Kájo, doufám, že jsi to ty

Autor

Můj drahý bratr mi nejen zařídil virtuální dvorek v podobě tohoto blogu, ale také mi udělal pěknou přehlednou stránku statistik. Takovou vymakanou, alespoň mně Vidlákovi se to tak jeví. Mám tam i mapku světa s vyznačením zemí odkud se kdo chodí na moje stránky dívat. Dodnes to byli výhradně Češi. 

A najednou... jeden návštěvník z Ruska. Pročetl poctivě všechny příspěvky, ale nijak dlouho se u nich nezdržel. Několikrát se na stránky vrátil. Tak doufám, že se jedná o mého kamaráda z Permu. Kájo, doufám, žes to byl ty. 

Kromě tebe mě totiž napadá jedině Putin. Ten přece sleduje všechno a všechny, hlídá kde se co šustne a využije každé skulinky, aby rozvrátil okolní země a žádný blog mu není dost malý a obyčejný, jen když ho může použít. Tak třeba už se někde v Kremlu sepisuje zpráva o dalším samovolném ruském agentovi. Každopádně Rusové byli rychlejší. Žádná CIA o mě ještě nezavadila.  Jakub Janda by si mě měl dát někam na seznam... mám čtenáře z Ruska, jsem agent... jasný důkaz. 

Kájo, doufám, že se máš dobře a občas si pokecáme pod některým článkem. A pokud je to někdo od Putina, tak že ho zvu na podzimní zabijačku. Termín mu včas řeknu. 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

No, s Putinem bych se rád setkal taky.
Měl jsem tu čest natáčet rozhovor s Jelcinem, když byl ještě oblastním tajemníkem KSSS v družebním Sverdlovsku, a dlel pár dní na návštěvě v našem krajském městysi.
Také jsem se setkal na dosti privátním půdorysu (čtyři lidé plus tlumočník) s premiérem Černomyrdinem.
Ani jeden na mě neudělal žádný zvláštní dojem. Tak bych na toho Vladimíra Vladimíroviče byl opravdu zvědav. Dejte vědět.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Tak to by se mi také líbilo potkat se na zabíjačce s Vladimírem Vladimírovičem. Často mluví smysluplně.
Tady je jeho čerstvý projev:
Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum 2017 - projev V. V. Putina
https://www.youtube.com/watch?v=p4s0nff5hAg
A tady je ještě jedno starší video s Putinem, kde říká hodně zajímavé věci:
Putin varuje lidstvo. Ví více, než nám říká?
https://www.youtube.com/watch?v=TN9hV7yUr2E

Na Vidlákovy kydy ale teď Putin asi nemá čas, je zřejmě plně zaneprázdněn připravou vměšování se do parlamentních voleb v UK, které budou tento týden....
Mimochodem, Soros se nechal někde slyšet, že Brexit lze ještě zvrátit a nepochybuju o tom, že při těchto volbách udělá vše, aby se o to pokusil. Prostřednictvím "svých" neziskovek bude chtít paralyzovat konzervativce s Theresou May.
Podle mě bylo několik posledních voleb, tj. Brexit a prezidenti Rakouska, USA a Francie, vlastně jakýmsi bojem mezi Sorosem a Putinem o budoucí charakter světa. Zatím to vyhrává Soros a bojím se, že se mu podaří umlátit i Trumpa.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

I když u těch nejnovějších příspěvků píšete píčoviny až bludy, Přesto musím váš web pochválit. Potažmo vašeho bratra. Vy osobně píšete dobrou češtinou a váš bratr, zvládá naprogramovat i koncovky číslovek, což nemají ani velké weby!!!

Zatím bez slepic