K tomu masakru v Manchesteru

Autor
Štítky

Nebudu se opakovat. Už mě nebaví ani kritika toho stále stejného kolovrátku politiků a médií, jak nás teroristé nikdy nepřemůžou a nezmění náš způsob života. Oni si toho možná ještě nevšimli, ale život se změnil už docela dost. Policajti nosí místo triček neprůstřelné vesty, původně měli pendreky a teď jim na hrudi visí samopal.  Do letadla se dostanete po dlouhé dlouhatánské prohlídce a stejné to máte i s návštěvou fotbalového stadionu nebo koncertu. 

Stejně tak už mě nebaví komentovat výplody všech těch Britských listů a dalších plátků o přínosech migrace a jak je všechno v nejlepším pořádku. Mimochodem, zaznamenali jste to? Atentátníkův tatínek byl prý velmi vážený člen místní mešity, skoro světec, který by mouše neublížil a z činu svého syna byl zdrcený. Tolik Britské listy. A hned vzápětí se dozvíme, že tatík je dávno v Libyi, odkud utekl před Kaddáfím, v exilu byl členem jakési ligy na osvobození Libye a teď je napojený na místní islamisty... bo kdo jiný by chtěl dneska na té Sahaře žít... 

Možná je to pravda. Možná jsou muslimové vlastně hodní, koneckonců lidi jsou všude stejní. V Británii se jim každopádně dobře nežije. Stejně tak se jim nežije dobře ve Francii, ani v Německu. Jsou tam segregovaní, žijí v ghetech, mají problémy s jazykem, navštěvují podřadné školy. Ti, kdo k nám přicházejí dneska s velkými sny o životě ve svobodě pak ke svému zklamání zjistí, že mají jen postel někde v ubytovně a pár euro, za které si stejně nic moc nekoupí. Pokud chtějí alespoň mít klid, musejí prodávat drogy, případně prodávat sebe. Němci zvládnou jen tělocvičnu a polní lůžko. Nic víc. Živě si představuji, co asi zvládnou Francouzi nebo Angličané. Nic moc řekl bych. 

I když už celá ta migrace trvá dva roky, ještě nevzniklo jediné sídliště, jediná továrna, nevznikly žádné urbanistické plány pro miliony nových lidí. Nevznikla žádná politická ani sociální koncepce, nevznikla práce, nevzniklo nic. 

I když ghetoizace západních měst trvá jž dvacet let a lidé se tam propadají na sociální dno, nevzniklo ještě nic, co by tyto tendence zarazilo. Vyloučených lokalit přibývá, lidí na dně přibývá, nezaměstnanost mladých stoupá. Možná to děláme špatně my bílí... možná kdybychom se také někde odpálili před parlamentem, tak už by to dávno někdo řešil. Možná to vlastně ti muslimové dělají správně. Jen by měli vybuchovat spíš před Buckinghamským palácem. 

A nás v ČR  bude někdo přesvědčovat,že když to vezmeme za správný konec, tak se u nás nic podobného nestane. Němci neumí integrovat Turky, ale my to umět budeme.  V Anglii je nezaměstnanost mezi mladými muslimy daleko nad padesáti procenty, ale u nás to tak nebude. Ve Francii bují na předměstích kriminalita, drogy a prostituce, ale u nás to zvládneme líp. 

Proto bych prosil všechny zainteresované... pokud chcete někoho integrovat a přijímat, přijďte rovnou s projektem sídlišť, levného bydlení a dostupné práce, která vydělá na nájem, zdravotní a sociální pojištění.  Určitě to půjde... Izrael dokázal za padesát let zesedminásobit svojí populaci. Německo po druhé světové postavilo miliony bytů a tisíce fabrik. Neměl by být problém s dnešní technologickou úrovní to zládnout lépe, levněji a rychleji. 

Srdce otevřené a plné míru stačit nebude. Stejně tak nebude stačit lehátko v hangáru. Jedině bydlení, práce a sociální jistoty, to je to, co nejspolehlivěji rozleptá kždý pokud o islámský stát. Dům, auto a dobře placené místo, na to si rychle zvykne každý.  Muslim, Žid i Sikh. Srdce na dlani je poněkud málo.  

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Jen to, co navrhujete Vidláku zařídit nyní stačit nebude. Jak vidíme na západ od nás, musely by být dobré snahy tzv. udržitelné po několik generací. Já jednoduše tvrdím, ano srdce otevřené, ale jenom na chvíli, než se zase opeříš a pak hajdy do svého.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Jsem rád, že jste si ke mně našel cestu. :-)

Jinak máte pravdu... pokud ti co přicházejí budou chápat jen to, že jimněco máme dát a že k lepšímu životu stačí jen čekat a tu a tam se někde odpálit, tak to fungovat nebude. Nejprve je zapotřebí odklidit trosky vlastníma rukama, jako ženy v Berlíně. Pak teprve jsou ty miliony bytů. Bez pracovitých rukou žádná životní úroveň nebude ani se super urbanistickým projektem. 

 

Zatím bez slepic

...nebo napsat na prkno a namlátit to "politikům" do hlav. Zajímalo by mě, co se odehrává v hlavách takových exotů, jako je např. rakouský president. To si neuvědomují, jak před lidmi vypadají? Na vojně se říkávalo - ten je tak blbej, že se nemohl narodit, ten musel vyjít v denním rozkaze.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Iluze nejsou na místě. Naší největší snahou by teď mělo být poučit se z chyb. Zatím ne vlastích, ale cizích.
Např.: Jak prospělo zavedení eura Itálii, Řecku, Portugalsku...? Jak by asi prospělo nám, českým občanům? Je důležitější náš zájem, nebo zájem zahraničních vlastníků českých exportních firem, kteří drží místní zaměstnance na co nejnižších mzdách a zisky vyvážejí do daňových rájů?
Ohledně násilné masové imigrace (a masové imigrace vůbec) je třeba západ Evropy v úvahách o budoucnosti bohužel odepsat. Změny v něm jsou nevratné. Pokud se nám podaří nenechat se vtáhnout do jejich problémů, budou to zanedlouho naši nepřátelé. Oni už jsou, jen se to ještě nepřiznává nahlas.
Iluze nejsou na místě, a tak je třeba konstatovat, že naším aktuálním nejnebezpečnějším nepřítelem není Rusko, ale Německo a možná už i Francie - zatím v masce přátel. Znáte to - "Bohové, ochraňujte mě před přáteli. S nepřáteli už si nějak poradím sám".

Zatím bez slepic

Nemôžem nesúhlasiť z názorom...západ je naozaj našim nepriateľom...len sa to nepriznáva nahlas...oni nás fakt likvidujú, zmení sa to keď začnú k nám migrovať "biely" nemci...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Thanks for the information your article brings. I see the novelty of your writing, I will share it for everyone to read together. View: https://happywheelsnew.com

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

I was working and suddenly I visits your site frequently and recommended it to me to read also. The writing style is superior and the content is relevant. Thanks for the insight you provide the readers!

http://fleeingthecomplex.co

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful
http://gunmayhem2.co

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hello, just wanted to say, I loved this article. It was practical. http://badicecream3.co

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Your post is awesome, and for sure, you have shared the most relevant information https://helixjump2.com

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Excellent post. Please keep up the great work. You may check our website also Visit: https://vex4.io

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Great to know, thanks for the post and letting us know https://orcid.org/0000-0003-1993-5570

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Finals past season, Arsenal's performance <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> just isn't very ideal, although the info well, but the efficiency is just not high, and his returning pass error, defensive irvine was manufactured key 3 points have grown a "black spots" instant, apparently, in hope that within this to prove himself.

Absolutely no, after the opening, the three points from the database and didn't hit two shots, on your contrary, the knight a few points would hit numerous over there. Garage or consentrate on defense, he para including lebron, Irwin, JR., has been people already, also have successful prevention.

In moving, did well in the actual Treasury, the ball into a teammate are fed appropriately, but Mr Chu in a number of opportunity attack. 04 seconds left inside first quarter, garage dribble for the frontcourt, rhythm, but he's confident the take several steps away from the three-point line and it's really necessary to make <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> goes, the ball! This is additionally the warriors in the first 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances on the right side of the camp again in a 3 items!

It is worth mentioning that this opening, the garage appropriate arm was wearing any black gear, it is usually because his right elbow inside game before the old injury incorporates a relapse, however, with the overall game, he has to take off protective devices. Gear, this indicates, has affected the manage, before he took off once i feel much better.

Within against lebron James, the defense is progressing very well in the Arsenal, but after he was lebron was a little daughter knocked out, the referee offers <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> blown the garage hindering foul, garage on the earth is various, make action towards referee said lebron knee.

In breakthrough, garage is additionally a difficult moves, all kinds of people all the way up his defense, as well as lebron, but Treasury first in a myriad of dazzling dribble move Thompson, right after air and rival collision cases, the hard for you to score.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost uncaged</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers suede</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Youth led and youth gained. This leadership class should be mirroring what they set out to do identify and develop future leaders.
https://run3-unblocked.co

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

I am so happy to read this. This is the kind of manual that needs to be given and not the random misinformation that’s at the other blogs.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Things are very open and intensely clear explanation of issues. was truly information. Your website is very beneficial.
http://hotmaillonline.com/hotmail-login/

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

This is a great thing, I think everyone feels this information is very valuable, thank you https://run3sonline.com

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Olympus Gardens Las Vegas offers premium, powerful, and proven hemp products designed to restore balance and wellness.
https://www.olympusgardencbd.com/

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

العاب بنات يحتوي على افضل تشكيلة من العاب بنات تتجدد يوميا باحدث العاب بنات و العاب تلبيس بنات و العاب مكياج والعاب طبخ ، مرحبا بكم

https://www.jeux2fille.cc/

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

This is a great thing, <a href="https://vnpdfs.com/ ">vnpdfs</a> I think everyone feels this information is very valuable, thank you

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.