Co všechno jsme zaplatili (a ještě zaplatíme)

Autor

Třeba zde:

https://www.novinky.cz/ekonomika/55697-prechod-k-trzni-ekonomice-stal-cr-700-miliard-korun.html

Laskavý čtenáři prosím čti. Stál ČR si přelož=zaplatili jsme. Co za to máme ti dolní? A navíc ta suma taky nesedí…. humor.

Máme tržní ekonomiku. Průmysl a banky ve vlastnictví zahraničního kapitálu převážně, či soukromého, ale minimálně u soukromého je otázka, kde na to vzal?  Viz níže.

Ano jistě vždyť se privatizovalo, a za ty subjekty přece i ten zahraniční  či snad už i český kapitál státu zaplatil. A nesmíme zapomínat ani na privatizace dalšího majetku státu, obecního, půdního fondu, banky…..

Navíc ta báječná kuponová privatizace! Tak vzletná slova pro zlodějny, privatizace, transformace, restrukturalizace, chyby státu, sanace….

Ano, však občas nějaká ta kauza se přetřásá  dosud i v médiích. Byly to jistě pro stát a jeho prodloužené prsty například obce obrovsky výhodné  transakce.

Dodnes  cítíme ty výhody privatizace  pro občana třeba u „vody“.

A že ty privatizace byly zejména a jistě dobrý obchod  pro ty nabývající netřeba mluvit, to na příkladu namátkově   OKD, už snad tuší každý.

Když navíc uvážíme, že spousta těch nabyvatelů si na tu privatizaci tak nějak vzala zase ze státního, zaráží to až dech.

No milý čtenáři, představ si, že sis půjčil na firmu XYZ s.r.o. či a.s. od banky  na zástavu třeba nyní i v  budoucnu lukrativního pozemku(třeba na výstavbu…) na zástavu stavby. Ten úvěr  jsi nezaplatil a firma ti zkrachovala. Prostě špatný záměr, ale ne zločinný přece, ale jen a pouze špatný podnikatelský. A NĚJAK, jóóó na to jsi musel mít v 90 buď kontakty či peníze nebo obojí jsi si „ten dluh koupil“ ,či někdo ještě šikovnější. Samozřejmě se za to neplatilo 100 %, však je dlužník v konkurzu…A pak se jako poškozený věřitel, samozřejmě subjekt, který případně ani s Tebou nemá absolutně NIC společného, proto je často z Kypru atd., kde se nedohledá koho to je,  přihlásíte do konkurzu s odděleným plněním. Pozor ale tam se přihlásí 100 % . Kdyby to byl každý občan tušíl….ale takový obchod není pro ty dolní to dá rozum…

No a k absolutní dokonalosti to lze dotáhnout, když ten pozemek či majetek  pak od konkurzního správce výhodně koupíš zase Ty, či ten kdo už dobře koupil ty pohledávky. Ale on to nakonec vůbec nemusí být ten jeden, co jediný  seděl třeba v dnes propírané kauze!

Pokud ano tak výsledek by byl, že za peníze banky, a byla-li v té době státní tak nás všech, jste získali pozemek a ještě Vám jako poškozenému věřiteli, vrátí správce konkurzní podstaty peníze,  co jste do toho dali, ale tyto jste si půjčili v té bance a nikdy nesplatili. No a pokud oddělenému věřiteli se zástavou z konkurzu vyplatí namnoze více než Vás nákup té přihlášené pohledávky stál…….tako to není špatný byznys i kdyby to nebyl původní dlužník.

A že těch konkurzů s úvěry jen z KB z devadesátek bylo, jinak řečeno a že těch úvěrů bylo, a že těch obchodů s pohledávkami bylo a je , a že se  uklízelo nejen u Smetky či přes Smetku, kdo ví…A že těch státních peněz na sanaci do bank před jejich privatizací bylo. A že těch zavřených bylo jako šafránu a té náhrady škody ještě skromněji.  A v čí prospěch to vše? Třeba v tomto případě je víc otázek než odpovědí, soudy nesoudy, laskavý čtenáři, čti a mysli!!! Co když i zde to bylo jeden za všechny a všichni ne za, ale na jednoho. A už tušíte, proč stát nyní couvá z věřitelského výboru?! Smrdí to i po tolika letech, amnestii prezidenta  a několika mrtvých, tedy o kterých víme z médií, namátkou zde!

https://ekonomika.idnes.cz/sefy-h-systemu-postihla-ztrata-pameti-dxh-/ekonomika.aspx?c=A021004_154515_ekonomika_ven

Proč to vše? Protože  kapitalismus potřeboval  kapitalisty a kapitalista potřeboval kapitál. A politické strany a politici a vlci a žraloci peníze a jen co je doma, to se počítá…A ten, kdo vydělal po té cestě a nakonec i ten, co vydělá nejvíc, by měl zajímat všechny a konkurzní soud tak nějak ze zákona!!!

No vážení, nekupte to když patříte do klubu. A ještě když vše je  v mezích zákonů zlatých devadesátých a dosud to (do)probíhá. A já, slovy Vlasty Buriana z dávné komedie se ptám „A KDO TO TAM DÁ“? Za sebe, kdo to vše platil a zaplatí?!

Moudrému napověz…..

Komentáře

Trvalý odkaz

Tak jste si hezky poplakala (opravdu poplakala, ne poplkala) a stokrát můžete mít pravdu (nebo v něčem ne, ale to je jedno).
No a co?
Co s tím?
Vy víte? Ně nějaké fantasmagorie, ale něco racionálního. Bez breku.
Podle mě nabízel nějakou (byť asi ne ideální) cestu Robejšek. Hlasů ve volbách nula nula nic. Vy tu nadáváte na kapitalismus (co já vím, třeba právem?), nebo jen na český kapitalismus (co já vím, třeba právem?), ale lid si zvolil českého (tedy, nevím co je na něm českého, ale nejspíš má občanství) multikapitalistu a ještě trestně stíhaného (nějak nám to usíná s tím hnízdem, ne?) a agenta StB. Dobrovolně!
Tak mi fakt řekněte/napiště, co s tím chcete s tím chcete dělat.
Jenom ne v kondicionálech, těch už mám plný zuby a číst je nebudu.

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

Godote,
lidé jen chtěli změnu a pochopili, že dosavadní strany (ODS, TOP 09, ČSSD, KDU-ČSL, STAN aj.) jim žádnou změnu nedají. Robejšek byl dobrý, o to nic, ale působil jak strana pro intelektuály, zatímco lidé chtěli jednoduchá hesla. Když ten nyní "Demokratický blok" nasazoval na Babiše, tak si mnozí voliči řekli, že nenávist mezi Babišem a Kalouskem je příliš silná, než aby Babiš Mirka Kalouska ještě někdy pustil k lizu. Nepustil, v tom Babiš nezklamal.
Další volby budou jiné a i Andrej Babiš v nich bude překvapen. A možná se dostane větší pozornosti Petru Robejškovi a Rozumným. Škoda, že jejich myšlenky nezní v Poslanecké sněmovně. Slyšel bych je raději než Kalouskovy opilecké bláboly.

Trvalý odkaz

Majko, jste asi dobrá kuchařka.
Těm bankám jste upekla, usmažila, udusila, a nevím jakou další technikou takový sousto, že se tomu až nechce věřit, že by to v realitě bylo možné. Smekám před tím banovním. ajntopfem.

Trvalý odkaz

MAJKA.
Lidsky,od srdce,chválím.
Ono jde ještě i o něco jiného,lacino nakoupili za půjčené peníze,peníze nevrátili a draze prodali zahraničnímu zákazníkovi,takže vydělali dvakrát.Tady mne vrtá v hlavě,jak to mohli prodat,když nesplatili půjčku,cokoliv pro dolních devět milionů platí,že se u prodejní nemovitosti,hned ví,jestli je to vázané půjčkou.

Trvalý odkaz

V diskusi pod minulým článkem jste napsala Majko:
„Tak nyní vím, že existuje v občanstvu ne malá část, která je přesvědčena, že chytřejší zloděj je v podstatě v právu právě a zejména proto, že je chytřejší.“

Tenhle článek je veden týmž způsobem uvažování, myšlení. Myslím, že jste v něm navázala na onen citát a na kauzu H-systém. Tak, jak to cítíte. K tomu článku se vyjadřovat nelze. Už jen pro množství oblastí, které jste v něm vlastně postihla a jež by bylo nutno vysvětlovat z jiného úhlu pohledu. A každou tu oblast jednotlivě. Shrnu to velice hrubě takto – pro mne je nynější režim za 18 a ten před listopadem za 20 bez 2. Ten dnešní je v tuto chvíli pořád pocitově horší pro onu transformaci. Při transformaci takového kalibru dojde vždy a bez výjimky ke zhasnutí. A ta první věta vyjadřuje, že jakýkoli produkt lidí je a bude jen a jen lidský, nedokonalý a tudíž vždy nějak nespravedlivý. V čemkoli.

A k tomu citátu. Nikdy nikdo k němu nezavdal žádnou příčinu. Ten citát je přece nepravdivý.

Vidlákův citát: „Celou kauzu beru jako výborný reflektor, který nasvěcuje lidské povahy.“ ať už se týká jen aktérů kauzy nebo i všech, kteří se k ní vyjadřují je ve své podstatě obdobný.

Oba citáty vychází jen z pocitů a mylných základních předpokladů. Oba vycházejí z naprostého nepochopení, co říká druhá strana a proč to říká.

Alexi,
pokud spravedlnost není přiměřeně rychlá, dějí se po tolika letech v jejím jménu další křivdy. Někdo může dělat např. exekutora a postupuje podle zákona. A spousty dalších lidí jsou pro takovou práci nevhodnými, protože se jim prostě příčí ničit lidské životy, i když podle zákona je vše OK.
Stejně H-Systém. Podle zákona je vše v pořádku, rozsudek je dle zákona. Ale ty lidské osudy už ne. Když stát nechával ožebračit majitele restituovaných domů o nájemné s tím, že nemůže vystěhovat důchodce (a pak se tam přihlásili vnuci a vnučky jako regulovaní nájemníci za směšný nájem), mohl by projevit trochu zájmu i o těch 60 rodin, které se mají vystěhovat - třeba přidělením sociálních bytů, aby z nich nebyli bezdomovci.

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

V r. 1990 naprostá většina lidí u nás bydlela v nájmu, v bytech postavených za peníze všech. Základní největší nespravedlnost tohoto režimu nastala v jejich následném předávání. Ti, co bydleli v restituč. domech, měli největší smůlu. Z Pražáků, kteří měli možnost levně odkoupit svůj byt (a nejen svůj) se stali rázem milionáři. A z lidí např. v Mostě, Janově, udělal občany druhé kategorie. Dnes si tam koupíte byt i za 100 000 Kč.
Jedno z nejdůležitějších lidských práv, právo mít domov, je využíváno jako jedna z největších možností, jak celkem bez námahy přijít k velkým výdělkům. Je to motor tohoto systému.

In reply to by Fito (neověřeno)

Trvalý odkaz

Fito, ony i restituce byly něco, co se příčí právu a právnímu státu. Existují promlčecí lhůty - ty se pohybují max v několika letech. Existují pro právní jistotu v čase. Přesně proto, aby nenastalo, co nastalo s těmi restitucemi. U církevních restitucí budou soudy probíhat ještě leta a nadlouho byl blokován jakýkoli možný vývoj obcí (pozemky církví byly blokovány do zákona o církevních restitucích). Obecně si dovedete pžedstavit, co se stane, když se řekne, že vlastnické poměry se vrátí o 50 let zpátky. A mimochodem málo se možná ví, že Klaus restituce odmítal. Byl převálcován i vlastními straníky. Tohle píšu proto. že lidé se vyjadřují ve zkratkách - za to může Klaus, za to může Zeman - a myslí to doslova s představou, že straníci či členové vlády na předsedu přece dají.

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Gerde s tímhle problém nemám žádný. Tedy zhruba s 1. půlkou. Až po ty lidské osudy. Dál už ano.
Především proto, že taková situace u H-systému není. A už vůbec ne taková, jak naznačuje celá diskuse. Ta zdejší diskuse už není o H-systému v realitě, ale o pocitech jednotlivců, kdu už nevím, co je vlastně předmětem diskuse komkrétně.

Především - co se týká onoho vystěhování. Už teď si myslím, že k němu nedojde. ÚS to vrátí do intencí předešlých rozsudků. Nebudu tu rozebírat proč jsem o tom přesvědčen. Nicméně ten ÚS teprve završí nějak onu kauzu, aby bylo možno stran toho vystěhování hovořit o selhání justice. ÚS je její nedílnou součástí. Ten problém je v tom, jak uplatňovat dobré mravy a dobrou víru. Respektive kdy. Ten problém je dán revolučně novým Občanským zákoníkem, jenž na tyto právní pojmy klade daleko větší důraz. Obecně se pak stává, že příslušné soudy soudí každý jinak, nikdo neví, jaké rozsudky v tomto směru očekávat – ani advokáti. Ta nová norma se musí usadit – tj projít mnoha rozhodnutími a hlavně se dostat nahoru k horním patrům justice, včetně ÚS. Ty pak dávají sjednocující výklad, který umožní očekávatelnost výsledku takových sporů.

Ten stát opravdu nejeví zájem? Zeman vstupuje do jednání se špičkami justice. Ne proto, aby je nutil nějak v dané kauze rozhodovat, ale aby projednal důvody systémové důvody, proč tu kauzy trvají tak dlouho. Kde ten problém vidí ta justice. Proto, aby se to zohlednilo v těch zákonech, které tvoří politici. Babiš do toho vsupuje jako moderátor. Ne proto, aby rozhodoval, ale aby spolu lidé mluvili, jak směrem ke správci konkurzní podstaty, tak ve Věřitelském výboru. Stát prostřednictvím odstoupení MF z věřitelského výboru umožňuje nahradit ho družstvem postižených – budou přímým účastníkem onoho mluvení spolu. Oni a moderátor Babiš mohou zabránit dominaci onoho největšího věřitele.

Mnozí zdejší diskutující si vůbec neuvědomují oč jde. Sami poškození, i z družstva Svatopluk vědí, že budou tratit tak jako tak a že jim následky podvodu nikdo nenahradí. Jim jde o něco jiného – o to za kolik mohou „své“ domy vykoupit do svého vlastnictví. A nejde tu o proporce rozdělení zbytkového majetku, ale o tu cenu, která bude zahrnuta do exekučního majetku a tudíž o cenu, za kterou koupí.

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Alexi,
pokud si těch 60 rodin bude moci odkoupit pozemek, základovou desku a hrubou stavbu, tj. cenu v době, kdy stavbu začali dostavovat za vlastní, je to v pořádku. Potíž jen bude určit cenu, ale to by se snad také dalo s pomocí znalců nějakým způsobem stanovit.

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Je to tak Gerde. Ano ve stanovení rozumné a odůvodněné ceny bude či může být potíž. Ale ne v těch znalcích. To se dá eliminovat několika znaleckými posudky a jejich zprůměrováním. Ony zas až tak rozdílné nebudou. Dnes už je nepředstavitelné, co se stalo u Macka a jeho "záchrany" Vilímkova nakladatelství - stejný znalec během týdne ocenil stejný barák jednou na 5 mil Kč a podruhé na 80 mil. Kč. Jde o to, že v dražbě, ke které by došlo v normální exekuci může být každý jednotlivý dům prodán hluboko pod znalcem stanovenou cenou. O tohle jde. A dalších několik podobných problémů tkvějících v inflaci, svépomocných pracech, atd, atd.v důsle dku oněch 20 let trvání sporu. A stejně tak může jít o situaci, kdy senioři důchodci nebudou schopni doplatit. Tam by byl nutný zásah státu tak, aby nikoho neupřednostňoval. Vykoupení státem a splácení formou nájmu té sumy, kterou dotčený senior není schopen jednorázově splatit. Relativní spravedlnost lze najít, absolutní nikoli.

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Četl jsem Tě Gerde moc rychle. Takto to nejde a nemůže jít. Tohle jde zohlednit ve výši odškodného za průtahy. Myslím, že bude vůle spíše k vyššímu. Jde o ocenění těch domů, jak jsou - jsou v exekuční podstatě, s tím nikdo nic nenadělá. Jde o odhad jejich ceny, z něhož se bude vycházet ve Věřitelském výboru. Tam jsou ti, jejicž zájem je na co nejvyšší ceně, zejména ten věřitel s nejvyšší pohledávkou, ale i ostatní. Bude-li tam podle mých spekulací Svatopluk, může argumentovat v rozumnou cenu nižší. Záleží na argumentačních schopnostech. Základ pro snížení odhadu vidím v té možnosti, že se neví za kolik by se to vydražilo. Tyto věci obejít nelze. Dnes ale budou všichni, chtějící maximální cenu pod tlakem veřejnosti. V tom pomohl těm ze Svatopluku paradoxně ten poslední soud a rozhořčená veřejnost. Některé věci ale obejít nelze - nikomu. A podle mého tohle ti ze Svatopluku vědí. Hledají jen cestu, aby se nemuseli vystěhovat, proto tam asi bude muset vstoupit stát, nejlépe tak, jak jsem uvedl. Nicméně ve všem se mohu i mýlit. Jak v Zemanovi, tak v Babišovi. Může dojít k dalším chybám. Někdo se postaví proti, atd, atd. Možnosti spravedlivého řešení jsou, ale ty neleží v řešení, které poškodí ty druhé.

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Smutné je že i když 100x chápu tvůj postoj, že soud rozhodl, právo je dané apod., tak stímsouhlasím pouze obecně jako s ideálem...

Fakticky když se podíváš okolo sebe a o čem je jeden ze základů práva je jeho předvídatelnost. Když se podíváš okolo sebe, tak právě tento základní pilíř dostává brutálně naprdel, právě od těch soudců, kteří zároveň pak do televize tvrdí něco o dodržování práva... Popravdě, jak můžou toto říci, když oni způsobili, že je nepředvídatelné a tedy nikdo není schopen se podle něj řídit?
Já třeba ani nedokážu pochopit, že může soudce vystupovat do médií a odpovídat na nepřesné otázky obecně o rozsudku bez kontextu ke kterému myslel co vyslovil? Pak nastala situace, kdy v ČT redaktor něco tvrdil a soudce něke pak psal, že řekl něco jiného... I toto je ukázka, že soudcovský stav je kromě politiků další co totálně selhal a H-systém je pouze jeden z mnoha procesů, kde dostalo právo naprdel a naprdel mu dali právě soudci.
Dost lidí nadává na monsporta, ale je pravda, že když on je v pzici, kdy to musí udělat. Protože i vrah musí mít obhájce (a třeba v tomto musím říci, že Vidlák totálně přestřelil a místo dostání slepic, by měl slepice vracet...), takže musel jednat tvrdě oproti těm co jsou "na druhé straně"...
Já tvrdím, že za celou kauzu a to jak se podělal můžou právě soudy a ty kecy posledního soudce o tom co kdo měl prý každý vědět , jsou žvásty, protože lidi jako on právě vytvořili dnešní stav, kdy právo není předvídatelné a pokud soudce za takové situace pak tvrdí, že mají zákon lidé dodržovat tak je buď úplně bylbej nebo dělá z lidí blbce on, aby přehodil odpovědnost za stav, který právě on pomohl vytvořit, ale začíná si uvědomovat, že je to pěkně v prdeli a musíme se vrátit do stavu převídatelnosti, ale jaksi nechce aby někdo někdy tvrdil, že on je ten kterej byl jeden z těch co to podělal...

Takže já tvrdím narozdíl od tebe, že ti lidé poslouchali právníky a rady odborníků, a ten kdo to celé podělal a způsobil veškeré náslené škody je právě soudní sysétm, který představujou soudci a nějak považuji za drzost a aroganci jak pak vykládají, že "lidi něco"...

Ano, máte zcela jiný názor stran justice. Já to nevidím nijak úkorně. Názor, protinázor. Ale, jak se dohodnout, pokud půjde o věc, kde se budeme muset společně nějak rozhodnout. O tohle jde. V demokracii to řeší většina a podle toho volí. Kdo z nás dvou uvažuje chybně a kdo ne? Můžeme oba uvažovat chybně. Jeden názor se prosadí přes volby. Může to být klidně ten chybný. Tohle mám na mysli v celé diskusi. Člověk sice myslí a to mu dává šanci se dohodnout, ale také protože člověk myslí (rozdílně) nástavají ony takové nebo makové průsery, když vyhraje ten názor chybný. A protože člověk myslí, má šanci nápravy, ale protože myslí různě ….

Pane Alex.
Já to vidím trochu,komunisti jsou za za 18 a tihle za dvacet bez 18,co je ještě českého.

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zemědělče, kladete otázky o pár slovech. Odpovědi tak krátké být nemohou a už vůbec ne plně srozumitelné. U mne to platí extra, absolutně se nevyjadřuju přesně, čímž vše ještě pomotám. Máte-li na mysli ten problém, co je ještě v ekonomice českého - banky, podniky apod. To jinak dopadnout nemohlo. A z více důvodů. Slováci dopadli hůře - jejich stát nemá v rukou energetiku, správu zdravotnictví má daleko horší, protože tam privatizace do soukromých rukou zašla příliš daleko. Cesta k nápravě je, ukazoval ji na svých blozích prof Zelený. Dostat to do situace, kdy páteř ekonomiky bude česká. Dlouhá cesta předpokládající i příslušné politiky. Věci se zemědělče prostě dějí tak, jak se dějí i díky té demokracii. Ale především díky lidské nedokonalosti a lidským chybám. A tomu se v lidské společnosti vyhnout nelze. To chybování v myšlení nás dostane do průseru, ale také pak z toho průseru. Jistě je těžší to druhé. U jednotlivce, u obce či města, u státu i u lidstva. A ať chceme či ne, přes veškeré vědění, společnost postupuje vpřed pořád vpodstatě systém pokus - omyl. Schopnost myšlení není jen pozitivní - dávající šanci problém vyřešit, ona nás ta schopnost myslet chybně může zavést i do fatálního průseru, který už nebude mít kdo řešit.

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane Alex.
Umíte to lépe napsat,ale podobné problémy vnímám a řeším také.
Víte to asi také,úplně se vytratil charakter,zodpovědnost,úcta a právě u těch,co by to mělo být základem jejich činnosti.

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zemědělče, plně chápu, že to tak cítíte. Ale ta pravda je jinde. Ústava má jeden článek, který říká - co není v zákoně, nelze vymáhat- parafrázuji. A to je ten problém. Charakter nějak chápou i mafiáni v Itálii. Člověk myslí, tedy i jak si usnadnit život a byli, jsou a budou lidé, kteří si ho usnadní dírami v zákoně i podvody. A přesně v duchu vlka, který má hlad a proto skočí po první ovci, která se namane. Člověk skočí po takové možnosti také - regulérně, v mezích zákonů, na hraně zákonů, i za hranicemi zákonů. Bylo je a bude. Jsou-li dobrá pravidla, je nějaká rovnováha. Jsou-li špatná pravidla - nestíhá policie, nestíhají soudy, nastupuje masivně korupce. A ta pravidla zemědělče nikdy nebudou dokonalá. Ne nadarmo se říká, že ten zločin je vždy o krok napřed ve své vynalézavosti. Takoví lidé prostě jsou a budou - holt i takový prostě je člověk myslící.

Trvalý odkaz

před chvíli jsem odpovídal Targusovi pod včerejším článkem a jen jsem se utvrdil, že zřejmě každý vnímáme za přdmět diskuse něco zcela jiného.

A ještě něco Majko. Odstoupení MF z věřitelského výboru nevnímám jako rezignaci státu na věc, ale jako vstřícný krok k těm postiženým, kteří prostřednictvím svého družstva, naradí-li MF ve věřitelském výboru, budou moci své zájmy hájit daleko účinněji. Podle toho, co jsem o věci četl by to tal mělo být.

Trvalý odkaz

ALEX 15:07
Cituji Vás:
„Shrnu to velice hrubě takto – pro mne je nynější režim za 18 a ten před listopadem za 20 bez 2. Ten dnešní je v tuto chvíli pořád pocitově horší pro onu transformaci. Při transformaci takového kalibru dojde vždy a bez výjimky ke zhasnutí. „
Ano dobře přijímám to co píšete, ale nelze tímto obhájit, že se pak dá hovořit o nějaké právní kontinuitě a právním státě, pokud má být „ v zhasnuto“ nadále vše zapomenuto. Pak tedy žádná kontinuita nebyla a právní stát až od XY není tedy můj šálek čaje…Co se Vám zdá nepravdivého pak ale na mé větě „Tak nyní vím, že existuje v občanstvu ne malá část, která je přesvědčena, že chytřejší zloděj je v podstatě v právu právě a zejména proto, že je chytřejší.“ Když přesně to jste mi pak vlastně svojí citací 15:07 potvrdil.
GODOT 12:55
Nenadávám, nebrečím, pokud to tak vyznělo, půjdu do sebe. Jen dle svého jistě ženského a proč ne rozumu píšu, co mi vadí, a v čem vidím příčinu. Ano vidím ji já v kapitalismu, v české cestě možná ještě více. Vaše písmenka vnímám a přemýšlím o nich. Já ale neaspiruji na to mít zaručenou a jedinou PRAVDU. Jen nabízím svůj pohled, Vy vidíte slzy. Myslím, bez kondicionálu,že základem je poctivě hledat a najít znovu to, co nás -většinu spojuje, klidně začít i tady a netočit se neustále na tom, co nás spolehlivě rozdělí. I ty strany mají mnoho společného, ale zasekne se to nakonec na tom, že kde kdo chce být šéf….a proto je škodě nás všech je tolik rozdělených stran a straniček.
Věštec 13:37
K Vám nemám co dodat snad jen že, eintopf se snažíte uvařit Vy tím klišé ženská, kuchařka …. Tam kde nastupuje macho, končím diskuse.

In reply to by MAJKA (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kontinuita byla a musela být právně uznána a také byla. Už restituce byly v přímém rozporu s touto kontinuitou. V právu máte vždy u všeho dobu promlčení. Právě pro právní jistotu. Vracet jakkoli majetkové poměry zpátky o 50 let nutně přineslo průsery. Mj zahlcení soudů a odtud i ty délky procesů. Soudy díky restitucím budou probíhat ještě hodně dlouho, zejména stran církevních restitucí, kde církev zejména ta jedna to prostě vyzkouší všude, kde uvidí jen malou naději.
Ale zákony se začaly radikálně měnit. Pamatujete na tu neustávající smršť. Řeknu Vám jen příklad - normy byly za socialismu zákon, což je špatně. A tak se zrušila platnost norem, ale nebyla nahrazena odkazy na ně v zákonech. Jako památka na tento postup, existuje v českých městech řada úřadů bez parkovišť - a to jde o prkotinu.
Jakmile se začaly měnit zákony 8 z 10 ředitelů podniků měly okamžitě s.r.o. se stejnou činností a vesele se převáděl aktiva a pasiva. Zákony to umožnily. Totéž stran fondů při kupónové privatizaci - ta neexistence zákonů přiměla i ty Kocáby a Kratochvíli k tomu, aby ty Diky brali na hůl. Můj švagr byl ředitelem nejlépe stojícího podniku v republice ve 2. kole kuponovky. Nebyl tam proto, že by byl podnikatelský génius, ale proto, že byl poctivý. A z první ruky jsem od něj dostal informace, jak všechny fondy postupovaly, když začaly v podnicích úřadovat. Nabídly jim to zákony a chtěl bych vidět, kolik lidí by odolalo. Rodina mého švagra je v tomto ohledu absolutně výjimečná a věřte, že vím, co tvrdím.

Ta věta je nepravdivá proto, že takto nikdo z těch, co se vyjadřují k H-systému neuvažuje. Ani já, ani Věštec, ani Godot a ani vlk. Je pravdivá ve směru, že se takoví lidé jako Smetka vždy najdou a v tím větší míře, čím více jim to umožňují zákony. Takto jste to opravdu myslela? Pak mi nezbývá než se omluvit, pochopil jsem zcela jinak.

Ten vstup Godota berte trochu z nadhledu. Ta míra frustrace zejména té nejstarší generace je příliš vidět i slyšet. Je tam příliš mnoho idealismu, stejného jako u Halíka a profesora Hořejšího u jejich způsobu uvažování a strašně málo reálného myšlení - na tom nevidím vůbec nic špatného a je to pochopitelné. Ale ty naděje, jak to bude fajn byly naprosto nereálné mj právě pro víru v člověka - jaký ve skutečnosti prostě není.

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

kterou možná vezmete jako provokaci. Každý bez výjimky mohl vstoupit do malé privatizace. V holandské dražbě mohla odhadní cena klesnout až na pětinu. 10-milionový objekt se dal koupit za 2 mil a to už se dalo krásně splácet i při tehdejších úrocích (přes 20%) - u hospod ve městech zcela jistě a zisk byl i při tom splácení. Privatizátoři očekávali, že si je koupí především tehdejší hospodští. Co se ale stalo, do hry vstoupili spekulanti, kteří nic o provozu hospod nevěděli, ale zavětřili dobře a začali za těch 20% skupovat, co se dalo. Neprovozovali, některé akvizice zkrachovali, neuměli je řídit a ani je neřídili, ale zubem času začali prodávat za daleko vyšší ceny a po prodeji všeho, co takto nakoupili se stali milionáři za vodou, neboť půjčky zvládali splácet - buď z provozu anebo tím prodejem jednotlivých akvizicí. A Majko, vlastně úplně poctivě. Tuhle možnost jste měla i Vy a kdokoli. A absolutně bez koruny kapitálu. Věřte či ne, byli tací.

Trvalý odkaz

cituji Vás:
" Odstoupení MF z věřitelského výboru nevnímám jako rezignaci státu na věc, ale jako vstřícný krok k těm postiženým, kteří prostřednictvím svého družstva, naradí-li MF ve věřitelském výboru, budou moci své zájmy hájit daleko účinněji. Podle toho, co jsem o věci četl by to tal mělo být"
Je to možné ale to, že to MF, případně další státní instituce, tedy stát udělal až nyní po mediální masáži tak to prostě takto vzít nemohu. . To já nemohu bytostně vnímat jako pomoc, ale vidím v tom já ALIBI, či to co jsem napsala ... Tuto pomoc bych uznala v době, kdy byli tito vyloučeni z věřitelského výboru. Co však nikdo neuchopil je to, že na KONKURZU, kde tolik lidí vždy prodělá, někdo prostě má postavený, a sakra sakra lukrativní, BYZNYS, který jsme už částečně sanovali všichni a bylo, je, a zřejmě k tomu bude nadále TICHO, případně budu odvěštěna do kuchyně...s eintopfem, inu dobrá, co nadělám.

Trvalý odkaz

Majko
Zkuste to vzít tak, že je to důsledek medializace a tlaku veřejnosti, ten odchod MF. Je-li to, tak jak myslím. To, že by tam přímo byli samo o sobě podstatu nemění. Zájmy jsou dané a největší věřtel je největší věřitel. Ale lze argumentovat pro rozumné snížení ceny oproti odhadu znaleckého posudku v ceně oněch domů v jakém jsou nyní stavu. Mj tím, že nelze říci, zda by byly domy prodány za odhadní cenu, protože v dražbě se obvykle prodává za cenu nižší a mnohdy podstatně nižší. V tom by neměli za normálních okolností šanci. Pokud bude Babiš moderátorem, mají alespoň nějakou. On si to ten největší věřitel z předsedou vlády nemusí chtít rozházet. Může být rozumnější, zvláště pod mediálním tlakem. Přispět svou mírou moderace může přispět i správce exekuční podstaty. Mně se vůbec nejeví tak, jako Vidlákovi. Dokonce naopak, on je už mohl nechat vystěhovat dávno, neudělal to. Ale nebude to zcela jistě v míře Vašich představ o spravedlnosti.
Ale pravidla obejít nelze.
Spravedlnost má i jiné podoby. Třeba výše odškodnění za průtahy – tady může být vůle pro přiznání vyšší částky. Stát může zasáhnout, jak jsem napsal Gerdovi, ale nemůže to být dle Vašich, Vidlákových a Targusových představ. Už to, že se cosi dějě ve prospěch těch postižených, kteří dostavěli je jen pro tu medializaci a tlak veřejnosti. Tak funguje demokracie.
A funguje to i systémově. Sešel se prezident se špičkami justice, v čem je problém té doby procesů. Třeba i problém vracení věci od vyšších soudů k nižším. Buď pro to je vážný právní důvod nebo ne. I v případě, že je, dá se to nějak zlepšit s ohledem na ten důvod. Cesta není rychlá – schvalování zákonů, v nich je zakotveno to vracení. Nikoli v nevůli soudců. Třeba je možné upřesnit kdy to lze přímo rozhodnout.
Babiš slíbil, že celou kauzu a její průběh nechá přešetřit, což znamená hleda a najít, kde a proč došlo k řadě pochybení. Namátkou, jen ty pravidla, zákony mohly umožnit, že státní zástupce, který plombu v katastru dal, nevěděl nic o tom, že majetek byl vyveden. Totéž se týká toho, že o tom nevěděl ani soud, který k takovému kroku státního zástupce dal souhlas. Stejně tak, jak je možné, že přes tu plombu to katastr vydal. Vše je v těch pravidlech.
Babiš tím buď politické body získá nebo ne. Nu a nebude-li Babiš úspěšný, příští volby to prostě pozná. Přesně v duchu Vidlákova článku „Babiš to zatím dělá dobře“ nebo tak nějak.
A to není jediný tlak na politiky. Lidé si vůbec neuvědomují jakou roli v tom sehrává ta prokletá Evropská unie. I ona stojí a věru že podstatně za tím, že dnes už není myslitelné, aby stejný znalec ocenil pro Macka záchrance Vilímkova nakladatelství při privatizaci na 5 mil. Kč, za které Macek koupil a během týdne dal druhý posudek, kde cena za tutéž nemovitost zněla na 80 mil Kč, to když ji Macek prodával obratem po koupi Komerční bance. Dnes už poměrně dost znalců sedí v báni. I u těch znalců si uvědomte, že někteří z nich znalci přestali být změnou režimu. V mé branži zůstali znalci stran poruch stavebních konstrukcí, znalci v oblasti cen staveb najednou nebyli – v oblasti cen projektových prací ani jeden.
A znovu, jsem přesvědčen na základě dostupných informací, že i ti z družstva Svatopluk dnes naprosto vědí, jak na tom jsou. Jsou plně informovaní a vědí co chtějí dosáhnout a věřte, že Vaše, Vidlákovo či Targusovo pojetí spravedlnosti to není.

Trvalý odkaz

Spravedlnost nemá pojetí, je jen jedna a buď je či není. To rozsudků v této kauze bylo spoustu. Píšete "pravidla obejít nelze" Ale sakra i ten Rychetský řekl, že v 90 stát selhal a za průtahy se jen tak pro nic zanic neomlouval ten Šámal. Pravidla i ta skromná tehdy se obcházela ale tehdy byla ta transformace jasně.... to se nepočítá. Jo ti lidi nyní naprosto vědí jak na tom jsou a to co chtějí ti lidé je jistě aby NIKDY žádný byznys se SMETKOU nedělali a soudilo se třeba dle práva Rakouského jako měl šanci kníže. Já jsem celkem v obraze, nastudovala jsem si rozsudek a vše dostupné a že toho lze dohledat hodně, překvapilo i mne. Nepodsouvejte mi tedy pojetí spravedlnosti...o ni se již nyní v této kauze naprosto nejedná, ta už v ní dávno chcípla. Nyní jde jen a a jen o to kdo a kam dá ještě jaké prachy a zda už budou či nebudou mít okradení klienti, všichni , nedělím je POKOJ. Peníze má doma a bude mít jen a pouze jedna parta, ta co má v moci tu pohledávku, pohledávky z těch zajištěných úvěrů...A od toho jdete všichni pryč....tak mi nevalte do hlavy PRAVIDLA...omlouvám se rovnou, nechci urazit, ale prostě se motáme v kruhu...a podstatné uniká!

In reply to by MAJKA (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jistě spravedlnost je jen jedna, buď je a nebo není. Ale právě to se Vám snažím vlastně sdělit, že ke spravedlnosti v tomto pojetí se lze jen blížit. Nikdy, nikde v lidském světě ji nedosáhnete, právě proto, že jsme lidé - chybující (všichni bez výjimky) a vždy s vlastnostmi rozdílná vzdělanost, rozdílná inteligence, rozdílná sociální inteligence, egoisté i altruisté. myšlení člověk neužívá jen kladně, ale současně i záporně - atomová elektrárna atomová bomba. medicínu využívá ale ty znalosti i zneužije pro vlastní prospěch, právo totéž, jsou lidé, kteří hledají zvýhodnění z hlediska etiky, ale jsou lidé, kteří hledají prospěch v rámci pravidel (co zákon nezakazuje to dovoluje), jsou lidé, kteří jednají na hraně zákona ve svůj prospěch a jsou lidé kteří žádné skrupule při hledání svého prospěchu nemají žádné. Bylo, je a bude - vždy. To je člověk jaký opravdu je ve své rozdílnosti. Rychecký měl na mysli selhání státu právě v těch 90-letech, kdy se věci spouštěly bez dostatečných zákonů, ale věřte, že by to o moc lépe nedopadlo ani kdyby se o to dbalo - jednak nezkušenost všech a jednak ti Mackové. Zkuste zapátrat v historii, vždy při tak velké změně, v době válek - vždy jde spravedlnost do kytek. Pokud by náhle došlo k zoufalému nedostatku vody, celá civilizace se prostě zhroutí a platí právo silnějšího, zákon džungle či přírody a pud sebezáchovy. Proč myslíte, že v případě velkých katastrof mají právo bezpečnostní složky zabíjet za rabování.
Majko vůbec si nerozumíme, asi nejsem dost srozumitelný. Tak snad poslední pokus - pravidla, zákony tu nejsou apriori pro tu spravedlnost ale proto, abychom se nepobili.A jakkoli mají být ta pravidla jasná a mají být i vymahatelná. Ideálního stavu nelze dosáhnout nikdy a nikde. Kdekoli ve světě dojde a dochází k podvedení lidí i s důsledky poškození zdraví a mnoha mrtvých. A všude na světě se z toho mnozí pachatelé dokáží za pomoci právníků dostat. Neexistují dokonalá pravidla. A mu dosud nemáme ani taková, jaká jsou tam.

Nikdy jsem se neurazil a Vy mne neurážíte nikde a ničím. Jen každý uvažujeme jinak a prostě si nejsme sto porozumět. I to je mezi lidmi naprosto normální. A má to samozřejmě i ty d§sledky. Šanci dohodnout se lidé mají právě proto, že myslí- Ale zároveň je to nesmírně těžké pro tu rozdílnost myšlení v celé šíři toho pojmu.
Asi bude čas jít spát. Věřte že já zklamán naším dialogem nejsem. Opravdu uvažuji jinak. Dobrou noc.

Ale ne. o spravedlnost jde, ale lze se jí jen přiblížit, nikoli ji dosáhnout podle představ. Vždy budou ti, kteří budou podvádět a vždy budou ti podvedení. Žádná spravedlnost přece nechcípla. Zákony nikdy nebudou dokonalé a vždy bude důležitá kvalita Vašeho právníka stejně jako kvalita toho, kdo Vás podvede.

Trvalý odkaz

Omlouvám se citlivým, prostě mne zlobí, že se stále hrabeme v následcích, ale uniká z diskuse příčina. Tak jsem ujela, moje chyba a nebo si kopněte, bude to po právu.

tohle mne nikdy nijak nezajímalo a od určité doby ani jakékoli projevené emoce. Ten věcný obsah je důležitý.

Trvalý odkaz

20181005 junda
http://www.uggoutletusa.us.com
http://kings.nbajerseysstore.us.com
http://www.swarovskioutletstore.com.co
http://www.michaelkorsoutletcheapsale.us.com
http://www.cheapjordansfreeshipping.us.com
http://www.coachfactory-outlets.us.org
http://pacers.nbajerseysstore.us.com
http://www.northfaceoutletcom.us.com
http://www.moncler.us.com
http://www.ralph-laurenpoloshirts.us.com
http://www.coachoutletonline-clearance.us.com
http://www.canada-gooseoutletstore.name
http://www.moncleroutlet-store.us.com
http://www.linksoflondon.org.uk
http://www.chromeheartsoutletstore.com.co
http://www.katespade-outlet.name
http://www.outletchristianlouboutin.us.com
http://www.nobisoutlet.us.org
http://www.oakleysunglasseswebsite.us.com
http://www.denverbroncos.us.org
http://www.moncleroutletsale.us.com
http://www.soccerjerseys.us.com
http://www.raybansunglassessale.net.co
http://www.fitflopssaleclearance.in.net
http://www.jackwolfskin.us.com
http://www.49ersjerseyshop.us
http://www.coachoutletfactoryoutletstore.us.com
http://www.christianlouboutinoutletfactory.us.com
http://www.nike-airmax2015.us
http://www.coachoutletonlinecoachoutlet.us.com
http://www.pololaurenoutlet.us.com
http://www.canadagooseoutletco.us.com
http://www.christianlouboutinoutlets.us.org
http://www.stephencurryshoess.us.com
http://www.warriorsjersey.us
http://www.raybansunglassese.us.com
http://www.uggoutletuggsoutlets.us.com
http://www.oakleysunglassesoakley.us.org
http://www.adidas-uk.me.uk
http://www.coachfactoryoutletoutlet.us.com
http://www.texansjerseys.us
http://www.michaelkorsoutletkors.org.uk
http://www.louboutinshoesoutlets.org.uk
http://www.coachoutletonlinesfactory.us.com
http://www.coachoutletofficials.us.com
http://www.jordanshoesoutlet.us.com
http://www.kevindurantshoes.net
http://www.coachhandbagsclearance.us.com
http://www.canadagoosesoutlet.com.co
http://www.balenciagasneaker.us.com
http://cavaliers.nbajerseysstore.us.com
http://www.vansshoes.net
http://www.yeezyboost.us.org
http://www.truereligionjeansoutletsale.us.com
http://www.kobebryantshoes.in.net
http://www.reebokoutletstores.us.com
http://www.canadagoose--outlet.ca
http://www.boostyeezy.co.uk
http://www.pandoracharmspandora.us.com
http://www.sanantoniospursjersey.us
http://www.kappaclothing.us
http://www.mulberry-handbagsoutlet.org.uk
http://www.pandoracharmssaleclearances.us.org
http://www.katespadeoutletsales.us.com
http://www.toryburch.us.org
http://www.nikefreetrainer.org.uk
http://www.uggbootsclearance.org
http://www.true-religionjeanssale.us.com
http://www.pandorajewelryoutlet.us.com
http://www.canadagooseoutletonlinesale.us.com
http://www.redbottom.us
http://www.katespadeoutlets.net
http://www.redbottomshoesonline.us.com
http://www.nikefactoryoutlets.us.com
http://www.michaelkorshandbags.in.net
http://www.lecoqsportif.us.com
http://grizzlies.nbajerseysstore.us.com
http://www.nikeshoesfree.us.com
http://www.cheapmlbjerseys.net
http://www.katespadeoutletco.us.com
http://www.michaelkorsoutletmks.us.com
http://www.nfljerseyss.us.com
http://www.ralphlauren-polo.us.org
http://www.adidascrazy.us.com
http://www.michaelkorsoutletonlinediscount.us.com
http://www.canadagoose-jacketsuk.co.uk
http://www.celine-outlet.us.com
http://www.mulberrybagssale.org.uk
http://clippers.nbajerseysstore.us.com
http://www.goosejackets.ca
http://www.canadagoosejackets-outlet.us.com
http://www.canadagoose-outletstore.name
http://www.jordanshoeswholesale.us.com
http://www.chelseajerseys.us
http://www.nikeshoesusa.us.com
http://pistons.nbajerseysstore.us.com
http://www.burberryoutlet.ca
http://www.long-champpliage.fr
http://www.raybanssunglass.us.com
http://www.shoeslouboutin.us
http://www.truereligionjeansoutletstore.us.com
http://www.valentinooutlet.us.com
http://www.chicago-blackhawks.us.com
http://www.air-max90.co.uk
http://www.uggoutlets.net.co
http://www.canadagooseoutletstoress.us.com
http://www.pandoracharmssale.us.org
http://hornets.nbajerseysstore.us.com
http://www.truereligionjeansclearance.us.com
http://www.toryburchoutletstore.com.co
http://www.balenciagasneakers.us.org
http://www.guccioutletonlinestores.us.com
http://www.uggbootclearance.us.com
http://www.nikerevolution.org
http://northface.outletclearance.us.com
http://www.canadasgooseoutlet.us.com
http://www.uggsboots.ca
http://www.burberrysaleoutlet.com.co
http://www.michaelkorsoutlet-stores.us.com
http://www.michae-kors-outlet.ca
http://www.truereligionjeans.co.uk
http://www.cazaloutlet.us.com
http://www.ralphlaurenpolo-shirts.co.uk
http://www.ray-banssunglassesoutlet.us.com
http://www.outletcoachoutlets.us.com
http://www.coachoutletonlinestores.com.co
http://www.fitflop.in.net
http://www.christianlouboutinstore.us.org
http://www.canadagoose-jacketsuk.me.uk
http://www.coachoutletonlineclearance.eu.com
http://www.cheapjerseys-wholesale.us
http://www.fivefingersshoes.us
http://www.michaelkorsoutletz.us.com
http://www.nikestorenike.co.uk
http://www.canadagoosegoose.com.co
http://www.cheapjordansretro.com.co
http://www.katespadeoutletnewyork.us.com
http://www.toms.us.com
http://www.coachoutletonline-coachfactoryoutlet.us.com
http://www.montblanc-pensoutlet.us.com
http://www.coach-factoryoutletonline.com.co
http://www.mulberrybagsuk.co.uk
http://www.coachoutletonlinefactorystore.us.com
http://www.barcelonajersey.us
http://www.shoeschristianlouboutin.us.com
http://www.canadagooseoutlet-stores.com
http://www.swarovskisoutlet.us.com
http://www.canadagoosejacketsstore.us.com
http://www.nikeairmax2017.us.org
http://www.uggsoutlet.ca
http://www.canadagooseoutletstock.us.com
http://www.redbottomshoesclearance.org
http://trailblazers.nbajerseysstore.us.com
http://www.futbol-baratas.com
http://www.ferragamooutletstore.net
http://www.coachoutletcoachs.us.com
http://www.ralphlaurenpoloshirtss.org.uk
http://www.pandorajewelrycharm.us.com
http://76ers.nbajerseysstore.us.com
http://www.oakleysunglassesstore.us.org
http://www.michaelkorshandbagss.us.com
http://www.christianlouboutinoutletlouboutin.us.com
http://www.foampositeshoe.net
http://www.raybansunglassesoutlets.com.co
http://www.swarovskioutletinc.us.com
http://www.uggsoutletorg.us.com
http://www.michaelkorsoutletclearance-online.us.com
http://www.michaelkorshandbags-outlets.us.com
http://www.katespadeoutletkate.us.com
http://www.pandoracharmss.us.com
http://www.cheap-snapbacks.us.com
http://www.givenchy-handbags.us
http://www.uggsoutletinc.us.com
http://www.canada-gooseoutlet.us
http://www.polooutletsale.us.com
http://www.longchampsoldes.fr
http://www.filashoes.us.com
http://www.raybanoutletstore.us
http://www.keen.us.com
http://www.canadagoosesoutletstore.com
http://www.bootsugg.ca
http://www.uggboots-clearance.us.org
http://www.cheapjordansonline.us.com
http://www.nhljerseysstore.us.com
http://www.cheapjordan-shoes.us.com
http://www.coltsjersey.us
http://www.off-whiteclothing.us.org
http://www.michaelkorsoutletonline-stores.us.com
http://www.poloralph-laurenuk.org.uk
http://www.uggoutlet.ca
http://www.kobe9elites.us.com
http://www.birkenstocksandal.us.com
http://www.converseshoes.us.com
http://www.coachoutletonlinestore.org
http://www.coachcanada-outlet.ca
http://www.newbalanceshoes.in.net
http://www.oakleysunglassesvaults.us.org
http://www.canadagoosejacketsshop.co.uk
http://www.toryburchstoreoutlet.us.com
http://www.katespadeoutletstores.us
http://www.christianlouboutinoutletin.us.com
http://www.canadagoosecanadian.com.co
http://www.jordanshoesclearance.us.com
http://www.hermesoutletonline.us.com
http://www.cheapnhljerseyss.us.com
http://www.nikeairhuaracheair.co.uk
http://www.kobeshoes.us
http://www.pandora.net.co
http://www.ferragamo-outlets.us.com
http://www.canadacoachoutlet.com.co
http://www.cheapsoccerjersey.net
http://www.mbt-scarpe.it
http://www.uggsoutletsclearances.us.com
http://www.lacostepolosoldes.fr
http://www.salvatore-ferragamo.in.net
http://www.todsoutlets.us.com
http://www.minnetonkas.us.com
http://www.swarovskicrystalsale.org.uk
http://www.pandoracharmsssaleclearance.org.uk
http://www.adidasoutlets.us.org
http://www.outletcanadagooseonline.us.com
http://www.coachoutletstore.com.co
http://www.chromeheartsoutlets.us.org
http://www.mulberryhandbagsonline.org.uk
http://www.pandoracharmsofficial.us.com
http://www.michaelkorsoutletca.us.com
http://www.ferragamo.us.org
http://www.guccioutletsonline.us.org
http://www.nfljerseysofficial.us.com
http://www.bottega-venetaoutlet.us
http://www.edhardy.us.com
http://www.uggboots-australia.us.com
http://www.merrell.us.com
http://www.poloralphlaurenshop.us.com
http://www.monclerjackets.ca
http://pelicans.nbajerseysstore.us.com
http://www.adidasoutlet-stores.us.com
http://www.fitflopsshoes.in.net
http://www.uggoutletstoress.us.com
http://www.uggbootsclearancesale.us.com
http://www.truereligionjeans.org.uk
http://www.christianlouboutinsale.us
http://www.ralphlaurenpolo.us.org
http://www.hervelegeroutlet.us.com
http://www.canadagooseoutlet-store.name
http://www.michaelkorscybermonday.us.com
http://www.pandoracharmsorg.us.com
http://www.airmax90nike.org.uk
http://www.clevelandcavaliers.us.com
http://www.michaelkorsoutletonlinecom.us.com
http://www.michaelkorsoutletok.us.com
http://www.airjordan3.us
http://www.uggsoutletugg.com.co
http://www.michaelkorsoutletcheap.us.com
http://www.longchamphand-bags.org.uk
http://bucks.nbajerseysstore.us.com
http://www.coachoutletonlineco.us.com
http://www.coachoutlet-onlinecoachfactoryoutlet.us.com
http://www.coach-onlineoutlet.us.com
http://www.newyorkknicksjersey.com
http://www.polooutletclearance.us.com
http://www.supreme.us.org
http://www.mbt-shoesoutlet.us.com
http://www.mulberryhandbagsorg.org.uk
http://www.nikeblazerpaschers.fr
http://www.canadagooseparka.name
http://www.supremeshop.org.uk
http://www.uggoutletstoresofficial.us.com
http://www.fit-flopssaleclearance.us.com
http://www.michaelkorsoutletclearancer.us.com
http://www.coachoutlet-clearance.us.com
http://www.cheapjordansforsale.in.net
http://rockets.nbajerseysstore.us.com
http://www.airhuaracheuk.org.uk
http://www.supremeclothing.com.co
http://www.christianlouboutinshoesuk.me.uk
http://www.coachoutlet-canada.ca
http://www.michaelkorsoutletfriday.us.com
http://www.basketballshoes.us.com
http://www.airjordan12.us
http://www.moncleroutletsstore.us.com
http://www.nikeshoes-outlet.us.com
http://www.tomsshoes.in.net
http://thunder.nbajerseysstore.us.com
http://www.guccioutletonline.us.org
http://www.jacketscanadagoose.ca
http://www.michaelkorswallets.us.org
http://www.coachoutletclearance.us.com
http://www.jordan-shoes.us.com
http://www.michaelkorsoutletsalestore.us.com
http://www.michaelkorsoutletbay.us.com
http://www.michaelkorhandbags.us.com
http://www.burberrysaleoutlets.us.com
http://www.outletmichaelkorsoutlets.us.com
http://www.offwhiteoutlet.us.com
http://www.marc-jacobs.us.org
http://www.coach-outletclearance.us.org
http://www.dansko-shoes.us.com
http://www.outlettoryburch.us.org
http://www.airmax90.us.com
http://www.canadagooseoutletcoats.us.com
http://www.michaelkors-outletonlinesale.us.com
http://www.true-religion.org.uk
http://www.michaelkorsoutletonlineus.us.com
http://www.moncleroutlet-online.us.com
http://www.adidas-wings.in.net
http://www.jeanstruereligion.in.net
http://magic.nbajerseysstore.us.com
http://www.christianlouboutinoutletsale.us.com
http://www.ferragamoshoes.org.uk
http://www.cheapjordansretro.in.net
http://www.toryburch-outletsale.us.com
http://www.manchesterunitedjersey.us
http://www.polooutletfactory.us.com
http://www.giuseppe-zanotti-outlet.org
http://www.asicsshoes.net
http://www.ferragamooutletstore.us.com
http://www.nikeoutletonline.us.org
http://www.eccoshoesoutlet.us.com
http://www.niketennis.org
http://www.undefeated.us.org
http://www.jordanshoesfactory.us.com
http://www.canadagoosejacketswomen.co.uk
http://www.toryburchoutletshop.us.com
http://www.uggoutletonline.ca
http://www.michael-korsoutletuk.org.uk
http://www.canadagoosejacketssales.us.com
http://www.poloralph-lauren.us.com
http://www.canadagoose-coats.us.org
http://celtics.nbajerseysstore.us.com
http://www.michaelkorsoutletnew.us.com
http://www.airjordanretros.us.com
http://www.nikedunk.us
http://www.pandoraoutletshop.us.com
http://www.cheapjordansoutlet.us.com
http://www.ralphlauren-pascher.fr
http://www.mulberrysaleuk.org.uk
http://www.uggsoutletstore.net.co
http://www.underarmoursoutlet.us.com
http://www.hermes-birkin.in.net
http://www.mcmoutletstores.us.org
http://www.jordanshoesshop.us.com
http://www.poloralphlaurenshirtss.us.com
http://www.jimmychooshoes.us.org
http://www.lacostepoloshirts.us.com
http://www.canadagoosejacketsgoose.us.com
http://www.oakleysunglasses-outlets.us.org
http://www.coachoutlet-store.us.org
http://www.mizuno-shoes.us.com
http://www.katespadeoutletofficial.us.org
http://www.golden-goose.us.org
http://www.canadagooseoutlet-online.name
http://www.cheapuggsboot.com.co
http://www.stussycloth.us.org
http://jazz.nbajerseysstore.us.com
http://www.canadagoosejacketsusa.us.com
http://www.michaelkorsoutletstoresfactory.us.com
http://hawks.nbajerseysstore.us.com
http://www.uggoutletstore.ca
http://www.mont-blancpens.com.co
http://www.airjordan4retro.us
http://www.sunglassesoakleywholesale.us.com
http://www.uggoutletclearance.us.com
http://www.airforce1.us.com
http://www.oakleysunglassesorg.us.org
http://www.coachfactoryoutlet-sale.us.com
http://www.michaelkorsoutletsales.us.com
http://www.michaelkorsoutletclearanceus.us.com
http://www.fitflopssales.org.uk
http://www.ray-bansunglassesonsale.us.com
http://www.fitflops-sale.org.uk
http://warriors.nbajerseysstore.us.com
http://www.bvlgari.us.org
http://www.long-champhandbags.us.com
http://www.coach-outletclearance.us.com
http://www.michaelkorsoutletnewyork.us.com
http://www.coachoutletonlineshops.us.com
http://www.dcshoes.us.com
http://www.worldcupjerseys.us.com
http://www.kate-spadeoutlets.in.net
http://www.chromeheartoutlet.us.com
http://www.pandorajewelrystore.com
http://www.ugg-bootsclearance.us.org
http://www.burberryoutletsale.us.org
http://www.guccioutletstores.us.com
http://www.coachfactoryoutletstores.us.org
http://www.canadagoosejacketscom.com.co
http://www.longchampoutlet1.us.com
http://www.nikepresto.us
http://www.michaelkorsoutleok.us.com
http://www.airmax97.net
http://www.cheapmlbjerseys.com.co
http://www.ralphlaurenpolo-uk.me.uk
http://www.mbtshoes.net
http://www.raybansunglassesorg.us.com
http://www.coach-handbags.us.com
http://www.michaelkorsoutletfactorystore.us.com
http://www.michaelkorsoutletfactoryshop.us.com
http://www.uggsoutletshop.us.com
http://www.canadagoosecoats.us.org
http://www.fitflopsoutletsale.com
http://www.uggoutletonline-clearance.us.com
http://www.ubiqshoes.us
http://www.truereligionoutletclearance.us.com
http://www.longchamphandbagssale.co.uk
http://www.uggsoutletco.us.com
http://www.uggoutletuggsboots.us.com
http://www.jordanshoes.us.com
http://www.fitflopssale.in.net
http://www.poloralphlaurendiscount.us.com
http://www.coachoutletonline.us.org
http://www.saucony.us.org
http://www.puma.us.org
http://www.toms-shoes.us.com
http://nets.nbajerseysstore.us.com
http://www.realmadridjersey.us
http://www.footballshirtsuk.org.uk
http://www.coachoutletfactoryshop.us.com
http://www.yeezyboost350sale.us.com
http://www.long-champoutlets.us.com
http://www.michaelkorshandbagsmk.org.uk
http://www.outlettruereligion.in.net
http://www.airjordanreleasedates.us.com
http://www.goosecanadajackets.ca
http://www.christianlouboutinonline.us.org
http://www.pradasunglasses.us.com
http://www.redbottomshoesoutlet.us.com
http://www.nikerosheone.us
http://www.poloralphlaurenwholesale.us.com
http://www.christianlouboutinpas-cher.fr
http://www.cheapjordanswholesale.in.net
http://www.coachoutletcoupons.us.com
http://www.michael-korsoutletuk.me.uk
http://www.malone-souliers.us.com
http://www.uggsoutletsclearance.us.org
http://www.raybansunglassestm.us.com
http://www.oakleysunglassesvault.us.org
http://www.uggsoutletsales.us.com
http://www.guccihandbags.us.org
http://www.canadagooseoutletstoreonline.us.com
http://www.christianlouboutinoutletstoreonline.us.com
http://www.ralphlaurenpolo-outlet.us.com
http://www.coachoutletoutlet.us.com
http://www.miumiu.us.org
http://www.poloralphlaurens.in.net
http://www.pandoraoutletstore.us.org
http://www.christianlouboutinoutletcl.us.com
http://www.toryburchoutlets.com.co
http://www.truereligion-jean.us.com
http://www.simulationshoes.us
http://www.poloralphlaurenoutlets.in.net
http://www.michaelkorsoutletclearancecom.us.com
http://www.cheapnfljerseysforsale.us.com
http://www.reeboktrainers.me.uk
http://www.ugg-outletonlineclearance.us.com
http://www.camelshoes.us
http://mulberryoutlet.outlet-store.co.uk
http://www.nikeshoesstore.us.com
http://www.michaelkors.eu.com
http://www.ysloutlet.us.com
http://spurs.nbajerseysstore.us.com
http://www.ferragamoshoesofficial.us.com
http://www.coachoutletofficialonline.us.com
http://www.cheapjerseyswholesalenike.us.com
http://www.moncleroutletstores.us.org
http://www.raybansunglassesofficialsite.us.com
http://www.polooutletfactorystore.us.com
http://www.cheapjersey-wholesale.us.com
http://www.coachoutletcoachoutletonline.us.com
http://www.jordanshoesstore.us.com
http://www.canada--goose.ca
http://www.coachoutletstores.eu.com
http://www.barbourjackets.us.org
http://www.nbajerseysnike.us.com
http://www.christianlouboutinoutletorg.us.com
http://www.uggoutletsite.us.com
http://www.coachoutletstorecoach.us.com
http://www.cheapjordansoutlet.in.net
http://www.uggoutlets.ca
http://www.nikecortezshoes.org
http://www.cheapjordansshoes.com.co
http://bulls.nbajerseysstore.us.com
http://www.nhl-jerseys.org
http://www.coach-outletstore.us.org
http://www.nikerevolution3.us
http://www.visvim.us.com
http://www.northfacejacketclearance.us.com
http://www.pandoracharmssaleclearance.us.org
http://www.handbagsmulberry.org.uk
http://www.canadagooseoutletgoose.us.com
http://www.airjordanshoes.us.org
http://www.katespadeoutletofficials.us.com
http://www.pandoracharmsoutlets.us.org
http://www.michaelkorsoutletstore.org.uk
http://www.airjordan4.org
http://www.columbiasportswears.us.com
http://www.truereligionjeansoutlets.us.com
http://www.vancleefarpels.us.org
http://www.truereligionoutlet-store.us.com
http://www.cheap-jordanshoes.us.com
http://www.nbajerseysstore.us.com
http://www.uggsoutlet-boots.us.com
http://www.uggsoutletsonline.us.com
http://www.longchampoutletonlines.us.com
http://www.dioroutlet.us
http://www.coachfactoryoutletclearance.us.com
http://www.lightupshoes.us.com
http://timberwolves.nbajerseysstore.us.com
http://www.uggsoutlet-stores.us.com
http://www.wellensteyn.us.org
http://www.truereligionjeansoutlet.co.uk
http://www.moncler-jackets.co.uk
http://www.cheapuggboot.com.co
http://lakers.nbajerseysstore.us.com
http://www.nikeairforce1.org
http://www.nikeoutlets.us.org
http://www.ralphlauren-shirts.me.uk
http://www.ralphlauren-poloshirt.org.uk
http://www.lebronjamesshoess.us.com
http://www.adidastrainersshoes.co.uk
http://www.nikeairmax-schweiz.ch
http://www.moncleroutletonline.us.com
http://www.swarovskisale.org.uk
http://www.outletcanadagoosestores.us.com
http://www.nikelunarglide.org
http://www.harden.us.com
http://www.dolce-gabbana.us.com
http://www.cheapjordansshoe.us.com
http://www.uggsoutletstores.com.co
http://www.pradashoesofficial.us
http://www.ralphlauren-poloshirts.us.com
http://www.christianlouboutinboutique.us.org
http://www.adidasnmdad.us.com
http://www.toryburch.com.co
http://www.canadagoose-outletonline.name
http://www.canada-goosecoats.us.com
http://www.coachfactoryoutletcoachoutlet.us.com
http://www.denverbroncosjerseys.org
http://www.montblancpenss.us.com
http://www.raybansunglassesray.us.com
http://www.christianlouboutinoutletshop.us
http://www.fredperrypolo-shirts.com
http://www.airjordanretro.com.co
http://www.jordanshoessale.us.com
http://www.ralph-laurenpoloshirts.org.uk
http://www.ralphlaurenpoloshirts.org.uk
http://www.baltimoreravens.us.com
http://nuggets.nbajerseysstore.us.com
http://www.clarks.us.org
http://www.uggboots-outlet.ca
http://www.uggoutlet-onlineclearance.us.com
http://www.salomonshoess.us.com
http://www.michaelkorsoutletcoupons.us.com
http://www.mishka.us.org
http://www.long-champsolde.fr
http://www.truereligion-jeansoutlet.us.com
http://mavericks.nbajerseysstore.us.com
http://www.soccer-shoes.us
http://heat.nbajerseysstore.us.com
http://www.katespadestoreoutlet.us.org
http://www.moncler-outletstore.us.com
http://www.raybansunglassessun.us.com
http://www.mbtshoesoutlet.us.org
http://www.pandoracharmsclearancesale.me.uk
http://www.michaelkorsoutletsiteofficial.us.com
http://www.cheapnba-jerseys.us.com
http://www.truereligion-jeanssale.us.com
http://www.cheapjordanswholesale.us.com
http://www.birkenstock-outlet.us.com
http://www.michaelkorsoutletmacy.us.com
http://www.uggoutletugg.us.com
http://www.supremeclothing.org
http://www.uschristianlouboutinoutlet.us.com
http://www.manoloblahnikoutlet.us.org
http://www.jeepshoes.us
http://wizards.nbajerseysstore.us.com
http://www.pandoraoutletjewelry.us.com
http://www.suprashoes.us.com
http://www.swarovskioutletonline.us.com
http://www.canadagoosecoats.co.uk
http://www.cheap-uggsboots.in.net
http://www.suicokesandals.us
http://suns.nbajerseysstore.us.com
http://www.outlettoryburch.com.co
http://www.michaelkorsoutletme.us.com
http://www.poloralphlaurencheap.us.com
http://www.adidasnmduk.org.uk
http://www.palladiumboots.us.com
http://www.cartierjewelry.us.org
http://www.airmax1.org
http://www.canadiangooseoutlet.us.com
http://www.oakleysunglassesout1et.us.com
http://www.lakersjersey.us.com
http://www.katespadeoutletstores.us.org
http://www.coachfactoryoutlet-clearance.us.com
http://www.outletcoachstores.us.com
http://knicks.nbajerseysstore.us.com
http://www.canadiangoosejackets.us.com
http://www.nikeshoesofficial.us.com
http://www.yeezyboostoutlet.us.com
http://www.mulberryoutlets.org.uk
http://www.adidasultraboost.org
http://www.pandoracharmsoutlet.us.org
http://www.pandoracharmsoutlets.us.com
http://www.michaelkorsfactory-outlets.us.com
http://www.canadagooseoutletbay.us.com
http://www.outlettoryburch.us
http://www.pradaoutlet.us
http://www.ralphlaurenpascher.fr
http://www.uggbootsclearancesale.us.org
http://www.redbottomshoesclearance.us.com
http://www.longchamphandbagssale.us.com
http://www.uggbootclearance.net.co
http://www.footballshirts.me.uk
http://www.y3shoes.org
http://www.hermesoutletstore.us.com
http://www.canadagoosejacketsstores.ca
http://raptors.nbajerseysstore.us.com
http://www.hermesbelts.us.com
http://www.uggoutletscheap.us.com
http://www.cheap-uggsoutlet.us.com
http://www.coachoutletonlinecoachfactory-outlet.us.com
http://www.clearancefitflopssale.com
http://www.cheapuggbootsonline.us.com
http://www.michaelkorsoutletny.us.com

Trvalý odkaz

Trvalý odkaz

"I got utilized to my evaluation, " curry were recalled,<a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> "people said I had been too short, don't enjoy college basketball, then for that same reason that I cannot play in the NBA. People don't believe I can play safeguard, then said I am not really a pure point guard, until October of this past year, I also found how the general manager of funny in my opinion as the league 3rd good shooting guard. I've not yet fully enjoy their full potential, i really set a higher typical to himself, committed to continuously improve to get more outstanding. "

"We've never met having it . <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> him so great shooting in all directions, " warriors coach tag Jackson said, "and move, stop and go empty-handed, hook hand, step back, leg, in the face of two double forced to be able to......, any thought of filming mode, you can see he could be astonishingly. We have in no way seen anyone can attain this level, his Steve Nash (microblogging) played a superior level, the two-time MVP merit, shooting is incredible, but it is equally a level. And the other like reggie burns, Chris mullin, such as dell and I enjoyed together - Ellis, dell -- Arsenal, they are all fantastic striker, but they will didn't garage so comprehensive, this guy is absolutely no limit. "

Timer as well as dance, 6 minutes <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> and also 30 seconds, Davis is doing everything we can to towards the garage, but still late step. Garage again to try and do a beautiful jumper - it isn't strictly jumper, his toe will be from the ground, under the condition from the body is still increasing, use forefinger and middle finger touch to accomplish the hand. Treasury system slightly back. This not only makes his moves difficult to block, as well as between ball and floor for an additional 10 degrees Point of view. NBA players to period takes 0. 6 seconds on average, the garage from getting ready action to dial this ball moves, it just takes 0. 4 mere seconds. Fast to make up to the deficiency of the shed height, the ball well avoid the opponent blocking fly toward the basket in the process, the look of garage is usually along with them. His arm still moves if your posture, and of his or her teammates has begun to help pose three gestures...

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.barbourjackets.us.com>barbour jackets</a> <a href=http://www.curry-3.com>curry 3</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.lebronjamesshoes.com.co>lebron shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.adidastennishu.com>adidas tennis hu pharrell</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.nikekyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.filashoes.us>fila</a&gt; <a href=http://www.airjordan-31.com>air jordan 31</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost adidas</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.balenciagashoes.us>balenciaga shoes</a> <a href=http://www.yeezyboost350v2.us>yeezy boost 350 v2</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>porsche design shoes</a> <a href=http://www.ecco.us.com>ecco</a&gt; <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.adidasnmdxr1.us>adidas nmd</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.adidasyeezyboost350v2zebra.com>adidas yeezy boost 350 v2 zebra</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.nikelunarforce1.com>nike lunar force 1</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.ugg5815.com>ugg 5815</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.com.co>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidaspureboost.us.com>adidas pure boost</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.lebron15ashes.com>lebron 15 ashes</a> <a href=http://www.yeezytriplewhite.com>yeezy triple white</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nmdr1.us>NMD R1 Shoes</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.adidasnmdwomens.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.nikesbdunk.us>nike sb dunk</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasalphabounce.com>adidas alphabounce</a> <a href=http://www.newbalancerunningshoes.us.com>new balance running shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.curry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.wholesalehats.us>wholesale caps</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.puma-fenty.us>puma fenty<</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.calvinklein.us.com>calvin klein</a>

Trvalý odkaz

"I got utilized to my evaluation, " curry were recalled,<a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> "people said I ended up being too short, don't enjoy college basketball, then for your same reason that I can not play in the NBA. People don't believe I can play defend, then said I am not a pure point guard, until October of recently, I also found the general manager of funny in my experience as the league third good shooting guard. We've not yet fully play their full potential, and so i set a higher standard to himself, committed to continuously improve to become more outstanding. "

"We've never met you are not <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> him so great shooting everywhere, " warriors coach tag Jackson said, "and rotate, stop and go empty-handed, get hand, step back, leg, in the face associated with two double forced to help......, any thought of filming mode, you can see he could be astonishingly. We have certainly not seen anyone can get to this level, his Steve Nash (microblogging) played a high level, the two-time MVP prize, shooting is incredible, but additionally it is a level. And his / her other like reggie burns, Chris mullin, such because dell and I enjoyed together - Ellis, dell : Arsenal, they are just about all fantastic striker, but they didn't garage so detailed, this guy is simply no limit. "

Timer along with dance, 6 minutes <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> in addition to 30 seconds, Davis is doing everything we can to towards the garage, but still delayed step. Garage again to accomplish a beautiful jumper - it is not strictly jumper, his toe will be outside the ground, under the condition in the body is still climbing, use forefinger and middle finger touch to try and do the hand. Treasury physique slightly back. This not only makes his moves even more complicated to block, as well as between ball and floor a great additional 10 degrees Perspective. NBA players to time takes 0. 6 seconds normally, the garage from planning action to dial the actual ball moves, it only takes 0. 4 just a few seconds. Fast to make up for that deficiency of the garage height, the ball well steer clear of the opponent blocking fly toward the basket in the process, the look of garage is definitely along with them. His arm still moves in the event the posture, and of the teammates has begun to help pose three gestures...

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.nikerosherun.us.com>nike roshe run one</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidasalphabounce.com>adidas alphabounce</a> <a href=http://www.adidasnmdwomens.com>adidas nmd womens</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdr1primeknit.com>adidas nmd r1 primeknit</a> <a href=http://www.supremeyeezys.com>supreme yeezys</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.com.co>kyrie shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.yeezyboost350v2.us>yeezy boost 350 v2</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.nikelunarforce1.com>nike lunar force 1</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.drose8.com>d rose 8</a> <a href=http://www.wholesalehats.us>wholesale mlb hats</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.adidasyeezyboost350v2zebra.com>adidas yeezy boost 350 v2 zebra</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.stephencurry.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.kdshoesstore.com>kd shoes store</a> <a href=http://www.lebronjamesshoes.com.co>lebron shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers camo</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.nikekyrie4.us.com>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>Nike lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.canadagooseus.com>canada goose</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.puma-fenty.us>puma fenty<</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.adidastennishu.com>adidas tennis hu pharrell</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.asicsgelkayano24.com>asics gel kayano 24</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.nmdhumanrace.us.com>nmd human race</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.ecco.us.com>ecco Shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.nmdr1.us>NMD R1 Shoes</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.adidasnmdxr1.us>adidas nmd</a> <a href=http://www.curry4footlocker.com>curry 4</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.adidasnmdhumanrace.com>adidas nmd human race</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.balenciagatriplesshoes.com>balenciaga triple s Shoes</a> <a href=http://www.curry-3.com>curry 3</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a>

Trvalý odkaz

From brought the first <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> soccer ball, a garage at this match: each other organized a perfect diamond entrance, teammate Steve Blake flew to check out up, left the clippers protect darren collison (microblogging) the space between two steps guiding their closely, Danny granger is the only defender in tow. This is the storage superior court intuition and which embodies: his shot selection. He seems to understand the defensive player in the ideas, can predict his or her next move, then strike beforehand. "When other people tend to be doing gesture, garage within judgment, and the activity, this is Stephen is best place, in this respect this league may be an awesome experience. Find field space, know in which the defense space will arise, it is the key in the art of his pictures. Because no matter just how good your shots, additional exquisite technology, no place is useless. "ESPN's David thorpe, once wrote within his article.

Garage thoroughly <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> observing the defense, he in addition have reason to be consequently cautious. Before this, the warriors have missed 12 goals in 13 shots in the past, is now 33 in order to 37 behind the clippers, disturbed by the right leg muscle stress of garage after only one of 4. For shed himself, this ball is vital: before a season, he hit an archive in NBA history having 272 grains of about three points, if again set up three points today, his three points this year hit number will exceed 200 mark. So that library can be the sixth in a row has at the very least two season hit 250 grains of three people, at the same moment, still can have several points to continuous hit game streak keep 54 games - it'll be the warriors team record record.

"I like everything <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> related to the shooting, " garage once said in a interview, "but with the most especially in perfect hands posture. When your person is in good rhythm, from standing in the feet on the ground, his hands to complete an attempt, all series of joint actions will likely be calm and smooth, just like waves. It's a superb feeling. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidastennishu.com>adidas tennis hu pharrell</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebron15ashes.com>lebron 15 ashes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.rose6.us>adidas rose 6</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.adidastubular.us>adidas tubular</a> <a href=http://www.kdshoesstore.com>kd shoes store</a> <a href=http://www.asicsgelkayano24.com>asics gel kayano 24</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.anellobackpack.us.com>anello backpack</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.airjordan-31.com>air jordan 31</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.adidasyeezyboost350v2zebra.com>adidas yeezy boost 350 v2 zebra</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.adidasalphabounce.com>adidas alphabounce</a> <a href=http://www.yeezyboost350v2.us>yeezy boost 350 v2</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.stephencurry.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas shoes</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.nikesbdunk.us>nike sb dunk</a> <a href=http://www.puma-fenty.us>puma fenty<</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.com.co>nike kyrie</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.balenciagashoes.us>balenciaga shoes</a> <a href=http://www.adidasclothing.us>adidas clothing</a> <a href=http://www.lebronjamesshoes.com.co>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.nmdhumanrace.us.com>nmd human race</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.curry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.nikelunarforce1.com>nike lunar force 1</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.barbourjackets.us.com>barbour jackets</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.adidasnmdhumanrace.com>adidas nmd human race</a> <a href=http://www.adidasnmdxr1.us>adidas nmd xr1</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.curry-2.com>curry 2</a> <a href=http://www.adidassuperstar.us.org>adidas superstar Shoes</a> <a href=http://www.filashoes.us>fila</a&gt; <a href=http://www.ugg5815.com>ugg 5815</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.canadagooseus.com>canada goose</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikerosherun.us.com>nike roshe run</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.adidasporschedesign.com>adidas porsche design</a>

Trvalý odkaz

Garage within the <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> second dribbling is toward the first turn on the left side with the body without any slowdown, his footsteps choiceness and quickly, soon arrived at the position you would like to go. Unlike most pitcher like the biggest market of gravity down, then struggled to jump to complete, the garage action a lot more concise. Don't waste any hard work, just jump off the earth, slightly triggered his firing action instantly. "He is not only probably the most pure great scorer, he even gave shot two words for making the definition, the full shooting art played some sort of revolutionary role. "The bobcats head scout work Adam -- Mr Libby said Treasury.

Countertop frames in 6 min's and 31 seconds, garage from his upper body slightly next point position held up the ball, the index finger and also middle finger instinct to find gaps in the rubber ball center. His hand gently lifted back, still left his palm the soccer ball, but still control involving his fingers. His right arm into each of the joints is close to be able to 90 degree Angle, in the shoulder to the knee, from the elbow for the wrist, from wrist to refer to, as if a eating place waiter in carrying any tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound ahead, <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> need to speed up their action from the Treasury, since the childhood to lay a good foundation for complete to garage in different state, the right arm and shooting are able to keep perfect posture and strength. And in addition to master hand movements, garage includes a precise shot needed an additional factor: enough deep muscle memory. Shooting touch is just not a proper adjective, anyone player, able to throw a good shooting there is nevertheless one secret to all - month after month, year after year train, until a set involving complex dynamic chain implanted into parts of your muscles. Garage never resist such as monks meditate boring practice, it also helped whenever he graduated from high school, eventually grow into an outside leading little-known Davidson university NCAA elite last nine.

"Game changing, there is no time to <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> you approach your own shooting motion is correct, " curry mentioned, "you can only rely on their daily at it ground building muscle memory, hit and believe that individuals can. We're so a lot of practice in training, in order to the game, you can depend upon instinct to react. But if it is not in the right way, the game will sense very strange. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.com.co>nike kyrie</a> <a href=http://www.adidasalphabounce.com>adidas alphabounce</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.adidaspureboost.us.com>adidas pure boost</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.balenciagashoes.us>balenciaga shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.adidasnmdr1primeknit.com>adidas nmd r1 primeknit</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.yeezyboost350v2.us>yeezy boost 350 v2</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.curry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.hyperdunk-2017.com>hyperdunk 2017</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.kdshoesstore.com>kd shoes</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>Nike lebron soldier 11</a> <a href=http://www.anellobackpack.us.com>anello backpack outlet</a> <a href=http://www.asicsgelkayano24.com>asics gel kayano 24</a> <a href=http://www.adidasnmdhumanrace.com>adidas nmd human race</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.lebron15ashes.com>lebron 15 ashes</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.calvinklein.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.curry-2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.nikesbdunk.us>nike sb dunk</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdwomens.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.adidasporschedesign.com>adidas porsche design shoes</a> <a href=http://www.nikerosherun.us.com>nike roshe run two</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.adidasyeezyboost350v2zebra.com>adidas yeezy boost 350 v2 zebra</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.adidasnmdxr1.us>adidas nmd</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.ecco.us.com>ecco</a&gt; <a href=http://www.adidastennishu.com>adidas tennis hu pharrell</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.curry-3.com>curry 3</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.nikelunarforce1.com>nike lunar force 1</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a>

Trvalý odkaz

Finals previous season, Arsenal's performance [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] isn't very ideal, although your data well, but the efficiency is just not high, and his back pass error, defensive irvine was created key 3 points have grown a "black spots" time, apparently, in hope that with this to prove himself.

Not any, after the opening, the three points inside database and didn't struck two shots, on the actual contrary, the knight about three points would hit numerous over there. Garage or concentrate on defense, he para such as lebron, Irwin, JR., continues to be people already, also get successful prevention.

In passing, did well in the particular Treasury, the ball with a teammate are fed correctly, but Mr Chu in many opportunity attack. 04 seconds left inside the first quarter, garage dribble to the frontcourt, rhythm, but he is confident the take a few steps away from the three-point line and it's necessary to make [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] actions, the ball! This can be the warriors in the 1st 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances around the right side of the base again in a 3 points!

It is worth mentioning which the opening, the garage right arm was wearing a black gear, it can be because his right elbow in the game before the old injury includes a relapse, however, with the action, he has to lift off protective devices. Gear, seems like, has affected the take care of, before he took off while i feel much better.

With against lebron James, the defense is performing very well in his Arsenal, but after he was lebron was a knocked out, the referee possesses [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] blown the garage hindering foul, garage on the earth is various, make action for the referee said lebron elbow.

In breakthrough, garage is also a difficult moves, lots of people all the technique up his defense, including lebron, but Treasury first in a myriad of dazzling dribble move Thompson, right after air and rival impact cases, the hard to help score.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.adidasyeezyboost350v2zebra.com]adidas yeezy boost 350 v2 zebra[/url] [url=http://www.nikekyrie4.us.com]kyrie 4 shoes[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11 shoes[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.adidasnmdr1primeknit.com]adidas nmd r1 primeknit[/url] [url=http://www.wholesalehats.us]wholesale nfl hats[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.adidasporschedesign.com]adidas porsche design shoes[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.nikesbdunk.us]nike sb dunk[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.curry-2.com]curry 2[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.yeezyboost350v2.us]yeezy boost 350 v2[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.nikelunarforce1.com]nike lunar force 1[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.adidastennishu.com]adidas tennis hu pharrell[/url] [url=http://www.lebronsoldier12.us]lebron soldier 12[/url] [url=http://www.adidastubular.us]adidas tubular[/url] [url=http://www.drose8.com]rose 8[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.filashoes.us]fila[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.adidasalphabounce.com]adidas alphabounce[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.nmdr1.us]nmd r1[/url] [url=http://www.puma-fenty.us]puma fenty<[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.balenciagashoes.us]balenciaga shoes[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.balenciagatriplesshoes.com]triple s Shoes[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]james harden vol 2[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7 Football Boots[/url] [url=http://www.barbourjackets.us.com]barbour jackets[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]Nike lebron soldier 11[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.canadagooseus.com]canada goose[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.adidaspureboost.us.com]adidas pure boost[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie shoes 3[/url] [url=http://www.newbalancerunningshoes.us.com]new balance running shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers camo[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url] [url=http://www.supremeyeezys.com]supreme yeezys[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.curry4footlocker.com]curry 4[/url] [url=http://www.curry-3.com]curry 3[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design[/url] [url=http://www.rose6.us]adidas rose 6[/url] [url=http://www.asicsgelkayano24.com]asics gel kayano 24[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.com.co]kyrie irving shoes[/url]

Trvalý odkaz

As being a core point guard, garage as well as other three split the difference is he is the team attract and organizer. In additional words, he can't be similar to novak on the perimeter around expecting [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] someone else to allow him the ball. We take novak to your comparison, everything also - reference counted for people each a 3-pointer allows objects, and to period, after statistics, novak found shock as to hit 3-pointers, 149, 146 can be a teammate's pass and struck; Three-point shots hit the next more this season Ryan - Anderson isn't any exception, he hit [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] throughout 213, has 206 depends on your friend's passing.

The garage He the many 3-pointer this season, you will discover 105 of 3 is just not sending (272), quite simply, is to create chances, nasty sto vote. This trick from the team's star, such because flow of harden, vladimir radmanovic, kobe Bryant, Paul, but often because a person errs, physical strength intake, to the number of times few, and the hit ratio just isn't high. But obviously can be an exception in the Treasury, his three-point shot 105 times just isn't assists quantity highest with alliance,[url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] even better compared to lebron James thrown into more all 3-pointers, plus the shooting is in a new league all five this kind of not assists free-throw shooting players from the fifth (41. 8%), each quality and quantity. Obtained together, the three points to be able to thrown into space is not an easy thing, need to have the forty percent three-point shots have to create his own shots, this how tired! One of the most precious is, no subject when and where, and how to make moves, garage has a superior percentage. It is no wonder the manager of the a warrior when Bob myers not long ago told the Associated Press said: "as long while it's garage, to receive the ball is reasonable. inch.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.curryshoes.us]curry shoes[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry basketball shoes[/url] [url=http://www.curry4footlocker.com]curry 4[/url] [url=http://www.adidasnmdwomens.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.nikelunarforce1.com]nike lunar force 1[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.ugg5815.com]ugg 5815[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.lebron15ashes.com]lebron 15 ashes[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.rose6.us]adidas rose 6[/url] [url=http://www.asicsgelkayano24.com]asics gel kayano 24[/url] [url=http://www.anellobackpack.us.com]anello backpack[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7[/url] [url=http://www.ecco.us.com]ecco Shoes[/url] [url=http://www.adidastubular.us]adidas tubular[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.drose8.com]rose 8[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.adidasalphabounce.com]adidas alphabounce[/url] [url=http://www.adidasporschedesign.com]adidas porsche design shoes[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.adidastennishu.com]adidas tennis hu pharrell[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron Shoes[/url] [url=http://www.adidassuperstar.us.org]adidas superstar[/url] [url=http://www.kdshoesstore.com]kd shoes store[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.balenciagatriplesshoes.com]triple s Shoes[/url] [url=http://www.barbourjackets.us.com]barbour jackets[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.adidasyeezyboost350v2zebra.com]adidas yeezy boost 350 v2 zebra[/url] [url=http://www.airjordan-31.com]air jordan 31[/url] [url=http://www.lebronjamesshoes.com.co]lebron shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.nikerosherun.us.com]nike roshe run two[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.curry3shoes.com]curry 3 shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.lebronsoldier12.us]lebron soldier 12[/url] [url=http://www.adidasnmdr1primeknit.com]adidas nmd r1 primeknit[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]nike kyrie shoes[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.curry-3.com]curry 3[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.canadagooseus.com]canada goose[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]james harden vol 2[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url]

Trvalý odkaz

Garage within the [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] second dribbling is toward the first turn on the left side of the body without any slowdown, his or her footsteps choiceness and quick, soon arrived at the position you intend to go. Unlike most pitcher like the biggest market of gravity down, then struggled to jump to complete, the garage action more concise. Don't waste any hard work, just jump off the soil, slightly triggered his shooting action instantly. "He is not only probably the most pure great scorer, he even gave shot two words to generate the definition, the complete shooting art played any revolutionary role. "The bobcats scalp scout work Adam - Mr Libby said Treasury.

Kitchen counter frames in 6 min's and 31 seconds, garage from his chest slightly next point position organized the ball, the index finger along with middle finger instinct to find gaps in the rubberized ball center. His arm gently lifted back, still left his palm the baseball, but still control concerning his fingers. His right arm into the many joints is close for you to 90 degree Angle, from your shoulder to the elbow, from the elbow for the wrist, from wrist to consider, as if a restaurant waiter in carrying the tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound before, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] need to speed up their action within the Treasury, since the childhood to lay a compelling foundation for complete to garage in different state, the right arm and shooting is able to keep perfect posture and toughness. And in addition to perfect hand movements, garage features a precise shot needed an additional factor: enough deep lean muscle memory. Shooting touch seriously isn't a proper adjective, any one player, able to throw a good shooting there is nevertheless one secret to all - day after day, year after year exercise, until a set involving complex dynamic chain implanted into your muscle mass. Garage never resist for instance monks meditate boring train, it also helped any time he graduated from senior high school, eventually grow into an outside leading little-known Davidson university NCAA elite last eight.

"Game changing, there is no time to [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] you feel about your own shooting activity is correct, " curry said, "you can only make use of their daily at working out ground building muscle memory, hit and believe that people can. We're so many practice in training, to be able to the game, you can make use of instinct to react. But if it is not in the right way, the game will think very strange. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.nikekyrie4.us.com]kyrie 4 shoes[/url] [url=http://www.lebron15ashes.com]lebron 15 ashes[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.yeezytriplewhite.com]yeezy boost triple white[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]james harden vol 2[/url] [url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] [url=http://www.adidasporschedesign.com]adidas porsche[/url] [url=http://www.filashoes.us]fila shoes[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram fivefingers[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url] [url=http://www.curry-3.com]curry 3[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url] [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier12.us]soldier 12[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.adidasterrex.us]adidas terrex[/url] [url=http://www.ugg5815.com]ugg 5815[/url] [url=http://www.stephencurry.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7 Football Boots[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Soccer Cleats[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.nikelunarforce1.com]nike lunar force 1[/url] [url=http://www.airjordan-31.com]air jordan 31[/url] [url=http://www.nikerosherun.us.com]nike roshe run[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url] [url=http://www.adidasnmdhumanrace.com]adidas nmd human race[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron shoes[/url] [url=http://www.newbalancerunningshoes.us.com]new balance running shoes[/url] [url=http://www.canadagooseus.com]canada goose[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.anellobackpack.us.com]anello backpack outlet[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.balenciagashoes.us]balenciaga shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron james shoes[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design shoes[/url] [url=http://www.barbourjackets.us.com]barbour jackets[/url] [url=http://www.curry3shoes.com]curry 3 shoes[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.curry-2.com]curry 2[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers suede[/url] [url=http://www.calvinklein.us.com]calvin klein[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.adidassuperstar.us.org]adidas superstar Shoes[/url] [url=http://www.wholesalehats.us]wholesale nfl hats[/url] [url=http://www.balenciagatriplesshoes.com]balenciaga triple s[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.adidaspureboost.us.com]adidas pure boost[/url] [url=http://www.kd11.org]nike kd 11[/url]

Trvalý odkaz

Garage beneath the [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] second dribbling is toward the first turn on the left side on the body without any slowdown, his or her footsteps choiceness and rapid, soon arrived at the position you intend to go. Unlike most pitcher like the center of gravity down, then struggled to jump to try and do, the garage action far more concise. Don't waste any time and energy, just jump off the bottom, slightly triggered his firing action instantly. "He is not only the most pure great scorer, he even gave shot two words to create the definition, the total shooting art played the revolutionary role. "The bobcats mind scout work Adam : Mr Libby said Treasury.

Table frames in 6 minutes and 31 seconds, garage from his torso slightly next point position held up the ball, the index finger as well as middle finger instinct to uncover gaps in the rubberized ball center. His arm gently lifted back, quit his palm the baseball, but still control involving his fingers. His right arm into the many joints is close in order to 90 degree Angle, on the shoulder to the knee, from the elbow on the wrist, from wrist to talk about, as if a bistro waiter in carrying any tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound before, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] need to speed up their action inside Treasury, since the childhood to lay a good foundation for complete to garage in a state, the right arm and shooting are able to keep perfect posture and energy. And in addition to perfect hand movements, garage carries a precise shot needed one more factor: enough deep muscle tissue memory. Shooting touch is not a proper adjective, anyone player, able to throw a great shooting there is but one secret to all - 7 days a week, year after year training, until a set associated with complex dynamic chain implanted into parts of your muscles. Garage never resist for instance monks meditate boring exercise, it also helped while he graduated from school, eventually grow into an outside leading little-known Davidson college or university NCAA elite last nine.

"Game changing, there is no time to [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] you consider your own shooting actions is correct, " curry mentioned, "you can only make use of their daily at the education ground building muscle memory, hit and believe we can. We're so a lot of practice in training, to be able to the game, you can depend upon instinct to react. But if it is not in the correct way, the game will sense very strange. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.nmdr1.us]nmd r1[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.nmdhumanrace.us.com]nmd human race[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.anellobackpack.us.com]anello backpack[/url] [url=http://www.curryshoes.us]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.filashoes.us]fila[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.kdshoesstore.com]kd shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdxr1.us]adidas nmd xr1[/url] [url=http://www.curry-2.com]curry 2[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.adidasclothing.us]Adidas Sports[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.nikelunarforce1.com]nike lunar force 1[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.calvinklein.us.com]calvin klein[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.hyperdunk-2017.com]hyperdunk 2017[/url] [url=http://www.rose6.us]adidas rose 6[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt runner[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.nikekyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdwomens.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.adidaspureboost.us.com]adidas pure boost[/url] [url=http://www.yeezytriplewhite.com]yeezy triple white[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.lebron15ashes.com]lebron 15 ashes[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react[/url] [url=http://www.adidasnmdhumanrace.com]nmd human race[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost shoes[/url] [url=http://www.ugg5815.com]ugg 5815[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.com.co]kyrie shoes[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kd11.org]nike kd 11[/url] [url=http://www.lebronjamesshoes.com.co]lebron james shoes[/url] [url=http://www.ecco.us.com]ecco Shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron Shoes[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.adidasporschedesign.com]adidas porsche design shoes[/url]

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.