Ortel pro muziku bohemiku

Autor
Štítky

Jen si to představte. Jste velká hudební agentura muzika bohemika, děláte tu divácky nejprestižnější anketu v zemi na jejíž přímý přenos kouká pořád ještě opravdu hodně lidí a protože se vám tam cpe nácek se svojí kapelou, tak po vzoru pražské kavárny uděláte menší cenzuru, vycucáte si z prstu nové pravidlo pořádání soutěže, náckův fejsbůkový profil, kde žebrá o hlasy označíte za hranou a maličko zaretušujete výsledky. Koneckonců jde přece o to se zavděčit pražákům. 

A ejhle... oni vám to nežerou. Kabáti vrátili slavíka, Michal David vrátil slavíka, kde bych od těchto hvězdiček očekával tolik smyslu pro fair play. Navíc se to nelíbí ani hlavnímu sponzorovi co pod italskou vlajkou pumpuje minerálku z Kyselky co to dá. To zase bude o čem mluvit. Těch pražských kavárníků a milovníků Radka Bangy asi nebude zase tolik. 

Český slavík Mattoni byl v posledních letech poněkud vyčpělý. Gott, Bílá, Kabáti, to byla jistota bez ohledu na jejich umělecké počiny, vydaná CDčka či koncerty. Tu a tam to někdo narušil, ale jinak nuda nuda, šeď šeď. Samozřejmě Goťákovi to všichni přáli, v podstatě se ta anketa dělá kvůli němu.

Teď už Karlovi nezbude nic jiného, než skončit a nebo slavně umřít, protože příště už bych na to pódium nevlezl. Zasmrdělo to lokajstvím jako máloco. Další historická jistota, kterou se podařilo dostat do hnoje. Co nezvládl nedostatek peněz, změna režimu ani politické tlaky, to zvládl jeden aktivní blbec. 

Nakonec nejvíc rozumu měl ten Ortel... což je dost smutné,že právě on musí ostatní vyučovat v mravech... Prostě na tom slavíkovi nebyl řka,že z toho nechce dělat politickou šarádu... 

Přesně takhle se oddělalo  Rakousko Uhersko i naši jakešovští komunisti. Cenzurou vyrobit mučedníky a pořádně je proslavit... 

Komentáře

Trvalý odkaz

No a to je předzvěst toho, jak se budou brzy korigovat i důležitější volby. Třeba ta blízká volba prezidenta nebo případně nové předčasné volby do poslanecké sněmovny.

Vždyť velká část voličů při posledních parlamentních volbách zklamala důvěru demokratických elit a není možně, aby se to opakovalo.

Při volbě prezidenta bude spravedlivé Zemanovi zahrnout jen počet hlasů z minulé volby v roce 2013 (kde v 1. kole získal cca 24% hlasů), protože nyní se mu musí odpočítat ta neoprávněná kampaň navíc v roli stávajícího prezidenta. Počtem hlasů z minula to tak bude férové vůči ostatním stávajícím kandidátům, kteří nemají tu výhodu, že by byli už teď prezidentem.

No a u příštích voleb, ať už předčasných parlamentních nebo lokálních, bude třeba zahájit i korespondeční hlasování, aby bylo možné dělat bezprostřední korekce nepříznivého hlasování a ve velkých městech bude nutné rozdat mnohem víc volebních průkazů s vyhovujícími hlasy.

Úplně nejvhodnější by ale bylo vůbec volby občanů zakázat, protože to silně připomíná diktaturu referend. Na obsazení státních funkcí by se pak domluvila skupina demokratických elit, které tomu rozumí a vědí, jak to má být správně.

Náhodou jsem narazil na forum pirátů kde řešili "elektronickou volbu" a protože jsou svazácky uvědomělí, tak přes všechno nebezpečí z falšování je důležitější volit počítačem než papírem, protože přeci když jsou počítače :D
viz https://forum.pirati.cz/piratske-kauzy-f353/elektronicke-volby-t35012.h…

Takže Maneco, piráti co chodí na TOP09 sněmy (někdy před volbama někdo psal, že jsou béčko TOPky a já nevěřil a ukazuje se...) nechtějí jenom korospondeční lístky oni chtějí jistotu, že to sfalšovat lze, oni budou volit elektronicky a jak tam někdo napsal, zabezpečený telefon, kterým bude volit si musí občan zajistit sám, všichni jsou přeci ITáci co dokáží zabránit hackování, crakování a naprogramovat vlasntí systém během víkendu ;) :D

Závěrem, nebojím se zákazu voleb, protože proč zakozovat něco co můžu rovnou ovlit online během hlasování, tak aby to nebylo okaté "ústavní většina", ale zase ne tak špatné jako letošní volby...

P.S.
A Vidláku, seš slavnej, někdo z pirátů tě asi čte objevil jsem pomocí googla i vlákno upirátů s odkazem na vidlákův článek ;)
viz https://forum.pirati.cz/zemedelstvi-f556/podpora-zemedelcu-v-nedelani-t…

Trvalý odkaz

jsem si vzpomněl na nedávné umazávání "nevhodných" křížků na kopulích řeckých stánků duchovna...
Je prostě potřeba zkoušet a zkoušet a zkoušet...

In reply to by Anonym (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kdyby jen jogurty a křížky. Oni nám změnili i kdysi tolik populární alkohol s lidskou tváří - Myslivce. Kdysi měl na etiketě fajfku a flintu - no, prostě historicky dané myslivecké artefakty. Teď má hovno a vypadá jako idiot. Ještěže už to nepiju, zvracel bych. Předbíhám případné dotazy a sděluji předem, že z tvrdého alkoholu piju už jen privátní kvalitní slivovici z Moravy.

In reply to by Anonym (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kdyby jen jogurty a křížky. Oni nám změnili i kdysi tolik populární alkohol s lidskou tváří - Myslivce. Kdysi měl na etiketě fajfku a flintu - no, prostě historicky dané myslivecké artefakty. Teď má hovno a vypadá jako idiot. Ještěže už to nepiju, zvracel bych. Předbíhám případné dotazy a sděluji předem, že z tvrdého alkoholu piju už jen privátní kvalitní slivovici z Moravy.

Trvalý odkaz

Pane Vidlák.
Ani bych neřekl přímo politika,ale peníze hledat za vším.
Také to vidíme jasně i ve sportu,jak jde o peníze,tak jde vše stranou.
To říkám také,co píše Godot,pít jen kvasný líh,žádné ropné sračky,proto stoupá nemocnost spíš mužů,rakovina tlustého střeva,prostaty,ledvin,žlučníku,jater atd.

Trvalý odkaz

dal PL rozhovor "Chčijou nám na hlavy a už se ani nepokoušejí předstírat, že je to déšť"

Stojí za přečtení a i za diskuzi.

Trvalý odkaz

Trochu serióznější je diskuze dvou kamarádů (?) a kolegů

http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/25300-jet-k-eskemu-slavikovi-…

Mrkněte hlavně na odkaz dole.
Zásadní problém nespočívá pochopitelně v tom, zda je či není Ortel umělecky na výši a zaslouží-li si Zlatého slavíka. (Osobně si myslím, že hudebně, textově i myšlenkově je to pěknej lógr).

Nicméně - stejně jako v mnoha demokratických volbách se opakuje myšlenka: Zvolte si ve svobodném hlasování, vážený lide, podle daných pravidel toho nejlepšího - ale pokud zvolíte jinak než my potřebujeme (a pokud se nám nepodaří volby zfalšovat), výsledky volby buď anulujeme, nebo neuznáme, nebo budeme házet vajíčka, třímat červené karty - či vyhlásíme na vaši zemi embargo či sankce.

Takže se jedná o variantu dodatečného zpracování volebních výsledků změnou pravidel ex post. Noumání eurounifikované tradice podle zámořských vzorů, Uďo.

To, že bych sám nedal Ortelu ani bod, protože je považuji za hospodskou kapelu páté cenové skupiny nemá s věcí co dělat. Nikde totiž nebylo předem v pravidlech řečeno, že je - na rozdíl od voleb do parlamentu (!) zakázána předvolební propaganda a sdružování do fanklubů a "stran".

Takže chyba je v nastaveném SYSTÉMU a nikoli u voličů - pokud někde nějaká je.

Trvalý odkaz

K českému slavíkovi mám jinou výhradu, že zde neplatí pravidlo, které by umožnilo vyřadit zpěváka nebo zpěvačku, kteří za poslední dva roky nenatočili nic nového. I když Karel Gott by si zasloužil speciální ocenění diamantového slavíka, aby na ostatní zpěváky také nějaké sošky polních pěvců zbyly. Totéž u zpěvaček. Co se týče kvality hudby, porovnejte si Českého slavíka se soutěží Eurovision song contest. Pokud se v Eurovizi náhodou vynoří trochu slušná skladba (opravdu pěkné tam dávno nejsou), je zašlapána množstvím hyperkorektních europrůměrných skladeb. Takže průměrná tvorba není jen specificky česká. Když už zmiňujeme Českého slavíka, je trochu nefér nevzpomenout Bratislavskou lyru, kde se slušné skladby dokázaly prosadit častěji než v slavíčkovi, a občas Bratislavská lyra přinesla dobrým zpěvákům šanci. Jeden konkrétní, třeba Lešek Semelka a jeho Šaty z šátků.

Trvalý odkaz

Je zajímavé, že neonacistická minulost T.Ortela je připomínána neustále (v kapele Conflict 88 skončil před 15-ti lety) a v očích mnoha lidí je náckem pořád. Stejně jako je za náckovskou, xenofobní, extrémistickou apod. považována i celá kapela. Nejsem členem fanklubu Ortela, ale dal jsem si tu práci a s tvorbou kapely jsem se alespoň zběžně seznámil. Asi jsem negramot, ale nic neonacistického, xenofobního, rasistického apod. jsem tam nenašel. Nejsem sám. Nenalezla to ani Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, kterou jistě nelze podezírat z toho, že by to nalézt nechtěla, ale kde nic není... Z toho, že Slavíka dostane "nácek", tady omdlívá kupa politiků, tzv. hvězd a "celebrit" a také docela obyčejných občanů. Ale kupodivu nikdo neomdlívá z toho, že v čele státu stojí komunisté. Bývalý nácek = pořád nácek, ale bývalý komunista = kvalifikace na ministra. Bojovník proti Ortelu a znalec heraldiky Banga za jeho svatý boj obdržel i cenu Františka Kriegla. Kriegel se musí v hrobě obracet. Banga by měl pochopit, že s uměním typu "Jeden černej kluk hledal takle šuk jakou píču vošuká to mu bylo fuk..." skutečně na Slavíka může zapomenout. Nezbývá mu než bojovat proti Ortelu - tam lze popularity a uznání dosáhnout. Hezké shrnutí, které vypovídá jak o Ortelu, tak o Bangovi, ale také o svobodě slova v tomhle státě je zde: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poblil-se-Banga-Co-jinde-z…;

Na skupině Ortel vidíte přímo důsledek stádního efektu pravověrných aneb jak skupinka lidí dokáže zmanipulovat a vést celou společnost. Pár lidí začne něco tvrdit a opakovat. Napřed pomalu sem tam utrousí, že Ortel by mohl být podezříván z rasismu. Pak prohlásí jeden text za rasistický a tvrdí to 1000x pořád dokola, přesně podle metody Josefa Goebbelse. Opakovaná lež začne žít svým životem vlastním jak Fáma stoústá. Nakonec se vytvoří v lidech pocit, že s Ortelem není něco v pořádku. Parta pražských kavárníků prohlásí někoho za nedostatečně demokratického. Hlupáci bez schopnosti vytvořit si vlastní názor se k nim přidají a dokazují si tak svou cenu a demokratičnost (nebo jakoukoliv jinou vznešenou ideu, je lhostejné, pod kterou ideou zlo páchají). A pár lidem začne být divné, proč na ten Ortel tolik lidí nadává a není kouře bez ohně. Vrcholným číslem jsou zahraniční redaktoři, kteří převezmou jen 100x přežvýkanou slámu svých českých kolegů a rázem je ve světě nálepka jak hrom, že jde o nácka.
Jenže proces funguje i opačně, jak se ukázalo na Schwarzenbergovi. Pár lidí začalo tvrdit, jaký je demokrat a ochránce lidských práv, ušlechtilosti a nositel kultury, až tím dokázali zblbnout 45% populace. Přitom tento snad již bývalý politik dosahoval úrovně jakéhokoliv hospodského povaleče ze 4. cenové skupiny, noblesa tam nebyla žádná, myšlenka také ne, prostě šedý podprůměr povznesený na zlaté tele ústy nekritických ideologicky zaslepených příznivců.
S lidmi jde manipulovat strašně snadno. Buď skrze jejich lásku a sebelásku nebo skrze jejich nenávist. Oboje funguje.

Trvalý odkaz

http://www.michael-kors-outlet.org.uk/, http://www.rosherun-shoes.us/, http://www.cheap-mlbjerseys.us.com/, http://www.coachoutletonlinemall.com/, http://ravens.nfl-jerseys.org/, http://www.converses-outlet.com/, http://www.jackets-thenorthface.com/, http://www.burberrys-handbags.com.co/, http://www.michaelkors.so/, http://www.north-face-jackets.org.uk/, http://www.oakleysunglasses-lrc.com/, http://patriots.nfl-jerseys.org/, http://www.nikerosherun.com.de/, http://www.chrome-heartoutlet.com/, http://www.skechers-shoesoutlet.com/, http://chargers.nfl-jerseys.org/, http://www.tommyhilfigers.co.nl/, http://www.chiflatironhair.us.com/, http://bucks.nba-jersey.com/, http://clippers.nba-jersey.com/, http://www.rayban-sunglasses.fr/, http://www.beatsbydrdrephone.com/, http://www.stone-islandestore.com/, http://azcardinals.nfl-jerseys.org/, http://www.nike-rosherun.co.nl/, http://suns.nba-jersey.com/, http://www.dsquared2s.com/, http://www.hermesbagsoutlet.com/, http://www.outlet-michaelkors.us.org/, http://www.rolexwatch-outlet.com/, http://www.soccershoes.us.com/, http://giants.nfl-jerseys.org/, http://www.nhl-jerseys.com/, http://www.nikeair-max.ca/, http://www.bottega-venetasoutlet.com/, http://buccaneers.nfl-jerseys.org/, http://www.nike-shoes.co/, http://www.oakleysoutlet.com.co/, http://www.the-northface.ca/, http://www.nfljerseys-sale.com/, http://www.oakleys-sunglass.com.co/, http://www.beatsheadphone.in.net/, http://www.barbour-jackets.us.com/, http://bills.nfl-jerseys.org/, http://www.cheap-raybansoutlet.com.co/, http://www.adidas-shoes.es/, http://www.hollister.com.se/, http://www.raybans-outlet.net.co/, http://www.coach-outlet.net.in/, http://pistons.nba-jersey.com/, http://www.newbalance-canada.ca/, http://www.polo-ralphlaurens.us.com/, http://www.pulseraspandora.com.es/, http://www.ferragamo.net.co/, http://www.pradas.com.de/, http://www.montrespaschers.fr/, http://www.celinefactory.com/, http://www.outlet-michaelkors.com/, http://www.cheapnhljerseys.us.com/, http://www.rayban-wear.co.uk/, http://www.burberoutlet.co.uk/, http://www.barbours-factory.com/, http://www.australia-oakleysunglasses.com/, http://www.barboursjackets.com/, http://www.swarovskis-sale.co.uk/, http://www.thenorth-face.com.co/, http://www.timberland-shoes.com.co/, http://www.oakley-sbocco.it/, http://www.michaelkorsoutlet.online/, http://www.nike-mercurial.com/, http://www.giuseppezanotti.com.co/, http://www.cheappandora-charms.co.uk/, http://coach.euro-us.net/, http://www.vans-shoesoutlet.co.uk/, http://www.nikefreerun-shoes.co.uk/, http://www.watches-omega.com/, http://www.tommyhilfigers.de/, http://49ers.nfl-jerseys.org/, http://www.adidasshoes.com.se/, http://www.cheap-watches.in.net/, http://www.mcm-backpacks.com.co/, http://www.nike-maxshoes.fr/, http://www.adidassuper-star.de/, http://www.coach-outlets.net.co/, http://pelicans.nba-jersey.com/, http://nuggets.nba-jersey.com/, http://mavericks.nba-jersey.com/, http://www.nike-shoesoutlet.co.uk/, http://www.coachblackfriday.com/, http://www.ralphlauren-canada.ca/, http://www.hollister-outlet.com/, http://www.iphone-cases.net/, http://www.cheap-iphonecases.com/, http://warriors.nba-jersey.com/, http://www.thomassabos-jewelrys.co.uk/, http://www.bottega-bags.com/, http://coachoutlet.euro-us.net/, http://www.burbagsoutlet.com/, http://www.oakleys-online.com.co/, http://www.raybans-outlet.cc/, http://www.michael-korsbags.com.co/, http://www.mcm-handbags.com.co/, http://packers.nfl-jerseys.org/, http://www.nike-shoesoutlet.us.org/, http://www.reeboks.com.de/, http://www.ray-bans.net.co/, http://www.fidgetspinner.us.com/, http://www.replica-handbags.com.co/, http://www.christian-louboutins.us.com/, http://www.raybans-outlet.com.co/, http://www.newbalanceschuhe.com.de/, http://celtics.nba-jersey.com/, http://www.horlogesrolexs.co.nl/, http://raiders.nfl-jerseys.org/, http://www.outlet-true-religion.com/, http://www.montblancpences.com/, http://www.laurenralphs-outlet.co.uk/, http://www.coachfactory.cc/, http://www.raybans.com.de/, http://www.ralphs-laurenspolos.com/, http://www.canada-michaelkors.ca/, http://rayban.black-friday.vip/, http://www.mizuno-running.net/, http://www.outletonline-michael-kors.co.uk/, http://browns.nfl-jerseys.org/, http://www.zcoachoutlet.com/, http://www.vibram--fivefingers.com/, http://www.burberry-storevip.com/, http://www.puma-shoes.de/, http://www.longchamps-bags.us.com/, http://www.jewelrys-swarovski.com/, http://www.salomonshoes.com.de/, http://www.designer-handbags.store/, http://www.jerseys-store.com/, http://www.oakley-outlet.fr/, http://www.hugo-boss.com.co/, http://www.ferragamos.us.com/, http://www.hollister-clothings-store.com/, http://www.juicy-coutureoutlet.com/, http://michaelkors.euro-us.net/, http://www.rolex-watches.us.com/, http://www.outlet-mkors.com/, http://www.converse-schuhe.com.de/, http://www.calvin-klein.com.co/, http://www.outletonline-ralphlauren.com/, http://www.airmax2015.net/, http://www.woolrich-jackets.com/, http://www.nike-airmaxsc.co.uk/, http://www.raybans-cher.fr/, http://www.adidas-schuheonline.de/, http://www.retrojordan-shoes.com/, http://www.nike-store.com.de/, http://www.raybanoutlet.ca/, http://hornets.nba-jersey.com/, http://www.omegas-relojes.es/, http://timberwolves.nba-jersey.com/, http://www.under-armouroutlet.com/, http://www.oakleys.com.de/, http://www.airmax-90.com/, http://www.soccershoes-outlet.com/, http://www.ralph-lauren-polos.us.org/, http://www.watch-rolex.co.uk/, http://www.vansshoes-outlet.com/, http://seahawks.nfl-jerseys.org/, http://www.outlet-toryburch.com/, http://www.babylisspros.com/, http://www.cheapomega-watches.com/, http://www.birkenstockshoes.com.de/, http://www.tommy-hilfigers.com.co/, http://www.outlet-burberry-bags.com/, http://www.bcbg-canada.ca/, http://www.ralphlaurens.com.de/, http://redskins.nfl-jerseys.org/, http://www.outlet-toryburchshoes.com/, http://www.christian-louboutin.jp.net/, http://www.burberrys-outletstore.com/, http://www.armani-outlet.com/, http://www.cc-beanies.us.com/, http://www.nike-paschers.fr/, http://eagles.nfl-jerseys.org/, http://www.cheap-michaelkors.com.co/, http://jazz.nba-jersey.com/, http://raptors.nba-jersey.com/, http://www.marcjacobs-outlet.com/, http://www.raybansasses.com/, http://www.burberryoutlet-sale.net.co/, http://www.coach-factory.com.co/, http://www.ralphs-laurenpolos.co.uk/, http://www.supra-footwear.net/, http://www.nikeshoes-canada.ca/, http://www.polos-ralphlauren.com.co/, http://lakers.nba-jersey.com/, http://www.raybans.org.es/, http://www.adidas-shoes.ca/, http://www.burberbags.co.uk/, http://www.nike-shoes.com.se/, http://www.rolex-watchescanada.ca/, http://www.barbour.in.net/, http://www.michaelkors.co.nl/, http://www.ralphlauren.mex.com/, http://www.beatsbydre.com.co/, http://www.christianlouboutinoutlet.net.co/, http://vikings.nfl-jerseys.org/, http://pacers.nba-jersey.com/, http://www.timberlandboots-outlet.com/, http://www.rayban-sunglasses.co/, http://www.truereligions.net/, http://www.ralph-laurens-outlet.com/, http://www.poloralphlauren.com.de/, http://www.coachfactory.shop/, http://www.marc-jacobs.us.com/, http://www.michael-korsukpurse.co.uk/, http://www.cheap-juicycouture.com/, http://www.longchamp-outlet.com.co/, http://bulls.nba-jersey.com/, http://oakley.black-friday.vip/, http://www.northfacejackets.fr/, http://www.raybans-outlet.co.nl/, http://chiefs.nfl-jerseys.org/, http://www.tracksuits.com.co/, http://www.the-northfacejackets.net.co/, http://www.nike-free-runs.de/, http://www.christian-louboutinshoesoutlet.com/, http://colts.nfl-jerseys.org/, http://www.jordan.com.de/, http://www.cheapshoes.net.co/, http://www.softballbats-sale.com/, http://www.kate-spades.net/, http://www.jimmychoos-shoes.com/, http://heat.nba-jersey.com/, http://www.nike-airmaxs.fr/, http://www.hermesoutlet.shop/, http://www.hollisterclothingcanada.ca/, http://www.converse-shoes.net/, http://www.oakleys-frames.com/, http://rams.nfl-jerseys.org/, http://www.converse-shoes-outlet.com/, http://www.michael-kors.net.co/, http://www.ralphlauren-au.com/, http://www.versace-outletonline.com/, http://www.oakleys.org.es/, http://www.adidas-shoes.co.nl/, http://www.outlets-polo.com/, http://www.uhren-stores.de/, http://www.christian-louboutin-shoes.com/, http://www.coachoutlet-online.com.co/, http://bengals.nfl-jerseys.org/, http://www.nikeairforce.com.de/, http://www.nike-free5.com/, http://www.the-northface.com.de/, http://www.coach-factoryoutlet.net.co/, http://www.ray-bansoutlet.com.co/, http://www.michael-kors-bags.us.org/, http://www.coachoutlet-usa.com/, http://www.birkenstocks.com.de/, http://www.chiflatiron-hair.com/, http://www.mcmbackpacks.com.co/, http://www.birkenstock.net.in/, http://www.crystals-swarovskis.com/, http://www.ferragamos.co.uk/, http://www.air-maxschoenen.co.nl/, http://www.mcm-handbags.org/, http://www.long-champ-outlet.com/, http://www.true-religions.com/, http://www.air-huaracheshoes.co.uk/, http://www.vansschuhe.com.de/, http://www.timberland-boots.com.co/, http://www.hollister-clothings.us.com/, http://www.nike-factory.com.co/, http://www.pandora-jewelry.top/, http://www.nike-free-runs.com/, http://www.swarovskijewellery-au.com/, http://www.coach-outlet.store/, http://longchamp.black-friday.vip/, http://www.co-aol.com/, http://www.cheap-jerseys.mex.com/, http://www.airjordans-shoes.com/, http://jets.nfl-jerseys.org/, http://www.louboutinshoes.jp.net/, http://www.skechers-outlet.com/, http://www.north-face.com.co/, http://saints.nfl-jerseys.org/, http://www.nba-jersey.com/, http://www.michaelkors.com.de/, http://magic.nba-jersey.com/, http://www.outlet-pumashoes.com/, http://www.coach-outletonline.ca/, http://falcons.nfl-jerseys.org/, http://www.michael-kors.cc/, http://www.nike-skos.com/, http://www.katespades.com.co/, http://www.thomas-sabos.com.de/, http://www.mk-com.com/, http://titans.nfl-jerseys.org/, http://www.cheap-nike-shoes.com/, http://www.australia-michaelkors.com/, http://dolphins.nfl-jerseys.org/, http://www.airmax.com.se/, http://www.ralph-laurenpolos.co.uk/, http://www.jordan-retros.com/, http://www.soccers-shoes.us.com/, http://www.fendi-outlet.in.net/, http://www.skechers-canada.ca/, http://trailblazers.nba-jersey.com/, http://www.nba-shoes.com/, http://www.nfl-jerseys.org/, http://michaelkors.black-friday.vip/, http://www.burberryoutletonline.com.de/, http://hawks.nba-jersey.com/, http://www.tommy-hilfigers.de/, http://www.new-balanceoutlet.org/, http://www.mlb-jerseys.org/, http://www.pandorajewellery-au.com/, http://kings.nba-jersey.com/, http://www.eccoshoesoutlet.com/, http://www.ralph-lauren-uk.co.uk/, http://www.lacosteoutlet.com.co/, http://www.nikeairmax-australia.com/, http://www.michaelkorsoutlet.se/, http://www.north-faceoutletjacket.com/, http://www.philipp-pleins.com/, http://www.jimmychoo-shoes.com/, http://www.outlet-ralphlaurenpolo.com/, http://www.hogans.com.de/, http://www.tommyhilfigerca.ca/, http://www.polosoutlet-store.com/, http://www.philipppleins.com/, http://jaguars.nfl-jerseys.org/, http://cavaliers.nba-jersey.com/, http://cowboys.nfl-jerseys.org/, http://www.burberbags.com/, http://www.swarovski-canada.ca/, http://www.tommy-hilfigers.net.co/, http://www.michael-kors.com.es/, http://www.hoodies-factory.com/, http://rockets.nba-jersey.com/, http://www.outlet-ralphlaurens.com/, http://spurs.nba-jersey.com/, http://www.new-balanceshoes.es/, http://www.raybansbocco.it/, http://www.nikeairmax.com.de/, http://www.oakley-sunglassessale.com.co/, http://www.nikefreeshoes-inc.co.uk/, http://www.dsquared2-outlet.com/, http://www.true-religionsoutlet.com/, http://www.versaceoutlet.us.com/, http://texans.nfl-jerseys.org/, http://www.outlet-rayban.co.uk/, http://www.nike-shoesoutlet.com/, http://www.rosherun-shoes.co.uk/, http://www.nike-airmax.com.de/, http://www.raybans-glasses.com.co/, http://www.cheap-baseballbats.us/, http://www.oakleys-sunglasses.mex.com/, http://wizards.nba-jersey.com/, http://www.the-northface-online.com/, http://thunder.nba-jersey.com/, http://broncos.nfl-jerseys.org/, http://www.swarovskionlineshop.com.de/, http://www.outlet-pradabags.com/, http://www.michaels-korsoutlet.com/, http://www.instylers.us/, http://www.beats-by-dre.com.co/, http://www.pandora-jewelry.com.de/, http://www.asicsoutlet.com.co/, http://www.designer-handbagsoutlet.us.com/, http://www.christian-louboutins.com/, http://www.ed-hardy.us.com/, http://www.burberrys-outletonline.in.net/, http://www.eyeglassesinsale.com/, http://76ers.nba-jersey.com/, http://www.nike-airmax.com.co/, http://www.clothes-outlet-store.com/, http://www.barbours.us.com/, http://www.outlet-michaelkors-online.com/, http://www.nikeshoes.org.es/, http://www.levis-jeansoutlet.com/, http://www.hermes-birkinoutlet.com/, http://www.mbt-outlet.com/, http://www.jeans-truereligion.com/, http://www.outelt-ralphlauren.co.uk/, http://www.nikerosherun.com.co/, http://www.outlet-tommy-hilfiger.com/, http://www.oakleys-outlets.net/, http://www.nikeair-max.es/, http://www.outlet-pradas.com/, http://www.long-champ.com.de/, http://knicks.nba-jersey.com/, http://www.prada-shoes.us.org/, http://www.michael-korsoutletonline.com.co/, http://bears.nfl-jerseys.org/, http://www.burberry-outlets.ca/, http://grizzlies.nba-jersey.com/, http://www.salvatore-ferragamos.com/, http://www.bcbg-dresses.net/, http://www.pandora-charmscanada.ca/, http://www.fred-perry.org.uk/, http://www.kate-spadebags.com/, http://www.nike-rosherun.com.es/, http://www.outletburberrybags.com/, http://steelers.nfl-jerseys.org/, http://lions.nfl-jerseys.org/, http://www.oakleysunglasses-canada.ca/, http://www.new-balanceshoes.com/, http://www.cheap-jerseys.com.co/, http://www.supra-footwears.com/, http://www.fitflop-outlet.com/, http://www.long-champhandbags.com/, http://www.air-huarache-shoes.co.uk/, http://www.okglassesale.com/, http://www.airjordanshoes.com.co/, http://www.scarpe-hoganshoes.it/, http://www.givenchy.com.co/, http://www.rolexwatchesforsale.us.com/, http://www.adidas-store.net/, http://www.hoganshoes.org.uk/, http://www.reebok-shoes.co.uk/, http://www.long-champ.com.co/, http://www.nike-shoes.co.nl/, http://www.christianlouboutin-shoes.ca/, http://www.lonchamp.us.com/, http://www.outlet-pradahandbags.com/, http://www.hollister-store.com.co.co/, http://www.timberlandspaschere.fr/, http://www.salvatoreferragamo.us.com/, http://www.coachsoutletonline.in.net/, http://www.jerseys.net.in/, http://www.oakleys-sunglasses.com.co/, http://nets.nba-jersey.com/, http://www.basketballshoes.com.co/, http://www.ok-em.com/, http://www.air-yeezyshoes.com/, http://www.airmax-shoes.com/, http://www.fredperrypolos.co.uk/, http://www.danskoshoes.in.net/, http://www.ralphlauren-polos.com.co/, http://www.sunglasses-oakleys.com.co/, http://www.michaelkors-ins.com/, http://www.nike-shoes.cc/, http://www.valentino-shoesoutlet.us.com/, http://www.giuseppes-zanottishoes.com/, http://www.handbagsoutlet.in.net/, http://www.cheap-jordans.com.co/, http://www.michaelkorsoutlet.mex.com/, http://panthers.nfl-jerseys.org/, http://www.nike-shoes.com.co/, http://www.asicsoutlet.net/, http://www.oakley-outletonline.com.co/, http://www.adidas-shoesoutlet.com/, http://www.outlet-true-religion.us.org/, http://www.nike-huarache.co.nl/, http://www.nikeshoes.de/, http://www.nike-shoesstore.com/, http://www.mcm-bagsoutlet.com/, http://www.oakestore.com/, http://www.hollisteronlineshop.com.de/

Trvalý odkaz

<a href="http://viagraeoverseas.ru/">viagra for sale</a> <a href="http://tadalafil20mgebestprice.ru/">tadalafil generic best prices</a> <a href="http://buycialiswithouteprescription.ru/">cialis without prescription</a> <a href="http://viagraecanadiense.ru/">viagra in canada</a> <a href="http://canadianpharmacynoeprescription.ru/">pharmacy online</a> <a href="http://medsfromeindia.ru/">generic viagra india 100mg</a> <a href="http://canadianehealth.ru/">canadian pharmacy online no script</a> <a href="http://genericacialis20mg.ru/">Generic Cialis</a> <a href="http://healthymanviagraereviews.ru/">canadian health and care mall</a> <a href="http://maxiforteonline.ru/">maxifort online</a>

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.