Americký senátor

Autor

Senátor Rand Paul navrhl zablokovat prodej armádních vrtulníků Česku.

Sice to nemá žádnou naději na úspěch, ale nebylo by to krásné? Babiš by zůstal kamarád s Trumpem, bo by to nebyla jeho vina,  nemuseli bychom si kupovat předražený šrot, senátor by byl bojovníkem za mír a všichni by byli spokojení. 

Pane senátore - Na zdraví, ať se Vám to povede. 

 

Vidlák

 

Komentáře

Trvalý odkaz

Pane Vidlák.
Možná to chtělo udělat,tipovací soutěž,který,nebo co vyhraje.
Pokud víme,armáda musí utratit,tolik a tolik mld.
Podle mne,vrtulníky budou.

Trvalý odkaz

I kdyby vrtulníky nebyly, ale prachy prostě do USA půjdou a hotovo, procenta jsou procenta, jinak obchodní válka a sankce a problémy a domácí opozice do ulice víc a více.......

Fakt ta Konečná je svým projevem konečná, kdo má čas pusťte si ČT 24 včera večerní debatu s Davidem od 1:18:00 až po to její rozčílené"nestrašte lidi".
Komunistka se teď soudí pro urážku majestátu, protože všichni tam v Bruselu naprosto ale naprosto PRÁVNĚ nezávazně si jen zahlasovali za lidská práva a Okamura to nechce ocenit. Bod 23 vůbec NIC neznamená, pomáhat se bude a to všude, kde to někomu vynese prachy. LID bude držet hubu a krok a platit.....prý...Protože kdo to pročte skutečné celé, tak o prachy jde v první řadě...jo jasně ještě o lidská práva lidí afrického původu...

http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/TA-8-2019-0239_CS.html?fbc…

z českých europoslanců hlasoval pro:
Martina Dlabajová (ANO), Dita Charanzová (ANO), Petr Ježek (ANO), Pavel Telička (ANO), Jan Keller (ČSSD), Miroslav Poche (ČSSD), Olga Sehnalová (ČSSD), Jaromír Kohlíček (KSČM), Kateřina Konečná (KSČM), Jiří Maštálka (KSČM), Luděk Niedermayer (TOP 09), Stanislav Polčák (TOP 09), Jiří Pospíšil (TOP 09), Jaromír Štětina a KDU.

Keller je takový Jeckyll v komentářích, v hlasování pak Hyde, jak to vypadá. Nebo se to jen zdá? Bruselská schizofrenie?

In reply to by Anonym (neověřeno)

Trvalý odkaz

Dlouho jsem mu fandil, i když tu a tam dle mého udělal nějakou botu. Pak mě tu jednou někdo zlehka popošťouchnul a tak jsem si na něj dal pozor a je to stejná svině, jako všichni ostatní. Držka plná keců a nakonec odhlasuje klidně i popravu vlastního národa.

Trvalý odkaz

Jeden vrtulník UH-60 Black Hawk má vyjít na 1,5 mld. Kč. Slováky vyšel na 650 milionů. Armáda ČR nakonec žándé vrtulníky nekoupí, protože nebudou peníze. https://www.e15.cz/domaci/na-vrtulniky-ze-spojenych-statu-chybeji-peniz…
Nekoupí ani tanky, protože je nechce Miloš Zeman.

Naše obranná strategie pak bude překvapivě levná a geniální. Případný agresor nás obsadí a čeští politici mu všechny dodávky zásob rozkradou. Co zbude, ukradnou sběrači šrotu. Do zahraničí vyšleme jako odborníka na finance Miroslava Kalouska a ten ekonomiku našich spojenců spolehlivě rozloží, takže nakonec se rádi stáhnou z ČR.

Trvalý odkaz

Myslí si ještě někdo soudný, že s těmito současnými poslanci jde EU reformovat?

Trvalý odkaz

K přečtení ZDE: https://www.congress.gov/bill/116th-congress/senate-joint-resolution/24…

Návrh podpory senátorovi prostřednictvím e-mailu:

Dear Mr. Rand,

we welcome your initiative to cancel the sale of helicopters and accessories to the Czech Republic as expressed by your resolution no. S.J.Res.24 — 116th Congress from 05/14/2019.
You are absolutely right, the sale is not in the US interest, neither CZ.

With very best regards

Franta Fanda Ameriky

Ti kdo náhodou nevládnou jazykem imperialistů, použijí v případě zájmu překladač Google.

In reply to by Laco G. Mlynář (neověřeno)

Trvalý odkaz

Podle mého názoru si spletl Česko s Čečenskem.
(Ostatně je možné, že my zaplatíme těch pár miliard a vrtulníky budou nakonec dodány do toho Čečenska, v rámci amerického boje proti putinovskému globálnímu terorismu a za naplnění práva na sebeurčení tamního českého lidu.)

Vrtulníky Sikorsky UH-60 Black Hawk už Čína dávno užívá a zbraňové systémy si už určitě dávno prohlédli nebo zkopírovali v Afgánistánu, Brazílii, Kolumbii, Mexiku, Malajsii nebo Thajsku. Malajsie má dost velkou čínskou komunitu, tak už dávno všechno vědí a o Zemana nejde. Pravdu má nejspíše Asfaltový holub, že si americký senátor spletl ČR - Česko a Čečnu, jak je dobrým zvykem i amerických generálů . Zajímavé je, že důkaz jejich tuposti už z internetu zmizel.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.