Zodpovědný občan

Autor
Štítky

V některém článku nastolil Vidlák otázku, zda je Okamura tlučhuba nebo ne. Sám si myslí, že ano.

Co s tím zodpovědný občan? Existuje teze, že kritériem pravdy je praxe. To zní rozumně. Takže dejme tedy Okamurovi šanci a praxe ukáže. Ovšem pozor! Kdo že tuto tezi vyslovil? Jistý Voloďa Iljič? Ale fuj! Slušný a zodpovědný občan přece nemůže věřit takové zrůdě. To přece ví i Jakub Janda. A navíc Vidlák přece myslí …. Takže nic takového.

Zodpovědný občan přece neuvrhne sebe, rodinu, známé potažmo celý národ do nejistoty. Zodpovědný občan nehraje s osudem národa loterii. Zodpovědný občan není hazardér. Zodpovědný občan volí jistotu. Zodpovědný občan volí toho, u něhož má stoprocentní jistotu, že s ním opět vy..be. Třeba se při tom naučí nějakou novou pozici. A to se vyplatí.

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

autor, který je chytrý mladý a krásný!!!
A pěje ódy na nové pozice (přeposlední věta). Skvělé!!!
Ve své neobyčejně bohaté knihovničce už mám Kámasútru i Kámasútru II. Fakt se těším na trojku z pera Nového Člověka!!!

Btw. ta dvojka mne moc neoslovila. Prostě jsem naletěl, no. Podtitulek totiž zní "500 způsobů, jak milovat Sovětský svaz".

Zatím bez slepic

Myslím, že článek je sarkasmus od začátku do konce. Autor napsal parodii na určité úvahy.

Zatím bez slepic

Targusi,

co předělat kamion na elektrický nákladní vůz? Brzy to bude nutné. Místo nákladu bude kamion vozit akumulátory všude po Evropě, protože díky nutným akumulátorům už na náklad nezbude místo.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

poroučeli větru, dešti, a jak dopadli.
Pokud je mi známo, obrovské problémy s elektromobilitou mají v Norsku. Zásuvky nejsou, zelení ubrekávají, ať se pobídkový program pro nákup nových elektromobilů zastaví.
S nákladními vozy to bude stejné. A bohužel kruté poznání, že dešti, větru neporučíš a s fyzikálními zákony nevysouložíš, jako s voliči, přijde až po nějakém pořádném kolapsu, nejlépe opakovaném. Následně budou obviněni řidiči a dopravci, poté speditéři a nakonec nám bude řečeno, že si musíme zvyknout, tak jako na islámské teroristy.
Nebude to dlouho trvat, jen co v Říši vypnou atomky, budem v prdeli.
Mám-li pronésti něco racionálního, tedy napíšu, že idioti v Bruselu ani netuší, kolik náklaďáků jezdí sem a tam, kolik by jich bylo potřeba po nocích dobíjet.
Problémy s parkováním jsou v článku zmíněny, problémy s potenciálním dobíjením, jsou odvoditelné ze zkušeností v Oslu.

Jediné, co by mohlo zmírnit emisní problémy, je:
1/ okamžité seknutí po dotacích do zemědělství - v tu ránu by se přestalo vozit žrádlo přes celou Ojropu tam a zpět.
2/ okamžité započetí postupného omezování individuální dopravy, což je momentálně neprůchodné v celé Ojropě (sic!).
3/ přechod na vodík. Ten ovšem nese obrovské problémy - skladovatelnost, výroba, distribuce. Řekl bych ještě větší, než akumulátory.

Zatím bez slepic

Vodíkem se plnily balónky na pouti... a tak když se to správně využije, tak takové vodíkové auto může být lehce nadnášeno a přestane devastovat naše silnice a dálnice..., nebude mít problém s únosností mostů..., atp. :-)

Zatím bez slepic

Targusi,
elektrická auta mají jediný cíl, zdražit dopravu tak, že bude jen pro vyvolené papaláše. zbytek bude jezdit na kole nebo vlakem nebo autobusy. Co se ale stane s celým automobilovým průmyslem, to je ve hvězdách.
Jediná nákladní loď vypustí tolik CO2 za rok provozu, jako 50 milionů osobních aut. Celý boj proti CO2 je veden špatně, ale o to úporněji.
A až někdy zmizí ta přeprava mezi kontinenty, vrátíme se asi do období 1. republiky. Rozhodně budou chybět banány a budou na ně fronty. :-)

Zatím bez slepic

Ještě bych doplnil bod 4/ zrušit to idiotský ISO, aby se pro nákladní dopravu mohla zase ve větší míře užívat železnice. V současnosti totiž naše silniční síť slouží jako externí sklad pro výrobní podniky a náklady na to neseme všichni.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Pochopil jsem, že Andrej Babiš a Miloš Zeman je zlo. Ve své podstatě ani jednoho z nich moc nemusím, Andreje Babiše nemusím o hodně více. Ale pak jsem se v mysli zeptal: A co je tedy to dobro? Fantazie a představivost mi to dobro předvedla - a poté co jsem se přestal po hodně dlouhé době přestal třást strachy - budu volit raději to zlo.

To samé s Okamurou, ve své podstatě ho obdivuji. Střílí a zesměšňují ho sračkomety havlérky zleva zprava - a on stále odolává. Že přitom nevypadá zrovna jako lev salónů - se dá pochopit. Jakákoli jeho chyba je rozmazaná stejně úporně jako chyba Zemana. Pokud Okamura trochu pořeší strategické jednání, tak mu dávám velké šance.

Zatím bez slepic

Stejne jako u Trumpa. Jejich nepratelum musi jit o hodne a nemuzou je nebo zatim se jim nevyplati je zavrazdit.

Zatím bez slepic

Spíše jde o to, že už máme několikátou generaci s totálně přeprogramovanými mozky. A ta současná generace aktivistů, sluníčkářů a kavárníků na celém světě už je tak blbá a vylízaná, že nemají seriózní a rozumné lidi, kteří by mohli Babiše/Zemana/Trumpa/atd. nahradit. Ten retardovaný personál, který si nechal vymýt mozek už je totálně nevolitelný.

1) Prostě pokud se necháte řídit jako loutka, tak zcela samozřejmě nejste lídr. Jste jen kus hadru, který neví co má dělat a co má říkat, a je to na vás až moc znát.

2) Abyste se nenechal řídit jako loutka, pak nesežerete ani to, že: Václav Havel byl hrdina a ne šmejd. Evropská unie je to nejlepší co nás mohlo potkat. Zaplavit stát miliónem fanatických muslimů je výhra. Atd. Jinak řečeno jste pro globální mafii nepoužitelný.

3) Globální mafie se to pokusila řešit tím, že použila myslící lidi, ale držené pod krkem tím, že na ně něco ví. Jenomže problém nastal s tím, že voliči nebyli tak úplně ochotní pochopit skvělost mulikulturní obohacování, vražd na ulici, znásilňování muslimy, atd.

Zkrátka boží spravedlnost existuje. Pokud někdo pár generací vymejvá mozky, tak vytvoří tak nedůvěryhodné blbce, že jsou nepoužitelní.

Zatím bez slepic

Prostě - kdo nelže s námi, mluví pravdu proti nám!

Problém nastane tehdy, když podstatná část lhářů začne věřit svým vlastním lžím - a když nelze zjistit, kdo lže jako my účelově a kdo jsme zblbli natolik, že je nepoužitelný!

Protože v okamžiku, kdy zjistí, že jsme mu lhali a on ze sebe po celou dobu nechal dělat vola a dělal voly z druhých, začne nás k smrti nenávidět!
Takoví se likvidují jako první - a často s nimi zařvou i upřímní blbci, likvidovaní preventivně .

Zatím bez slepic

1) Kdo uvěřil lžím a je užitečný idiot, tak v určitou chvíli začne kazit plány a je třeba ho odstanit/zavraždit. Prostě proto, že to bere vážně. Jako příklady: Alexander Dubček.

2) Kdo uvěřil lžím a procitne, tak ten dopadne špatně. Protože začne konat proti původním chlebodárcům, a navíc je naivní a nezkušený, takže si rychle zadělá na odhalední i problém.

3) Kdo neuvěřil lžím a dělá to účelově zase není plně pod kontrolou. Dávají přednost svým zájmům. Navíc i nemorální lidé mají nějakou hranici, za které se jim to už ekluje, a dnes je třeba být hodně veliká svině s hodně hroší kůží. Ne každý na to má. Navíc někteří z nich jsou strategicky schopní, a nejdou rychle odhalit ani potlačit.

4) Proto se v poslední době dává přednost schopným lidem, co mají v případě obrácení hodně co ztratit. Ale zde zase vzniká problém, že se brání voličstvo, a nevěří příliš někomu, kdo horuje za mírumilovnost muslimů, nebo pracovitost cikámů, případně radostně hlásá otrocké podřízení se Bruselu.

5) Proto se objevuje další taktika: Použít lidi na jednu akci a pak je odkráglovat. Vyzkoušeno třeba na Majdanu 2014, kde všichni hlavní aktéři z Kyjeva byli do roka v rakvi.

Poznámka k taktice: Zjistilo se, že daleko spolehlivější jsou ženy. Jednak muži ženám více věří, druhak k nim mají ochranitelský pud. A hlavně, většina žen pro prachy udělá naprosto všechno, a nějaké svědomí či ideály je věc, která jim svědomí netíží. Taky si vystojí svých 5 minut slávu a jsou celebritou - to se jim také líbí.

Zatím bez slepic

Okamura je se strategickým jednáním hluboce pod normálem. Je-li nepřesvědčivý a je to čím dále spíše horší než lepší, tak už se to nezlepší. Okamura vyhořel a je mi to sice líto, ale to je tak vše co s tím mohu udělat. Babiš je smutně trapná postava. Nechápu jeho přešlapování. Žaloba na Slonkovou , jasné stanovisko k případu, rozhodné vystupování, tak nějak premiérské. Sice mu věřím více než Slonkové a Kubíkovi, ale je to bída.

Zatím bez slepic

In reply to by Hnidopich (neověřeno)

Trvalý odkaz

To je váš subjektivní osobní názor.

Že momentálně Okamura neexceluje, je jasné. Stejně tak je jasné, že kdyby se vedle něho postavil někdo rozhodnější se stejným programem, tak je to Okamurův konec.

Já jsem spíše zvědav, jestli se Okamura poučí, a překoná ten zesměšňující ansámbl nebo nikoli.

Zatím bez slepic

Okamura byl již několikrát za hvězdu. Bohužel nevyužil příležitosti tak, aby on i hnutí které prezentoval došlo dál než je tomu nyní. Já už nejsem zvědavý zda se Okamura poučí. Ne, že bych nám i jemu to nepřál, ale vidím ten strop na který narazil a tudíž je zbytečné něco nového očekávat. Jsem realista. Teď byla příležitost. Vím, že se chtěl podle jeho slov chovat konzistentně. Byl prý vždy pro odvolání. Tak jo, ale to v politice nefunguje. Je mi to líto a tiše pláču, ale Okamura je z kola venku.

Zatím bez slepic

To je váš názor a vaše rozhodnutí. Nikdo vám ho nebere. Je ale zbytečné váš názor generalizovat, a dělat z něho obecný případ. Vaše tvrzení není fyzikální zákon, aby platil.

Každý politik je politik z masa a kostí, není to dokonalý anděl. Kolik kopanců udělala v minulosti Zeman? Kolik Klaus? A přesto si myslím, že je to neodrovnalo v politických šancích.

Okamura reakci na Skonkovou/Kubíka totálně potentoval, to je bez diskuse.

Politické šance nejsou o tom, jestli politik něco podělá, ale o tom, kdo je pro voliče jako konkurent k dispozici. Momentálně je Okamura pro velice mnoho lidí volitelnější než 90 % jiných politiků. Takže stále šanci má, pokud se časem strategicky vypracuje.

Zatím bez slepic

Máte pravdu, taky jsem volil Zemana, protože zde nikdo jiný, kdo by měl šanci na úspěch nebyl. Vím, že každý politik je z masa a kostí a tak dělá chyby. Věřte, že bych se velice rád mýlil, to ale nemění nic na tom, že ty obavy o změnu Okamury zde stále jsou.

Zatím bez slepic

Já myslím, že Tomia zkosí neprověřitelní moci a majetku chtiví členové okresního formátu

Zatím bez slepic

In reply to by Tony (neověřeno)

Trvalý odkaz

Mám stejný názor, že tady je pro Tomia Okamuru mnohem větší nebezpečí, než z jakékoli jiné strany.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Neměl by si vidlák dát nad chlívek: "Putinovy plány zhatí, naši vepři boubelatí!"? Případně, aby nebyla snižována role Evropské unie v boji proti ruským agentům by se namísto "naši" dalo napsat "také". Pod tím by mohla být cedulka "Na tento projet přispěla EU" s modrou vlajkou s pruhy.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Chtěl bych jenom říci, že je nehavlistické, nesluníčkové a nebruselské připomínat hříchy Německa a Němců. Oficiální uvědomělá politická linie zní, že Němci jsou civilizovaný národ, kteří všechno udělali správně. Pouze ti zatrolení Rusové na ně byli agresivní.

Například agresivní Sovětský svaz zaútočil na mírumilovného Adolfa Hitlera.

Nebo agresivní Češi po mírumilovných zásazích Němců za Protektorátu, či v Lidicích a Ležácích pak agresivně vyhnali mírumilovné sudetské Němce.

////////

Vladimír Iljič Lenin byl německý agent, který měl za cíl svrhout cara a zbídačit zemi komunismem německého vynálezu německých Židů páně Marxe a Engelse. A zároveň vytunelovat co nejvíce pro Německo. Ne nadarmo dostal od Němců na akci 20 miliónů marek.

Proto plivat na německé akce není dobré pro bruselskou či havlistickou kariéru. Proto se politicky správně Vladimír Iljič Lenin vůbec nezmiňuje. Kolikrát jste viděl v médiích zmínku o Leninovi?

Takto bychom totiž tu historii ve prospěch Němců a v neprospěch Rusů nikdy nepřepsali! To by celé ideologické snažení šlo vepsí! A to nelze dopustit.

Zatím bez slepic

Já zmínku viděl, tuším Gerd tu připomněl jeho pobyt ve Finsku.

Zatím bez slepic

nevhodný kus, že ano. Furt jen mačká čudliky na klábosnici a vyrábí tyhlety poplašné zprávy, že bude sucho a hnědo, a to nikoli kvůli tomu, že bychom se zde všichni hromadně posrali.
Tudíž bych nevzpomínal ani Gerda, ani soudruha Lenina. Prostě na dnešní dobu nejsou krásní, mladí a chytří.

Zatím bez slepic

Jenže ono bude sucho a hnědo. Polovina vodních srážek v ČR (cca. 340 ml ročně) přichází z velkého vodního cyklu. tedy to je to, co se odpaří nad mořem, spadne v jedné velké bouřce, odteče do moře a zase nic. Polovina pochází z malého vodního cyklu, tj. co se odpaří u nás z půdy nebo vodních hladin. A ta polovina mizí. Suchem budeme trpět brzy a náprava bude dlouhá. Jak proti tomu? Napěstovat jakoukoliv zelenou hmotu, zaorat ji, vynechat chemii a nechat žížaly odvést svoji práci. Čím tlustější žížala, tím větší chodba, která zadrží vodu.
Druhou záležitostí je obnova rybníků na jižní Moravě a v Polabí a všude tam, kde ještě jsou. Stačí obnovit hráze těch prapůvodních rozkopaných a držet v nich nějakou nízkou hladinu vody, třeba jen 30 cm až 1 m. Častým argumentem proti rybníkům je, že se stejně nenaplní. Teď právě ne, ale zadrží vodu z přívalových srážek velkého vodního cyklu, až k tomu dojde - a k tomu dojde. Betonové přehrady? Nezachrání nás.
Meliorace? Stačí je nechat být a neobnovovat.
Lesy? Stačí nevysazovat smrk a borovici, sázet jedli a listnáče a nechat vyrůst cokoliv, třeba jasan, břízu a vrbu.
Suchu se dá ještě zabránit, ale nějak to nikoho nezajímá, především politiky. Každým rokem je to horší a horší, protože malý vodní cyklus nutný k udržení vody v ČR je na tom stále hůře a obnovit se může jen z velkého vodního cyklu, pokud voda neodteče ihned do moře.
Je to komplex mnoha nepříliš drahých opatření nutných k zavedení na velké ploše.
Takže ano, bude sucho a hnědo, ale ti dnešní politici, kteří nehnou proti postupujícímu suchu prstem, protože tomu stejně jako většina obyvatel vůbec nerozumí, budou potom hřímat na náměstích o boji proti suchu.
No nic, lidé jsou nepoučitelní a až přestane téct voda a vyschnou studně někde na vesnicích, pak teprve něco začnou dělat. Do té doby budou jen koukat. Každým rokem je náprava obtížnější a rychlost zavedení opatření proti suchu je to klíčové, co rozhodne. Vzhledem k suchu bude nejdůležitější činnost ministra zemědělství a jeho náměstků. Snad půjde o správné lidi na správném místě.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Milý Gerde, máte ideologický problém. Základní linie proti vám bude tvrzení, že toto co chcete zavést jsou komunistické manýry typu centrální plánování. Jediné, co zavede ráj na zemi je neomylná a jedině spravedlivá neviditelná ruka trhu. Ta přinese ráj na zemi, způsobí, že vše bude kvalitní a levné, zabrání suchu a všem katastrofám.

Kromě toho se jakákoli ochrana přírody znevěrohodnila. Vždycky se to zvrtlo v to, že se někdo napakoval. Ať už se jedná o fotovoltaické elektrárny, různé "ekologické" služby, atd.

A to nemluvím, co se lidí a korporací napakovalo bojem proti neškodnému oxidu uhličitému. "Uhlíková stopa" alias množství oxidu uhličitého se zpeněžuje astronomickými penězi. Přitom rostliny pracují na hranici možností, a kdyby se opravdu povedlo významně snížit koncentraci oxidu uhličitého ze vzduchu, tak 95 % rostlinných druhů vymře. Už teď většina rostlin dává polovinu energie získané z fotosyntézy na vypořádávání se s pro ně velice nízkou současnou koncentrací oxidu uhličitého (0,04 % i méně). Enzym Rubisco (ribulóza-1,5-bifosfát-karboxyláza/oxygenáza) v rostlinách dělá za dnešní nízké koncentrace oxidu uhličitého tolik chyb, že je to pro rostliny zoufalé a neefektivní.

Od roku 1989 nejedeme jinou linii - v ekonomické sféře - než že destruujeme vše, co bylo nashromážděno do roku 1989. Těžíme smetanu a nic významného se nestaví, nic se nebuduje. Prostě jen těžíme, plundrujeme - kvalitu a znalosti lidí z dob komunistických, zbytky továren a infrastruktury z dob minulého režimu, atd. Jednou se to projeví, ale zatím se žije ve stylu po nás potopa.

Zatím bez slepic

Ale ochrana přírody je přeci jen zástěrkou, aby se někdo napakoval vždy. Ještě teď by příroda sucho vyřešila sama a stačí k tomu tak málo, nedělat vůbec nic. Jen by to trvalo docela dlouho a ne všichni by to přežili. Nezoufejme, Brusel nám pošle spousty odborníků na žití v pouštních oblastech. Ministerstvo zemědělství by mohlo propagovat chov velbloudů.

Zatím bez slepic

Nestačilo. Bylo by minimálně třeba zakázat pěstování plodin na biopaliva, a tvrdě zpoplatnit beton, továrny, fotovoltaické panely, atd. na úrodné půdě. Ovšem co udělat s krustou hnojiv na zemědělské půdě už ví jen bůh.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Už nějak po revoluci jsem četl článek, kde bylo napsáno : "1/8 půdy v Německu je zabetonovaná. U nás to nebude v současné době lepší. A ten beton nám vláhu neudrží.

Zatím bez slepic

Nebojte, Brusel poskytne dotace na bourání betonu. :-)

Zatím bez slepic

Bezva fór. Jsem rád, že jste jej fotráku připoměl. Jakže to bylo? A kde je Lenin? No přece na dovolený ve Finsku.

Zatím bez slepic

D. T., nezoufejte, naštěstí máme mezi sebou uvědomělé české Evropany, kteří si uvědomují, že jsme páchali strašné zločiny a na rozdíl od nacistů jsme se s nimi ještě nevyrovnali. Proto v 2008 M. Mejstřík a J. Hybášková (manžel I. Gabal) uspořádali mezinárodní konferenci, kde byla přijata Pražská deklarace, která vyzývá EU, aby nám s komunistickými zločiny pomohla (mmj. pomocí poskytnutí finančních nástrojů, tedy založení nadace)). Prvním signatářem byl V. Havel a pak další morální velikáni (vedle výše jmenovaných) jako např. J. Hutka, J. Urban, jmenovec Vidlákova prasete J. Štětina).
Poté v 2010 byla přijata Deklarace o zločinech komunismu, která žádá celoevropský zákaz jejich popírání a vytvoření nového mezinárodního soudu EU pro zločiny komunismu. V 2011 je založena neziskovka Platforma evropské paměti a svědomí. Soud ještě nebyl vytvořen, přesto PEPS neklesá na duchu a pracuje zatím sama a žaluje české občany u německých soudů, https://www.klub-pohranici.cz/news/prohlaseni-vlasteneckeho-fora-k-akti…
A vypadá to, že se PEPS dílo daří (od 16. minuty), https://www.ceskatelevize.cz/porady/11129264015-tyden-v-justici/3182813…

Zatím bez slepic

humáč.
Sbírka soudruhů, kteří to podepsali, mne ovšem nepřekvapuje. Na prvním místě Venca Veškrnů, jak jinak. Šílený Urban a magor Mejstřík pak nemohou překvapit. Nu a Hutka by chcípl hladem, takže to beru jako normu.

Zatím bez slepic

Targusi, to teda je. Náhodou jsem včera před půlnocí slyšela tu reportáž v ČT.

Zatím bez slepic

Vážení – vidláku „gosudáre“, přispěvovatelky a přispěvovatelé…
Po delší době jsem opět zavítal na „vidlácký dvoreček“ a co nevidím !! Ona tu byla zabijačka, ba skoro v přímém přenosu. A v neděli probírka těch „drobností“, co se zrovna nepovedly na první dobrou a je nutné je propříště zlepšit … ale proč to píši.
Z diskuzí pod oběma články vyplynulo, že se zde šíří „nezdravé myšlenky“, ba „falešná slovíčka“, na některé naše zastupující v EUparlamentu, nebo v našem odpovědném PS či Senátu. Tak takto tedy ne.
Podle vyjádření EU hodnot, kavárenských hodnot (ba již i brněnské vinárny) či dokonce i vyjádření rektorů našich předních Univerzit a VŠ, se přeci můžou „beztrestně propírat a hanobit“ pouze současný prezident (a jeho rodina), jeho mluvčí, dále současný premiér, jeho rodina a všichni co patří k Agrofertu … viz Nekonečný příběh - „Čapák v přímém přenosu“ na Seznamu a spřátelených mediích. (Teď jsem se dozvěděl, že to bude v budoucnu znovu zfilmováno, snad pod názvem Demokracii si ukrást nenecháme. No má to být bezceler, velkofilm a „bůhvícoještě“ … určitě to dostane Oskara !!)
No ale k věci. Zjistil jsem, že jste naplnili všechny body níže uvedeného textu (který vyznávají ti odpovědnější weby) a který by si majitel „virtuálního dvorku“ měl doplnit do „hlavičky“.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky, nebo jiným způsobem porušující Etický kodex vkládání příspěvků. Přestože Vaše osobní data chráníme, v případě podezření z trestného činu však poskytneme orgánům činným v trestném řízení dle 8 odst. 1 trestního řádu plnou součinnost a předáme veškerá dostupná data.
Ano, takto by se mělo postupovat proti všem rozvracečům naší drahé kapitalistické vlasti.
Loučím se s vámi ;-)) a myslím na vás …
PS. Počítám samozřejmě i s nahlášením mých údajů, protože na takovýto „protistátní prostor“ se nemá chodit. Nu což, půjdu se vyzpovídat, zapálím svíčku, snad to pomůže …

Zatím bez slepic

Snad ne osobně Pepa Řepa.
Snad na Vidláka neskočí Janda,jsme tu všichni hetero.

Zatím bez slepic

Fito,
ale EU nám se zločiny komunismu pomohla a páchá pod jménem všeobecného dobra nové zločiny sociálního inženýrství.

Zatím bez slepic

Ak by na hranici zabili niekoho z Vasej rodiny, nota bene aj v pripade, ze Vas pribuzny uz stihol byt na uzemi ineho statu, tiez by ste to bral takto a nechal to byt? Alebo by ste chcel, aby sa tieto odporne zlociny vysetrili?

Zatím bez slepic

se zločin vyšetří, tak ti mrtví obživnou?
Tak to je fakt super. Beru. Kolik a které neziskovce mám poslat? Nestyďte se, klidně si řekněte.

Zatím bez slepic

U nás se stalo. Už stihl být na území jiného státu, ale přežil. Následky pro širokou rodinu si jistě umíte představit.
Ale proč bych měl adorovat množinu současných šmejdů a jejich činnost proti státu?

Zatím bez slepic

Mily JAHA a nevadi Vam, ze byvaly vojak a clen Pohranicnej straze ktory asi tiez po utekajucich strielal, mimochodom jeho meno je Remias, alias byvaly pracovnik SISky, v momente ked mu hlavou preletel ako posledna myslienka karburator, v tej chvili prave vymahac dlhov v akcii, takze nevadi Vam, ze prave takyto chrapun ktory mozno tiez ked bol v sluzbe zabil niekoho na hranici, je velebeny do neba a stavaju ho ako obet na piedestal nevinnosti? ..ked uz je rec o tych odpornych zlocinoch...

Zatím bez slepic

Jaha, kolik obyčejných německých vojáků bylo odsouzeno v Norimberském procesu?

Zatím bez slepic

Pisal som niekde to, k comu sa podo mnou vyjadrujete, alebo som napisal nieco ine a vy sa vyjadrujete k niekomu inemu? Alebo, i to je moznost, budem musiet pisat polopatisticky, aby ste rozumeli?

- pisal som o nejakej nadacii?
- pisal som o 2. svetovej vojne?
...
...
...

Zatím bez slepic

Nemecko by melo byt opet rozdeleno. Po druhe svetove meli oddelit Bavorsko. Poruri udelat samostatnym statem, Hamburg s okolim samostatnym statem, Alpske reginy samostatnym statem. Ale v Postupimi sedeli lide bez predstavivosti.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Jsem nejspíš poněkud natvrdlý, ale modrá vlajka s pruhy je řecká. Nějaký jinotaj?

Zatím bez slepic

... s hvězdami v kruhu. Psal jsem rychleji než jsem přemýšlel.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Na vaši jasnou otázku:
"Kolikrát jste viděl v médiích zmínku o Leninovi?"
moje stejně jasná odpověď:
"Tolikrát, že mi to poznamenalo půlku života".

Zatím bez slepic

To bylo ovšem v době, kdy se razila dnes už nežádoucí verze historie, že Němci jsou agresoři, co způsobili dvě světové války a leccos dalšího. Nyní už se to nestává.

Zatím bez slepic

Ale fuj, Němci nás chtěli za 2. světové války pouze vyhladit nebo asimilovat. Dnes tu samou asimilaci provádí EU prostřednictvím pozvaných muslimů. Jak chcete soudit Němce za totéž, co je dnes vynášeno do nebes?

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.