Veverka

Seniorka, pyšním se veverčákem st. a dvěma  veverčáky ml., dospělými a z hnízda už vyletěvšími.  Jsem příznivcem zdravého rozumu. Mám-li nějakého boha, je jím příroda a její zákonitosti. Náboženství (jakákoli, o nichž něco vím) nemám ráda. Jsem VŠ, už čtvrt století OSVČ v jiném oboru než vystudovaném, silně háklivá na kvalitu poskytovaných služeb. Vlastních, cizích, státních. Rozumný vlastenec, fanda pěkné češtiny. Pokud se něco zásadního nezmění, budu na podzim 2017 volit Okamuru.

Články

Jeden řetězový mail

Autor
Štítky

Přišel dnes od kamarádů, jasně jeden z těch řetězových, které si my, přitroublí senioři, posíláme sem a tam. Co bychom také celé dny dělali, že.

Takže tedy:

Jak slušný pan profesor JD k patentu přišel a dobře ho prodal

(Detektivní chemická fraška o šesti dějstvích)

Autor scénáře: Ing. MK, také chemik ,  9.2.2018

Pokud by snad někomu hlavní hrdina, Profesor JD, připomínal nedávného prezidentského kandidáta, jde o podobnost čistě náhodnou.

Slovensko, díky!

Autor
Štítky

Mňo a máme tu další autorskou premiéru. Tentokrát se podíváme, jak se kydá u sousedů... Já jako Vidlák se moc často z chalupy nedostanu a o to raději mám povídání o cizině. Veverko, je to Vaše:

I. Ze Slovenska do Alp a zpět

Zamlada jsme jezdili do slovenských hor. Občas v zimě, ale hlavně v létě. Ty české nám byly jaksi malé, co do výšky i rozlohy. Do Alp to sice bylo přibližně stejně daleko jako na Slovensko, jenže přes hranici směrem na Západ (byť to bylo na jih) jsme nemohli.