Jak vypadá no-go zóna?

Autor
Štítky

...Londýn má no-go zóny, kam policie raději nevstupuje. Ve Švédsku jsou v Malmo místa, kde je opravdu nebezpečno a které se podobají spíše Lagosu v Nigérii než spořádanému severskému městu. Tolik titulky i články na různých serverech. K tomu příslušné fotky hořících aut, gangů... videa o tomtéž. 

...Žádné no-go zóny neexistují, je to jen žvást zblblých fašistů. Migranti se bez větších problémů integrují, těch problematických je malé procento. Většina zmiňovaných čtvrtí označených jako no-go zóny naopak prošly rozkvětem. Žijí v nich lidé jako my, jen holky mají šátky na hlavách. Takové jsou titulky a články zase jiných serverů a novin. K tomu příslušné fotky muslimky fandící Arsenalu, videa oslav ramadánu.

Musím poctivě přiznat, že moje návštěva Paříže v loňském roce na mě udělala dojem spíše klidu a bezproblémovosti, než obav o bezpečí v metru plném černochů a muslimů. Ale jak to vlastně doopravdy je? Co je přáním autorů, co je jejich fikce, či útok na emoce tak či onak? Pokud to nevidíte na vlastní oči, nebo nevyzpovídáte očitého svědka, čtením internetu se k ničemu nedoberete. 

Není samozřejmě divu, že běžný člověk pracuje podle principu předběžné opatrnosti a tak raději předpokládá ty horší varianty a bere vážně ty horší zvěsti. Ale někdy mám pocit, že to teď už dospělo tak daleko, že už vidíme muslimského teroristu za každým rohem a z obrazovky nemluví nikdo jiný než spiklenec, kterému muslimská invaze dělá dobře. Ale pokud jsme ve válce, tím spíše je třeba zachovat klid, reálně hodnotit situaci a přijímat uvážená rozhodnutí. 

A tak to zkusme obráceně. Co by se dalo za takovou no-go zónu považovat? Je to třeba Sherwood u Hlavního nádraží v Praze? Být hezká blondýnka v minisukni, tak večerní průchod parkem je riziko jako prase. Být jejím průvodcem, není to riziko o moc menší. V Sokolově (kdysi jsem tamodtud nedaleko bydlel) byly ulice, kam se večer prostě nechodilo. Přijít o peníze a dostat po hubě bylo velmi jednoduché. Chodov u Karlových Varů se večer také dost měnil. Tak moc, že provozovatel kina umožnil parkovat přímo před kinem, protože dojít na film od parkoviště na rohem, to umělo být o hubu. Policie samozřejmě bojovala především lejstry. Okradli vás? Tož vás muži zákona potrestali tříhodinovým sepisováním protokolu.

Ne, tohle podle mě ještě no-go zóna není. Větší skupina lidí kteroukoliv sokolovskou ulicí prošla bez problémů. Problematičtí byli jen místní jednotlivci. Bylo jich dost, ale pořád to nebyla žádná organizovaná síla nebo alespoň síla s velkým pocitem sounáležitosti. V hospodě se dalo servat, ale že by při hluku bitky přiběhli všichni sousedi z okolí... to se nedělo. A pokud přijela policejní hlídka se psem, do minuty bylo po bitce. 

 

A tím se dostáváme k meritu věci... No-go zóna podle mě začíná tam, kde  existuje síla ochotná postavit se státní moci. Třeba jen na malém území. V jednom vchodě, na jedné ulici, v uprchlickém táboře... 

Krásný příklad máme z uplynulých dní - v Německu si policajti přišli po afrického uprchlíka k vyhoštění. Došli si pro něj do uprchlického zařízení v Ellwangenu, což je hlavní město Bádenska-Wurttemberska. Když milého chlapíka drapli, objevil se dav dalších uprchlíků, který byl dost velký a dost organizovaný na to, aby se policajti stáhli a nechali se obléhat. Posil se nedočkali, prý vypadávalo spojení (a nebo je prostě velitel nechal na holičkách a bál se o svoje koule... to víte rasismus) a nakonec mladíka pustili a byli rádi že vyvázli se zdravou kůží. 

Ve čtvrtek ráno pak celý tábor obsadili těžkooděnci, spustili razie a posbírali lidi, prachy, drogy a kdo ví co dalšího. Muselo jich být hodně, byli dobře vyzbrojení, v samopalech měli plné zásobníky ostrých a postupovali zcela po vojensku. Zdá se, že staré postupy z doby třetí říše ještě instruktoři vyučují. Akce prý byla rychlá, efektivní a profesionální. 

 

Tak tohle je no-go zóna. Státní moc tam nemůže poslat strážníky. Musí tam poslat armádu. Není nutné, aby se uvnitř střílelo. Není nutné, aby tam byl bordel a dokonce ani nemusí být nikdo okrádán. Když tamtudy projdete, nemusí se vám stát nic, mohou se na vás i usmívat. Ale pokud si tam chtějí úřady něco vymoci, musí tam speciální jednotka. 

Tohle je moje definice. No-go zóna je všude tam, kde se zákony musejí vynucovat se samopalem na hrudníku a neprůstřelné vestě. 

Komentáře

Trvalý odkaz

Docela nedávno jsem seděl u jídelního stolku a oddával se meditaci, kterým z předepsaných prášků mám slavnostně zahájit další den, kterého jsem se dožil, když v tom mne začala otravovat moje Stará Jahoda, ať laskavě pozvednu prdel a podívám se z okna, že na našem pozemku stojí policejní auto.
Tak jsem ji zved - a fakt, ty vole. Ochcávka s polišskými polepy, otevřené dveře, za volantem vyvalený maník. Tak jsem odborně nasadil zmijovku (fakt ji ještě mám), na ramena hodil zelený socialistický prošívák, abych trochu reprezentoval, a jdu pozdravit úd zákona.
"Dobrej, pro co jste tu přijel? Udělal jsem něco?"
"Tady z té boční silnice bude za chvíli vyjíždět vvelká skupina cyklistů, polská škola má dnes akci, cyklistický den. A já tu budu zastavovat provoz na hlavní silnici, aby mohli bezpečně vyjet," zněla orgánova vyčerpávající odpověď.
"Za prvé, žádná polská škola, ale ZŠ s polským vyučovacím jazykem. Za druhé, my dva se osobně neznáme, takže vás informuju, že Policie ČR u mě má několik zářezů. Mimo jiné loni, jak jste vybírali od řidičů pokuty za zákaz vjezdu pro nákladní auta do průmyslové zóny vedle v dědině, kam se nedalo jinak dostat kvůli nepovolené uzavírce."
"Éé, to myslíte loni, jak nás někdo bonz..., éé na hlásil na GIBS? Totiž..."
"Jo, to je přesně ono. Pozdravujte paní starostku, chodila se mnou do školy a nemohli jsme se vystát už tenkrát. A pak taky jak jste tvrdili, že jste přijeli řešit nepovolenou hudební produkci do tady té polské klubovny naproti a já měl kamerový záznam, z něhož bylo jasné, že nikdo nikdy nikam nepřijel."
"Ééé..."
"A já nahlásil GIBS-u i toho krajského inspektora, který mi tvrdil, že je všechno v ou keji. To si taky pamatujete, ne?"
Ééé..."
"Takže stojíte na soukromém pozemku, na jehož hranici je schválená dopravní značka B1 "zákaz vjezdu všech vozidel" a použil jste neoprávněně sjezd ze silnice, za který jsem kvůli našemu hodnému panu starostovi vyplázl šedesát litrů, když na schůzi s jedním uvědomělým pánem polské národnosti prosadili, abyste mi zrušili původní příjezd k baráku.
"Ale to Policie ČR určitě ne..."
Zasuňte ploutve do káry, otočte klíčkem a hezky opatrně, abyste mi nerozhrabal mletý vápenec, vyfičte. Máte na to pět sekund, pak volám číslo jedno sto padesát a osm k tomu. A vy budete mít další problém."
"Éééé..."
"Tam ten ksicht nahoře v okně, to je manželka a natáčí vás na chytrofon, jestli vás to zajímá."
A příslušník Policie ČR zasunul ploutve do Škochtle a pozvolna vyfičel.
A já mám před barákem no - go zónu.

je jasné že Vidlákovu definici zóny, kde není žádoucí vstupovat, je potřeba poněkud rozšířit. Alespoň pro území ČR. V této lokalitě (lokalitou myslím opravdu celou ČR) jsou totiž místa, kam se policisté jaksi ostýchají dostavit, i když občané poměrně zoufale opakovaně dokazují, že se na onom místě porušují platné zákony. A vůbec nemusí jít o násilné trestné činy, ale třeba jen - jako v uváděném případě o opakované přestupky, či zvůli - pardon - svérázný výklad vybraných právních norem státní institucí.
Mám-li se vyjádřit po vidlácku, no-go zóny vznikají právě v okamžiku, kdy pevné rameno zákona se mění v ochablý a povislý úd, který není schopen se nacpat tam, kde je ho opravdu potřeba.
Třeba do ulice, v níž v nočních hodinách hlučí a povykují vykuřující opilci a feťáci.

Trvalý odkaz

Pane Vidlák.
Jasně napsané,či že ještě horší zóna než ta cikánská.
Když se tam bojí vstoupit i policie,tak navrhují,aby před policii kráčeli politici,kteří si je pozvali,určitě by se nic nestalo.
Jistě i Vás napadá,že se nehodlají přizpůsobit naším poměrům ani zákonům.
Takže,jak to může skončit,buď nás převálcují,nebo dojde ke střelbě.
Jen mě napadá,kdyby nás převálcovali,kdo bude na ně dělat,život,asi potáhnou jinam.

Trvalý odkaz

jak daleko jsou s no-go zónami v Německu :
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/v-nemecku-oziva-pred-soudem-pripad…
V jiném článku, který nemohu najít, se píše, že muslimové se ve svých právních záležitostech raději obracejí na imáma, který věc posoudí a rozsoudí podle šárie.
Jsou to zprostředkované informace, ano, ale nikdo se neozval, aby je zpochybnil.
Definice je dobrá věc, aby se vědělo, o čem je řeč.
Jenže, otázka by měla stát jinak : "Budou v Německu také no-go zóny křesťanů, či bezvěrců ?"
Nesmějte se, byly doby, kdy muslinský živel v Kosovu také vypadal nevinně.

Kosmetu od samého počátku přivazoval Titovy obrazy a fotky oslům a koním pod ocas, aby na něj hezky srali. Tento bohulibý vývoj začal už v 60. letech, zhruba nějakých 20 let po válce.
Gerd by nás jistě bez dlouhého hledání zásobil podrobnostmi. Já mám pouze info zkreslené subjektivními názory srbsky hovořících mluvčích, takže bych mohl být lehce označen za fašistu nebo tak něco.

Trvalý odkaz

Takze muzu vsem pogratulovat, ze ani nevedi, co to no-go zona je a zijete si zivot ve sladkem nevedomi.

Kdo ma nejaky povedomi, co to byl Bronx v 70 letech, tak no-go zona je neco takovyho, jen v horsim.

Ze se tam utoci na policajty, to je to nejmensi. Tam se utoci i na hasice a zachranare, co jim tam prijedou pomahat. Nejezdi tam normalni taxiky. Utoci se na holky, jakkoliv obleceny, na stary lidi, na maly deti, na turisty. Kazdej je korist. Odmitaj tam jezdit autobusy. Utoci tam na vas vsichni - Tlupy malejch deti po vas hazej pro srandu kameny, teenageri vam nadavaj a hledaj zaminky ke rvacce (tlupa proti jednomu), z cajoven vidite nepratelske pohledy, pasaci a takovy mlaticky jako ty co zmasakrovali toho cisnika, tlusty zahaleny zensky vam reknou at tahnete, ze jste u nich.

Ukradnou vam tam kabelku, ukradnou vam tam mobil s kterym telefonujete, vykradou vam byt, ukradnou vam tam auto, ci ho vykradou, nebo zapalej pro srandu, urvou vam nausnici z ucha. Pobodaj vas jen pro tu srandu. Zmlatej vas. Trisknou vas do obliceje, aby si sedli na vase misto, sli se postavit tam, kde stojite vy.

V no-go zone jste porad ve strehu jak v bojove zone. Kaslete na vsechny, koukate do prazdna, protoze je porad hledana zaminka ke konfliktu. Vite, ze vam nikdo nepomuze. Jediny, co muzete delat je se vyhejbat konfliktu zdaleka. Kdo se neuci dost rychle dostane nakladacku a kdyz ma smulu, poleptaj mu oblicej nebo ho rovnou zabijou.

Kdyz z takoveho mista vypadnete, trva vam to asi rok, nez zase trochu ztratite reflexy.

Kazdej, jeden kazdej kdo rika, ze zadny bo-go zony nejsou, jeden kazdej bez jediny vyjimky, ze to neni tak hrozny lze. Bud za penize nebo z hlouposti, protoze tam nikdy nezil.

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

<a href="http://www.bsresume.com/nike-flex-experience-rn-3-msl-652852-004nike-fr… flex experience rn 3 msl 652852 004nike free experience rn 3</a>,<a href="http://www.majerajo.com/nike-kobe-10-ext-mid-liquid-gold-shoesm">nike kobe 10 ext mid liquid gold</a>,<a href="http://www.microdieta.com/nike-air-max-90-men-white-black-green-logoair… air max 90 men white black green logoair max nikeshop best</a>,<a href="http://www.songsplugin.com/adidas-campus-men-black-gold-uk-ad-y528963-s… campus men black gold uk ad y528963</a>,<a href="http://www.hizmethaber.com/cheap-nike-air-max-97-womens-online-melling1… nike air max 97 womens online melling153</a>,<a href="http://www.tooshbaby.com/2017-nike-zoom-kd-9-elite-white-blue-for-sale-… nike zoom kd 9 elite white blue for sale</a>
under armour curry 3 negro metálico oro zapatos http://www.ejraam.com/under-armour-curry-3-negro-metálico-oro-zapatos-s…

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

<a href="http://www.pgqaem.com/nike-air-max-95-essential-anthracite-black-cool-g… air max 95 essential anthracite black cool grey</a>,<a href="http://www.luxavio.com/nike-air-max-1-em-london-quickstrike-shoesm">nike air max 1 em london quickstrike</a>,<a href="http://www.sweetjulias.com/nike-air-max-90-premium-iridescent-black-sho… air max 90 premium iridescent black</a>,<a href="http://www.balamakina.com/free-returns-mens-nike-archive-83.m-black-gre… returns mens nike archive 83.m black grey shoes size344.55.567</a>,<a href="http://www.rescuemeids.com/adidas-mens-ultra-boost-st-blue-running-whit… mens ultra boost st blue running white electricity ba7837</a>,<a href="http://www.newsmait.com/sneakers-le-coq-sportif-quartz-lea-1620860-blac… le coq sportif quartz lea 1620860 black</a>
fa 1205 airmaxtn 16 http://www.mybiwife.com/fa-1205-airmaxtn-16-shoesm

Trvalý odkaz

<a href="http://www.zoulogy.com/air-jordan-14-retro-sport-blue-shoesm">air jordan 14 retro sport blue</a>,<a href="http://www.irepairinc.com/cheap-nike-free-trainer-5.0-black-hyper-punch… nike free trainer 5.0 black hyper punch</a>,<a href="http://www.bulldigger.com/nike-air-max-90-essential-grey-mist--black-sh… air max 90 essential grey mist black</a>,<a href="http://www.skandalturk.com/custom-pittsburgh-steelers-nike-turbo-shox-t… pittsburgh steelers nike turbo shox team shoes jnl apparel</a>,<a href="http://www.mayromurdick.com/image-is-loading-nike-air-max-plus-hyperfus… is loading nike air max plus hyperfuse tuned tn mens</a>,<a href="http://www.customlike.com/nike-air-force-180-retro-noir-bleu-blanc-shoe… air force 180 retro noir bleu blanc</a>
http colquittcountyserenityhouse files phpex.php http://www.asianfisting.com/http-colquittcountyserenityhouse-files-phpe…

Trvalý odkaz

<a href="http://www.carlruderman.com/nike-kobe-xi-mamba-day-id-white-black-gold-… kobe xi mamba day id white black gold mens size us 13 limited</a>,<a href="http://www.inkmeister.com/2017-2-achat-chaussures-kids-air-jordan-7-gs-… 2 achat chaussures kids air jordan 7 gs hot lava</a>,<a href="http://www.oneteamworks.com/nike-shox-avenue-808-mens-shoes-sizeus7-12-… shox avenue 808 mens shoes sizeus7 12</a>,<a href="http://www.aramatch.com/nike-air-max-zero-red-sky-blue-shoesm">nike air max zero red sky blue</a>,<a href="http://www.ozmosissound.com/nike-internationalist-wmns-sunset-tint-cool… internationalist wmns sunset tint cool grey 828407 606</a>,<a href="http://www.davidsellsdc.com/nike-lunar-gato-black-shoesm">nike lunar gato black</a>
mens asics gel noosa tri 8 red blue http://www.balamakina.com/mens-asics-gel-noosa-tri-8-red-blue-shoesm

Trvalý odkaz

<a href="http://www.piscinesia.com/grey-divider-nike-air-max-90-leather-pa-sting… divider nike air max 90 leather pa stingray</a>,<a href="http://www.miridixsoft.com/nike-free-4.0-flyknit-pure-platinum-shoesm">… free 4.0 flyknit pure platinum</a>,<a href="http://www.rescuemeids.com/brand-jordan-air-jordan-7-retro-shoesm">brand jordan air jordan 7 retro</a>,<a href="http://www.dimcdonald.com/theres-also-a-triple-black-colorway-of-the-ad… also a triple black colorway of the adidas eqt support adv</a>,<a href="http://www.robaxglass.com/nike-zoom-vomero-9-light-crimson-turbo-green-… zoom vomero 9 light crimson turbo green sneakernews</a>,<a href="http://www.cnlservices.com/nike-magistax-finale-ii-tf-black-total-crims… magistax finale ii tf black total crimson gum light brown</a>
air huarache ultra. see what they look like on feet. http://www.iwonttellyou.com/air-huarache-ultra.-see-what-they-look-like…

Trvalý odkaz

<a href="http://www.albumdekike.com/the-nike-air-max-flair-will-also-be-releasin… nike air max flair will also be releasing in cool grey</a>,<a href="http://www.landersfarm.com/online-nike-free-4.0-flyknit-shoes-womens-wh… nike free 4.0 flyknit shoes womens white gray outlet</a>,<a href="http://www.reabidnow.com/adidas-stan-smith-shoes-footwear-white-haze-co… stan smith shoes footwear white haze coral s82256</a>,<a href="http://www.realtyprofs.com/buy-online-nike-wmns-nike-air-zoom-pegasus-3… online nike wmns nike air zoom pegasus 32 749344 002</a>,<a href="http://www.disacr.com/nike-cortez-2017-new-style-leather-mens-sneakers-… cortez 2017 new style leather mens sneakers white red blue</a>,<a href="http://www.sebvision.com/nike-air-max-classic-91-bw-mens-shoes-black-wh… air max classic 91 bw mens shoes black white greennike air</a>
blazer mid 77 premium trainers white http://www.akyuzticaret.com/blazer-mid-77-premium-trainers-white-shoesm

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

<a href="http://www.calumcille.com/adidas-zx-700-winter-cp-climaproof-boot-sneak… zx 700 winter cp climaproof boot sneakers size 13</a>,<a href="http://www.easytvi.com/nike-air-max-90-custom-mint-black-abstract-graff… air max 90 custom mint black abstract graffiti candy drip shoes</a>,<a href="http://www.pcmilampung.com/nike-wmns-internationalist-prm-metallic-silv… wmns internationalist prm metallic silver 03</a>,<a href="http://www.skandalturk.com/nike-mens-lunarbeast-elite-td-football-cleat… mens lunarbeast elite td football cleats black stealth white</a>,<a href="http://www.easytvi.com/take-a-look-inside-toronto8217s-nike-special-fie… a look inside toronto8217s nike special field air force 1 launch</a>,<a href="http://www.subzion.com/nike-internationalist-2014-retro-shoesm">nike internationalist 2014 retro</a>
le coq sportif arthur ashe 08 http://www.davidsellsdc.com/le-coq-sportif-arthur-ashe-08-shoesm

Trvalý odkaz

<a href="http://www.jacktheweb.com/adidas-neo-super-wedge-sneaker-shoesm">adidas neo super wedge sneaker</a>,<a href="http://www.mybeststores.com/a-closer-look-at-both-colorways-of-the-air-… closer look at both colorways of the air jordan 8 ovo kentucky</a>,<a href="http://www.wiriemage.com/nike-wmns-air-force-1-goes-dark-suede-with-gum… wmns air force 1 goes dark suede with gum soles nice kicks</a>,<a href="http://www.pdrads.com/air-jordan-11-retro-prem-grey-suede-shoesm">air jordan 11 retro prem grey suede</a>,<a href="http://www.mclanephoto.com/nike-internationalist-sunset-tint-cool-grey-… internationalist sunset tint cool grey blush grey https en</a>,<a href="http://www.nokiafunclup.com/air-jordan-horizon-low-mens-lifestyle-shoe-… jordan horizon low mens lifestyle shoe black</a>
air foamposite 1 supreme sp supreme http://www.eshoplv.com/air-foamposite-1-supreme-sp-supreme-shoesm

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

<a href="http://www.akyuzticaret.com/nike-kyrie-1-vente-rose-bleu-rouge-noir-cha… kyrie 1 vente rose bleu rouge noir chaussures de basket ball</a>,<a href="http://www.tolgagulen.com/nike-kyrie-3-samurai-release-date-info-04-xek… kyrie 3 samurai release date info 04 xekao2mp1s7x9dwqddo1</a>,<a href="http://www.balamakina.com/reebok-jetfuse-shoes-price-reebok-jetfuse-sho… jetfuse shoes price reebok jetfuse shoes price</a>,<a href="http://www.bentmakkah.com/nike-air-max-97-zen-multicolor-photo-4-6-shoe… air max 97 zen multicolor photo 4 6</a>,<a href="http://www.callsoftvoip.com/adidas-copa-mundial-soccer-shoesm">adidas copa mundial soccer</a>,<a href="http://www.manvsblog.com/nike-nike-air-max-invigor-print-ladies-trainer… nike air max invigor print ladies trainers ladies trainers</a>
caliroots air force 1 upstep nike http://www.fretpics.com/caliroots-air-force-1-upstep-nike-shoesm

Trvalý odkaz

when will generic cialis be availablecialis multiple timescialis da 5 mg effetti collateraligoedkope cialisviagra and cialis for saleviagra e cialis juntoscialis soft tabs xm radio commercialcialis and health reformcialis in jamaica availablehow fast does cialis work
where cheapest cialis <a href="http://kawanboni.com/">Cialis generico</a>
try it no rx cialis <a href=http://kawanboni.com/>Tadalafil tablets</a>
non 5 mg cialis generici http://kawanboni.com/
cipla generic cialis reviewscialis online nz new zealandcialis generika rezeptfrei erfahrungencomparativo viagra cialis softcialis en bloeddrukcialis gel capscialis achat sur internetcialis super active canadacialis in frankreich ohne rezeptviagra levitra cialis vergleichcialis over de datum

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

http://www.nikerunningshoes.us.com
http://www.johnwall-shoes.us.com
http://www.lebron15.net
http://www.adidasultraboost.us.org
http://www.balenciagashoes.us.com
http://www.yeezyboost-350.com.co
http://www.nikepolo.us
http://www.goldengoose-sneakers.com
http://www.monclerjacket.net
http://www.ferragamobelt.us
http://www.adidasgazelle.us.com
http://www.hermesbelts.com
http://www.nike-airforce1.us.com
http://www.jordan11retro.us.com
http://www.nikeflyknit.us.com
http://www.cheaprealjordans.us.com
http://www.offwhitexjordan1.com
http://www.nfljerseysstoreonline.com
http://www.nikexoffwhite.com
http://www.goyard-handbags.us.com
http://www.oakleysunglassessale.us
http://www.bape-hoodie.us.com
http://www.calvinkleinoutlet.us.com
http://www.kyrie3.us.com
http://www.yeezy-shoes.org
http://www.hermes-belt.us.com
http://www.jordan4.us.com
http://www.michael--korsoutlet.us.org
http://www.yeezyboost350v2shoes.us.com
http://www.airmax270.us.com
http://www.longchamphandbagsoutlets.com
http://www.cheap-airjordans.us.com
http://www.boostyeezy.us.com
http://www.nfljerseys.us.org
http://www.basketball-shoes.us.com
http://www.rbsonlinestore.com
http://www.toryburchshoes.org.uk
http://www.michaelkors-outletfactory.us.org
http://www.vans-outlet.us.com
http://www.nike-freerun.us.com
http://www.bapehoodie.us
http://www.nhljerseys.us.org
http://www.balenciaga.us.com
http://www.kobe-shoes.us.com
http://www.monclerjacketsoutlets.us.com

http://www.nikeairhuaraches.com
http://www.tomford-sunglasses.us.com
http://www.lebronjames-shoes.us.com
http://www.goyardhandbags.us.com
http://www.yeezy-shoes.org.uk
http://www.adidasnmd.uk
http://www.curry5.us.com
http://www.paulgeorgeshoes.us.com
http://www.offwhiteclothing.us.com
http://www.nikeoutletstoreonlineshopping.us.com
http://www.russellwestbrookshoes.us
http://www.shoesjordan.us.com
http://www.longchamp-bag.us.com
http://www.adidasnmd-runner.us.com
http://www.lebron14.us.com
http://www.jordan13.us.com
http://www.toryburchshoes.us
http://www.raybansunglasseswholesale.us.org
http://www.yeezy-boost350.us.com
http://www.linksoflondonus.com
http://www.adidasiniki.us
http://www.jordansforcheap.us.com
http://www.nike-airmax90.us.com
http://www.adidas-nmds.us.com
http://www.cheapnbajerseys.us.org
http://www.hermesbelts.co.uk
http://www.adidasnmds.com
http://www.katespadehandbags-outlet.us.com
http://www.asicsgelkayano.us.com
http://www.tomfordsunglasses.us.org
http://www.derrickroseshoes.us.com
http://www.kobebasketballshoes.us.com
http://www.nikebasketballshoes.us.com
http://www.nikedunks.us.org
http://www.nikehuaracheshoes.us.com
http://www.curry4.us.com
http://www.adidasnmdshoes.co.uk
http://www.asics-shoes.us.org
http://www.nikefoamposite.us.com
http://www.raybansunglassesoutlets.us
http://www.jordan-retro.us.com
http://www.nikeairmax270.org
http://www.kyrie4shoes.us.com
http://www.adidaseqts.com
http://www.chromehearts.net.co
http://www.nikesneakers.us.com
http://www.birkinbag.us.com
http://www.nikexoffwhite.com
http://www.adidassuperstar.us.com
http://www.longchamp-bags.us.org
http://www.kyrieirving-shoes.us.com
http://www.michaelkorsoutletstoresonline.com
http://www.hermes-birkin.us.com
http://www.lebron13.us.com
http://www.christian-louboutin.eu.com
http://www.kevindurant-shoes.us.com
http://www.pradasunglasses.us.org
http://www.linksoflondon.us.com
http://www.patriotsjersey.us.com
http://www.ultraboost.us.com
http://www.vibramfivefingers.us.com
http://www.authenticjordanscheap.us.com
http://www.supremeclothing.us
http://www.yeezy-boost.us.com
http://www.lebron-soldier10.us.com
http://www.yeezyboost350v2.org.uk
http://www.airjordanretro.uk
http://www.yslhandbags.net
http://www.raybanaviatorsunglasses.org
http://www.retro-jordans.us.com
http://www.yeezyboost-350.uk
http://www.nike-airhuarache.us.com
http://www.kobesneakers.com
http://www.balenciagassneakers.com
http://www.oakleysunglassesonline.us.org
http://www.nike-roshe.us.com
http://www.chromeshearts.us.com
http://www.yeezy700.us.com
http://www.yeezyboost.in.net
http://www.yeezy-shoes.ca
http://www.adidasultra.us.com
http://www.monclerjacketsale.us
http://www.goyard.us.com
http://www.michaeljordanshoes.us.com
http://www.yeezysshoes.us.com
http://www.converseoutlet.us.com
http://www.vans-shoes.us.org
http://www.burberryoutlet-store.us.com
http://www.adidasstore.us.com
http://www.caterpillarboots.us.com
http://www.damianlillardshoes.us.com
http://www.mlbjerseyscheap.us
http://www.adidas-zxflux.us.com
http://www.air-max.us.com
http://www.goldengoose-outlet.us.com
http://www.fentypuma.us.com
http://www.oakleysunglassesformen.us
http://www.long-champ.us.com
http://www.cheapoakley-sunglasses.us.org
http://www.nike-airmax2017.us.com
http://www.cheapoakleys.name
http://www.yeezy-shoes.us.org
http://www.nikecortez.us.com
http://www.vapormaxshoes.us
http://www.kyrie4.org
http://www.michael-kors-handbags.org.uk
http://www.hermes-handbags.us.com
http://www.michaelkors-outletonlines.us.com
http://www.jewelrypandora.in.net
http://www.chromehearts.com.co
http://www.truereligionjeans-outlets.us.com
http://www.nikeairforce1.us.com
http://www.rayban-sunglassesonline.us.com
http://www.michael-kors-handbags.com.co
http://www.raybanonlinestore.us.com
http://www.yeezy500.us
http://www.adidas-pureboost.us.com
http://www.redbottoms.us
http://www.nikemercurial.us.com
http://www.kd-10.us
http://www.nike-huarache.com
http://www.nikezoom.us.com
http://www.kobebasketballshoes.net
http://www.oakleysunglassesonlinestore.us.com
http://www.adidas-eqt.us.com
http://www.yeezysuk.com
http://www.yeezyshoesuk.com
http://www.nike-hyperdunk.us.com
http://www.offwhitehoodie.us.com
http://www.lebron15shoes.us.com
http://www.outletlacoste.us.com
http://www.adidasyeezy.co.uk
http://www.offwhitexjordan1.com
http://www.nike-airpresto.us.com
http://www.longchamphandbagsonlines.com
http://www.yeezyboost.com.co
http://www.converse-shoes.us.com
http://www.michaelkorshandbag.us.org
http://www.long-champhandbags.org.uk
http://www.nikeshoesformen.us.com
http://www.monclersoutlet.us.com
http://www.nikezoom.me.uk
http://www.kobeshoes.uk
http://www.reebokoutlet.us.org
http://www.adidastubular.co.uk
http://www.fitflops-saleclearance.us.com
http://www.russellwestbrookshoes.us.com
http://www.pandorabracelet.in.net
http://www.outletonline-michaelkors.us.org
http://www.adidasstansmith.us.com
http://www.vancleefandarpels.us.com
http://www.adidassuperstar.org.uk
http://www.truereligion-outlets.us.com
http://www.supremehoodie.us.com
http://www.outlettimberland.us.org
http://www.adidasyeezys.us.com
http://www.adidasstansmith.uk
http://www.adidas-crazyexplosive.us.com
http://www.louboutinshoes.uk
http://www.yeezy-500.us.com
http://www.michaelkors-outletstore.com
http://www.adidasoutletonline.com
http://www.nikehyperdunk2017.us.com
http://www.airmax90.us.org
http://www.ferragamobelt.us.org
http://www.nikeflyknitracer.us.com
http://www.diorsunglasses.in.net
http://www.curry4shoes.us.com
http://www.goldengoose.us.com
http://www.curry5.us
http://www.lacosteonlineshop.us.com
http://www.adidasyeezys.us
http://www.adidas-tubular.us.com
http://www.paulgeorgeshoes.us
http://www.adidasyeezys.net
http://www.guccibelt.us.com
http://www.yeezyboost-350v2.us.com
http://www.jordan12.us.com
http://www.hardenshoes.us.com
http://www.hoganoutletonline.us.com
http://www.monclerjackets.us
http://www.nikeair-max.us.com
http://www.lebron-soldier11.us.com
http://www.jordanshoes.uk
http://www.nikeairmax2018.us.com
http://www.charmspandora.in.net

Trvalý odkaz

<a href="http://cialisvu.com/">cialis 20 mg best price</a> cheap cialis <a href="http://cialisvu.com/">cialisvu.com</a&gt;
cialis 5 mg para diabeticos <a href=http://cialisvu.com/>http://cialisvu.com/</a&gt;
cialis 5 mg http://cialisvu.com/#cialis-20mg
ou acheter du cialis pas cher20 mg cialis what is itdoes cialis help premature ejaculationworks better viagra cialisdiferenca cialis x viagracialis soft aging jokecheap cialis soft over nightcialis supercialis splitting the pillcialis recreational use why collegecialis euro

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

<a href="http://kanskadi.ugu.pl/juvohu/corel-dvd-copy-plus-6-cores.html#">corel dvd copy plus 6 cores</a> civ4 beyond the sword crack <a href=http://soteelous.ugu.pl/muvusoko/adobe-acrobat-9-pro-extended-2018-pc-d… acrobat 9 pro extended 2018 pc download free trial</a>
<a href="http://benipe.ugu.pl/lakazysi/gmp-winroute-firewall-51-add-k5051s50.htm… winroute firewall 5.1 add k5051s50</a> chronicles of albian the magic convention free full download <a href=http://disrisond.ugu.pl/domifura/wholesale-distribution-management-11-8… distribution management 11 860</a>

Trvalý odkaz

<a href="http://raconos.ugu.pl/hemejim/magic-the-gathering-counters-rules.html#"… the gathering counters rules</a> Learn2 training for microsoft word <a href=http://raconos.ugu.pl/hemejim/ultimate-edition-24-64-bit-free-download-… edition 2.4 64 bit free download windows 7</a>
<a href="http://kanskadi.ugu.pl/vafyfy/sailor-moon-full-episode-1.html#">sailor moon full episode 1</a> ptc pro engineer wildfire v5 m060 win64 <a href=http://benipe.ugu.pl/bogatovos/readon-tv-movie-radio-player-version-4-a… tv movie radio player version 4 android gratis</a>

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.