Rejpalka

Články

Rejpalčin deník - březen 2019

Autor

1.3.2019 – DJT se slezl opět s Kimem, tentokrát ve Vietnamu. Schůzka hodnocena pro DJT jako „neúspěšná“, též díky jejímu „předčasnému“ ukončení. Ani večeři nedali… Nu, stejně jako jiné sleziny tohoto typu se jednalo o „divadelní představení“, a jelikož před schůzkou prosvištěly kanály informace o „hladomoru v Severní Koreji“, zřejmě měly býti americké konzervy vyměněny za  severokorejské atomovky. Dost možná, že to Kimovi nepřišlo jako skvělý nápad. * Ve Venezuele se též moc nedaří tomu jedinému správnému pohledu na svět, i přes nadějné vrčení z mediálních stok, že Madura „opouští armáda“.

Rejpalčin deník - únor 2019

Autor

5.2.2019 – DJT hrozí, že do Venezuely pošle své komandos. Situace zde je docela nepřehledná, země je rozdělená na příznivce Madura a Guaidóa a svět, jak se zdá, je rozdělen stejným způsobem. Západní země mají zjevně jedinou starost – hlavně nebýt na stejné straně jako Rusko a Čína. * Petříček má ve věci Venezuely za to, že G. je OK, standardně zvolený prezident M. musí od válu. Babiš ho neokřiknul, zato Zeman míní stejně jako zamini, že nezvolený G. je naprosto v pořádku, zato zvolený M. je zcela mimo mísu.

Rejpalčin deník - leden 2019

Autor

9.1.2019 - První dny roku hektické, jako vždy. Někde začalo sněžit – na horách docela fest – D1 ucpaná a stojí. Ťok říká, že za to můžou kamiony, firma co blbě opravuje nebo neopravuje vůbec a hlavně řidiči, bo nesedí v zimě doma. Řidiči nadávají tak nějak všeobecně na bordel všude, poslanci nadávají Ťokovi, Ťok firmě. Do toho začalo sypat i v nížinách a ejhle, univerzální viník  - počasí a silničáři – je na světě.* V Saudské Arábii uzákonili převratnou a v pravdě revoluční novinku. Rozvedené ženě je nutno dát SMS na vědomí, že je rozvedená.

Rejpalčin deník - prosinec 2018

Autor

7.12.2018 – po incidentu v Kerčském průlivu vyhlásil Poroš  válečný stav.  Obecně se soudí, že ukrajinské volby se blíží a incident se ideálně hodí do krámu právě Porošovi. Ve válečném stavu může zakázat určité informace, omezit shromažďování, ovlivňovat sdělovací prostředky a tak. No nevím, jako kdyby tohle nedělali i mimo válečný stav… Ukáčka si ani neprdnou bez amerického požehnání, takže ten pes bude zakopán jinde. Vypadá to na průzkum bojem, co všechno si Rus nechá líbit, a zdá se, že v Azovském moři byla namalována červená čára stylem „tudy cesta nevede“.

Rejpalčin deník - listopad 2018

Autor

5.11.2018 – Zeman vyrazil na návštěvu do Číny. Počítám, kdy kavárníci vyrukují s nějakým počítáním, že je tam nějak moc často. * Nohavica obdržel Puškinovu cenu, ruské vyznamenání umělcům za přínos ruské kultuře. Dostal ji za zhudebnění děl Vladimíra Vysockého. To by ještě nebyl tak velký průšvih, ale že vyznamenání předává ten padouch Putin osobně je naprosto neodpustitelné… alespoň pro kavárníky. Kdyby mohli, tak Nohavicu ukřižují, zřejmě jim však docházejí síly, tak aspoň plivou jedovaté sliny.

Rejpalčin deník - říjen 2018

Autor

9.10.2018 – máme po komunálních volbách. Zdá se, že „velké a zavedené“ strany si v komunálu moc neškrtnou. Ve velkých městech jo, ale v malých a na vsi je to spíše o konkrétních lidech než o stranách celkově.  Jako obvykle největší mluvení je okolo Prahy, kde nejvíce pohořelo babišovo a nejvíce uspěli ti, co programově hlásali NE všemu zemanovsko-babišovskému.  Na výsluní natřásají pírka pražští Piráti. Mediální mainstrímové štěkny teď budou dlouze rozebírat možné koalice, což je téma, které jim vydrží nejspíš až do Vánoc.

Rejpalčin deník - září 2018

Autor

7.9.2018 – v Sýrii to pořád nejde podle západních představ, Májové Terce se též nedaří dohodnout co s brexitem, a tak je potřeba trochu veřejnost popíchnout. Opět tedy vytaženi Skripalovi, aby se obecenstvo nenudilo. Terka jásavě oznámila, za nadšeného slintání evropsky hodnotného Jandy a svazáků v ČT, že za Skripalovic otravu můžou – Rusové!  Tentokrát prý mají důkaz. Dvě fotečky z kamer na letišti,  dvou  Rusů a prý agentů GRU, kteří to maj na svědomí.

Rejpalčin deník - srpen 2018

Autor

8.8.2018 – udeřila vedra a některým jedincům se zřejmě zapařil mozek. Hutka vyplodil častušku o Zemanovi, kde mu spílá a mimo jiné mu přeje, aby už konečně šel pod kytičky. Musíme tam všichni pane Hutko, nejste výjimka.  Čím to, že všichni tihle kavárenští povaleči, co si říkají rádoby „umělci“, jsou tak přisprostlí? Nenávist z nich stříká na všechny strany, vulgarismy  častují všechny, kdo nemá ten jejich „správný názor“. A to si říkají celebrity. Hm. Hřebejk a jeho „rudá prasata“ co volila Zemana, budiž odpudivým příkladem.

Rejpalčin deník - červenec 2018

Autor

1.7.2018 – V Rusku pokračuje fotbalové mistrovství světa. Svobodná Evropa kritizovala ruský tým, že mají málo „barevných hráčů“, resp. že nemají žádné. Hm. Já si doteď myslela, že fotbal je o kopání do mičudy, a on je o tom, jak je kdo vybarvený… * Italové dál přesměrovávají lodě s migranty do Španělska a Francie. Macron se furt čílí, Angela se škrábe v uchu, Rakousko a V 4 furt stávkují a migroše nechtějí a Juncker furt chlastá. Letní idyla. * Angličtí a další západní fotbaloví fandové ne a ne vzít na vědomí věrolomné ruské reálie, tož je třeba přiložit pod kotlem.

Historie US Army - 4. (a poslední) díl

Autor
Štítky

2000 - Převrat v Bělehradě. Američané nakonec svrhli nenáviděného Miloševiče.

2001 - Invaze do Afghánistánu. Typický program Američanů: mučení, zakázané zbraně, hromadné zabíjení civilistů, ujištění o blížící se rekonstrukci země, používání ochuzeného uranu, a nakonec vycucaný z prstu „důkaz“ o angažovanosti bin Ládina v teroristických útocích 11. září 2001, který je založen na pochybném videu se špatným zvukovým signálem a zcela odlišným člověkem od bin Ládina.