K tomu masakru v Manchesteru

Autor
Štítky

Nebudu se opakovat. Už mě nebaví ani kritika toho stále stejného kolovrátku politiků a médií, jak nás teroristé nikdy nepřemůžou a nezmění náš způsob života. Oni si toho možná ještě nevšimli, ale život se změnil už docela dost. Policajti nosí místo triček neprůstřelné vesty, původně měli pendreky a teď jim na hrudi visí samopal.  Do letadla se dostanete po dlouhé dlouhatánské prohlídce a stejné to máte i s návštěvou fotbalového stadionu nebo koncertu. 

Stejně tak už mě nebaví komentovat výplody všech těch Britských listů a dalších plátků o přínosech migrace a jak je všechno v nejlepším pořádku. Mimochodem, zaznamenali jste to? Atentátníkův tatínek byl prý velmi vážený člen místní mešity, skoro světec, který by mouše neublížil a z činu svého syna byl zdrcený. Tolik Britské listy. A hned vzápětí se dozvíme, že tatík je dávno v Libyi, odkud utekl před Kaddáfím, v exilu byl členem jakési ligy na osvobození Libye a teď je napojený na místní islamisty... bo kdo jiný by chtěl dneska na té Sahaře žít... 

Možná je to pravda. Možná jsou muslimové vlastně hodní, koneckonců lidi jsou všude stejní. V Británii se jim každopádně dobře nežije. Stejně tak se jim nežije dobře ve Francii, ani v Německu. Jsou tam segregovaní, žijí v ghetech, mají problémy s jazykem, navštěvují podřadné školy. Ti, kdo k nám přicházejí dneska s velkými sny o životě ve svobodě pak ke svému zklamání zjistí, že mají jen postel někde v ubytovně a pár euro, za které si stejně nic moc nekoupí. Pokud chtějí alespoň mít klid, musejí prodávat drogy, případně prodávat sebe. Němci zvládnou jen tělocvičnu a polní lůžko. Nic víc. Živě si představuji, co asi zvládnou Francouzi nebo Angličané. Nic moc řekl bych. 

I když už celá ta migrace trvá dva roky, ještě nevzniklo jediné sídliště, jediná továrna, nevznikly žádné urbanistické plány pro miliony nových lidí. Nevznikla žádná politická ani sociální koncepce, nevznikla práce, nevzniklo nic. 

I když ghetoizace západních měst trvá jž dvacet let a lidé se tam propadají na sociální dno, nevzniklo ještě nic, co by tyto tendence zarazilo. Vyloučených lokalit přibývá, lidí na dně přibývá, nezaměstnanost mladých stoupá. Možná to děláme špatně my bílí... možná kdybychom se také někde odpálili před parlamentem, tak už by to dávno někdo řešil. Možná to vlastně ti muslimové dělají správně. Jen by měli vybuchovat spíš před Buckinghamským palácem. 

A nás v ČR  bude někdo přesvědčovat,že když to vezmeme za správný konec, tak se u nás nic podobného nestane. Němci neumí integrovat Turky, ale my to umět budeme.  V Anglii je nezaměstnanost mezi mladými muslimy daleko nad padesáti procenty, ale u nás to tak nebude. Ve Francii bují na předměstích kriminalita, drogy a prostituce, ale u nás to zvládneme líp. 

Proto bych prosil všechny zainteresované... pokud chcete někoho integrovat a přijímat, přijďte rovnou s projektem sídlišť, levného bydlení a dostupné práce, která vydělá na nájem, zdravotní a sociální pojištění.  Určitě to půjde... Izrael dokázal za padesát let zesedminásobit svojí populaci. Německo po druhé světové postavilo miliony bytů a tisíce fabrik. Neměl by být problém s dnešní technologickou úrovní to zládnout lépe, levněji a rychleji. 

Srdce otevřené a plné míru stačit nebude. Stejně tak nebude stačit lehátko v hangáru. Jedině bydlení, práce a sociální jistoty, to je to, co nejspolehlivěji rozleptá kždý pokud o islámský stát. Dům, auto a dobře placené místo, na to si rychle zvykne každý.  Muslim, Žid i Sikh. Srdce na dlani je poněkud málo.  

Komentáře

Trvalý odkaz

Jen to, co navrhujete Vidláku zařídit nyní stačit nebude. Jak vidíme na západ od nás, musely by být dobré snahy tzv. udržitelné po několik generací. Já jednoduše tvrdím, ano srdce otevřené, ale jenom na chvíli, než se zase opeříš a pak hajdy do svého.

Trvalý odkaz

Jsem rád, že jste si ke mně našel cestu. :-)

Jinak máte pravdu... pokud ti co přicházejí budou chápat jen to, že jimněco máme dát a že k lepšímu životu stačí jen čekat a tu a tam se někde odpálit, tak to fungovat nebude. Nejprve je zapotřebí odklidit trosky vlastníma rukama, jako ženy v Berlíně. Pak teprve jsou ty miliony bytů. Bez pracovitých rukou žádná životní úroveň nebude ani se super urbanistickým projektem. 

 

...nebo napsat na prkno a namlátit to "politikům" do hlav. Zajímalo by mě, co se odehrává v hlavách takových exotů, jako je např. rakouský president. To si neuvědomují, jak před lidmi vypadají? Na vojně se říkávalo - ten je tak blbej, že se nemohl narodit, ten musel vyjít v denním rozkaze.

Trvalý odkaz

Iluze nejsou na místě. Naší největší snahou by teď mělo být poučit se z chyb. Zatím ne vlastích, ale cizích.
Např.: Jak prospělo zavedení eura Itálii, Řecku, Portugalsku...? Jak by asi prospělo nám, českým občanům? Je důležitější náš zájem, nebo zájem zahraničních vlastníků českých exportních firem, kteří drží místní zaměstnance na co nejnižších mzdách a zisky vyvážejí do daňových rájů?
Ohledně násilné masové imigrace (a masové imigrace vůbec) je třeba západ Evropy v úvahách o budoucnosti bohužel odepsat. Změny v něm jsou nevratné. Pokud se nám podaří nenechat se vtáhnout do jejich problémů, budou to zanedlouho naši nepřátelé. Oni už jsou, jen se to ještě nepřiznává nahlas.
Iluze nejsou na místě, a tak je třeba konstatovat, že naším aktuálním nejnebezpečnějším nepřítelem není Rusko, ale Německo a možná už i Francie - zatím v masce přátel. Znáte to - "Bohové, ochraňujte mě před přáteli. S nepřáteli už si nějak poradím sám".

Nemôžem nesúhlasiť z názorom...západ je naozaj našim nepriateľom...len sa to nepriznáva nahlas...oni nás fakt likvidujú, zmení sa to keď začnú k nám migrovať "biely" nemci...

Trvalý odkaz

I was working and suddenly I visits your site frequently and recommended it to me to read also. The writing style is superior and the content is relevant. Thanks for the insight you provide the readers!

http://fleeingthecomplex.co

Trvalý odkaz

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful
http://gunmayhem2.co

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.