První dojem

Autor

Včera odpoledne jsem se byl ve Vidlákově podívat v hospodě na mladýho Klause. Po městě se šuškalo, že přijede a bude mít v naší ústřední restauraci postavené v rámci akce Z krátkou řeč k oslovení voličů. Zvědavost převládla, měl jsem chuť na pivo, tož jsem šel. Nejprve popíšu, jak to vypadalo. 

Přijel přesně ve čtyři, jak bylo avizováno a měl sebou tu svojí kolegyni poslankyni. Oba měli krátkou tak pětiminutovou řeč. Poslankyně mluvila o Klausovi, Klaus mluvil o svém programu. Mluvil spatra, bez mikrofonu, jeho křivá huba nijak nebránila ve velmi slušné výslovnosti. I když účast nebyla nijak valná (hodně lidí bylo v tu dobu ještě v práci) a poslouchaly ho hlavně důchodkyně, bylo mu dobře rozumět. 

Na závěr svého projevu pozval zájemce do Znojma na večerní debatu, kde bude mít víc času a kde je už jeho místní sdružení. Pak dal prostor na dotazy. 

Pominu takové ty obvyklé nářky voličů občanů na života bídu a zmíním se jen o dvou dotazech. Prý s kým po volbách půjde? S komunisty? Babišem? ODSkou? Je pravice nebo levice? Pohotová odpověď, že jejich program není ani pravicový ani levicový, ale vlastenecký a konzervativní. Pravicový je jejich program v tom, že bohatství vzniká z práce. Všechno ostatní je program pro Čechy v Česku. A po volbách půjdou s tím, kdo jim umožní dělat největší část z jejich programu. 

Mluvil pak o nějakých školských zákonech, které s ním podpořili i komunisti a tak se na ně přece nebude zlobit. Jiný zákon podpořili babišovci, tak jim přece nebude bránit... 

Druhý dotaz - zda bude držet senát. Prý ho chce zrušit a klidně by zrušil i kraje. Ale ani na jedno nebudou mít zřejmě dostatečný mandát, tak bude rozumné obsadit senát i kraje, protože když se stáhnou z těchto voleb, budou jejich voliči volit nějaké jiné menší zlo. 

 Pak ještě chvíli mluvil o tom, že objíždí postupně okresy, vždycky večer má v okresním městě větší debatu, ale jinak se snaží být alespoň na chvíli všude. 

Celkově u nás byl tak dvacet minut, o deset minut později už vystupoval v sousední vesnici. 

Čišelo z něj sebevědomí, ale nikoliv narcistní jako z jeho fotra. Mluvil dobře, plynně, spisovně a tu a tam přidal hovorový výraz. Ale šetřil s nimi. Nemluvil sprostě. Co řekl mělo hlavu a patu a podával to tak, že tomu rozuměl i osmdesátiletý důchodce. Měl o Vidlákově něco nastudováno, mluvil přímo k věci, mluvil o školce i škole, zmínil migraci i genderově neutrální výchovu. Popovídal o zákonodárství EU. Během své řeči porušil minimálně desetkrát současnou politickou korektnost, čímž chci říci že udeřil hřebíček na hlavičku, neschovával se za nic, neokecával to. 

Tak mám pocit, že za dva roky, až budou volby, stane se několik věcí: 

1. Dostane dost hlasů na to, aby dýchal Babišovi na záda a skoro bych si myslel, že by mohl být i před ním. 

2. Už dávno předtím si ho média vezmou do parády, protože říká sice slušně, ale ještě mnohem horší věci než Zeman či Babiš. Zároveň má asi od tatíka školu, tak se bude umět mediálně vyjadřovat a nakonec dostane od České televize slušnou reklamu zadarmo. 

3. Jeho volební výsledky překonají všechny cinknuté odhady a to podobným způsobem, jako to bylo u Babiše. 

4. Pamatujete, jak kdysi bylo heslo, že nacismus=komunismus=ČSSD? Jak byli socani dehonestováni jako škůdci lidu? Já si pamatuju, když vyhrála volby ODSka s Kalouskem, jak někteří členové mé rodiny jásali, že konečně pominulo nebezpečí komunismu. Pak se objevil Babiš a pražská kavárna zjistila, že socani jsou vlastně proti Babišovi úplně normální a je třeba je vzít pod svá křídla, případně je přímo infiltrovat. 

Tak přesně tohle se stane, až vyhraje Trikolóra. Všichni v Praze si jako mávnutím kouzelného proutku vzpomenou, že Babiš vůbec není protiunijní, že není proti NATO, že má vlastně Unii rád, protože v ní podniká... A na pozici univerzálního zloducha se přesune právě Vašík. Minář vezme Babiše na milost a možná je jednou ještě uvidíme na Letné spolu v družném objetí. 

 

 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Vašík mladší na spanilou jízdu, tak to má opravdu šanci s do Pražské žvanírny dostat.
Teď je otázkou, jaký bude mít program a co z toho programu mu dovolí jeho loutkovodiči realizovat. Pochopitelně že se nemůžeme naivně domnívat, že by se chtěl do historie zapsat jako Václav Třetí - Spasitel Slejvů (Slave je anglicky otrok, srovnej "Slovan, Sláv").
Jinak by mne zajímalo vlkovo "čuchmaření" na Slobodnom vysielači, taky tam furt píše cosi o Trikolóře. Snad to nemá s VKM nic společného.

Zatím bez slepic

VK junior když ohlásil, že buduje nový politický subjekt, požádal občany o pomoc při hledaní
názvu strany. Vypsal odměnu snad 1 litr rumu. Vyhrál to právě název TRIKOLORA.
Shodou okolnosti na Slobodném vysílači vznikal nový formát pořadu. který dostal také
název TRIKOLORA. Je třeba dodat, že na SV s tím přišli o něco dříve. Nemá to s VKM nic
společného. Shoda náhod.

Zatím bez slepic

In reply to by VAHY (neověřeno)

Trvalý odkaz

VAHY.
Právě,že s tím názvem přišli na Slovensku jako první.
Ono to není samo sebou,Klaus st.čeká na příležitost dostat se na hrad,Mečiar se vrací do politiky,takže dumám,kdo je třetí do mariáše.Sice mne napadá ta černá barva,ale nějak mne nesedí do té trojky ženská.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Já bych to tak úplně neviděl. Vidlákova prognóza by snad mohla vyjít až v přespříštích volbách. V těch příštích za 2 roky, tomu nevěřím.
Že se do PS za 2 roky Trikolóra dostane, o tom nepochybuji, ale věštím mu maximálně 10%. Ale, budem vidět...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

už poslal Trikoloru s 5,1% do sněmovny, za ní zůstala KSČM, STAN a TOP09, těsně nad ní ČSSD a KDU-ČSL:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Klaus-to-odpalil-Trikolor…

VKml a Trikolora se svým chováním a pragmatickým postupem (pěkně pomalu důkladně od základů k nadzemím patrům) daleko víc podobá Babišovi a Hnutí ANO než kterékoliv z malých salónních stran, které ji v průzkumu obklopily. Každopádně má VKml velmi kvalitní PR tým, který bude brzy konkurovat Babišově PR týmu.

Trikolora má dobře našlápnuto, protože od samého počátku se nesnaží oslovit moderního mladého liberálního městského voliče jako téměř všechny ostatní strany, ale zaměřuje se na konzervativního voliče vně největších měst, který na naší politické scéně nemá koho volit. I když SPD má mnoho programových bodů stejných jako Trikolora, pro pravicové konzervativní voliče ujíždí Okamura s některými sociálními požadavky příliš doleva (trumfne klidně i socany a komanče) a vadí jim prvky přímé demokracie, protože by mohly dělat z demokracie bez přívlastků demokratický chaos. Pro tyto "opuštěné" voliče je VKml novou nadějí a spásou.

Mimochodem, když už jsem zmínila tu Okamurovu přímou demokracii, tak jedním z jeho požadavků je odvolatelnost politiků mezi volbami na základě lidového referenda... No a neměla náhodou Letná a požadavky milionu chlívků znaky takového lidového referenda s požadavkem na odvolatelnost jmenovitých politiků v období mezi volbami? Zajímavé je, že Okamura v to svou přímou demokracii nenašel a demoblok to naopak velmi podporoval, přestože třeba ODS nebo TOP09, STAN...deklarují zásadně parlamentní demokracii a jsou proti zavedení prvků Okamurovy přímé demokracie.

Zatím bez slepic

Jestli tedy 3kolora "zaměřuje na konzervativního voliče vně největších měst", tak pak jsem asi v kříži zaměřovače. Navíc protože můj favorit v minulých volbách neuspěl a zabalil celý krám, tak jsem ideální lovná zvěř. No, pokud bude držet náměrnou, záměrnou a výstřelnou, tak mě dost pravděpodobně uloví...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

u mě vítězí reference.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

něco jiného říká a něco jiného dělá. A na to dojede. Spoustě lidí to nevadí nebo jim to dokonce imponuje. Křivák jako Al Ladín.

Zatím bez slepic

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

křivák, měl by akorát tak hovno, a ne Agrofert.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

asi neskousnu.

Zatím bez slepic

In reply to by babaluba (neověřeno)

Trvalý odkaz

Troufám si tvrdit, že na každé kandidátce najdete někoho, koho neskousnete, jako každý. Nejsou na světě dva lidi, kteří by měli na všechno stejný názor, natož s celou kandidátkou...

Zatím bez slepic

nejde o sympatie nebo antipatie. Jde o to, že její názory na ekonomii jsou tak pravicové, že Klaus senior je proti ní úplný levičák. Jestli si ji VKm vybral pro ekonomii, tak se rozlučme se solidárním důchodovým systémem a se solidárním zdravotním pojištěním. S posledními systémy, díky kterým je život tady ještě aspoň trochu snesitelný.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Pane Vidlák.
Škoda,že jste se nezeptal,na privatizaci,rozkrádání a tunelování státu jeho otcem a jeho strakou ODS i proto se oddělil Klaus ml.od ODS,aby volič na to zapomněli.
Podle mne,to bude stěžejní otázka,jestli je jiný,nebo je schopen něco napravit.Ten vzestup preferencí,propagandu o to se postará Klausova st.koupě NOVY přes Kellnera.Jinak jeho řečnění považuji,za mlácení prázdné slámy,co už jsme slyšeli slibů,že i další beru s rezervou.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ja zase jeho recneni povazuji za mlaceni plnych klasu. A co ma ted delat jineho nez slibovat a rozvijet predstavivost volicu? Kazdopadne mi aktivoval receptory :) Ono stejne to zalezi vse na nas, na lidech. Nemuzeme za sebe nechat pracovat nejakeho politika a rikat si, ze on to zaridi. Maximalne muze mit stejny smer jako my.

Zatím bez slepic

In reply to by Aviter (neověřeno)

Trvalý odkaz

Tak tak , máte pravdu pane Avitere . Ty receptory mě taky tak nějak aktivoval a snad i ty co velí dej si na to panáka..

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pan zemědělec to trefil, spoustě voličů bude vadit Václav Klaus starší a jeho minulost.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

a) skleróza je mocná čarodějka
b) nic lepšího na skladě jaksi moc není...

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kdyby se Václav Klaus ml. jmenoval po jiném tatínkovi a také vypadal aspoň trochu jinak (spoustě lidí vadí i jeho přehnaně zkřivená tvář), byl by hvězdou první velikosti. Pouští se odvážně do témat jinými opomíjenými nebo neobratně uchopovanými, navíc tak činí argumentačně precizně a srozumitelně. Hodně bude záležet na tom, kolik důvěryhodných (nejlépe politikou dosud neušpiněných) osobností dokáže oslovit a k projektu Trikolóra připoutat, poté je i veřejnosti prezentovat.
To jsou ale jen ty dojmy, do podstaty proniknout je obtížnější. Já mu ale zatím fandím.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

No jestli míří i na soukmenovce z ODS, tak těm zřejmě V.K.starší nevadil. No a u mě je to jednoduché, V.K. starší byl pro mě zmetek a vlastně i jím je, ale nikdy bych se nedíval na syna s těmito předsudky. Navíc V.K.mladšího již nějaký ten pátek znám(stejně jako i vy) a nemohu sdílet vaše obavy i když opatrnosti nikdy nezbývá. Ale jak už jsem psal, poptávka je a V.K mladší ji začíná naplňovat, protože nikdo jiný zde není. SPD se vyčerpala a Tomio neporoste a nikdo s ním nechce nic mít a tak mu lidi začnou odcházet(budu možná jedním z nich). Foldyna tak dlouho vyčkával až svou dobu pročekal, nyní by byla hloupost s něčím novým přicházet, snad jen jako lehce levá frakce v Trikolóře neb devadesát procent(odhadem) programových priorit mají shodných. Začínám být spíše pragmatik a doba neustálých revolucí mě vyčerpala a tak bych to s tím Klausem nejspíše zkusil.Dnes už by to nebyla sázka do loterie jak to s ním ve volbách dopadne, jen bych se začal bát jak dopadne Tomio, ty hlasy by hold chyběli kdyby zůstal těsně pod hranicí.

Zatím bez slepic

In reply to by Hnidopich (neověřeno)

Trvalý odkaz

VKml by měl z fleku hodně příznivců, ale on je jen jednou částí Trikolory. Další částí je VKst.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

pro mne je, zda VKml je ochoten (a hlavně aspoň zčásti schopen) odolávat tlaku Bruselu, Berlína a Landsmannschaftu. V tomto se mi zatím jeví nadějně - na rozdíl od zavedených stran včetně ANO a s malou výjimkou SPD.
Gerd měl včera bohužel nejspíš pravdu.
Jen na dokreslení:
http://www.zvedavec.org/vezkratce/16624/

Zatím bez slepic

In reply to by veverka (neověřeno)

Trvalý odkaz

Marš do klícky a šlapat!
Jelikož jsem jsem empatický "jak sfiňa", napíšu jen, že to si o VKml pouze myslíte. On totiž ještě nebyl podroben žádné zkoušce. On o tom pouze rozpráví, neboli řečeno po vojensku - krmí uši.

Zatím bez slepic

:-)))))))))))))))))
Skvěle napsáno. Ale může se stát, že se zakousne jako pitbul a bude makat. I když tomu nevěřím, protože dnes je malá ochota makat .Na rozdíl od vysmívajících se ratlíků to dokáže - efektivně makat - jen málo jedinců.
Brrr, su to zase ale potfffora.....

Zatím bez slepic

In reply to by veverka (neověřeno)

Trvalý odkaz

Odolat dnes tlaku z Bruselu je totéž jako odolat tlaku z Moskvy před 1989. Ale stačí počkat, až se Brusel a celá EU zhroutí. Jednoho dne k tomu dojde, protože EU a vše kolem ní je myšlenka prosazovaná shora. Něco jako prováděli Habsburkové a ani 400 let (1526 - 1918) nestačilo na sžití do jednoho národa. EU, tak jak je prosazována dnes z Bruselu, nemá vůbec žádnou šanci na úspěch. A to ani při výměně obyvatelstva.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

!!!!
Tak je to i tu, v místním mikrokosmu. Tlaky ze všech stran, špinění, urážky,... Jako mlýnský kámen melou všechny okolo.
Ano, zůstat stranou, zhroutí se to i bez nás, my sílu na to rozhodnout o pádu, nemáme. Historicky se mají znemožnit, ať již zvolení, nebo samovládci, sami.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zajímavá informace. Je vidět, že Klaus junior to myslí se vstupem do politiky vážně.
Jde na to od lesa. Dává o sobě vědět v regionech a buduje stranu od spodku. Projel podobně
v říjnu severní Čechy. Koukal jsem na program a dnes má 6 akci. Konči v Boskovicích.
Má dobře našlápnuto také v parlamentu. Klaus pro iDNES.cz v pořadu Rozstřel uvedl, že ve Sněmovně je nyní více než deset poslanců, kteří nejsou spokojeni se svým postavení ve stranách a které by jeho Trikolóra mohla oslovit. Vyjádřil se, že by chtěl mít poslanecký klub ještě do ustavujícího sněmu spojeného s programovou konferencí, který byl na začátku října. Dosud jsem nezaregistroval, že by se mu to podařilo. Dovolím si předpovědět, že minimálně tři poslanci hnutí JISTOTA , které se odtrhlo od SPD budou k dispozici. Nevylučují v budoucnu užší spolupráci obou hnutí. Lubomír Volný je člověk, který obdobně jako VKM říká věci bez
obalu a spojuje je více programových cílů. Pro budoucí volby, kterých se trikolora zúčastní
je nesmírně důležité, že je bude vidět a slyšet v parlamentu. Nevěřím, že budou dýchat
Babišovi na záda, ale určitě výrazně překreslí složení sil ve sněmovně. Dnes má trikolora
registrovaných údajně více než 10000 příznivců. Pro další perspektivu hovoří také to, že
bude mít s největší pravděpodobnosti i dobré zázemí finanční.
Pokud jde o preference tak skutečně nelze věřit průzkumům. Pohybují se dnes od 3,5-5%.
Jsem přesvědčen, že do voleb budou na úrovní dnešní ODS. Lze předpokládat, že pánu
předsedovi Fialovi padne čelist a ODS preference. Ztrácet budou ovšem také další
strany. Zejména SPD, která podle mne tříšti a rozbijí vlastenecké síly. Pokud by se
Trikoloře podařilo oslovit nesourodé síly vlasteneckých hnutí a sjednotit je v nějaké
smysluplné koalici nebo alespoň spolupráci tak se může Vidlákova předpověď ´splnit.
V neposlední řadě bych chtěl připomenout, že mají zajímavý program, který osloví
hodně lidí. Pokud to nebudou zase jenom kecy v kleci.

Více zde- PROGRAMOVÉ PILIŘE
https://www.volimtrikoloru.cz/

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

dokázat, jaký jste blbec, to ani náhodou, ale projeďte si programy ostatních parlamentních stran.
A projeďte si, pokud si to nepamatujete, jaké sračky lezou ze sněmovny.
V tomto si dovoluji připomenout větu jistého sovětského politika (Černomyrdin? opravte mne), který prý prohlásil: "Měli jsme ty nejlepší úmysly, ale dopadlo to jako vždycky."

Zatím bez slepic

Byl to on: "Měli jsme ty nejlepší úmysly, ale dopadlo to jako vždy." Aforismy se staly i další výroky: "Mám přibližně dva syny", "Budeme si tak žít, že naše děti a vnuci budou závidět", "Můj život se odehrál v oparech ropy a plynu", "Vláda je tak složitý organismus, že neustálé změny přinášejí jen horší výsledky; vím to, byla to má práce", "Principy, které byly zásadní, byly neprincipiální."
Zdroj: https://www.lidovky.cz/lide/mam-asi-dva-syny-zemrel-rusky-expremier-vik…

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Je pochopitelne, ze jeden z nejulhanejsich ceskych politiku zaujal zdejsi sestavu. Byl by vystiznym nastupcem Milose zemana na hrade a cesky narod by potvrdil, ze stoji - a pada - na lzich.

Masaryku a Havle, jdete do prdele, my chceme lhare!!

Zatím bez slepic

scallope, včíl jste mne dokonale rozesmál :-))))))))))))))))))))))))))))))))
Je znát, že se věnujete dokonale makro-politice. Která je pouze slabým odvarem toho, co se on ní naučili mikro-politici.
A já kdysi udělala takovou chybu, že si dnes musím sypat hlavu na popel.
A obec na to sakra doplácí. No že bych mohla věřit, že vše zlé se v dobré obrátí a bude to tak, že: "ratlíci štěkaj a karavana jede dál?"
To by museli umět alespoň číst a studovat, nebýt blby, jak byla já, naletět zloději,.... (Havel varoval, sliboval, že mu o majetky nejde. to, že je dostal nebyla lež, leč naprosto zdravý vývoj situace, že ano.
Nenechte se vysmát.

Zatím bez slepic

- a dovete se to vnitřně zdůvodnit. Smysl toho zdůvodnění mě uniká (pocitů se Vám hlavě honí opravdu hodně), ale podstatné je, na hodnotové stupnici pravda-lež jste neutrální.

Já nikoliv, to je celý rozdíl mezi námi dvěma a to je také to, proč tady tak moc vadím.

Zatím bez slepic

Ale kdepak, scallope,
jen srozumitelně vysvětlit, co a jak neumím.
Nač dalšího člověka mást, Již ne, nechci. A tak mlčeti zlato.
Mě nevadíte... mějte se hezky.

Zatím bez slepic

tedy nechci Vám bránit v rozletu
protože může převážit pocit,
že již nemám právo
a je silnější, než život sám.
Než touha chytit kohokoliv
zatřást s ním až k bolesti
a zbořit pošetilost konstruktů,
způsob cesty životem
jak si vede člověk
s maskou zbytečnou....
svůj klobouk odhodit v dál
bez interpunkce

Zatím bez slepic

a do třetice všeho dobrého a zlého - nemám ráda Prahu,
již dlouhé roky jsem tam nebyla,
tak ani nemohu potvrdit, že kolem hradu je ostnatý drát
a před vstupem tam jsou lidé podrobeni prohlídkám
a ženy prý také.
Ale jak říkám, potvrdit to nemohu.
Je-li to ovšem pravda, tak je to ponižující.

Zatím bez slepic

Čím vás tak popudil? A co máte pořád s tím lhaním? Uplatňujete tuto vaši definici i třeba v osobním životě? Lžou rodiče malým dětem, když jim tvrdí, že dárky jim přinesl Ježíšek? Lhaní musí být vědomé a musí tam být úmysl zmást a vědomí, že je to nesprávné.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Reference z mainstrému, bakalolistů, ČT jsou dobré. Referují o Trikolóře trvale jako o zemských škůdcích. To je známka, že je k nim možno přestupovat s určitou důvěrou.

VKml dělá kontaktní kampaň. Jak píše Vidlák, asi docela dobře. Na to je třeba EQ.

Pro VKml udělali mladí z TOP zadarmo skvělé píar, když ho na Národní napadli. Fotka VKml s dcerou v náručí obletěla republiku.

Co neskousnu, je nápad se zrušením min. mzdy. Škoda že se ho na to Vidlák nezeptal.

Další riziko je, že mu do strany BIS a další přátelé nasadí krtky. A ti Trikolóru po volbách rozvalí.

Osobně bych dal přednost konzervativní národní straně zaměřené spíš doleva, jak jsem psal, něco ala Foldyna, ale když nebude v nabídce, je pro mě Trikolóra možnost.

Zatím bez slepic

Co se týče té strany tak nemlich to samé pane Admirále. Krtci samozřejmě budou, ale nic nezmůžou, poptávka je veliká.

Zatím bez slepic

In reply to by Hnidopich (neověřeno)

Trvalý odkaz

v ČR je zakázán trest smrti a basa se v případě potřeby přestěhuje do penziónu.
A krtci se začnou bát, až se začnou jejich těla bez hlav věšet z mostů a hlavy se budou pokládat hezky do řady k zábradlí, tak jak to zavedli soudruzi v Mexiku.
Takže pokud VKml to opravdu myslí "upřímně", skončí dost blbě.

Zatím bez slepic

tam je mnohem více. Akorát jsou pojmenovány jinak, aby to banda blbců (voličů) tak rychle neprokoukla.
Ale někdo jim to napsal opravdu pěkně, o tom žádná...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

"Bohatství vzniká z práce" ......... on se prezentuje jako pravičák a deklaruje to jako pravicové ........ opsané k klasiků M+E :) :) :)

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

škaredý.
Víte proč?
Protože VKml vůbec nikde nepíše nic o tom, komu to prací vytvořené bohatství ve finále spadne do klína.

Zatím bez slepic

Což nic nemění na tom že opisuje fousaté klasiky - že bohatství vzniká z práce je pro pravověrného pravičáka kaciřství na entou - Targusi, a nic na tom ani nemění že neopsal všecho - kdyby --- tak bych se musel okamžitě zlejt jako dán, jak by mne to vzalo.

Zatím bez slepic

blbí, staří a škaredí rovněž.
Já jsem po většinu života makal jak šroub a hovno, hovno, zlatá rybko.
Nikoli, milá šelmo brtničí, bohatství sice MOŽNÁ povstává z práce, ale získati jej, to trvá to strašlivě dlouho a výsledek je nejist. A navíc pracující má ten handicap, že nepřemýšlí nad tím, jak s druhými pracujícími blázny kvalitně vyjebat a sprostě je okrást.

Btw. kdybych měl na vás býti tak sprost, jak na chudáčka veverku, kterou jsem hned po ránu zahnal do šlapací klece, napsal bych, že od vás to tak akorát sedí.
Chudáci včeličky makají jak mourovaté, aby si na zimu naškrtily trošku sladkého a vy pak přijdete, nakecáte jim, že ze sladkého se kazí žihadla, padají zuby a vzniká cukrovka, a sežerete, na co přijdete a ještě jim roztřískáte brť.
A místo náhrady vzniklé škody je pozvete na přednášku o práci!
To je ale úroveň, tohle to..., že vás není hanba!!!

Zatím bez slepic

Vzniká z práce, ale tady marxističtí klasici mají pravdu v tom, že si ho většinu nechá šéf vaší firmy. Jenže to není už o vzniku, ale o distribuci.

Ale nebuďte smutný, tak je to v pořádku. Za to se přeci cinkalo před třiceti lety.

Jste krásný, mladý, chytrý a neublížil byste ani mouše. Tak co byste chtěl víc. I Josef Švejk říkával: "takovej poctivej člověk jde večer spát a spokojeně si říká, to jsem, ale byl dneska poctivej." Tak nějak to tam je.

Zatím bez slepic

Já když jdu spát, zvlášť teď, když jsem na PN, večer naprosto nepokojen a nevyrovnán uléhám do skromného lože a nahlas si říkám:
"Kurva fix, Targus, ty hovado blbé! Tys dneska nic neukrad!!!"

Zatím bez slepic

Nevím jak dřív, ale teď říká, že Trikolora není ani pravice ani levice.

A co si myslíte o tom samotném hesle? Je to podle vás pravda?

Zatím bez slepic

musíte nejdříve sám sobě nadefinovat pojem pravice a levice, protože dnes už nic takového ve své původní podstatě neexistuje.
Kpř. ANO - já jen zírám, jak naprosto všichni žerou Andymu tvrzení, že ANO je tu pro všechny, protože musel zvednout důchodcům a učitelům, aby mu vůbec někdo ve školství zůstal. Přitom to je pravičák jak kráva, viz ty tanečky a lhaní o zvedání platů ve školství.

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.