Jak dál s Českou televizí a Českým rozhlasem?

Autor
Štítky

V poslední době zaznívá z řad veřejnosti, politiků (především SPD Tomia Okamury a Miloše Zemana) i novinářů značně ostrá kritika vysílání České televize a Českého rozhlasu. Především kvůli spojení skupiny redaktorů a TOP 09, kdy propagace Miroslava Kalouska zdaleka neodpovídala jeho významu nebo oblibě v ČR. Vše trochu zkorigovaly výsledky voleb, ale faktem je, že vysílání České televize je silně tendenční a s nezávislou novinařinou už nemá nic společného. Redaktoři ze všeho nejvíce připomínají spolek agilních svazáků z 50. let 20. století a jejich odtržení od většiny obyvatel ČR je čím dál větší. Na Otázky Václava Moravce se dívat nedá vůbec, jeho sledovanost drtivě válcuje TV Barandov a pořady moderované Jaromírem Soukupem. A i když Václav Moravec přestal zvát do svých pořadů Kalouska a jeho nohsledy, zve tam opět druhořadou partu politiků za zenitem, jejichž názory propadly ve volbách a jen spojení do nesmyslné směsi Demokratického bloku vytváří zdání síly. I když jde  o papírového tygra.

Veřejnost je s vysíláním ČT většinově dlouhodobě nespokojená. Někomu otevřelo oči neuvěřitelně tendenční zpravodajství od doby Majdanu na Ukrajině. Dalším pak zcela nesmyslný přenos americké volební noci, kdy ČT předpovídala drtivé vítězství Hillary Clinton, do jejíhož volebního střediska nasadila svého redaktora v USA, aby pak smutně koukal, jak jeho kolega odsunutý k Donaldu Trumpovi, informuje o náladě ve štábu vítěze. A do toho stokrát omleté písničky o nebezpečí Ruska, přínosu ekonomické imigrace, propagace nápadů Evropské komise a jiných nesmyslů z Bruselu. Na ČT 2 pak plkání komunistů vyhozených v roce 1968, kteří se rázem stali disidenty a dnes kážou o morálce. Nebo fašistických multikulturních spolcích, které při hlásání jediné pravdy zjevené v Bruselu ze všech sil potírají odlišné názory a pod záminkou obhajoby demokracie zavádí fašistické tendence a propagují jediný správný názor. Předvádí nám Orwella v praxi, kdy vyprázdněním významů slov pravda a láska, sluníčko, humanitární, multikulturní a demokratický jim dávají úplně opačný význam. Nejlepší příměr by byl asi se svastikou, která je v dharmových náboženstvích (budhismus, džínismus a hinduismus) chápána jako symbol štěstí. Také zoroastrismus svastiku chápe jako kolo ohně, byla používána v neolitu, severoamerickými kmeny indiánů, u starých Slovanů a vikingů. Až pak přišel Adolf Hitler, svastiku si zvolil za symbol nacismu a původnímu symbolu štěstí převrátil význam na nepředstavitelnou hrůzu. O něco podobného se dnes pokoušejí multikulturní svazáci propagující nápady z Bruselu. a nemám na mysli  Evropské hodnoty, protože dodnes nikdo nevysvětlil, co to ty evropské hodnoty jsou. 

Nicméně ČT se stala hlásnou troubou všeho špatného, čím nadšené svazácké elity chtějí obohatit vnímání méně chápavých obyvatel, kteří o takové dobrodiní ani nestojí.

ČT platíme štědře z koncesionářských poplatků, kolem 5,7 miliard Kč ročně. Je pravdou, že se ČT stará filmový archiv starých filmů, má vysílání pro menšiny a kulturních pořadů,a má se starat podle Kodexu:

"Česká televize přispívá k vytváření prostoru svobody slova, myšlení a tvorby, v němž může vyrůstat demokracie. Informuje, poskytuje kritickou reflexi událostí, vzdělává a baví v ovzduší úcty k člověku, k jeho dílu i ke všem formám existence“ (citát z Kodexu ČT).

Koncesionářské poplatky kompenzují ČT menší příjmy z reklamy, kdy v některých pořadech nesmí mít reklamu.

Jenže potřebujeme vůbec takovou ČT? Podle toho, co se z ČT dnes stalo, bych její potřebnost srovnal s vysíláním ČST v listopadu a prosinci 1989. Tehdy platilo heslo, že: "Československá televize lže, jako když Rudé právo tiskne." Doba se nám vrátila, pravdivé informace hledáme v samizdatech internetového prostoru, ale ne na oficiálních vládních zpravodajských kanálech.

Většina obyvatel (5% Kalouskových příznivců ne) je nucena platit vysílání názorů, se kterými nesouhlasí nebo je nezajímají. Privatizace by ČT prospěla.

Ostatně máme-li chuť na sklenku vína, není nutné si pořizovat rovnou celou vinárnu. V zájmu obyvatel ČR je jen část vysílacího času. a ten by se dal nakoupit na kterémkoliv kanálu, u kteréhokoliv provozovatele, třeba Nova, Prima, ... Pokud má vláda povinnost zachovat vysílání pro menšiny, může si potřebný čas pořídit u jiné televize. Proč by Nova nemohla jednou týdně vysílat pořad pro Romy, Prima pro Poláky a Slováky, Barandov pro jiné menšiny? Promluvy katolických prelátů si může hradit církev sama, prostředků dostala od Nečas - Kalouska dost. Nebo, pokud se některý TV kanál cíleně zaměří na komunitu katolických věřících (7% populace?), vysílání může provozovat církev sama ve vlastní režii.

Filmový archiv může spravovat ministerstvo kultury. Nu a pak ČT ještě podporuje filmovou tvorbu v ČR. Pro mě je typickým příkladem podpory  tvorby v ČT pohádka Slíbená princezna vysílaná loni o vánočních svátcích. Pokud si nemůžete vzpomenout, šlo o variaci na pohádku Zlatovláska, do které štáb zahrnul piráty na Jadranu, aby strávil léto v Chorvatsku a na pláži. Což byl asi jediný cíl pohádky, který se podařilo splnit. Děkuji, takovou tvorbu rád oželím.

Zbytek vysílání ČT je nepodstatný balast, který by šlo pro těch 10 posledních věrných diváků vysílat v nočních hodinách. Nebo raději oželet.

Co se týká funkce informování v případě války a ohrožení, to lze ošetřit zákonem, že všechny TV a rozhlasové stanice poskytnou pro takový případ vysílací čas. Předvolební debaty a prostor pro menší strany lze nakoupit hromadně pro případ voleb. Nebo ať si Václav Moravec platí svoji propagaci TOP 09 a Miroslava Kalouska ze svých nebo Kalouskových prostředků.

Celé náklady toho, co platíme prostřednictvím koncesionářských poplatků, a co by jako minimum postačovalo pro funkce, kvůli kterým dostala ČT své výsadní postavení, bych odhadl na cca. 2 mld. Kč. Pokud za rok činí výnos z poplatků přibližně 5,7 mld. Kč, ušetřili bychom 3,7 mld Kč. Což už stojí za úvahu.

Obdobně by šlo naložit s Českým rozhlasem, i když ten je objektivnější než ČT. Pokud opravdu nutně potřebujeme mít vládní televizní program a rozhlasové vysílání, bohatě postačí jeden jediný kanál. Nejlépe internetový. Při kvalitě a objektivnosti ČT je zcela lhostejné, zda má kanál jeden nebo šest. Většina lidí se nedívá ani na jeden z nich.

Pokud chce Andrej Babiš šetřit, zde je možná úspora. Redaktoři ČT jej stejně budou nenávidět, do ČT jej zvát nebudou, tedy je klidně může poslat na jiné pracovní pozice. Nezaměstnanost je nízká, tak by takový krok neznamenal nějaké sociální napětí pro redaktory ČT krátkodobě bez práce. Ti by pak mohli své názory o potřebě TOP 09 šířit mezi novými kolegy zaměstnanci.

A že se tím uzavře jedna kapitola historie televizní tvorby? Při kvalitě toho, co z ČT vychází, žádná škoda. Spíše přínos.

 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Pane Gerd.
On to někdo takto řídí víš,to není jen samotnou ČT.
Jen bych zdůraznil,je to pro určitou komunitu zlatý důl a mám obavu,že to ani Okamura nezmění.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Z ČT je zlatý důl hlavně pro Kalouska, protože dostával daleko větší prostor, než by mu podle příznivců příslušelo. Jenže ČT jej pasovala do role vůdce opozice a tak mu přidělila i časy, které správně měly patřit jiným menším stranám. Cokoliv vláda udělal, okomentoval Kalousek.
A samozřejmě, že místa v ČT obsadili novodobí svazáci a eurohujeři.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Garage, 26, is one <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> on the largest child, dell : garage in 2002, their dad announced over 16 years of career, finally paid 40. 2% on threes statement card. From a quite young age, Stephen round the shooting learned how to shoot with the feet of the get good at, when dad refused to take him to the hornets instruction, Stephen will be pursed lips, not because can't visit those big-name players, the old that you are, but because he also wish to be with my dad, to practice his shot.

At the age of 9, garage is of her own <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> amateur league teams connected with players, only if the coach needs to outside shot collapse with the opponent's zone will be sent. Recalled the one self, garage proudly said: "when My spouse and i was a defense gurus, all start from right now there. "

To go time for <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> the original text, in the event the garage near the ball in midfield, people tend to overlook the most important thing: pool soccer ball skills. Sonya, thanks for you to his mother, then a new 5 feet tall 3, cordial and some stubborn woman again at the same time, she was in high school graduation played point guard, looking at the volleyball after in the campus of Virginia technology, and meet the car port there's father. "If I dribble on the coast, I have to pick to shoot or pass, it's my limit. "Dell claimed, "people started for Stephen impression is all he is able to beautiful posture hit photographs, but before becoming any striker, he already was a greater control player, people usually ignore it. After his / her dribble shot, is I the most wonderful moments. Thanks to his / her mother. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers camo</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost uncaged</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a>

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

To be a core point guard, garage along with other three split the difference is that they is the team bring in and organizer. In additional words, he can't be similar to novak on the perimeter around expecting [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] someone else to give him the ball. We take novak with a comparison, everything also - reference counted for all of us each a 3-pointer allows objects, and to occasion, after statistics, novak found this season hit 3-pointers, 149, 146 is really a teammate's pass and strike; Three-point shots hit the 2nd more this season Ryan - Anderson isn't exception, he hit [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] inside 213, has 206 utilizes your friend's passing.

The garage He the many 3-pointer this season, you can find 105 of 3 seriously isn't sending (272), to put it differently, is to create opportunities, nasty sto vote. This trick in the team's star, such because flow of harden, vladimir radmanovic, kobe Bryant, John, but often because another person errs, physical strength usage, to the number of that time period few, and the hit ratio is just not high. But obviously is surely an exception in the Treasury, his three-point shot 105 times is just not assists quantity highest in alliance,[url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] even better as compared to lebron James thrown in to more all 3-pointers, plus the shooting is in a league all five such not assists free-throw shooting players on the fifth (41. 8%), both quality and quantity. Obtained together, the three points to be able to thrown into space is not an easy thing, have to have the forty percent three-point shots must create his own photos, this how tired! One of the most precious is, no make any difference when and where, and steps to make moves, garage has a higher percentage. It is no wonder the manager of the a warrior when Bob myers not too long ago told the Associated Push said: "as long while it's garage, to obtain the ball is reasonable. inches.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.kd11.org]nike kd 11[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.airforce-1.us]nike air force 1[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Football Cleats[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.pgshoes.com]pg shoes[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]Nike lebron soldier 11[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.lebron-14.us]nike lebron 14[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Nike Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7 Cleats[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]nike kyrie shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd runner[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]james harden vol 2[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]adidas ultra boost uncaged[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Televizi jsem odhlásil už před mnoha lety, trochu se bránili, ale když jsem na tom trval tak mi nakonec vyhověli. Pravdou ovšem je, že pokud vidím například zprávy někde na návštěvě, tak nevěřím, co je to za bizár, že je to vůbec možné. Mladá generace televizi nesleduje téměř vůbec a většinou ji ani nemá (soudím podle mých dětí a jejich přátel). Když to nezruší Babiš, tak to do 20 let zajde na úbytě tak jako tak.

Zatím bez slepic

Poplatky za ČT platí každá domácnost, která je připojena k el. síti, a neudělala čestné prohlášení, že TV přijímač už nevlastní. Ale jako TV vysílání konkuruje rozhlasovému, internet konkuruje TV vysílání.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

S chutí bych si tu s autorem textu poplakal, prakticky ve všem má podle mých zkušeností a názorů pravdu.
Jedinou cestou, jak se takové ČT zbavit, je přestat platit poplatky, de facto TV daň. Pak ji zlatokopové opustí a bude mít (možná snad) šanci na nějakou obrodu.
Spíš to ale vypadá na pomalé dlouhé umírání, jak popisuje Josef K. Snad se toho karu na závěr dožiju.

Zatím bez slepic

Spíše ČT ztratí diváky a stane se regionální pražskou televizí.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Mám takový neodvratitelný pocit, že Okamura sepsal vše, co nezle uskutečnit a to vydal za svůj program. Má ve své podstatě stále nabito na celou svou politickou kariéru.

5,7 miliard je přesně ten důvod proč se ona veřejnoprávní forma nikdy nezmění. Ten dav přisáty na vydatné finanční struky, ta intelektuální elita všehotvůrců je tak nabobtnalá a rozvinutá, že je vcelku nemožné tuto skupinu, jež by řvala jak zasypaný horník o své nezastupitelné roli, kdy bez nás ten národ zdechne na kulturní podvýživu.

Sere mne to, ale to je asi tak vše co pro to udělat.

Zatím bez slepic

tvoří svá veledíla a rozdávají si navzájem "prestižní" ocenění.

To se jim to za 5,7 megamíčů potom kavární...

Král měl tři syny. Darmojeda, Darmošlapa a ten třetí byl také umělec přisátý na struky ČT.

Zatím bez slepic

Zajímavý nápad sepsat všechna přání a prosazovat je, i kdybych věděl, že se nedají uskutečnit. Stačila by ale nějaká možnost odvolání politiků v průběhu volebního období jejich voliči, aby se politici museli trochu krotit

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zásadním problémem České televize je nedostatek konkurenčního prostředí.

Pravda - existují soukromé televizní stanice, leč ty se postupně zaměřily na zcela jiný okruh zájemců, kteří nebazírují na pečlivé filtrování informací ideovými filtry a nasvicování politické scény barevnými reflektory, hororově zkreslujícími realitu.

V této souvislosti je třeba pochválit Vlka, který se co do objektivity pohledu na Babiše a Zemana velmi úspěšně pokouší dohnat a předehnat Českou Kalouskovizi.

Nicméně i u něj se dnes objevil sice standartně antibabišovský, nicméně opravdu kvalitní protinávrh obsazení postu ministryně národní obrany.
Je vidět, že kvalitní opoziční práce se může vyskytnout i tam, kde už bych ji nečekal.

Teď už jen aby se k Vlkovi přidala i Česká televize s Václavem Moravcem v čele...Doufejme, že co nejdříve dojde k nevyhlášené fúzi Kosy a ČT.
Stejně úspěšné, jako je konečně po letech naplno zjevená spolupráce Kalouska se Sobotkou!

Vlk píše:

" Nicméně já bych /v čle MNO/ radši viděl Barboru Špotákovou.

A to hned z několika důvodů. Na rozdíl od té Babišovy univerzální ředitelky zeměkoule a přilehlých galaxií – Šlechtové, určitě nemá problém rozlišit kasárna od supermarketu a samopal od nákupního košíku. Což je obrovská přednost.
Ona navíc ten rezort, jako členka Dukly Praha, zná zevnitř. A to dokonce dnes jeho pro stát vůbec nejdůležitější funkci. Kterou už dávno není obrana státu – nýbrž výchova a podpora vrcholových sportovců, státních reprezentantů.

Vedle toho ovšem tajně doufám, že by prosadila totální přezbrojení armády, tak aby korespondovalo s její reálnou silou a kapacitou. Místo operetního expedičního sboru s 30-ti tanky a 12-ti letadly, by snad dokázala přesvědčit ostatní, že armáda si bohatě vystačí, vzhledem ke své reálné síle s daleko jednodušším zbranovým vybavením.
Na čo vojaku treba samopal, dělo, či tank? Bára to skvěle umí s oštěpem. Takže nakoupit pro všechny oštěpy a bylo by.

Armáda by zůstala stejně úderná a bojeschopná jako dosud. Jen by s tála zlomek toho, co nyní. A za 2% HDP by ty oštěpy byly opravdu luxusní!"
****
Potud Vlk.

Jen houšť a větší kapky!
Pokud by byla stávající propaganda v ČT realizována alespoň TAKTO inteligentní formou, jsem ochoten si připlatit.

Zatím bez slepic

Inteligentní by bylo, kdyby doopravdy rozebral možná nebezpečí a potřebná opatření.

Zatím bez slepic

Špotákovou co zná akorát cvičení a trenéry, ale o samotné armádě ví tolik, co půlročák a to ještě s režimem co běžnej základák muže jenom závidět?

Špotáková toho ví o armádě stejně málo jako Šlechtová, to že má uniformu nic neznamená...

To jeneom dokazuej, jak je Vlk v poslední době mimo, kdy cokoliv udělá někdo koho nemá rád, je špatné. Měl by vylést ze své bubliny a začít vnímat svět kolem sebe.

Je sice super, že dokáže udělůat rozbor, tabulky atd. Průser je, že některé vynechá, protože nejsou ok=dokazují opak závěru, který má už předem hotový. Takže sice 80 procent textu je super a nejde mu nic vytknout, ale ta trocha co chybí a pak je závěry z jeho textů udělají blábol.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

přesnej popis

Nejhorší je, jak jsou tam dokonale hloupí. Jít do debaty k Tvarůžkový, Witovský nebo Drtinový musí být jak jít do debaty, kterou vede desetiletý dítě,

Pořady jako historie.cz jsou hrozný. Jsou jak tchýně, co hledá jak pomluvit snachu. Maj tam jednoho vojáka, podplukovníka či co, už si myslíte, že vystudoval vojenskou školu a o armádě něco ví a ono ne, je to jen další plkající vyškolenec historie z Karlovy univerzity a uniformu má jen tak.

Jediný, co tam stojí za to je, že se někdy tupě podřeknou a řeknou třeba, že Tigrid dělal pro CIA a Havlovi domlouval presidentování.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Pořady jako Historie.cz raději nesleduji. Než tam dokončí jednu myšlenku, trvá jim to 5 minut v jedné větě. Je to jen plkací klub pro pár nadšenců.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jo to je plkací klub. Pak zjistíte, co tu hlásaly oficiální vykladači dějin za protektorátu a najednou máte neodbytné tušení, odkud přesně vítr vane.

Taky se rád dívám do životopisů. Kdo kde kdy studoval, kdo kde kdy pracoval.

...............................................................

A v ČT už jsou třeba na stopě řešení....

http://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/494198/jsem-na-te…

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

aj bez TV, keď máte počítač a internet.
04. 03. 2018 bude hlasovanie o "No-Billag" iniciatíve, ktorá chce zrušiť povinné poplatky na verejnoprávne médiá TV a Rádio. Majú šancu, ale samozrejme sa rozbiehla aj masáž o "úspechoch" a história SRG.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

A platit ji z rozpočtu. Slováci to tak mají a stěžuje si někdo ?
Bylo by jasné, kdo za ní stojí, čí názory, čí propagandu do nás tlačí. Teď to vypadá tak, že jde o názory veřejnosti a právníků - veřejnoprávní.
Občané, veřejnost nemá žádnou možnost jak udělat zpravodajství stravitelné. Nemůže nijak ovlivnit, kteří lidé ji budou ovládat. To mají v popisu práce politici.

Státní televize bude vůči divákovi poctivější. Bude vědět, čí názory televize prosazuje, teď víme že je za ní někdo veřejnoprávní, kterého je možné ztotožnit s veřejností. S námi všemi a tím pádem máme ČT rádi a rádi si ji také platíme. Což vůbec není pravda. Jde o podvod a lump, který to vymyslel, patří za mříže.

Zatím bez slepic

Pucku,
spravedlivě, leč zbytečně jste se rozhovnil.
Kdyby byla televize státní, jenom by nás to mátlo.

A TV zaměstnance taky.
Museli by pořád přešaltovávat a zvykat si při neustálém noření se do nových vyhřátých rektálních jeskyněk po každých volbách.

Takhle stačilo pár dní ve spacácích, vítězné obsazení televize, zapustit háčky do střevní výstelky ... a nad Kavčí hory dát nápis S Kalouskem na věčné časy a nikdy jinak!

Já bych naopak trval na přejmenování veřejných domů (těch s neonovými Havlovými srdéčky nad vchodem) na veřejnoprávní domy.

A zavedl plošnou erotickou daň.
Vždyť návštěvníci těch bordelů dřou jako koně za nás za všechny a ještě za to musej platit!

Televizní poplatky bych nechal - s tím, že je budou platit jen ti, kteří se na Českou televizi nedívají!

Naopak, kdo by prokázal, že se dívá na její propagandistické pořady, by měl nárok na spravedlivou odměnu.
Např. 1500,- Kč (vojsko,děti a příslušníci duhových menšin polovic) za za shlédnutí jednoho dílu Otázek Václava Moravce.

Plus bezplatný odvoz k psychiatrovi, 100% náhradu mzdy v případě hospitalizace, v případě úmrtí v průběhu pořadu státní pohřeb s uměleckým hereckým vystoupením Jakuba Jandy nad rakví.

I kdybychom padli fšici,
vstanou noví bojovníci
prapor s čírem zavlaje!

Zatím bez slepic

Souhlasím vyjma uměleckého výstupu Jakuba Jandy nad rakví. Ať jej raději převede na pochodu hrdosti LGBT komunity nebo americkému velvyslanci, který je organizuje.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Gerde,
ještě rád se budete z rakve dívat, jak vám Kuba zatančí ve Strašnickém krematoriu pohřební tanec u duhové tyče!

Zatím bez slepic

In reply to by Anonym (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kuba si, Putin no!

Zatím bez slepic

In reply to by Anonym (neověřeno)

Trvalý odkaz

Mně by stačilo, kdyby se vrátil ke své prvotní obživě a přestal otravovat a špehovat lidi. Je jak StB nebo nacisté. Zastánci hodnot pravdy a lásky se dostali svým jednáním přesně na pozice nacistů, také by za nesouhlasný názor nejraději popravovali. Demokracie v tom není ani za mák.

Zatím bez slepic

Tak jste mě nepotěšil. Dám se na modlení !

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Tím zlatým dolem,jsem myslel i něco jiného,každé vystoupení i třeba v ČT je honorováno,aspoň jsem to tak slyšel.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

A dobře honorováno. Daří se jim utratit 5,7 mld. Kč ročně + další příjmy, což je přibližně 7 mld. Kč ročně. Mají nějaké náklady na techniku, zákonné závazky jako údržba fondu kinematografie, ale zbytek je čistě na ČT, jak jej utratí. V roce 2017 měla 6,875 mld Kč a 2917 zaměstnanců, z toho 500 ve studiích v Brně a Ostravě.
průměrná mzda v ČR je 38 669 Kč za rok 2016. http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/hospodareni-a-financni-situace/vyb…. Při známém rozložení průměrného příjmu v ČR, je v ČT početná špička nadprůměrně honorovaných lidí, asi na úrovni poslance Poslanecké sněmovny ČR.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Half-court concluded,<a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> the garage 12 details and 4 rebounds 6 helps, Owen 17 rebounds, 2 assists 1 gets the upper hand slightly. But as knight defeat from the second half, even his / her one-on-one hit his things. In this series, OuWenBen needs certain advantages in counterpoint, much like the finals last year, because the season of Christmas conflicts, with their strong individual fortunes turned.

But today the warriors from the changes, let knights staggered, also let like one-on-one hit Owen <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> to find the rhythm. Actually, today most likely was clay - Thompson Adept Owen, although Owen hit a dead when in front of him, but clay height reach or up to a point, limits the Owen's attack. In only a few times in the face of single singled out with his Arsenal, although Owen offers good performance, but also it's hard an extra shot for a knight.

Complete play, scored 28 points 6 rebounds and 10 assists within the Treasury, 6 of 11 three-point <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> shots. 24 points and 3 rebounds, only two assists, Owen has scored 17 points inside the first half, he scored seven points within the second half. Facing the big four on the mighty, and only Erina Owen in one-on-one gain garage have chances, but today's garage to try and do better.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers camo</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Finals final season, Arsenal's performance <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> isn't very ideal, although the info well, but the efficiency just isn't high, and his returning pass error, defensive irvine was manufactured key 3 points have become a "black spots" second, apparently, in hope that within this to prove himself.

Simply no, after the opening, the three points within the database and didn't hit two shots, on the particular contrary, the knight about three points would hit several over there. Garage or target defense, he para which include lebron, Irwin, JR., continues to be people already, also get successful prevention.

In moving, did well in the particular Treasury, the ball to your teammate are fed adequately, but Mr Chu in a number of opportunity attack. 04 seconds left inside first quarter, garage dribble to the frontcourt, rhythm, but he or she is confident the take some steps away from the three-point line and it's really necessary to make <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> moves, the ball! This can also be the warriors in the initial 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances on the right side of the base again in a 3 things!

It is worth mentioning the opening, the garage correct arm was wearing the black gear, it is also because his right elbow in the game before the old injury includes a relapse, however, with the experience, he has to remove protective devices. Gear, it appears, has affected the handle, before he took off while i feel much better.

With against lebron James, the defense does very well in his Arsenal, but after he was lebron was a knocked out, the referee offers <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> blown the garage obstructing foul, garage on the bottom is various, make action towards referee said lebron elbow.

In breakthrough, garage is additionally a difficult moves, lots of people all the means up his defense, which include lebron, but Treasury first in lots of dazzling dribble move Thompson, immediately after air and rival collision cases, the hard in order to score.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram</a&gt; <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers camo</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.