Pražský pochod hrdosti

Autor

Pražský pochod hrdosti nebo nenávistná akce proti islámu?
 
V Praze probíhá pravidelně 7. srpna Duhový pochod hrdosti. Donedávna nám jej organizoval Andrew Schapiro. ten už zmizel po prohře Hillary Clintonové na smetišti dějin, ale americká ambasáda pomáhá s pořádáním duhových pochodů dál. Nemám nic proti tomu, když se lidé stejného pohlaví mají rádi. Jejich věc, jejich soukromí. Ale předvádět se s tím na veřejnosti, jak jsou na svou odlišnost hrdí? Přitom jde jen o sexuální orientaci. Pokud má být stejně oceňována jako heterosexuální vztahy, proč nemáme heterosexuální pochod hrdosti? Nebo pochod pitomců, protože těm také byla  inteligence dána geneticky stejně jako sexuální orientace. Také za svou nedostatečnou inteligenci nemohou. Neměli by mít i oni pochod hrdosti? A kdo ještě všechno další?
Tolerance k lidem, kteří za svůj los při narození nemohou, je normální. Normální už ale není jejich odlišnost vyzdvihovat jako nějakou obdivuhodnou zásluhu, ke které máme vzhlížet. Nebo se snad máme cítit vinni za útisk, kterému byly podobné odchylky ve středověku vystaveni?
V celé věci mám ale jednu závažnou nejasnost, kterou by mně nedokázal vysvětlti ani Jakub Janda z Evropských hodnot. Přitom jde díky jeho angažmá herce v gay pornu a Evropských hodnotách o osobu nejvíce kompetentní nejasnost vysvětlit.
 
Podle islámu a Koránu je homosexualita trestána shozením z vysokého místa. Homosexualita dávaná najevo veřejně, což Pražský duhový pochod hrdosti jednoznačně je, je urážkou islámu. Dopouští se organizátoři duhových pochodů hrdosti propagace nenávisti k jiným osobám, v daném případě muslimům, a urážky jejich náboženského cítění? V případě heterosexuálů máme jasno, to je univerzální viník pro všechny multikulturní, sexuální a jiné bizardní úchylky.
 
Co je více ceněno, LGBT nebo islámská komunita? Jakmile by nám z Bruselu odpověděl věčně ožralý, demokraticky nevolený předseda EK Jean-Claude Juncker, budeme o budoucím směřování EU vědět více než z jeho Bílé knihy. Máme zde dvě protěžované menšiny navzájem protikladné, jejichž koexistence je do budoucna naprosto nemožná.
 
Podobná situace adorace homosexuality už v minulosti byla za dob prvních římských císařů v mimořádně nábožensky tolerantním Římě. přesněji za císařů Tiberia a Nera. Byla to doba postupného úpadku, přeměny římské armády z občanské na žoldnéřskou a nástupu Germánů pod vedením Alaricha, kteří nakonec Řím r. 410 n.l. dobyli (http://www.antickysvet.cz/25826n-nastup-barbaru). Pak sice následovali Vandalové pod Geiserichem a Hunové pod Attilou, ale ti už jen dorazili skomírající impérium.
 
Řím se z toho už nikdy nevzpamatoval, přestože vyplenění Říma Kelty r. 391 př. n. l. (viz bitva na řece Allia a následné vážení výkupného ve zlatě, kdy keltský náčelník Brennus se slovy: "Běda poraženým!" na váhy přihodil i svůj meč, více http://antika.avonet.cz/article.php?ID=154337 ) Řím ještě přežil a naopak se z něj poučil. Jenže tehdy šlo ještě o jinou společnost založenou na občanské armádě ochotné bránit vlast a vlastenectví bylo vysoce ceněno jako nejvyšší hodnota. Jakmile vlastenectví nahradil pohodlný život a zájmy Říma bránili jen žoldnéři, říše skončila. My stejnou historickou chybu opakujeme dnes v EU.
 
Kdo nakonec ve sporu LGBT a islámská komunita zvítězí? Osobně sázím na islám, protože LGBT komunita se nemůže normálně rozmnožovat, zatímco islámské rodiny se rozmnožují nadprůměrně, jak ukázal příklad Kosova, kdy k výměně obyvatel stačilo jen 45 let.

Komentáře

In reply to by Admirál (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pád velkých říší vždy provází války s vnějším nebo vnitřním nepřítelem (nebo oběma), ztráta moci a majetku starých boháčů a nástup nových zbohatlíků.

Trvalý odkaz

Podle mě je to celé jen jedna velká póza, je to jen hra na hrdost homosexuálů, jen organizovaný happening, jen alegorický průvod barevných ichtylů. Myslím, že ti opravdu hrdí homosexuálové zůstanou doma.

Pokud chce někdo něco touto akcí sdělit, pak je to někdo na pozadí, kdo chce oslavovat zahájenou dekadenci evropské kultury.

Vůbec bych se nedivila, kdyby se tohoto pochodu hojně účastnili i sluncem zalití anarchističtí heterosexuálové (typu Žít Brno), aby tak podpořili novou budoucnost Evropy, neokomunistickou liberální společnost bez hranic, kde zákony budou platit jen někdy a jen pro někoho, kde anomálie a deviace se srovnají s normálem, až se Gaussova křivka pěkně narovná...

Islám s těmito naivními dekadenty samozřejmě zatočí, pokud se ustanoví Evropský chalifát.

Gaussova křivka má tvar hrbu velblouda, na kterém jezdil Mohamed, Alláh a mír s ním. Proto i koexistence islámu a homosexuality (a narovnání Gaussovy křivky do přímky) bude možná, až se hrbatý velbloud narovná. :-)

že Gaoussovku nikdo jen tak nenarovná. I když se o to sposta lidí snaží. Poručíme větru dešti nefunguje. Gaussovka je přírodní zákon. Kdo ji pochopí, nemůže věřit nesmyslům.

Trvalý odkaz

" Dopouští se organizátoři duhových pochodů hrdosti propagace nenávisti k jiným osobám, v daném případě muslimům, a urážky jejich náboženského cítění? " - sa nehovorí.. Ani ako otázka!
Tvrdil som a tvrdím,že "produkcia" Charlie Hebdo bola jasnou a zámernou (zámernou,nie iba vedomou) urážkou náboženského cítenia miliardy ľudí. A dostalo a dostáva sa mi za tento názor hojne pobúrených reakcií s leitmotívom slobody slova.. Jedným dychom však všetci oponenti môjho názoru neváhajú ignorovať,alebo rovno popierať právo tej miliardy ľudí na obranu svojej cti.. ..je to predsa tá ZLÁ miliarda .. a má ZLÉ náboženské cítenie.. A také sa urážať môže ..

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Chybí vám tu nějaký pěkný usměváček, který by naznačil, že to vše nemyslíte vážně. Najděte si na internetu Kappa Face, ten by se tam vyjímal zvláště dobře!

..neviem,či reagujete na mňa,Pane.. ,ale máte pravdu.Za výkričníkom vo vete - " Ani ako otázka !" - mohol byť smejko ... Ale som si istý,že ste mi porozumeli správne :-)

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pokud se muslimové budou urážet nad pochodem gayů v Mekkce, Medíně, Al.Aksá nebo jiném podobně posvátném místě, dovedu je pochopit. Ale co se týká evropských měst, přinášejí své náboženské cítění do zemí, kde musí být nutně konfrontováno s dekadentní civilizací. Nárok, aby se jich dotkl pochod homosexuálů v Evropě, muslimové nemají. Přesto si taková práva osobují a evropští politici jim je přiznávají. Všechna náboženství jsou si rovna, ale jen islám je rovnější než jiná náboženství. A tak časem převládne, budou se vraždit sunnité a šíité.

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

a karikatúry Mohameda a muslimov boli reakciou na výbuchy na trhoviskách, v autobusoch, v metre, v lietadlách a pod. Možno bola za niektorými karikaturistami v pozadí aj provokácia a zlomyseľnosť, ale nezovšeobecňoval by som ako Vy. Z každého fanatizmu si humor rád robí dobrý deň a preženie ho do absurdna. Máte pocit, že z "dobrého" náboženského cítenia si nikto srandu nerobí? To je urazená niekoho česť, keď si z neho urobia srandu? Uf! Tož teda zakážme a popravujme...

In reply to by oldo (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ke zevšeobecňování dochází pokud "víc než zanedbatelné" množství reakcí ukazuje nějaký výsledek na náš jakýkoliv čin, je možné toto slovo používat hanlivě jako vy i když jenom popisuje statistický jev, ale tím nezměníte, že zevšeobecnění popisuje jev.
A že si někdo nedělá srandu? A co člověku zbývá, když někdo neřeší problém? Myslíte, že reakce člověka, tedy ironie, která nastupuje vždy když někdo něco neřeší apod. a je normální lidskou rekací je špatná, protože proč?
A zakončit to, aby jste dodal váhu vaší pravdě "tak popravujme", myslíte, že tento závěr potvrzuje pvaši pravdu jako tu jedinou, protože jste to napsal citově úderně? Myslím, když musíte použít podobné "argumenty", tak spíše nemáte jak potvrdit svoje teze, co dát nějaký skutečný argument místo zesměšnění, citového vidírání a ironickým úderem na další city?

môjho príspevku obmedzená. Reagoval som na "tatka", ktorý tvrdí, že Hebdo zámerne urážalo miliardu ľudí. Ja by som nezovšeobecňoval a nenapísal, že to bolo od všetkých zámerné. Keď to zovšeobecníte, tak sú to všetci a nie len "víc než zanedbatelné" množství. A pripomenul som, že karikatúry boli reakciou na nezmyselné atentáty medzi civilistami. A že ľudia si robia srandu aj z "dobrých" náboženstiev a nie len zo "zlých". Nepíšem o tom, že je irónia špatná, asi to bude tou slovenčinou...

In reply to by oldo (neověřeno)

Trvalý odkaz

Bohuzial zijeme v dobe, kedy neexistuju hranice slusnosti a obhajuje sa to tzv. demokraciou a slobodou slova. Dnes nie je problem kohokolvek a cokolvek ohovorit a ociernit aj bez dokazov s tym, ze ak sa dotknuta osoba vzoprie a vyhra ok, vysudi nejake "drobne", pripadne tak maximalne ospravedlnujucu spravicku v kute stranky, zalezi na postaveni. Niekto moze namietat, ze tie drobne byvaju aj stotisice, ale co su stotisice oproti znicenej povesti, pripadne zmarenemu zivotu? Vid Bartosova, k comu ju vo velkej miere dohnali media?
Bohuzial su nielen novinari, ale aj ktokolvek iny podporovani v takomto pocinani, vid napr. tzv pranky na nahodnych ludoch. Ako priklad - ked nemenovany novinar telefonoval Klausovi po jeho nezvoleni a pytal sa ho kde bude Klaus po nezvoleni byvat. Tento rozhovor bol odvysielany ako velka sranda v rozhlase. Aj ked so mnou nebude vela ludi suhlasit chce to postihy, hoci nech sa to klasifikuje ako znevazovanie alebo nieco podobne. Ak sa prehliadaju taketo veci, je nabeh na prehliadanie a bagatelizovanie aj podstatne horsich cinov.
Konieckoncov kam sa dostala a aku buducnost ma spolocnost, ak za vrazdu dostane delikvent 3 mesiace? Ze kto? Breivik! Trest v prepocte za pocet zabitych vychadza myslim na 3 mesiace basy. Ani nie dozivotie!
..prepacte, uplne som odbocil od pochodu tej nemenovanej mensiny...

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ano, byla to urazka nabozenskeho citeni. A tak to ma bejt. Krestanstvi se taky muze urazet, staci se jen podivat na South Park nebo na krepceni devek z Pussy riots v pravoslavnem chramu. Nevim proc ma mit domaci nabozenstvi mensi prava nez privandrovale a nepratelske. To jen pedofil muze podporovat uctivani pedofila.

Trvalý odkaz

" Přitom jde jen o sexuální orientaci. " Jak se takovému hodnocení říká ? Decentní ? Já bych to napsal jinak : " Přitom jde jen o sexuální úchylku. " :-)

Podle Overtonových oken bude dalším krokem pochod hrdosti pedofilů a legalizace pedofilie a to už od 9 let věku. Mohamed také pojal Aišu za manželku v jejích 9 letech. Muslimové mají přesný popis, jak praktikovat soulož s dětskými manželkami.
Pokud má být konečným cílem útok armády muslimů na Rusko, nedočkají se. Spíše v Rusku zmrznou, protože výkyvy počasí budou nejen na straně horka, ale i krutých zim. A Sibiř stejně obsadí Číňané dříve než muslimové.

Trvalý odkaz

Ano, sexualni uchylka. - Je to schema, kdy bohatci z USA podporuji vsechny mensiny rasove, nabozenske a sexualni proti vetsine a konkretne dospelym bilym muzum (ti co tvori civilizaci)

Salámová metoda je zřejmá, cílem je rozpad tradiční rodiny a evropské civilizace. Jenže co až evropskou civilizaci nahradí islámská? Prohlásí se bohatci z USA za potomky Mohameda? To jim nikdo neuvěří. Nebos se spojí s marockou a jordánskou královksou rodinou geneticky, protože ty jsou považovány za potomky Mohameda? Jedině tak by mohli vládnout světu. Jinak budou vždy dekadentní káfirové.

Trvalý odkaz

Kiss your aches and pains goodbye forever! Introducing this All-Natural Paraben-Free Pain Reliever in the USA Market

The one–of–a–kind formula will help you be as pain–free and as comfortable as you were in your 30s.

Every day will be like walking on air! You’ll be more active, have more energy, be more productive and be happier day in and day out.

Best Introductory Prices - http://bit.ly/2Jf9Kom

Trvalý odkaz

How would you like to Upload A SINGLE Video And
RANK for 100 LANGUAGES !!!

FACT #1

ONLY 25% of the searches made online are in ENGLISH!
And yet everybody focuses on trying to rank in ENGLISH!

FACT #2
YouTube is the 2nd BIGGEST website in the world…
And still you focus all your efforts trying to rank and get traffic ONLY from Google!

http://bit.ly/2PVgtFh

DO THE MATH:

With Over 3 Billion Searches A Month…

All the visitors that you will ever need
ARE ALREADY ON YOUTUBE!

3 billion searches a month.
75% are not in English…
Do the math… 2.2 billion searches each month in foreign languages!

Are you getting an idea on how much money you are leaving on the TABLE?

http://bit.ly/2PVgtFh

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

There are different designs you can apply on the full palm or on the arms too. You can apply mehndi with ornaments on the back of the hands. You can also apply glitter in the design. It makes the mehndi more exclusive.
https://newmehndidesign.co.uk/

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

It’s really a great and helpful piece of information. I am glad that you shared this helpful info with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.
<A HREF="https://vfv79.com/&quot; TARGET='_blank'>카지노사이트</A>

Trvalý odkaz

Fascinating blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A theme like yours with a few simple tweeks would really make my blog jump out. Please let me know where you got your theme. Cheers
<A HREF="https://nolza2000.com&quot; TARGET='_blank'>카지노사이트</A>

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.