BFLMPSVZ+

Autor
Štítky

„Stvořitel dal člověku právo na svobodu. Zdá se, že svou svobodu může člověk naplnit jen tehdy, nezapomene-li na toho, kdo mu jí dal.“

Tak jsem několik dní lítal po netu. Zajímalo mě LGTB.  Nově vzniklá levicově humanitární věda. Věda, která prochází obrovským vývojem, pochopitelně kupředu.  Z původního Lesby, Gayové, Transsexuálové, Bisexuálové se vyvinulo pozdější LGTB+, dávající prostor možným dalším a budoucím vědeckým objevům. Pak jsem nalezl i pojem LGTBQ+.  Tedy obrovský výzkumný potenciál této vědy nalezl další pohlaví. Tedy Q.  Ono Q je jedním z dalších nalezených pohlaví, tedy Queer. A hnedle na to je dnes používáno i LGTBQ+. Tedy vývoj oné progresivní vědy rozhodně není ukončen. Rozhodně ono + za Q není něčím, co by mělo zkoumání ukončit. Tedy věda na úrovni kosmického výzkumu. Každý den cosi objevného a překvapujícího. Jako Clintonovo „kouření“.

Definice onoho Queer:

V nejširším slova smyslu označuje pojem queer cokoliv, co je v rozporu s tím, co je považováno za normální a legitimní. Ačkoliv je tedy používán jako synonymum pro gay, lesbické, bisexuální a transgender identity, může být také chápán jako označení kohokoliv, kdo se cítí být marginalizován z důvodu svých sexuálních praktik.[5] 

Tedy Kverulant čehokoli. 

Logický levicový oxymóron. 

Aha, levice si prosadila na základě práv,  (nikoli povinnosti) práva možných sexuálních úchylek prvotně značených jako LGTB. Jo, spousty těch práv už si vydobyli a prakticky jsou už chápáni jako normální a legitimní.  Přesto mi pod okny pořádají cosi jako První Máj, polonazí s bubínkem, pavím perem v zadku a s řevem a křikem za „veřejné peníze“. 

A oni si na sebe pustí jakési Queer, které se bude cítit marginalizované právě z důvodu svých sexuálních praktik? A LGTB je fakticky normální. Tedy vědecky téměř uznáno legitimním a normálním. 

Tak to je už na hlavu. Možná na kvér.  Na Kvér, protože moje definice…. 

Jinde jsem se dověděl, že pohlaví je již něco kolem osmdesáti typů. Jen jde asi o to, vědecky je doložit. Obrovský pokrok této humanitární vědy mi připomněl jeden z dokumentárních filmů, který jsem nedávno viděl. 

Totiž, jak Mendělejev vlastně objevil svou tabulkovou soustavu prvků. Taky postupně odhaloval zákonitosti prvků a řadil až mu vznikla tabulka. Tabulka s dodnes prázdnými okýnky.  Inu, věda je jistě doplní.

Tedy v případě LGTBQ+ rozhodně jde o dnes nejpokrokověji se vyvíjející vědu. Tak jako v dobách minulých byl nejvědečtější a nejpokrokovější  Marxismus, poté Leninismus, Nacismus, dále Stalinismus, Maoismus, Trockismus, Pol-Potismus, Fidelismus, hlupákismus….a já nevím, kolik těch „ismusů“ vlastně bylo. 

 Všechny vědecké. 

Je vlastně ono LGTBQ+ tím nejvědečtějším co věda poskytuje.  Bezesporu. Spolu s podpůrnými vědami, jako je ME-TOO a dalšími bude mít v dohledné době úspěch, právem oceněný mnoha Nobelovými cenami.

Zakladateli ceny navzdory. 

Nicméně všem oněm pohlavím, které se díky vědě rozšíří o třeba BFLMPSVZ+ hrozí rozkol. Tak jako v případě Stalinismu a Trockismu. A začne se cepínovat.  

Ony totiž všichni chtějí milovat, mít rodinu a mít děti. A Queer? To bude kverulantovat i v případě že bude zlegitimizováno něco jako zoofilie, nekrofilie, sodomie, výfukofilie …..  

A nastává problém. 

Nebude oddělení L, tedy lesbičky vyloučeno a diskriminováno faktem, že získat dítě je pro ně nejjednodušší? Tudíž jsou jaksi přírodně ve výhodě. A samoživitelka je fakticky levicově  přijatelná? Ano. Neuvede nebo nezná otce. Náklady ponese stát? Houbeles, daňový poplatník. Stát nemá peníze, které by si vydělal. Má peníze, které pod hrozbou kriminalizace na poplatníku vypálil. 

 Oni Gayové se můžou snažit jak chtějí, dítě může jen přidělit stát. Nebo zaplacená matka. A těch dalších osmdesát? No nevím. 

Lesbě stačí zajít do baru, vybrat hezouna, nejlépe studenta levicové VŠ, pozvat ho domů, svléknout se, zavřít oči, zatnout zuby, roztáhnout nohy, ignorovat husí kůži z čehosi odporného a po deseti minutách je zaděláno. Vyhnat fuj chlapa a položit se nohama nahoru, ať nic nevyteče. Jak jednoduché. Nebát se injekce. 

Ale tímto to nekončí. Obávám se, že pro jednoduchost získání stanoveného cíle se stanete obětí politických kampaní o tom, jak těžké je to pro ostatní dosud nedefinovaná pohlaví dojít ke štěstí mít potomka. Neziskovky i stát budou utrácet nemalý peníz poplatníka, poplatníku navzdory.  

A přidělené děti? Inu, zařídíme úřady, přidělíme dohledy, vládní komise, neziskovky, právní poradny…..  

Zaměstnáme lidi.

A co ty děti? Oni ti malí neřádi bývají někdy hodně nekorektní. Frantíku, který z tvých tatínků je maminka? 

Inu, jak tohle asi závěrovat? Definovat? 

Vidím to následovně:

 Vědecké závěry LGTBQ+ jsou opravdu vědeckými závěry o tom, jak má pošuk pošukat pošuka. 

Za peníze poplatníka.  

Stvořiteli můj, dej mi prosím čas, abych mohl své paní udělat sádrový korzet, aby se jako zvědavá nemohla ohlédnout až mi nařídíš opustit tuto Sodomu – Gomoru a nezkameněla mi.  

Mám ji totiž rád. Buď shovívavý. Stvořil jsi mě, muže, i ji, ženu. 


 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.3 (68 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

k MDŽ.

Průměrný počet slepic: 4.5 (19 hlasů)

Připojuji se s blahopřáním.

Průměrný počet slepic: 5 (16 hlasů)

In reply to by Pek (neověřeno)

Trvalý odkaz

pánové.

Průměrný počet slepic: 5 (7 hlasů)

Díky.

Průměrný počet slepic: 2.1 (7 hlasů)

Jo tak napřed americký svátek, který prý později zneužili "komunisti", aby se po hadráku od něho "ustoupilo" jako od přežitku ... no dámy nenechte si jej dnes zošklivit, on se časem mezi svátky opět vrátí ... jen co pomine to popisované "hnutí mysli" v dnešním tématu (to uchopit jinak nelze).
Tož Vám také posílám virtuální kytičku a přeji hezký den.

Průměrný počet slepic: 4.9 (16 hlasů)
Trvalý odkaz

Váš článek mi připomněl některé podobného typu na d-fens. Tam se taky autoři leckdy vyjadřovali podobným jadrným stylem.
Dobrý ... a zároveň smutný, protože realita 👍

Průměrný počet slepic: 4.4 (12 hlasů)
Trvalý odkaz

Až na poslední dvě věty je to prostě hnusný.

Průměrný počet slepic: 4.2 (11 hlasů)
Trvalý odkaz

Odpověď V.V. Pjakina ze dne 02.03.2020
...o koronaviru ve vztahu ke globální ekonomice, k Číně a její roli, její budoucí roli a vlivu na celou mezinárodní politiku. Něco k Turecku, trochu historie ovlivňující současnost, "mezinárodní terorizmus" (a jak se bojovníků zbavit), migrace v téže vlně s teroristy, o roli Evropy - o funkci morálky. Trochu o bolševicích a trockistech. Co je subjekt řízení a co objekt a s tím související uplatňování globální politiky, trochu o funkci státu...

https://www.youtube.com/watch?v=fHUg6lGsC5w&fbclid=IwAR3A2F7oWWuBoDuxzg…

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)

Maneca.
Nezažily jsme něco podobného o kontrole peněz při rozdělení republiky a výměně peněz?
Jenže,ta kontrola se nedotkla peněz uložených v cizích,zahraničních bankách.
Pak jsme se podivovaly kdo kupuje z naších lidí,podniky,závody,média a do toho patří i ten Babiš.

Průměrný počet slepic: 2.3 (3 hlasů)
Trvalý odkaz

co jsme Vám udělali??!! Jistě, každý den se neurodí takový skvost jako včera od IK, ale než tohle, to raději vůbec nic.

Průměrný počet slepic: 2.8 (16 hlasů)

In reply to by veverka (neověřeno)

Trvalý odkaz

Taky sem nemusíte každý den chodit, že...

Průměrný počet slepic: 3 (1 hlas)

mně to třeštění kolem x pohlaví, adorace všech možných úchylek atd. taky připadá šílené a nebezpečné. Ten článek ale pokládám za nepovedený.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Nechybí v něm ani pohrdání těmi, kteří svou úchylku prezentují jako něco, co si zasluhuje pozornost, ne-li obdiv.

Průměrný počet slepic: 3.9 (23 hlasů)

to vidím takto: informační hodnota: nula, nová myšlenka / neotřelý pohled / humor: nula, jazyk: pro mne za hranou (tedy spíš POD hranou).
Ty dvě poslední vřelé věty už to nemohou zachránit.

Průměrný počet slepic: 2.4 (15 hlasů)
Trvalý odkaz

Asi se začala naplňovat Čočíkova předpověď, protože Čína se - logicky, když jim tam nákaza konečně oslabuje - začíná bránit zpětnému rázu. A omezuje vstup lidem zvenku - hlavně těm ze zemí s vysokým výskytem korunáče.
Což se nepříjemně dotýká Italů, kterých na čínských universitách působí docela dost jako studenti i jako vyučující.

Takže bychom se nejspíš měli začít připravovat na druhou vlnu, která by mohla být dramatičtější než první.
Proč?
Protože z původního jednoho virového kmene máme teď dva a stále se mění. Po setkání se pozměněných kmenů zvenku s původním jedním nebo dvěma může dojít k dalšímu větvení s momentálně asi těžko předvídatelnými projevy.
A protože žádné hranice nelze uzavřít hermeticky zvenku ani zevnitř, novokorunáčové opět vyrazí do světa.

V této souvislosti mi dělá trochu starosti Írán.
Dlí tam totiž asi 3 miliony uprchlíků - především z Afghanistánu. A pokud se tam - i v důsledku sankcí - situace vyhrotí, stát se oprávněně bude starat nejprve o domorodce. "Hostům" pak nezbude nic jiného než prchat.
A kdopak že nám to převažuje mezi "syrskými" uprchlíky dodávanými Tureckem na hranice Evropy?
Aaano, jsou to Afghánci.

Jestli se brebera přizpůsobí rostoucím jarním teplotám, může to být ještě hodně zajímavé.

Průměrný počet slepic: 4.5 (14 hlasů)

In reply to by Občan (neověřeno)

Trvalý odkaz

Důsledky oblasti, kde to plánovači globální vesnice moc nečekali.

Průměrný počet slepic: 4.6 (7 hlasů)

In reply to by Občan (neověřeno)

Trvalý odkaz

Nebo se taky virus setká s jinými viry, třeba ptačí chřipky, může přeskočit na nějaké zvíře a tam už hranice překoná snadno. Virus koronáč je tu s námi už navždy.

Průměrný počet slepic: 3.7 (3 hlasů)
Trvalý odkaz

je člověk muž nebo žena. Komu se to nelíbí, ať se nechá přešít, ale za svoje. Úvahy nad 2 pohlaví jsou výsledkem řízené debilizace.

Průměrný počet slepic: 5 (21 hlas)

Muž, žena a eunuch (kripl, kastrát, přešitej, nedošitej, vyšminkovanej, sterilizovanej/á, dalších 80 stupňů LGBTQBFLMPSVZ si doplňte sami, jsou pod mojí rozlišovací úrovní). Pouze tyto 3 druhy, z nichž první dva mají rozmnožovací schopnost, třetí ne. Bohužel, existují a mají i volební právo... Uznávám i jejich právo nechat se vykastrovat (přešít), je to vlastně jemnější varianta Darwinovy ceny.

Průměrný počet slepic: 4.6 (5 hlasů)
Trvalý odkaz

kritika blbnutí duhových exhibicionistu je ale podle mého ..... mno trochu nepovedena. A tak si v neděli odpočinu od oblíbených kydu a budu se těšit na pondělí

Průměrný počet slepic: 3 (6 hlasů)
Trvalý odkaz

naucil som sa nove slovo a dobry styl. Plny pocet.
Este by to chcelo vediet, na ktorom mieste je to moje pohlavie :D :D :D z tych 80-ich

Ako sa to poradie urcuje a ci tam nehrozi diskriminacia - pac vitaz berie vsetko :D :D :D

Ci?

Průměrný počet slepic: 4.8 (4 hlasů)

In reply to by Zvedavec (neověřeno)

Trvalý odkaz

i u zvířat.

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

sexualnych chutok a deviacii u ziab, chrustov a morskeho certa sa budeme zaoberat v dalsom storoci - co ty na to Ladik?? :D :D :D

Priznam sa ze tema KJHDRTF+ je zatial nevyhodnotena a nezodpovedana uplne a nemali by sme vo vedeckych uvahach plytvat silami na chrustikov :D :D :D

Ci?

Průměrný počet slepic: 4.8 (6 hlasů)

Etolog. Dostal nobelovku. Právem.
Spousta jeho výzkumů se vztahuje i na člověka.
(Jestli se vám teď nechce běhat do knihovny, stručná odpověď na Ládikovu otázku zní Víceméně ano, ale my jsme v tom lepší.)

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)
Trvalý odkaz

Tekutý Prde,
zbytečně moc emocí, které zastiňují argumentaci.

Především - BFLMPSVZ nemá s "levicovostí" absolutně nic společného.
Je to hlavně obrovský BUSINESS. A také politika. Ale hlavně kšeft, protože móda.
No, a také projev konečné fáze úpadku "rozvinuté" části lidstva.
Pokud se neodpoutáte od ideologických nálepek, nikdy se nedobabřete k racionálnímu závěru.

Co s tím můžeme dělat?
Nic moc.
Hýčkejme si tradiční rodinu a veďme své děti a vnuky k témuž. Učme je, že muž a žena jsou nejpřirozenější PARTNEŘI, kteří jsou ROVNOCENNĚ důležití pro další přirozený rozvoj populace.
Pak je šance, že úpadkové módní vlny zmizí v propadlišti dějin.

Průměrný počet slepic: 4.3 (23 hlasů)

....jste mi "ukradl" téma na příspěvek (měl jsem si dát budíka na 0:15, ale nechci sedět u jednoho ohně s elfy, tak jsem věnoval trochu lásky své ledničce :D), tak si jen dovolím na Vás navázat..."projev konečné fáze úpadku "rozvinuté" části lidstva"
Jednak Stvořitel existuje jen jako předmět k polemice o tom, jestli existuje nebo ne a jaký vlastně je. Pokud by existoval a byl sebekritický, musel by tu hlínu, z které uplácal Adama několikrát zadupat do země a použít rčení "zpátky na stromy" Každopádně měl Evě geneticky upravit chuť na ovoce, nejlépe nějakou jablkofobii a mohli jsme zůstat v ráji a nedělat z něj kůlničku na dříví :) Takhle to vypadá, že si únavou občas zchrupnul a ďábel měl dost času mu dílo geneticky upravovat(vycházím z Effelova "Stvoření světa" :) A teď to vypadá, že těch žeber mu asi vyndal víc než je zdrávo, asi když vyráběl chobotnici....
Ony asi ty zaostalé "barbarské kmeny", co odmítly civilizační misionáře a pro jistotu je radši hned sežraly, jakmile je našli viset za nohu na liáně, věděly své. Zrovna už počtvrté slyším v rádiu stejnou reklamu a naslinil jsem si do klávesnice.
Mě přijde, že o originální a přínosné nápady je už nějakou dobu nouze a funguje hlavně způsob přejímání a vymýšlení blbostí. Tedy až na mizivé výjimky a pokud se veřejnosti něco nezatajuje. Pokud je Bible kronika, které postupem času a vlivem revidování člověk přestal rozumět, vypadá to na vstup do období anarchie, přestávají např. platit všeobecné zákony a pravidla, neexistuje sebereflexe, která měla nahradit pudové zvířecí jednání.
Možná jsme s tím bordelem měli počkat, než přijdeme na to, co způsobilo třeba tu Sodomu a Gomoru(jestli to nebyla Hirošima a Nagasaki). Možná to teď ale ohněm nejde a je to islám a migrace podporovaná koronáčem. "Prchlíci" nebudou chtít dodržovat žádná nouzová pravidla, tak jak jim cizí pravidla odmítali dodržovat doposud. A pokud koronáč brzy nezmutuje v nevirulentní formu budou ji snáze roznášet. Nebo díky nutné izolaci hranic mohou vzniknout konflikty jako Řecko-Turecko a ty se mohou spojit do globálního konfliktu. Aspoň se s tou globalizací pohne. Tohle se soudruhům na Západě moc nepovedlo...ptačí chřipka, sloní rýma, prasečí chřipka a nemoc šílených krav, kterou se patrně lidstvo infikovalo a neví o tom.

Průměrný počet slepic: 4.4 (7 hlasů)

Myslíš, Občane, že ten duhový a navíc putovní pouliční cirkus si platí ti poskoci s pérem a bubínkem sami? Zagůgluj a zjistíš, za čí prachy poskakují.

Pokud myslíš, že poskakovat ze veřejný prachy není levicové, pak máš hodně mezer.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)
Trvalý odkaz

dívkám, holkám a holčičkám přeju příjemný sváteční den
a připojuji snítku třešňových květů: https://pixabay.com/photos/cherry-blossom-japanese-cherry-smell-1260641/

A všem mužům, výrostkům a klukům přeju, aby nikdy nezapomínali :o)

Průměrný počet slepic: 4.6 (11 hlasů)
Trvalý odkaz

Já fakt nemyslel, že text je hnusně napsaný, neměla to být kritika autora.
Hnusný je ten obsah, tedy ta realita, kterou popisuje.
Tak jsem to mínil, ale možná/nejspíš blbě napsal.

Průměrný počet slepic: 4.6 (14 hlasů)

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ale no tak samozřejmě že článek byl naprosto hnusný, téma správně prokydaný a tak smrádek pěkně na povrch vyplynul. A tak je to v naprostým pořádku. Ale obávám se že kvůli penězům to vše popsané bude nadále pod povrchem kysat, lidé se budou chovat tak, jak se chovají,...a někteří pak budou nahoře holka, dole kluk, díky tomu přešití,...

Průměrný počet slepic: 3.5 (2 hlasů)

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

Děkuji za opravu, přiznám se, že jsem byl vaším prvním příspěvkem trochu překvapen. Tak jsem rád, že pořád když vidím nick, tuším i jeho "zabarvení", podle minulých příspěvků.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Rád napravuji obecně oblíbené omyly. Periodická tabulka prvků již nemá téměř žádná volná políčka. Prvky, které byly předpovězeny, tak byly buď nalezeny v přírodě nebo uměle připraveny. Mezi prvními doplněnými do tabulky bylo germanium, rhenium, scandium, gallium a technetium.
Takže jako příklad to je dost hloupé.
Pokud se týče humanitních věd, problémem je v tom, že jsme si nastolili po Sameťáku dokonalý socialismus (nejen) ve vysokém školství. Fakulty jsou uzavřené komunity podprůměrných, kteří se klepou vzájemně po ramenech, jak jsou dobří. Stát, který jim dává peníze, o které nás odře na daních a poplatcích, zcela rezignoval na kontrolu, zda jsou peníze správně a účelně vynakládány. Řešení je jediné, zcela změnit providla hry! Ten, kdo to platí, také musí mít dobrou kontrolu, co za své peníze dostává!

Průměrný počet slepic: 5 (15 hlasů)

In reply to by Pepa Sláma (neověřeno)

Trvalý odkaz

si pis!

Průměrný počet slepic: 4.9 (10 hlasů)

Zatím nejkomplexnější pohled na situaci, který jsem četl !
Ukázka:
.........................................

Ako koronavírus likviduje vážne chorých pacientov?

Zabíja masívnym zápalom pľúc. Obojstranným. V pľúcach vyvolá silný zápalový proces. Do pľúcnych alveol sa vylučujú tekutiny, ktoré sú súčasťou zápalu. Zatopia pľúca, čo znamená, že vzduch sa nedostáva k membránam, cez ktoré preniká kyslík do krvi. Jeho množstvo u človeka začne klesať, a to vedie k zlyhaniu organizmu. Ľudia na jednotkách intenzívnej starostlivosti majú šancu prežiť, lebo sú napojení na ventilátore, fakticky na umelé pľúca. Tie v kritickom období dokážu za pacienta dýchať, čím zabezpečia dostatočnú saturáciu krvi kyslíkom, aby pacient nezomrel počas akútneho zápalového obdobia. Môže trvať týždeň, kým získa nádej zotaviť sa. Lenže keď výrazne stúpne počet ťažko chorých, už nemáte dosť špecialistov a tiež technickej výbavy, takže začína byť veľmi zle. Nehovoriac o riziku, že sa môžu nakaziť zamestnanci nemocníc, čím sa znížia počty personálu. V čínskom meste Wu-chane, kde epidémia vypukla, bolo začiatkom februára už infikovaných okolo tritisíc lekárov a zdravotných sestier. Vyradilo to veľa odborníkov zo starostlivosti o pacientov. Udiať sa to môže, bohužiaľ, aj kdekoľvek v Európe.

Niektoré štáty sa rozhodli pozastaviť vydávanie víz Iráncom, aby predišli šíreniu infekcie z ich krajiny. Malo by sa tak postupovať aj v Európskej únii?

Považujem za úplné šialenstvo, keď vidím, že na viedenskom letisku, ktoré je Slovensku spomedzi medzinárodných najbližšie, ešte stále pristávajú stroje zo Soulu, z Teheránu, z Milána, z Turína. Ako na bežiacom páse, čo je absurdné. Tieto trasy prenosu koronavírusu bolo potrebné okamžite uzatvoriť. Matematické analýzy uvádzajú, že minulý týždeň bolo v Iráne v rozpätí 10-tisíc až 50-tisíc infikovaných. Je to odhad, ktorý astronomicky prevyšuje dáta, o ktorých oficiálne hovorí vláda v Teheráne. Tieto analýzy sa opierajú o to, že koronavírus bol z Iránu zavlečený do Kanady, do Kuvajtu, do Spojených arabských emirátov atď.
V súvislosti s vysokým počtom nakazených je logické, že s vysokou mierou pravdepodobnosti v lietadle smerujúcom do zahraničia z Iránu niekto nesie v sebe koronavírus. Mimochodom, o vážnosti situácie v tejto krajine vypovedá fakt, že medzi infikovanými je dokonca minister zdravotníctva a niekoľko poslancov. Koronavírus z Číny zamoril Irán, stadiaľ prenikol nielen na Stredný východ, ale aj do Talianska. Svet zlyhal v úvode boja proti šíreniu nákazy.

Ako by mal vyzerať recept?

Treba najprv povedať pravdu, že koronavírus je už nezastaviteľný. Čo sa dá urobiť, je snažiť sa spomaliť jeho šírenie. Zastaviť ho nevieme, ale je v našich silách ho spomaliť. Prízvukujem opäť, že ak to nevyjde, prekročí sa kapacita na jednotkách intenzívnej starostlivosti.

Tí, čo sa nezmestia na lôžka s takzvanými umelými pľúcami, s veľkou pravdepodobnosťou neprežijú. Žiaľ, predpokladá sa pritom, že epidémia potrvá dlho. Nie je to záležitosť pár týždňov, ale niekoľkých mesiacov. Presne to nikto netuší. Možno aj rok.

Průměrný počet slepic: 4.7 (12 hlasů)

abych se někomu posmíval - protože jak řekl někde Babiš (kterého vůbec nemusím, a milost v mých očích nikdy nenalezne), teď jsme opravdu všichni na jedné lodi.
---
Ukazuje se, že i totalita je k něčemu dobrá. Koronavirus nám to zřetelně ukazuje.

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

..."peníze máme prostě proto, aby ti ostatní viděli, že je máme; ale faktem je, že společnost tím samozřejmě trpí."

..."my tady řešíme koronavirus s nějakými desetitisíci mrtvých po celém světě, tak v Africe probíhá hladomor, který zasáhne stamiliony lidí. Ale o tom se příliš nemluví. A jak se bránit tomu patrně neodvratnému exodu? Tak, chcete-li to udělat po „severoamericku“ vojenskou cestou – pak musíte mít opravdu velmi početnou armádu, která bude třeba jen průměrně vyzbrojená (nebude to žádná hi-tech válka dronů), ale hlavně perfektně vycvičená!"

Průměrný počet slepic: 5 (8 hlasů)

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

Toho si pochopitelně byli a jsou jsou velmi dobře vědomi třeba i ti, kteří doporučili Sobotkovi urychleně vyvézt desetitisíce samopalů a tři milióny nábojů do oblasti, ze které se k nám začnou nejspíš vracet - i se svými dobře vycvičenými novými majiteli.

Vždyť se ty samopaly mohly použít k obraně! Nebo - a to hlavně - k odrazení útočníků!
A pokud jste z nich na vojně stříleli, potvrdíte mi, že se z nich naučíte střílet (a hlavně trefovat!) během jednoho víkendu.
Ne dobře, ale lépe než například průměrný policista průměrnou pistolí určitě.

Průměrný počet slepic: 4.2 (10 hlasů)

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

vyřeší Soylent Green. https://cs.wikipedia.org/wiki/Soylent_Green Nebo potrava jídlonošek Mýdlo z Atlasu mraků https://cs.wikipedia.org/wiki/Atlas_mrak%C5%AF. Hnusné? Možná budoucí realita. Overtonova okna se už otvírají. https://aeronet.cz/news/svedsky-profesor-behavioralnich-studii-prolomil…

Průměrný počet slepic: 3.7 (3 hlasů)

Stručné, jasné, logické ... a beznadějné.
Cílek zraje v tom nejlepším slova smyslu. Koukolík z něho asi nebude, ale i tak je rok od roku lepší.
Patrně i proto ho mainstream ignoruje a PAL k smrti nenávidí.

Průměrný počet slepic: 3.4 (7 hlasů)

In reply to by Občan (neověřeno)

Trvalý odkaz

Mainstream ignoruje a PAL k smrti nenávidí?

Cílek má do TV a tisku přístup. Občas mu něco vyjde v novinách. Ještě nedávno s ním běžel pořad v ČT a občas se tam objevuje. Normálně chodí na dýchánky některých členů pražské kavárny. Kavárnu ani nechválí, ani nepomlouvá.
Kde je ta údajná smrtelná nenávist?

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)
Trvalý odkaz

(K dnešnímu článku zkusím nepsat nic.
Jen si myslím, že lgbtqbflm+++ mééé tů je odpoutávání pozornosti od příčin a (spolu)autorů civilizačního kolapsu a jedna z mnohých současných porcí mejdla ve voku.)

Možná by nebylo špatné, kdyby(chom) zdejší technicky příčetní jedinci se zbytky zdravého selského i kovářského rozumu zkusili vymyslet alespoň pár technických či organizačních nápadů, co by se dalo v následujících měsících udělat alespoň v rodinách, vesnicích a městech.

pokud se to NYNÍ ukáže zbytečné, nápady se jistě budou hodit při příští následující krizi.

Průměrný počet slepic: 4 (6 hlasů)

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

zasadit něco k žrádlu, co nejblíže k domu - aby se na políčko dalo střílet z okna. Postarat se o nekontaminovanou vodu - nejlepší bude navrtat (ručně) studnu ve sklepě (bohužel jsem zabetonoval podlahy). Obnovit (kdo nemá) komín a postarat se o topivo na příští zimu. Zakonzervovat všechno, co je k žrádlu a uskladnit do studena. Pořídit si barel 200 l (nebo více) a naplnit naftou (benzinem) pro motorové vozidlo, případně zahradní mechanizaci.
Hlavním pracovním nástrojem bude ale sapík, nejlépe vzor58, 4 zásobníky a dostatek nábojů 7,62.

Průměrný počet slepic: 4.4 (7 hlasů)

Jiné roky jsme touto dobou měli brambory v zemi. Letos zatím nic.
Pokud půjde elektrika, mrazáky nás podrží, když ne, budeme po staru udit, sušit, zavařovat.
Začínám ve skleníku,...pařeniště bohužel k dispozici nemám, ...

Průměrný počet slepic: 3 (2 hlasů)

I tak sa dá :-)

Průměrný počet slepic: 4 (2 hlasů)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.