ČSSD bez mandátu

Autor
Štítky

Chtěl jsem s komentováním výsledků jeden den počkat. Ale že ČSSD neuhraje ani jeden mandát, to je docela síla.  Co myslíte, bude to ten kamínek spouštící lavinu další domácí vnitropodnikové zabijačky? Skoro bych si na to vsadil... 

Jinak vyhrálo ANO a má 6 mandátů. 

Druhá je ODS a těsně za ní Piráti. ODS má čtyři mandáty, Piráti mají tři. 

Kalousek a jeho kámoši mají také tři. 

Okamura má dva mandáty

KDU také dva lidi urvala. 

Volební účast o dost vyšší než posledně.

Zbytek si řekneme v úterý. 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

věřím jen na 50%.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

divím se, kolik lidí je schopno volit TOP-STAN, neuvěřitelné. Raduju se, kolik lidí kroužkovalo gen. Blaško, měl se probojovat na druhé místo z osmého, to je úspěch

Zatím bez slepic

In reply to by insegnante (neověřeno)

Trvalý odkaz

Mám v Praze nějaké příbuzné. Chasník, 43 let, VŠ, v Praze dobrý job, pracuje pro boháče, studovali tam a už tam zůstali, sezdán s příbuznou. Odpověděl, že TOP jsou nejlepší, že pro ČR hodně dělají. Co konkrétně, už nedokázal říct. Já se ptal jen jakoby položertem, pak už ne, abych nebyl nezdvořilý. Myslím, že to je volba příslušné sociální skupiny. Rozum v tom nehraje roli. Příbuzné jsem se raději neptal...
V Praze je teď plno Arabů a černochů. Kamarád z Prahy říká, prý tam téměř žádní nejsou. Asi máme jiné oči. Okamura je prý fašista, na Západě je to s migrací v pohodě. Musíme pomáhat. Bavili jsme se o tom už dříve. Když jsem řekl, že je potřeba pomoci nejdřív našim lidem, dětem, svobodným matkám, bezdomovcům, důchodcům, tak ti si prý za to mohou sami. Černoušci jedou až přes moře, aby poznali demokracii, a tak dál. Jinak je docela normální.

Zatím bez slepic

In reply to by dexx (neověřeno)

Trvalý odkaz

Tak oni ciznci s ezačali objevovat i Brně, kde prý také nejsou a nepohybují se u IBM apod. firem, jak bych čekl, kdyby to byl "pracovník za prací", ale chodí v rpacovní době po brně a jedna černoška šlape chodník vedle cigánek, asi inženýrka...

Zatím bez slepic

Je to tak. Vidět víceméně bezcílně bloumající mladé snědé týpky není poslední dobou nic zvláštního.

Zatím bez slepic

In reply to by dexx (neověřeno)

Trvalý odkaz

Není normální.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Blaško s Davidem byli nejčastěji kroužkovaní v SPD. Furianti Štětina s Teličkou s úžasem zjistili, že je mají lidi u nás v paži. Ale o druhého pána se nebojím, ten se tam uchytí jako poradce nebo tak něco. Upřímně, po vytváření mediální atmosféry, v níž byl Babiš připravovanej na porážku a mladí, krásní a vzdělaní na drtivé vítězství, docela překvapení. Ale nedělejme si o Andrejovi úplné iluze. KDU-ČSL je takový J&H - Zdechovský je pro mě akceptovatelný, i když umí cuknout a zařadit se, Šojdrová naprosto nepřijatelná (Potěšil Pavel Svoboda až jako náhradník)... Jiřina si zajistil místečko. Ale my jsme v podstatě prd. Uvidíme, co velké státy (také zajímavé výsledky...)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Účast o 10 % proti minule mne tedy osobně překvapila asi nejvíce.
U AB je to "nevýhra" protože mu to doma pozici díky prohře socanů totální a téměř totální i komunistů nepomůže a v EU mu Piráti i ODS ještě zatopí.
Milion chvilek určitě neskončí!
TOP je mrtvý muž, který má jedinou živou vodu a tou je Niedermaier, to je jejich nový kouzelný "kníže".
Ten je za úspěchem toho super společného slepence, to není TOP ale hop trop....hnízdo.
A procento k procentíčku a máte dvouciferný slepence i s biomasou....a jeden Niedermaier....každý sám by to možná ani jednomu 5 % nehodilo....tedy neuvěřitelné to až tak není.....
U ODS mne teda překvapil návrat agenta Vondry, Fiala by se měl začít bát.
Nečekala jsem, že lidé naletí "statečné" lovkyní sirotků, ale asi to u některých křesťanů zabralo a ten fakt asi slušný Zdechovský, tam to celkem chápu.
ČSSD jsem čekala, to pro mne síla není, nemají co nabídnout, to samé co oni nyní nabízí, už převzali akční Piráti a lepšolidi socany už považují za umazané Babišem, ti ostatní pak volí Babiše rovnou.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Dobrá je podle mě účast - o půlku vyšší než posledně. Lidi si nejspíš byli dobře vědomi, že toho napřímo tolik neovlivní, ale šli "vyslat signál".
Zřejmý signál vyslali i v Itálii, Francii, Británii, Maďarsku a vlastně i v Polsku. Tenhle vztyčený prostředníček směrem k bruseli se nedá přehlédnout.
Výsledek ČSSD je super - říkám jako její dlouholetý bývalý(!) volič. Poche může tenhle struk odepsat a Hamáček's boys zase přemýšlet, jestli se do dalšího kola stát ještě více piráty nebo ještě více topáky. (I když podle Čulíka za výsledek určitě bude moct to, že Foldynu ani Zimolu ani Haška ještě nerozčtvrtili.)
Milion (ono jich vlastně není ani čtvrtina, ale tohle tak dobře zní) chvilkových demagogů včetně přidružených řvounů ostrouhalo. Další hřebíček do rakve té "správné" demokracie. To bude jekotu.
Genmjr. Blaško je europoslanec a má čtvrtý(!) nejvyšší počet preferenčních hlasů. To je skoro na analýzu od pornojandy nebo hlídacího vřešťana, kterou někdo z nich už nejspíš smolí. Putinova vina je zcela zřejmá a jelikož tady byl taky párkrát zmíněn a na kroužkování to mělo vliv, mají kydy šanci splnit Vidlákovi jeho dlouhodobé přání. Hřebíček a jekot dtto jako výše.
Zdechovský obhájil. Ač nevolič jeho partaje, osobně mu to přeju a při volbě napříč stranama by můj hlas měl. Hujer a rusofob Svoboda se nedostal.
Štětina a Telička končí.
Zatuchlá eurokoalice EPP a soc dem končí. Obě dostaly výrazně přes držku.
Zvýrazní se míra demokracie v EP - bude zřetelnější, že zvolená rozhodnutí nereflektují přání občanů, ale hlav reichu a frankreichu.
Kalouskovci se dostali jen díky (stále ještě) relativně nízké účasti. Pokud by byla kolem 60% (standard pro sněmovní volby), měli by velký problém i jako spojená kandidátka.
A last but not least: troll drží neděli, ačkoliv už je pondělí.

A teď ty horší:
Voliči ODS prý prokazují rozum, ale vyvyolením prorostlého zarostlého prokázali hlavně katastrofální paměť. Jako ostatně už několikrát. Zahradil a Tošenovský dejme tomu, je tam určitá naděje, že by ve zlomových chvílích stáli na straně ČR, ale tamten bude zcela jistě proti nám.
Němci jsou nepoučitelní - je to marný, je to marný, je to marný. Švédi zrovna tak. Na druhou stranu - dobře jim tak.
Teplá Jiřina obhájila. Na druhou stranu to může mít pozitivní vliv na Prahu díky jeho nepřítomnosti.
Lovkyně sirotků též obhájila.
Eurohujeři z ALDE a šílení zelení fanatici (syrské vesnice do každého kraje) posílí na významu, neb budou se skřípěním zubů přizváni k porcování medvěda.
Vlk sežere klávesnici a pošesté zavře kosu. (Poslední, co ještě vydá, bude víkendové lkaní nad Viktorkou a dalšími nářezy, co letos dostala na Slavii. Ale to odbočuji.) Upřímně řečeno škoda to bude, ale po zavření diskusí a rozvinutí zemanofobie do pokročilé fáze zas taková ne.

Zatím bez slepic

Tak TV Seznam už včera přispěchala s povídáním: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/novy-europoslanec-spd-general-sirici…

Jenom netuším, zda na Blaška plivou (Aeronet, Sputnik, citované výroky), nebo jej naopak chválí (citované výroky). Víc než o Blaškovi však hovoří o sobě autoři článku. A ano, "dezinformační weby bude třeba jistě zavřít".

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Jsem na tom ještě hůř jako Ládik!!!, věřím těm výsledkům ještě míň jako on.

Oficiální výsledky:

ANO - 21,18% - 6 mandátů
ODS - 14,54% - 4 mandáty
Piráti - 13,95% - 3 mandáty
STAN + TOP09 - 11,65% - 3 manáty
SPD - 9,14% - 2 mandáty
KDU-ČSL - 7,24% - 2 mandáty
KSČM - 6,94% - 1 mandát

účast - 28,72%

Fajn. Ale na serveru POLITICO jsou po updatu 27.5.2019 ve 00:15 úplně jiné výsledky, i když účast je tam už stejná jako u ČSÚ, tj. 28,72%:

ANO - 26,9% - 7 mandátů
ODS - 13,7% - 3 mandáty
Piráti - 13,2% - 3 mandáty
KSČM - 8,2% - 2 mandáty
STAN + TOP09 - 8,0% - 2 manáty
SPD - 7,5% - 2 mandáty
ČSSD - 7,4% - 1 mandát
KDU-ČSL - 6,4% - 1 mandát

https://www.politico.eu/2019-european-elections/czech-republic/

Jako zdroj je tam napsaný Evropský parlament.

Možná, že si to Evropský parlament do rána pospravuje podle ČSÚ, uvidíme (tuhle tabulku z POLITICa mám uloženou). Ale je to divné, nemyslíte? Mně to připadá, že to jsou výsledky po sečtení v sobotu večer, které se zaslaly pro info do Bruselu.

Když porovnám ty dvoje výsledky a vezmu v úvahu skutečnost, že ještě v neděli během dne média odhadovala konečnou účast ve volbách do EP v ČR něco kolem 20%, tak mi vyskočí krásná konspirační teorie (/praxe):

Všimněte si, že ČSÚ oproti výsledkům z POLITICO oholil vládní koalici ANO + ČSSD s podporou KSČM, tedy každou z těch stran o 1 mandát, tedy celkem o 3 mandáty. Tyto 3 mandáty dostaly navíc ODS, STAN+TOP09 a KDU-ČSL, tedy antibabišovská opozice.

A jak to provedli? Prostě zvedli účast ve volbách o nějakých pár% prostřednictvím hlasů mrtvých duší (pražské obvody to umí) a navýšili především STAN+TOP09 o skoro 4% procenta (s preferencí Niedermaiera, protože ten je křišťálově čistý ojrohujer), ostatní se pak vyšmudlilo tak, aby to vyšlo.

Zatím bez slepic

A fakt nevím, kde vzali těch 13 "euroskeptiků" z 21 v grafu napravo. ODS, SPD a dejme tomu KSČM je dohromady 7 mandátů, ostatní jsou eurohujeři jak vyšití. Ledaže by počítali ANO, pevnou součást ALDE, jako skeptiky :-))

Zatím bez slepic

Brusel považuje ANO za euroskeptiky, proto bude zajímavé sledovat, jestli ho nevyžduchají z frakce ALDE.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Jen mě tak napadá,že z naší strany,na nějakou změnu nedojde.
Když víme,Babiš něco říká a poslanci ANO schvalují něco jiného.
ČSSD vyhořela i k vůli Poche,Poc nezáživný,Keller raději nekandidoval,Rouček až moc velký eurohujer,ten ČSSD přímo škodil.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

To mě poser. Má to hlavu i patu,

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Kotrba komentuje:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Stepan-Kotrba-po-vol…
Docela zajímavé čtení.

Bude zajímavé, co se z toho výsledku na celoevropské úrovni uvaří.

Nerozumím zcela fungování frakcí v EU, tak se nechám překvapit.

Zatím bez slepic

In reply to by Martin V. (neověřeno)

Trvalý odkaz

Dobře že to o Blažkovi píšou, připomínají mi, proč jsem ho kroužkoval: Přesně proto, proč mu tihle vorangutáni nemohou přijít na jméno.

Zatím bez slepic

Mám to stejně. Měli by se i dohodnout, zda "popíral sestřelení" (TV Seznam) nebo "sestřelení proruskými separatisty ruy dodanou technikou" (Manipulátoři. Na těch Manipulatorech je navíc vyloženě ohavná ta fráze o "separatistech chlubících se kusy sestřeleného letadla" - kdy nemá ani slušnost si to video opatřené titulky pustit.

Zatím bez slepic

Diskuse pod uvedeným článkem naznačuje, že je snad ještě jakási naděje.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

že o tom psal insegnante. No a teď si přečtu, co je to zač. Už začínám být jako Poláci, nejdřív jednám a potom myslím. Ono je to v podstatě jedno.

Zatím bez slepic

musí se to líbit bossům
to je jedno, kolik procent
to určuje jistě docent
z plzeňských práv
nebo jiný brav
řízený ze zahraničí,
co má volby někde v picci.
Suchý z Nosu blahem říjel
Vondra, ten se smíchy svíjel
Nýdrmajer slzel štěstím
Hamáček uhýbal pěstím
no, byla to fajná fraška
já mám generála Blaška.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Socani dopadli velmi dobře!
Volební kampaň ve vší tichosti, těch pár lidí co ještě drží nějaké sociální zásady se časem jistě podaří z partaje vyházet, předseda po ojrovolbách určitě sebevraždou nespáchá, tak vzhůru ke krachu ve volbách do parlamentu.
A když jsem v neděli slyšel Dienstbira u Moravce, tak to je naprosto nevolitelná verbež.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

https://cs.wikipedia.org/wiki/Hynek_Bla%C5%A1ko

Soudruzi se prý chtějí poučit a bohužel si neuvědomují jednu věc, médiím jedné pravdy už lid nevěří a jak tlačí na pilu je to horší a horší.
Čím více tlačí, tím méně důvěry. Já třeba některé ty weby vůbec nečtu, nevolila jsem do EU, ale když o nich furt melou, tak slibuji, že se občas mrknu...............abych měla o těch dezinformacích taky trošku přehled........
Protože tento voják NATO ve výslužbě hodně ví, a není připosraný, bude pro tyto veřejný nepřítel číslo jedna, doktor David i s Okamurou jsou proti tomu čajíček.
Tak snad "nenajdou" také v archivu nějakou tu ruskou aféru čučkaři západního světa.
Určitě se na něj nyní klaka silně zaměří, tak bacha na mýdlo a provokace či nehody všeho druhu............

https://kutnohorsky.denik.cz/zpravy_region/miroslav-polreich-tragicky-z…

Zatím bez slepic

na takové si třeba dávat pozor. Přišel o syna, ženu i iluze, nemá co ztratit -> je smrtelně nebezpečný. Však se hnojomety rozjely ještě v noci, přesně jak jsem čekal.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Tak výsledky, které uvedla Maneca jako druhé - ze serveru POLITICO by se mi líbily mnohem víc než ty oficiální. Měla bych v totiž v Europarlamentu dva kandidáty, které jsem volila: Konečnou a Ondráčka. Celou dobu před volbami jsem měla jasno. Budu volit Davida a Blaška. Pak jsem si těsně před volbami všimla na komunistické kandidátce Ondráčkova jména. Uvažovala jsem tak, že by se David a Blaško měli do EP dostat i bez mého hlasu a svou volbu změnila. Ondráčkovi jsem to přála hlavně kvůli tomu, jak se k němu chovala v domácím parlamentu ta "veskrze demokratická opozice" navíc u mne zabodoval nedávnou návštěvou východní Ukrajiny. Zkrátka podle mne má tento poslanec zdravý rozum a navíc i "koule" na to, aby se podle svého rozumu řídil. Ondráček zůstal těsně před branami EU.

Zatím bez slepic

No já to mám přesně jako Vy.

Do poslední chvíle jsem váhala mezi David + Blaško nebo Konečná + Ondráček. Nakonec jsem to hodila KSČM a zakroužkovala Ondráčka. Podle jeho fejzbůku dostal cca 10.500 preferenčních hlasů a kdyby KSČM získalo 2 mandáty, tak by určitě přeskočil ty dva mladé a dostal se do EP. Ale zaplaťpánbůh i za Konečnou, ta umí být pěkná držtička.

Tandem Blaško + Ondráček by byl opravdu síla, ti by spolu dělali Nýdrmajerům v EP skutečnou ostudu a Štětinové a Teličkové by trpěli jak v Guantanámu.

Já jsem chtěla dostat Ondráčka do EP proto, že se stejně jako Blaško nikoho a ničeho nebojí a pro mě osobně je důležité, aby někdo v EP hlásal rozumný vztah s Ruskem, zastání se Krymu, Doněcka a Luhanska a aby preferoval vystoupení z NATO. Proč máme kupovat od Amíků předražené helikoptéry jen abychom se zalíbili Doníkovi nebo proč posíláme dotace neziskovkám Ukrů, když nejsme schopni najít 2 mld na naše totálně podfinancované sociálních služby??

Jak jsem tak o tom přemýšlela, tak ty původní výsledky na serveru POLITICO byly zřejmě předběžné výsledky po sečtení cca 95% hlasů, které se zaslaly pro info do Bruselu. Těch zbylých 5% se pak upeklo v závěrečných sčítáních pražských obvodů, které dnes ovládá opozice a ta na to měla spoustu času postavit závěrečné výsledky do latě s potřebami Bruselu.

Ostatně, pamatujete si, jak u parlamentních voleb měla TOP09 do posledních chvil cca 4,5% a při sčítáních posledních pražských okruhů najednou prudce skočila přes 5% a dostala se do parlamentu? Tehdy se v tom, myslím, začal někdo rýpat a zjistil, že tam byly nějaké hlasy dvakrát, že tam volili už mrtví lidé nebo lidé, kteří tam nepatřili. Rychle se to tehdy zametlo pod koberec.

Zatím bez slepic

Trošku v tom hapruje ta perfektní znalost celkové volební účasti v tom okamžiku jiných čísel...
Troška ironie:
Asi se prostě stala chyba u (nějaká, nějaký, nějaké) toho mladého zapisovadla (jiná verze účetní) a vzalo se za špatnou sjetinu z toho, co se nesmělo zveřejnit a do POLITICO to nějak došlo......
A nebo nestihli u nás upgrade a sečetli to jinak, než měli....
Taková chyba se ale stane v EU jen maximálně jednou za pět let....
Fakt je, že v zákoně nepíšou ničehož nic o tom, když ty výsledky zveřejní někdo jiný, než ty orgány, jen ty volební orgány nesmějí, a třeba to šlo tajně zadními vrátky a orgány ani netušily....(vynášení je naše specialita), takový ústavní soudce na Š by s tím uměl pracovat.....

Dle zákona 62/2003 Sb. § 59, odstavce 11:
"(11) Volební orgány nesmějí zjištěné výsledky hlasování zveřejnit do doby stanovené pro uzavření poslední volební místnosti na území Evropské unie."

Úkol z EU zněl do protektorátů určitě jasně, stupidní lidi, co mají rádi svoji zem, nesmí vyhrát.......

Prostě i v EU se asi vtipně věří jen těm statistikám, které si sami falšují..........

A kdo je za tím POLITICO taky, hmm?

Nebo není proboha náš volební program na sčítání či zařízení, kde to pracuje značky Hulahej, nebo nevrtí s ním aby naší skvělé a jednotné EU ublížil zase ten všeho schopný Putin?............

Zatím bez slepic

In reply to by MAJKA (neověřeno)

Trvalý odkaz

Majko, výsledky a přesná volební účast jsou dvě informace.

Zatímco v tom okamžiku "posledního updatu" 27.5.2019 v 00:15 (tj. hodinu a čtvrt po zveřejnění oficiálních výsledků prostřednictvím ČSÚ) převzalo POLITICO od ČSÚ už přesný údaj o účasti, tak zároveň zveřejnilo (samozřejmě že omylem) nějaké předběžné/neúplné předchozí výsledky.
Mně jen připadal velmi zajímavý ten rozdíl oficiálních a předběžných výsledků, mezi kterými byly patrně načteny poslední pražské obvody.

Zatím bez slepic

Maneco, ale to já vím, že to jsou dvě informace.

Šlo mi o to, zda tam byly někde hlasy stranám uvedeny a to všem a měla jste možnost zkopírovat si i HLASY u každé i té sebemenší strany v tom "omylem" zveřejněném výsledku. tedy kolik by byl součet tam všech hlasů celkem.
No a pak by bylo zřejmé, zda opravdu chyběly ještě nějaké hlasy do těch celkem všem rozdaným 2.370.765 konečných platných hlasů.
Protože TO by bylo zajímavé, vědět na jisto, zda v té "chybném -neúplném" výsledku hlasy ještě celkem chyběly, jak se domníváte a nebo to celkem i tam už vyšlo, ale jen jinak rozházené všechny ty platné hlasy tak nějak jinak po jednotlivých stranách.
To by byla bomba a pak ještě, kdo jim to do toho POLITICA tak dal, že!?
Protože, když si někdo hraje na takový skoro ofiko web EU, tak to se smí, sypat evropanům na noc dezinformace, to by se měli soudruzi omluvit a stydět!?
Viz třeba zde, tabulka v odkaze, subjekty 1-40 hlasy celkem každé straně a straničce pro srovnání, je-li s čím:
https://web.kurzy.cz/volby/pls/ep2019/ep1311?XJAZYK=CZ&XNUMNUTS=0&XF=1

Zatím bez slepic

Jasně, jasně, Majko, máte pravdu, také mě to hned napadlo (holt jsme asi stejně staré, škaredé a hloupé), že mi informace o skutečném celkovém počtu hlasů u "předběžných" výsledků POLITICA chybí.
Mám ty "předběžné" výsledky vyfocené do .pdf, Vidlák by je tu klidně mohl zobrazit, ale info o počtu hlasů v daném okamžiku rozložení výsledků tam není.
Ale mohly bychom z fleku dělat detektivní tandem Culombová-Poirotová, že.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Abychom měli jasno, tak toto o sobě POLITICO, co vyšli z USA píší:

"POLITICO je celosvětovou nestrannou organizací zabývající se politikou a politickým zpravodajstvím. Evropská pobočka působí v Belgii od roku 2015, nicméně s kanceláří v Bruselu a dalšími kancelářemi v Londýně, Berlíně, Paříži, Varšavě a ve Frankfurtu organizace spojuje globální evropská mocenská centra. Dle průzkumu se jedná o nejvlivnější a nejčtenější zpravodajskou organizaci o evropských záležitostech."
https://www.mladiinfo.cz/praxe-v-politico/

A tady máte tu celosvětovou NESTRANNOST v žité praxi:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/490948-dominika-feriho-zaradil…

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Nikoho neudivuje jakým tempem socani projebali svůj potenciál.
A při tom měli přímo ukázkové zkušenosti z minulosti kam vede jejich spojení s velkokapitálem.

Zatím bez slepic

Neudivuje.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

"Dnes už bývalý šéf rakouských protiimigračních svobodných (FPÖ) Heinz-Christian Strache získal mandát europoslance. Informovala o tom dnes agentura APA. Kontroverzního politika ze zdánlivě nevolitelného posledního 42. místa kandidátky FPÖ vynesly do popředí preferenční hlasy...." zdroj Seznam.cz

Zatím bez slepic

In reply to by Alice (neověřeno)

Trvalý odkaz

Když jsem to četla, ani jsem nevěřila svým očím, to je přece bomba!

Strache v EP bude skvělý spolupracovník pro frakci Salviniho a Le Pen.

Zatím bez slepic

je asi světový rekord :-)

Text odjinud: "Korupční skandály nevadí, vzkázali rakouští voliči Evropě... Rakouští Svobodní i po masivním skandálu dostali jen o 2,5% méně než při minulých volbách...Svobodní s obřím korupčním skandálem v zádech dostali přesto od voličů 17,5 % hlasů..."

Je na tom zábavné, co ta inscenace musela dát práce, dva roky utajování, aby je dostali z EP a výsledek nula. Nejspíš už jsou na tom rakouští voliči jako já - ty "obří skandály" na mne nepůsobí a např. Čapímu hnízdu možná uvěřím, až se odhalí, kdo je Šuman. Dobrou noc.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.