Ausgerechnet právě teď

Autor
Štítky

Předevčírem Rusové zveřejnili dosud nepublikované materiály o největším jaderném testu všech dob. Bylo toho plné zpravodajství, ba i ti největší rusobijci tuto navýsost zajímavou zprávu přetiskli. Car bomba o síle padesáti milionů tun TNT klesá z bombardéru a udělá atomový hřib stoupající do nejvyšších vrstev atmosféry. Výbuch na stokilometrovou vzdálenost zapaluje stromy a ohnivá koule má průměr třicet kilometrů. K tomu komentář, že bomba mohla být i třístupňová a mít dvojnásobnou sílu. 

Ausgerechnet zrovna teď. V době, kdy se zase hraje o hranice NATO, které by se zase mohly posunout blíž Moskvě a Petrohradu. Já jsem tuto jemnou diplomatickou narážku pochopil. Rusko sice není velmoc jako za starých časů, ale vymazat Evropu dokáže zcela spolehlivě. 

Podívej Andělo Merkelová... možná netrefíme Washington. Možná nezničíme americké jaderné ponorky. Možná nezničíme ani jejich letadlové lodě Ale z Berlína ti uděláme jednu pěknou taveninu, že z velké Germánie a EU nezbyde nic než radioaktivní poušť. V  době, kdy Německo instaluje větrníky a zavírá jaderné elektrány, v době kdy Německo nemá v provozu skoro žádný tank, v době, kdy si EU dobrovolně ničí školství i ostatní základy státu, ve stejné době Rusko instaluje rakety s vícero atomovými hlavicemi, které dokážou podobnou paseku a vsadím se, že pár raketek je vybaveno i něčím podobným, co teď předvedli v televizi. To jen tak, aby bylo jasno vo co gou. 

Víte ti sovětští komunisti byli docela řízci. Na nějakém tom životě ani milionu životů jim až tak moc nezáleželo. Dokázali se drát k moci všemi způsoby podle hesla není člověk - není problém. Byli ochotní obětovat klidně i posledního Rusa, ale Hitlerovi nedali ani píď země. 

Přes všechny jejich mocenské choutky, intriky i přímočarost, nikdy ale nepodceňovali vzdělání a každý jejich soudruh dostal šanci jen jednou. Jakmile se ukázalo, že je neschopný, zpravidla zmizel, nebo se v Lefortovu rychle přiznal ke špionáži. Lenin hřímal: učit se, učit se, učit se. 

A Berija, přes všechny jeho psychopatické vlohy, dokázal zorganizovat evakuaci průmyslu, dokázal rozběhnout v těch nejtěžších podmínkách válečnou výrobu a předběhnout s ní Německo, dokázal vybudovat jaderný program a udělat úspěšný jaderný test a navíc položil všechny začátky kosmického programu. Manažer první kategorie. 

Různí Vorošilové a další patolízalové byli promtně odstraněni nebo převeleni na neškodné místo a na jejich fleky přišli Žukovové, Koněvové či Vatutinové. To samé platilo pro továrny. 

A teď to porovnejte s naší vaší ojroatlantickou civilizací. Učení, memorování a učňovské obory jsme už dávno zrušili. Máme hromadu sociologů, ale pochybuju, že bychom ještě jednou dokázali postavit Dalešice nebo vyvrtat šachtu dolu Slaný. Ti největší blbci z nás sedí v politice a ti nejblbější z nich vedou EU. 

Já prostě nedokážu mít strach z nějakého Mináře a jeho skvadry, protože jsou nevzdělaní, poživační a vlastně všechen jejich úspěch se jmenuje mobilní telefon a fejsbůk.  Vezměte jim to a sesypou se jak písek. Kde je mezi nimi nějaký novodobý Žukov, který by z té nesourodé masy na Letné udělal něco, co by poslouchalo rozkazy a bylo ochotno šturmovat na Zemana? 

Kde je v naší politice někdo, kdo by neutekl jakmile by první ruský tank překročil hranice? Kde je nějaký Kriegl, který by nepodepsal kapitulaci hned po předložení? Kde je někdo, kdo by něco dělal zadarmo a nezištně jen kvůli utopickému ideálu? Kde je jakýkoliv důvod něco nezištného dělat? 

Kde jsou inženýři se znalostmi balistiky, jaderných procesů a kovoobrábění, kteří by uměli udělat pořádnou turbínu nebo motor? Ani ve Škodovce už nejsou. Dnešní auta jsou horší než ta před deseti lety. 

Kde jsou studenti, kteří by měli zájem se učit a malovali by si kariéru, jak v Mosambiku staví pivovar a rozjíždějí tam místní ČKD?  Kdo si vůbec ještě maluje kariéru ve které by něco vyráběl? Mnohem víc je těch, kteří si budoucnost představují jako demontáž všech komínů i silnic, ale samozřejmě předpokládají, že v zásuvce bude pořád proud a dojedou si kam budou chtít. 

V USA to mají zrovna tak. Sice ještě vyžírají mozky z celého světa, ale i to má svůj konec. A pořádné dálniční mosty tam staví už jedině čínské firmy. 

Všichni by se měli na ten ruský jaderný výbuch podívat... aby věděli, čemu se nedokážeme bránit a jakého hada dráždíme bosou nohou. 

 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.7 (153 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

Zazní v jedné agenturní místnosti během dopoledne jako součást připomenutí správného průběhu procesu, až se třetí nebo čtvrtý referent zeptá řídícího důstojníka, co je to TNT.

Průměrný počet slepic: 4.7 (38 hlasů)

Ty jednohvězdy rozdává elfí robot. Do 10 vteřin po zveřejnění článku jsou tam.

Průměrný počet slepic: 4.7 (14 hlasů)
Trvalý odkaz

Varianta č.2: Řídící důstojník rozvážně odpoví: TNT je přeci jedna z největších zásilkových služeb, s celosvětovou působností. Ale zrovna se jaksi přemenovali na FedEx.

Průměrný počet slepic: 4.8 (20 hlasů)
Trvalý odkaz

To je podle mě špatně položená otázka.
Správná je:
Existuje ještě jedinec, kterej by za pojem - vlast- šel nastavil krk?
Protože dneska by to znamenala nastavovat krk za Čapí hnízno, modro, červeno a všelijaký jiný pelechy.

Průměrný počet slepic: 4.5 (26 hlasů)

No, čapí hnízko nebo i sídlo na orlíku, sic ebys za to šel nastavovat krk, ale ani díra v zemi nezaručí, že nejde vzít, až se vrátíš s ostatníma s fronty...

Průměrný počet slepic: 3.9 (8 hlasů)

nemeckou automobilku, francouzske vodarny, rakouskou banku ...
Slovy klasika - nasrat, jo nasrat

Průměrný počet slepic: 4.8 (27 hlasů)

In reply to by Homer (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ne za německou automobilku, ne za francouzské vodárny, ne za rakouskou banku...… atd. To vše jednou zase pomine. Ale za sebe rodinu a zem (vlast). Je to patetický, ale je to tak-

Průměrný počet slepic: 4.6 (28 hlasů)

In reply to by Homer (neověřeno)

Trvalý odkaz

Je to tak jen v procesech krevní msty. Což je však zpochybňováno coby primitivní a nikam nevedoucí (a skutečně - až na vyšších úrovních než je kategorie rodin je dosahováno příměří či míru, ono je to asi dáno tím, že právo musí být vynutitelné ).
Ovšem ti grázlové s tím počítají, že se to takhle rozjede . Kdy už pak málokdo přemýšlí - kdo ten konflikt vlastně připravil, kdo eskaloval napětí, kdo to financoval atd apod.
Kdysi to bylo jednodužší, ostatně posuďme sami :

„Wenn meine Söhne keine Kriege wollten, würde es keine geben.“
(Gutle Schnapper, manželka Amschel Rothschilda , 1849)

Zatím bez slepic

Sebranka na Letné jsou lidé bez budoucnosti, bez perspektivy, bez domova, který je třeba bránit.
Je to sorta, kterou dočasně stvořil multikulturalismus a globalizace. Současná expanze lidstva jednou skončí a člověk se vrátí ke svým základům. Zase bude bránit svůj prostor k životu, svou vlast, své místo na zemi.

Průměrný počet slepic: 4.5 (22 hlasů)

To je právě ono. Komunisti bojovali do posledního Rusa hlavně proto, že Němci jim hned od začátku celkem jasně dávali najevo, že je nepřišli obsadit, ale vyhladit.
A o tom to je. Když přijde nepřítel, který sice chce Tvoje území, ale jinak tam toho farmáře nechá v klidu a jediné co po něm chce je změna příjemce jeho desátku, dá se to s trochou štěstí obsadit i udržet.
Ale pokud domorodec dojde k závěru, že je vyhlazován a po obsazení jeho vesnice bude vyvražděna celá jeho rodina i ten největší pacifista vezme pušku a začne střílet. A to i v případě, že je mu jasné, že je jen otázkou času než zemře. Protože v této variantě smrti vezme alespoň pár těch bastardů na onen svět sebou.
A takovou válku nejde vyhrát. Ani v Rusku, ani v Iráku, ani v Afghánistánu, ani...

Pravda dá, ale musíte být opravdu důslední (např. indiánské války).

Průměrný počet slepic: 4.8 (23 hlasů)

In reply to by Woody (neověřeno)

Trvalý odkaz

se v kritické době (bohužel pro ně) našel dostatek úplatných vítačů (nejméně jeden má taky bustu v Kongresu, ruzyňská násoska je v odpovídající společnosti). Pak už na nich tolik nezáleželo.

Průměrný počet slepic: 4.9 (9 hlasů)

In reply to by Woody (neověřeno)

Trvalý odkaz

Chce to asi silného a bohatého sponzora...no a techniku, ale tu oni mají.
Pravdu ale máte v tom, že nic netrvá věčně (ani ta bída, slovy básníka).
Říkat pravdu ale zvládne každý hlupák, k účinnému lhaní je však zapotřebí poměrně vysoké inteligence.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Proto byla sametová,dohnat a předehnat USA a v poslední době to nabírá na intenzitě.
Proč asi USA vykrádali mozku v zahraničí,protože je neměli doma a pak tím brzdili státy ve vývoji.
To je dobrá otázka,co píše mirek58 šel by někdo nastavit krk za Čapí hnízdo a podobné mafiánské stavby,velké domů.
Pokud se tvrdí,že zklamali komunisté,tak kapitalisté tuplem,vlastně není pro koho nastavit krk.
Abych to uvedl podle sebe z důvodů mocenských ambicí USA po druhé světové válce,všude umrtvovali armádu a nasazovali svoji,co se najednou ukazuje v současnosti,teď se tomu diví,nemá kdo jít na Rusa a když si Putin ještě rok dva pyčká,Evropa se položí sama.

Průměrný počet slepic: 4.5 (19 hlasů)
Trvalý odkaz

Někdo by to měl číst ,,počká,děkuji za pochopení

Průměrný počet slepic: 4.7 (3 hlasů)
Trvalý odkaz

No, Vidláku, dnes to byl pěkný umíráček nad západní civilizací. Sice hodně smutný, ale o to víc se blížící realitě. K naší škodě.
Rusko se začíná podobat Číně s tím rozdílem, že si prosperitu vybuduje vlastní silou. I když s pomocí západních sankcí.
Nějakým nedopatřením jsem v poslední době několikrát zhlédl moudra senátora Fišera, mimořádný úchyla!!!

Průměrný počet slepic: 4.8 (40 hlasů)

uhlazenej
až do slizu

Průměrný počet slepic: 5 (6 hlasů)

....a AB kandidovat nebude, tak má šanci jedině Okamura. Ovšem ten (asi :-D))) slizoura neporazí.

A dyť je to jedno, přežili jsme geronta, syfylitika, herce, promafijního narcise...přežijem i tajtrdlíka slizoura.
Jeden citát :
„...za 30–50 let komunismus nebude, bude zde však národ, kdežto za vlády Němců by za 20 let byl národ zničen….“
(generál Bedřich Homola E. Benešovi)

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)
Trvalý odkaz

Také byli ochotni opustit studenou válku a nabídnout spolupráci. Stalo se za Gorbačova, kdy byl zrušen celý obranný blok a sovětská vojska se z celé Evropy stěhovala domů.
Jaká byla odpověď ?
NATO bylo rozšířeno o několik zemí, přestože bylo Rusům slíbeno, že bude zrušeno také. Navíc, západ a USA stupňuje své provokace proti Rusku všude, kde ho to nejvíc bolí. A tím je jeho bezpečnost.
Systém, který používaji USA a jeho spojenci, se zřejmě bez nepřítele neobejde. A toho je zapotřebí neustále dráždit, aby napětí ve vztazích nepolevilo.
Docela chápu, když Američané s oblibou likvidují nepohodlné režimy všude na světě. Vždy jde o státy, které USA nemohou přímo ohrozit. Kšeft je kšeft a o zbraně je zájem tam, kde to vře.
Méně už chápu, proč se stále snaží provokacemi vyvolat chaos v zemi, jako je Rusko, která ještě pořád může zničit USA během pár hodin.

Průměrný počet slepic: 4.8 (38 hlasů)

Sověti pustili střední evropu protože museli, byli přinuceni. Totéž platí i o nabídkách Gorbačova. Pokud budeme interpretovat studenou válku jako boj o trhy a zdroje, není nic divného na tom, že mocenské vakuum střední evropy zaplnila vítězná strana a ta se samozřejmě snaží v tom pokračovat dál na východ. Málokdo si dovede představit co všechno na západě a kolik obyvatel tam bylo v osmdesátých letech nastaveno, placeno a osobně interesováno porážkou "Říše zla". Ta historická setrvačnost tu s námi ještě nějaký čas bude. Mimo jiné i proto že se to západním lídrům docela hodí ať už z ekonomických nebo ideologických důvodů. Redukovat mocenské taktiky na pouhou sílu atomových zbraní je samozřejmě naprostý nesmysl, je to pouze jeden z mnoha faktorů a jak vidíme např. na mocenském propadu ruska v devadesátých letech za Jelcina, není to ten nejdůležitější, už proto že se sním sice dá dobře vyhrožovat, ale dost dobře jej nelze v omezené míře reálně užít.

Průměrný počet slepic: 2.6 (17 hlasů)

Pane Puck.
Když Vám někdo podkopává základy,jak asi může dopadnout a činili to hned po skončení II.světové.

Průměrný počet slepic: 4.7 (6 hlasů)

Já si myslím, že bezprostředně nemuseli odejít odnikud. Byli díky systémovému úpadku v krizi, měli víc možností. U moci byl Gorbačov - naivka nebo velezrádce - a ten uvěřil vágním zárukám a rozhodl, že se ze střední Evropy DOBROVOLNĚ stáhnou. Přitom mohl zvolit konfrontaci a boj do posledního muže.

Jsem zvědav, jakou variantu zvolí Američané až přijde jejich chvíle a že se ta "chvíle" rychle blíží.

Průměrný počet slepic: 4.7 (18 hlasů)

Furt to říkám, že WW1 Německo před několika desítkami let už vyhrálo ...a že je nyní na řadě vítězství ve WW2. Přičemž mají už jak Polsko, tak i Pobaltí a Ukrajinu, situace v tkzv. dějinách nikdy nebyla pro ně výhodnější.
Bělorusko je takový malý test, však to známe z dřivějška - ty testy, obdobného rázu a způsobu, i my kdysi byli takovým testem. Prošlo jim to, až Poláci se šprajcli, když předtím s nima spolupracovali i na tom testu s náma (Těšínsko apod.).

No, Izraeli ty atomovky celkem funguj, už leta. Já bych to nezlehčoval.
A nezapomeňme na trik s muslimským beranidlem, jak zvenčí , tak zevnitř Ruska. To by nemusel ustát ani opravdu tvrdý diktátor.

Je na co se těšit, možná i na rusko-čínské vítězství ve WW3. A celý ten římský svět se octne natrvalo v řiti.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

protože se domnívají, že stále ještě půjde Rusko rozvrátit podle starých receptů.Jak říká Pjakin - Rusko neporazí nikdo zvenku, ale jen vnitřní zrada - proto ty nadace, Navalní a další - jakmile by se jim podařilo dostat opravdu masy do ulic plus zrádci nahoře, mají pak "vyhráno bez boje". Jen se divím, po zkušenostech rozvrácené a vydrancované země po "demokratu Jelcinovi" se takoví zrádci najdou. A dnes jde Vidlák opravdu "ke kořenům", to se mi líbí

Průměrný počet slepic: 4.8 (26 hlasů)

In reply to by insegnante (neověřeno)

Trvalý odkaz

Rusko není v ničem až tak vyjímečné. Pohádka o nemožnosti rusko dobít nebo rozvrátit zvenčí je právě jen pohádkou. Kdo zná historii, ví že poláci v sedmnáctém sotoletí rusko - jeho evropskou část vpodstatě dobyli a na desítky let ovládli. Stejně tak se sovětský svaz podařilo v devadesátých letech rozbít zvenčí i nevojensky takovým způsobem, že už se v bývalé moci, síle a velikosti nikdy nedá dohromady.

Průměrný počet slepic: 1.3 (18 hlasů)

ideologický sračky nemám moc rád.
Sovětskej svaz není rusko tak jako EU není evropa. Proč by mělo rusko znovu budovat sovětskej svaz?

Průměrný počet slepic: 4.6 (20 hlasů)

In reply to by pithart (neověřeno)

Trvalý odkaz

a proč by nemělo? Putin se zbytky sojuzu snaží zachránit jako současnou Rossijskuju Federaciju, která se stále rozprostírá od Baltu až po Beringovo moře. Zatímco EU je skutečně slepenec, který se při prvních vážnějších problémech rozpadne zpět na národní státy, Ruskou federaci (a okolní spřátelené země) bude Moskva tvrdě držet.

Průměrný počet slepic: 2.2 (11 hlasů)
Trvalý odkaz

Také byli ochotni opustit studenou válku a nabídnout spolupráci. Stalo se za Gorbačova, kdy byl zrušen celý obranný blok a sovětská vojska se z celé Evropy stěhovala domů.
Jaká byla odpověď ?
NATO bylo rozšířeno o několik zemí, přestože bylo Rusům slíbeno, že bude zrušeno také. Navíc, západ a USA stupňuje své provokace proti Rusku všude, kde ho to nejvíc bolí. A tím je jeho bezpečnost.
Systém, který používaji USA a jeho spojenci, se zřejmě bez nepřítele neobejde. A toho je zapotřebí neustále dráždit, aby napětí ve vztazích nepolevilo.
Docela chápu, když Američané s oblibou likvidují nepohodlné režimy všude na světě. Vždy jde o státy, které USA nemohou přímo ohrozit. Kšeft je kšeft a o zbraně je zájem tam, kde to vře.
Méně už chápu, proč se stále snaží provokacemi vyvolat chaos v zemi, jako je Rusko, která ještě pořád může zničit USA během pár hodin.

Průměrný počet slepic: 4.5 (21 hlas)

Důvod je ve výroku připisovanému Madeleine Albrightové (a je jedno zda oprávněně nebo neoprávněně), že Rusko má nespravedlivě mnoho surovin. Vojensky jej USA neporazí, tak to zkouší rozvratem zevnitř, aby Rusové bojovali proti Rusům. Možná se jim to i podaří. A možná se USA uzbrojí a rozvrátí dříve.

Průměrný počet slepic: 4.9 (23 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Když se dva perou, třetí se směje.
Kdo je ten třetí?

Průměrný počet slepic: 4.9 (7 hlasů)

Co když má ten třetí bunkr odolný jadernému výbuchu a plánuje, že v něm pár měsíců přečká? Nebo jej přečká někde na nějakém odlehlém ostrovu?

Průměrný počet slepic: 4.4 (5 hlasů)

Zeměkoule, pokud to přežije. Ta si oddechne od nás parazitů a za pár set tisíc let možná znova ožije jiným životem, než to tu slunce zahubí svým výbuchem a proměnou v jakéhosi trpaslíka.

Průměrný počet slepic: 4.5 (8 hlasů)
Trvalý odkaz

Nedomnívám se, že komunistům na životech nezáleželo, jak Vidlák píše. Lze s určitou pravděpodobností určit, že ztráty za komunistů byly obdobné jako jinde ve světě při podobných událostech a úrovni společnosti. Ani za WWII nebyly ztáty Sovětů 6-8x větší, jak se dnes s oblibou píše, ale pravděpodobněji 1,2-2x. Většinou se do ztrát neměcké strany nezapočítavají četní spojenci (rumuni, italové, maďaři, finové, slováci) a také není jasné, zda cca 3mil sovětských válečných zajatců z prvních let války, z nichž naprostá většina zahynula v KT, se do ztrát započítává vojenských či civilních. V případě vojenských pak ten poměr vypadá také jinak.
V podstatě všemu co se dnes píše o Sovětském svazu, komunistech a i Rusku, se příliš věřit nedá a to bez ohledu na to zda k nim sympatie máte či nikoli. Ostatně, nedomnívám se, že je příliš pravděpodobné, že Berija, při všem co dokázal, byl psychopat. Většinou (ale ne vždy) se to vylučuje.
Problém nebyl v tom, že by komunisté byli tak bezohlední vůči lidem, ale v tom, že za dané situace, měli naprosto jasno, co chtějí dělat a i schopnosti to prosadit. Tuto schopnost v 70-tých letech rychle ztráceli, až dopadli jak dopadli.
Zajímavá je také otázka, proč se v USA děje to co se tam pávě děje. Domnívám se, že problém je jako vždy v ekonomických základech. V podstatě pro USA jsou z hlediska ekonomiky pouze dva určující faktory a) z hlediska postavení dolaru jako rezervní měny, celý svět živý USA za vytištěné dolary, b) jediný světově významný průmysl v USA je zbrojní výroba a byznys kolem válek. Ostatní průmyslová odvětví (snad kromě IT, které je ovšem plné cizinců a spíše založené na hlídání "patentů") v USA nehrají ve světě dominantní roli. Z toho vyplývá, že pro US oligarchii, jsou kromě pracujících ve zbrojní výrobě a vojenském byznisu v podstatě zbyteční a na jejich zisky mají okrajový podíl. Ostatní je už jasné, pokud máte ve společnosti obrovskou masu nevzdělaných lemplů a zbytečných lidí, tak je jen otázkou času, kdy se začnou vzájemně mlátit.

Průměrný počet slepic: 4.9 (29 hlasů)

Ztráty Němců cca 4,5 mil, ztráty jejich spojenců cca 1,3 mio.
Ztráty SSSR v přímých bojích 5,5 mio, 3 mio zajatců, 0,3 - 0,4 mio za zbabělost v boji. Úhrnem okolo desítky.

Průměrný počet slepic: 4.4 (11 hlasů)

Když se dneska podíváte na všechny ty Epštejny, Vajnštejny a jiné, tak bych Beriju charakterizoval jako náročného a kompetentního, byť lehce výstředního, šafáře.

Průměrný počet slepic: 4 (9 hlasů)

opilý?

Průměrný počet slepic: 5 (11 hlasů)

In reply to by pithart (neověřeno)

Trvalý odkaz

Proč se ptáte?

Průměrný počet slepic: 1.9 (7 hlasů)

Protože jednička vždycky jezdila do Pisárek.

Průměrný počet slepic: 5 (8 hlasů)
Trvalý odkaz

a kdo usiluje o monokulturu, je debil.

Průměrný počet slepic: 3.4 (7 hlasů)

co je to aporie.
Děkuji tedy za váš popud k doplnění svých mizerných vědomostí, ale ani Sokrates mě nedonutí, abych se dal na filozofické zkoumání.

Průměrný počet slepic: 4.2 (10 hlasů)

Multikulturalismus je snaha slít všechnu rozmanitost do jedné nahnědlé břečky, v níž sice jedinci můžou na první pohled všichni vypadat každý trochu jinak, ale všichni se chovají podle jedné liberální šablony.

Průměrný počet slepic: 5 (24 hlasů)

In reply to by tdx (neověřeno)

Trvalý odkaz

Naprosto přesná definice. Přičemž součástí šablony je, že jedni s řevem rabují a druzí to hubudržíce platí (jinak by se té šabloně a ochraně rozmanitosti bezpečně vymkli).

Průměrný počet slepic: 5 (9 hlasů)

Pestrost vypadá jako nové barvičky pro školáčky . Každá barvička má svůj chlívek, prostor, kelímeček. Děti trochu nadané zkoušej namíchat barvy aby se jim líbila malba jejich představy na papíře. Fialovou barvu získají smícháním červené s modrou, oranžovou barvu lze namíchat žlutou a červenou, zelenou lze namíchat žlutou a modrou a ták. To je furt pestrost. Gdyž nějaké imbecilní dítě do všeho míchá černou barvu tak za prvé si zasere barvičky a jejich výtvorem bude špinavá matlanina.

Navíc máme pestrost tvarů. například začneme troj úhelníkem, pak lze pokračovat čtvercem, více úhelníky a to je taky pestrost. Stojí na tem stavba všehomíra. A pak sou eště frekvence a ták. každá má jinou amplitudu a jinou kadenci, chápej voe, ta ta ta ta ta....A je teho víc pestrého, například vůně...chutě...

No a teď z teho udělej matlaninu a máš multi kulty ty ty.

Průměrný počet slepic: 4.3 (18 hlasů)

brrrrr
No co co co, asi su rasista, když mám ráda modrý, bílý, červený, fialový, žlutý, růžový,... kytičky a nikolivěk ...á, vyjímkou by mohl býti černý Tulipán.
Nejsu teda rasista.

Průměrný počet slepic: 5 (8 hlasů)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.