Nerozumím dnešní době

Autor

Když David Černý pomaloval na růžovo T-34, šlo prý o vyjádření umělcova názoru. Když sprejer stejný růžový tank v Brně pomaloval zlatou barvou, jde o trestný čin "sprejerství". Dosud jsem si myslel, že platí ustanovení trestního zákona č. 40/2009 Sb., který v obdobné podobě fungoval i v době, kdy David Černý maloval tank růžovou barvou. Přesněji jde o § 228 trestního zákona:

 

§ 228

Poškození cizí věci

(1) Kdo zničí, poškodí nebo učiní neupotřebitelnou cizí věc, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.

(2) Stejně bude potrestán, kdo poškodí cizí věc tím, že ji postříká, pomaluje či popíše barvou nebo jinou látkou.

(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 na věci svědka, znalce nebo tlumočníka pro výkon jejich povinnosti,

b) spáchá-li takový čin na věci jiného pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání,

c) spáchá-li takový čin na věci, která požívá ochrany podle jiného právního předpisu, nebo

d) způsobí-li takovým činem značnou škodu.

(4) Odnětím svobody na dvě léta až šest let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 škodu velkého rozsahu.

 

Pokud byl tank T-34 pomník, pak měl umělec David Černý sedět. Pokud u přemalování tanku na růžovo nedošlo ke zhanobení pomníku, ale šlo jen o vyjádření politického názoru D. Černého, je pomalování tanku zlatou barvou stejným uměleckým projevem neznámého sprejera a není důvod k jeho trestnímu stíhání.

 

https://www.novinky.cz/krimi/450298-ruzovy-tank-pred-odvozem-z-brna-pomaloval-sprejer-zlatou-barvou.html

 

Právo v ČR je zatraceně selektivní a ohebné, neměří dvakrát stjeným metrem.

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Jo, a když přimalujete tykadla politikovi, tak jdete sedět za ničení věci, když ukradnete a rozstřiháte prezidentskou standartu, tak je to umělecký akt.

Když řeknete něco proti cikánům či si vezmete logo proti muslimům, tak jste zavilej rasista. Když si vezmete ponožky s logem mlácených bělochů jako Lucie Lála Myslíková, tak jste mladá, hodná, statečná dívka.

Když řeknete na nějakou událost úplně rozumné vysvětlení, tak jste konspirační teoretik, protože to není oficiální verze. Když věříte na oficiální vysvětlení, při kterém přestávají platit přírodní zákony, psychologie i logika, státní úřady najednou nefungují, jako normálně, je plné neuvěřitelných náhod atd, tak jste ovšem uvážlivý a rozumný člověk, co nevěří hloupostem.

Když cituje jednou slovo "kunda" tak jste už úplně mimo lidskou společnost, ale když jste sprostý tak trochu pořád, tak je to taková roztomilá peprná mluva, na které není nic špatného.

Když se běloch usadil v Africe, tak to byla odporná kolonizace. Když se barevný usadí u nás, tak je to obohacení.

Když jsme měli vlastní průmysl a zemědělství a byli bez dluhů, tak jsme se prý měli špatně. Když jsme o ně přišly a máme jen dluhy, tak se prý máme dobře.

Když nám dřív televize lhala a systém nás umlčoval, tak to byla nesvoboda, když nám televize lže dneska, tak je to normální, pro vyvážené zpravodajství máme internet, kde ovšem nesmíme chodit na ruské desinformační weby, které poznáme podle toho, že neříkají to co televize. Když ne, tak nás bude šikanovat nějakej pornoherec nebo šílená hysterka.

Tenhle systém nejde brát vážně.

Zatím bez slepic

Když vás trestali za vaše rodiče a prarodiče, které okradli, tak to bylo v pořádku. Když si pak váš majetek zprivatizovali a pak ho dali svým dětičkám, tak to se hned ublíženě křičí, že nikdo nemůže za své rodiče.

Zatím bez slepic

K těm tykadlům na politických hlavách. Když někdo doplní plakáty, zvoucí k diskusi, slovy "ruský šváb", nejedná se o přestupek, ale o vyjádření politického názoru.
Podal jsem na autora těch slov trestní oznámení. Věc byla doložena..... nic se vlastně nestalo.
Pokrytectví se jmenuje ta nemoc současného systému, na kterou zajde.

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

After a brought the first basketball, a garage at this match: each other spelled out a perfect diamond top, teammate Steve Blake flew that you follow up, left the clippers shield darren collison (microblogging) the space between two steps at the rear of their closely, Danny granger will be the only defender in tow line. This is the car port superior court intuition and knowning that embodies: his shot selection. He seems to recognize the defensive player of the ideas, can predict the next move, then strike before hand. "When other people tend to be doing gesture, garage with judgment, and the video game, this is Stephen is the greatest place, in this respect the particular league may be the best. Find field space, know the spot that the defense space will happen, it is the key from the art of his photographs. Because no matter precisely how good your shots, a lot more exquisite technology, no place is useless. "ESPN's David thorpe, once wrote in his article.

Garage thoroughly observing the defense, he likewise have reason to be consequently cautious. Before this, the warriors have missed 12 goals in 13 shots previously, is now 33 to be able to 37 behind the clippers, disturbed through the right leg muscle strain of garage after just one of 4. For shed himself, this ball is essential: before a season, he hit a list in NBA history along with 272 grains of three points, if again proven three points today, his three points shock as to hit number will meet or exceed 200 mark. So that library might be the sixth in a row has a minimum of two season hit 2 hundred grains of three players, at the same period, still can have a few points to continuous hit game streak still 54 games - it will be the warriors team record record.

"I like everything [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] in connection with the shooting, " garage once said in a interview, "but with the highest especially in perfect hand posture. When your is in good rhythm, from standing in the feet in the grass, his hands to complete an attempt, all series of joint actions will probably be calm and smooth, just like waves. It's a superb feeling. ".

Tag: [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Černý je odporný týpek. Za jeho obrazoborectví (tank) se hluboce stydím.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Rozumím Gerdovu svatému rozhořčení, ale je vyjádřeno skutečnostem neodpovídajícím způsobem.
Souhlasím naproti tomu s Admirálem výše, že ta osoba "umělce" je odporný týpek.
To však neznamená, že Gerd má ve svém článku pravdu, Vůbec ji nemá, vyjma toho, co zveřejnily noviny, že "Ještě předtím, než byl v noci na středu 27. září naložen a z Brna odvezen růžový tank Davida Černého (hleďme, tank je Davida Černého? - sic!!! - pozn. Lex), stihl ho neznámý pachatel posprejovat."https://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihomoravsky-kraj/brno-mesto/1796-46… a že věc je šetřena jako podezření ze spáchání trestného činu poškozování cizí věci podle § 228 odst. 2 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb.(tzv. "sprejerství").
Prakticky ve všem ostatním se Gerd mýlí, a to mě na něj velmi mrzí /zejména, má-li text mít štítek "právo"/, jakože mě mrzí i to, že mu to ostatní "žerou".
Tedy, "wo co go".

David Černý (spolu se smečkou podobných týpků, mezi jinými i poslanců a jiných kreatur) přemaloval tank T-34 na pomníku na Smíchově v roce 1991. V té době účinný trestní zákon č. 140/1961 Sb. žádnou skutkovou podstatu trestného činu jako je "sprejerství" neznal (ta "vymoženost" sprejerství k nám ve větší /velké/ míře, stejně jako např. drogy, bezdomovectví, nezaměstnanost apod.) přišla až později, A to tak později, že se zákonodárci rozhodli tuto skutkovou podstatu včlenit do trestního zákona až novelou č. 139/2001 Sb., s účinností od 1.7.2001. Sledujte se mnou - deset let po natěračích na Smíchově.
Jednání Černého a jeho skvadry tehdy nebylo trestné, tedy přesněji, trestné být mohlo jako trestný čin výtržnictví podle § 202 trestního zákona - cituji - "(1) Kdo se dopustí veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném hrubé neslušnosti nebo výtržnosti, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo peněžitým trestem.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny.".
Jenže - uvažte - kdo by se odvážil v době převratového běsnění a zastydlého se vypořádávání s "okupanty" z roku 1968 označit takové jednání za "výtržnost" nebo "hrubou neslušnost" (ačkoliv to jednání tento obsah jednoznačně mělo - ten tank neoslavoval Brežněvovy, Honeckerovy, Kádárovy či Gomulkovy, a už ani nevím jak se jmenoval ten Bulhar - Živkov? - vojáky, ale sovětské tankisty krasnoarmějce, kteří přinesli Praze 9. května 1945 svobodu od německých okupantů).

Tedy, na závěr:
V roce 1991 neplatil trestní zákoník č. 40/2009 Sb. se svým ustanovením § 228 odst. 2.
V roce 1991 trestní zákon č. 140/1961 Sb., rovněž neznal podobnou skutkovou podstatu.
Sprejerství je trestné (selektivně, jak zmiňuje Gerd a potvrzuje Godot /i když tam to je trochu složitější, viď Jardo!/ až od 1.7.2001, kdy bylo kodifikováno po ustanovením § 257 b) trestního zákona
"§ 257b
(1) Kdo poškodí cizí věc tím, že ji postříká, pomaluje či popíše barvou nebo jinou látkou, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo peněžitým trestem.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 značnou škodu nebo spáchá-li takový čin opětovně nebo spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny nebo spáchá-li takový čin na věci, která požívá ochrany podle zvláštních předpisů.
(3) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu velkého rozsahu."

No, a tak.
Trochu "profesionality" to chce při svatém rozhořčení.
Lépe řečeno, vždy.
L.

Zatím bez slepic

In reply to by Lex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Lexi,

mýlíte se. David Černý trestný čin spáchal v dubnu 1991. V té době platil trestní zákon č. 140/1961 Sb., kdy se čin Davida Černého posuzoval podle §202, jehož tehdy platné aktuální znění bylo vydáno ve Sbírce zákonů č. 456/1990 jako:
§ 202
Výtržnictví
(1) Kdo se dopustí veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném hrubé neslušnosti nebo výtržnosti ...

Následně novelizace č. 557/1991 na znění §202 na:

§ 202
Výtržnictví
(1) Kdo se dopustí veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném hrubé neslušnosti nebo výtržnosti zejména tím, že napadne jiného, hanobí historickou nebo kulturní památku, hrob, nebo jiné pietní místo ...

David Černý byl za svůj trestný čin stíhán podle §202. Že nebyl odsouzen, je v kontextu doby, ale i tehdy šlo o trestný čin podle §202 tr. zákona č. 140/1961 Sb. Podle jakého § byl David Černý stíhán, je i na Wikipedii jako "Tank č. 23" v odstavci Růžový tank
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tank_%C4%8D%C3%ADslo_23

Lexi, zmýlil jste se, i tehdy šlo o trestný čin výtržnictví. Otázkou je, co vše zahrnout pod pojem výtržnictví, ale podle pozdější novelizace i tehdy čin spadal pod §202. A kdyby David Černý tank přemaloval o 2 roky dříve, tehdejší justice by se s ním opravdu nepárala.

Jiří Žáček o tom napsal:

Za pravdu je různá sazba:
jednou pomník,
jindy vazba.
Kdo ji řekne dřív než včas
tomu pravda
zlomí vaz.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Gerde,
vlamujete se do otevřených dveří.
Vše, o čem mě přesvědčujete ve svém vstupu, je obsaženo jako konstatování v mém komentu.
A marně budete někoho přesvědčovat, že "David Černý trestný čin spáchal". O tom, zda někdo spáchal trestný čin, tedy jestli čin, kterého se pachatel dopustil, je trestným činem a případně jakým, a zda bude pachatel uznán vinným, rozhoduje soud, nikoliv zahájení trestního stíhání.
Okolnosti nebo třeba důvody, proč přetření tanku narůžovo nebylo shledáno jako "výtržnost" nebo "hrubá neslušnost", jsem uvedl také ve svém komentu. Kontext doby.

Nejdříve číst a teprve pak reagovat.
Apropós, s tím výtržnictvím jsem přišel já, Vy jste tvrdil, že šlo o sprejerství....

Takže - můj koment reagoval na text Vašeho článku, který byl mimózní Vy reagujete až na skutečnosti, které jsem uvedl na pravou míru a snažíte se mě jako přesvědčit.
O něčem, co jsem napsal já sám.

L.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Jo a nebyly v te dobe platne nahodou jeste jine zakony? Treba vytrznictvi pod ktere to tehdy spadalo?

Jinak spousta lidi ma na pravniky vseobecne nazor, ze je to amoralni korporace plna bezpaternich vycuranku. Justicni mafie, exekutori, plzenska prava, pocty prostitutek mezi studentkami prav, angazovanost v ruznych pololeganich neziskovkach, Kajinek, dvoji metr aplikovany odshora dolu, formalismus, Lisabonska Smlouva, komentare US k situaci v Polsku, konflikty zajmu, tunelovani a kmotrovani politickych stran, podivna soukroma setkani s predstaviteli cizich statu, minstr z praskacsko-muslimske rodiny, podivna skoleni v cizine (Bradacova), znasilneni jako kulturni odlisnost, ucelova sikana jako v pripade hidzabnice a v neposledni rade rodinne klany slouzici vsem rezimum.

Obcas je videt i slusny pravnik, mozna jich je ta neviditelna vetsina, ale sakra, zacit sypat z rukavu zakony tvari v tvar zjevne nespravedlnosti uz zacina vypadat jako vysmech a provokace.

Vsechny slozky justice by udelaly nejlip, kdyby zacly vypracovavat neco jako vlastni moralni kodex a metodologii ocisty justice. Cim rychleji, tim lip. Nepotrebuji snad mit ve spolku uplne kazdou svini, co kdy diplomovala na pravech.

Jestli se to uz neuci v prvaku na pravech, tak zakladem pravniho statu jsou spolecenske umluvy. Beznou reci to znamena nepsane predpoklady, ze system bude jakz takz prijatelne vykonavat spravedlnost a lide za to budou nechavat spravedlnost na systemu, nebudou ji brat do vlastnich rukou a spolecnost tak nejak bude fungovat. - Co je napsane na bumazkach nekde v zakonicich to je az druhotne. To zacina platit az v momente, kdy to vetsinu lidi moc nesere.

To ze nam tu pred triceti lety byla sehrana nejaka sametova revoluce neznamena, ze vsechny revoluce jsou sametove ani ze ta pristi bude taky. Neco mi rika, ze manipulativni pokrik "nejsme jako oni" muze byt priste vniman velice negativne a spis jako provokace a dukaz zaprodanosti.

Ale mozna je sebejistota pravniku uz stejne velka jako ta politiku.

Zatím bez slepic

In reply to by Čmoud (neověřeno)

Trvalý odkaz

Chápu Vaše svaté rozhořčení, ale to bychom se museli pustit do vysvětlování pojetí (našeho)kontinentálního práva, jakož i rozdílu pezi pojmy "právo" a "spravedlnost".

V čemž nám brání pokročilý věk (předpokládám, že je Vám víc než osmnáct) a určitá věkem získaná rigidita.

Můj nebožtík tatínek, za pár dní by oslavil či dnes spíše otrpěl stovku, byl právník.
Už v pubertě mi vštěpoval, že žádná spravedlnost neexistuje, existuje pouze právo.

Několik málo desítek let mě to sralo, ale už jsem si zvykl.
Jako výraznou chybu vnímám klamavé označení "ministerstva pro vynucování dodržování zákonů" jako tzv. "Ministerstva spravedlnosti".

Ale to bychom se dostali dál - třeba k tomu, proč se to ministerstvo, již tradičně obsazované klauny, jmenuje Ministerstvo národní obrany a nikoli Ministerstvo pro globální mordování neamericky smýšlejících neposluchů.
Asi by to bylo moc dlouhé čico.

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane Asfaltový Holube,

To já všechno znám.

Já si jen z dob, kdy se na školách ještě skutečně učila fyzika a matematika pamatuju na něco, čemu se tehdy říkalo "doména platnosti".

Spousta rovnic, funkcí a fyzikálních zákonů platí jen v určitém rozmezí od-do. V chemii to platí také. Změníte teplotu, tlak a všechno je jinak.

No a jak nás učí historie, tak s právem je to stejné.
Jestli by váš pan otec dnes slavil stovku, tak byl ročník 1917 a dostudovat musel buď někde na začátku okupace nebo až po válce, když se znovu otevřely vysoké školy.

Ten musel vidět spravedlnost v akci na vlastní oči. - Když se věšel K.H. Frank tak to přeci nebylo žádné právo, ale spravedlnost. K.H.Frank určitě protektorátní zákony neporušoval.

Když se za revoluce ve Francii popravovala šlechta jen za to, že to byla šlechta, tak to nebylo žádné právo, ale spravedlnost. Spravedlnost za to, že to byla privilegovaná kasta, která parazitovala na zbytku společnosti a zbytek společnosti se jí chtěl zbavit za každou cenu.

Co vám otec říkal k těmto právním situacím?

Vašemu otci muselo být přes třicet, když viděl soud a popravu Horákové. Bylo to podle tehdejšího práva? A co pak říkal na odsouzení prokurátorky Brožové-Poledňákové, jestli se jí dožil? Jestli Horáková byla justiční vražda, tak cože už nebyla promlčená? Kdyby Brožová-Poledňáková jen pochytala mladý kluky a z jejich uřezaných penisů si uvařila guláš, tak by to p o té době už promlčené bylo.

A co říkal otec na Norimberský proces? Co to je soudit za zločiny, které nebyly ani definovány jako zločiny v době činu, natož aby byly součástí nějakého právního systému? Napřed má být zákon vyhlášen a teprve pak se za jeho překračování může soudit. - Navíc soudit za zločiny jen cizí, ale ne své, kteří dělali to samé? To přeci není právo! Co to je za právní princip, aby soudci byli zároveň stranou? Proč byli soudci ze zemí, které s nacisty válčily a ne z neutrálních zemí, třeba Švýcarska, Venezuely, Portugalska, Argentiny či Irska?

To všechno bylo podle vašeho otce právo? Vždyť je to zjevné porušování veškerých právních principů. To vašeho otce učili na fakultě, "když se vám právní princip nehodí, prostě ho ignorujte"?

Co by váš otec říkal na to, že německá kancléřka rozkáže porušování platných německých imigračních zákonů, že si uzurpuje práva, která patří parlamentu a že bude porušovat platné mezinárodní smlouvy?

Hranice domény platnosti každého právního systému je, kolik lidí je ochotných ho ještě chránit a kolik jich je ochotných se ho zbavit za každou cenu. O tom jsem mluvil.

V právu jde v první řadě jen o to, kdo je v pozici silnějšího a kdo jak komu může ublížit a kdo co má ke ztracení.

Já jsem psal o tom, že se náš právní systém už neudržuje ve středu své domény platnosti, kde se nějaký ten přešlap přehlédne, ale blíží se k samé její hranici, protože z přešlapů je pravidlo, kdy už zákony nemá cenu dodržovat.

Ta hranice je určována množstvím disfunkcí právního systému a jestliže jedinou cestou k vymožení spravedlnosti, či jen holému přežití, je likvidace celého justičního systému, tak se tak prostě stane, jako se to stalo s nacisty i francouzskou šlechtou. - Jak nás učí historie, společnosti to vždy jen prospěje.

Sečteno podtrženo, na právní systém se musí věřit a pak se teprve můžeme bavit o tom, co je napsáno v zákonech a hledat tam hnidy.

Pan Lex reaguje jako právník, který se ztrácí v právních kličkách a právo soudců vynášet soudní rozhodnutí považuje za automatické. Vůbec mu nedochází, že samo právo soudců soudit už začíná být pochybné a vůbec mu nedochází, že to je jádro debaty.

Jak moc si myslíte, že se někdo staral za francouzské revoluce o názory předrevolučních soudců? Byli šlechtici, za to šli tak jako tak pod guillotinu nebo před popravčí četu a to byl konec každého právního problému, který nadnesli. Žvanit mohli co chtěli. - Jak to vypadalo za revoluce v Rusku? Carský soudce tam měl ještě jakoukoliv autoritu? Zatkli ho a odsoudili k pověšení a když se bránil tím, že trest smrti je přece zrušen výnosem sovětu číslo 12345, tak se mu vysmáli s tím, že není odsouzen k smrti, ale k pověšení a až si to odvisí, tak může jít klidně domů.

Každý právní systém stojí jen na tom, čí ozbrojenci jsou kolem soudní síně. To je základ práva, který by se měl právníkům vysvětlovat hned na první přednášce.

Podívejte se na tohle:
https://blisty.cz/art/88307.html

Víte, co to znamená? Že se systém drolí. Havel je hlavní pilíř systému, alfa a omega veškeré legitimizace systému. Spousta havloidů přijde o koryta až se Havlův mýtus rozpadne.

Kartouz tam radši nenapsal jméno toho facebookáře, protože mu je jasný, že na té vesnici pochopili výhrůžku a ještě se báli, že je ta bába někde zaháčkovaná, zavolá si na ně fízly, antifu, Šabatici, freehatery a spol včetně Mádla, Vašáryové a Bartošky a budou je tvrdě šikanovat. - Ale vytroubit po internetu, co je bába zač a jak se jmenuje, aby si na ni počkal někdo, koho nabonzovat nemůže a dal jí do těla, na místě, kde už bába nemá signál v mobilu, to bylo podle Kartouze moc velké riziko.

Podle mně se jí mohli v té hospodě v klidu vysmát a zeptat se jí, jestli chodila s Havlem na chartistický grupáče k Muchovi, jestli si s dcerou taky vylizovaly pičky na Havlovo přání, jako to dělala spisovatelka Kohoutová-Boučková s matkou atd.

Tohle by si k soudu dát havloidi netroufli, protože by to jen rozmázli před veřejností.

A na tomhle stojí v podstatě náš právní systém. Trapné že.

Zatím bez slepic

In reply to by Čmoud (neověřeno)

Trvalý odkaz

Bylo a David Černý byl také podle §202 stíhán. Šlo o trestný čin.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

LEXI,

Vašemu právnímu rozboru nelze nic vytknout, máte pochopitelně pravdu.
Kdybych dělal laického obhájce, zvolil bych asi jednu z těchto strategií:

1) Čin má extrémně nízkou společnskou nebezpečnost - dá se říci že nejen nulovou, ale jeho společenská nebezpečnost překmitla do záporných hodnot a negací negace se stala "společenskou bezpečností", navíc srovnatelnou např. s nutnou obranou - použitím násilí proti agresorovi.

..Sprejer se, stejně jako většina duševně a politicky příčetných obyvatel republiky domníval - ať už právem či neprávem - že poškozením památníku, jímž tank byl, se Černý dopustil (... ale to už bych citoval Vás,viz výše)
- a nynější natěrač se pokusil pocity této většiny rehabilitovat.

2) Čin NENÍ sprejerstvím, protože sprejerství je vytvořením grafického (pseudo)díla s obrazovým nebo textovým sdělením. Nelze tedy označit jako sprejerství, pokud např. natřu sousedovi bez jeho svolení JEHO plot - (např. mezi jeho a mým pozemkem.)
Pokud byl tedy tank nastříkán celý, o sprejerství se tedy ve smyslu zákona nejedná.

3) Pokud bych byl nedejpánbu soudcem, odsoudím natěrače k pokutě 1-Kč plus veřejněprospěšné práci, spočívající k nastříkání nahého Davida Černého od hlavy k patě zlatou barvou.
Pak by i pochybovači Vašeho (a mého) typu byli nuceni uznat, že je David Černý zlatý chlapec.

Zatím bez slepic

Mám pěkné ráno, to u mně není málo. Díky.

Zatím bez slepic

In reply to by fotrák (neověřeno)

Trvalý odkaz

I já děkuji, Fotráku.
Jakýkoli počet čtenářů vyšší než nula vždy potěší mé asfaltové srdce. :-)

Zatím bez slepic

Nesouhlasím, Lex pravdu nemá, David Černý byl stíhán pro výtržnictví podle §202. I tehdy šlo o trestný čin.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Gerde, Vaše konstatace už působí trapně....
L.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

doporučuji přečíst si Lexův příspěvek ještě jednou.
On nikterak nerozporuje, že i tehdy šlo o trestný čin výtržnictví, byť v důsledku - řekněme to kulantně - již tehdy limitované nezávislosti soudců v praxi neaplikovatelný.
Nezávislosti, limitované vcelku omluvitelnou snahou soudcůzůstat i nadále soudci. :-), :-(

Dnes mají "nezávislí" soudci odlišnou situaci - nyní existuje tehdy neexistující (!) speciální trestný čin sprejerství.

Toť je , oč tu běží. Lex o voze, Vy o koze.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Čmoude,
to, co popisujete by si jistě zasloužilo přinejmenším několik mnohastránkových rozborů.
Prolíná se tu několik rovin, které mají jen částečně nebo zdánlivě společného jmenovatele a nelze je řešit UVNITŘ tohoto umírajícího českomoravského mocenského systému, tím méně žonglováním s tzv. právem EU.

Který problém je hlavní a který vedlejší není z praktického hlediska důležité.
1) Nevím, zda chápete rozdíl pojmů legality a legitimity, nicméně část toho, o čem píšete, se okolo těchto pojmů točí.

2) Nesouhlasím, že máš právní systém v současné době na něčem "STOJÍ," protože leží a chrčí v komatu. Jestliže renomovaná právnička používá (podle mne právem) výrazu "soudcovská mafie", pak se mýlí jen v tom, že nepoužila plurálu - existují soudcovskÉ mafie. Nicméně se mi zdá, že takříkajíc v dialektické jednotě s tímto stavem se stále ještě VĚTŠINA soudců pokouší o jakous-takous vládu práva - v rámci svých omezených možností.
Vědí, že pokud rozhodnou v rozporu se zájmy té či oné mafie, bude rozsudek vyšší instancí revidován.

Pokud ovšem v mezičase přechodně nezvítězí ona mafie, v jejíž prospěch by byl rozsudek první, či pokud (nejčastější případ) nedojde k dealu jednoho justičněpolitickogangsterského uskupení s uskupení jiným pod heslem Vy nebudete šťourat v našich zločinech a my za to nezveřejníme ty vaše...

Dříve se tomu říkávalo držet se vzájemně za koule.
Je zajímavé, že podobný systém "práva" se, jak nás přesvědčují zoo- a etologové vyskytoval už u šimpanzů, ti se ovšem neunavovali s úvahami o legalitě a legitimitě.
Osobně se domnívám, že my se po vzoru současných USA vracíme PŘINEJMENŠÍM někam hluboko před dobu starořímského práva.

Takový Starý zákon je podobných řešení plný - a furt je to populární kniha.

Ovšem to máme bez Jehovy - a koneckonců i bez toho "zákona"- byť i značně starého.
****

(Včera jsem snědl špatnou kupovanou držťkovou polévku...omlouvám se že nebudu pokračovat, nemám oplachovací klávesnici. Nevěděl bych, jestli původcem šavle v noutbůku je držťkovka nebo mé vlastní úvahy. Jak už asi tušíte, jsem sice klaun, ale k veselosti mám dost daleko.... Přečtěte si třeba něco aktuálního o českém lithiu. To zas bude mrtvejch bílejch koní namletých v koňských salámech Pravdy a Lásky! Ať žijí balkánské řeznice!)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Já sice asi tuším, kam by vedla debata o legalitě a legitimitě, asi bychom se na spoustě věcí dohodli, ale tak jako tak, jde stejně nakonec jen o to, po jakou mez se soudní systém bude respektovat a kam to povede, když se to vzdá.

Je hezké, že se většina soudců snaží o jakous takous funkční justici v rámci možností, ale to je vlastně málo. Oni by se měli těch prohnilých mezi sebou aktivně zbavovat. Jen jim chybí ta pravá motivace, jenže by je to muselo samotné pálit.

Pro nás leží a chrčí v kómatu, pro ně stojí, protože oni z toho mají zisk. Každopádně na něm to všechno stojí. Čím dřív o něm budou v TV pořady jak o Jakešovi, tím líp.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Car port, 26, is one <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> on the largest child, dell -- garage in 2002, his dad announced over sixteen years of career, finally paid 40. 2% on threes document card. From a quite young age, Stephen throughout the shooting learned how to shoot for the feet of the grasp, when dad refused to look at him to the hornets education, Stephen will be pursed mouth area, not because can't go to see those big-name players, the old you are, but because he also desire to be with my dad, to practice his shot.

At the age of 9, garage is of his very own <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> amateur league teams associated with players, only if the coach needs to outside shot collapse with the opponent's zone will end up being sent. Recalled the oneself, garage proudly said: "when When i was a defense experts, all start from at this time there. "

To go returning to <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> the original text, when the garage near the baseball in midfield, people tend to overlook one of the most important thing: pool basketball skills. Sonya, thanks to be able to his mother, then a 5 feet tall 3, cordial and some stubborn woman again simultaneously, she was in high school played point guard, looking towards the volleyball after into your campus of Virginia technology, and meet the garage there's father. "If I dribble towards the coast, I have to choose to shoot or go, it's my limit. "Dell explained, "people started for Stephen impression is all he is able to beautiful posture hit images, but before becoming a striker, he already was a better control player, people have a tendency to ignore it. After their dribble shot, is I the most beautiful moments. Thanks to his or her mother. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>lebron soldier 11</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

A couple of steals in his Collection, [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] in the first one fourth, and the two steals to garage a complete of 106 times inside the playoffs career steals, which in turn transcends the rick Barry, became the steals within the history of the warriors team in the playoffs.

Garage into seven three-pointers inside game, this also let his or her playoff three-pointers hit number nearly 261, match the Robert horry, 9th three points in playoff record list. Distance comes 8th Chauncey billups, he additionally only six three details.

37 points in just three games, came [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] your, and this is his this season, including playoffs) 8th score 35 + video game with three alone, greater than 7 times of Russell westbrook, the top league.

So many record the primary world war, there is no doubt that this game can be reportedly the garage in this series played the top game. The first 3 games, garage is averaging 35. 3 points and some. 7 rebounds, 6 aids, shooting 40. 3% in addition to 35. 3% from three, compared with the standard season shooting stage, a particular degree of decline, nevertheless the game, garage completely insane. The blazers in several players to hound him or her, but no one could disturb his rhythm. Shed, as it were, in the game again to learn "day day" feeling.

11 three-point collection out hand, hit [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] eight goals, including vast ranges of three points. Wearing warriors baseball hat sitting within the stands to watch the actual old garage, it also appears to have son's playing god seem to be some incredible performance. The lens for the old garage, he could hardly help but shook his head.

Of course, it doesn't matter what other people think, garage three points for own performance with utter confidence. In the next quarter the warriors along with 88-58 big lead the blazers, garage outside this three-point line again, the ball away from the one hand, he / she turned back field, the ball firmly into the basket, the whole uproar. Can put the three points within this state, the other gathering can say what?

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving basketball shoes[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.airforce-1.us]nike air force 1[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4 shoes[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7 Cleats[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.pgshoes.com]pg shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]nike kobe shoes[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Soccer Cleats[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram fivefingers[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein[/url] [url=http://www.kd11.org]nike kd 11[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd runner[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Knight's tactic clearly, today is to be able to cling to garage, don't give him any opportunity, and Kevin durant is always one on one with defense. But garage or under heavy defensive seek out opportunities, such as experience [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] low, he mobilized, make use of the other fear his perimeter ability garage easily have scored two points.

The last 80 seconds in the first half, durant skipped shots from outside, the particular basket three players are usually knights, including Thompson, lebron, therefore, the Treasury rushed in to the basket from the extended position, unexpectedly the offensive rebounds from the knight encirclement! Then this individual points ball durant, whom finished scores!

And the 2nd half, knight to defensive strategy is apparently shaken, they don't have an excessive amount of double again, help, strangely enough, JR in 1 on 1 against Arsenal, and directly put your garage was pushed for the ground.

Sure enough, this knight defensive shaken [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] immediately after scoring started rising within his Arsenal, outside his / her 3-pointer by continuous, then he was given an opportunity to just like Kevin durant got chance in the first half. After three points from the database is still hit, he this section one bomb beneath 14 points.

Today is usually June 1, the time [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] could be the international children's day, it seems in the "primary school" is one of the holiday today.

Small garage finish I rested a lot of the holiday to battle, he's still the contribution for the brilliant stroke, but likewise pass a 3-pointer simply by Kevin durant. The very last 3 minutes, garage off before schedule, because the activity had no suspense.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]soldier 11[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11 shoes[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]porsche design shoes[/url] [url=http://www.pgshoes.com]paul george shoes[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie shoes[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.curryshoes.us]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron Shoes[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry basketball shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Throw three points is just not the whole garage regular work, and don't forget about, Stephen curry is the team in assists as well as steals, he averaged 6. 7 assists from the regular season, 14 within the league and the playoffs [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] is averaging 9. 3 assists for the reason that league the first! Let's imagine an image, 40 minutes per game from the Treasury, attack launched a large number of times, there are always several ball he wasn't inside outside, but the soccer ball inside, attracted a two times... What will happen next? There was a man the guy can tell you the answer, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] he called clay - Thompson, from the older state warriors, he made in 2010 211 3-pointers, finished third inside league, and that 211 3-pointers, 68 is derived from the assists of Stephen curry.

12-13 time of year to contrast the storage and ray Allen throughout '05 -' 06 - Allen into 269 3-pointers, and he's the Seattle supersonics. That will year, Allen's 269 of 653 three-point shots, chance 41. 2%, as Stephen - 272 of 600 shots in his Arsenal, as high as 45. 3%; That calendar year, Alan ball attack create 3 ratio is below a quarter, compared using 38. 6% in data bank; That year, Allen's assists the phone number 3. 7, less compared to the Treasury for three assists. So the outline, the image of an alternative 3-pointers hand straight down the garage outline: he not merely completed the sharpshooter history, his teammates for the creation of free-throw possibilities into; He will also look for opportunities while doing so, through the ball discovery, stopped for no assists 3-pointer of shots. Additionally, he also can complete assists, "create" another glass pitcher - clay - Thompson! Not only can catch vote, will also urgent stopped, can develop more opportunities to some others, this star, unique! I am [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] afraid, just use "striker" two words have been unable to define Stephen curry, should be in with any "great" rhetoric.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers velvet[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]james harden vol 2[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design shoes[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron shoes[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry basketball shoes[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7 Cleats[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kd11.org]nike kd 11[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]adidas ultra boost[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie shoes[/url] [url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Football Cleats[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

"I got helpful to my evaluation, " curry recalled,[url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] "people said I seemed to be too short, don't perform college basketball, then for your same reason that I can't play in the NBA. People don't even think I can play defend, then said I am not really a pure point guard, until October of this past year, I also found which the general manager of funny in my opinion as the league finally good shooting guard. We have not yet fully perform their full potential, so i set a higher common to himself, committed to continuously improve to be more outstanding. "

"We've never met anyone with [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] him so great shooting in all directions, " warriors coach indicate Jackson said, "and throw, stop and go empty-handed, capture hand, step back, knee, in the face associated with two double forced to be able to......, any thought of taking pictures mode, you can see he's astonishingly. We have in no way seen anyone can accomplish this level, his Steve Nash (microblogging) played a higher level, the two-time MVP give, shooting is incredible, but additionally it is a level. And his or her other like reggie cooper, Chris mullin, such since dell and I enjoyed together - Ellis, dell : Arsenal, they are most fantastic striker, but they didn't garage so comprehensive, this guy is absolutely no limit. "

Timer and dance, 6 minutes [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] and 30 seconds, Davis has been doing everything we can to near the garage, but still delayed step. Garage again to finish a beautiful jumper - it may not be strictly jumper, his toe will be outside the ground, under the condition of the body is still rising, use forefinger and middle finger touch to complete the hand. Treasury system slightly back. This not only makes his moves difficult to block, as well as between the ball and floor with an additional 10 degrees Viewpoint. NBA players to period takes 0. 6 seconds usually, the garage from arranging action to dial this ball moves, it solely takes 0. 4 a few moments. Fast to make up for that deficiency of the storage area height, the ball well pun intended, the opponent blocking fly toward the basket along the way, the look of garage is always along with them. His arm still moves when the posture, and of his or her teammates has begun for you to pose three gestures...

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving basketball shoes[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.pgshoes.com]paul george shoes[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]adidas ultra boost[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]nike kobe shoes[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.curryshoes.us]curry shoes[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Soccer Cleats[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]nike kyrie 4[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron james shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt runner[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

From brought the first [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] baseball, a garage at the match: each other laid out a perfect diamond front, teammate Steve Blake flew to visit up, left the clippers shield darren collison (microblogging) the gap between two steps behind their closely, Danny granger will be the only defender in tow line. This is the storage superior court intuition and and the embodies: his shot assortment. He seems to fully grasp the defensive player with the ideas, can predict their own next move, then strike before hand. "When other people are doing gesture, garage inside judgment, and the game, this is Stephen is best place, in this respect the particular league may be first rate. Find field space, know where the defense space will come about, it is the key of the art of his photos. Because no matter just how good your shots, far more exquisite technology, no place is useless. "ESPN's Donald thorpe, once wrote throughout his article.

Garage very carefully [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] observing the defense, he likewise have reason to be thus cautious. Before this, the warriors have overlooked 12 goals in 13 shots in past times, is now 33 in order to 37 behind the clippers, disturbed by the right leg muscle anxiety of garage after just one of 4. For garage himself, this ball is very important: before a season, he hit a list in NBA history along with 272 grains of several points, if again recognized three points today, his three points shock as to hit number will go over 200 mark. So that library will become the sixth in a row has a minimum of two season hit two hundred grains of three gamers, at the same moment, still can have 3 points to continuous hit game streak keep 54 games - will probably be the warriors team history record.

"I like everything [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] associated with the shooting, " garage once said in the interview, "but with the highest especially in perfect hand posture. When your body's in good rhythm, from standing in the feet on the floor, his hands to complete a go, all series of joint actions are going to be calm and smooth, such as waves. It's a amazing feeling. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie shoes 3[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.curryshoes.us]curry shoes[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.pgshoes.com]paul george shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost shoes[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers suede[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas shoes[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron Shoes[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.kd11.org]nike kd 11[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]nike kobe shoes[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry basketball shoes[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]nike kyrie shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd runner[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.