Separatistou snadno a rychle

Autor

O Katalánských snahách o samostatnost jsem se zde už jednou rozepisoval. Katalánci vyhlásili referendum o nezávislosti, Španělský soud o označil za nelegální a centrální španělská vláda pustila do ulic ozbrojené policajty, aby konání referenda zabránili. Samozřejmě policajti ničemu nezabránili, zvládli tenkrát obsadit jen mizivé procento volebních místností, zranit na devět stovek obyčejných lidí a jejich přítomnost se stala vítanou záminkou separatistů, proč přišlo k referendu jen čtyřicet procent voličů. 

No, oni ti místní Katalánci sice tvrdí, že nejsou Španělé, ale není to pravda. Minimálně od Vidlákova monitoru to vypadá, že jsou stejně přiblblí jako to v Madridu, protože referendum nějak dopadlo a milí ministři včetně šéfa Puigdemonta najednou nevěděli jak dál. Asi čekali, že jim to spadne do klína samo, stačí sedět a říkat "maňána". Chvíli pak byly tanečky, pár demonstrací pro i proti, pak vyhlásili samostatnost a pak už museli balit kufry. A teď už sedí za katrem... jen ten nejvyšší se raději rovnou zdekoval do Belgie. A pokud má charakter takový, jaký jsem na něm pozoroval poslední měsíc, tak už se nevrátí a nechá svoje podřízené, aby si to vyžrali sami. Jo, hrozí jim dlouhé velmi dlouhé vězení. 

Tak nějak vypadala i španělská občanská válka. Ten diktátor Franco nebyl žádný schopný vojevůdce, byl to jen mimořádně hnusný aristokratický hajzl. A ti republikáni z Barcelony se tenkrát chovali přesně stejně jako ti dnešní. Hádali se mezi sebou, dělali si naschvály zatímco nepřítel získával pozici za pozicí. A kdo to měl vybojovat? Interbrigadisté. A tenkrát jim celá demokratická Evropa jela na pomoc, šli dobrovolníci, posílaly se peníze... 

Mohu to shrnout jedinou větou... blbečci z Pyrenejského poloostrova. Madrid nebo Barcelona, všude stejná pakáž. Až zase budou mít občanskou válku, ne že jim někdo budete pomáhat...  nestojí to za to. 

Na začátku všeho byla snaha o referendum. A soud, který ho označil za nelegální. Kdyby to referendum proběhlo v klidu, patrně by se nic nezměnilo. Jen vláda mohla klidně do nekonečna tvrdit, že to nic neznamená, protože nebylo legální. A oni ne, oni místo toho začnou střílet do lidí. Pak se ukáže, že Madrid má i v Barceloně statisíce stoupenců, kteří žádnou samostatnost nechtějí. Navíc se ukáže, že Puigdemont a jeho sebranka si nejsou moc jistí v kramflecích. A podporu zvenku také nemají. Mohlo se jednat do aleluja, až by to už nikoho nebavilo a nic by se nezměnilo. 

Ale to ne, to nestačí. Ten Rachoj má zřejmě Frankistické předky a tak musí dál tvrdit muziku. Nestačí jen rozpustit katalánský parlament a vyhlásit volby... oni musejí celé katalánské vedení pozavírat. A když pozavírají ministry, tak může dojít i na další. Ty, kteří referendum organizovali. Těch už jsou tisíce a tisíce. Ti teď najednou mají co ztratit. Doteď šlo celkem o houby. Největším Rachojovým spojencem byl právě den blbeček Puigdemont. Ale teď? Teď jde do tuhého a hraje se o dlouhé pobyty v chládku. Zkrátka nejde o to se s Katalánci domluvit... ono je skoro nezbytné z nich nadělat nepřátele. Zatím se jim to daří. Separatistou snadno a rychle... 

Jestli to takhle půjde dál, tak se to opravdu za chvíli zvrtne v opravdovou válku bez gumových projektilů, ale s těmi ostrými.

Nicméně Vidlák už viděl dost... obehnat to tam plotem a hlavně jim nepomáhat. Je to tam jeden magor vedle druhého a za žádnou pomoc to nestojí.  

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

..no áno.. ,či to nakoniec nie je tá pomoc,čo nám ten svet,malý aj veľký,tak roze.rala.. pomáhame cigánom,a oni kradnú.. ..pomáhame Afrike,a oni na nás podnikajú nájazdy.. EU nám pomáha tak,že si sami už ani nepr.neme.. keby bolo treba,USA nám určite pomôžu,akurát nám bohate stačí to doteraz.. na blízkom východe pomáha kde-kto kde-komu a kde-kto sa tam s kde-kým furt mele..
Najlepšie by bolo asi naozaj každého ohradiť a - pomôž si konečne každý sám! ..nech vidíme,na čo naozaj máme/máte..
Ano,to by mohlo byť fajn.. ,ale čo tie rakety?

Zatím bez slepic

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

A co rakety ? Do šrotu !

Zatím bez slepic

Skvělý nápad. To udělala Ukrajina i Irák a jak dopadly. Sýrie měla namále, dokud za ni nestřílelo rakety Rusko.

Zatím bez slepic

In reply to by Čmoud (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kdyby ti pitomci měli atom, už jsme tu nemuseli být !

Zatím bez slepic

Kdyby měli atomovou bombu a mohli by nás zničit, tak by se třeba naši polští a němečtí sousedé se svými americkými pány dvakrát zamýšleli, jestli půjdou Ukrajinu rozesrávat a organizovat tam nějaký Majdan.

Na Černobyl dává EU ráda peníze i technologie, jen aby se na rozpadající Ukrajině nerozpadl úplně i ten rozbitej reaktor.

Kdyby měli atomové zbraně, tak bude v zájmu celého světa udržovat na Ukrajině silný a stabilní režim právě kvůli těm jaderným zbraním.

Ani ne ze strachu, že by nám sem nějakou rachejtličku vystřelili, ale už jen pro to, aby nějakej generál s platem skladníka jednu, dvě neprodal do Iránu nebo nějaké jiné zlobivé zemi.

Už je to jasnější?

Ty skvělé, nebezpečné, korejské rakety ohrožující i USA jsou prý totiž vybaveny motory z naší spřátelené, hrdinské, demokratické Ukrajiny ... podporované USA.

No a jestli prodali motory, tak by prodali i hlavice. Jen by se s tím v USA muselo počítat protože možný průser je daleko vyšší.

Zatím bez slepic

Musíme víc zbrojit, musíme mít lepší zbraně, než nepřítel. Jsme schopni násobně zničit civilizaci a pořád to nestačí. Není člověk tak trochu cvok ?

Zatím bez slepic

..človek je ešte stále cvok,teda dosť hlúpy.. ..ešte neprišiel na myšlienku,ideu,ktorou by mohol "vykonávať" moc.. ..tak ostáva pri sile - t.j. zbraniach.. Ľudstvo je v podstate ohromne zaostalé a človek sa z úrovne zvieraťa nikam nepozdvihol.. ..minimálne v tomto ohľade.

Zatím bez slepic

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Throw three points just isn't the whole garage regular work, and don't neglect, Stephen curry is the actual team in assists as well as steals, he averaged 6. 7 assists inside the regular season, 14 inside the league and the playoffs [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] is averaging 9. 3 assists since the league the first! Let's imagine a graphic, 40 minutes per game inside the Treasury, attack launched dozens of times, there are always several ball he wasn't inside the outside, but the basketball inside, attracted a dual... What will happen subsequently? There was a man he'll tell you the remedy, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] he called clay - Thompson, from the fantastic state warriors, he made there is much surprise 211 3-pointers, finished third inside league, and that 211 3-pointers, 68 comes from the assists of Stephen curry.

12-13 season to contrast the storage and ray Allen inside '05 -' 06 - Allen into 269 3-pointers, and he or she is the Seattle supersonics. Which year, Allen's 269 of 653 three-point shots, photo 41. 2%, as Stephen -- 272 of 600 photos in his Arsenal, as high as 45. 3%; That yr, Alan ball attack produce 3 ratio is below a quarter, compared together with 38. 6% in database; That year, Allen's assists the number 3. 7, less compared to Treasury for three helps. So the outline, the image of the alternative 3-pointers hand lower the garage outline: he besides completed the sharpshooter history, his teammates for his / her creation of free-throw options into; He will also look for opportunities while doing so, through the ball state-of-the-art, stopped for no facilitates 3-pointer of shots. In addition, he also can complete assists, "create" another glass pitcher - clay - Thompson! Not only can catch vote, will likely urgent stopped, can develop more opportunities to some others, this star, unique! I'm [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] afraid, just use "striker" two words are already unable to define Stephen curry, must also be in with any "great" rhetoric.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers suede[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram fivefingers[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url] [url=http://www.curryshoes.us]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron Shoes[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.kyrie3.us]kyrie 3[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost shoes[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt runner[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url] [url=http://www.pgshoes.com]paul george shoes[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]soldier 11[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.lebron-14.us]nike lebron 14[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Soccer Cleats[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike air vapormax[/url]

Zatím bez slepic

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

After a brought the first [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] ball, a garage at the actual match: each other laid out a perfect diamond entry, teammate Steve Blake flew to follow along with up, left the clippers safeguard darren collison (microblogging) the length between two steps driving their closely, Danny granger may be the only defender in tow line. This is the shed superior court intuition and knowning that embodies: his shot variety. He seems to fully grasp the defensive player in the ideas, can predict the next move, then strike in advance. "When other people usually are doing gesture, garage with judgment, and the video game, this is Stephen is the foremost place, in this respect this league may be second to none. Find field space, know the location where the defense space will happen, it is the key on the art of his shots. Because no matter the way good your shots, additional exquisite technology, no bedroom is useless. "ESPN's Donald thorpe, once wrote throughout his article.

Garage cautiously [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] observing the defense, he have reason to be therefore cautious. Before this, the warriors have have missed 12 goals in 13 shots previously, is now 33 to help 37 behind the clippers, disturbed through the right leg muscle strain of garage after only one of 4. For car port himself, this ball is vital: before a season, he hit a list in NBA history together with 272 grains of a few points, if again recognized three points today, his three points in 2010 hit number will go over 200 mark. So that library can be the sixth in a row has at least two season hit 250 grains of three gamers, at the same time, still can have three points to continuous hit game streak carry on and 54 games - it'll be the warriors team history record.

"I like everything [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] linked to the shooting, " garage once said within the interview, "but with the maximum especially in perfect give posture. When your body is in good rhythm, from standing in the feet on the floor, his hands to complete an effort, all series of joint actions will probably be calm and smooth, like waves. It's a great feeling. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7 Cleats[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.kd11.org]nike kd 11[/url] [url=http://www.curryshoes.us]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt runner[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4 shoes[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers velvet[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.pgshoes.com]paul george shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.airforce-1.us]nike air force 1[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7 Football Boots[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Soccer Cleats[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]ultra boost adidas[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.lebron-14.us]nike lebron 14[/url]

Zatím bez slepic

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Garage beneath the [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] second dribbling is toward the start up the left side on the body without any slowdown, the footsteps choiceness and quickly, soon arrived at the position you would like to go. Unlike most pitcher like center of gravity down, then struggled to jump to try and do, the garage action additional concise. Don't waste any time and effort, just jump off the ground, slightly triggered his taking pictures action instantly. "He is not only probably the most pure great scorer, he even gave shot two words for making the definition, the whole shooting art played some sort of revolutionary role. "The bobcats scalp scout work Adam : Mr Libby said Treasury.

Countertop frames in 6 minutes and 31 seconds, garage from his torso slightly next point position held up the ball, the index finger and also middle finger instinct to discover gaps in the silicone ball center. His hand gently lifted back, remaining his palm the baseball, but still control concerning his fingers. His right arm into the many joints is close to 90 degree Angle, on the shoulder to the shoulder, from the elbow on the wrist, from wrist to reference, as if a eating place waiter in carrying a new tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound in-front, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] need to speed up their action within the Treasury, since the childhood to lay a compelling foundation for complete to garage in different state, the right arm and shooting will keep perfect posture and strength. And in addition to master hand movements, garage features a precise shot needed a different factor: enough deep muscles memory. Shooting touch seriously isn't a proper adjective, a single player, able to throw an excellent shooting there is nevertheless one secret to all - 7 days a week, year after year process, until a set regarding complex dynamic chain implanted into parts of your muscles. Garage never resist including monks meditate boring process, it also helped while he graduated from senior high school, eventually grow into a separate leading little-known Davidson higher education NCAA elite last eight.

"Game changing, there is no time to [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] you consider your own shooting activity is correct, " curry stated, "you can only rely on their daily at working out ground building muscle memory, hit and believe that we can. We're so many practice in training, so as to the game, you can rely on instinct to react. But if it is not in the right way, the game will really feel very strange. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.kyrie3.us]kyrie 3[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron james shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design shoes[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.airforce-1.us]nike air force 1[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.pgshoes.com]paul george shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11 shoes[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt runner[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7 Cleats[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Soccer Cleats[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url]

Zatím bez slepic

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Throw three points isn't the whole garage regular work, and don't neglect, Stephen curry is the particular team in assists along with steals, he averaged 6. 7 assists inside regular season, 14 in the league and the playoffs [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] can be averaging 9. 3 assists as the league the first! Let's imagine a graphic, 40 minutes per game inside Treasury, attack launched lots of times, there are always several ball he wasn't in the outside, but the ball inside, attracted a double... What will happen after that? There was a man the guy can tell you the solution, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] he called clay : Thompson, from the golden state warriors, he made shock as to 211 3-pointers, finished third from the league, and that 211 3-pointers, 68 hails from the assists of Stephen curry.

12-13 time of year to contrast the storage area and ray Allen within '05 -' 06 : Allen into 269 3-pointers, and he could be the Seattle supersonics. That year, Allen's 269 of 653 three-point shots, shot 41. 2%, as Stephen -- 272 of 600 images in his Arsenal, up to 45. 3%; That 12 months, Alan ball attack generate 3 ratio is a lot less than a quarter, compared using 38. 6% in databases; That year, Allen's assists the quantity 3. 7, less as opposed to Treasury for three helps. So the outline, the image of your alternative 3-pointers hand along the garage outline: he besides completed the sharpshooter background, his teammates for his or her creation of free-throw possibilities into; He will also look for opportunities as well, through the ball development, stopped for no assists 3-pointer of shots. Furthermore, he also can pass assists, "create" another pitcher - clay - Thompson! Not merely can catch vote, may also urgent stopped, can develop more opportunities to some others, this star, unique! I am [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] afraid, just use "striker" two words have been unable to define Stephen curry, also need to be in with some sort of "great" rhetoric.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron Shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt[/url] [url=http://www.curryshoes.us]curry shoes[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.pgshoes.com]pg shoes[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost shoes[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]james harden vol 2[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7 Cleats[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron shoes[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers camo[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Soccer Cleats[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url]

Zatím bez slepic

In reply to by tatko (neověřeno)

Trvalý odkaz

Storage area, 26, is one <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> on the largest child, dell - garage in 2002, his or her dad announced over 07 years of career, finally handed over 40. 2% on threes survey card. From a really young age, Stephen round the shooting learned how to shoot at the feet of the learn, when dad refused for taking him to the hornets education, Stephen will be pursed oral cavity, not because can't go to see those big-name players, the old you might be, but because he also desire to be with my dad, to train his shot.

At the age of 9, garage is of their own <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> amateur league teams regarding players, only if the coach must outside shot collapse for the opponent's zone will be sent. Recalled the one self, garage proudly said: "when I was a defense gurus, all start from at this time there. "

To go back to <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> the original text, if the garage near the golf ball in midfield, people tend to overlook one of the most important thing: pool golf ball skills. Sonya, thanks for you to his mother, then the 5 feet tall 3, cordial and some stubborn woman again simultaneously, she was in school played point guard, embracing the volleyball after in to the campus of Virginia technical, and meet the car port there's father. "If I dribble towards the coast, I have to choose to shoot or move, it's my limit. "Dell said, "people started for Stephen impression is all he is able to beautiful posture hit photos, but before becoming a new striker, he already was an even better control player, people usually ignore it. After the dribble shot, is I the most beautiful moments. Thanks to his or her mother. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers velvet</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost uncaged</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Pane Vidlák.
Osobně bych to tak tvrdě nepsal,ono se děje děje všude podobně.
Dalo se to i čekat od Madridské vlády,to se nemůže líbit žádné ústřední vládě,když se jim to rozpadá pod rukami.
Snad lze poukázat na nabubřelost takových vlád,nezájem o problémy v regionech,přehlížení každého požadavku a když potom dojde až k tomu rozpadu,už nemají jinou páku,než sílu a to je ještě horší pro stabilitu země.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Jako prognostik nebývám moc úspěšný, ale tak si říkám, že pokud Madrid bude dál tak moc tlačit na pilu, nejde se pár katalánských magorů, kteří si vymyslí něco jako "katalánský terorismus"..... a v Madridu můžou začít bouchat bomby. Žádní islamisté k tomu nebudou zapotřebí, budou to mít na Iberském poloostrově z vlastních zdrojů.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Katalánská vláda sedí za katrem a kde je pro ně problém?

Hrajou to moc chytře. Oni tam nemůžou prohrát. Jít si sednout do vězení je to nejlepší, co mohli udělat.

Samozřejmě, že nesedí ve skutečném vězení, kde je mlátí nějake hromotluk závislej na fetu, určitě nesedí s nějakým vrahem napíchaným hormonama, co má ženský kozy, nejsou na cele s nějakým arabem, co se baví tím, že dotyčnýmu bere jídlo, mlátí ho jakožto nácka a nutí ho mu kouřit péro a vzápětí ho zkope, že je buzna. Určitě nejsou ani na samotkách, kde ze samoty zešílej.

Oni nemají skutečný vězení jako Kájínek, oni maj fešáckej kriminál jako soudruh Havel, který si debužíroval losovou pastu z esa, vypaloval doutníčky a dokonce mu vodili až do cely na pokec soudruha Diensbiera staršího, aby si měl s kým povídat. Vězení jak stehno.

V tom vězení si nikdo nemůže dovolit s katalánskejma politikama zatočit tak, že je to zabije, zlomí nebo že se z toho zblázní.

Už teď jsou za trpitele a až vylezou, tak jejich vězení bude vysvědčení o vlastenectví a největší trumf. Sotva je někdo přijde zastřelit do cely jako Eicke a Lippert zastřelili Rohma. Sotva jim někdo bude připisovat obecné zločiny jako Assangovi, Rathovi nebo srbům v Haagu. Sotva je někdo otráví, když budou mít dost argumentů, aby se doopravdy bránili, jako se to stalo Miloševičovi.

Jejich vězení je jako vězení Havla, Hitlera a Mandely. Udělá z nich hrdiny.

Jestli se Rajoy trošku nesebere, tak to dlouhodobě projel.

Tohle není žádná ETA, IRA, FNLC, Srbsko, Rusko, Severní Korea či Sýrie, kterejm se vše může. Tohle jsou politici, co se rozhádali u jednoho stolu. Puigdemont je jak teenager, co se bouří proti tatínkovi, ne jak nevolník, co se bouří proti šlechtě.

Rajoy by měl potajnu ponouknout pár katalánských horkejch hlav, aby postříleli pár španělských policistů nebo finančáků, pokud možno i několik ženských a "nedopatřením" i dětí. Možná nějakou oblíbenou katalánskou televizní osobnost, co se jen vyjádřila pro celistvé Španělsko. Pak nad mrtvolami zahrát zhrozeného a říct, že tohle teda rozhodně ne, rozjet mediální lynč jak ČT proti Zemanovi, objevit vazby Katalánců na Rusko, nějaký pokusy o znásilnění (dnes stačí položení ruky na cizí stehno) napojení na fašisty, rasisty, antisemity, pedofily a pak ji dát skutečné likvidační vězení. Zbytek pak zlikvidovat šikovným únikem, že ten či onen separatistický politik je ve skutečnosti agentem nějaké té jejich místní tajné služby, takhle třikrát a pak už tam nebude věřit nikdo nikomu.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Dovolím si zavěštit, přirozeně i špatně.

I když se minulost přesně neopakuje, na některé skutečnosti se dá vcelku dobře vsadit.

Prví problém je "vnitřní separační nákaza".
Pokud centrální vláda nechtěla připustit pokračování "drolení" své moci a území, neměla jinou možnost, než tvrdě zasáhnout. V demokracii to má standartní průběh. Prokurátor, vazba, soud, dlouhý žalář. Politický odpůrce je úspěšně vyřazen z boje. Problém je zažehnán. Dav si zaremcá a pokud se nenajde politický následovník, je po problému. Pokud se najde, přijde opět na řadu kolečko: prokurátor, vazba, soud, dlouhý žalář. Ve své podstatě demokraticky a do nekonečna. Ona si ta pakáž dá nakonec říct.

Druhý problém je "vnější separační nákaza".
Toho se převelice bojí moc co má na starost Evropskou unii. Zde to již zatím!! nejde onou klasickou cestou, ale jde použít zákeřnější variantu. Peníze, zostuzení, pomluvy, lži a to tak, že na celou neposlušnou společnost. Jednoduše ekonomická i politická likvidace. Nechcete uprchlíky, no dobře. Budete trvale finančně sankcionováni. A to tak dlouho dokud nepochcípáte, pražská evropská kavárna to nedopustí, nebo si ta pakáž dá nakonec říct.

Zastupitelská demokracie je takový předkrok k fašismu. V každém případě zastupitelská demokracie fašismem v nějaké podobě musí i skončit. Není jiné cesty vpřed.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

http://casopisargument.cz/2017/11/03/lid-zklamal-a-ztratil-duveru-elit/

Proč sem dávám Švihlíkovou?
No zase proto, že se téma částečně prolíná s tématikou vzpoury "uraženého a poníženého" národa, s návratem neofrankismu na straně jedné a Čtvrté, tentokrát Celoevropské Říše národa Německého (či Turkoněmeckého,Tante Füherin nechť promine.

Mnohem, mnohem hůře než Katalánci by dopadli Češi, kdyby se rozhodli svobodně a demokraticky vystoupit z Evropské, tj. Německé Unie.
Nezávislost katalánského protektorátu na centrální španělské vládě a samostatné myšlení jeho vedení byla, je a možná ještě někdy i bude o jeden až dva řády vyšší než u vlády současného protektorátu tuzemského na Německu (přičemž to nic nemění na tom, že Merkelové vláda není ani náhodou vládou samostatnou).
Jaké z toho plyne poučení?
A víte, že ani nevím?

Takže dejte si jednu levicovou ekonomku a intelektuálku, pokud netrpíte alergií na levici... Pokud jo, přečtěte si to taky a zkuste uznat, že levicovej nemusí znamenat blbej ani zaprodanej.
Já ji mám rád a tentokrát se vodvázala!
http://casopisargument.cz/2017/11/03/lid-zklamal-a-ztratil-duveru-elit/

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

ale soudíte z horizontu vrátek svého chlívka - nic ve zlém a nic osobního.
Víte, proč jsem to sem napsal? Stál jsem v Jugošce na docela maličkém kopečku (jakože) nezúčastněného pozorovatele a čuměl jsem, jak docela nevinné škorpení poznenáhla přešlo přes výčitky manželského typu v bratrovražedná jatka.
Ale to je stará a známá věc. Daleko větší průser je, že jsem tento scénář četl v knížce, která vyšla asi 5 let po Titově smrti, asi v r. 85 nebo 86. Zhruba pět let předtím, než Slovinsko začalo zřizovat, vyzbrojovat, cvičit a rozmísťovat slovinské jednotky tertoriální obrany. Šest let předtím, než chorvatská národní garda obdržela přebytky z vojenských skladů čerstvě zaniklé DDR.
Dodnes nechápu, jak mohly elity dopustit, že taková kniha vyšla.
Zpět na Iberský poloostrov. Domnívám se, že v tomto případě též kdosi napsal scénář. Víte proč? Vrtá mi hlavou, že v UK tahle "nezákonná referenda" prošla bez mlácení prostých občanů, bez vyhrůžek zabásnutím a střílením ostrou municí. Že by v UK byla opravdovější demoška? Asi dost ztuha.
Takže nezbývá, než položit kacířskou otázku, kdo by mohl mít prospěch z vážných problémů Espani:
Katalánci? Chachá...
Španěláci? Ještě lepší frk.
Katalánské špičky a elity? Nebo titíž v opačném gardu? A všichni nebo jen jistá část (j)elit?
Co Rajoy a co španělské banky s toxickými aktivy pocházejícími z poslední krize?
Co Ojroněmecká unie s Tante v čele? Neřešilo by to náhodou nějaký z dojčáckých trablů?
Co trable chudáků zbrojařů?
Co zoufalci z Afriky?
Co strejda Sam zpoza Velké Louže?
Nesmrdí vám něco?
Zul jste si holínky, když jste přišel z chlíva?

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Dodnes nechápu, jak mohly elity dopustit, že taková kniha vyšla.

-

To vám mohu vysvětlit větou Terezy Spencerové z jejího posledního článku: "Co není v televizi neexistuje". - Myšleno: "pro většinu lidí, to co není v televizi neexistuje a i když jim to říkáte, tak vám nevěří i když mají TV jako jediný argument."

Takže je úplně jedno, co si kdo napíše do jaké knížky.
(Děti a teenageři mají místo TV školu, proto ta masivní gender/multikulti vymejvárna. Rodiče, co nic nepodezřívaj a děti nevyslýchaj, co ve škole budou mít jednoho dne ošklivé překvapení.)

K zvolení Babiše, Zemana nebo Trumpa přes masivní televizní kampaň mohlo dojít jen proto, že Babišovi, Zemanovi či Trumpovi voliči měli OSOBNÍ zkušenost, že TV lže. OSOBNÍ.

Ale co je mimo osobní zkušenost, tam TV vládne.

Jen podívejte na Havla, kolik lidí má na něj jinej názor, než že je to absolutní dobytek, při tom všem, co o něm bylo už zveřejněno. - Ale pro TV je pořád něco mezi hrdinou a svatým a tak i pro ně.

---

Už je to pár let, co jsem na jakémsi obskurním webu četl, jak se elity chystají stáhnout na Anglické ostrovy a rozpoutat v Evropě válku, takže mě ten Brexit zas tak až nepřekvapil.

Když soudruh Murdoch, židovský to majitel anglických novin dělal masivní propagandu pro Brexit a vedl kampaň proti těm zlým východoevropanům, tak k tomu měl jistě nějaké další důvody. Tehdy jsem si na tu předpověď vzpomněl.

To na válčení a rozbrojích ostatních se dobře vydělávají peníze a naše elity nejsou vládci/lídři, co vedou svůj lid, ke kterému se počítají, jako kdysi šlechta. Jsou to parazité, kteří svůj lid klidně vyhladí, když na tom osobně vydělají. Vždyť už to předvedli.

Jen se podívejte na druhou světovou. Že by Churchill s Rooseveltem nebombardovali koleje ke koncentrákům, když by Rothschildi a Rockefellerové pískli? Když chtěli udělat v Rusku revoluci, to si na to jinak došlápli. Dupli si na Wilsona, ten na Churchilla a už se plulo s Trockým z Kanady do Ruska a takovej byl Churchil antikomunista.

Když chtěli dostat Hitlera k moci, to se jinak starali, ale najednou jen tak sedí s rukama v klíně a říkají si "Nedá se nic dělat, vůbec nic, ach naši souvěrci."

Že se tam nedoletí z Anglie/Francie? Co z Ruska, kterýmu dodávají 10% jeho zbraní a vybavení? Fakt by jim tam Sověti nenechali přistát letku bombardérů? Fakt by si od nich nevzali jednu zadarmo s tím, že si na ně vycvičí sovětské židovské piloty, co by útoky na koncentráky a železnice k nim rádi udělali i jako sebevražednou misi, jen aby pomstili svý vyvražděný rodiny?

Jenžééééé, neměli oni ti v koncentrácích povraždění a na povraždění čekající židi peníze? Neměli je náhodou v bankách? V bankách, kterým zůstanou ty peníze, o které se pak už nebude mít kdo přihlásit. Aha.

Ono se to totiž stalo už s carským a ruským majetkem uloženým v západních bankách. Neměl se kdo přihlásit a tak zůstal bankám. Do SSSR ani do pozdějšího Jelcinova Ruska se nic nevracelo.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Závěr dnešního kosířského Vlkova článku...aneb Nemusí pršet, jen když kape!

"když čtu Bosse Babiše a zejména vidím, co tady nyní, po volbách máme, tak si říkám – člověče, co jsi vlastně před 28 roky na náměstí s klíči a ve stávkovém výboru hledal? Proč jsi tam byl? Nebyli takhle náhodou komunisti, ve srovnání s tímhle, co tu máme nejméně od roku 2006 byli úplně zlatí? Katastrofální otázky, na které s e mi ani trochu nechce odpovídat. Protože případná odpověď by znamenala, že jsem idiot."

Zatím bez slepic

Na náměstí s klíčemama?
Mi (jako externistovi) šéf řek, ať tam nechodim, že tisknout to stejně nemůže (pak si vzal obrázek od R. B., který byl jako cholera, naposledy co pamatuji seděl v představenstvu podniků Vovky Železného) a zbytečně bych přišel k úhoně.

I člověk, kterej jako vpodstatě oficiální představitel StB měl vlastní kancelář, aby nemusel poslouchat, o čem si ostatní povídají (všude v budově byly mikrofony, bavit jsme se chodili do čtyřky v sousední čtvrti) a záměrně nosil do práce zelené tesilové kalhoty a erární hnědé polobotky vz. 61, si mě zavolal a důtklivě mi radil, ať nikam nechodím, že mě dvakrát v únoru viděl kolem Václaváku a nic nehlásil, ale nikdo neví, co se semele.

Oba byli úplně vedle.
Šéfa panstvo, když se připravovaly detaily, poslalo na několik měsíců do Moskvy na školení o perestrojce (kde mu o překabátění samozřejmě nic neřekli) a milý estébák byl prostě jen atrapa, strašák do zelí.
Mikrofony měli samozřejmě i v té čtyřce za viaduktem.

Co si máme myslet ale bylo jasné; když mě mezi sebe poprvé vzali na silvestrovskou párty 1987/88, aby si ujasnili, jak moc mě chtějí a snesou, ukázalo se, že všichni situaci analyzujeme stejně.
Rozdíl byl jen postojích k tomu, jak dál.
Stalinisti (kterým jsem tenkrát moc nerozuměl) si pořád mysleli, že je nutno změny dělat organizovaně.

Šéf a jeho skupinka se domnívali (nikdy by neřekli, že to tak je, prostě hypotéza), že většina lidí nebude pro drastické změny ( páter Malý ho pak na Letné opravdu překvapil) a že k neurčitým ideálům, které defakto zdědili od kulturní levice 30. let se dopracujeme nějakou napůl demokratickou, napůl reformistickou cestou.

Učinlivě jsem přikyvoval, koneckonců, oni byli znalci.
Později, když už nebyl šéfem, jsme spolu chodívali na pár decek za rohem od jeho nového, kapitalistického působiště a ukázalo se, že v politice opravdu lítá; byl za nové koště nastrčené k matení davů.

Anarchistická mládež (která z mejdánů odcházela před 22. hodinou) s kterou jsem, ač o kousek starší, chodil do divadel, hospod a na koncerty, stejně jako já čekala rvačku do krve, chaos a zákulisní manipulace ze strany lidí, kteří měli minimálně čtyři roky na přípravu (jak víme, archivy zetóček dal Štrougal zapálit už v roce 72, takže ve špičkách to bylo jasné od začátku normalizace, nejpozději) a defakto drželi moc v rukou (děda Jakeš to hezky zformuloval, když řekl, ďjó vnitro, to je obrovská organizace, tam ani já nevidím) a, shrnuto dohromady: nic dobrého.

Což se nám splnilo.
Někteří od toho utekli, hodně daleko (Boston, Montreal), někteří skočili v metru pod vlak, někteří dělali pro nové staré panstvo totéž co předtím a byli v novém tisíciletí vyměněni za neošoupané a zcela čerstvé dcerky a synky.

Tak daleko jsem samozřejmě viděl už koncem osmadevadesátého, když jsem se díval do tváří (profesionální deformace, vždycky se dívat opačným směrem než dav) státních zaměstnanců, jak jdou a cinkají klíči.

V dějinách umění jsme se učili teorii, která se na kulturní (a obecně i společenský) vývoj dívá jako na sinusovku; osobně jsem si periody mezi uzly (kde probíhá obvykle přerozdělení majetku) v naší epoše odhadl na cca čtvrt století, plus mínus.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Owen Jones, Guardian v debatním pořadu televize BBC Question Time:

No, chová se určitě (Španělsko) jako velmi autoritářský, antidemokratický stát. Podívejte se, vůbec nezáleží na tom, zda podporujete nezávislost Katalánska. To je vlastně irelevantní. Jde o toto: Podporujete právo katalánského lidu svobodně rozhodnout o své budoucnosti, aniž by lidi tahala policie násilím z volebních místností a shazovala je ze schodů. A teď jsme v severní Evropě svědky toho, jak zvolený katalánský vedoucí politik prchá ze své země a žádá o politický azyl a jeho kolegové jsou uvrženi do vězení - toto by mělo zděsit všechny Evropany bez rozdílu. A proto musíme povstat v solidaritě s katalánským lidem.

Podívejte se, tohle je jako právo na rozvod. Jen proto, že podporujete právo na rozvod, to přece neznamená, že si myslíte, že by se všichni měli rozvést. Ale představte si, že máte manželskou dvojici, a jeden z manželů řekne, hele, já mám o našem manželství pochybnosti, myslím, že to nefunguje. Pomýšlím na rozvod. A ten druhý manžel zařve: "Co si to dovoluješ!" Řve do tváře a zakazuje jakoukoliv zmínku o rozvodu a proměňuje život partnera stále více v peklo. V určitém smyslu je právo na národní sebeurčení podobné. Já sám náhodou nezávislost Katalánska nepodporuju, avšak myslím, že Katalánci mají základní demokratické právo rozhodnout, jestli chtějí nebo nechtějí nezávislý stát. Kdyby bývalo Skotsku zakázáno, aby rozhodlo o své budoucnosti, bylo by to z demokratického hlediska šokující. A v dnešní moderní Evropě to minimum, které musejí ostatní evropské vlády udělat, je říci španělské vládě, Přestaňte útočit na voliče. Přestaňte věznit zvolené politiky. Přestaňte upírat svým občanům právo rozhodnout o své budoucnosti. A přestaňte útočit na občanské svobody. A ať si o nezávislosti Katalánska myslíte cokoliv, toto by měl být postoj, který bychom měli všichni podpořit.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

I really wanted to post a remark to appreciate you for all the marvelous pointers you are showing on this website. My particularly long internet look up has now been rewarded with beneficial suggestions to write about with my two friends. I would claim that most of us visitors are unquestionably lucky to exist in a magnificent place with so many marvellous individuals with very helpful hints. I feel rather lucky to have seen the web page and look forward to plenty of more enjoyable moments reading here. Thanks again for everything.
van cleef http://www.vancleefarpels.us.com

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Thank you so much for providing individuals with a very nice chance to read articles and blog posts from this site. It really is very awesome and as well , packed with a good time for me personally and my office friends to visit your website particularly 3 times in 7 days to learn the fresh guidance you will have. And lastly, I am also usually astounded for the unbelievable techniques you serve. Selected 4 tips in this article are basically the simplest I've ever had.
lacoste online shop http://www.lacosteonlineshop.us.com

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

I wish to express my gratitude for your generosity supporting men and women who really want assistance with your issue. Your personal dedication to getting the solution all through came to be astonishingly advantageous and have always made folks much like me to achieve their desired goals. The insightful key points entails so much a person like me and extremely more to my mates. Thanks a ton; from all of us.
foamposites http://www.nikefoamposite.us.com

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Finals previous season, Arsenal's performance <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> is just not very ideal, although your data well, but the efficiency isn't high, and his rear pass error, defensive irvine was manufactured key 3 points are getting to be a "black spots" instant, apparently, in hope that on this to prove himself.

Not any, after the opening, the three points inside database and didn't attack two shots, on your contrary, the knight three points would hit many over there. Garage or consentrate on defense, he para which includes lebron, Irwin, JR., has been people already, also possess successful prevention.

In moving, did well in this Treasury, the ball to your teammate are fed effectively, but Mr Chu in lots of opportunity attack. 04 seconds left in the first quarter, garage dribble on the frontcourt, rhythm, but he's confident the take some steps away from the three-point line and it's necessary to make <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> movements, the ball! This is also the warriors in the primary 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances about the right side of the bottom again in a 3 points!

It is worth mentioning that the opening, the garage right arm was wearing the black gear, it is additionally because his right elbow from the game before the old injury has a relapse, however, with the overall game, he has to pull off protective devices. Gear, this indicates, has affected the take care of, before he took off as i feel much better.

Throughout against lebron James, the defense is progressing very well in his Arsenal, but after he was lebron was a little daughter knocked out, the referee features <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> blown the garage obstructing foul, garage on the soil is various, make action towards referee said lebron elbow.

In breakthrough, garage can be a difficult moves, all kinds of people all the approach up his defense, which include lebron, but Treasury first in many dazzling dribble move Thompson, immediately after air and rival accident cases, the hard to help score.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>Nike lebron soldier 11</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers velvet</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>porsche design shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Throw three points seriously isn't the whole garage day-to-day work, and don't neglect, Stephen curry is the team in assists as well as steals, he averaged 6. 7 assists within the regular season, 14 inside league and the playoffs <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> is usually averaging 9. 3 assists for the reason that league the first! Let's imagine an image, 40 minutes per game from the Treasury, attack launched a large number of times, there are always a number of ball he wasn't inside outside, but the ball inside, attracted a increase... What will happen next? There was a man he is able to tell you the remedy, <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> he called clay : Thompson, from the fantastic state warriors, he made there is much surprise 211 3-pointers, finished third from the league, and that 211 3-pointers, 68 hails from the assists of Stephen curry.

12-13 year to contrast the storage area and ray Allen inside '05 -' 06 -- Allen into 269 3-pointers, and they are the Seattle supersonics. That will year, Allen's 269 associated with 653 three-point shots, shot 41. 2%, as Stephen -- 272 of 600 images in his Arsenal, often 45. 3%; That season, Alan ball attack build 3 ratio is below a quarter, compared with 38. 6% in data source; That year, Allen's assists the phone number 3. 7, less as opposed to Treasury for three allows. So the outline, the image associated with an alternative 3-pointers hand along the garage outline: he not simply completed the sharpshooter history, his teammates for the creation of free-throw chances into; He will also look for opportunities while doing so, through the ball state-of-the-art, stopped for no facilitates 3-pointer of shots. Additionally, he also can complete assists, "create" another pitcher - clay - Thompson! Besides can catch vote, will also urgent stopped, can create more opportunities to some others, this star, unique! I'm <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> afraid, just use "striker" two words are already unable to define Stephen curry, also need to be in with some sort of "great" rhetoric.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>nike kyrie shoes</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>Nike lebron soldier 11</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers suede</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

"I got utilized to my evaluation, " curry remembered,<a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> "people said I has been too short, don't play college basketball, then for that same reason that I can not play in the NBA. People don't believe I can play guard, then said I am not a pure point guard, until October of last year, I also found which the general manager of funny in my experience as the league third good shooting guard. I've got not yet fully engage in their full potential, therefore i set a higher typical to himself, committed to continuously improve for being more outstanding. "

"We've never met you are not <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> him so great shooting everywhere, " warriors coach mark Jackson said, "and rotate, stop and go empty-handed, catch hand, step back, lower-leg, in the face involving two double forced to......, any thought of taking pictures mode, you can see he or she is astonishingly. We have certainly not seen anyone can get to this level, his Steve Nash (microblogging) played a superior level, the two-time MVP merit, shooting is incredible, but it is equally a level. And his or her other like reggie callier, Chris mullin, such while dell and I enjoyed together - Ellis, dell - Arsenal, they are many fantastic striker, but that they didn't garage so complete, this guy is simply no limit. "

Timer along with dance, 6 minutes <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> in addition to 30 seconds, Davis is doing everything we can to towards the garage, but still later step. Garage again to accomplish a beautiful jumper - it's not strictly jumper, his toe will be out of your ground, under the condition from the body is still soaring, use forefinger and middle finger touch to complete the hand. Treasury physique slightly back. This not only makes his moves even more difficult to block, as well as between the ball and floor on an additional 10 degrees Point of view. NBA players to period takes 0. 6 seconds on average, the garage from organizing action to dial the particular ball moves, it solely takes 0. 4 just a few seconds. Fast to make up for your deficiency of the car port height, the ball well stay away from the opponent blocking fly toward the basket in the operation, the look of garage is obviously along with them. His arm still moves when the posture, and of his teammates has begun for you to pose three gestures...

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>nike kyrie shoes</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

From a brought the first <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> soccer ball, a garage at this match: each other spelled out a perfect diamond front, teammate Steve Blake flew to follow up, left the clippers shield darren collison (microblogging) the length between two steps behind their closely, Danny granger may be the only defender in tow line. This is the storage superior court intuition and understanding that embodies: his shot collection. He seems to realize the defensive player from the ideas, can predict his or her next move, then strike before hand. "When other people usually are doing gesture, garage throughout judgment, and the online game, this is Stephen is the better place, in this respect your league may be the best. Find field space, know the place that the defense space will arise, it is the key from the art of his pictures. Because no matter the way good your shots, much more exquisite technology, no space is useless. "ESPN's David thorpe, once wrote in his article.

Garage meticulously <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> observing the defense, he likewise have reason to be thus cautious. Before this, the warriors have had missed 12 goals in 13 shots before, is now 33 for you to 37 behind the clippers, disturbed through the right leg muscle tension of garage after only one of 4. For storage himself, this ball is very important: before a season, he hit a list in NBA history along with 272 grains of several points, if again set up three points today, his three points this season hit number will meet or exceed 200 mark. So that library can be the sixth in a row has at the very least two season hit two hundred grains of three people, at the same moment, still can have three points to continuous hit game streak still 54 games - it will be the warriors team history record.

"I like everything <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> relevant to the shooting, " garage once said in an interview, "but with the highest especially in perfect hand posture. When your person is in good rhythm, from standing in the feet on the floor, his hands to complete an attempt, all series of joint actions are going to be calm and smooth, like waves. It's a superb feeling. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>nike kyrie shoes</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>Nike lebron soldier 11</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Half-court finished,<a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> the garage 12 factors and 4 rebounds 6 aids, Owen 17 rebounds, 2 assists 1 has got the upper hand slightly. But as knight defeat within the second half, even the one-on-one hit his points. In this series, OuWenBen must have certain advantages in counterpoint, much like the finals last year, because season of Christmas wars, with their strong personalized fortunes turned.

But today the warriors of the changes, let knights staggered, also let like one-on-one hit Owen <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> to discover the rhythm. Actually, today more often than not was clay - Thompson Master Owen, although Owen hit a dead before him, but clay height reach or up to a point, limits the Owen's episode. In only a few times when confronted with single singled out inside his Arsenal, although Owen has good performance, but also it's hard to come back for a knight.

Whole play, scored 28 points 6 rebounds and 10 assists inside the Treasury, 6 of 11 three-point <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> pictures. 24 points and 3 rebounds, two assists, Owen has scored 17 points inside first half, he scored seven points within the second half. Facing the big four on the mighty, and only Erika Owen in one-on-one gain garage have chances, but today's garage to complete better.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers camo</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>nike kyrie shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>Nike lebron soldier 11</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>porsche design shoes</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Throw three points isn't the whole garage regular work, and don't neglect, Stephen curry is the actual team in assists in addition to steals, he averaged 6. 7 assists inside the regular season, 14 within the league and the playoffs <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> will be averaging 9. 3 assists for the reason that league the first! Let's imagine a picture, 40 minutes per game in the Treasury, attack launched dozens of times, there are always a number of ball he wasn't from the outside, but the baseball inside, attracted a twice... What will happen and then? There was a man they can tell you the reply, <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> he called clay -- Thompson, from the golden state warriors, he made this year 211 3-pointers, finished third within the league, and that 211 3-pointers, 68 comes from the assists of Stephen curry.

12-13 year to contrast the shed and ray Allen throughout '05 -' 06 -- Allen into 269 3-pointers, and they are the Seattle supersonics. That will year, Allen's 269 of 653 three-point shots, shot 41. 2%, as Stephen -- 272 of 600 images in his Arsenal, up to 45. 3%; That yr, Alan ball attack generate 3 ratio is less than a quarter, compared having 38. 6% in data bank; That year, Allen's assists the quantity 3. 7, less as opposed to Treasury for three helps. So the outline, the image of your alternative 3-pointers hand decrease the garage outline: he not just completed the sharpshooter track record, his teammates for the creation of free-throw prospects into; He will also look for opportunities as well, through the ball development, stopped for no allows 3-pointer of shots. Additionally, he also can go assists, "create" another glass pitcher - clay - Thompson! Not only can catch vote, will likely urgent stopped, can produce more opportunities to other people, this star, unique! I'm <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> afraid, just use "striker" two words happen to be unable to define Stephen curry, also have to be in with a "great" rhetoric.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Finals previous season, Arsenal's performance <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> seriously isn't very ideal, although the data well, but the efficiency just isn't high, and his back pass error, defensive irvine was created key 3 points have grown a "black spots" time, apparently, in hope that within this to prove himself.

No, after the opening, the three points inside database and didn't hit two shots, on the actual contrary, the knight several points would hit a lot of over there. Garage or focus on defense, he para which includes lebron, Irwin, JR., may be people already, also get successful prevention.

In driving, did well in the particular Treasury, the ball to a teammate are fed correctly, but Mr Chu in numerous opportunity attack. 04 seconds left inside first quarter, garage dribble towards the frontcourt, rhythm, but he could be confident the take a couple of steps away from the three-point line and it is necessary to make <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> techniques, the ball! This is usually the warriors in the 1st 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances about the right side of the beds base again in a 3 points!

It is worth mentioning which the opening, the garage correct arm was wearing some sort of black gear, it is also because his right elbow within the game before the old injury incorporates a relapse, however, with the action, he has to lose protective devices. Gear, seems like, has affected the manage, before he took off while i feel much better.

With against lebron James, the defense is performing very well in his / her Arsenal, but after he was lebron was a young knocked out, the referee has <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> blown the garage stopping foul, garage on the bottom is various, make action on the referee said lebron knee.

In breakthrough, garage is usually a difficult moves, many people all the means up his defense, which includes lebron, but Treasury first in lots of dazzling dribble move Thompson, soon after air and rival wreck cases, the hard for you to score.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>nike kyrie shoes</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>porsche design shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers camo</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

"I got helpful to my evaluation, " curry remembered,<a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> "people said I was too short, don't engage in college basketball, then for the same reason that Could not play in the NBA. People don't believe I can play guard, then said I am not just a pure point guard, until October of not too long ago, I also found which the general manager of funny in my experience as the league next good shooting guard. I've got not yet fully enjoy their full potential, i really set a higher typical to himself, committed to continuously improve to become more outstanding. "

"We've never met a person with <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> him so great shooting everywhere, " warriors coach level Jackson said, "and move, stop and go empty-handed, capture hand, step back, calf, in the face involving two double forced in order to......, any thought of firing mode, you can see he's astonishingly. We have certainly not seen anyone can accomplish this level, his Steve Nash (microblogging) played a high level, the two-time MVP prize, shooting is incredible, but it is usually a level. And their other like reggie cooper, Chris mullin, such while dell and I played together - Ellis, dell : Arsenal, they are all fantastic striker, but they will didn't garage so thorough, this guy is no limit. "

Timer and also dance, 6 minutes <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> and 30 seconds, Davis is doing everything we can to near to the garage, but still later step. Garage again to perform a beautiful jumper - it isn't really strictly jumper, his toe will be out from the ground, under the condition in the body is still soaring, use forefinger and middle finger touch to accomplish the hand. Treasury entire body slightly back. This not only makes his moves even more complicated to block, as well as between your ball and floor a great additional 10 degrees Position. NBA players to occasion takes 0. 6 seconds usually, the garage from organizing action to dial your ball moves, it only takes 0. 4 a few moments. Fast to make up to the deficiency of the storage height, the ball well steer clear of the opponent blocking fly toward the basket at the same time, the look of garage is usually along with them. His arm still moves once the posture, and of their teammates has begun for you to pose three gestures...

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>lebron soldier 11</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers suede</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

A couple steals in his Arsenal, <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> in the first one fourth, and the two steals to garage a complete of 106 times from the playoffs career steals, which transcends the rick Craig, became the steals inside the history of the warriors team inside playoffs.

Garage into seven three-pointers within the game, this also let his or her playoff three-pointers hit number nearly 261, match the Robert horry, ninth three points in playoff record list. Distance comes 9th Chauncey billups, he furthermore only six three points.

37 points in simply three games, came <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> one's, and this is his in 2010, including playoffs) eighth score 35 + sport with three alone, a lot more than 7 times of Russell westbrook, top of the league.

So many record the primary world war, there is no doubt the game can be considered the garage in this series played the best game. The first a few games, garage is averaging twenty-seven. 3 points and four. 7 rebounds, 6 facilitates, shooting 40. 3% and 35. 3% from a few, compared with the typical season shooting stage, a clear degree of decline, though the game, garage completely nuts. The blazers in many players to hound your pet, but no one could disturb his rhythm. Storage area, as it were, in the game again to uncover "day day" feeling.

11 three-point brand out hand, hit <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> seven goals, including vast miles of three points. Wearing warriors baseball hat sitting within the stands to watch your old garage, it also appears to get son's playing god appear to be some incredible performance. The lens towards old garage, he couldn't help but shook the head.

Of course, regardless of other people think, garage three points for his or her own performance with overall confidence. In the 3 rd quarter the warriors with 88-58 big lead this blazers, garage outside the three-point line again, the ball from the one hand, he / she turned back field, the ball firmly into your basket, the whole pandemonium. Can put the three points on this state, the other party can say what?

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers suede</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Knight's strategy clearly, today is in order to cling to garage, never give him any possibility, and Kevin durant is always one-to-one with defense. But garage or under heavy defensive search for opportunities, such as face <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> low, he mobilized, operate the other fear his circumference ability garage easily obtained two points.

The last 80 seconds from the first half, durant missed shots from outside, the actual basket three players usually are knights, including Thompson, lebron, subsequently, the Treasury rushed in to the basket from the very long position, unexpectedly the offensive rebounds in the knight encirclement! Then he points ball durant, exactly who finished scores!

And the other half, knight to defensive strategy is apparently shaken, they don't have an excessive amount double again, help, strangely enough, JR in 1 upon 1 against Arsenal, and directly put the garage was pushed towards the ground.

Sure enough, the actual knight defensive shaken <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> right after scoring started rising with his Arsenal, outside his / her 3-pointer by continuous, during those times he was given the ability to just like Kevin durant got chance inside first half. After three points inside database is still struck, he this section one bomb beneath 14 points.

Today can be June 1, the time <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> would be the international children's day, it seems in the "primary school" is just about the holiday today.

Small garage finish I rested a lot of the holiday to battle, he could be still the contribution for the brilliant stroke, but likewise pass a 3-pointer by means of Kevin durant. The final 3 minutes, garage off in advance of schedule, because the online game had no suspense.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>Nike lebron soldier 11</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost adidas</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Throw three points is not the whole garage everyday work, and don't overlook, Stephen curry is the team in assists and steals, he averaged 6. 7 assists within the regular season, 14 inside the league and the playoffs <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> is usually averaging 9. 3 assists as the league the first! Let's imagine a photo, 40 minutes per game from the Treasury, attack launched a large number of times, there are always several ball he wasn't inside outside, but the golf ball inside, attracted a two times... What will happen subsequently? There was a man they can tell you the answer, <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> he called clay - Thompson, from the golden state warriors, he made this season 211 3-pointers, finished third inside league, and that 211 3-pointers, 68 comes from the assists of Stephen curry.

12-13 season to contrast the garage and ray Allen inside '05 -' 06 : Allen into 269 3-pointers, and he or she is the Seattle supersonics. That year, Allen's 269 involving 653 three-point shots, photo 41. 2%, as Stephen - 272 of 600 shots in his Arsenal, as high as 45. 3%; That 12 months, Alan ball attack create 3 ratio is a lot less than a quarter, compared with 38. 6% in repository; That year, Allen's assists the amount 3. 7, less than the Treasury for three helps. So the outline, the image of your alternative 3-pointers hand lower the garage outline: he not only completed the sharpshooter background, his teammates for their creation of free-throw possibilities into; He will also look for opportunities while doing so, through the ball cutting-edge, stopped for no facilitates 3-pointer of shots. Additionally, he also can go assists, "create" another pitcher - clay - Thompson! Not simply can catch vote, will even urgent stopped, can produce more opportunities to others, this star, unique! I am just <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> afraid, just use "striker" two words are actually unable to define Stephen curry, should also be in with some sort of "great" rhetoric.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram</a&gt; <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Particularly for Jordan Brand, the stars of the sneaker game will align at the upcoming 2020 NBA All-Star Weekend in Chicago. There鈥檚 no question that the Jumpman has some series programming in the works for that span of time in February, with perhaps the biggest ticket item being the looming collaboration between the two Chicago stalwarts in the form of the Off-White Air Jordan 5. Seen here for the first time, Virgil Abloh鈥檚 take on the 1990 silhouette (which celebrates its 30th Anniversary next year) features a synthetic upper fully replacing the black suede with circular windows touching on the polka-dot trademark of the Off-White label. Even the fully-reflective tongue achieves some of that 鈥渞ebuilt鈥?look as the high-vis layer looks to be stitched onto the exterior of the tongue. Furthermore, this first look at the Off White Jordan 5 also suggests that the icy soles will arrive pre-yellowed for more of that thrifted look. Closer looks at this collab are sure to follow soon, so stay tuned.
Grab one more look at the pair right here and take a look at our store list below to help secure your pair this Saturday, November 23rd.
google4.com google5.com google6.com Particularly for Jordan Brand, the stars of the sneaker game will align at the upcoming 2020 NBA All-Star Weekend in Chicago. There鈥檚 no question that the Jumpman has some series programming in the works for that span of time in February, with perhaps the biggest ticket item being the looming collaboration between the two Chicago stalwarts in the form of the Off-White Air Jordan 5. Seen here for the first time, Virgil Abloh鈥檚 take on the 1990 silhouette (which celebrates its 30th Anniversary next year) features a synthetic upper fully replacing the black suede with circular windows touching on the polka-dot trademark of the Off-White label. Even the fully-reflective tongue achieves some of that 鈥渞ebuilt鈥?look as the high-vis layer looks to be stitched onto the exterior of the tongue. Furthermore, this first look at the Off White Jordan 5 also suggests that the icy soles will arrive pre-yellowed for more of that thrifted look. Closer looks at this collab are sure to follow soon, so stay tuned. Grab one more look at the pair right here and take a look at our store list below to help secure your pair this Saturday, November 23rd. The South Korean entertainment industry 鈥?even despite its overwhelming spike in popularity the past few years 鈥?almost never intersects with the world of sneakers, and with its arguable heyday barren of any collaborations of their own, it鈥檚 a welcome sight to see its once indefinite dry spell broken by one of the most legendary: G-Dragon. Born for stardom and a product of near exhaustive idol training, the Big Bang leader has become a style icon through and through with an upcoming Nike collaboration further immortalizing his lengthy, accolade-ridden career. The Air Force 1 鈥淧ara-Noise鈥?is almost entirely exemplary of his own personality and taste through a canvas already known as one of his key favorites; uppers, dyed with a loosely adhered paint, wears off to reveal an artwork of his own design, one that mirrors the motifs of the similarly adorned insole graphic. Swooshes, midsoles, as well as the lining are left colorless with few embellishments, leavening some of the artist鈥檚 trademarks like his own PEACEMINUSONE insignia as well as some paint streaks along the bottom.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hello. And Bye.

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.