Na úvod

Autor
Štítky

Mám za sebou čtyři roky internetové existence. Z laskavosti Vlka a jeho blogu Kosa Nostra Zostra se můj dvorek dostal ke každému, kdo o to stál. Čtyři roky jsem se měl za koho schovávat. Čtyři roky nesl kůži na trh někdo jiný. Teď jsem v tom sám. Záda mi jistí můj bratr Master, co umí tohle nakonfigurovat, ale odpovědnost za každé písmenko je teď na mně. Odnesl jsem si mládě tohoto blogu domů, podestlal mu a teď ho nechám růst. 

Vlastně ještě nevím, co z něj bude. Pro začátek ho zkusím krmit alespoň jedním článkem týdně a nepohrdnu žádnou pomocí ostatních. Zkusím tento blog udržet na co nejrozmanitější stravě, budu se snažit o pravidelnost a pokusím se nemlátit prázdnou slámu. Víc teď slíbit nemohu. 

Prosím vás všechny o shovívavost. Terpve se s tím učím, zřejmě to bude mít dlouhé nohy a bude to pěkně jankovité, tak se na mě nezlobte, když se někdy něco nezobrazí, neotevře a nebo to vůbec nepůjde. Budeme se snažit to co nejdřív srovnat do latě.

Na Kose Nostře mi bylo dobře. Psal jsem tam rád a i dnes myslím, že tu a tam Vlkovi něčím přispěju. Dlouho jsem váhal, zda se mám osamostatnit, když chtěl Vlk pokračovat sám. Můj bratr konfiguroval tak rychle, že vše bylo připraveno ještě dřív než jsem se dozvěděl, že bych na Kose mohl pokračovat.  K tomu jsem dostal pár pozitivních mailů od Kosířské veřejnosti. Ne, nemohl jsem tu bráchovu práci hodit stranou. Tímto mu děkuji. Kdyby tebe nebylo Mastere, nebyl by ani tento blog. 

Byli jsme vždycky do všeho hurá. Tož jsme to zprovoznili o dost dřív než jsme plánovali. Agroturistika je teď populární.  

Vítejte u Vidláka. 

 

Komentáře

Trvalý odkaz

Jenom prosbu, když pošleš něco na kosu, mohl by jsi tuto informaci dát i zde, abych si tvůj článek mohl přečíst (a věděl, že existuje), předem díky.

Trvalý odkaz

Rovnako ako som rad ze existuje Kosa drzim palce aj Vidlakovi a dufam, ze mu nadsenie pre vlastny blog vydrzi co najdlhsie. Tesim sa na vsetko vo Vidlakovom style a drzim palce.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.