Protože uran 235

Autor

Severní Korea vystřelila balistickou raketu přes Japonsko. Takovou tu velkou věc, která uletí tisíce kilometrů daleko, stovky kilometrů vysoko a unese atomovku. Raktea přeletěla přes suverénní stát a dopadla za ním do moře. Místo dopadu není důležité,ale určitě je to potvrzení Kimovských řečí o tom, co všechno už dovede trefit. Není to poprvé. Raketa přes Japonsko už letěla. 

Zkouším si představit, co by se stalo, kdyby podobná raketa letěla z Íránu přes Saúdskou arábii nebo přes nějakou letadlovou loď v Perském zálivu. Nebo kdyby letěla raketa z Kuby přes Floridu. A nebo kdyby ze Sýrie vzlétlo cokoliv většího než silvestrovská rachejtle. Nic bych za to nedal, že by se hned hrálo na vojáčky, dělaly se invaze, střílelo by se zpátky a svět by byl zase o dost smutnější místo. Ovšem v Koreji se nic takového neděje...

Sejde se nám rada bezpečnosti OSN, zahromuje, vydá asi další rezoluci a zdůrazní, že korejský problém má jediné a to mírové řešení. Bez ohledu na to, že si Kim hraje na vojáky a dělá mnohem větší ramena než má. Bez ohledu na to, že Jižní Korea sama o sobě má mnohem silnější armádu i víc peněz. Bez ohledu na Čínu a její možnosti vůči Koreji. Žádné tomahawky nad KLDR, všechna letadla i bombardéry se budou držet pěkně v povzdálí a možná že nejmíň mocný nejmocnější muž světa zase řekne nějakou americkou hlášku, ale tím to skončí. 

Proč? Protože uran 235.

Celý svět vidí na plno jedno důležité poučení zahraniční politiky. USA si dovolí kdekoli na kohokoli a budou si dělat co se jim zlíbí proti OSN i nesouhlasu kohokoliv jiného. Jediné, čemu naši západní borci rozumějí, je raketa s atomem a dostatečné odhodlání ji případně použít. Pak můžete střílet nad Japonsko, můžete vyhrožovat komu chcete, můžete dělat hrdinu vedle Číňana a nikdo na vás nemá. Chcete mír? pořiďte si atomovku. Kolik Iráčanů mohlo žít, kdyby Shaddám tu atomovku měl? Miliony. Kolik Syřanů mohlo žít, kdyby Asad nějakou měl? Statisíce... Troufne si někdo na Pákistán? Indii? Nebo Izrael?  Nikdo. Atomovka je to jediné, co brání i tomu největšímu frajerovi se čtyřiceti procenty světových vojenských výdajů, aby se do vás pustil. Atomovka, toť jediný recept na politiku B-52.

Nevěřím, že Ǐrán už tu bombu dávno nemá. Sankce nesankce, vaši suverenitu bráni jenom dostatek plutonia. Každý diktátorek nebo režimek pokoušející se o samostatnost názorně vidí, že to jde... I ti Ajatoláhové mají podle mě někde v hodně hlubokém sklepě dost materiálu, aby to za pár dní složili na slušný výbuch. A mají toho zřejmě dost, aby udrželi v šachu celé okolí a v klidu si užili beztrestnost. Korea je v čele osy zla, ale projde jí to. Ona už má. 

Stejnou cestou bude postupovat i Ukrajina a další emacipující se země... I ti Jihoafričané už určitě oprašují plány a pěkně si ukládají palivo z jejich jediné africké jaderné elektrárny na horší časy. Můžeme Američanům poděkovat... jejich chuť vyvážet demokracii zařídí jediné, za pár let bude mít atomovku i Azerbajdžán...

Proč? Protože uran 235. 

Komentáře

Trvalý odkaz

Kamoš byl za strýcem v jižní africe a veřejně se mluví o tom, že "černošská vláda" nezasahuje proti Bůrům jenom proto, že myslí si/ví o schovaných atomovkách pro případ, že by se opakoval Mugabe a vím, že se to nebojí použít, takže asi ano...
Jenom u té Severní bude navíc i poučení Číny ze situace Ruska a posunování základen NATO, takže Čína nedovolí padnou Kimovi nebo přesněji nedovolí, aby Severní "padla" do vazalů západu...

Byl jsem v JAR v roce 1993, u zbrojařů z Denelu a LIW. Taky nás vzali do Pelindaby (Atomic Energy Corporation). Vlastnictví jaderných bomb mlčky přiznávali. To byla ještě bílá vláda, co se s nimi stalo pak, to netuším. že by je delaborovali, tomu moc nevěřím. Že by pokračovali v dalším vývoji? Tomu moc nevěřím také.
Čerti vědí, co je těmi hračkami teď....

V Jižní Africe probíhá tichá genocida bělochů. Černošká vláda nemusí proti bělochům nijak zasahovat.

Dělaj to tak, že černošský zločiny proti bělochům nevyšetřují a netrestají. Každý ten je tam nějaká vražda bělochů. Negři přijdou na farmu, znásilní a pobijí obyvatele a je to. V Jižní Africe jsou typická uprchlická městečka, baráčky z vlnitého plechu, jak je znáte jinde z Afriky a Asie, jen tam bydlí běloši, polonahé bělošské děti tam běhají ve špíně. - Samozřejmě, že se nemaj tak dobře jako vargoši u nás.

Na západě to aspoň proběhlo novinama. Stačí trošku googlovat. Tady ticho po pěšině. Jedinej náznak byl v tomhle dokumentárním seriálu:
http://zoom.iprima.cz/ritualy-sveta

V jednom dílu je tam v JAR a je tam u jedný sekty, co čeká konec světa. Není to tam blíže upřesněno, ale to jsou právě ti běloši, co čekají na vyvraždění od negrů.

Jen si googlujte, uvidíte sami.

Trvalý odkaz

Veřejně se hovoří o tom, že skutečnou příčinou druhého útoku na Irák a pádu Saddáma Husajna byla jeho snaha obchodovat ropu za eura. A u Muammara Kaddáfího to byla snaha zavést zlatý africký dirhám a za něj obchodovat ropu. Tak USA celému světu na obou diktátorech ukázaly, co se stane v případě, že nebudou ochotni přijímat platby v USD.
KLDR obchoduje nejvíce s Čínou (a Ukrajinou, od které kupuje raketové motory), tak je vliv Kim Čong una na USD minimální.

Ale samozřejmě vlastnictví jaderné zbraně zabezpečuje odstrašovací zbraň, aby danou zemi USA nechtěly osvobodit a zavést tam svoje pojetí demokracie a lidských práv. Diktátoři, kteří spadají do stejné sorty jako Kim, Husajn, Kaddáfí, ale nechají se ovládat z USA, jsou také v pohodě a chráněni.

Proslulý dvojí metr euroatlantické civilizace je každému soudnému člověku zřejmý. Jen dosud nikdo nemá na to, aby USA odstavil. Tak nějak dopadla Sparta, nedobytá a neporažená. Jen nikdo neměl důvod s ní obchodovat, a nakonec už neměla ani dost občanů schopných sloužit ve spartském vojsku. Pak stačilo jedno zemětřesení a otroci využili svoji šanci.

Tou euroamerickou civilizací asi myslíte angloamerický bankstery. Mě se totiž nikdo na nic neptal a dokonce ani nikoho, koho znám. Vás se někdo ptal? -A Anglii protestovaly milióny lidí. Bylo to úplně jedno.

Veřejné tajemství jde ještě dál, zlato které bylo uloženo ve Fort Knoxu už má být dávno rozkradeno. Jestli to vejde ve všeobecnou známost tak to podryje dolar úplně stejně jako obchodování v jiné měně. Rusko už přestalo obchodovat v dolarech a Čína se na to chystá.

To je velké nebezpečí ekonomiku a válka by smazala spoustu dluhů. Nic takového jako zabít věřitele. Pověsti o připravovaném rozpoutání války s Ruskem a islámem se objevují už aspoň deset let.

Amerika je dobytá už dávno. Její vlastní vládci jsou její nepřátelé, stejně jako byl Gorbačov nepřítelem SSSR. Co je jinýho, než že placení aktivisté jsou sváženi neziskovkama na demonstrace proti demokraticky zvolenému prezidentovi. Ničí se základy všeho, co tvoří základy státu?

Tohle přeci známe už ze Srbska a Ukrajiny, tohle známe i z Národní a Staromáku, známe to ze Sýrie, takhle proběhla i VŘSR, přece si vážně nemyslíte, že ti revoltující se dělníci a námořníci tam byli zadarmo. I páni nacisté dostávali peníze od bankéřů z USA. Stačí trošku googlovat.

Trvalý odkaz

расположите важнейшие события правления петра i и эпохи дворцовых переворотов в правильной последовательности упразднение приказов и вв

http://potolokd.xyz/

мудрый человек сказал однажды: три вещи никогда не возвращаются обратно: время слово возможность три вещи не следует терять: спокойствие

mwetyu

Trvalý odkaz

Приняв афродизиак, дворянин любезно поимел кошелку набухшим бананом в задок
http://xx.butik42.ru/
Искренний минет c шустрой выпивохой. Жадный южноафриканец нахлобучивает кувалду по самые гланды.
bnli2rbn24
После его поляна залпом занял другой, это был мой следующий член, у меня не было уже не было никакой боли, а один приятная щекотка в паху и адски приятное подбивание, и меня начали трахать, сколько называется сообразно настоящему подрачивая выше часть так, дабы я кончала в тот момент, если кончают в меня… Меня вертели в разных позах, клюв онемел и я уже не могла извлекать, сообразно всему лицу была размазана сперма.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.