Abychom s vaničkou nevylili i dítě...

Autor
Štítky

Chce se krátce vrátit ke Gerdově článku o České televizi a rozhlasu... a hlavně k diskusi pod tímto článkem. Rozumím Gerdově motivaci, rozumím i motivaci diskutujících čtenářů a pokud si někdy pustím na ČT nějakou publicistiku, je mi do pláče nebo do vzteku. Tendenční zpravodajství, nepokryté nadržování jedné straně... třeba mě osobně strašně uráží, jak při zveřejnění nějakého průzkumu dávají ostentativně najevo, že "ten špatný názor" mají ti nevzdělaní a venkovani a naopak "ten správný názor" mají ti měšťáci a vysokoškoláci... Zkrátka Česká televize má svůj vlastní politický program, mám pocit, že si tam ještě nevšimli, že Havel už umřel a nikdy se nevrátí, jsou tam samostatnou mocí ve státě se sice upadajícícm, ale stále ještě velkým vlivem. Nebýt internetu a možnosti být on-line s celým světem, zřejmě by byla ČT tou silou, která rozhoduje volby. Dnes už je jen odleskem svých bývalých možností. 

ČT už nedokáže změnit voličské nálady, možná je dokáže ještě ovlivnit, ale rozhodující procesy se už neodehrávají u Václava Moravce ani v pracovně generálního ředitele. Ale ještě stále dokáže vyvíjet silný nátlak na politiky. Negativní kampaň proti libovolné osobnosti sice už nedokáže mobilizovat masy, ale dokáže celkem spolehlivě tuto dehonestovanou osobnost vyděsit. Není proti tomu imunní ani Babiš, který má dost peněz i vlivu, aby to vykompenzoval. Pokud ČT poukáže na nějakou chybu v kádrovém posudku našeho premiéra, i on se pak dost zoufale brání a je schopen se krýt jen s vypětím sil. 

Vlastně jediný, kdo s ČT umí bojovat jako rovný s rovným je prezident Zeman. Ten se to za svoji dlouhou politickou kariéru naučil a svým přístupem dává najevo, že hlídací psi demokracie sice štěkají, ale nekoušou. Je asi jediný, kterého další negativní kampaň nijak nevyvádí z míry a nechává ho chladným. Možná v tom hraje roli i to, že právě svojí činností si ČT kope hrob. Každá lež je nakonec odhalena, každý záměr vyleze na světlo a v poslední době už jich od ukrajinské krize po zvolení Trumpa i Babiše bylo tolik, že jsou prostě odvaření a skoro každý to ví. 

Proto jim už zbývá jen ten masivní penězovod. Každým dnem jde méně a méně o politický boj, aby se co nejvíce oddálil ten den, kdy o ty velké prachy přijdou. 

Ale rád bych upozornil, že Česká televize, to nejsou jen ti zpravodajci. Česká televize, to není jen Moravec, Nora Fridrichová, Míra Karas a další mluvčí amerického ministerstva zahraničí, případně Sorose. Česká televize je i ta, která pustila do vysílání ruské dokumenty o druhé světové válce, pustila výborný americký seriál Dům z karet, byla jediná, která třeba pustila skvělý film s Umou Thurman "Jako jed," a tento film dávala jako jediná. Vůbec se díky ní dostáváme ke světové produkci, která si na sebe nevydělá ani tam ani tady. Každý rok vedle blbečka Klusáka a Remundy vyjde i několik velmi zajímavých dokumentů, vzniknou pohádky pro děti, které kromě ČT už v podstatě točí jen Zdeněk Troška (ty Troškovy tedy nestojí za nic). Díky ČT existují pořady pro neslyšící, i třeba pohádky pro neslyšící. 

Díky ČT existuje celý dětský program a kromě tu a tam nějaké hovadiny jde o velmi pěkné pořady proti kterým se dá těžko něco namítat. Je to rozhodně mnohem kvalitnější než nějaké teletubies. Díky ČT vidíme i sporty, které by se do komerčních televizí nikdy nedostaly pro malou sledovanost a díky ČT nejsou všechny zábavní pořady jen estráda nebo Kraus. 

Zkrátka a dobře, až si budeme mnout ruce nad tím, že konečně těm zpravodajcům někdo zatnul tipec, měli bychom si být vědomi, že pokud tu vaničku vylijeme, nejspíše vytečou i ruské dokumentární filmy, dětské pořady i díla, která si nikdy v kině ani v televizi na sebe vydělají. Osobně bych si proto skoro myslel, že není nutné dělat nic. Ti hoši, co si tam hrají na politického boha, ti se za chvíli definitivně odvaří. Penězovody se postupně ucpou a zredukují (postačí jen, aby v zoufalství z nedostatku prostředků na sebe začali všichni donášet) a výsledkem by mohla být štíhlejší televize s menším rozpočtem na jejíž Události se nikdo nebude koukat, ale lidi se pak rádi kouknou třeba na Četnické humoresky.

Zkrátka a dobře, nemám pocit, že Česká televize jsou jen negativa a bylo by mi líto kvůli pár blbcům přijít o všechno co ta televize dělá.  

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

Komentáře

Trvalý odkaz

Pane Vidlák.
Není nutno ČT likvidovat,ale určitým změnám tam musí dojít.
Nejdříve ředitele Dvořáka poslat na Sibiř,pak všechny BakaloHavlisté vyházet a ke změně televizní a rozhlasové rady to samé.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Na Sibiř ne.
Sibiř je příliš krásná a takoví jako on si to nezaslouží.
Dvořák na hrad! (Mírov)

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jenže podle všeho tam je Dvořák jen jako bílej kůň? Skutečnou moc má mít jeden z těch Taberyů.

Dvořák byl v KSČ, takže je snadno vydíratelný, byl vyškolený v USA, řediteloval Nově. Ten když neposlechne, tak končí přinejmenším jak Rath.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Finals past season, Arsenal's performance <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> is just not very ideal, although your data well, but the efficiency seriously isn't high, and his back pass error, defensive irvine was built key 3 points have grown a "black spots" moment, apparently, in hope that with this to prove himself.

Zero, after the opening, the three points inside database and didn't attack two shots, on the particular contrary, the knight three points would hit quite a few over there. Garage or focus on defense, he para which includes lebron, Irwin, JR., has been people already, also possess successful prevention.

In driving, did well in this Treasury, the ball to a teammate are fed adequately, but Mr Chu in a number of opportunity attack. 04 seconds left from the first quarter, garage dribble towards the frontcourt, rhythm, but he's confident the take several steps away from the three-point line and necessary to make <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> actions, the ball! This is also the warriors in the very first 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances about the right side of the beds base again in a 3 details!

It is worth mentioning that this opening, the garage correct arm was wearing a new black gear, it is also because his right elbow in the game before the old injury incorporates a relapse, however, with the sport, he has to lift off protective devices. Gear, it seems like, has affected the handle, before he took off once i feel much better.

With against lebron James, the defense is progressing very well in their Arsenal, but after he was lebron was a new knocked out, the referee provides <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> blown the garage preventing foul, garage on the soil is various, make action for the referee said lebron knee.

In breakthrough, garage is additionally a difficult moves, all kinds of people all the method up his defense, as well as lebron, but Treasury first in many dazzling dribble move Thompson, soon after air and rival impact cases, the hard for you to score.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers velvet</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a>

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

"I got used to my evaluation, " curry were recalled,<a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> "people said I ended up being too short, don't enjoy college basketball, then for your same reason that I can not play in the NBA. People do not think I can play defend, then said I am not really a pure point guard, until October of a year ago, I also found how the general manager of funny in my experience as the league 3rd good shooting guard. I've not yet fully engage in their full potential, well, i set a higher normal to himself, committed to continuously improve for being more outstanding. "

"We've never met a person with <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> him so great shooting in all directions, " warriors coach tag Jackson said, "and roll, stop and go empty-handed, hook hand, step back, lower-leg, in the face regarding two double forced for you to......, any thought of filming mode, you can see they are astonishingly. We have in no way seen anyone can get to this level, his Steve Nash (microblogging) played a higher level, the two-time MVP give, shooting is incredible, but it's also a level. And their other like reggie callier, Chris mullin, such since dell and I played together - Ellis, dell - Arsenal, they are many fantastic striker, but they didn't garage so extensive, this guy is zero limit. "

Timer and also dance, 6 minutes <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> along with 30 seconds, Davis has been doing everything we can to near the garage, but still overdue step. Garage again to accomplish a beautiful jumper - it's not strictly jumper, his toe will be outside the ground, under the condition of the body is still soaring, use forefinger and middle finger touch to try and do the hand. Treasury human body slightly back. This not only makes his moves difficult to block, as well as involving the ball and floor for an additional 10 degrees Angle. NBA players to time takes 0. 6 seconds typically, the garage from preparing action to dial the actual ball moves, it simply takes 0. 4 a few moments. Fast to make up with the deficiency of the car port height, the ball well steer clear of the opponent blocking fly toward the basket in the act, the look of garage is obviously along with them. His arm still moves in the event the posture, and of his / her teammates has begun to be able to pose three gestures...

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers suede</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>lebron soldier 11</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>porsche design shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a>

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Storage area, 26, is one <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> with the largest child, dell -- garage in 2002, their dad announced over sixteen years of career, finally paid 40. 2% on threes report card. From a really young age, Stephen throughout the shooting learned how to shoot in the feet of the get better at, when dad refused to look at him to the hornets education, Stephen will be pursed mouth area, not because can't go to see those big-name players, the old you happen to be, but because he also want to be with my dad, to train his shot.

At age 9, garage is of her own <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> amateur league teams associated with players, only if the coach should outside shot collapse in the opponent's zone will always be sent. Recalled the yourself, garage proudly said: "when My partner and i was a defense experts, all start from there. "

To go returning to <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> the original text, once the garage near the ball in midfield, people tend to overlook probably the most important thing: pool golf ball skills. Sonya, thanks to his mother, then a new 5 feet tall 3, cordial and some stubborn woman again as well, she was in school played point guard, turning to the volleyball after into your campus of Virginia tech, and meet the car port there's father. "If I dribble on the coast, I have to pick to shoot or complete, it's my limit. "Dell said, "people started for Stephen impression is all he is able to beautiful posture hit photographs, but before becoming any striker, he already was a much better control player, people have a tendency to ignore it. After his / her dribble shot, is I the most wonderful moments. Thanks to his mother. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a>

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

A couple of steals in his System, [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] in the first one fourth, and the two steals to garage an overall total of 106 times inside playoffs career steals, which usually transcends the rick Barry, became the steals inside the history of the warriors team inside playoffs.

Garage into seven three-pointers inside game, this also let his or her playoff three-pointers hit number up to 261, match the Robert horry, 9th three points in playoff history list. Distance comes 8th Chauncey billups, he additionally only six three factors.

37 points in solely three games, came [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] to life, and this is his in 2010, including playoffs) 9th score 35 + activity with three alone, a lot more than 7 times of Russell westbrook, the top league.

So many record the initial world war, there is no doubt which the game can be considered the garage in this series played the very best game. The first a few games, garage is averaging 29. 3 points and 5. 7 rebounds, 6 allows, shooting 40. 3% in addition to 35. 3% from a few, compared with the normal season shooting stage, a certain degree of decline, nevertheless the game, garage completely outrageous. The blazers in many players to hound your pet, but no one may disturb his rhythm. Shed, as it were, in the game again to discover "day day" feeling.

11 three-point range out hand, hit [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] eight goals, including vast miles of three points. Wearing warriors baseball hat sitting from the stands to watch your old garage, it also appears to own son's playing god seem to be some incredible performance. The lens towards the old garage, he could hardly help but shook their head.

Of course, no matter what other people think, garage three points because of their own performance with complete confidence. In the next quarter the warriors along with 88-58 big lead the blazers, garage outside this three-point line again, the ball far from the one hand, he or she turned back field, the ball firmly to the basket, the whole uproar. Can put the three points with this state, the other party can say what?

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]adidas ultra boost uncaged[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron shoes[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.pgshoes.com]pg shoes[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram fivefingers[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design shoes[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url] [url=http://www.curryshoes.us]curry shoes[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost shoes[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]nike kyrie 4[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron james shoes[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.lebron-14.us]nike lebron 14[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.kyrie3.us]kyrie 3[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url]

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

As being a core point guard, garage as well as other three split the difference is he is the team mentor and organizer. In various other words, he can't resemble novak on the perimeter around expecting [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] someone else to give him the ball. We take novak with a comparison, everything also - reference counted for people like us each a 3-pointer assists objects, and to time period, after statistics, novak found there is much surprise hit 3-pointers, 149, 146 is really a teammate's pass and strike; Three-point shots hit your second more this season Ryan - Anderson isn't exception, he hit with 213, has 206 utilizes your friend's passing.

The garage He each of the 3-pointer this season, you'll find 105 of 3 seriously isn't sending (272), put simply, is to create options, nasty sto vote. This trick within the team's star, such while flow of harden, vladimir radmanovic, kobe Bryant, Paul, but often because a person errs, physical strength intake, to the number of times few, and the hit ratio is not high. But obviously is surely an exception in the Treasury, his three-point shot 105 times seriously isn't assists quantity highest in alliance, even better than lebron James thrown in more all 3-pointers, as well as the shooting is in a league all five this sort of not assists free-throw shooting players on the fifth (41. 8%), both quality and quantity. Obtained together, the three points to thrown into space is just not an easy thing, should have the forty percent three-point shots should create his own photographs, this how tired! Essentially the most precious is, no make a difference when and where, and learning to make moves, garage has a higher percentage. It is no wonder that the manager of the warriors when Bob myers recently told the Associated Push said: "as long seeing that it's garage, to receive the ball is reasonable. ".

Tag: [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url]

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

"I got employed to my evaluation, " curry were recalled,[url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] "people said I was too short, don't play college basketball, then for your same reason that I am unable to play in the NBA. People don't think I can play guard, then said I am not a pure point guard, until October of last year, I also found which the general manager of funny to my opinion as the league finally good shooting guard. I've got not yet fully participate in their full potential, i really set a higher typical to himself, committed to continuously improve for being more outstanding. "

"We've never met having it . him so great shooting everywhere, " warriors coach indicate Jackson said, "and move, stop and go empty-handed, find hand, step back, calf, in the face of two double forced for you to......, any thought of firing mode, you can see he could be astonishingly. We have never ever seen anyone can get to this level, his Steve Nash (microblogging) played a high level, the two-time MVP merit, shooting is incredible, but it's also a level. And the other like reggie miller, Chris mullin, such because dell and I enjoyed together - Ellis, dell - Arsenal, they are just about all fantastic striker, but many people didn't garage so thorough, this guy is not any limit. "

Timer and also dance, 6 minutesin addition to 30 seconds, Davis has been doing everything we can to towards the garage, but still late step. Garage again to perform a beautiful jumper - it isn't strictly jumper, his toe will be outside the ground, under the condition with the body is still increasing, use forefinger and middle finger touch to complete the hand. Treasury human body slightly back. This not only makes his moves even more complicated to block, as well as relating to the ball and floor for an additional 10 degrees Point of view. NBA players to occasion takes 0. 6 seconds usually, the garage from organizing action to dial the ball moves, it solely takes 0. 4 a few moments. Fast to make up for that deficiency of the storage area height, the ball well stay away from the opponent blocking fly toward the basket along the way, the look of garage is usually along with them. His arm still moves in the event the posture, and of his / her teammates has begun for you to pose three gestures...

Tag: [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url]

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Knight's tactic clearly, today is in order to cling to garage, don't give him any chance, and Kevin durant is always one-on-one with defense. But garage or under heavy defensive look for opportunities, such as encounter [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] low, he mobilized, make use of the other fear his border ability garage easily obtained two points.

The last 80 seconds inside the first half, durant overlooked shots from outside, this basket three players are generally knights, including Thompson, lebron, subsequently, the Treasury rushed to the basket from the long position, unexpectedly the offensive rebounds from the knight encirclement! Then this individual points ball durant, who finished scores!

And the second half, knight to defensive strategy is shaken, they don't have too much double again, help, curiously, JR in 1 on 1 against Arsenal, and directly put this garage was pushed to the ground.

Sure enough, the knight defensive shaken soon after scoring started rising in his Arsenal, outside their 3-pointer by continuous, during those times he was given the ability to just like Kevin durant got chance inside the first half. After three points within the database is still hit, he this section one bomb under the 14 points.

Today will be June 1, the time [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] is the international children's day, it seems in the "primary school" is just about the holiday today.

Small garage finish I rested the majority of the holiday to battle, he or she is still the contribution on the brilliant stroke, but in addition pass a 3-pointer through Kevin durant. The previous 3 minutes, garage off prior to schedule, because the sport had no suspense.

Tag: [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Není to tak dávno co SE hovořilo o nutnosti zvednout koncesionářské poplatky. Nějak to ustalo, díky Bohu. Je ale vidět, že penězovod nestačí, případně je mnoho dalších zájemců. Podlehneme se sklopenou hlavou, když je přece ta inflace a tudíž i potřeba ty poplatky spravedlivě dorovnat? Nebude lepší vylít tu vaničku celou a nechat na zájemcích zdali si budou přát dětské pořady a zaplatí si je.

Pokud se nepletu poplatky za televizi jsou víc jak tisícovka za rok. Dovedu si představit, že se najde nějaká strana, která ty pořady pro děti chce a vytvoří poptávku, či nabídku. Tuto tisícovku dá na tuto akci ti co toto vyslyší. A bud mít právo!!!!! do toho i mluvit, tedy spíš kontrolovat a spolu rozhodovat. Odhaduji, že se natočí podstatně víc pohádek za podstatně méně peněz.

Ale to je přece proti zájmům vrchnosti, nekontrolovat toky peněz. 5.7 ročních miliard je dost peněz na to, aby se nic nezměnilo a Okamura mohl do nekonečna vyžvaňovat o nutnosti zrušit veřejnou televizi.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Místo zpravodajství propaganda. Místo dětského vysílání propaganda. Místo zábavy propaganda. Všudypřítomná, více či méně skrytá propaganda.

Žádná škoda, žádné dítě se s vaničkou nevyleje.

To dobré si cestu na slunce najde i bez ČT.

Privatizační mocnosti vstupte.

Zatím bez slepic

In reply to by Admirál (neověřeno)

Trvalý odkaz

co Vidlák vyjmenoval je plus. Otázka jestli to stojí za to.

Nemyslím si, že to půjde reformovat snadno. nožná je zrušení lepší.

Ale stejně po ČT zbudou budovy, archívy, technik, vysílací pásma. To všechno může zůstat, část lidí jako technici se mohou vzít zpět, účetní a propagandisti vyšetřovat.

Může se to zrušit jako StB. Taky se jich spousta dostala zpět do BIS, ale musej držet hubu, jinak hned letěj. A ty profláklý známí, ty si každý pamatuje.

Jak rád bych viděl mladýho Hřebejka jak říká, že nikdo nemůže za své rodiče.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

V (asi) předvčerejší debatě byl odkaz na rozhovor se zklamaným autorem analýzy vysílání ČT, která jednoznačně prokázala zvýhodňování TOP09. RRTV ji akorát zamkla do šuplíku a jelikož neprokázala, co zřejmě prokázat měla (příště ji bude muset dělat rovnou Janda s Romancevovou), nehodlala se jí RRTV dále zabývat, natož ji zveřejnit. Nicméně den se se dnem sešel a zakázaná analýza je venku i s komentářem Š: Kotrby, který se, dle poznámky autora pod čarou zřejmě oprávněně, v této situaci cítí "silnějším psem". Ona už skutečnost zveřejnění dává zřejmou výhodu. A skutečnost bude v reálu ještě horší, protože analytici (z FSV UK (!), takže žádní Putinovi pohůnci - s nimi by také ČT neuzavřela řádnou smlouvu, že) byli k ČT i k ČRo mimořádně benevolentní např. nezohledněním významu vysílacího času.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Spickova-analyza-ne-objek…
Doporučuju stáhnout než "zmizí".
https://www.parlamentnilisty.cz/profily-sprava/user-data/06B091AE/file/…

K článku: Jsem proti prichvátizaci/zrušení ČT. Dokonce jsem ochoten platit onen měsíční poplatek. Ale schody je potřeba zamést, a to tradičním způsobem, tedy shora dolů. RRTV obsadit tak, aby dodržovala zákony a vlastní pravidla, analýzy pořízené za veřejné peníze nebyly zamykány do šuplíku a řádně vyzdrojované a zcela konkrétní stížnosti byly řádně projednány (byť by je "psal sám Putin vlastní krví"). K takové radě začne mít reálný smysl podávat podněty, neboť začne usměrňovat aspoň ty nejhorší excesy - byť to bude za obrovského řevu Jandů, Putnů, Doleschallů, Gabalů, Štětinů, Drdů a dalších. Pokud usměrňování nepomůže, bude potřeba jít (s personálními změnami) o stupínek níž. Redaktorům bude vysvětlen prostý fakt, že myslet si můžou, co chtějí, ale ve zpravodajství to nesmí být poznat. Komentáře se ponechají komentátorům. No a ze zpravodajců se buďto stanou profíci nebo půjdou pokračovat v uvědomělých zprávách do Drtivize. (Mně osobně tam vadit nebudou, Drtivize - aspoň doufám - nedostává miliardy ročně ze společného.) To vyvolá další jekot výše zmíněných a kritickou fázi, kde se tentokrát nesmí připustit další spacáky. S využitím opravdu všech zákonných možností. Hromadných odchodů, které by mohly ohrozit základy vysílání, se příliš nebojím. Jednak teplý flek je teplý flek, jednak Drtivize obecně si možná "vyzobou rozinky", ale desítky neviditelných neuživí, jednak předpokládám existenci dostatečného počtu "čekatelů", kteří by si viditelnější místo rádi zkusili.
Aź začnou Kalousci a Gabalové, Komárci a Šarapatkové, hlídací psi evropských pornot, bruselorgáni a další kvičet o polské cestě, orbánizaci a ohrožení demokracie v ČT, pak uvěřím, že se tam věci hýbou k lepšímu. Do té doby stran ČT volám: Více takových Kotrbů!

Zatím bez slepic

Ještě na Kose jeden autor věnoval spoustu času a energie a také nesl kůži na trh s analýzou pro RRTV ohledně zpravodajství na Ukrajině. I když autor věnoval problému spoustu času a všechny argumenty měl řádně vyzdrojované, RRTV se stížnosti ani nevěnovala. Nepohodlné názory odmítá. Takže zrušení ČT a ČRo je možná cesta jak omezit propagandu hlásanou ČT a ČRo. Ohledně pořadů a vysílání, které bychom si přáli zachovat, je možné udělat výběrové řízení mezi stávajícími televizními kanály, který z nich by byl ochoten nejlevněji poskytnout čas např. pro dětské vysílání. Nikde není řečeno, že je nutné, pořad vysílat jen na ČT. Ostatně na tvorbu některých pořadů si ČT najímá soukromé firmy. Proč by je místo nich nemohla najmout Nova, Prima a další? Vysílání názorů nějakého Ivana Gabala, Jakuba Jandy, Štětiny a jiných ať si zaplatí dotyční ze své kapsy. I oni si mohou koupit vysílací čas na kterékoliv TV. Je zbytečné jim k tomu zřizovat samostatnou TV. Stejně tak Otázky Václava Moravce pro 5% diváků válcuje Jaromír Soukup na Barrandově. Ať se typ pořady zaplatí z reklam - nebo stranických kas.
Co se týká přemíry Kalouska v ČT, ta je tak okatá, že není třeba ani analýza. Horší je, že přemíra Kalouska byla nahrazena přemírou Pospíšila.

Zatím bez slepic

A proto si myslím, že RRTV je třeba vyměnit tak, ať dodržuje aspoň vlastní pravidla. Protože se současnou radou mají v ČT jistotu, že můžou v klidu lhát, mást, manipulovat a zamlčovat dál. Pokud bude RRTV co k čemu, ztratí spacákové kádry v ČT svoji bohorovnou jistotu. A pak viz výše. Pořád mi přijde výměna 13 panáků efektivnější než rušení/prichvátizace/rozkradení miliardové organizace s tisícovkami zaměstnanců.
"Radu tvoří třináct členů, které jmenuje a odvolává předseda vlády na návrh Poslanecké sněmovny." Nevím přesně, kdy bude další termín, ale něco mi říká, že "teď by to šlo." Pak je ještě "malá" televizní rada (RČT), která má 15 členů a každé dva roky se volí jedna třetina. Takže tam je šance ji zfunkčnit aspoň ze dvou třetin. Velkou otázkou je, jak se k tomu postaví Babiš, ale vzhledem k jeho vztahům k současné ČT a vzhledem k včerejší první průzkumné vlaštovce od Kolovratníka se lze domnívat, že by to úplně nesabotoval. Klíčové bude ustát již zmíněný očekávaný jekot a tam mi speciálně Babiš přijde hodně teflonový.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

V podání ČT je to žánr, který každý rok hledá nové dno (mrkněte na recenze). A Déčko taky žádná sláva. Jsou tam osvědčené klasiky mixlé s novými pořady (převzatými), které jsou dost lízlé "moderním pohledem na svět".

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Náš problém je hlavně v případě zpravodajství v naivním očekávání nezaujatého, ale přitom profesionálně zpracovaného komentáře. Očekávání, že Žurnalista má na paměti "dohodu" společnosti se státem, kdy občané včetně Žurnalisty dobrovolně (i nedobrovolně) platí daně, řádně dodržují zákony a nepsaná společenská pravidla žití ve veřejném prostoru, se nenaplňují. Stát má udržovat v chodu vše, co ona nepsaná "dohoda" obsahuje se zřetelem bránit občany ve všem, co je ohrožuje jako společnost nebo jedince, zajišťovat plnění všech funkcí směřujících ke splnění sociálních, ekonomických, vzdělávacích, politických a dalších cílů (skutečně očekávám i "podporu" chránit historii očistěnou všech nánosů zakrývání či přibarvení a v návaznosti k tomu "podporu" ji ctít jako výchozí podklad pro výchovu sounáležitosti a vlastenectví). Žurnalista má, nebo lépe - měl by, nezaujatě podávat zprávu, aniž bych vytušila, který politický směr preferuje, podat komentář s profesionální erudicí a doplnit zdroji a hlavně udržovat "stát" ve střehu, neboť úkolem Žurnalisty je být "spojkou" mezi občany a státem ohledně hlídání dodržování "dohody".
Tolik naivní představa podpořená historií, kdy - světe, div se - byla média prý dokonce i nějakou velmocí. Ne, že by dnes jakousi "pseudo-velmocí" nebyla. Bohužel jsou. Média podle mne přestala hlídat plnění nepsané "společenské dohody", jala se "hlídat" občana a "nesprávné" skupiny, "nesprávná" nejen politická uskupení. Zapomněli mi však povědět, kdo rozhoduje o tom, kdo je tím "správným" a kdo "nesprávným". V "dohodě" jsem to nenašla.
Mnoho právníků mi v poslední době řeklo, že si přestávají "věřit", neboť právní řád dávno přestal plnit funkci nezpochybnitelného výkladu i u dříve zcela jasných kauz. Přiznali, že i pro ně je dnes právo "loterií". Mnohdy vyhrává ten, kdo "déle vydrží" než ten, kdo je v právu.
O neschopnosti "státu" vymoci dodržování pravidel se mluví již několik let. I tohle je jedna z částí "dohody".
Vadí mi nedělní OVM tak moc, že jsem je přestala sledovat. 2 hodiny nedělního vysílacího času komentovaného zpravodajství? Zlatý Ota Černý! Byli jsme kojenci nové doby, kdy najednou v přímém přenosu zaznělo "Co na to občan?"! S naivním očekáváním "lepších zítřků" jsme se dostali k OVM a ke "správným" a "nesprávným". Tak moc jsme chtěli svobodu, že jsme si neohlídali, aby "stát" řádně hlídal, vymáhal, ale i sám plnil, povinnosti. Myslím, že stejné "naivity" se dopustili i žurnalisté. Dopustili, že i oni sami mezi sebou se označují "správnými" a "nesprávnými" bez toho, aby profesionálně hodnotili "text" a nikoli předkládající osobu. Tak, jak se snižuje kvalita vzdělání napříč věkovými skupinami, snižuje se i kvalita žurnalistů. Neodbornost, nevzdělanost je překrývána odsudkem osob nebo skupin. Odsoudí osobu nebo skupinu za předpokládané postoje s tím, že jejich předpokládané postoje vylučují hodnotit nezaujatě konkrétní skutek. To je dnešní žurnalistika. #MeToo je jednou z jejích podob. Kauza Nagyová-Nečasová další, stejně jako mnoho jiných. Řeší se "ohrožení státu", aby na světlo vypluly nezaplacené daně z kabelkovného, šperkovného, ošatného apod. Jasně, daně se platit podle "dohody" mají. Jen mi tam nějak chybí ten Žurnalista, který jasně připomene, že na počátku bylo "ohrožení státu" a ne živé soukromí - se vší ošklivostí - dvou dospělých lidí. Řeší se "drobné", aby se promlčely miliardy. Řeší se demokratické volby s předem nepředstíraným zhrozením, jak "nesprávně" nám ty volby vycházejí. V demokratickém parlamentu se vyzdvihuje "Demokratický blok" proti zbytku (nedemokratickému?). Dneska řeší Ondráčka a malér jeho zvolení - nezvolení. Řeší se jeho "skutky" před skoro 30 lety, ale neřeší se například demokratické rozhodnutí brutálního zásahu španělské policie vůči Kataláncům. Jeden policista je "nesprávný", když uposlechne rozkaz, druhý je "správný", když udělá minimálně totéž? Řeší se "nesprávnost" nejen parlamentní existence KSČM jako skupiny, excesy osob "správných" demokratických stran nejsou spojovány s jejich "fungováním" v oněch stranách. Řeší se "nesprávnost" EET, neřeší se veřejně prozrazování protiprávního porušování zákonů "správných" stran (např. dávno známé porušování pracovně-právních i trestních zákonů v Lidovém domě).
Trapně jsem si povzdechla. Jak mi občas připomene jeden známý žurnalista (bohužel, ne Žurnalista): "Neblbni, víš, jak velkou mám hypotéku?"
Jak mám být jako běžný občan aktivní, když i "hlídací psi" jsou zadluženými "mopslíky"?
Stejně mi ale mi chybí noblesní, erudovaný profesionální Žurnalista...

Zatím bez slepic

In reply to by Oliv (neověřeno)

Trvalý odkaz

Tak by si váš známý pronajal menší byt.

Řekla jste mu d očí, že takováhle argumentace by Čurdovi taky asi neprošla..

Já ty paragány musel bonznout, když ty náckové platili tak dobře, že jsem si za to mohl koupit dům bez hypotéky.

On mu totiž chybí tlak z druhé strany. Od vás. Zatím má tlak jen od vrchnosti, tak mu jako bezcharakterní kryse vychází, že dělá správně. Až bude mít represálie tak jako tak, tak mu ten barák nebude třeba stát za to.

Já bych mu klidně řekl do očí, že je takovej Ladenburger z EU, co i po znásilnění a zavraždění vlastní dcery Marie migrantem dál za koryto držel oficiální linii a vítal a vítal. Já bych mu to řekl i před dcerou, vlastně zvlášť před dcerou, prorok se ženil se šestiletou, tak jestli žurnalista halasně neprotestuje, tak jeho dcera nad šest let, to může určitě slyšet (protože to je podle tatíka normální to i dělat). Ať maličká ví, co jí tatínek chystá.

Za socíku manželky venkovských aparátčíků nacházely ve schránkách výhrůžky a hned si míň hrály na tu honoraci, které každý závidí. Manželství pak už nebyla tak šťastná.

V cizině se jedné manželce mafiána stalo, že přišla do krámu a čekající fronta se prostě rozešla. nikdo s ní nechtěl mít sebemenší konflikt. Šla domů a spáchala sebevraždu.

Novináři můžou vědět, že Breiviků moc není, ale jestli je někdo picne, málo lidí je bude upřímně litovat. Co budete vy reagovat, jestli někdo zaútočí na jeho rodinu? - Upřímně! Budete je/ho litovat víc než ty chudáky z Bataclanu a Nice, který on odmávne hypotékou? Budete je/ho litovat víc než ty chudáky ožebračené v exekucích, jejichž děti se ocitly v děcákách (některé mrdané personálem) - a on to odmávne hypotékou? Budete ho litovat víc než ty okradené, na jejichž děti se sbírají víčka? - Sotva, maximálně se útlocitně zhrozíte, že ty děti za nic nemohou, ale bude vám jasné, proč to přišlo. - Přece nedokážete mít víc lítosti k dětem svině než k dětem normálních.

Víte, jak vlastně končili protektorátní novináři? Připomeňte mu to. Hypotékovi.

A slovo noblesní už dávno znamená svině s nosem nahoru. Ono to vlastně vždycky znamenalo. Nobles je toliko co šlechta a šlechta je jen banda sobeckých násilníků žijících na cizí úkor. Od samého počátku šlechty. Takže vlastně ten váš novinář je noblesní.

Že to za Rakouska banda podlejzavejch měšťanostů používala noblesní v lepším smyslu na tom nic nemění.

Zatím bez slepic

In reply to by Čmoud (neověřeno)

Trvalý odkaz

není přítel, kamarád.
Zmínila jsem se v textu, že jde o známého. Vzhledem k tomu, co řekl, je jasné, že jsme se bavili o problému jednostranného zpravodajství, o zamlčování a proti tomu dehonestování osob, skupin a jejich skutků. Na jeho vysvětlení jsem nereagovala tak obsáhla jako vy. Byla jsem stručnější. Řekla jsem mu, že je prodejný debil a že věřím, že jednou toho bude litovat.
Od naší debaty, která vyústila v tuto rozepři, jsme se neviděli.

Zatím bez slepic

In reply to by Oliv (neověřeno)

Trvalý odkaz

.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Lidé se rozčilují na redaktory a moderátory, pravda, jsou to prodejní lidé, kteří pro pochybný pocit moci a slávy se propůjčí ke lžím a manipulaci. Ale hlavní směřování toho, co se bude vysílat, se určuje jinde. Sleduji i zahraniční mainstreamová media a je to jako přes kopírák. Sleduji italskou scénu a ptám se - proč na zasedání Bilderbergu je zvána generální ředitelka RAI Monica Maggioni? Proč moderátoři nejsledovanějších politických relací? Šéf BBC? Šéfové největších evropských deníků? Povšimněte si, že v curriculum vitae se nejznámnější redaktoři chlubí "stážemi" na různých institucích v USA? Je třeba dále rozebírat?

Zatím bez slepic

To jako kdyby kurva novinářská, co odříká, co se ji přikáže byla míň kurva, kdyby ji pozvali na Bielderberg a řekli by jí, co má přikázat poskokům odříkávat?
To je jako rozlišovat mezi vysoko a nízko postavenými SS. Je to jedna banda.

Zatím bez slepic

Nikoli, to nemůže být náhoda, že 4/5 mediální sféry jde stejným směrem.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vidlák má pochopitelně víc než pravdu, že bychom potřebovali SKUTEČNOU nezávislou veřejnoprávní televizi namísto prostituující kalouskovize , operující pod falešnou vlajkou ubité televize veřejnoprávní.

Je otázka, proč ještě stále i v "České" televizi přežívají i pořady jiné než blbé a prostituující.

Podle mého názoru je vysvětlení jednoduché:
Většina z nás, včetně např. prezidenta Zemana, se domnívá, že blbě žvanící novinář musí být nutně blb.
Nemusí.
Pozornější čtenáři si jistě všimli, že občas blbě žvaním i já, a jakkoli se nepovažuji za velkorážního gényjusa, přece jen si myslím, že tak blbej, abych věřil některejm svejm vlastním magoriádám snad nikdy nebudu.

Žvaním-li občas nesmysly, číním tak klaunovsky teatrálně předimenzovanými gesty, zdarma - a vždycky mne rozpláče, pokud je někdo skutečně zblajzne.

Mám problém zapomínat, že ironii vnímá jen zhruba čtyřicet procent populace (mimochodem - sebeironii méně než pět procent žen !!, což, podobně jako barvoslepost, nesouvisí s inteligencí.)
****
Ale stařecky jsem se zakecal.
Chtěl jsem původně říci, že loutkovodiči našeho ČT čističe mozků zaměstnávají, podobně jako nacisty ovládané protektorátní noviny, umírněně pravdomluvné redaktory zcela vědomě.

Proč?
Pokud chcete otrávit myši, proč vyhazujete peníze za drahý sýr a nenasypete jim rovnou levný stoprocentní jed?

Protože by(chom) bez oné kvalitní a poživatelné návnady NEŽRALI/Y ty kydojedy!!

Ačkoli já sám televizi platím, leč téměř nezapínám, vím od kamarádů, si, že tam stále ještě přežívá spousta kvalitních pořadů.
Je jen třeba TV nesledovat v reálném čase, pořady nahrávat a pak přeskakovat kontaminované pasáže.

I ze smrdutých louží se dá pít voda jak z křišťálové studánky, máte-li kvalitní filtr.

Zatím bez slepic

Tak základ jakékoliv propagandy je 95 procent pravdy a 5 procent lži. A důsledně dodržovat overtonovo okno (pro plebs je to vařená žába nebo salámová metoda)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Řek bych to asi tak. Přiznávají zmrdi z ČT, že i za bolševika se dělaly dobré pořady? Nepřiznávají a to vše ve věci jimi podporované ideologie.
Televize se od předání moci v 89 roce změnila? Nebo nezměnila? Vylilo se s vaničkou i dítě? Myslím, že nevylilo. Spoustu dobrého přešlo do dalšího vysílání a tak bych se nebál ani dnes. Jak už tady někdo zmínil, dobré se prosadí samo a každá vláda bude-li v případě zrušení poplatků vytvářet prostor pro vysílání v podobě pevně stanoveného rozpočtu který by měla odsouhlasit i sněmovna , musí dát prostor všemu tomu dobrému. Takže podle mě se to pověstné dítě nevylije ale pouze odtečou ty již zmiňovaní zmrdi. Kdyby tomu tak nebylo, hrozilo by , že dopadneme zas jak po tom zvolání páně Pitharda, kdy viděl trávu růst, začalo se krást, komunisti mnohde zůstali a ten trouba senátorskej je dnes největším kritikem volby Ondráčka. Co se stalo? No prostě jsme se báli jen o to dítě. Nebojme se. Prostě pane Vidláku, dnes je nejdůležitější skutečně tu vaničku vylít a o dítě se nestarat, jinak jí prostě nevylijeme a budeme zde v těch sračkách další generaci. Jo a jak je to s tou černobílou? Každá válka znamená technologický skok ale také spoustu mrtvých a nešťastných. Když zastřelíme hned na začátku ty kteří válku chtějí, vylili jsme také to dítě?

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

http://mail.zvedavec.org/komentare/2017/12/7458-zabranila-cia-krveproli…

Úvaha je zajímavá sama o sobě, v souvislosti s tematem je zvláště zajímavé, jak složitě člověk musí dnes zkoumat, co je skutečnost a co jej jen fata morgana a že nám v tom média (ČT tuplem) nepomáhejí.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

cialis without prescription
cialis without prescription online cialis without prescription online buy cialis without prescription mayavanrosendaal.com

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

cash advance loans bad credit
<a href="http://paydayonlineexpress.com">cash advance</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

payday advance direct lender
<a href="http://paydayonlineexpress.com">loans for bad credit</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

unsecured loans for bad credit direct lenders
<a href="http://paydayonlineexpress.com">cash advance</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

payday text loans direct lenders
<a href="http://paydayonlineexpress.com">cash advance</a>

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.