Být a vládnout

Autor

Abych dokázal, že jsem skutečný Kojzar, xenofob, ruský propagandista, vedoucí představitel Fake news a rozvraceč demokracie, ktrý se už nemůže dočkat nové totality ve které budu šéfredaktorem nového Rudého práva, rozeberu včerejší elfí příspěvek od Scalloppa. Nejprve jsem chtěl napsat jen krátký komentář, ale pak se mi rozrostl na celý článek. 

Scallopp včera napsal, že jen Kojzar může napsat, že v Idlíbu vládnou Bílé přilby. S tím musím zcela a úplně souhlasit. To by mohl napsat opravdu jedině Kojzar. Smůla ovšem je, že já napsal, že tam Bílé přilby jsou. Nikoliv že by tam vládly.  Napsal jsem, že je tam neuvěřitelně hustá síť nemocnic a škol, když mají Rusové po takové době pořád ještě co bombardovat. 

Ale hlavně jsem se pozastavoval nad tím, že v tom Idlíbu podle našich veřejnoprávních a pravdomluvných médií je ta demokratická opozice proti Asadovi, kterou je třeba ochraňovat alespoň pomocí sankcí proti Asadovi. V praxi jsou tam Bílé přilby spolu s hrdlořezy z Islámského státu, donedávna tam byli i s nebožtíkem Bagdádím. Demokratická opozice je tam dohromady s Al Kájdou a dalšími skupinami, které popravy civilistů umisťovaly na youtube a než je vynalézavě umučili, se zdviženým prstem sdělili světu, že je popravují ve jménu Alláha, práva Šaríja a dalších chilliastických vizí. 

Smůla pro Scalloppa a ostatní elfy je, že tohle si každý může najít. A v dnešní době není problém k tomu najít anglický překlad arabského provolávání a ten je možné snadno přeložit do češtiny. Člověk sice musí přetrpět hodně hnusné záběry prostřelených hlav, upižlaných krků, upálených jordánských pilotů, utopených pešmergů, roztrhaných civilistů a popravených žen za prostituci z bídy, ale udělá si dost přesný obrázek o tom, jací lidumilové se v tom Idlíbu nacházejí. 

Bohužel pro většinu redaktorů ČT a Novinek jsem ještě stále nepřestal samostatně myslet a tak se prostě divím, jak v tom Idlíbu mezi těmi vrahouny fungují nějaké demokratiké Bílé přilby? Jak je možné, že jejich demokratické a prozápadní principy, které tak obdivují v mainstreamu a stále nám ho předhazují, jak je možné, že tuto jejich prozápadnost ti hrdlořezové už dávno nezprovodili za světa? Jak je možné, že syrští demokraté, kteří nemají nic proti spolupráci s USA a Evropou, kteří nekamenují ženy, nevraždí homosexuály, nechtějí žít podla práva Šaríja a nevraždí svoje dcery kvůli rodinné cti, naopak chtějí demokracii, svobodné volby a tím pádem pro ně Korán a Hadísy nejsou tou jedinou nezpochybnitelnou a nepřekročitelnou cestou životem, jak je možné, že ještě žijí? 

Kolem nich jsou totiž silně ozbrojení a sentimentem netrpící frajeři, kteří trestají každý projev sympatií k Západu smrtí. Každý pokus o demokracii utopí v krvi,  a  každý den vydávali svá videa o tom, že homosexualita, prostituce, západní oblékání, západní myšlení, ba i jen záblesk demokracie se trestá kulkou.  Všude, kde přišla v uplynulých letech o moc Asadova diktátorská, ale sekulární vláda, tam všude se moci chopili právě tito hrdlořezové. 

Mé zpátečnické a xenofobní vidlácké myšleníé je možné narušit velmi snadno - stačí mi v Sýrii ukázat jediné město, jedinou vesnici, jedinou provincii, kde Asad přišel o moc a místo něj tam nastala západní demokracie. Ovšem to půjde těžko, něco takového není ani v Kosovu. A jestli je na výběr mezi sekulárním Asadem a chiliastickým teroristickým islámem, tak beru Asada všemi deseti. Takže milí Elfové, šupky dupky na Al Jazeeru a dohoďte mi nějakého umírněného syrského islámského učence, který má za sebou dost stoupenců a byl by vhodným kandidátem na tu demokratizovanou zemi. Já se mrknu, jestli nemá na youtube nějaké ty popravy civilistů a pak s radostí a pokorně změním názor. Do té doby jsem si vybral Asada jako nejméně špatné řešení. 

V mém omezeném a zemitém vidláckém mozečku se totiž zrodila myšlenka, že ty Bílé přilby mají s těmi hrdlořezy společného víc než je zdrávo. Že něco jiného říkají na kamery pro BBC či CNN a něco jiného dělají doopravdy, protože skuteční vládci Idlíbu nestrpí nic jiného než pravověrný a extrémní islám. A to se vůbec nevylučuje s tím, že v Idlíbu není centrální vláda, jen sféry vlivu různých teroristických warlordů. 

Není to tak dávno, co se u nás v médiích propíral Nohavica, jak spolupracoval s STB. Což v praxi znamenalo, že ho pozvali do kanceláře a on tam povídal, co chtěli slyšet. Jak nikoho neslyšel, nic neviděl, s nikým nemluvil. Alespoň se dodnes nenašel nikdo, kdo by byl Nohavicovým udáváním poškozen, nebo zabásnut.  Nohavica dal najevo svou třídní uvědomělost, zanadával na zlého Kryla, na kterého nemohli, protože byl v Německu, zanadával na další emigranty, to STBáci rádi slyšeli, ale nic s tím nemohli udělat a Nohavica se pak dál mohl živit jako písničkář. 

Tohle naší pravdě a lásce bohatě stačí na Nohavicovo dehonestování, ostentativní odstup a vláčení bahnem. Samozřejmě k Bílým přilbám jsou mnohem tolerantnější. 

Takový demokratický bílý přilbař také musí chodit na kobereček k různým Bagdádím a vysvětlovat jim, že jsou ve skutečnosti pravověrní, mají islám v srdci a těší se až povraždí všechny nevěřící. Ale teď se ta bílá přilba hodí jako PR a díky tomu jim Velký satan posílá přes Turecko peníze. Kdyby totiž kterýkoliv přilbař jen naznačil, že je skutečný demokrat, už by mu někde na náměstí pižlali hlavu.  Samozřejmě Bílý přilbař se svou spoluprací s al Kajdou a Islámským státem (narozdíl od Nohavici) nijak nedehonestuje a je možné v jeho jménu dělat sankce a nazývat Asada vrahem a doopravdy věřit, že je to bytostný demokrat. A pak se posléze hrozně divit...  

Vidlácky tvrdím, že nemůžete žít vedle kupky hnoje aniž byste se každý den alespoň trochu nezasvinili. A demokratická Bílá přilba, která může existovat tam, kde nemohou Lékaři bez hranic nebo Červený půlměsíc, to je mi vidlácky poněkud podezřelé. Jsou u mě na stejné úrovni jako ukrajinský vlastenecký prapor Azov, jehož velitele hrdlořeza vyznamenávali v Ojroparlamentu a který dneska posílá svého prezidenta Zelenského do řiti a odmítá mu poslušnost, protože plnění minských dohod je podle něj zrada Ukrajiny. 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

In reply to by kdzy vidlak pr… (neověřeno)

Trvalý odkaz

skutečně šlo o vesnici. Takže vidlakuv blábol o bombardování čtvrté je jen a pouze blábol. Nic to nemění na to, že plošným náletem by Putin nic nezískal - neměl by nikdy důkaz a tom, koho zabil.

Zatím bez slepic

scalop měl pravdu.Záběry z dronu ukazují syrskou vesnici Barisha, ve které přebýval nejvyšší představitel samozvaného Islámského státu Bakr al-Bagdádí.
Záběry z dronu. Tady se odpálil vůdce Islámského státu
Redakce Seznam

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

<|>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

dnešní článek i diskuzi pod ním a okamžitě jsem si vzpomněl na jeden citát pana Jana Wericha:
„Jestliže se člověk hádá s blbcem víc než půl minuty, hádají se už dva blbci.“

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

když scallop-trolla rozzuříte - nejen že neví, co píše, ale ani jak to píše, co věta to hrubka (mili pane…), navíc drze pod jménem Vidláka smolí ty své fantasmagorie a vzápětí si stejným stylem sám odpovídá.

No nevím, proč by si demokracie nemohl užít i Vidlák a na svůj píseček tohle hovádko nepouštět. Je to jako když se k vám do obýváku vetře návštěva v zahnojených holínkách, a začne všem domácím nadávat, jak to mají doma hnusné a jak to tam smrdí. Přitom hnus a smrad do obýváku přinesl on. Vyrazit s ním dveře!

Zatím bez slepic

Myslím, že Vidlák jasně řekl - toto není obývák, ale zahnojený dvorek. Zákazem kohokoliv - pokud se nezačne onen někdo chovat jako náš jistý přítel blahé minulosti, by Vidlák popřel sám sebe.

Zatím bez slepic

v čem ČT lhala nebo které informace zatajovala.

Ano, hrubek bude hodně, pro publikum adorující "kunda sem kunda tam" politika nemám potřebu se snažit o kulturnější projev.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Poslední ukázka fungování "naší vaší ČT".
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/21945280…
Asi není náhoda, že právě na X TV (byť je Xaver dnes již jen zaměstnancem) v rozhovoru s Bobošíkovou dostala hlas dcera Alžběty Doležalové: https://xtv.cz/archiv/reporteri-ct-drsne-lhali-o-me-zabite-mamince-je-t…

Historik Vojtěch Kyncl v reportáži ČT jednoznačně obviňuje z udavačství Alžbětu Doležalovou na základě jediného zápisu z kroniky buštěhradské četnické stanice. Alespoň že archivář Robert N. Novotný upozorňuje před kamerou, že zápis byl proveden až po válce a v pozdějším vstupu použije relativizující "měla vyhrožovat". Ne tak Vojtěch Kyncl - ten celou historii podává jako jednoznačnou záležitost, že si to "četníci nemohli jen tak vymyslet a vše bylo ověřeno". Doležalová dle něj měla udat svou podnájemnici Štěpánku Mikešovou, která byla židovského původu, kvůli osobnímu sporu, protože pro ni nechtěla Mikešová pracovat.

Redaktor dále neváhá hlasem mimo obraz sdělit, že se pro Mikešovou "stalo osudným" přestěhování se do domu Doležalové. Jako by při tom zapomněl, že se Mikešové stalo osudným to, že zůstala v Lidicích. Bez jakékoliv snahy o relativizaci - ať už byla Mikešová 2.6. zatčena četníkem Resslem na udání Doležalové, jak tvrdí Kyncl, či prostě proto, že se četník Ressl mohl bát, že bude obviněn z krytí Mikešové za nacistů a z kolaborace po válce, jak naznačuje Vojtěch Šustek (viz níže), jisté je jedno - 10.6.1942 by tak jako tak by Mikešová (v srpnu 42 v uváděna v Osvětimi již jako mrtvá) stála v jedné řadě s ostatními ženami z Lidic a čekal by ji minimálně totožný osud (za předpokladu, že by nebyl odhalen její původ).

Kynclův "objev" předkládaný ČT jako "něco nového", je při tom na světě již tři roky - https://www.databazeknih.cz/knihy/lidice-zrozeni-symbolu-295923 a minimálně oponentní text k němu sepsal jiný specialista na období, Vojtěch Šustek. Plný text: https://manipulatori.cz/wp-content/uploads/2019/07/document-4.pdf - zkráceno https://www.info.cz/magazin/za-vypaleni-vesnice-si-lidicti-mohli-sami-c…

Kdyby Reportéři ČT dělali svou práci pořádně, nevytvořili by pořad, který je reklamou na osobu Vojtěcha Kyncla, jenž si dělá PR na jméně prosté lidické ženy. Kdyby Reportéři ČT dělali svou práci pořádně a bez bulvárních ambicí, minimálně by dali slovo Vojtěchu Šustkovi, když se samotný Kyncl jasně zpronevěřil profesi historika (protože vydávat za hotovou věc cokoliv na základě jednoho zápisu, ex post, jehož pořízení je samo o sobě zatíženo osobní angažovaností zapisovatele takovým zpronevěřením je).

Dějiny jsou "svině nevděčné" a nikdo z nás není dnes schopen s jistotou garantovat jak se odehrály. Čistě z objektivního hlediska bych se obával tak jednoznačně rozhodnout pro tvrzení Kyncla, stejně jako pro závěry naznačené Šustkem. Povinností ČT, když už pořad točila, bylo právě odpustit si definitivní soud. ČT jednoznačně měla uvést všechna dostupná fakta i všechny související skutečnosti - zvláště když Šustkův text byl minimálně rok známý. Pokud nebyla vedena arogancí, neumětelstvím nebo záměrem.

Nakonec se totiž reportáž o Lidicích, vysílaná 10.6.2019, stala reportáží "o českém udavačství", na jehož pozadí, jen tak mimochodem, zazněl příběh Lidic. A to je, obávám se, její skutečná podstata. Nejde o "nápravu historické křivdy na Mikešové" ani o obviněnou Alžbětu Doležalovou. Jde tady jednoduše o ego jednoho historika a o mýtus českého udavačství. A ten je přece třeba živit.

K tomuto mýtu pak stojí jistě za přečtení prací Čelovského i Hahnové dokumentující nespokojenost německého bezpečnostního aparátu s nízkou mírou spolupráce Čechů na jejich vlastních interních dokumentech. Kdo nemá čas, podstatu problému dokáže objasnit jiný článek z INFO.cz dotýkající se osudu ženy, jež dala první pomoc Heydrichovi:
https://www.info.cz/magazin/pomohla-heydrichovi-ale-skoncila-v-terezine…

Poznámka: Vzato s odstupem, jde asi především o amatérismus ze strany ČT, jež podlehla osobě a interpretaci Kyncla. Protože stejně možný příběh četníka, jenž mohl dělat alibi sám sobě, v sobě skrývá příběh udavačství a poválečného "zapomnění". Jen by se muselo trochu přemýšlet o době heydrichiády a tlaku, jemuž byli nejenom běžní obyvatelé, ale i četníci vystaveni. Jenže příběh četníka Ressela nenabízí primárně odpudivé vysvětlení: "Doležalová Mikešovou udala, protože pro ni nechtěla zdarma pracovat." U Ressla by to bylo nanejvýš "Věděl, že někdo jiný ví, že sám Ressl ví, že je Mikešová Židovka a měl jsem strach o svůj život a život svých blízkých" či podobné. V dané době by tohle stačilo, aby byl zatčen gestapem. Třeba si i myslel, že tím zachrání víc lidí. Nakonec, všichni víme, že k vyvraždění Lidic se jako záminka hodil milostný dopis Aničce, kdy slánský podnikatel Jaroslav Pála dostal již 3.6.1942 do rukou nešťastnou náhodou otevřený dopis Aničce Maruščákové, https://www.novinky.cz/historie/clanek/dopis-pro-anicku-se-stal-osudem-… jenž mohl být Pálou skutečně vyhodnocen jako provokace gestapa. Předal tento dopis (slánskému?) českému četnictvu a to jej předalo zase gestapu (tuto aktivitu - předání dopisu gestapu - pak po válce házeli jeden na druhého). Anička byla už v podvečer 3.6. gestapem zatčená.

Jak říkám, "nízké pohnutky Doležalové" se daleko víc hodí do dějebisného příběhu o bezcharakterních udavačských Češích. A tedy do ČT. Je to minimálně bulvárnější.

Dodatek 2: Jistě jste si mohli všimnout, že úplný Šustkův text je linkován z webu Manipulátoři.cz Je pozoruhodné, že i on zde konstatuje, že absence oponentního názoru v pořadu ČT je chybou. https://manipulatori.cz/komentar-i-ceska-televize-se-obcas-splete-dezin… Abychom ale rychle spadli z višně zase na zem - rozdíl mezi ČT a "dezinformačním webem" je to, že se ČT plete, ale dezinformátoři lžou vědomě a účelově. Tak. Basta fidli.

Dodatek 3: Jak jsem už výše naznačil, jsem schopen přijmout i myšlenku, že nešlo o úmyslný dějebis, nýbrž o čirou neprofesionalitu ČT, kdy se dotyční zcela vydají do rukou člověka, jenž jim dodá "mediální bombu". Zvláště, když to tak hezky zapadá, do dějinného obrazu "závistivého malého pomstychtivého Čecha" (neboť takové je vyznění celého příspěvku k vypálení lidic). A to je prostě špatně a neprofesionální. Nemistrovali tuhle Koroniho ze Slobodného vysielače u Havrana, jak mainstreamová média vše ověřují nejméně ze dvou různých zdrojů? To si vážně reportér nedal ani tu práci, aby si zadal do googla "Alžběta Doležalová Štěpánka Mikešová Lidice", než začne točit reportáž? To si nedá tu práci ani jeho nadřízený, než ji odvysílá? Opravdu se Xaverovi nedivím, když vyjel na redaktorku Newsroomu, jež se za ním vydala na základě článku Hlídacího psa opírajícího se o "Ústav nezávislé žurnalistiky". Naše vaše ČT má ročně 7 miliard z našich poplatků! A pan ředitel hezké odměny. Ta reportáž, není-li úmyslem, není žádným omylem a chybou. Není-li úmyslem, je prostě šlendriánem. A to je třeba říct.

Zatím bez slepic

Vzhledem k tomu jak pracují Overtonová okna je zřejmé, že se jedná o úmysl. Pěkně kousek po kousku měnit dějiny. Pamětníci vymírají a tak je možné jejich paměť postupně nahradit umělým výtvorem. Reportáž je úmyslem narušit představu o tom, že hlavním nepřítelem českého národa byli němečtí nacisté a jejich ideologie nordického Übermensche. Rozložit myšlení a relativizovat viny a ukázat, že všichni byli stejně špatní, oběti i vrazi. Pak si můžeme podat přátelsky ruce, odpustit si a zaměřit se na nového společného nepřítele. Tento systém již 30 let funguje a sílí.

Zatím bez slepic

Vtipné přitom je, že ke skutečnému usmíření, kdyby šlo o otázku humanity, bylo lze krásně využít postoj dcery Alžběty Doležalové Marie (viz u Bobošíkové v X TV) k jejím adoptivním rodičům v Německu (měla totiž to štěstí, že byla vybrána k poněmčení), na něž vzpomíná v dobrém a nejspíš to skutečně nebyli zlí lidé. Reportéři si třeba mohli dát tu práci a zkusit dohledat jejich osudy. Jenže to by nebylo dost nenávistné a bulvární...

Zatím bez slepic

Ještě víc fascinující byla zmínka Marie Šupíkové (ona dcera osočené Alžběty Doiležalové) v rozhovoru s Bobošíkovou, že se ředitelka lidického památníku podivovala nad tím, proč po odvysílání pořadu ukončily dosud žijící lidické děti s památníkem spolupráci - s tím, že "jich (včetně Marie) se to přece netýkalo"... Člověk si říká, že buď tu reportáž ředitelka neviděla a žila v domění, že šlo jen o zapsání Mikešové mezi oběti, nebo jí naprosto schází jakákoliv soudnost a takt při jednání s lidmi a v tuto chvíli se děsí, že by si znepřátelila ČT...
Aspoň že se Šupíkové zastaly samotné Lidice, jejichž starostka je, ostatně, vnučkou jedné z přeživších lidických žen.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

30. února.

Zatím bez slepic

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

:D

Původně jsem chtěl napsat "Možná," než mi docvaklo to datum ;)

Zatím bez slepic

Třeba bude v Evropském chalifátu ustanoven rok o dvanácti třicetidenních měsíčkách. A na závěr pětidenní půst spojený s modlitbami k Allahovi.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

ale přesto ještě upozorňuji na blog Petra Kubáče.
Souvisí nepřímo se všemi vidláckými tématy posledních dnů.

http://petr-kubac.blog.cz/1910/valka-penez
**********************
Cílená a promyšlená destrukce české národní identity probíhá zřetelně už od poloviny devadesátých let. Nyní pouze nabrala grády.
******
V současných dnech je prioritou antievropské Evropské unie co nejrychleji schválit neomezený a nucený dovoz připrchlíků odkudkoli.
K tomu nám dopomáhejž Hamáček a jeho zcela neškodný Institut věčně dočasného placeného strpění gaunerů všeho druhu.
Už dnes se prý připrchlíci hrdě hlásí coby členové Alkajdy s tím, že nemohou být z tohoto důvodu vyhoštěni, poněvadž by jim doma od dočasné vlády hrozil trest smrti - poněvadž poctivě vraždili. A to jim dává poukázku rekreaci na území toho státu EU, kam budou přiděleni k doživotnímu výkrmu.
******
O české všeobecné a úplné pěchotní odzbrojení a přesun samopalů přes Američany do rukou tehdejšího amerického muslimského kanonenfuteru už postaral Sobotka, nechť Allah požehná jeho bedra ovocem.

Zatím bez slepic

"V současných dnech je prioritou antievropské Evropské unie co nejrychleji schválit neomezený a nucený dovoz připrchlíků odkudkoli."

Kudy chodil, tudy lhal,
asfaltovy holub se jmenoval.

Zatím bez slepic

In reply to by scallop (neověřeno)

Trvalý odkaz

Chabý pokus škebloni - na rýmovačky tu máme jiné kofry !!
Jestli jsi tím dvouřádkem chtěl ukázat, že máš básnické střevo, tak se ti to povedlo jen napůl :
Ukázal jsi, že jsi pouze střevo.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

musim rici, ze jsem u vidlaka poprve skutecne hodne prekvapen. Nazorove zamereni tady jsem vcelku odhadl predem a bojovnost proti tomu, aby pred mistni partou nekdo prezentoval nazory mimo socialni bubliny vidlaku, jsem cekal take. Mirne me prekvapilo, kdyz zde smrt Karla Gotta odstartovala kopance do Havla (chudak Gott, to si od vas nezaslouzil), ale prosim, cvtrthodinka nenavisti vuci Havlovi je pro velkou cast spolecnosti nutna k tomu, aby neztratili svoji zivotni energii.

Ale proboha, proc ten boj a vysmech vuci bilym prilbam, ktere pomahaji lidem na miste konfliktu, abych jich mene odchazelo do Evropy? Vadi vam to, ze kritizuji gosudara? Nedivte se, pod jeho bombami vytahovali lidi z trosek. Nebo je to obycejna nenavist vuci lidem, kteri nekomu pomahaji? Nebo jeste obycejnejsi nenavist vuci cmoudum obecne? Nebo boj proti vsem tem, kteri neadoruji nejvetsiho syrskeho reznika assada?

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

tak dnes až překvapivým počtem kousků potvrdil, jak moc s ním strach a nejistota vlajou. Mám pro jeho zmatené blábolení plné pochopení a zcela souhlasím s vidlákovou tolerancí.

Zatím bez slepic

Nutno ocenit jeho píli, pracovitost a především apetit.
Je vidět, že ho zdejší prostor osudově přitahuje.
Akorát pak není kam šlápnout. Vidláka ovšem coby zemedelce chápu, potřebuje organické hnojivo.

Zatím bez slepic

Například ústy Hynka lhala o tom, že je Babiš stále premiérem označíce jej za bývalého premiéra a to celkem třikrát
za sebou což ani s velkou tolerancí nelze považovat za přeřeknutí nebo omyl. Omluvila se jen velmi laxně "Česká televize na celou věc zareagovala tak, že reportáž stáhla a omluvila se. „Tato část pořadu není v iVysílání dostupná. Reportáž obsahovala chybné informace. Omlouváme se,“ dočteme se v archivu České televize."
Rozhodně to neberu za dostatečné vysvětlení této do očí bijící neprofesionality.

Zatím bez slepic

Pleteš se, jak je ostatně tvým zvykem.
Po tobě netouží Vidlák, ale Chocholoušek.

Zatím bez slepic

Ale nepovídejte, vždyť jste šťastný jako blecha, že jste se stal středem pozornosti. Předpokládám, že Vidlák to tušil předem a poskytl vám dost prostoru abyste se mohl předvést, když už jste pohrdl nabídkou abyste napsal článek, který by měl úvod, stať a závěr. Vy to totiž neumíte, vy umíte jen podsouvat, podsouvat, odvádět řeč a vytvářet zmatek.. Kdybyste měl totiž sepsat konzistentní text (vyznačující se souladem, pravidelností, stejnoměrností, stabilitou či návazností, postrádající odchylky, změny či rozpory) tak jste v háji. Brouku.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

"Bohužel pro většinu redaktorů ČT a Novinek jsem ještě stále nepřestal samostatně myslet a tak se prostě divím, jak v tom Idlíbu mezi těmi vrahouny fungují nějaké demokratiké Bílé přilby? Jak je možné, že jejich demokratické a prozápadní principy, které tak obdivují v mainstreamu a stále nám ho předhazují, jak je možné, že tuto jejich prozápadnost ti hrdlořezové už dávno nezprovodili za světa? "

Proboha uz se vymacknete a sdelte nam, v cem redaktori CT lzou nebo ktere informace zatajuji. Nebo jen kydate sracky a dolozit sve tvrzeni ani nezkusite? Bile prilby zdaleka nefunguji vsude - nefugovaly tam, kde ISIL mel situaci pod kontrolou. Proste na uzemi islamskeho statu bile prilby pracovat nemohli. Jenze v Idlibu - mily gaucovy cestovateli - ISIL nevladne. Ona tam totiz zadna centralni vlada neni a proto se bile prilby na mnoho mist dostanou. Je to tak jednoduche, ze na to Vase ideologicke videni sveta typu "NENAVIDIM CT" nestaci.

"Takže milí Elfové, šupky dupky na Al Jazeeru a dohoďte mi nějakého umírněného syrského islámského učence, který má za sebou dost stoupenců a byl by vhodným kandidátem na tu demokratizovanou zemi."
Takze mili kojzare, elfove na hnojnik celkem pochopitelne kaslou, protoze krome smradu nic nevyprodukuje. Al Jazeeru sledujete mozna Vy, ale u vetsiny lidi z vasi party znalost anglictiny neocekavam. Nu a nakonec si dovolim poznamenat, ze Vas dzihad proti zapadu Vam zatemnil tech poslednich par mozkovych bunek - ta demokraticka zeme, ktera je bez chyb, neni ani v kotlince a ani na vidlakove dvorku. V Kosovu se po odchodu srbu prestalo valcit, coz pro Vas zjevne nic neznamena. Podobne v Syrii jde jen o tom, aby jak zastavit zabijeni - tedy jde o to lidem jako jsem ja. Ale ja jsem preci nekym placeny nebo se chci povysovat - u cloveka s jinym nazorem vidlak nic jineho nepripusti. Takze dal hledejte Svycarsko v Syrii a pak vitezsloavne odhalte, ze tam zadne neni - to je objev hodny hnojare.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

"Vidlácky tvrdím, že nemůžete žít vedle kupky hnoje aniž byste se každý den alespoň trochu nezasvinili. A demokratická Bílá přilba, která může existovat tam, kde nemohou Lékaři bez hranic nebo Červený půlměsíc, to je mi vidlácky poněkud podezřelé."

Kazdy je v syrii zasvineny, i Vase svine je zasvinena od Vas. Ze neznate pravidla cerveneho krize nebo lekaru bez hranic je jen a pouze Vase lenost si je dohledat. A jelikoz jste liny jak veš, tak Vas pracovitejsi scallop klidne informuje o tom, ze Lekari bez hranic by NIKDY neriskovali zivoty lekaru v podminkach, ve kterych pracuji bile prilby (jsou vetsinou mistni dobrovolnici). A treba cerveny kriz VSUDE pracuje po dohode s vladou a se zajistenym bezpecim pro sve lidi.

Takze kdybyste nebyl takovy lenoch, tak vyste si pred psanim sveho elaboratu zjistil alepson zakladni informace: bile prilby delaji praci, kterou se nikdo jiny delat neodvazi. Proto byste jim mel byt vdecny, jestli v sobe mate alespon nejakou spetku lidskosti.

Zatím bez slepic

Scallope, myslím, že se začínáte nastartovávat... Berte to jako přátelské upozornění, masterův skript nespí ;)

Odpovím vám za sebe jednou a víckrát už reagovat nebudu. Mé výhrady k Bílým přilbám jsou následující:

Zda některé incidenty propagandisticky spoluvytvářeli nebo ne, nedokáži na dálku objektivně posoudit. Stejně, jako vy máte víru v jejich nezištnost, já si udržuji víru v jisté pochybnosti. Minimálně je ale zjevné, že jsou vědomě - či nevědomě využíváni k vytváření obrazu "Řezník Asad, ďábel Putin". Problém spatřuji v toku peněz (např. UK) i komunikačním kanále (SOHR) i v oné politice. Ve válce tak mnohovrstevnaté, jako je ta syrská, je vyloženě podezřelé, pokud se k nám do "liberální části Evropy" dostávají přilbami zprostředkovaná svědectví o "zločinech" pouze jedné ze stran konfliktu, povětšinou pak v souvislosti se strategcky špatnou situací povstalců a nějakým následným (např. raketovým) opatřením západu. Znamená to, že buď:

a) svědek ten jednostranný obraz vytváří vědomě, protože je to jeho přesvědčení
b) svědek ten jednostranný obraz vytváří vědomě, protože je si vědom, že za to dostane prostředky k další činnosti
c) svědek informuje objektivně, ale svědectví jsou filtrována vyššími stupni

Lze jistě namítnout, že Bílé přilby působí právě na té rebelující straně, tudíž na ně dopadají samozřejmě bomby assadovské a ruské. Znamená to však, že ze strany radikálních džihádistů k násilí na běžné populaci nedocházelo? Nebo že by mlčení o nich bylo pro Bílé přilby daní za možnost "pracovat"? I v době, kdy se džihádisté sami chlubili na youtube?

Upřímně jsem se pokoušel dohledat zprávy Bílých přileb z oblasti města Rakka. Jak bylo v našich médiích zdůrazňováno Allepo, o Rakka se poměrně cudně mlčelo (přesněji - nezdůrazňovalo). Až na pár výjimek - viz Břetislav Tureček. https://dvojka.rozhlas.cz/bretislav-turecek-proc-nasi-politici-mlci-o-b… Podobné ticho bylo ostatně i po zarovnání iráckého Mosulu se zemí. Válka je jednoduše sviňa a když se odhodlaný nepřítel opevní ve městě, neexistuje v podstatě jiná cesta, než z toho města učinit ruiny, bez ohledu na civilisty - pokud nehodláte ztratit víc vlastních životů, než je bezpodmínečně nutné. Jen o jedné z operací jsme byli - právě i bílými přilbami - informováni detailně. O operacích "našich" s možná i horšími důsledky nikoliv.

Vlastně jsem v českém mediálním prostoru pouze toto: https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/nalety-proti-isla… Což má ovšem ten dopad, že nemohou říct: "V této oblasti jsme nepůsobili, proto jsme nemohli vydat svědectví."

Když to tedy za sebe nějak shrnu - ať už vědomě nebo ne, staly se Bílé přilby nástrojem protiassadovské a protiruské propagandy (propaganda není sprosté slovo, jde o běžný nástroj každého režimu) a tím přišly o svou neutralitu. Každý civilista vytažený ze sutin po výbuchu bomby jim budiž připočten k dobru. Otázkou ovšem zůstává, zda svou propagandistickou činností nepomáhali válku prodlužovat, protože porážka Asada byla pro mnohé členy konfliktu (i ty evropské) zjevně dlouho důležitější, než porážka IS (asi jako by v prosinci 41 Američané s Brity podporovali a iniciovali lidová povstání v SSSR proti Stalinovi - což byl samozřejmě vzhledem k Pearl Harboru a zabrané Francii nesmysl. Jít Hitler nejdřív na Rusa, byla by to nejspíš jiná. Ale to berte fakt jen jako ilustraci.)...

Za mě je to všechno - víc na vás reagovat nehodlám a nebudu.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

jak s ním cvičí strach a zoufalost, tak se v těch flusancích zcela přirozeně odkopává: Prý po "odchodu" Srbů z Kosova a Metochie ustaly boje. To je osvědčený způsob ukončení půtek, např. po "odchodu" Čechů z českého pohraničí v roce 1938 taky ustaly nepokoje. Ještě předtím např. po "odchodu" indiánů do rezervací (ale mnohem častěji do věčných lovišť) taky ustaly boje. Prostě jak říkám, osvědčený demokratický způsob.

Zatím bez slepic

- bojovat se prestalo, kdyz ukrajinci nechali donbas a krym ruskym dovolenkarum na tancich. Jen nemci zili v na hranicich ceske kotlinky dele nez rusove na krymu.

Dnes v cechach zvitezilo mnichovanstvi - pomoci ukrajine cesi nechteji.

Zatím bez slepic

Já ten zmatek a strach úplně chápu.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Welcome to Urvashi call girls in Gurgaon, we offer you best high profile escorts in Gurgaon service at ☎ 8586890809 Vip, high profile independent housewife.

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/sikanderpur/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://www.singledate.in/blog/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/sushant-lok-gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/sikanderpur-gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/sohna-road-gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/mg-road-gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/iffco-chowk-gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/dlf-cyber-city-gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/dlf-cyber-city-phase-3-gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/dlf-cyber-city-phase-2-gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/dlf-cyber-city-phase-1-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://aqualuxdp.ca/
https://www.torontoplumbinggroup.com/

Call girls in Gurgaon , call girls Gurgaon , Gurgaon call girls , Call girl in Gurgaon , call girl Gurgaon , Gurgaon call girl , Escorts in Gurgaon , Gurgaon Escorts , Escort in Gurgaon , Gurgaon Escort , Call girls service in Gurgaon , call girls service Gurgaon , Gurgaon call girls service , Call girls services in Gurgaon , call girls services Gurgaon , Gurgaon call girls services , Independent Call girls in Gurgaon , Independent call girls Gurgaon , Gurgaon Independent call girls , Independent Call girl in Gurgaon , Independent call girl Gurgaon , Gurgaon Independent call girl , Independent Escorts in Gurgaon , Gurgaon Independent Escorts , Independent Escort in Gurgaon , Gurgaon Independent Escort , Independent Call girls service in Gurgaon , Independent call girls service Gurgaon , Gurgaon Independent call girls service , Independent Call girls services in Gurgaon , Independent call girls services Gurgaon , Gurgaon Independent call girls services , Housewives Call girls in Gurgaon , Housewives call girls Gurgaon , Gurgaon Housewives call girls , Housewives Call girl in Gurgaon , Housewives call girl Gurgaon , Gurgaon Housewives call girl , Housewives Escorts in Gurgaon , Gurgaon Housewives Escorts , Housewives Escort in Gurgaon , Gurgaon Housewives Escort , Housewives Call girls service in Gurgaon , Housewives call girls service Gurgaon , Gurgaon Housewives call girls service , Housewives Call girls services in Gurgaon , Housewives call girls services Gurgaon , Gurgaon Housewives call girls services , High profile Call girls in Gurgaon , High profile call girls Gurgaon , Gurgaon High profile call girls , High profile Call girl in Gurgaon , High profile call girl Gurgaon , Gurgaon High profile call girl , High profile Escorts in Gurgaon , Gurgaon High profile Escorts , High profile Escort in Gurgaon , Gurgaon High profile Escort , High profile Call girls service in Gurgaon , High profile call girls service Gurgaon , Gurgaon High profile call girls service , High profile Call girls services in Gurgaon , High profile call girls services Gurgaon , Gurgaon High profile call girls services , VIP Call girls in Gurgaon , VIP call girls Gurgaon , Gurgaon VIP call girls , VIP Call girl in Gurgaon , VIP call girl Gurgaon , Gurgaon VIP call girl , VIP Escorts in Gurgaon , Gurgaon VIP Escorts , VIP Escort in Gurgaon , Gurgaon VIP Escort , VIP Call girls service in Gurgaon , VIP call girls service Gurgaon , Gurgaon VIP call girls service , VIP Call girls services in Gurgaon , VIP call girls services Gurgaon , Gurgaon VIP call girls services , College Call girls in Gurgaon , College call girls Gurgaon , Gurgaon College call girls , College Call girl in Gurgaon , College call girl Gurgaon , Gurgaon College call girl , College Escorts in Gurgaon , Gurgaon College Escorts , College Escort in Gurgaon , Gurgaon College Escort , College Call girls service in Gurgaon , College call girls service Gurgaon , Gurgaon College call girls service , College Call girls services in Gurgaon , College call girls services Gurgaon , Gurgaon College call girls services

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.