nejaky predajca Bentley :D :D :D

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.