Historie US Army - 4. (a poslední) díl

Autor
Štítky

2000 - Převrat v Bělehradě. Američané nakonec svrhli nenáviděného Miloševiče.

2001 - Invaze do Afghánistánu. Typický program Američanů: mučení, zakázané zbraně, hromadné zabíjení civilistů, ujištění o blížící se rekonstrukci země, používání ochuzeného uranu, a nakonec vycucaný z prstu „důkaz“ o angažovanosti bin Ládina v teroristických útocích 11. září 2001, který je založen na pochybném videu se špatným zvukovým signálem a zcela odlišným člověkem od bin Ládina.

2001 - Američané se honí po celé Makedonii za albánskými teroristy z Kosovské osvobozenecké armády, kteří byli vyškoleni a vyzbrojeni samotnými Američany v boji proti Srbům.

2002 - Američane zavádí vojska na Filipíny, jelikož mají strach z občanských nepokojů.

2002 - 2004 - Venezuela. V roce 2002 se tam uskutečnil proamerický státní převrat, opozice nelegálně svrhla populárního prezidenta Huga Cháveze. Hned další den začalo lidové povstání na podporu prezidenta, Chávez byl zachráněn z vězení a vrátil se na svůj post. Nyní tam probíhá boj mezi opozicí, podporované Američany a vládou. Venezuela je bohatá na ropu. Navíc není tajemstvím, že Hugo Chávez byl nejlepším přítelem kubánského vůdce Fidela Castra. A Venezuela je jednou z mála zemí, která otevřeně kritizovala americkou zahraniční politiku. Například v dubnu 2004, ve svém projevu na shromáždění u příležitosti výročí vojenského převratu v zemi, Chávez řekl, že moc ve Washingtonu zachytila imperialistická vláda, která v zájmu dosažení svých cílů je připravena zabíjet ženy a děti.

2003 – „Protiteroristická operace“ na Filipínách.

2003 - Irák.

2003 - Libérie.

2003 - Sýrie. Jak už to tak bývá v záchvatu vášně, USA začne ničit obětní zemi (v tomto případě, Irák), ale také okolní země. 24. června Pentagon oznámil, že možná zničili Saddáma Husajna nebo jeho nejstaršího syna Udaye. Podle vedoucího americké armády, dron Predator zasáhl podezřelou konvoj. Jak se ukázalo, při honbě za představitelem bývalého iráckého režimu, americká armáda působila v Sýrii. Americká vojenská jednotka uznala střet se syrskou pohraniční stráží. Byli použiti parašutisté. Ze vzduchu kryla přistání speciálních sil letadla a vrtulníky.

2003 - Převrat v Gruzii. Přímou pomoc gruzínské opozici poskytoval americký velvyslanec v Tbilisi, Richard Miles, to znamená, že to bylo provedeno se souhlasem Bílého domu. Mimochodem, Miles byl už dlouho nechvalně známý jako hrobník režimů: byl velvyslancem v Ázerbajdžánu když k moci přišel Hejdar Alijev, byl v Jugoslávii při bombardování a při svržení Slobodana Miloševiče, byl v Bulharsku, když parlamentní volby vyhrál dědic trůnu Simeon Saxe-Coburg Gotha, který zůstal v čele vlády. Kromě politické podpory, Američané podporovali opozici i finančně. Například Sorosova nadace přidělila 500 000 dolarů radikální opoziční organizaci „Kmara“ („dost“). Ten taky financoval oblíbenou opoziční televizní stanici, která hrála klíčovou roli v podpoře „růžové revoluce“ a říká se, že poskytoval finanční podporu mládežnické organizaci, zodpovědné za pouliční protesty. Kromě toho, podle „Globe and Mail“ právě za peníze Sorosových organizací do Tbilisi na speciálních autobusech z různých měst sváželi opozičníky, a uprostřed náměstí před parlamentem byla postavena obrovská obrazovka, před kterou se shromažďovali odpůrci Ševarnadze. Podle dokumentu byli před svržením Ševarnadze v Tbilisi speciálně studované metody organizování masových protestů v Jugoslávii, které vedly k rezignaci Miloševiče. Podle „Globe and Mail“, prezident Gruzie Michail Saakašvili, který získal právnický titul v New Yorku, osobně podporuje vřelé vztahy se Sorosem. Čečenští rebelové, přijatí do služby gruzínské armády získávají od Sorose bonus k platu.

2004 – Haiti. Protivládní protesty pokračovaly na Haiti během několika týdnů. Povstalci obsadili hlavní město Haiti. Prezident Jean-Bertrand Aristide uprchl. Útok na hlavní město Port-au-Prince bylo odloženo na žádost Spojených států. Amerika zavádí armádu.

2004 - Pokus o převrat v Rovníkové Guineji, kde jsou slušné zásoby ropy. Britská zpravodajská služba MI6, CIA a španělské tajné služby se snažily propašovat do této země 70 žoldáků, kteří měli svrhnout režim prezidenta Theodore Nguema Mbasogo Obisango s podporou místních zrádců. Žoldáci byli zadrženi a jejich vůdce, Mark Thatcher (mimochodem, syn samotné Margaret Thatcherové!) našel útočiště ve Spojených státech.

2004 - Proamerický převrat na Ukrajině

2008 - Rusko-gruzínská válka.

2011 – Tunis.

2011 – Egypt.

2011 - Libye. Nálety NATO uvrhly tuto kdysi podle afrických standardů prosperující zemi zpět do středověku, a co hůř, ponořily ji do občanské války. Západ použil vojenské síly, aby tu instaloval poslušný, leč nepopulární režim neschopný si poradit se zakořeněnými náboženskými a kmenovými rozepřemi, které zemi trhají na kusy. Libyjská ropa a plyn byly hlavním cílem vojenské intervence NATO ve jménu ušlechtilého cíle osvobození obyčejných Libyjců od diktatury plukovníka Kaddáfího

2011 - Arabské jaro.

2011- Sýrie  www.vlastnihlavou.cz/syrie-pravda-o-syrii-syrska-opozice/ )

Na území USA se boje prakticky nikdy vedly. Skoro nikdo nikdy Ameriku nenapadl. Slavný Pearl Harbor (Hawai), který byl napaden Japonci během druhé světové války, bylo obsazené území, které Američané sami zdevastovali o kousek dřív. Jediným útokem další země na Spojené státy byla válka za nezávislost na Británii na konci 18. století a britský útok na Washington v roce 1814.

 Od té doby veškerý teror pochází ze Spojených států a nebyl nikdy potrestán.

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Paní Rejpalka.
Smutné čtení a co slyšíme od Trumpa,nemíní s tím skončit.
Až budete popisovat Ukrajinu,tak to bude podobné,váleční stav tam bude udržován také,jak třeba v Afghánistánu,Iráku,Libyi,Sýrii.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

zdejší Donald zašle článek, nebo sepíše jeden jediný relevantní příspěveček, že aspoň něco z výše uvedeného není pravda a Rejpalka je stará a blbá kráva, která přetiskuje lži a pomluvy o soudruzích z Eméryky. A Vidlák, že je starý a blbý kravák, který to pouští na sklo, a tak dále.
A ono nic...
Jsem si původně myslel, že je normální...
Njn., mýliti se je lidské.

A taky mi není jasné, jak může někdo v kontrapunktu vřískat o strašlivé sovětské okupaci Československa...
K tomu jen takovou perličku.
Když jsem si při debatě na toto téma dovolil upozornit svou poměrně blízkou příbuznou na souběžně probíhající vietnamskou válku a excesy udatných american boys (my Lai a spol), přestala se mnou jakkoli komunikovat.
Njn. lidi jsou různí, že jo...

Zatím bez slepic

Targus rozkope příbuzné bábovičky a čeká, že s ním bude komunikovat? To by jí mohl rozstřílet celoživotní dílo, jí budovaný obraz světa vlastně od narození. Takový šok by nemusela přežít. Brát lidem iluze se nikdy nesetká s oceněním, ale vždy jen s nenávistí, že jim ten ošklivý, starý, hloupý tvor sebral jejich svět, ve kterém se možná cítili nepohodlně, ale v novém světě se neumí orientovat. A v té chvíli hledají nový návod na život, někdo bibli a někdo korán.
Stejně je to i dnes. Za vše může Zeman a Babiš, a až zmizí, zavládne pravda a láska (PAL) vůkol po lučinách a borech. Jenže tak to není. Až jednoho dne oba zmizí z politiky, a takový den nastane, všichni demonstranti rázem zjistí, že jsou na tom úplně stejně jen bez Zemana a Babiše.
Klasickým případem takového nemyslícího trouby je Tomáš Halík nebo Jiří Pehe. Napřed nadávali na Václava Klause staršího (i když mnohdy oprávněně), a když skončil coby prezident, našli si nový cíl Zemana!
Nebo ČSSD. Ta se také nedokáže poučit a můžeme jí říkat horem dolem, co dělá špatně, stejně naslouchá raději radám Pocheho a Petříčka, Sobotky, Špidly a to pořád, i když se rady neosvědčily. Podle Eisteina platí: „Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“ ČSSD opakuje stejné chyby a diví se, že jí ubývají voliči. Je jako ta Targusova příbuzná, chtějí žít ve svém světě a když se jim v něm žít nedaří, obviňují všechny kolem sebe, ale nikdy sebe samé!

Zatím bez slepic

Zrovna, ty dva bych za "nemyslící trouby" nepovažovala,
spíš jsou správně progresivisticky současně "vyčůraní" a možná i skutečné zapálení, čerti vědí......ti nežijí v iluzích.
Ona ani ta Templetonova "Nobelovka" za náboženství Halíkovi nepřistála bezdůvodně....
A agenti se jako krytí živí různě, nezapomínejme že Pehe měl "politický" azyl v USA po roce 1980...

Těm dvěma to myslí "politicky" a prostě si vybrali a jistě dost dobře chápou, za co berou plat.

To příbuzná Targuse je na tom hůře, té se jednou zhroutí její iluze o světě a ještě ji to i překvapí..parafráze na Vidláka!

Zatím bez slepic

In reply to by MAJKA (neověřeno)

Trvalý odkaz

Majko,
myslím, že hloupí jsou, protože jejich činnost jejich zaměstnavatelům velmi škodí. Jsou dostatečně inteligentní, aby jim byl někdo ochoten za jejich bláboly platit, ale ne dost, aby někoho přesvědčili. Jinak by nepoužívali tak hloupé argumenty. a ty ceny, oceňuje se navzájem stejná skupina lidí. Pokud nějakou Nobelovku získá Greta Thurnberg, bude tím chytřejší? Ne, jen bude oceněná. Václav Havel získal spoustu čestných doktorátů, ale chytřejším se nestal.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vzhledem na to, s jakým úspěchem tu eu a us propagandu dělají, tak jsem přesvědčený, že ty dva a Jakuba Jandu platí zloduch Putin osobně.

Zatím bez slepic

In reply to by MAJKA (neověřeno)

Trvalý odkaz

Majko, už už jsem chtěla reagovat na Gerda a Halíka a jim podobné a všimla jsem si, že jste mne předešla. To opravdu nejsou "troubové" to jsou docela zaprodané osoby, není co dodat k Vašemu komentu. Protože jsem stará a blbá, nedohledám různé odkazy na jejich temné vazby a řídící orgány, ale pozadí je myslím všem jasné, koho úkoly plní - já jen dodávám, že se takto veřejně ztrapňovat nestydí

Zatím bez slepic

Já to odcházení DT z kolektivu "starých a blbých" dovedu pochopit. (jeho text "je čas opustit KYDY".)

Když jsem odcházení viděla minule poprvé, dokonce jsem ho písmenky přemlouvala, aby neodcházel, jeho věcné komentáře mne bavily.

Co mi ale přijde maličko divné, že ten několikrát prý už takto znechuceně z Kydů odcházející člověk, musí furt zas a znovu při tom svém odcházení "práskat dveřma". Proč prostě nemůže odejít potichu?

A už spíš za "diagnozu" považuji, když takový "zhnusený" zase po čase jako by nic znovu a znovu přijde (beze slova "sorry") mezi ty blbce.

A opakovaně chce, aby ho nedráždili svou blbostí či jiným názorem, než má on, protože on to nesnese je přece DT.
Nomen omen a dal si je sám..........

Prostě každý z nás je nějaký a třeba časem i DT překvapí i nějakým článkem, ale to bychom se asi museli zlepšit a stát se méně chybujícími méně starými a méně hloupými a Vidlák by musel přestat také řešit spory zabijačkou...a vůbec DT dráždit, takže asi NIC.

PS k příbuzné:
Ano i zde už byl minimálně JEDEN, co pro něj začaly okupace až 1968 u nás a ve světě až po roce 1990, aby se debata Golan vůbec netýkala...prostě "naši" parchanti můžou.............

Zatím bez slepic

Nebyla kdysi v SSM nebo je to nějaká ta mladá generace s diplomem z papouškovaní.

Zatím bez slepic

Ano je to námět nejen pro zemědělce,
potravinová soběstačnost je základ suverenity státu,
to samé voda a energie.....vše souvisí se vším.
Jenomže vykládejte to lidu, co si přece vše koupí a levněji v supermarketu.
Dokonce i v mojí rodině to mnozí i vzdělaní i původem zemědělským už takto říkají....a ani na vteřinku se nezamýšlí a když zavrtám, dopadnu jako ten Targus s příbuznou....

Už na počátku jsem psala, že nemusí jít o AB, ale o Agrofert a ono by stačilo i pouhé jeho nepřátelské převzetí, není nutné ho hned zlikvidovat, ale ovládnout a přes něj cíleně nad zemědělstvím a zemědělci v ČR panovat.
Nakonec ty EU dotace to už léta dělají .......

Zatím bez slepic

Tak jako zbrojní výroba,hutní výroba,textilní výroba a další,podobně byl i v zemědělství řízený rozklad.
Takže,kdo ten rozklad řídil,věděl co bude nasledovat a zrovna Agrofert lacino k majetku přišel.
Právě i ten Telička,jen postupoval podle instrukcí z republiky a ještě si pamatuji na výjezdy Klause po republice,tak vím jaký měl odpudivý názor na zemědělství.Proto co mám různé zprávy,když má některé ZD problémy,tak nad ním poletují Babišove supy.

Zatím bez slepic

Gerde,
příběh o vodopádu je výborná ilustrace - nicméně upozorňuji, že podle statistiky otevírá doporučené odkazy v průměru každá dvaačtyřicátý čtenář (na našem dvorku nejspíš tochu víc), typnu si, že jej zde asi tak čtyři lidé otevřeli. Dva z nich budou milovníci přírody, vodopádů či jiných vodotečí.
Já článek doporučuji, což může být pro někoho varováním.
(Článek má úvod, stať i závěr. :-) Kromě toho autor umí psát.)

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

Já. Četl. Milovník vodotečí s prutem v ruce, vodopády mě ale avšak nezajímají, dost blbě se v nich chytá, brko jest poněkud neklidné.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

žeru se stolu vše
karbenátky kafe třešně
nemusím vypadat fešně
a až budu plný
zajdu mezi vlny.
Lopatku wehrmachtu beru
a na ostatní xeru
budu ji tupit ostří
a potom řeknu Prostři
stůl v jantarové komnatě
už máme aji na gatě.
Tady je bohatá země
velmistře můžeš ke mně
pozvu tě na ovesné vločky
a dám ti pytel čočky.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Už je to tady! už je to tady!
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Benesovy-dekrety-musi-pry…
"„Bylo by na čase, aby byly odstraněny. Když budou zrušeny, co se stane? Z nás to (majetek) už stejně nikdo nebude chtít zpět,“ je přesvědčen. Šlo by podle něj především o silné symbolické gesto. „Dekrety musí pryč. Právo na vlast přece nemůžete nikomu vzít,“ zdůrazňuje a do očí se mu hrnou slzy"

Nebudou chtít ty majetky. Ty malé. O ty velké je docela zájem, dekrety, nedekrety.

Zatím bez slepic

Zrušit tzv. Benešovy dekrety je vynikající nápad. Ovšem, jen jako experiment by to před tím chtělo zrušit II. světovou válku a vrátit se do léta roku 1938. Má to jen jedinou, ale podstatnou vadu, Benešovy dekrety by se rušit nedaly, žádné by nebyly.
Někdy mně připadá, že je svět plný Chocholoušků.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Chtěla bych upozornit na výborně zpracované pojednání ke stému výročí podepsání Versailleské smlouvy. Autor: Slim
Je to dlouhé, ale velmi poučné pro ty, kterým není lhostejná budoucnost Evropy.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/06/28/versailles-1919-dil-i/

Zatím bez slepic

Připojuji se. Stojí za přečtení.

Trpké konce bývají zabudovány většinou již do radostných počátků.

Mladí, kteří horují za nové radostné počátky, by měli brát na vědomí zkušenosti starších, kteří mají za sebou jak ty radostné počátky, ale i ty trpké konce.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Fiala ke setkání Trupa s Kimem:
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/vip-blogy/trump-s-kimem-potreti
Pokud to je tak, jak se Fiala domnívá bylo by to pro svět dobré.
Mnohé naznačuje, jak byla schůzka v podstatě tajně zorganizována.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Aniž bych se chtěl dotknout pana Trumpa (toho našeho, nikoli toho tlučhuby z bílé chatrče u Potomacu), napsal bych, že je součást sebeobranného mechanismu každého člověka, vytvářet si kolem sebe určitou bublinu. Ta mu umožňuje vidět svět nikoli takový, jaký je, ale takový, jaký si přeje, aby byl. Je to pochopitelné a omluvitelné, protože když se pokusíte poodkrýt ten závoj, který lidské vědomí často buduje zcela automaticky a podaří se Vám uvidět svět takový, jaký skutečně je, může to s vámi lze dopadnout. Pan Pratchett v geniálním překladu pana Kantůrka tomu říkal „ostřízlivění“.

Jsem zvědavý, vždy jsem chtěl vědět, jak věci skutečně fungují. Jenže poznání si vybírá svou, leckdy velice krutou, daň. Snažíte se zahlédnout dál, než vidí jiní, snažíte se pochopit principy a děje, které zdánlivě nedávají smysl, snažíte se poznat, kdy se začíná otevírat další Overtonovo okno. A to nejdůležitější při tom vše je, pokusit se z toho všeho nezbláznit. Někdy si připadám, že se tak již stalo. A opravdu nevím, nakolik jsem ještě normální v rámci toho, co lze za normální považovat. Jsem ještě příčetný? A nezdá se mi to všechno? To vše jsou otázky, které si kladu, protože upřímně, dámy a pánové, mám dojem, že jsem se probudil to pěkně ošklivé noční můry.

Uvidím třeba nadpis článku:
https://magazin.aktualne.cz/cech-uz-12-let-zachranuje-historickou-zrice…

nebo článek o Husitech v MF Dnes, příloze Víkend.

Ten první jsem ani nečetl. Červená lampička se mi rozsvítila již při slově „Sudety“. Všímáte si, jak se to slovo začíná všude nenápadně skloňovat?
Ten druhý článek jsem rychločtením prolousknul do momentu, kdy uvědomělý autor začal přirovnávat husity k islámskému státu. Další červená lampička. O zvěrstvech vůči husitům, často jen ženám a dětem, se v článku nedočtete. Zato se tam dočtete o všem možném a jiném, včetně knížete.

Ta lampička v poslední době svítí prakticky neustále. A svítí, protože jsme ve válce. Válka, která útočí na naši drahou zemi, vlast, historii (omylem jsem před opravou napsal hustorie, což by mohla být zkrácenina slova „husitská historie“). Přichází často nepozorována a hlavně nezvána do našich domovů a rodin, snažíce se rozvrátit ty nejzákladnější kameny, na kterých jsme žili posledních téměř 13 století. Nemohu nevzpomenout na Franze Werfela a jeho stať: „Co Češi dali Evropě“

http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/co-Cesi-dali-Evrope-170405.htm

Stať byla napsána v předvečer té zatím nejhorší války v dějinách lidstva. Napíše dnes někdo něco podobného? Uslyšíme hlas, který se zastane nás Čechů (ano jistě i Moravanů a Slezanů). Zastane se nás někdo dnes, nebo jsme již jako národ skutečně po těch 13ti, vlastně již téměř 14ti stoletích odsouzeni k záhubě?

A přiznám se, že nevím, jak proti tomu všemu bojovat. A není mi dobře, protože ze všech stran vnímám jen rány. Rána zasazená do srdce mé drahé vlasti je stejně bolestivá, jako rána zasazena do mého živého těla. Není mezi nimi rozdílu. A tak často padám, tisícekrát zasažen, abych tisícekrát povstal. Ale bojím se a kladu si otázku, zda dokážu vstát ještě alespoň jednou příště, až přijde další rána. Horší, než byly ty předchozí.

Zatím bez slepic

Něco optimismu, skorovrstevníku:
Vždycky si vzpomenu na Renčínův vtip.
Na dvorku mezi slepicema bláznivě radostně křepčí dědek s babkou.
Přes plot je konsternovaně pozoruje Dlabáček.

Dědek ho uklidňuje: "Ale to nic, sousede, my se tady s babkou jenom radujem, že po roce 2000 už tady nebudem!
******
Holt jsme to my dva zatím nestihli....

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

Máte pravdu. Člověk by se neměl vzdávat bez boje, ani tehdy, když zůstává jen bolest, žal a vztek. Spousta lidí se mnou nebude souhlasit, ale lituji, že jsem v předchozím příspěvku nezmínil i Slováky. Přece jen jsem se narodil ještě v Československu a poslední dobou se čím dál více považuji za Čechoslováka. Jsme v tom všem tak jako tak spolu.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vlk praví:
"Vedle konstatování, že (...) musím brát jako svoje jasné analytické selhání, šla i žádost, zda by odesilatel nenapsal pro Kosu příslušný článek s touto tématikou. Nebylo pochyby , že disponuje patřičným vhledem.
Těší mne, že mi obratem vyhověl.
Takže mu předávám slovo."
********
A já holub vyjímám a kopíruji:
*****************
"Vydalo by to na celé další pojednání, nicméně zůstanu u svého východiska, že pro mě je ĆÍNSKÁ LIDOVÁ REPUBLIKA, se svým komunistickým politbyrem, JEDINOU skutečně EXISTENČNÍ HROZBOU nejen pro NAŠI VLAST, ale též celému NAŠEMU CIVILIZAČNÍMU OKRUHU.

Kvalitativně převyšuje JAKÉKOLI HISTORICKÉ ZKUŠENOSTI A NMINULÉ HROZBY. "
(puzn.AH: Hitlerovské Německo je kvantitativně i kvalitativně převýšeno, II. světová, milióny mrtvých holokaust i plán na vyvraždění Slovanů byl jej drobnou epizodkou ve srovnání s nebezpečím odsunu USA a jeho vazalů na druhé místo v hospodářské a mocenské soutěži)

"Zároveň představuje zcela komplexní výzvu také pro nejsilnějšího bezpečnostního GARANTA euroatlantiké sféry -Spojené státy americké (US).

Je nutné pochopit, že spletitá čínská vlivová síť ovládá kdejakého uznávaného akademika, think-tanky a dokonce některé velké mediální domy. Stejně tak financuje nejednoho politika,(...)

Jenže tahle válka s Čínou, Severní Koreou, Ruskem, Íránem A DALŠÍMI, je bytostně nekonvenční. BUĎME za to však RÁDI, v té konvenční být určitě nechceme. Stejně tak BUĎME VDEČNI za to, že jí za nás dosud vede někdo jiný a nepožaduje naše zapojení, včetně lidských oběti

Spousta kroků a opatření se kdekomu na planetě nelíbí a US se pak skutečně JEVÍ jako nesmyslný ďábel, přilévající olej do ohně kam se podíváme. Některé kroky jsou zdánlivě nesmyslné. Na jedné straně Perského zálivu PODPORUJE SAUDY, vedoucí humanitárně katastrofální válku v Jemenu a SPONZORUJÍCÍ NEJVĚTŠÍ WAHABISTICKÉ EXTREMISTY, vedoucí PROTI NAŠIM ZÁJMŮM džihád PO CELÉM SVĚTĚ.

Problém s Čínou je, že měla dost času vybudovat si, za vytrvalého sponzoringu USA!!!!, mocenské pozice po celém světě.

Otevřeně agresivní a REVIZIONISTICKÁ vůči STÁVAJÍCÍMU SVĚTOVÉMU USPOŘÁDÁNÍ je Čína relativně krátkou dobu, neboť se dlouhodobě profilovala jako zastánce míru a nevměšování.
Dostat strategickou VÝHODU na NAŠI stranu něco stojí a nestane se to přes noc. Wu wei je nicméně nyní více na straně USA.
Tarify, resp. obchodní VÁLKA S ČÍNOU PŘINÁŠÍ SVÉ PLODY a Čína začíná pociťovat jejich SMRTELNĚ nebezpečnou trpkost. I za cenu velké nevole mnoha US firem, přičemž se však vedle toho pomalu formuje koalice US korporací a osobností, které vyzývají k podpoře tohoto cíle. Je třeba si uvědomit, že při kácení tohoto lesa budou opravdu lítat třísky.

A třešničkou na pomyslném dortu je ĆÍNSKÝ BANKOVNÍsektor. Tři velké, samozřejmě politbyrem vlastněné banky odmítly spolupracovat s US stranou při obcházení sankcí proti Severní Koreji. Znemožnit jim přístup na US finanční trh je LIKVIDAČNÍ. Teď si představme, že by se třeba čínská hlavní banka, financující politické projekty, ZAPLETLA DO OBCHÁZENÍ íránských sankcí? Její mezibankovní půjčky jsou v řádu 8 BILIÓNŮ RMB.
Co by se asi stalo s čínským mezibankovním trhem?

Stačí opět trpělivě vyčkávat, až proměnné začnou nést své ovoce a íránská společnost začne svým pohlavárům opět ČINIT STAROSTI V ULICÍCH.

Samozřejmě, provokace a tzv. false flag incidenty budou ZSE STRANY USA uplatňovány, neboť jde o OSVĚDČENÉ taktiky. Stejně jako silácké řeči jak z dílny neokonzervativců o tom, jak lze útok na Írán zařídit bez vstupu jediného US vojáka na jeho území…

Nejen to. Co když Čínu ZASÁHNETE ITAK, že bude muset více záviset na dovozu ropy z dalších zemí, jako je Rusko, Saúdská Arábie, Angola, Irák, Omán, Brazílie, Kuvajt a pak další drobní dodavatelé?

Ano, myslím, že po svých kategorických tvrzeních výše dlužím jisté kvantitativní a kvalitativní důkazní řízení o tom, že Čína a její nekonvenční válka protiSTÁVAJÍCÍMU MOCENSKÉMU
uspořádání, je NAŠÍ největší EXISTENČNÍ hrozbou. Ale nevím, kdy se k tomu dostanu."
**********
Tak pravil Vlkův XX.
Článek byl publikován - ve stejném čase, kdy zde začla vycházet Historie US Army.

Pochopitelně je dobré si článek CELÝ přečíst. Je poučný.
Je dobré vědět, jak vypadá současné myšlení a etické základy "našeho" "civilizačního" okruhu.

A je dobré registrovat i to, že Vlk v posledních měsících přičiní nějakou relativizující nebo distancující se poznámku, pokud nesouhlasí s MORÁLNÍMI východisky autora.
Zde ani píp.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/06/28/usa-vs-iran-v-geopolitic…

Nevím proč, ale nějak mi to přišlo líto. I my holubi máme své slabé dny.

Na Vlkovu obranu je třeba ovšem dodat, že při případné horké válce zhyne SPOLU S NÁMI sice pár miliard lidí - ale spolu s nimi i Babiš a Zeman.

A to je z vlkrálního hlediska přiměřená cena za vítězství!
Ať zhyne svět - jen když zvítězí Právo, řikávali staří latiníci.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

vy ještě stále plýtváte vyměřeným časem na poznávání písmenek ve vlkově výplodech jeho choré mysli?
Přiznejte se - vy jste si nechal znovu předestilovat mozek, jinak to není technicky možné!!!

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

https://happywheels8.com velmi podrobná a pečlivá lekce, má opravdu spoustu hodnot, naučím se hodně díky

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Thanks for sharing files .I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one.Great websites!https://zipcodefinder.splashthat.com/
https://www.scoop.it/topic/software-developer-by-a-zip-code/p/410416338…

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

This design is incredible! You most certainly know how to keep a reader amused. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Excellent job. I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool!
https://www.scoop.it/topic/software-developer-by-a-zip-code/p/410416338…

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.