Ekonomický migrant

Anotace od Vidláka:

Poznali jsme se v šerém dávnověku u starého klavíru, kde jsme špatně, falešně, ale o to procítěněji zpívali Love me tender od Elvise Presleyho. Ani jeden z nás nejsme schopni definovat, kdy se ze známosti stalo kamarádství a tím spíš nevím, kdy se tento člověk stal mým kamarádem nejbližším.  Má určitě spoustu špatných vlastností, umí být někdy nepříjemný, kousavý, vzteklý, ale nikdy takový nebyl na mě i když jsem mu zavdal mnoho příčin. 

Mám mladšího bratra, ale ten měl být mým starším bratrem. Ekonomický migrant by se na mého mladšího sourozence hodil mnohem lépe. Mám svého nejlepšího kamaráda, ale s Ekonomickým migrantem mám mnohem více společného. Mám svůj život, své soukromí, svou práci, i svojí třináctou komnatu, ale tento člověk mám v každém tomto prostoru svoje místo. 

Jinak je v Kristových letech, učí se výchovu na prvním dítěti, má fakt hezkou, šikovnou a mladou ženu, lidsky zvládnutelnou práci bez moderních manažerských metod a i když si v životě zažil ledacos, ještě nepřestal být optimista. 

Články