Mc Cain

Autor
Štítky

Právě jsem přijel s dětmi domů. Týden bez internetu byl super, vzpomněl jsem si na normální češtinu a vybavila se mi slova jako divizna, mateřídouška, bříza, voda, oblázek a tak. Děti zjistily, jak se žije bez vypínače světla, bez kohoutku na vodu a kolik dá práce se udržet naživu a umytý, když tam nevede silnice ani proud. 

Ale užily si to. Bude to stačit na nějaké slohovky ve škole, dokonce i s mravním ponaučením. 

Ale já přijedu domů, sednu k počítači a zjistil jsem, že americký senátor a kandidát na prezidenta John Mc Cain je na pravdě Boží. A protože se o jeho skonu v dobrém vyjádřila naše vaše Česká televize i většina serverů, přidám také jednu osobní vzpomínku. 

Měl jsem někde na starém počítači seznam všech arcilotrů, se kterými si právě tento pán, veterán, válečný hrdina a skoro prezident podal ruku.

Nemohu ho teď najít, ale byla tam celá současná ukrajinská squadra včetně Dmytra Jaroše a jemu podobných nácků. 

Byl tam kosovský Hashim Thaci, prezident, zapletený do vyřezávání ledvin srbským zajatcům, který sice byl obviněn, ale všichni svědci zemřeli při autonehodách v neuvěřitelně hustém albánském provozu. 

Byl tam leckterý arabský hrdlořez, ruský opozičník a podobní. 

Byl tam Michalko Sákašvilli v době, kdy si hrál na vojáčky s Jižní Osetií. 

Když se tento pán někde objevil s vyšší frekvencí, začalo se tam brzy střílet a mrtví se počítali na tisíce a víc.  Pokud se s někým nechal vyfotit, brzy se naplnily věznice i mučírny, krev tekla proudem a pak následovaly lukrativní kontrakty na ropu i telekomunikace. 

Nevím, jestli to měl dobře spočítané, nebo to byl jen další tupý Amík, který si myslel, že sežral všechnu moudrost a dělal užitečného idiota jiným zájmům. Možná obojí dohromady. Možná se mýlím a byl to skutečně ušlechtilý veleduch naší doby. 

Já osobně, hloupý Vidlák z jižní moravy, co sleduje svět z perspektivy rýpání v hlíně, který skoro vůbec necestuje, nemá vysokou školu a nehodlá na své zakrnělosti nic měnit, tak já říkám, že se mi docela ulevilo, že už se s nikým nevyfotí.  

 

 

 

 

Komentáře

Trvalý odkaz

Vidláku,
díky za inspiraci směrem k mým vnoučatům a tento text Ti podepisuji (ultimativně přijímám Tvůj souhlas s mojí nabídkou tykání).
Jenom doufám, že až jednou - někdy - bude mít ČT příležitost pohovořit v podobné věci o M. Albrightové, G. Sorosovi a dalších ze stejného hnízda, bude z ní instituce VEŘEJNÉ služby.

Trvalý odkaz

starý vtípek na účet Asfaltového Holuba, kterému prý došla munice (sic) ostřejšího výraziva.

Jde chlápek po ostravském sídlišti a jeho pozornost náhle upoutají nelidské skřeky, řvaní, pištění, a tak všelijak podobně. Zvedne hlavu a vidí, jak se v pátém patře drží balkónového zábradlí postarší paní - ovšem pozor zvenku. Nohy jí hezky plápolají v luftě a ona hbitě ručkuje zkrvavenýma rukama tam a zpět, zatímco po balkóně běhá boreček s pětikilovým kladivem a mlátí ji po prstech, svírajících nosnou trubku.
"Člověče, co to děláte?" oboří se chlápek z chodníku na týpka s hamrem, "vždyť té paní teče z prstů krev, ruce má samou modřinu a jestli ji ještě párkrát trefíte, ona to bolestí nevydrží, pustí se a dočista se rozplácne tady vedle mne na chodníku! Okamžitě toho nechte, nebo zavolám policii!"
Boreček přestane mlátit hamrem po balkónové trubce, na chvíli ho odloží k noze, zvedne lahváč, napije se, krkne na celé sídliště a odpoví: "Ty cype natérovaný, to je švigermama (česky tchýně, slovensky svokra)!!!"
Chlápek na chodníku obdivně zavrtí hlavou a praví: "Ale má výdrž ta kurva stará,co?"

A teď už slušně k našemu emeryckému soudruhovi. Nejsem příznivcem strašení a proklínání, nicméně teď výše Vidlákem zmíněnému lehce vytuhlému pánovi z celého srdce upřímně popřeji, aby mu to Nejvyšší ráčil všechno vrátit na jeho potomcích. I s úroky samozřejmě.

Trvalý odkaz

..říkávala mi babička z Valašska, která si mě adoptovala. Dle mého názoru názoru byl dotyčný nemocný více. Více než víme. Bylo to zjevné z jeho výstupů a různých sdělení.
U nás se říká - o mrtvých jen dobře. V tomto případu budu mlčet. Nevím, jestli ten člověk v živote něco dobrého udělal.

Ten odkaz si prosím otevřete. Vlezdoprdelizmus už se netyka pouze pornohercu.
Velebnosti, ja bych blil.
Omlouvám se všem. Všem normálním lidem.

Trvalý odkaz

John McCain patřil k hlavním válečným jestřábům, podporoval válku a vojenské intervence vždy a všude a po jeho smrti se svět stane zase o něco bezpečnější. Škoda, že se nedožil ovoce svého celoživotního úsilí, tj. neodvratného pádu USA do pozice Velké Británie ve druhé polovině 20. století, role bývalé velmoci. Až USA všude ve světě zvítězí, komu budou prodávat své zbraně, když jediným protivníkem států mohou být jen USA? Zatím zbrojí proti Číně a Rusku, ale ti zbrojí také, proti USA a jeho spojencům. Jde o to zbrojení a zisky s tím spojené. A John McCain byl hlavní tváří zbrojařů. A jakmile se jedná o omezení zbrojní výroby, vždy si vzpomenu na naivitu Václava Havla, se kterou zlikvidoval čs. zbrojní průmysl - a vlastně tím odstartoval rozpad Československa. Uvolněné místo zabraly firmy z USA, kamarádi Johna McCaina. Dožil se dlouhého věku, ale ne tak dlouhého jako George Soros. Ten tvor pořád žije, až vyvolává otázky, zda není mimozemšťan.

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

vždy si vzpomenu na naivitu Václava Havla - Ale no tak. Soudruh Havel nebyl naivni ani trosku. Dostal to prikazem, aby zapad vydelal a bez ceknuti to udelal. Nezapomente, ze soudruh Havel byl z rodiny nacistickych kolaborantu a soudruzi od SS a Gestapa byli hned od zacatku studene valky najimani CIA jako znalci mistniho prostredi. Taky tvorili pater nemeckych tajnych sluzeb. - Soudruh Havel nebyl naivni ani trosku, byl to zradce a jediny, co ho zajimalo byl chlast a devky, coz vi kazdy, kdo kdy otevrel bulvar.

Az USA vsude po svete zvitezi, tak budou dodavat zbrane mistnim, aby se bili mezi sebou a oni mohli delat soudce a uklidnovat.

Trvalý odkaz

Soudruh John McCain - Byl pilotem ve vetnamu a sestrelen pri misi nad Hanoi. Byl leta veznem, dva roky na samotce (z toho silite) a pak byl podroben programu mlaceni kazde dve hodinz, az zacal myslet na sebevrazdu. Nakonec udelal protiamericke vyznani.

Lide, ketri jsou vystveni tyrani se pak casto stavaji tyrany. Tyrani je soucasti mnoha iniciactnich ritualu uz ze staroveku a funguje to samozrejme dodnes. Funguji tak taky gangy - tam vas prijmou tak, ze vas zmlatej jak psa - abyste pak na vyslechu u policie vedeli, ze jste prezili horsi. - Z McCaina se stal psychopat v limecku, to znamena, ze ublizuje lidem, skrze prostredniky a politicke opatreni, ale ublizuje a strasne se mu to libi. Ten to nedelal pro penize, ten se v tom vyzival, jako se sadista vyzival, kdyz ho vzali do koncentraku jako dozorce.

vysvětluje nádor na mozku. On se nezměnil až po pobytu v Hanoi Hilton, on byl kretén od malička. BuznoJanda z EH ve svém nekrologu tvrdí, že John byl čtvrtý nejhorší z ročníku v Annapolis. Ovšem že to není pravda, byl předposlední. Můžeme teď spekulovat, jestli byl předposlední PŘESTO, že jeho tatík byl admirál, anebo PROTO, že měl protekci a reálné výsledky by byly ještě horší. Takhle mu bylo dovoleno létat alespoň na A-4 Skyhawk, na F-4 Phantom neměl nárok.
Válečný hrdina a oběť komunistického mučení proslul tím, že jediná letadla, která ve vietnamské válce zničil, byla ta americká. (Takže obdobný výsledek jako měl Rainhard Heydrich)
Hned v počátcích své kariéry si hrál, při čekání na start na vzletové palubě s přepínači na palubní desce a podařilo se mu odpálit jednu z neřízených střel, kterýma byla jeho A-4 vybavena. Komouši v Hanoi museli mít z jeho počínání radost, letadla co byla na palubě shořela a protože byla plně natankována a vyzbrojena, stálo to za to: letadlová loď stažena k cca půlročním opravám a cca 70 mrtvých na americké straně, takže slušný zářez na pažbě v boji s komunisty. Běžný pilot by skončil před vojenským soudem, John, protože otec velící admirál nikoliv.
Je diskutabilní, kolik ztrát McCain způsobil severovietnamcům, ty americké lze přesně vyčíslit. Klec v Hanoi Hilton si John zabukoval také svým typickým přístupem, nedodržel letovou výšku (strach?) a byl snadným cílem komoušské PVO.
Donald Trump se do McCaina za jeho působení ve Vietnamu navážel, důvody proto byly.
A teď ten hňup bude mít pohřeb na ůčet US daňových poplatníků s vojenskými poctami.
pozn: O mcCainovi ve Vietnamu se můžete dočíst v časopisu REVI, bohužel s jistou formou autocenzury, není přímo jmenován. Obdobně, jako když Hubáček psal o válce v Pacifiku uvedl, že pilot Dauntlessu sestřelil tři Zera, ale nesměl napsat, že to byl americký Čech Vejtasa.

Doplním podrobnosti:
"Ale abychom byli objektivní musím připomenout, že ač to byl zkurvysyn jeden z nejhorších, měl i světlé chvilky a jedna z nich byla tenkrát, když při přípravě ke startu z létadlové lodě Forestal omylem odpálil raketu a tím způsobil us.navy větší ztráty, než Vietkong za několik měsíců. O život při výbuších a následném požáru přišlo okolo 80 námořníků a třikrát tolik bylo zraněno a bylo výbuchy a požárem zničeno několik stíhacích bombardérů a loď na dlouho vyřazena z provozu.
Proto mu chtěl vietnamský generál Giap udělit nejvyšší vojenské vyznamenání, ale nestihl to, neb před asi dvěma lety zemřel v požehnaném věku okolo sta let..."
http://www.novarepublika.cz/2018/08/zboznovany-john-mccain.html

Trvalý odkaz

Na podobné místo jsme jezdili na prázdniny za socíku, ale už jej zalila dukovanská elektrárna a druhé takové, údolí Oslavy plánují zaplavit taky. Takže hledat místa s Vámi popsanými parametry je problém.
Mimochodem, kapelník Moravanky si na jednom takovém místě postavil chatu a když mu nabízeli, že tam bude o něm natáčet televize, pravil prý: "Ani nápad, to by tu byl za chvíli samej Pražák."

V podstatě to tajné je. Řekněme že se znám s jistými lidmi, kteří mi ze staré známosti nepravidelně (ne každý rok) umožní vstup do lesů, které má normálně zarezervované nějaká spřátelená armáda a tu a tam nějaká technopárty.  Dovezou nás skoro na místo, nechají nás courat po definovaném okolí (údolí s přilehlými svahy) a kdyby bylo nejhůř, zase nás odvezou. Voda je ze sudetské studánky, říčky a potoky nemají jméno a na mapách také skoro nic není. Ale jsou tam zdivočelé sady i zdivočelé zeleninové zahrádky, staré sklepy... Vždycky se tam cítím jak hobiti v Ithlienu, jak popisuje Tolkien v kapitole O bylinkách a dušeném králíku. 

V praxi to funguje tak, že mi zavolá kamarád, že má službu a zároveň si nikdo nechce svičit ani střelbu ani záchranu a tak že by to příští týden šlo. Mě to pak stojí docela dost vína.  :-)

Postarala se o to mohutná podpisová akce v okolních dědinách. Momentálně přebývám na chalupě a když slezu z kopca tak jsem u říčky Chvojnice, kolem které si občas zajdu na Ketkovák. A v bufetě (ze strany Senorad) je zavedena elektřina, tudíž pivko je chlazené.

Trvalý odkaz

Hned mně bylo divný, proč všichni u nás brečí nad úmrtím McCaina. A pak se dovídám, že to byl válečný štváč a vrah. Nechť je mu země těžká.

In reply to by milan jonáš (neověřeno)

Trvalý odkaz

takže námořnictvo, super emerická elita. Do doby, než se dal na politiku jakž takž dobrý. Holt zelená, pardon bílá guma. Něco na způsob prušáckých generálských rodin. Dobře, i když takoví dělali válku, dalo se to tolerovat, bylo to jejich řemeslo. Když ale začali dělat politiku, tak to byl konec. A to on dělal. Emerický imperiální fanatik. Že mu v base nevyléčili nohu? Neměl tam co dělat. Naprosto srovnatelné s nacistickými hrdinnými fanatiky.

Trvalý odkaz

Mlčel jsem. Ale už nemohu, začíná mrazivý komentář o Johnu McCainovi
27.08.2018 14:08

Slovenský mediální analytik Eduard Chmelár usoudil, že bude dobré sepsat pár řádek o americkém senátorovi Johnu McCainovi, který v neděli zemřel. Veterán z Vietnamu a prezidentský kandidát, jehož ctil i jeho sok Barack Obama, se dožil jednaosmdesáti let. Chmelár však senátora, který opakovaně jasně vítězil ve státě Arizona, vykreslil ve značně temnějších barvách než Obama.
Mlčel jsem. Ale už nemohu, začíná mrazivý komentář o Johnu McCainovi

Hned na úvod na své webové stránce zdůraznil, že nemůže oslavovat tohoto člověka. Nepovažuje ho prý za hrdinu, jako řada lidí, kteří McCaina osobně znali, ale za vojenského štváče, který Američany podnítil k těm nejhorším válečným zločinům.

Zpochybnil tvrzení, že byl McCain jako zajatec vietnamských komunistů mučen. Budoucí dlouholetý senátor působil v řadách letectva námořnictva Spojených států a za vietnamské války byl sestřelen nad nepřátelským územím. Déle než pět let byl vězněn. Vietnamci však vždy odmítali, že by ho mučili. Podle Chmelára mučení zpochybňovali i někteří zajatci.

Za války ve Vietnamu se podle Chmelára Američané chovali stejně barbarsky jako o třicet let dříve nacisté v Evropě a McCain se jako válečný pilot na těchto zvěrstvech podílel. „McCain nikdy tyto zločiny neodsoudil. Právě naopak. V době tzv. vánočního bombardování, shodili Američané na Hanoj víc bomb než při bombardování Drážďan za druhé světové války, americká média psala o metodách doby kamenné a amerického prezidenta Nixona označila za nepříčetného tyrana. Jen jeden muž ho pochválil – Johm McCain,“ napsal Chmelár.

Trvalý odkaz

Na rozdíl od oslavných článků na válečného zločince se moc nedočtete o jiném zemřelém politikovi.

Jeho kolega Jan Kavan ale přece jen vzpomíná...
Kdysi jsem měl Kavanovi za zlé, že byl v OSN málo razantní.
Až později jsem pochopil, že dělal opravdu co mohl, že se snažil plout proti proudu mccainovskoolbrajtohavlovské koalice. Však si to taky odskákal ve formě diskreditační kampaně, jako mnohý z těch, koho něco nepřejelo nebo od někud nespadl či nevypadl.

No přečtě si to sami.
http://casopisargument.cz/2018/08/27/za-kofim-annanem-1938-2018/

(Mimochodem - Argument se vyplatí sledovat. Otiskují tam i důležité zahraniční články protichůdné názorům redakce , takže si můžete udělat vlastní názor.)

Jo, Jan Kavan by nebyl špatný ministr zahraničí. Jenže

Trvalý odkaz

Jednoduchá mnemotechnická pomůcka. Na koho ČT a další kavárníci plivou, je to tvor hodný zřetele, koho velebí, je to tutově šmejd. Ještě že tu naši-vaši ČT máme.
Do deníku jsem si dnes zapsala, že McCain byl šmejd první třídy, a pevně doufám, že mu bude naloženo, co si vysloužil. Ale na uprázdněné místo se již od včerejška stojí fronta a dej pánbů, aby místo něj nenastoupil ještě větší psychopatický debil.
Mimochodem, pane Vidláku / ostatní diskutující. Jak vidíte tu aféru Trumpova právníka a šéfa kampaně? Vlk to na kose docela dobře rozebral. Osobně z toho je mi dost nedobře po těle, myslím, že tam mají dobře našlápnuto k občanské válce.
Dovolím si zde nastínit takovou drobnou zkratkovitou konspiračku: tahle aférka Cohena a Manaforta (zaměstnat Ameriku), nové sankce na Rusko a vlažná reakce Moskvy / Putin u Merkelové/ nákup dalšího zlata (a zbavování se dolarových rezerv) ze strany Ruska / mlčící Čína (plus "obchodní válka" USA vs Čína). Nejsem ekonom, ale na můj vkus je těch náhod moc. Nezdá se vám, že se chystá konec dolaru coby světového platidla - a ruská aktivita ve smyslu okamžitého nahození alternativních plateb, aby se světová ekonomika nezhroutila? Alternativa mimochodem už je - a nedávno jsem kdesi zaznamenala zprávičku, že Rusko je na tuto platební alternativu již připraveno přejít. Trump s Putinem zjevně něco důležitého probrali - a zuřivá reakce "deep state" říká, že to bylo něco, co oni zásadně odmítají. A jednání s Merkelovou, tedy "s eurem", v tomto ohledu též má logiku. Nějaká Sýrie podle mně již není na pořadu dne, tam bylo "dobojováno" již před pár měsíci, a všichni kluci ví, že to tam západ projel na celé čáře. Jen ČT to zatím ještě nikdo neřekl.

In reply to by Rejpalka (neověřeno)

Trvalý odkaz

Su spravy, ze v Idlibe sa rozmiestnili britski odbornici na chemicke zbrane. Rusi tvrdia, ze zapad pripravuje v Idlibe provokaciu s chemickym utokom. Prosyrske media tvrdia, ze za posledne obdobie boli uneseni a zmizli viacere deti a predpoklada sa, ze budu "obetami" chemickych utokov Asada a posluzia ako rekvizity nafilmovane "bielymi prilbami". Tieto odviezol od teroristov z juhu Izrael pred dobytim uzemia syrskou armadou. USA posilnili svoju pritomnost v zalive i Stredozemnom mori. Rusi posilnili svoju pritomnost v Stredozemnom mori. USA rozmiestnuju radary na uzemi Syrie obsadenom Kurdami, teda na trase predpokladanych striel z Kaspickeho mora, Turecko ma termin do konca septebmra umravnit "svojich" turkistickych teroristov v Idlibe, inac sa zacne vojenska akcia tria Iran-Rusko-Syria na Idlib. V prvej polovici septembra prebehne najvacsie vojenske cvicenia Ruska s asi 300 tis. vojakmi v sucinnosti s Cinou a Mongolskom...Atd.

Trvalý odkaz

Z mailu mé kamarádky, dlouhodobě žijící v USA, toho času externí zaměstnanec ve školství :

"S temi demonstracemi a neobjektivosti Ceske televize je to tu uplne stejne, minulych par tydnu tady vsechny skoly poradaly "walk-outs"- oficielne to byly pruvody o bezpecnosti studentu ve skolach, neoficielne proti Trumpovi. Tak me to pripomina nas Prvni Maj, jak jsme byli radi ze nemusime byt ve skole... jenze vsechna media rikaji jak deti jsou uvedomele a bojuji proti rezimu a proti zbranim...ale houby!
A televize vsechny problemy velice rozdmychava, i kdyz nekde problem nebyl, tak diky mediim tam najednou je. Je to horsi a horsi a nedivila bych se kdyby to skoncilo obcanskou valkou. Trump- tak jak ho nemam rada jako cloveka- se snazi pomoct USA z ekonomicke bryndy ale at udela co udela, News to prekrouti a najdou na tom vsechno spatne. No, asi jako v Cesku. Vypada to ze lidi se skratka vsude zblaznili."

Trvalý odkaz

To je docasna porucha z umrtia Mc Caina, ci nieco trvale?

Trvalý odkaz

Finals very last season, Arsenal's performance <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> is not very ideal, although the info well, but the efficiency just isn't high, and his back pass error, defensive irvine was manufactured key 3 points are getting to be a "black spots" time, apparently, in hope that on this to prove himself.

Zero, after the opening, the three points inside database and didn't strike two shots, on your contrary, the knight a few points would hit a lot of over there. Garage or focus on defense, he para which include lebron, Irwin, JR., may be people already, also have successful prevention.

In passing, did well in the Treasury, the ball into a teammate are fed properly, but Mr Chu in many opportunity attack. 04 seconds left within the first quarter, garage dribble on the frontcourt, rhythm, but he's confident the take a number of steps away from the three-point line and necessary to make <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> goes, the ball! This is also the warriors in the 1st 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances for the right side of the camp again in a 3 things!

It is worth mentioning the opening, the garage appropriate arm was wearing some sort of black gear, it is also because his right elbow from the game before the old injury has a relapse, however, with the action, he has to take off protective devices. Gear, it appears, has affected the manage, before he took off when i feel much better.

Inside against lebron James, the defense is progressing very well in his Arsenal, but after he was lebron was a little daughter knocked out, the referee offers <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> blown the garage blocking foul, garage on the bottom is various, make action towards referee said lebron knee.

In breakthrough, garage can also be a difficult moves, all sorts of people all the way up his defense, including lebron, but Treasury first in lots of dazzling dribble move Thompson, right after air and rival wreck cases, the hard to score.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram</a&gt; <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design shoes</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost uncaged</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a>

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.