Maximálně jen zemřeme...

Autor
Štítky

Svým dnešní článkem chci reagovat ne včerejší komentář Josepha Chlora ohledně koronaviru. Napsal nám v něm, že je naše obava z nákazy zbytečná, protože "maximálně jen zemřeme". 

A tak mi došlo, že jsme každý nejspíš v úplně jiné pozici a proto si nerozumíme. Že prostě nestačí jen deklarovat, že koronavirus považuju za dost nebezpečný. Budu muset říci, proč ho považuji za nebezpečný a proč mi ani v nejmenším nevadí, že se s tím Prymula snaží něco dělat. A také řeknu, proč mi vadí ti, kteří koronavirus zlehčují a vysmívají se přijatým opatřením. 

Takže... 

Já prostě nechci, aby mi umřel táta. Je mu sedmdesát a je v rizikové skupině. Především proto, že nesnáší doktory a pokud bude mít nějaké potíže, nahlásí to rodině až tehdy, když už to jinak nepůjde. Je to moudrý člověk, který mě vychoval a vypravil do života. Moje děti na svém dědečkovi visí a on si svojí dědečkovskou roli ohromně užívá. Vlastně ho někdy ani nepoznávám a trochu žárlím, protože na mě s bráchou byl spíš přísný a akurátní. 

Stejně tak nechci, aby mi umřela máma. Ta už má obtíží víc. Má nadváhu, cukrovku, špatně slyší. Ale život jí pořád ohromně baví. Má kolem sebe přátele, má milujícího manžela a celý život se o nás obětavě starala. Teď se táta zase stará o ní a ona se má doma jako v lázních. 

Stejně tak bych nerad, aby se něco stalo mojí ženě. Jsem na ní citově závislý, což bývá u chlapa kolem čtyřicítky, který ji měl jako svojí první a jedinou. Od naší svatby mi rodí děti a stará se o ně. Musí se pořádně otáčet, nemá to jednoduché a já bych prostě chtěl, aby viděla, jak naše děti vyrostly. Aby měla jednou víc času sama na sebe, aby zažila nějaký ten rok odpočinku a klidu po všem tom dětském štěbetání. 

Já prostě a jednoduše chci, aby moji blízcí žili dál, protože žili tak, že si ještě žít zaslouží. Když se podívám na svého tátu, tak je mi úplně ukradené, že rouška na hubě bere někomu svobodu. Můj táta je pro mě mnohem důležitější než deset křiklounů, kterým vadí Prymula, že jsou schopní kvůli tomu schopní natáčet rozhovory a bát se o svobodu, kterou jsme stejně ztratili už dávno spolu s našimi bankami, našimi továrnami a naší vodou.  Bojí se rouškové totality ve světle toho, že nám už dávno poroučí Brusel, Berlín, Washington, Moskva, Peking.... dosaďte dle libosti. 

 

Chtěli po nás, abychom bojovali za svobodu proti komunistům. Stejně tak chtěli, abychom bojovali proti Klausovi, Zemanovi, Babišovi. Chtějí po nás, abychom bojovali za Řecko, abychom bojovali proti roztahovačnému Turecku. Chtějí, abychom bojovali proti miraci, abychom se postavili za Milion chvilek pro demokracii nebo naopak proti ní. Chtějí, abychom měli narovnanou páteř před Čínou i za cenu ekonomických ztrát. Chtějí, abychom bojovali proti světové hegemonii USA, abychom bojovali proti nutnosti setrvat v EU. 

A po všech těch výzvách k boji se ukazuje, že vyzyvatelé sami nejsou schopní mít disciplínu pro tak jednoduchou věc, jako bojovat proti viru. To je mnohem míň než zatemňovat okna před nálety. Ekonomické ztráty ze zavíračky v deset večer jsou také mnohem menší než z ekonomické blokády při případném czexitu. Nejsou schopní ani tak malé sounáležitosti jako mít na hubě roušku a nevoblejzat se v nočních klubech. 

Jak nás povedou proti EU? Jak nás povedou proti Rusku? Jak budou bojovat  s Pekingem? Jak budou bojovat s Babišem?  Je vlastně úplně jedno, koho považujete za nepřítele, protože takřka všude se v čele nacházejí lidé, kteří sami nic obětovat nechtějí, ba ani nosit roušku na hubě. 

Jen se nechte zlákat do boje proti EU, nebo proti Číně. Dopadnete úplně stejně jako s virem.  Vaši vůdci budou někde vzadu vykřikovat svoje moudra a s lítostí v hlase řeknou, že boj si žádá oběti. A stejně jako s virem si budou jistí, že oni žádné oběti přinést nemusejí. Oni se nebudou bát o své blízké, oni si budou jistí, že se o ně někdo postará, oni na to budou mít peníze. Oni nebudou ležet v přeplněné nemocnici. To se čeká od nás. Ti mrtví tam v nemocnicích, to nejsou jen stařenky nad hrobem bez příbuzných. To jsou i lidi, kteří měli pro co žít. Lidi jako můj táta a moje máma. Lidi jako moje žena. 

Zcela přirozeně jsem na straně těch, kteří chtějí s covidem bojovat. A dám si velký pozor, až mi budou zase říkat o nutnosti boje za něco nebo proti nečemu. Ověřím si, kolik disciplíny měli, když šlo o málo. Podle toho budu předpokládat jak se zachovají, až půjde o hodně.  Koronavirus mi ukázal jednu věc... ať jste pro cokoliv nebo proti čemukoliv, ať jste probruselský nebo proti, ať jste proamerický nebo proti, ať jste proruský  nebo proti, až na vzácné výjimky se za vaše vůdce prohlašují lidé neschopní ani trochy disciplíny. Koronavirus ukázal, že téměř všichni chtějí oběti po vás, ale v žádném případě je sami neponesou. Ukázal, že většina vás nastrčí dopředu a pak vás v tom nechají. 

A odpovězte si sami, kdo z těch nahoře a v čele předvádí alespoň trochu disciplíny a trochu ohledů vůči vašim rodičům a blízkým a s těmi pak můžete do něčeho jít. Ti ostatní vás jen nechají, ať za ně na ledě zlámete nohu. 

 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.6 (156 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

Ti, kdo nás šikují do bitev, se cítí být generály, kteří rozhodují z pozadí a vůbec nemají pochopení pro utrpení vojáků v první linii. Fridrichu II. je přisuzován výrok: "Kanálie, to chcete žít věčně?" Přesně se hodí k "Maximálně jen zemřeme." Ano, jednou všichni zemřeme, ale do té doby využijme života, který máme. Každý podle své přirozenosti a nápadů. Někdo požitky, někdo askezí, další jinak.

Průměrný počet slepic: 4.7 (31 hlas)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Přesně to bylo:
"Prasata, to snad chcete žít věčně?"

Průměrný počet slepic: 4.6 (8 hlasů)

Nebylo, prasata tam určitě nebyla. Obecně se uznávají dvě verze výroku:

Kerls, wollt ihr denn ewig leben? = Lidi, chcete žít věčně?
Hunde, wollt ihr ewig leben? = Psi, chcete žít navždy?

Průměrný počet slepic: 5 (6 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

psem a prasetem není zas tak velký.
Jsou to všežravci, mají výborný čich, jsou domestikovaní a užiteční pro své pány.

Průměrný počet slepic: 4.4 (11 hlasů)

Technická
Pes rozhodně nepatří mezí všežravce, ale mezi šelmy (psovité)

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)

sežere víc trávy, než kdejaká koza. A granule, kterými ji futruju, v sobě nemají maso ani náhodou. Za ty prachy jsou prostě masové granule nevyrobitelné.
Totéž moji předchozí "pesové". Rýže, nudle, vařená zelenina, masaprosté granule, na vytrávení trocha čerstvé trávy, kterou si naškubali na sousedově louce.
Z druhé strany moje fenka klíďo zbodne dvě kuřátka najednou. Syrová. Vůbec nechápu, kam narve tři kila masa a kostí naráz, když je tak malá.
Proto tvrdím, že psi jsou všežravci.
Ale samozřejmě máte pravdu, je to šelma psovitá.

Průměrný počet slepic: 4.1 (7 hlasů)

Osobně si myslím, že Béďa 2 řekl "lidi". Přeci jen by své vojáky tak okatě neurážel, když je chtěl povzbudit.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jak jsem koupil, tak prodávám.
V každém případě, sau oder hund, to potvrzuje familierní vztah monarchy ke svým poddaným.

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

byl hlavní hrdina, autor Sam Jerrie Lundwall. https://www.databazeknih.cz/knihy/nic-pro-hrdiny-bernhard-dobyvatel-2895 Bernharda už tu máme, a Robodruha, bonzácké zbabělé zařízení, krmící Bernharda neustále stupidními reklamami, dodali dohlížitelé z řad elfů.

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

Protože nechápu, proč jste otočili diskuzi k tomu jestli prasata nebo psi. Však jsme pro ně jen ovečky. Zcela chápu Vidláka, že má strach o své nejbližší. Ale.....to co hlásá ten fašistickej zupák je už trochu mimo mísu. ,,nebudete dodržovat opatření, tak přitvrdíme(budou nás bít, nebo nám jen oholí hlavy ?)", nebo ,,zavedeme opatření proti šíření coronaviru v rodinách(zakážou nám souložit, nebo jen používat stejné záchodové prkénko)", a nebo ,, očkování bude," i kdyby jste se měli posrat. To je co ? To je vážení fašismus. Protože co ? Protože jinak vás zavřem do koncentráku vašeho vlastního domova. Nebudete smět nikam cestovat MHD , natož letadlem. Nebudete smět víc než na pět set metrů z domova atd. Tenhle zupák, kterej má kšeft na výrobu roušek a zdravotnického materiálu, je přes svoje dcery napojen na farma lobby (Biomed, nebo jak se ta firma jmenuje) a bere z toho ročně desítky milionů korun, tomu jde o naše zdraví ? Leda h...o. Tomu jde jen o jeho konto. Navíc je i členem WHO. Je to zelenej zupák a korporátní fašista. Jak mu může někdo věřit, to mi hlava nebere.

Průměrný počet slepic: 3 (1 hlas)
Trvalý odkaz

Velice Vás chápu, možná proto, že máte tak mladého otce. Ano, i my starší než Váš otec máme život rádi, možná proto, že víme, že jiný již nedostaneme. A k čemu by byla svoboda pro tu hrst popela.

Průměrný počet slepic: 4.3 (32 hlasů)

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Strejdo, to jste mne dostal. Z Vašeho stylu psaní jsem tak nějak dedukoval, že jste starší, tak něco kolem 60.

Průměrný počet slepic: 4.6 (10 hlasů)

76

Průměrný počet slepic: 4.6 (14 hlasů)

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

76? Toť mladík v rozpuku plných sil! Věk je jen sociální konstrukt stejně jako pohlaví.

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Máte pravdu, od 70 počítám jako od nuly. Mnoho, příliš mnoho, mých kamarádů má MINUS, několik spolužáků jako já +6, a několik málo kamarádů o něco víc než +6, jeden +14.
To je realita.

Průměrný počet slepic: 4.5 (2 hlasů)
Trvalý odkaz

se svým tvrzením, pokud jej Vidlák interpretoval přesně, docela sere.
Pokud chce, nechť zaklepe bačkorami on sám.
Nechť nám předvede, jak správně zaklepat.
Rychle a bezbolestně. To se podaří jen málokomu.
Já vím, že nic takového, jako rychlá a bezbolestná smrt s koroňákem mi nehrozí. Pokud mi mé křehké zdraví čínský chřipečník rozesere, bude to trvat dlouhá léta a budu otravovat život všem okolo. Což mi vadí, protože netuším, zač by měli být trestáni, aby mi museli tancovat okolo mé nefunkční prdele, krmit mě, přebalovat, převracet, masírovat proleženiny, blablabla... A v přímém přenosu sledovat, jak se měním v trosku....
Jožane, do díla! Ukaž, co umíš a vykituj (vykitovat je gorolský slangový výraz pro sloveso umřít) mladě, chytře a krásně!

Průměrný počet slepic: 3.9 (33 hlasů)

In reply to by Targus (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vidláku, já někde hodnotil že to je málo nebo hodně ?
Já si myslím že průser to je, sám jsem na cca 40 % obvyklých příjmů.... a opatření, která mají smysl, dodržuji, a samozřejmě i ta nesmyslná, pokud hrozí za to trest.

Co tam máš dál....neměl bys připsat ještě plynové komory a střelbu drony na svatebčany ?

Lidi, kdy vy se vyléčíte konečně z té vaši primitivní dichotomie, že když např. někdo uvádí spíše pozitiva nebo neustále nestraší Frankenste...eh, Kovidsteinem (zdravím svého slintala admirála) , nebo má výhrady vůči Prymulovi, potažmo vůči vámi dotovanému a zbožńovanému oligarchovi a současně i premierovi a současně i poslanci a současně i medialnímu magnátovi (takže např. Thyssen hadra)...tak je málem že ne nepřítelem lidstva a chce rozvrat zdravotnictví a všude hromady mrtvol....
Co se to s vámi stalo ?
Vždyť maximálně jen zemřete, nic víc.
Si zařiďte nějaké pozůstalostní pojistky nebo co, snad se tím dostanete zas do richtigu.

Prý se u nás budou navyšovat kapacity co se týče možností jak vystudovat medicínu, tedy volně přeloženo jak zvýšit počet německých, rakouských, švýcarských atd. lékařů či zdravotních sester.....
:-D)))
Když už je teda řeč o těch kapacitách. Ke kapacitám ve směru těch, kteří vůbec v těch nemocnicích nemusejí být.....tedy ti bez příznaků, k tomu by se měl vyjádřit náš malý Thyssen, seděl na financích leta. Asi měl pustit chlup raději, než do řepky nebo do jiných svých kšeftů, ve směru posílení zařízení nenemocničních, aby ti lidi nemuseli zabírat ta tvá vzácná místa. Smůla, Finance 4.0.

Průměrný počet slepic: 2.5 (32 hlasů)

Nutí mne (JCH) k přemýšlení.

Skutečně není ani nyní jen jediný (kdoví odkud) koronavir, co umí lidi "nechat zemřít" i v mladším věku....
Pouze má tolik mediální a politické pozornosti a naprosto opanoval duše i srdce a co víc rozum mnohých.

Mnohem strašnější pro mne je, jak se na JCH i zde většina prý "tolerujících" jiné názory vrhá, jako na ďábla...
A o to více je mi z nás lidi smutno.

Jeho nadsázku a provokace, (nastavované zrcadlo) najednou není vůle pochopit a není to pro mne moc pěkný pohled.

To jeho, co to s vámi lidi je.....

To u mne rezonuje již od března a jsem překvapena až zděšena, jak rychle a snadno udělá strach (mediálně vybičovaný) z "dobrých lidí" (v oprávněném klidně i strachu o zdraví a životy) všehoschopné.

PS:
RRR dodržuji a odstup od mnohých už budu dodržovat i dobrovolně.
Komentovat netřeba, debaty se neúčastním, když vládnou vášně, nemá to ani cenu.
Stačí po mě hodit slepicí.☺

Průměrný počet slepic: 4.4 (16 hlasů)

ale mně to nedá. Ony jsou jedna věc názory, provokace, nadsázka a druhá pak okopávání kotníků, drzost a napadání těch kdo s mými názory nesouhlasí. A s tím mám problém zase já.

Průměrný počet slepic: 5 (13 hlasů)

No Majko, zřejmě máte divnou představu o nadsázce. A ten troll nepíše o jiném názoru, jeho texty jsou plné pouze té zmiňované provokace a útoků. Viz pár citátů:

„další slepá mimoňovská ovce na porážku“……„Vy fašisti chcete zavřít všecko. Glajchšachtovat - se tomu říká…jde o ten rozdíl, což je ale nosič INFORMACE (?), proto nepřepdokládám, že takový jak vy máte vůbec páru o co jde...tak proč to neustále děláte, mentální obludo ?“ …… to napsal kdo – tvůj hysterickej záchvat? …. Uslintaný agitpropagatčiku.....který ovšem pěkně po estébácku“ - konec ukázky citátů …

Co byste prosím na takovém vyjadřování chtěla chápat? Je to tím, že „to jeho, co to s vámi lidi je....“ rezonuje s Vaším cítěním? Není to dost málo? To Vám lehce řekne každý pokrytec, který až moc dobře ví, proč říká právě tohle…“
A jestli vás citáty výše nutí k zamyšlení, tak je to k zamyšlení :-).

Jinak, pokud píše blbosti, je logické, že mu to většina bude vyvracet. To není žádné vrhání se na něj, ale nepsané zákony diskuze (já tvrdím, že na trolly se však reagovat nemá). Ostatně ty reakce na něj jsou většinou slušnou formou, na rozdíl od jeho příspěvků.

A ještě – považuji Vás za citlivou osobu, proč Vás tedy nevyprovokuje k reakci spíš Vidlákovo vyznání proč bere pandemii tak, jak bere, a naopak máte potřebu zastat se jednoho z nejvulgárnějších a nejpovrchnějších provokatérů, který plácne cokoliv, jen aby naštval co nejvíc lidí?

Omlouvám se Majko, fakt to není žádné vrhání se na Vás i když už jsem třetí reagující. Začala jsem psát někdy kolem jedné, až teď jsem se dostala k dokončení. Mějte se hezky.

Průměrný počet slepic: 4.5 (11 hlasů)

Jinak, pokud píše blbosti, je logické, že mu to většina bude vyvracet.

--------

Pak už to začne bejt nuda k přeskakování nebo hra na procvičování.

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

In reply to by Čmoud (neověřeno)

Trvalý odkaz

jen někteří si tu "nudu" uvědomí až po té, co s ním vytvoří vlákno přes půl strany :-) Jak vidím dloooouhatánskou nit, je mi hned jasné, že ji začal a táhne nějaký troll. To vyvracení jsem zmínila proto, že Majka ho lituje, že prý se většina "na něj vrhá". Pěkný večer.

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

už Vidlák reagoval včera a v závěru mu položil kardinální otázku:
Co by se muselo stát, abyste uznal, že koroňák je průser? (volně citováno)

Odpovídám: podobný týpek by musel ležet se čtyřicítkou, lapajíc po dechu na nemocniční chodbě na lehátku a čekat, až se uvolní potřebný přístroj, který by mu zachoval životní funkce, přičemž zdravotní setra k němu přijde 1x za hodinu (protože je sama na celém patře), aby se přesvědčila, zda ještě dýchá. A to by mohl děkovat Bohu, že nemáme italskou variantu péče.
…. Zkušenost je drahá škola, ale hlupáci nechtějí do jiné chodit a tak radši budou platit….

Dodatek:
Začátkem září bylo pozitivních přes 1700 zdravotníků - 3. Října už bylo infikovaných 4800.
1.Září bylo nemocných 244 zdravotníků - 3. Října už 2500

Hezký den všem

Průměrný počet slepic: 4.3 (30 hlasů)

Pokud dodržujete všechny zásady zdravého životního stylu, nemáte se čeho bát. Ani koronáče, ani jiných civilizačních nemocí. Pokud jste obézní, vystresovaná, nesportujete, jíte nezdravě apod., stejně umřete předčasně bez ohledu na libovolný chřipkový virus. Hrozí vám především cukrovka, infarkt, rakovina a další podobné nemoci.

Ergo kladívko, každý by se měl zamyslet především nad svým osobním přístupem k životu a až dlouho dlouho potom se zabývat přínosem roušky.

Průměrný počet slepic: 2.6 (30 hlasů)

In reply to by Vlastimil (neověřeno)

Trvalý odkaz

Já se vůbec nebojím. Na rozdíl od „chřipečkářů“, kteří jsou plni strachu ze ztráty svobody chodit anonymně do hospody nebo strachu, že je skrz roušku někdo ovládá.

Zdravý člověk se skutečně koronaviru bát nemusí a právě proto by se měl starat o ty, kteří se ho bát musejí… rouška je to minimum a pokud ta má uchrání i jen jediného člověka před útrapami nemoci, nebo i před smrtí, stálo to za to.
Nad mým osobním přístupem k životu se takhle pozdě zamýšlet nemusím, to jsem udělala už dávno. Jenže v současnosti už jde víc o možný kolaps zdravotní péče a o to, kolik lidí bude muset ještě zemřít, než to těm pár ignorantům dojde.

Průměrný počet slepic: 4.6 (25 hlasů)

In reply to by Vlastimil (neověřeno)

Trvalý odkaz

Věřte a Vaše víra Vás ochrání. Nebo se zajděte projít na onkologické pracoviště a poklesne Vám čelist, kolik tam je a umírá pacientů kteří byli "atlety", zdravě žili, nepili, nekouřili, ...
Na Masarykovu onkologickém ústavu v Brně začíná být tristní stav mezi zdravotnickým i dalším personálem - mnoho lidí v karanténě.

Průměrný počet slepic: 5 (11 hlasů)

a budeš spasen. Když jsou zdraví v karanténě, není svět v pořádku. Hraje se s námi falešná hra s cinknutými kartami.

Zdá se, že stále chybí trocha matematiky. Takže včerejší statistika:
Z 17.551 testů máme 4.457 pozitivních. Tudíž z 10.000.000 Čechů je pozitivních asi 2.500.000. Z toho v nemocnici 1.500, to jest 1 z 1666 "nakažených".
Z toho 326 v těžkém stavu, to jest 1 ze 7.669 "nakažených".
Zemřelo 13, to jest 1 ze 192.307.

Průměrný počet slepic: 2.4 (17 hlasů)

Vlastimile, je to prosté, vy jste nefalšovaný blb.
To stejné si myslely dvě slepice u nás v práci, museli k moři a pak nakazily polovinu svého oddělení.
Kdyby jste si tu infekci šířili jen sami mezi sebou, dobrá, udělá to průvan v rezervách zdravotních pojištoven, ale nakazíte pouze sebe podobné.
Ale jak k tomu přijdou ostatní?
viz Vidlákův blog.

Průměrný počet slepic: 4.4 (15 hlasů)

o vaši inteligenci si netrofnu spekulovat, ale řeknu vám jedno - sám to moc nechápu, jak rozdílný pohled na věc je cítit tady u Vidláka a venku mezi lidmi. Taky by se rouškovalo, zavíralo a testovalo o sto šest, ale venku mezi lidmi, kteří chodí normálně ven, panuje jiná nálada. Čím to je? Poraďte.

Průměrný počet slepic: 3.4 (7 hlasů)

In reply to by Vlastimil (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jak to tak vidím kolem sebe, tak na dva zarouškovance je jeden "v náladě" bez roušky.
Denně je cca 25 mrtvých na COVID (podle Vás s Covidem).
Je to klasický, přirozený výběr jak podle Darwina. Už tady o tom kdosi psal, někdo vidí klacek, jinej hada.
Bohužel, těm "v náladě" je tak nesobecky úplně jedno, že se sebou stáhnou i ty, kteří jejich inteligenci a vševědoucnost nesdílí.

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)

Jelikož se testují vlastně je ti silně podezřelí a ne lidi náhodně, tak máte chybu hned na začátku (žádných dvaapůlmega) a tedy i ve všem následujícím. Hlavně že máte zcela jasno o své pravdě.

Průměrný počet slepic: 5 (4 hlasů)

Stejnou chybu dělá Prymula a spol, který ignoruje ve svých statistikách netestovanou většinu a zveličuje poměry mnou uvedené. Pak mu nesmyslně vychází, že 4 ze 100 pozitivně testovaných musí do špitálu. A toto vymývání mozků probíhá již několik měsíců v přímém přenosu. A já se jen ptám proč?

Skutečnost je někde uprostřed. Už jsem to tu psal i v číslech v minulých dnech. Kdo má zájem, může si to dohledat.

Průměrný počet slepic: 2.1 (7 hlasů)

je diametrálně odlišný. Uvidíme, jak budou mluvit až se jim nevyhne i když Bouček proti opatřením nic neříkal.. jeho vyjádřžení mluví za vše
https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/libor-boucek-moderator-nemoc-covi…
je kanón že se mainstrému nebojí

Průměrný počet slepic: 4.9 (10 hlasů)

Co by se muselo stát, abyste uznal, že koroňák je průser?

-----
Když se někdo rozhodne, že něco neuzná jedno co, tak to prostě neuzná.

Blázince jsou plné lidí, které nejde přesvědčit. |

S KAŽDÝM SE NEDÁ VYHRÁT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Průměrný počet slepic: 5 (4 hlasů)

"Chlór" je jen o trochu líp vyučenej kavárnickej píčus a rozesírač, než byl svýho času "Sartre" …
Jeho "moudra" (a že je bohužel vysere pod hodně zdejších příspěvků) prostě přeroluju.
Na rozdíl od Ládika mi totiž nedávají zhola nic, jen nasírají … což si naštěstí dokážu odpustit.

Průměrný počet slepic: 3.9 (16 hlasů)

Buďte empatický s psychicky nemocným člověkem chloridem jodným (JCl)

Průměrný počet slepic: 4 (8 hlasů)

In reply to by JanDrda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Správně je jód s I. A přeloženo do engličtiny to je Joudijum Chlorajd. Což mi celkem sedí, páč on pan Chlór je vlastně takový otravný jouda.

Průměrný počet slepic: 4.2 (5 hlasů)

In reply to by Targus (neověřeno)

Trvalý odkaz

Targusi, tyto silácké kecy mají většinou ti, co když pak přijde na lámání chleba, pak brečí a prosí o smilování, volají maminku apod.

Průměrný počet slepic: 4 (17 hlasů)

budeme volat úplně všichni. I ti, kteří po jejím boku z nějakých špatných důvodů nevyrůstali z plínek.
Výjimky neexistují.

Průměrný počet slepic: 4.9 (16 hlasů)

Ale jo, jsou to jednotlivci, ale existují viz zážitky němců na ruské frontě, svět není plný sráčů jako jsi ty nebo já...

Průměrný počet slepic: 4.1 (9 hlasů)
Trvalý odkaz

Jsou na světě daleko horší věci, než nepohodlí s rouškou.
Přidal bych i cizího člověka. Jsou fajn lidi, kteří druhým pomáhají, šíří dobrou náladu, sami svědomitě roušku nosí, aby ochránili druhé a nějaký blbec je nakazí... Každopádně, pane Vidláku, tohle se vám povedlo. Je cítit, že je to od srdce.

Průměrný počet slepic: 4.3 (39 hlasů)
Trvalý odkaz

Kteří elfí polomozci pod Vidláka dali jednohvězdy?
Přiznáte se?

Průměrný počet slepic: 3.8 (25 hlasů)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.