Babiš vám nepomůže...

Autor
Štítky

.... protože je to oligarcha, bývalý estébák, má pokažený charakter, je usvědčený lhář a zloděj, stačí si vzpomenout na Čapí hnízdo. Navíc osel celou republiku řepkou, zařídil, aby se dál přimíchávala do biopaliv, patří mu všechny pole, všechno potravinářství, do všeho přidává éčka, podniky přebírá gangsterským způsobem. K tomu je v předklonu před Merkelovou (má vlastní slova), leze do řiti EU, ve skutečnosti nic nedělá s migrací, ani nemůže. Do toho všeho je slabý premiér, kterému se říká Bláboliš, Zeman si s ním vytírá řiť, vede nás na východ do náruče Ruska a Číny, netroufne si na kompetenční žalobu za porušení ústavy, neustále okopává kotníky ČSSD, je nebezpečím pro demokracii, lidi ho vypískávají na náměstích. Dále je nebezpečím pro svobodu slova, protože vlastní méda, která podle svých slov koupil, aby o něm psala pravdu. Nutí ministarstva, aby jeho Agrofertu proplácela dotace, které nám pak neproplatí EU. Je proti němu vedeno řízení Evropské komise ohledně zneužívání dotací....

Zapomněl jsem na něco? 

Tohle všechno se Babišovi vyčítá. Vyčítá mu to Minář a jeho chvilky pro demokracii, vyčítají mu to soupeři v parlamentu, vyčítá mu to Vlk na Kose, vyčítá mu to celá řada novinářů, i lecjaké komentáře zde na Kydech jsou vůči našemu premiérovi kritické.  O Babišovi už bylo napsáno několik knih, vznikly kvůli němu kritické i humorné stránky na webu i fejsbůku, dokonce každé ráno jezdím do práce kolem billbórdu, kde se říká, že Babiš - Bureš lže a krade. 

A voličská podpora je stabilně kolem třiceti procent... až se člověk zamýšlí, kde jsou ti lidi, co ho volí, protože málokdo by se tím na veřejnosti chlubil. Přesto je Babiš, pak dlouho nic a pak hromada nicek trvale ohrožených bezvýznamností.

Všichni tihle se neustále ve svých bublinách, příspěvcích, rozhovorech v naší vaší ČT dokola dokolečka ptají sami sebe, jak je možné, že tomu usvědčenému... (už se nebudu opakovat) někdo věří a to natolik že ho to vyneslo do nejvyššího křesla, kde se docela hezky zabydlel a bačuje si tam v podstatě podle své libovůle.  

Přitom je to poměrně jednoduché... že nám Babiš nepomůže, to slýcháme pořád. Už několik let, co se tento pán tak pěkně politicky etabloval. Ale už méně přímočaře je slyšet i to druhé - že nikdo jiný nám také nepomůže. Přesto to slýcháme už třicet let. Už od Klausova nástupu slyšíme, že stát tu není pro nás, že je lepší, když vlastně vůbec není, že vše vyřeší trh, což jak jsme zjistili znamená, že jsme ponecháni napospas těm největším žralokům.  Pak jsme zjistili, že strana se sociálnem v názvu nás naopak předhodila exekutorům. Pak nám Kalousek mnohokrát vysvětlil, že si žijeme nad poměry a čeká nás řecká cesta. Neopomněl dodat, že on tohle podporovat nebude a vůbec bude nejlepší, když si všechno zaplatíme sami a začalo to poplatky u doktora. 

Zkrátka a dobře, už třicet let slýcháme a vidíme, že nám opravdu nikdo nepomůže. Soudem se ničeho nedomůžeme, spravedlnost je jen pro movité, politici si s námi vytírají prdel, dělají bilionové díry do rozpočtu a ještě se k tomu drze hlásí jako nejlepší věci. Umělci si na sebe nevydělají a tak jsou placeni z našich daní, které ale už platí v podstatě jen zaměstnanci a živnostníci. Korporace mají úlevy a výhody. 

Naši umělci a lepší lidé vykřikují o tom, jak je Babiš jen další šaráda... To je vlastně i docela dobře možné. Ale jejich program je v podstatě jen přihlášení se k tomu, co jsme pozvolna zjišťovali posledních třicet let - totiž že oni nám také nepomohou a ani se na to nechystají. Kromě antibabiše snad už ani žádný jiný opoziční program není. Jen touha po starých časech a starých penězovodech. 

A oni teď v údivu zjišťují, že lidi ale chtějí někoho, kdo jim pomůže. Že někoho takového vyhlížejí, že chtějí někoho, kdo to tu dá do pořádku. Že chtějí někoho, kdo jim alespoň trochu uleví. A stačí málo... jen trocha zájmu o poddané a oni celkem bez problémů volají sláva a tři dny se radují. 

Možná že se Babiše skutečně zbaví. Ale buďte si jistí, že ten další co bude po něm, bude totéž v  bledě modrém. Jednoduše proto, že lidi chtějí mít zastání a proto chodí k volbám. Pražákům se to možná nebude líbit, ale lidi volí své zástupce proto, aby měli zastání. A proto má Babiš voličskou podporu a ti ostatní ji nemají. Nemají ji, protože se ani v nejmenší nemíní zastávat plebsu. Nemají s ním nic společného. Potřebují jen jeho hlas jednou za pár let. Oni nejezdí sockou, nepotřebují zlevněné jízdné a ve většině případů ani nic nevytvářejí.  Mají pocit jako mladý Stropnický, že každý v republice si našetří na desetimilionový byt plus pár lepších aut. Nikdy v noci nechodili v Ostravě po ulici. 

Přitom je to jednoduché... stačí stejně jako náš oligarcha tu a tam udělat i nějakou tu úlitbu pro ty tam dole. Pár korun na přídavcích, zvýšení důchodů, alespoň verbální podpora rozšířenému oddlužení. Vlastně stačí strašně málo. Ale ti co nejvíc bojují proti Babišovi i stejně bojují proti národu, od kterého chtějí hlas. Hloupí důchodci, kteří by neměli dostat do ruky počítač protože čtou řetezové maily, hloupé socky hákující ve fabrice u pásu věřící Parlamentním listům a podobně. 

Nu takhle žádné volby nevyhrají. Lidi chtějí zastání a budou volit toho, kdo jim to nabídne. 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

je Babiš premiérom.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

To je svatá pravda,
Jenže, která parta z politického ranku v příštích volbách pochopí, že se musí starat o celé spektrum voličů?
Že firmy možná dají prašule a prebendy, ale ne volební hlas.
( samozřejmě kromě Andrejka)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Jsme si zvykli. Když nepomůže, tak nepomůže. Ale hlavně, když nezhorší.

Za bukem číhá Kalousek, zbytky tunelářskych kmotrů Top, ODS a KDU, všelicí staří havloidi, co dodnes žijí z odkazu svého guru, spolu s progresivními Sorosjugend. A dalsi grázli, co o nich dnes nevíme a co se během nepokojů vždy vynoří, jací zhuntovali do mrtě po Majdanu např. potencionálně bohatou Ukrajinu. Kalousek kradl rekordně z rozpočtu, jel v mafiánské stříkačce, chlastal první ligu, mluvil sprostě a ČT a mainstream ho kryl. Vše mu bylo dovoleno. Státní majetek mu rozkradla před ním vláda odpovědné pravice ODS. Ta rozkradla minulost, Kalous vykrádal přítomnost, ale nestačilo mu to. Tak chtěl rozkrádat budoucnost. Naštěstí to nestihl, privatizovat školství, zdravotnictví a důchodový systém. US pojišťovna Cygna měla od Kaldy předem přiklepnuté zdravotnictví...
To bychom byli hodně hluboko v p.......
A na dovršení všeho se zdatní, odpovědní, s Kalouskem v čele, lidem vysmívali. Přitom kradli víc, než vybrali z dolních 10 milionů, takže zadlužovali. A teď číhají jak žraloci, jestli se zase dostanou k masu.🦈

Takže zaplaťpánbu za Babiše. Dolním 10 milionům se nevysmívá a něco ve vládě dělá. Pomáhat nemusí, hlavně, že se to rapidně nezhoršuje a nebere lidem to poslední.

Nevim, jak drozi, ja so spokojene. 😉

Zatím bez slepic

In reply to by dexx (neověřeno)

Trvalý odkaz

přece jaxi bylo, ještě nikdy.... atd.
Líp už bylo.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Všechno do času a jak už psal pan Gerd i na Babiše dojde.
I když pozoruji,že si Babiš připravuje vládnutí do nekonečna,ale také pozoruji,Babiš musí také poslouchat.
S tou pomoci se už předvedl,přidat VŠ a utlumit protesty rektorů a studentů.
Poslední návrh přidat kultuře,ale ubereme sociálním službám.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

kdyby jen ubereme, ale zároveň jim (např. domovům důchodců) přidáme notně byrokratického zdůvodňování proč ano a proč ne,....

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

ad. přidat kultuře... tož to je výsměch - přidávat těm, kdo pak tvoří miliony chvilek pohrdají lidmi,,... no, vyřvali si.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Minulý týden jsem chvíli dlel v jedné čekárně, přišel chlapík, asi 55+, nevypadal ani na bezdáka, ani dělnase. Sedl si, hrábl do hromádky časopisů a začal číst. Náhle praštil výtiskem Reflexu zpět na stolek a rozhněvaně pravil. "Komunisti mě s propagandou srali, ale co dělá tahle banda, to nemá obdoby."
Nedávno agent Drozd - hvíždala napsal do Aktualne.cz blogový článek s nadpisem, Proč lidi volí Zemana a Babiše? Neskutečný blábol to je. Do diskuse jsem napsal:

Z jeho textu je jasné, že kavárníci stále nepochopili, proč jsou Zeman i Babiš u voličů úspěšní. Samozřejmě, že úspěšný politik musí umět vládnout a mít nastudované jak Machiavelliho, tak ale i von Clausewitze.
Jenže nakonec stejně rozhodují výsledky jejich práce.
Sebelepší marketing by je před voliči neobhájil déle, než půl roku, pokud by výsledky neměli. Nedávno jeden podnikatel v rozhovoru pro Xavera pravil, že Babiš je o parník nejlepší český premiér za posledních 30 let. Tím je řečeno vše. A ted do mne, tupá chásko z kavárny Slávia.

Vždy, když tyto bláboly o Zemanovi a zejména Babišovi vidím, říkám si říkanku:
Motýle, sysle, hraboše a je mi dobře.

Zatím bez slepic

Ale tak občas se na Aktuálně.cz najde i zajímavý článeček, třeba : "Ústavní podvod Milionu chvilek"
http://blog.aktualne.cz/blogy/zdenk-koudelka.php?itemid=34611

Zatím bez slepic

Ten rozhovor Xavera s podnikatelem Řezáčem by si měl poslechnout každý, kdo nechápe, kdo že to volí Babiše. Zdaleka to nejsou jen staří, hloupí a škaredí lidé z venkova, ale také mnoho podnikatelů jako tenhle, kteří Babišovu práci umí ocenit. Proto těch 30%.

Mimochodem, pan Řezáč vyjadřoval také mé názory, včetně toho, že KSČM je dnes solidní středová strana a že kauza Čapí hnízdo je nesmysl.

https://xtv.cz/archiv/jsem-hrdy-ze-platim-dane-dotace-jsou-spatne-chci-…

Zatím bez slepic

Dost dobrý.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Pamatujete na povolební vyjednávání ? Představme si, že by ODS kývla na vládní spolupráci. Největším sporným bodem byla EET, ostatní neshody ze strany ODS jsou jen omáčka - trestně stíhaná osoba, a tak.

Babiš o tuto spolupráci hodně stál, a myslím si, že by ustoupil i tady. ODS se ale rozhodla, buď nic, anebo vše. Zahrála si na silnou stranu, která nebude nikomu přicmrdovat.
Takže, na dnešních Babišových třiceti procentech má zásluhu i ODS. S touto stranou by je nabeton neměl. O to by se jistě postarala.
No, ale volby se blíží. Tentokrát už ODS v opozici nevydrží. Pokud Babiš zase vyhraje, bude mít slavný debilblok o jednoho člena méně.

Zatím bez slepic

Pane Puck.
Jasně že nemůže za svůj úspěch sám,nebýt přisátý na státní peníze,tak už byl na dlažbě.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kecy.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

zase jste napsal nepodloženou informaci, takže blaf.

Zatím bez slepic

In reply to by Laco G. Mlynář (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane Lace G.
Bohužel,nemám to černé na bílém,ale někdo to ví moc dobře.
Babiš bere dotace,od min.zemědělství,od ministerstva životního prostředí,od min.průmyslu a obchodu,
Od ministerstva zdravotnictví,od min.sociálních věcí.Až si to všechno v klidu zjistíte dejte vědět.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Všechny strany, které si pokládají otázku, proč je voliči nevolí, úplně zapomínají na důležité věci. Tím, že Babiše tolik špiní a má stále pořád větší podporu než oni, je ukazují, že jsou ještě horší než Babiš. Sami si vystavují vysvědčení z jejich dlouholeté politické činnosti. Lidé v té personální politické bídě vybrali Babiše jako nejmenší zlo. A má nadále vysokou podporu voličů, protože proti němu bojují pořád titíž, kteří podporu většiny voličů dávno ztratili a nikdy ji nezískají. Všechny politické strany jsou zralé na personální obměnu a odeslání vysloužilých politiků do důchodu. Toho se politici děsí, protože by najednou museli žít ve světě, který pomáhali stvořit.
Tak lidé volí nové strany v naději, že se jich třeba zastanou. Když ne, volí v dalších volbách někoho jiného, a jak píše Vidlák, stačí k tomu opravdu málo. Jestliže Babiš dělá málo pro voliče, jeho oponenti dělají ještě méně.
Kdo chce porazit Babiše, musí představit kandidáta lepšího než je Andrej Babiš. Lepšího v očích té nevzdělané, zaostalé party starších méně vydělávajících venkovských a maloměstských obyvatel. Proto kandidát pražské kavárny jí vygenerovaný a protěžovaný nikdy nemůže Babiše ani ohrozit natož porazit.
Až ti nafrnění pražští kavárenští intelektuálové sestoupí do světa vidláků, pokusí se jim porozumět a představí kandidáta, kterého ten venkov vezme za svého, tehdy mohou Babiše opravdu porazit. Zatím není žádný náznak, že by to dokázali. Všechny ty demonstrace na Letné jsou jen směšnými bouřemi ve sklenici vody. Havlovi pohrobci, Hrušínský, Klus, Mádl, Kalousek, Fiala, neziskovky, Fridays for Future - to všechno jsou špatné značky zprofanované natolik, že jejich podpora je kontraproduktivní. Polibek smrti.
Kdo chce porazit Babiše, představí nového kandidáta nespojeného s nikým z té bandy, získá si podporu mimopražských a tichou podporu kavárny pražské a brněnské. Halasná podpora kavárníků spolehlivě pohřbí naděje každého vyzyvatele Babiše. Babiš se poučil u Orbána a Salviniho a spoléhá se na své voliče mimopražské. Nenávistný řev z pražské kavárny jen polarizuje společnost a nahání mu do tábora všechny lhostejné a vlažně podporující, kterým je ten nenávistný řev kavárníků na Letné odporný.
Pražská kavárna a tábor PAL se nepoučil z volby Zemana vs. Schwarzenberg nebo Drahoš, z volebních kampaní Babiše ani porážek stran hlásících se k odkazu Václava Havla. Ani ze ztráty voličů u ODS, ČSSD, TOP 09. Nic nepochopili, jen nenávistně řvou a proto ve volbách prohrávají. A prohrávat ještě budou.

Zatím bez slepic

Ano probiha ticha revoluce, kdyz neni povolena lidova revoluce, ale jen revoluce kavarniku.

Protoze politicti lhari z tradicnich stran nepochopi, tak budou potichu odejiti, panaci, kteri jsou v politice 30 let a nic nedokazali proste nejsou duveryhodni a muzou kricet jak chteji, tyka se to jak cssd, ods, top I kdu-csl.

Byl by to zajimavy sok, kdyby postoupilo jen ANO, SPD a treba komunisti a ostatni strany by propadly pod 5%

Osobne nechapu podporu piratu, kteri popiraji svuj program, ale chapu ze jejich volici to vidi poprve tak jim jeste veri ze to priste opravi (cssd a ods takhle podvadeli poslednich dvacet let a uz jim nikdo neveri)

Zatím bez slepic

Takovou záležitost by demokrati ošetřili. Třeba opakováním voleb.

Zatím bez slepic

In reply to by Puck (neověřeno)

Trvalý odkaz

-Nebo elektronickým hlasováním (zahraniční piráti dodají program).
-Nebo dočasným odložením voleb.
-Nebo připuštění k volbám pouze pro důkladně prověřené, jako kdysi v jižních státech USA platilo pro nespolehlivé černochy, zkoušené před vstupem do volebních místností ze zanalostí občanské uvědomělosti.
-Nebo vítězným Majdanem pro morálně čisté demokraty ukrajinského typu, tedy v Knížově a Kalouskově TOP IN 00.

-Nebo sérií naprosto náhodných odstrašujících nehod a úmrtí nespolehlivých kandidátů (obzvláště vhodné pro odchyt šiřitelů fake news, kteří pak nedůvěřivě pozdvihnou obočí, což bude důkazem, že jsou nesporně v Putinově žoldu)
-nebo přísným dohledem nad tím, aby se na kandidátky nedostal někdo spojený s někým z konkurenčního zahraničí -
-nebo naopak nespojený s někým ze spřáteleného zahraničí.

- nebo....nebo...nebo... Ale proč mám tady zdarma vypracovávat návody na správné a demokraticky neškodné složení vlády, když na tom za pěkné prachy pracuje tolik našich i nenašich institucí a novinářů?

Zatím bez slepic

(Plus Vlk, ale ten to dělá z upřímného Chvilkového přesvědčení, tomu já fandím)

Zatím bez slepic

Ah, existují i lidé, kteří na tom makají nezištně a zadarmo. Jako velký filantrop Janeček, ten dokonce doufá, že se bude jeho volebním systémem (D21) volit už během příštích parlamentních voleb. "Patnáctého září společně s českým Senátem uspořádáme mezinárodní konferenci o volebním systému o konsenzu a o rozdělování společnosti. Tam přijedou odborníci z celého světa a budeme se bavit právě o tom, jak je společnost rozdělená a jak mimo jiné D21 je lék na to rozdělení společnosti." Lidstvo bez Janečkova volebního systému může prý čekat kolaps, představuje si v budoucnu svět bez států."
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-Babis-Karel-Janecek-ot…

Zatím bez slepic

Já si taky představuju kolaps budoucnosti světa bez států.

Snad jediný drobný rozdíl je v tom, že on doufá, že se toho dožije a já doufám, že se toho už nedožiju.
(Ale opět konstatuji že se oba můžeme mýlit. Což svědčí o mém latentním sadismu orientovaném na Janečka.)

Zatím bez slepic

Tak to jsme dva, s kolapsem i s Janečkem.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Babiše lidé volí proto, že jim dává NADĚJI.
Ne neději ,že - "áno, bude líp", ale naději, že - "ne, nebude mnohem hůř". Nebo že sice že sice bude mnohem hůř, ale ne tak brzy.

PAL volí antibabiší kýbl myší TAKÉ proto, že jim dává NADĚJI.
Naději na to, že DÍKY TOMU, že na tom mnohem více lidí než dnes bude ještě mnohem hůře, víc zbyde právě na ně.

Když budou správně panáčkovat před správnými páníčky, nasypou jim víc než mají teď. Z toho, co seberou těm hloupým venkovanům- nepražákům co volí Babiše.

Netřeba dodávat, že obě skupiny se mohou mýlit.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

to neni rozhovor pro slabsi povaby

Čeká nás zkáza. Zhruba 70 procent našich současných lesů během dvou, tří let vymizí.

https://www.kupredudominulosti.cz/strobl-jan-1d-stav-lesu-v-ceske-repub…
https://www.kupredudominulosti.cz/strobl-jan-2d-ceka-nas-likvidace-vets…
https://www.kupredudominulosti.cz/strobl-jan-3d-ceka-nas-zkaza-zhruba-7…

a proc ? protoze soukromy zisk nadevse (prece nemuzeme mit statni lesy se zamestnanci)

Jak jsem říkal, především transformace lesnictví – lesy se rozdělily. A teď si vezměte, že navíc přestaly zaměstnávat vlastní lidi, což byl asi první zádrhel.

Do té doby jsme jako lesáci vše dělali s vlastními lidmi. Měli jsme vlastní těžaře, traktoristy, lidi, kteří pracovali v pěstební činnosti, takže byli vyškolení. Byli to stejní odborníci, jako lesníci, kteří pracovali v lese. Tyto jsme všechny postupně vyházeli v průběhu pár let a začali jsme to dělat dodavatelsky. To znamená, že jsme oslovili cizí firmu, na tu jsme ještě museli udělat výběrové řízení – a ta přišla. Třeba Ukrajinci nebo firma, která k lesům neměla vůbec žádný vztah, sázeli stromky, starali se o práci v lese a podobné věci. A to byl zádrhel. Pak zhruba před deseti lety nastoupily harvestory. To znamená, že se změnil i způsob těžby.

A to jsou základní kroky, které způsobily nárůst kůrovce. Protože pokud se v době, kdy jsem to dělal u sebe v lese, objevil jeden strom, tak první den jsem ho objevil, sdělil jsem to lesníkovi a řekl mu: „Podívej se, zítra to bude dole. Zasanované, bude oloupaná a spálená kůra.“ Nebo toho bylo moc a nestíhali jsme, tak jsme používali chemii. Ale pokud jsme začínali u jednoho stromu, tak jsme ani chemii vůbec nepoužívali. Oloupalo se to, spálilo, položil se tam lapák a tím jsme vychytali zbytek kůrovce, který tam někde byl. Pokud lesník druhý den strom neuklidil a neudělal tyto obranné opatření, tak jsem mu říkal: „Rovnou jdi k ekonomce pro pozdrav.“ A dostal 500 Kč z platu.

Takže každý jsme se snažili, abychom tuto záležitost okamžitě likvidovali. Zatímco dnes, když se u Lesů ČR, nebo u státní organizace, kdekoliv, i u soukromníka, není to jen chyba Lesů ČR, najde napadený strom, tak se musí vyhlásit výběrové řízení a čeká se třeba šest neděl, dva měsíce na to, která firma vyhraje. A za tu dobu už je zničeno tři čtvrtě hektaru lesa.

Zatím bez slepic

In reply to by alepro (neověřeno)

Trvalý odkaz

plánování.

Zatím bez slepic

In reply to by alepro (neověřeno)

Trvalý odkaz

Hezký rozhovor s člověkem, který tomu rozumí, moc mě zaujala slova o suchu . Příčinu pan lesník vidí i v odlesněné Šumavě díky kůrovci.
Dnes jsem nezávisle na Vašem odkazu shlédl Duel. No to se nedivím, že nás žere kůrovec. Pan ředitel je nejspíše odborník na slovo vzatý a tak se nedivme. Varování bylo již od roku 2015!
Duel: Boj s kůrovcem je umělý konstrukt, říká Lidický z Ministerstva zemědělství. Lesníci tvrdí, že se bez pomoci státu neobejdou

Zatím bez slepic

In reply to by Hnidopich (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane Hnidopich.
Podobná situace,jak s ekologickými zátěžemi,tenkrát Kalousek navrhl dost lukrativní cenu na jejich likvidaci.
Takže se dočkáme na něco podobného,jak podojit stát,ale kůrovec se může usmívat.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

můžu si zavěštit ?
Dvacet procent bude věnováno jako držhubnéNĚKTERÝM majitelům lesů.
Sedmdesát procent na ochranu kůrovce - nejlepšího přítele ekologů.
Deset procent na nákup zemních kotev, ke kterým se budou ekologové na Šumavě přivazovat, až jim dojdou zbylé stromy.

Zatím bez slepic

Kam vy na ty bonmoty chodíte !

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ne, jde o poslední výprodej státní půdy. Lesy nechají uschnout a půdu za pakatel rozprodají. Pak pod vedením Gréty zavelí, vyhlásí nějakou ekologickou daň a věnují ji na výsadbu lesů. Jako vedlejší efekt nás čekají nižší zemědělské výnosy kvůli suchu. Chtějí donutit stát a lidi rozprodávat půdu, kterou skoupí kapitál ze zahraničí. Že to není možné? Už takhle rozprodali vodu.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

A taky se tak chzstaj na Ukrainu.

Zatím bez slepic

Tak někde jsem se dočetl, že kromě prodeje půdy, prodávají i samotnou ornici. Za 1m3 chtějí jeden doláč. Nevíte o tom něco bližšího, rád bych si vylepšil svoji zahrádku a za takovou dampingovou cenu bych to bral.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Gerde,
naprosto s Vámi suhlasím.
Zahraniční vlastníci ze spojenecké Saudské Arábie už jistě testují geneticky modifikované odrůdy mrazuvzdorné opuncie, vhodné pro českomoravské pouštní podmínky.

Já věřím, že si budoucí obyvatelstvo Kotlinky nějak poradí a nenechá se odradit od rozvoje živočišné výroby, ať už se bude jednat o chov dromedárů či vembloudů nebo ťaf s jedním a půl hrbu.

Naprosto bych nepodceňoval inteligenci našich muslimskoeuratlantických démokratických nástupců:

Spoléhám na Darwina, mají určitě v populaci mnohem menší procento politických sebevražedných atentátníků než my všichni zde či alespoň v v Praze, maceše měst.

Jinak by bývali neměli šanci dožít se dneška.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vzhledem k liknavosti úřadů to vypadá na Bingo. Ředitel Lidický vaše slova dokonce potvrzuje když říká.že někteří se budou muset svých lesů zbavit.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Je to smutné a tak jen dodám, že Vidlák sice má pravdu v dnešním článku, ale u mě už bude Babiš negativně hodnocen právě za toho kůrovce, prostě se tady měla vyhlásit kalamitní nouze.

Zatím bez slepic

In reply to by Hnidopich (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane Hnidopich.
Včera to dobře vysvětlil Soukup,kdo vydělává na kůrovci,stát Lesy ČR to nejsou.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

vidlemi po ni hoď
bárka půjde ke dnu.
Svoji kotvu zvednu.
Starý knížo spánembohem
budu sedět hned za rohem
na tom pražským magistrátu
tam doženu svoji ztrátu;
TOPka byla chudá mise
dávali mi prd na míse;
na městě to budou hody
tam si budu zpívat ódy
na radost, na radost,
že mám dost.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

posadí se na motorku
s elektrickým pohonem,
lidi už třou ohonem.
Je to konec chudoby
tohle nemá obdoby
na Zemi se žene ráj
po prosinci přijde máj.
Každý pátek státní svátek
letí roje z korku zátek
na požáry zlaté deště
pirát křičí: ještě, ještě!

Zatím bez slepic

Teď asi vypadne jeden veršotepec z ministerstva kultury. Mohl by ste to vzít místo něho.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Ze by v Britanii zrusili Parlament a vladla by jen Kralovna a Boris?

To jsou veci. To bude mit PAL inspiraci.

Zatím bez slepic

Britská královna přijala Johnsonův návrh na přestávku parlamentu, opozice se bouří
Aktualizováno před 32 minutami

Britská královna Alžběta II. schválila plán vlády přerušit ve druhém zářijovém týdnu zasedání parlamentu, a to až do 14. října. V prohlášení to oznámil královnin poradní sbor, který se ve středu sešel na zámku Balmoral ve Skotsku. Premiér Boris Johnson zdůvodnil svůj návrh domácí agendou a odmítá, že by se snažil svázat ruce zákonodárcům kvůli brexitu. Jeho krok ale pobouřil opoziční politiky i předsedu dolní komory parlamentu Johna Bercowa
*****************
Třeba by mohlo pro změnu americké velvyslanectví v Praze jmenovat ve stavu akutní euroatlantické legislativní nouze nějakého svého použitého gruzínsko-ukrajinského politika s oslintanou kravatou českým králem ??? ?

Nechat voliče kecat do demokracie je zhoubné!

Zatím bez slepic

anglicania si zablokuju parlament DEMOKRATICKY !!!!!! :D :D :D
a teda meokraticky sa dostanu z EU :D
Pripomina mi to Alzbetu I. ktora nechala demokraticky zablokovat kardinalov, aby nemohli hlasovat o odluke od papeza :D :D :D
To len rusi, cesi, slovaci a cierni a zlti ... ked robia to iste - tak to NEROBIA demokraticky.
Myslim, ze by si mal tomuto fenomenu venovaat viac casu pred spanim, a mozno sa ti rozsvieti :D :D :D
inak... https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/klimaticka-aktivistka-greta-th…
zjavne je Greta odbornik na uplne vsetko :D :D :D od ekologie cez klimakterium :D :D :D
tvl. tohto roku snad ani nebola uhorkova sezona :D :D :D
Mna len aktualne trapi otazka, ak ona je klimaticka aktivistka - a vazne sa nebojim povedat ze influencerka - co som prekristoverany ja??? :D :D klimaticke nic? ci klimaktericke hovado?? :D :D :D
Nesmiem citat spravy pred spanim, sa mi bude o klime snivat :D :D :D

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.