Hodnocení příspěvků

Každý vložený příspěvek, ať už se jedná o článek či komentář je možné ohodnotit příslušným počtem slepic.  Nehrajeme si tady na žádnou politickou korektnost a nejsme uražení pokud příspěvek dostane nízké hodnocení. Budeme-li ale příspěvky automaticky hodnotit nejvyšším počtem slepic, můžeme rovnou přejít na "lajky" jako na facebooku a výpovědní hodnota bude nulová. 

Hodnoťme proto následujícím způsobem:

1. Pokud si přečtu standardní článek či standardní komentář, dám za něj tři slepice. Tři slepice jsou standard kvůli kterému sem chodím, který si dávám ráno k snídani a se kterým jsem spokojený. 

2. Čtyři slepice dávám, pokud mi článek či komentář dal informace, které jsem neměl, pokud jsem se dozvěděl něco nového, či pokud mě to donutilo se zamyslet. 

3. Pět slepic dávám za výjimečný počin. Článek či komentář sedl jako cosi na cosi. Otevřel mi nové perspektivy, ukázal mi něco, o čem jsem neměl tušení. V temném koutě se našel poklad místo obvyklého prázdna. 

4. Pokud je článek či komentář podprůměrný, mlátí prázdnou slámu, opakuje už popáté co všichni vědí, nic z něj neplyne, ale je alespoň čitelný a pochopitelný, dávám dvě slepice. 

5. Pokud čtení byla ztráta času, dávám jednu slepici. 

6. Pokud mě článek či komentář znechutil, omílá nesmysly, je úplně mimo realitu, nebo vznikl z důvodu někoho naštvat, ani se o slepice nepokouším... 

7. Nejvyšší hodnocení není naklikaný počet slepic, ale již zdomácnělé zvolání "PĚT SLEPIC" v komentářích. Tohoto zvolání užívám jen tehdy, když mě příspěvek uvedl do výjimečně dobré nálady, dosáhl jsem nirvány, prožil jsem očištění nebo mi to změnilo život.