Bez komentáře

Autor
Mladá fronta 16.10.2018

 

Komentáře

Trvalý odkaz

V padesátých letech to tu bylo taky, jenže převodové páky moci byly všem na očích. Od soudruha Stalina, přes stranu, policii, učitele a vedoucí až k poslednímu hovnu.

Dneska je velký vůdce někde skryt a po pódiu běhají zmatené loutky, posrané strachy jeden z druhého opakují jak zombíe všechny ty samé mantry a když se nějaká vymkne kontrole a mluví si, co chce, tak má nehodu jak Lady Diana, zabije ho blázen jako Kennedyho či van Gogha nebo zemře úplně přirozenou smrtí jako Miloševič.

Nebo se jí aspoň vypne mikrofon jako Mandelovi, když na rozdíl od naší zrůdy začal mektat,co neměl o válce v zálivu.

Jak to dostanou do hlavy Mádla, Zendla, Kubišky či Geislerové je celkem jasný, ale jak to dostanou do hlavy nějakejch prodavačů a hospodskejch, to už je mi docela záhadou.

Do hlav prodavačů a hospodskejch to dostanou právě přes ty trotly, kteří denně masírují obyvatelstvo skrz obrazovky televize a různých časopisů. Mádl, Kubišová a veškerá ta umělecká kamarila, označovaná z mě nepochopitelného důvodu jako celebrity, totiž de-facto vytváří a definuje vzorce chování celé společnosti. Přinejmenším té, která jim to žere, což je bohužel značná část.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.