Elity...

Autor
Štítky

Karla Šlechtová, toho času ministryně obrany ve výslužbě, tedy vlastně v demisi zastává velmi vysoký post. V předchozím volebním období byla ministryní pro místní rozvoj. Má vysokoškolský titul, studovala a seminářovala v zahraničí. Má za sebou dobře placená pracovní místa v soukromém i veřejném sektoru. Když byla nominována na svoji ministerskou funkci, nikdo se tomu moc nedivil. 

Když to člověk porovná k Karolínou Peake, také chvilkovou ministryní obrany, Karla Šlechtová proti ní působila jako veleduch vedle prosťáčka. Zkrátka klasická příslušnice novodobé elity. Absolvovala prestižní obor na prestižní škole, zná se se správnými lidmi, určitě jí nedělá problém pracovat dvanáct i více hodin denně. Je bezdětná, vyhnula se otázce ohledně své homosexuality, byť některé náznaky naznačují... každopádně je bez závazků. 

Prototyp moderní ženy. Emancipovaná, úspěšná, dobře vydělávající, nekomplikující si život partnerem, mužem, dětmi a díky tomu udělala poměrně závratnou kariéru. Když to porovnám se svojí ženou, která porodila pět dětí, toleruje manžela Vidláka a v budoucnu bude ráda, když bude pracovat jako sociální pracovnice v místním domově důchodců, tak je Karla Šlechtová daleko daleko vpředu po všech stránkách. 

Přesto se jí podařily výborné kiksy. Umístila svého pudla na věnec u hrobu neznámého vojína na  Vítkově, vyfotila ho a umístila na Instagram.  Nedávno zase u pomníku padlým legionářům napsala, že bránili Bachmač před Hitlerem. o tom, jak si enchávala ze státního platit VIP salónek na letišti a limuzínu, to už je jen detail. 

Nechci se do Šlechtové nějak pouštět. Znám blbější lidi a i na ministerstvech seděli mnohem větší idioti. 

Každopádně tato paní, která měla otevřenou životní cestu, neměla žádné závazky, vystudovala vysokou školu, doplnila si vzdělání v zahraničí, ta neměla za svůj život čas načíst si pár historických reálií? Nebo neměla čas si to alespoň nechat popsat od poradců?  A dále nevěděla nic o pietě na Vítkově? Ještě navíc v den, kdy se připomínají ty statisíce a miliony mrtvých v druhé světové? 

Jaké jsou vlastně elity, když mezi sebou trpí takového lůzra? To ani ten Andrej nepoznal při nějakém družném rozhovoru, že je Karlička blbá jak tágo? Že by ministryně dokázala svojí jalovost úspěšně maskovat pět let, co je v nejvyšší funkci? A předtím její tupost nevadila nikomu v byznysu? 

Podobné je to úplně všude. Málokde jsou na vysokých a odpovědných postech skutečně kompetentní lidé. Většina manažerů se kterými jsem se potkal měla jedinou vlastnost - totální nelidskost. Většina firemních úspěchů není postavena na geniální strategii, skvělém výrobku a dokonalé organizaci, ale na obyčejném odírání zaměstnanců a dodavatelů. Na něco takového naše Karla jistě stačila, ale nic elitního a vznešeného na ní není. 

V hospodě by se po dvou pivech nelišila od kteréhokoliv horníka. Moje desetiletá dcera má rozsáhlejší historické znalosti než ministryně a můj osmiletý syn podle mě ví o zbraních, vojácích a uniformách víc než ona. A Babiš to nerozpoznal dřív... 

Takhle nějak začala francouzská revoluce. Lid si jednoho dne uvědomil, že ty elity se šlechtickým titulem a profesoři s akademickým titulem, ba i král z Boží milosti nejsou žádné elity, ba naopak že jsou blbější než národní průměr. A pak je pěkně popravili na náměstích. Proč? Protože žádné skutečné elity to nebyly. Nebylo v nich nic, co by za to stálo. I tahle blonďatá tykev mohla čtyři roky vést ministerstvo a sedět na vládě a nikdo nic nepoznal. To už bych tam mohl sedět taky.  

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

... to jste mě tedy rozhodil, Vidláku. Že Karla je Karla a že by s takovými velikány ducha se u nás už dalo s úspěchem dláždit, o tom taky žádná, ale že by kapitalismus nesouzněl s "nelidskostí a obyčejném odírání zaměstnanců a dodavatelů", toho jsem si fakt vůbec nevšiml!

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Pokud lid někdy někoho smetl či smete, tak pouze jako nástroj v rukou kontraelity (viz Gaetano Mosca). Historických příkladů přehršel, z našich českomoravskoslezských luhů a hájů připomeňme třeba slavný Vítězný únor, kdy lid smetl krásně, ale pak se nestačil sám divit, kdo nový mu to vládne.
Stejně hezký příklad máme mnozí ještě v živé paměti pod názvem Velká listopadová kapitalistická revoluce, což bylo roztomilé maňáskové divadlo, kde rozhořčený lid opět smetal a nad "novou elitou", zrozenou z předlistopadové kontraelity, dodnes kroutí hlavou (já taky).
Lid svým smetáním tedy jen uvolňuje prostor a moc opět pro jinou elitu, která ve své podstatě nebývá o moc lepší než ta předcházející a pokud ano, pak postupně degeneruje do podoby třeba zrovna téhleté Karly s jejím čoklem, kterého nejspíš infantilně miluje, dětí nemajíc (i dítě by mi na tom hrobě přišlo nepatřičné, ale přece jen o několik řádů méně, než pes).
Takže s elitami je to kolotoč a kdybych věděl jako ho zastavit a vystoupit z něj, tak bych to tu napsal. Ale nevím....

Zatím bez slepic

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

Elity nahradit lze, jsou i poměrně úspěšná společenství, která to dokázala. Znamenalo to ovšem rozpad společnosti na nezávislé skupiny max. do 500 osob, které se ad hoc nebo pravidelně spojovaly za konkrétním účelem s jinými podobnými skupinami. V množství 500 osob se už člověk vydávající se za elitu neschová, musí opravdu něco dokázat a je denně podrobován konkurenci.
Čím složitější společnost, tím hůře se podobné elity jako Karla Šlechtová odhalují. Nejhorší na tom je fakt, že mezi těmi ministry není zdaleka nejhorší, patří spíše k těm lepším lidem mezi ministry. Což ukazuje, jak bídní lidé se stávají ministry! Asi jsou to opravdu jen hlásné trouby zájmových skupin - nic víc.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vlastně je to úplně jedno.
Zatím co je známo,tak všechny ty prestižní školy,si vychovávají slouhy západu,proto je i Karla bez charakteru.
Právě,jak Sobotka,tak už víme,že i Babiš,potřebuje na svých ministerstvech takovéto slouhy bez mozku.
A když také víme,pro koho se rozdávají tituly,tak se tomu nedivím,že jsou na tak důležitých postech idioti.

Zatím bez slepic

že takový, nebo taková osoba se obklopí neschopnými lidmi, aby vynikla její jedinečnost. Takže celá úroveň instituce klesá i na nižších stupních rozhodování. Na to by mohl být lék - Okamurova přímá hmotná odpovědnost, to by se nám do politiky neschopové nehrnuli.
Ovšem, obávám se, že by do politiky nešli ani ti schopní, protože ti si uvědomují, že riziko je větší, než případný zisk.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

mne napadají pouze samé nesalónní výrazy.
Takže maličko doplním a pan zemědělec a jemu podobní, nechť raději nečtou.
Po Velké Listopadové Kapitalistické Taškařici přišly naše úplně nejprvnější "elity" na to, že v čele jednotlivých rezortů - a nejlépe v čele úplně všeho - má být ten největší mamlas a duševní výpotek, který je k mání. Nevím, které hovado to mohlo vymyslet. Asi podobně chorý mozek, jako ten, který vymyslel, že stát je špatný hospodář a proto je nutné okamžitě nechat rozkrást nejen státní, ale i městské, obecní a družstevní majetky a jiná jejich aktiva.
Proto teď máme armádu v prdeli - pardon - ve slepé uličce - pardon - na křižovatce, proto se dokonce začíná mluvit o výstavbě nových sociálních bytů, proto jsme postavili nejméně dálnic ze všech ostatních zemí, proto chlastáme cizí vodu ze své země, atd., atd., atd.
Je fakt, že žádné ohromující vzdělání a ohromující ekonomické výsledky jsem ve svém životě nedosáhl a už nedosáhnu, ale pochopit, jak může DOBŘE řídit armádu člověk, který nebyl alespoň na dvouleté vojně v ČSLA, zkrátka nedovedu. Že to byl za tolik opovrhovaného socíku armádní generál, tedy chlap s mnohaletou praxí ze všech úrovní řízení, škoda mluvit. O dalších rezortech platí totéž.
Ať se na mne nikdo nezlobí, ale při tomto tématu se mi opravdu zvedá tlak do nebezpečných výšek a napadají mne pouze slova, jako debil, píčus, prodejná kurva a podobné.
Dnes už sem nejdu a Vidlák může za to, že si musím skočit do lékárny přikoupit nějaké jedy. Na někoho to přece musím hodit, to bych nebyl spravný chlap.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Snad jsem něco neprovedl,když jsem si to přečetl,takže doslovní souhlas,líp bych to nenapsal.
Jak víme,tahle jarmulková revoluce,byla připravována už v roce 1968 v tedy se nepovedla,tak se to muselo důkladněji připravit.
Zkrátka,někdo měl pod čepicí,když také víme,že někdo má kulichy.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Pan Vidlak, pani Slechtova je iba jeden z UT t.j. univerzalnych tvorov. Celkom zamerne v predchadzajucom texte nenajdete slovo clovek. UT je nieco co moze robit vsetko (okrem toho kde treba naozaj pracovat). Ovlada vsetko, vie riesit vsetko (nie vyriesit) je to vhodne na akukolvek funkciu. Kazdy obor ovlada staci mu na to dvojtyzdnove sedenie na internete. Je to genius hlbokej podpriemernosti. A pravom sa za genia poklada.
Snemovne vlady medzinarodne institucie su nimi preplnene. Ich osobne naroky nemaju horne obmedzenie a rastu exponencialne. Dnesok je doba UT.
Kazdy UT nemusi byt blondyna. I ked prvy pohlad na ministrov obrany v NATO to akosi automaticky podsuva. Je to iba podstatna a velmi dolezita cast UT v armadach. Nasi (ne)verni spojenci spoza Atlantiku tento dolezity moment v kritickom okamziku podcenili a vysledok sa dostavil. V Syrii dostavaju paradne naprdel, pardon, nakladacku. Jednoznacne chyba nastala ked v Rosii vladne armade nie blondaty nie UT. Nas moze ale tesit ze Cechy zachytili svetovy trend MO blondatych UT na 100% i ked niekedy by bolo treba pouzit peroxid vyssej koncentracie trend je jasny. Sme svetovy.

Zatím bez slepic

In reply to by alien (neověřeno)

Trvalý odkaz

UT.
Dokonalý název.
Jenže,jak Vidlák píše prestižní školy,stačí se porozhlédnout,co produkuji,kolika jejich absolventům,můžeme říci odborník,charakter u nás ani jeden a podobně je i v USA a dalších zemích,ale jen samí UT.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Pane zemědělče, ten přívlastek u "revoluce" se Vám perfektně povedl. Zpravidla ti domácí po válce volili jasně znějící česká jména, aby nebudili podezření a člověk se diví, že v té věrchušce skoro všichni k nim patří. Já jsem neměla v dřívějších dobách nikdy předsudky, ale teď jsem nějak zviklaná. Pan Vidlák naprosto přesně vystihnul vlastnosti nové "elity". Umět netřeba, hlavně ale umět se prodat, neskutečná drzost a prohnanost a jak vychází najevo /dříve jsem to já tak nepociťovala - nebo nepřipouštěla si, že by to bylo možné/ až neskutečnou lhavost - prolhanost - až člověk zůstává s otevřenou pusou. Zcela jistě i prvorepublikové "elity" měly uvedené vady, jen možná nevyšly tak najevo a my je známe spíše z vyprávění našich předků, kteří o nich nevěděli, proto se nám zdají morálně lepší - ale možná, že i takoví byli, dnes už mám veškeré "přihrádky" naprosto rozházené. Jak jsem byla blbá, když jsem se zlobila na protekci a nepotismus za komunistů a říkala po "revoluci" teď dostanou ta místa schopní - jen jsem netušila, že "všehoschopní".

Zatím bez slepic

Osobně mám na ně jak se říká pifku.
Mám to jen z vyprávění otce,ale mezi válkami se činili,sice jich nebylo tolik a na všech důležitých postech.
Mého dědu a babičku připravily v roce 1938 o deset tisíc dolarů.Než se něco rozjelo přišla válka a židé zmizeli,po válce se nevrátili,tak se prarodiče domnívali,že zahynuli a už se s tím nedalo dělat nic.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Problémem globálního kapitalismu je, že oceňuje a vyžaduje loajalitu a upřednostňuje ji před výsledky. Bezcitnost dospěla svého vrcholu v automobilovém průmyslu, protože tam je nejen materiál spotřební položkou, ale i člověk - a to operátoři na pracovištích nebo manažeři. Co se týká bezcitnosti manažerů, neplatí o všech. Někteří s tím opravdu nemají problém a poté, kdy dostanou příkaz, klidně vyhodí člověka, kterého ještě před 5 minutami chválili. Ale ne všichni, někteří se snaží za své lidi zasadit, i o vyšší platy. Obvykle je jejich snaha prosadit svým lidem zvýšení platu omezena vyššími stupni řízení nadnárodního holdingu. dnes rozhodnou a za 2 měsíce se dosavadní výroba přesune do úplně jiné země. Samozřejmě ti, kdo dostali na rozjezd nové výroby pouhé 2 měsíce se z toho mohou zbláznit. Ale tam už ti nejvyšší z oken svých kanceláří v mrakodrapech nedohlédnou.
Doba je taková, že buď někdo udělá, co chtějí ti nad ním, nebo druhý den nepracuje. V New Yorku nebo Londýně nevnímají situaci na českém trhu práce. Jsou pevně přesvědčeni, že v ČR je stejně tolik nezaměstnaných jako na Ukrajině.
Lidí je na světě jak mravenců a lidský život nemá v očích nejvyšších politických představitelů největších zemí vůbec žádnou hodnotu. Klidně obětují celé národy. Dva příklady z poslední doby: Ukrajina - nejdříve podporovaná, pak všemi opuštěná. Kurdové - dobří k poražení Islámského státu, pak všemi zapomenuti, protože chtějí samostatnost. V obou případech jde o cca. 40 milionů lidí. Globálním elitám na nich opravdu nezáleží. A na obyvatelích ČR už tuplem ne.
Naštěstí to má kladnou stránku, že je jim i zcela jedno, co děláme a jak žijeme, dokud patříme do jejich tábora poslušných.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Děkuji Vidlákovi za téma dnešního článku a jeho obsah.Rovněž tak děkuji nicku Targus za přitvrzení muziky.Nicméně bohužel u obou postrádám to doposud platné pořekadlo,že ryba smrdí od hlavy,protože Andrej Babiš promarnil historickou příležitost,kdy mohl naprosto svobodně najmenovat do vládního týmu své lidi a tak prokázal svou totální manažerskou (ne)schopnost (za správné si dosaďte sami)obklopit se lidmi,kteří ctěnému voličstvu prokáží oprávněnost jejich volby.Karlička,která venčí psa na památníku,Ťok-uspěšný to budovatel dálnic a vypisovatel tendru na nového výběrčího mýta sršící přehršlí nápadu jako např.zpoplatnění silnic I.třídy,dodatečné zdanění aut starších deseti let,atd.atd,no a herec nejprve ministr obrany,potom zahraničí,aktuálně v přípravce na velvyslance v Izraeli jsou jen třešničkou na dortu s názvem ANO.U posledně jmenovaného lze konstatovat jedno pozitivum,že nám Veronika vypadne dělat paní ambasadorovou a tak se přiblíží svému idolu-arabské části populace na Blízkém východě.Myslím si,že už dlouho nebude taková příležitost v podstatě sestavit jednobarevnou vládu,aktuálně ČSSD chystá svůj pětičlený tým ministrů,kecat do toho bude určitě KSČM a glosovat začal i prezident Zeman.Výsledkem bude panoptikum voskových figur,že to londýnské budou moci zavřít.No a toho stále sílícího zástupu,který vidí řešení v předčasných volbách se ptám:to se zas těšíte na 3/4 roku planého žvanění,vzájemného osočování,odvolávání z funkcí a v podstatě umrtvení státní správy??

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vstup do EU se obyvatelům ČR ještě hrubě nevyplatí. Zatím se nezbavili církevních restitucí, a už jsou zde nové požadavky, tentokráte ze strany sudetských Němců.
Státní tajemník německého ministerstva vnitra Stephan Mayer (CSU) znovu otevřel otázku Benešových dekretů. Je to 44-letý politik narozený v roce 1973, který o Benešových dekretech ví, je co si přečetl. Je zajímavé, že po několik let se o Benešových dekretech vůbec nehovořilo na sudeťáckých srazech a najednou téma otevírá podivný oucapek, který je právník a mluvčí pro vnitřní záležitosti parlamentní skupiny CDU / CSU a člen výkonné rady parlamentní skupiny CDU / CSU v německém Bundestagu. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/benesovy-dekrety-nepatri-do-evropy…
O vyhnaných neněmeckých obyvatelích pohraničí obsazeného nacisty po Mnichově 1938 opět ani slovo.
Většina nejstarších účastníků v době vysídlení Němců z pohraničí maximálně blekotala do plínky. Zajímalo by mě, zda je naživu vůbec nějaký účastník, který byl vysídlen, nebo jde pouze o jejich potomky. Ostatně někteří z předků účastníků sjezdu byli teroristé, kteří stříleli četníky Finanční stráže. Dne abychom je řadili na úroveň teroristů z Islámského státu. Většina předků sudetských Němců byla občany Říše a bojovala ve Wehrmachtu za životní prostor německého národa proti podřadným rasám. Myslel jsem si, že s úmrtím skutečných účastníků dojde k uzavření celé dějinné kapitoly, protože nebudou naživu viníci ani jejich oběti.
Čechy vyhnané z pohraničí Němci v 1938 už nikdo ani nezmiňuje. Zabavení jejich majetku považují Němci asi za normální a v pořádku. Přiznání podílu sudetských Němců na rozpoutání 2. světové války se jaksi nekoná. Opět jsou obyvatelé ČR vybráni za pokusné králíky, co všechno ještě vydrží. Jsme připraveni k oškubání.
Soud v Semilech prolomil Benešovy dekrety. https://zpravy.aktualne.cz/domaci/soud-v-semilech-uznal-narok-rodu-wald…
Budiž. Kdy ale Němci odškodní obyvatele ČR za vše, co jim v letech 1938 - 1945 způsobili?
A aby se to nepletlo, Posselt chystá některý z dalších sudeťáckých sjezdů na území ČR. Do doby výroků Mayera na sjezdu to šlo brát ještě jako gesto smíření. Teď už ne.
Jsem přesvědčený, že Benešovy dekrety zachránily mnoho životů sudetských Němců. Kdyby zde zůstali, docházelo by k jejich lynčování lidmi, kteří zakusili příkoří od nacistů i nadřazené rasy. A především od lidí, kteří potřebovali dosvědčit odbojářskou činnost, protože za války s Němci kolaborovali. Nebylo jich zase tak málo a mnozí se chtěli zbavit svědků jejich udavačství.
Některé věci je lepší nechat zapomenuty. Ale pokud by někdy některý uplacený český vyjednavač uznal nároky sudetských Němců, které měla odškodnit německá vláda z nevyplacených reparací, došlo by ke kolektivnímu trestu obyvatel ČR , tedy na lidech, kteří v roce 1945 ani nežili nebo byli dětmi bez vlivu na události.
Ta německá velkopanská nadutost se projevuje i nyní v EU, kdy Němci opět poučují z jejich pohledu podřadné národy, tentokráte o chování k muslimským ekonomickým imigrantům a opět nutí všem svůj úhel pohledu. Asi nejsou schopni se změnit a oprostit od nacistické minulosti.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Předně, kdy státní správa zůstala u toho co v současnosti dělat má a nedostávala stále nová zadání a toto zůstalo netknuté alespoň pět roků, moc by se nám všem ulevilo. To, že by nebyla vláda, by pro nás mohlo být jedině požehnání. Pokud by současný stav vládnutí zůstal u současného stavu, taky by se nám ulevilo.

Ten základní problém je, že každý nový stav jakékoli politické sestavy bude vždy a za každých okolností jen a jen horší. To je genetika kapitalismu. Stále hledat nové zdroje. Když se nenachází, je třeba trošku podojit stávající. U uzavřeném systému je kapitalismus neživotaschopný. To si bohužel málokdo uvědomuje. Proto ta posedlost Ruskem, tam by bylo zdrojů, to by se to kapitalistům kapitalistovalo dalších alespoň sto roků.

Babiš a jeho lidé.
Babiš je klasický podnikatelský raketýr a tuto mentalitu se vzal i do politiky. Nakonec, starýho psa novým kouskům nenaučíš. Tudíž se obklopil lidmi jež mu nějak do jeho raketýrinku zapadají. Někteří to neskousli a odpadli, což je jim tak trochu ke cti. Zůstanou jen ti, co raketýrink mají v genech a budou ve své podstatě podporovat Babiše v jeho růstu, ať politickém, či podnikatelské. Na této charakteristice se nemůže nic změnit, k naší škodě. Karlička si manýry Babiše trošku přisvojila, ale jedno podstatné je, nemá na to. Ňu, ňu, ňu s pejsánkem, to se musí lidu líbit a potěšit chlebodárce. Ač je Babiš raketýr, má cit pro dav, a to je pro nás přímo katastrofa.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Tleskám, smekám a gratuluji!!! Vynikající zhodnocení dnešní doby...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Včera jsem byla na návštěvě , jako doprovod ,u rodiny,která byla v pravý čas na správném místě, děti chodí do soukromé školy společně s dětmi Rittiga, Leoše Mareše a pod,, zajímalo mě co se učí a jaké mají názory,byla jsem vyděšená, jsou to děti bez vztahu k naší zemi, historii, jedinou včerejší náplní byla královská svatba.
Na výlet jedou do Vienna / opravovat na Vídeň bylo zcela zbytečné/.Před 5 lety to byly fajn děcka, Karla je slabý odvar.....
Dita

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Knight's tactic clearly, today is to help cling to garage, will not give him any likelihood, and Kevin durant is always individually with defense. But garage or under heavy defensive look for opportunities, such as deal with <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> low, he mobilized, make use of the other fear his perimeter ability garage easily scored two points.

The last 80 seconds from the first half, durant skipped shots from outside, the basket three players usually are knights, including Thompson, lebron, therefore, the Treasury rushed in to the basket from the extended position, unexpectedly the offensive rebounds inside the knight encirclement! Then he / she points ball durant, that finished scores!

And the other half, knight to defensive strategy is shaken, they don't have an excessive amount double again, help, perhaps surprisingly, JR in 1 with 1 against Arsenal, and directly put the particular garage was pushed for the ground.

Sure enough, this knight defensive shaken <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> immediately after scoring started rising within his Arsenal, outside his or her 3-pointer by continuous, during that time he was given the opportunity to just like Kevin durant got chance in the first half. After three points from the database is still hit, he this section one bomb underneath the 14 points.

Today is June 1, the time <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> could be the international children's day, it seems in the "primary school" is just about the holiday today.

Small garage finish I rested most of the holiday to battle, he or she is still the contribution for the brilliant stroke, but also pass a 3-pointer through Kevin durant. The past 3 minutes, garage off ahead of schedule, because the sport had no suspense.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.