LIDOVCI a STAROSTOVÉ

Autor
Štítky

síla, kterou má smysl volit...

 

Fotka uživatele Mgr. Jiří Junek, poslanec za KDU - ČSL Pardubického kraje.

 

Nemohl jsem odolat a musel jsem  udělat našim drahým Lidovcům a  Starostům reklamu.  :-)

Lidská blbost je nekonečná a já zírám, jak je možné ji vytroubit do světa. Republika je oblepená bilboardy o tom, jak má smysl volit KDU a STAN, protože to asi bude ještě lepší a klidnější síla, navíc ještě se smyslem. A to si buďte jistí, že tady u nás na jižní Moravě, kde KDU pravidelně boduje, tady je těch bilboardů nejméně dvakrát tolik. Jsem zvědavý, jestli nějaký nenajdu také na naší kostelní nástěnce. 

Vlastně by mě to nemělo překvapit, KDU byla vždycky poněkud lehčích mravů a šla s každým. A jako správná zlatokopka na tom pokaždé vydělala. Jednou jí to sice voliči spočítali, musela pěkně z kola ven. Pak pěkně vysílala signály, jak se poučila, jak je spořádaná a jak se bude už navěky chovat slušně. A po volbách pěkně do postele s Babišem... A teď před volbami rychle udělat rozvod a koaliční manžely rychle oškubat a najít si nového amanta. 

Akorát tentokrát už milenec není bohatý.  Jeho preference jsou žalostně nízké a nároky nového manželství velké. A tak se tentokrát jen sezvali hosté na svatbu, vytiskla se oznámení, podepsaly se papíry, ale manželství je už anulováno. Jen ty papíry zůstaly. Vidíme je všichni v celé republice. 

Kdybych byl Zaorálkem nebo Babišem, tak zaplatím reklamním agenturám, aby tyhle bilboardy zůstaly až do voleb. Nic jiného není zapotřebí dělat. Maximálně na to nalepit pásku s ironickým komentářem na téma věrnosti. 

Inu dokud je milenka mladá, může si vybírat. Jenže jednoho dne, až se už vyspí se všemi a zjistí že je z ní stará hajtra, pak už bude pozdě. Milá klidná síla je právě v tomto bodě své existence. Už podvedli úplně všechny. ČSSD, Babiše, ODS, pravici, levici. Postupně docházejí možnosti. Poslední volná postel je u Okamury nebo u komunistů.  

Nevím, jestli se Lidovci dostanou do parlamentu. Asi ano, těch pět procent asi zase dostanou. Ale už nemají žádný koaliční potenciál. Jen stále vyhřezlejší nenažranost. A morálku vyžilé zlatokopky. 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Shodou náhod se rozpolitizoval o stejném tématu i kosíř vlk s odlišným výsledkem. Skoro se mi chce napsat, zaujatě chybným. Dokonce, snad jsem to i tak pochopil, nějak omlouvá tento patolízalský krok Bělobrádka.Patolízalský jak směrem dovnitř, tak směrem ve. Ale jo, dá se to pochopit. Bělobrádkovi se zalíbilo moudře promlouvat do televize, rozdávat moudra a být šmoky všech úrovní obletován, tak touha převládla a naběhl si na vlastní a sebou nastavené vidle. Maně se mi vybavuje stejný scénář s autorem demise nedemise. Probůh, tento materiál nám chce vládnout! Ještě že je tu ten koblihář a dá nás do pořádku.

Zatím bez slepic

Bude hezké sledovat, zda rozchod KDU-ČSL se Starosty voliče spíše přivede nebo odradí, protože takovou dávku pragmatismu a bezcharakternosti překousne málokterý volič. I když lidovci mají tradičně velmi disciplinované voliče, překonávají i voliče KSČM. Bude opravdu zajímavé sledovat, zda pokoří 5% hranici (mimochodem hranici 5% nastavili především strany hlásící se k V. Havlovi a to po prvních volbách s uzavírací klauzulí 2%, které vygenerovaly spoustu malých stran, na jejichž mandáty si ty velké brousily zuby), nebo budou někde kolem 9% podle předpovědi vlka nebo zda vysokou míru bezcharakternosti a pragmatismu voliči KDU-ČSL potrestají.

Zatím bez slepic

Není to tak dávno co jsem náhodně vyslechl rozhovor s Gazdíkem. Přemohl jsem se a poslouchal jej celý. Výsledek je jediný. Univerzální bezobsažné řeči o ničem, ale, velice plynule. Nezajímavý člověk nezajímavě poplkává, bez náboje, bez příběhu. Bělobrádkovi je třeba přisoudit o jeden stupeň nižší míru univerzality. Leč i tak nezajímavý člověk bez příběhu. Sobotka je přímo univerzalistický mistr. Absolutně bez příběhu, náboje. No a tak je možné pokračovat po naší politické scéně. V ten okamžik přichází Babiš. Člověk s nábojem, ohromným příběhem, je racionální, chytrý, možná až vychytralý, dokonce i pracovitý, protřelý, ošlehaný kapitalistickým větrem, okolnosti přímo šité na jeho náturu. Proti němu stojí nýmandi celého politického spektra včetně Fialy, bojácně koukají, rádi by se mu vlýsali, ale nemají na to se mu postavit, nebo nabídnout spolupráci. Výsledky by je zesměšnil. Nejsem jeho fanda, leč realitu není možné donekonečna přikrášlovat politickými plýtkými plky.
A ještě jedna úvaha. Socani, komanči i svazáci mají vcelku obstojnou základnu svých věrných a dá se předpokládat, že dohromady dají 40%. Dá li Babiš 30%, deset procent propadne, pak bude o zbytek(20%) urputný, bratrovražedný boj. No a v této zcela zřejmému rozložení chtěli černoprdelnící dosáhnou nad deset procent. Myslím že není trestné, že jim nepřeji dobrý výsledek. Takových 4,99% by bylo přímo božská rajská hudba.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

... dá nás do pořádku coby své poskoky.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Buďto blahobyt v EU a multikulti, anebo utažení opasků mimo EU a odmítnutí islámu. Není jiná volba. Kterou si volič vybere ?

Zatím bez slepic

Trochu se s tím blahobytem v EU mýlíte, jsme stále udržováni v pozici nesvéprávné kolonie. Např. takové Maďarsko je už nyní z hlediska HDP pro EU daleko důležitější než Nizozemí. Nebo celá V4 důležitější než Francie. Přesto je vyslyšen vždy někdo jiný.
S blahobytem v EU bych také neoperoval, spíše EU vypadá jako RVHP v roce 1985. Tak bych sázel spíše na ekonomický krach celé EU a eura především. Buď eurozónu opustí jižní státy jako Řecko, Itálie, Španělsko nebo se z ní vymaní něco jako severní euro pod vedením Německa. Politikům v EU a celé EK stačilo nechat EU žít, cestovat a obchodovat. Integrace by proběhla přirozenou cestou, ale pozvolně a v dlouhodobém horizontu. Místo toho se politici EU rozhodli vyměnit obyvatelstvo. Hloupější nápad neměl ani UV KSSS. Je vidět, že v hlouposti proevropští politici ty sovětské značně překonávají.
Islám odmítnout nemůžeme, pokud jej neprohlásíme za to, čím skutečně je. Za politický systém neslučitelný s demokracií, který využívá nálepky náboženství jako mimikry ke zničení demokracie, lidských práv a hodnot. Pro začátek stačí zakázat vybrané pasáže šaríi jakožto odporující demokratickým pravidlům a místním zákonům.
Nakonec, i kdybychom byli nuceni přijmout islám, přežili bychom to také. Česká, moravská a slezská populace už má dostatek zkušeností s životem za rekatolizace, nacistů, komunistů a nyní euronadšenců. Věřme, že si i islám vyláme zuby, protože s něčím takovým jako obyvatelstvo ČR se ještě nikdy nesetkal.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

A tak jistě. Jára Cimrman klidně bouchne hlavou o zem směrem k Mekce a ještě k tomu vymyslí nějakou inovaci. I jednoroční dobrovolník Marek (můj oblíbený dětský hrdina) si pořídí krankenbuch v arabštině a bude švindlovat dál.
Ale ono to nenastane, spíš u nás vznikne německá, nizozemská a možná i francouzská menšina uprchlíků před islámem.

Zatím bez slepic

- pro implantátory nesourodých kultur hrozivá postava.

Zatím bez slepic

Za dva týdny jedu do Pešti, tak to prověřím - zda za to každý může.

Zatím bez slepic

EU běží několik závodů o život nebo si ji představme před několika přesýpacími hodinami, u kterých nevíme, kolik je v nich ještě písku a které se dosypou jako první. A první z nich budou znamenat krach EU a nasměrují vývoj okamžitě někam jinam, přičemž pokaždé jde o odlišný směr.
Ty první jsou ekonomická neudržitelnost přerozdělování dotací prostřednictvím EU. Prostě ty přitroublé programy už nemá kdo živit. Dalším je ekonomická imigrace z Afriky, která směřuje ke zhroucení sociálních a zdravotních programů států v EU. Pak je tu nárůst počtu islámských radikálů, kteří se množí jako kobylky. Až přečíslí původní obyvatelstvo (podle zkušeností z Kosova stačí 2 generace, tj. 45 let), demokracie v EU skončí a nahradí ji šaría. Pak tu máme euro jako měnu a obří dluhy států v EU. Pak je tu konec dynamiky EU, která pro udržení svého současného rozvoje potřebuje územní expanzi, která je čím dále nákladnější a už narazila na své limity (Ukrajinu už EU neufinancuje). Potom je tu zaostávání dynamiky ekonomického růstu EU oproti asijským státům, kdy EU těží už jen z lepší startovní pozice.
Těch rizik je moc a každé fatální. Které se projeví jako první? Osobně sázím na zhroucení EU v ekonomické krizi ještě dříve, než ji úplně zahltí imigranti z Afriky. A nárůst imigrace a porodnost muslimů tomu jen nahrávají a ekonomický konec jen uspíší.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hloupější nápad neměl ani UV KSSS. - Ale měl. Odsunuli krymské tatary z Krymu, s němci si vyměnili populaci v době paktu Molotov-Ribentrop, Posunuli Polsko na západ, vyměnili populaci Kaliningradu za svou.

Taky angláni menili populaci. V karibiku nejsou indiáni, ale černoši. V severním Irsku jsou protestanti dovezený skotové. Celá anglická Afrika je zamořená dovezenejma Indama. Naši němci byli dovezený kolóni. Indiány zprovodili ze světa importovaný běloši. Turecko a Řecko si měnili populace. Místo vyhlazenejch arménů jsou teď turci a kurdové. Staří římané vyhladili dáky a nahradili je osadníkama, zeme se dnes jmenuje Romania a z Dáků zbylo jen jméno auta Dacia. Židi byli vyhnáni z Judei, země přejmenovaná po jejich nepřátelích na Palestinu a dovezeno nové obyvatelstvo.

V EU jsou pořád víc svině než hlupáci. Ctejí upevnit svou moc, vědí, že hloupí arabové je nikdy neprokouknou. Vědí, že evropané možná jo. - Ale zatím to trvá.

---

Co je pořeba vědět pro začátek je, co je cílem. Rekonkvista Evropy a odsun vetřelců. Už jste nad tím někdy přemýšlel.

Islám nepřežijeme o nic líp než jiní. Zničil Egypt, Byzanc, Persii, Babylonii, tu půlku Řecka, co je dneska Turecko. Je to sekta, jejíž kazatelé kontrolují všechno i jak serete a utírate si prdel. Kdo myslí samostatně je zabit, děti zlomeny. Nevymysleli nic proti nim v Anglii, Francii, Belgii, Holansku, Dánsku, Švédsku, Německu. Z druhé strany se islamizuje Rusko. Kebabárny tu u nás rostou jak houby po dešti. Ministr justice je zrádce, ministr obrany nula, ministr vnitra nečitelný. Islám se setkal s jinejma než češi a kde všichni jsou...

Nemalujte si to. Už sedíme ve vlaku do Osvětimi a nemá cenu si něco namlouvat a otevřete oči. Před vchodem do sprch bude pozdě na všechno.

--------------------

Podívejte se všichni na Kosu na Vidlákův článek o návštěvě Paříže. Vím přesně, že psal pravdu. Určitě to tam viděl tak, jak to popsal a jestli tam nebylo náhodou něco pravda, tak protože ho klamala pamět a ne, že by něco překroutil.

A přesto ten článek nemohl být dál od pravdy. Vidlák tam byl pár dní. Nedomluví se s lidma a neví, co vidí. Nevidí skryté souvislosti. Nemá informace zasvěcených. Neví nic a neví, co vidí.

Byl tam jako za Stalina západní delegace s v SSSR. Viděli jen rozjásané lidi a budovatelské úspěchy. Byl tam jak cinkající studentík za sametové revoluce, který nevěděl, že ten usměvavý strejda cinkající vedle byl bachař ve věznici a ta milá paní s ním zase zažraná soudružka už od padesátejch let. - Studentík se na ně pěkně usmíval zpět a měl chuť rozbít hubu tomu "komunistovi", co si před ním odplivnul. Málo vědouc, že dotyčný je znal oba jako svině a myslel si, že studentík patří k nim.

Jestli Češi dodneska neprokoukli ani sametovou šaškárnu, tak neprokouknou nic. Vždyď se stačí ptát googlu.

--

Jára Cimrman klidně bouchne hlavou o zem směrem k Mekce a ještě k tomu vymyslí nějakou inovaci

-
Hovno. Za změnu islámu je trest smrti. Po prorokovi už žádný prorok nebude. Konec Járy Cimmermana. - Prorok si totiž ty svý svinstva piloval 20 let. Vy jste nad tím ještě ani pořádně myslet nezačal. Jste jak židi, co si před válkou říkali, že to s tím Hitlerem nějak půjde. Nešlo.

A krysa Svěrákova změní kabát jako nic a bude psát historky z prorokova života pro děti. Nejspíš si taky dvě tři pořídí. Za manželky.

Žádnej ekvivalent Lisabonu, Bejrútu, Casablanky či Švýcarska za druhý světový tu nevznikne. Podívejte se na mapu. Jsme vedle Německa!!!!!!
Islamizované Německo na nás zaútočí. Tím si buďte jistý. Pro němce je to tradice a pro muslimy jsme ateisté k vyhlazení. Německé zbraně v rukou fanatiků nás převálcujou jako nic. Dva roky už se mohla budovat domobrana a produkce zbraní. Samopaly a protitankové rakety už mohly být v každé vesnici. Nic.

Nám se vymývá hlava, jak máme bejt ohleduplný, jim jak maj bejt brutální. Jak to asi tak dopadne? - Už jste doopravdy uvažoval, jak zabijete svýho prvního vetřelce? Hodláte ho umlátit železnou tyčí (bude stříkat mozek a krev), podřezat ho (už jste plánoval, kdo z rodiny bude stírat krev?), střelíte ho pistolkou a pak z něj budete vydloubávat kulku, aby nebyl důkazní materiál, už jste přemýšlel, co uděláte s mrtvolou, zakopete ji, spálíte, rozpustíte v kyselině? Myslíte, že budete po vraždě zvracet? Že pak budete špatně spát? Že budete muset počítat s tím, že vaši rodinu budou vyslýchat policajti? Už máte rozmyšleno, kdo z nich kolik nátlaku a manipulace vydrží?

Nebo ji rovnou přijde pomstít muslimský komando. Možná i když ji ve skutečnosti zabijou o vesnici vedle.

Už vás napadlo, že sem nasadějí nějaký provokatéry a pak se celej svět bude rozlítostňovat nad nějakou nespravedlivě zabitou muslimskou světicí, těma zlejma čechama a bude tleskat nápadu nás bombardovat? - Já už jsem to totiž viděl v Jugošce. Srbové říkali muslimům "ale jsme přeci vaši sousedé nebudeme spolu přeci bojovat" a když zjistili, že je doopravdy vraždí a začali se bránit, tak SRBY celej svět přišel bombadovat. Ještě si pamatuju Havla jak se masturboval vlastní morálkou když řečnil - o humanitárním bombardování. - Co jste udělal? Nic. Nikdo nic neudělal i když tehdy by spousta lidí slavila, kdyby tu zrůdu někdo zabil. Jiní ji dodneška hájej.

Viděl jsem lidi na západě, jinak slušný lidi, jak popírali realitu a říkali, jak ti Srbové jsou hrozný a jak jim to patří. Bylo na nich vidět, jak jsou zahnaný do kouta, jak hledaj stéblo kterýho se chytnout, aby se jim nezhroutil svět, že jejich vlastní vlády jsou ty zlý a oni sami jsou ti špatní. Přesně jako němci za druhý světový. Učili se odjakživa, že němci měli říct nacismu "ne" a najednou byli ve stejný situaci a teprve zjišťovali, že to není tak snadný. Radši si lhali sami před sebou a kdybych na ně tlačil, tak by radši zavrhli mě než by uznali realitu.

Už teď se proti nám vede v západních médiích nenávistná kampaň, že nechceme vetřelce. Počkejte až nás budou chtít napadnout, tak nás budou očerňovat jako teď Rusko - jen my nemáme žádnou armádu, jen šaškův expediční sbor of expandables colaterals - k hovnu.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Knight's method clearly, today is to cling to garage, never give him any possibility, and Kevin durant is always individually with defense. But garage or under heavy defensive try to find opportunities, such as deal with <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> low, he mobilized, operate the other fear his circumference ability garage easily have scored two points.

The last 80 seconds inside first half, durant had missed shots from outside, the actual basket three players are usually knights, including Thompson, lebron, subsequently, the Treasury rushed into your basket from the long position, unexpectedly the offensive rebounds within the knight encirclement! Then he / she points ball durant, exactly who finished scores!

And your second half, knight to defensive strategy is apparently shaken, they don't have an excessive amount double again, help, curiously, JR in 1 about 1 against Arsenal, and directly put your garage was pushed for the ground.

Sure enough, the particular knight defensive shaken <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> immediately after scoring started rising in his Arsenal, outside the 3-pointer by continuous, then he was given the ability to just like Kevin durant got chance inside the first half. After three points inside database is still hit, he this section one bomb under the 14 points.

Today can be June 1, the time <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> would be the international children's day, it seems in the "primary school" is one of the holiday today.

Small garage finish I rested almost all of the holiday to battle, they are still the contribution towards brilliant stroke, but furthermore pass a 3-pointer by Kevin durant. The last 3 minutes, garage off ahead of schedule, because the sport had no suspense.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>lebron soldier 11</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.