Pevné body

Autor
Štítky

Dokud jsem bydlel v Západních čechách, byl mým oblíbeným místem Slavkovský les a Tepelská vrchovina. Relativně nízké pohoří porostlé poměrně starým lesem, po dlouhou dobu to byl vojenský prostor, je tam pár vesniček, ale spíš než starousedlíci tam jezdí chalupáři, nejsou tam žádné dominantní vrcholy viditelné z dálky, rozhledna je jen tu a tam. Bez mapy tam člověk velmi snadno ztratí orientaci. 

Všechny cesty, silničky i stezky vypadají prakticky stejně, není tam žádný určující směr eroze, potoky si tečou všemi směry, údolíčka jsou hluboká, často tam prší, mlhy se drží dlouho, zkrátka kdo to tam nezná a nemá se podle čeho orientovat, je za chvíli ztracen a netuší kde je, dokud nenajde nějakou silnici. 

Během svého mládí jsem to tam měl docela slušně prochozené. Nejraději úplně mimo cesty, kde jsem objevoval nádherné bukové háje, temné dubiny, zaniklé vesničky, skály, tůňky ze kterých se dalo pít nebo zdivočelé ovocné sady uprostřed smrčin. Ve středověku byl Slavkovský les plný kovkopů hledajících stříbro a cín. Existují tam zbytky různých vodních děl, které vedly vodu po hřebenech kopců se stálým spádem kamsi k rudným mlýnům, v terénu se dají rozeznat staré svážnice. Na několika místech existují magnetické anomálie, kdy střelka kompasu ukazuje kamkoliv, jen ne na sever. V publikacích se uvádí jeden keltský menhyr, ale ve skutečnosti jich je tam víc a je tam i několik viklanů, smírčí kříže které ještě nikdo nevyfotil i vojenské bunkry, které armáda opustila a troufám si tvrdit, že jsem v nich byl po mnoha letech první. Většina míst, o kterých mluvím nejsou na mapách nikde zaznamenané. 

Pokud jsme našli nějaké zajímavé místo, těžko se pak hledalo znovu. Pamatuju si, jak jsme několik let hledali ostroh porostlý jedlemi. Prostě to nešlo. Věděli jsme, odkud jsme vyrazili, ale pak jsme měli smůlu. Míjeli jsme to. Našli jsme to místo znovu zcela náhodou až po několika letech. Pak už jsme si dělali v terénu orientační body.  Vyrazit od Komářích jezírek, v nejnižším bodě cesty ke Krudumu odbočit podél potoka, u starého vývratu vpravo dokud nenarazíme na skálu, u skály přímo dolů z kopečka, dokud nenarazíme na bývalou středověkou strouhu. Podél strouhy proti vodě a tak dále... 

Občas jsme si pomáhali odsekáváním pruhů kůry ze stromů tu a tam jsme zjistili, že stačilo projít hradbou husté smrčiny a člověk si výrazně zkrátil cestu, jen to tak na první pohled nevypadalo. 

Teď po mnoha letech jsem na některá ta místa chtěl vzít děti. Smůla. Stromy povyrostly, objevily se nové vykácené holiny, původní oplocenky zmizely a vyskytly se nové někde jinde, lesáci přestali používat koně a přitáhli harvestory, které samozřejmě přibližovaly dřevo ideálně tou bývalou středověkou strouhou a po pár letech ji tak zničili, že už nebylo v tom rozrýpaném terénu poznat, kudy vedla.  Známé pevné body byly fuč. 

Někdy si říkám, že to tak máme i se životem. Pokud chce člověk v životě někam dojít, musí si zapouštět pevné body, aby se neztratil úplně. Místa a postoje, které  se mu osvědčily, od kterých se dá vyrazit neznámým směrem, ale které mají trvalejší platnost, aby se k nim mohl zase vrátit. Rodina, sourozenci, žena, dobrý šéf, pěkné vztahy v práci... vesnický folklór s nějakou tou zabijačkou či tancovačkou. Obezřetnost vůči neznámému, předběžná opatrnost stejně jako na okraji svahu. Ne, vždycky to nejsou právě racionální postoje a dokonce někdy jsou možná i škodlivé. Ale jsou známé. 

Začínám mít pocit, že v mém okolí v poslední době jezdí samé lesní traktory. Normální rodina s dětmi je prý zbytečná, staré konzervativní postoje jsou zbytečné, je třeba všechny tradice aktualizovat. Jinými slovy chce to zase zničit starou středověkou strouhu. Je stará zarostlá a je dobrá jen k tomu, aby ukazovala cestu někam, kde nic není... jen klid a jedličky. Je to jako s tradiční rodinou. Je to zarostlé, člověk si nic neužije, děti zabírají čas i peníze, v Tahjsku nebyl... nejlepší je to všechno přeorat. 

Politika... totéž. Všechno přeorat. Máme nové dobro... jde přece hlavně o slušnost. Ostatní zarostlé vývraty jsou zbytečné. Dá se s nimi dojít jen tam, kde to nikoho nezajímá. Žádná wifina, žádný fejsbůk. Dobro je jen tam vpředu... Velká dokonalá EU se vším co dělá, pokrok v podobě směrnic dnes a denně. Původní stezičky jsou pryč, zbývá jen oraniště a bahno. Tak složité bahno, že je třeba ho jen šmahem odmítnout a obrátit se k němu zády. 

A tak máme hromadu vymožeností. Můžeme jezdit po celé Evropě. Můžeme si říkat, co chceme, můžeme si užívat jak chceme, máme nekonečné možnosti zábavy, stovky televizních kanálů, máme kina, diskotéky, multiplexy, máme obrovskou nabídku zboží , o naši přízeň se ucházejí desítky politických hnutí, žádný zákon nám nezakazuje ani sex, ani homosexualitu, doktoři nám umožní změnu pohlaví, práci za nás dělají stroje, my v podstatě jen přenášíme lejstra z kanceláře do kanceláře. Ale je to jen hrozný mišmaš. Každá lokální bouřka to totálně přeorá, co bylo včera k nalezení, to už dneska neexistuje a všude je obrovské množství hlasatelů dobra, kteří nás nabádají, abychom i ty poslední pevné body v životě odhodili. Už není důležitý cíl, teď už stačí jen trvalý koloběh, už není zapotřebí trvalé a hodnotné dílo, postačí zážitky v co největší mase.

Proč? Protože nic se nedá najít. Nikde není nic známého a pevného,každou chvíli se kolem nás zdemontuje další ulomený patník, který je sice starý a ošklivý, ale alespoň stál pevně pořád na stejném místě. 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Vidláku, promiň, že sem dám odkaz na zdánlivě nesouvisející, ale podle mě důležitý článek režiséra Davida Martínka, který by asi níže pod staršími články zapadl.

Tak si počtěte:

Babiš se vám nelíbí. Estébák. A máte vůbec nějaké plány, co s touto zemí? Nebo budete jen cintat o demokracii u Havlova pomníčku? Podívejte se, co řeší svět, chytá se za hlavu režisér Martinek
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-se-vam-nelibi-Esteb…

Zde je jeho průvodní komentář z jeho facebooku + ještě jednou odkaz na ten článek na FB v pěkném grafickém provedení:
--------------------
David Martinek Ahoj. Zde je slíbený text.
Upozorňuji dopředu, že má tuším 17 stran. Takže je to čtení ke kafíčku a vyžaduje klid a soustředění.

Má několik oblastí, kterým se věnuje:
● Andrej Babiš a jeho kauza STB, ve věci bratislavskému rozsudku a případným možným následkům na politické scéně ČR.
● Potřebě modernizace státu, kdo a jak ji vlastně bude provádět
● Polistopadovým politickým kartelům, způsobu jak vlastně vznikly, jaký mají vliv na infrastrukturu
● Proč tak vehementně stojí politický kartel polistopadových stran proti Babišovi, v čem je Babiš vlastně ohrožuje
● Mediálnímu ekosystému a situaci v médiích
● Postavení umělců a kreativních tříd a jejich poměru k politice
● Postavení vytěžovaných tříd a jejich reálných možností se v systému bránit extraktivnímu systému vlády
● ...na pozadí probíhající technologické revoluce, která vyžaduje moderní stát

Je to provázaný text. Z hlediska provozu sociálních sítí by bylo nejjednodušší text rozsekat na jednotlivé oblasti a vyrobit z nich 8-10 kratších článků. Ale tyhle věci fungují propojeně. A jak přemýšlím nad řadou komentářů, které si tady usilovně píšeme, přijde mi, že právě onu propojenost lidé občas nevidí.
Takže jsem se pokusil ty věci interpretovat v jejich vzájemně propojeném sdělení a dění a doufám, že vás při čtení napadnou další zřejmé souvislosti.
Díky, ahoj, David
-----------------------
https://www.facebook.com/notes/david-martinek/agent-25085-v-%C3%A9%C5%9…

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

přeorávat už začali komunisti.
Akorát, že to byli v porovnání s dnešními sluníčkáři a Brusláky troškaři, mantáci a nedouci.
Takže ten bordel okolo nás, který se Vidlákovi nelíbí, taky není nic nového. Akorát je živější, mnohem víc to kvasí, fičí, jede.
Otázka je, za jak dlouho tomuhle máslostroji dojde šťáva.
A jaká spoušť po něm zbyde.

Zatím bez slepic

Kecy, přeoroval keždej novej režim, za Přemyslovců to dělali na záchodech pomocí meče, po Bílé hoře veřejně "kultivovaně na náměstí", po 1918 se "jenom strhávali slouápy", v 1938 odsun čechů z pohraničí, které se pak pro úspěch konalo v opačném gardu 1945,a tak to orání pokračovalo 1948,68,89 a teď jenom čekám, kdy začne i u nás "multikulty orba"...

Mě osobně byl Putin poprvé sympatický slovy o říjnové revoluci a pádu SSSR. Kdy každej se soustředil na demagogickou skratku "putin brečí za SSSR", zatímco druhá strana "Putin by chtěl impérium a haní SSSR(tedy tehdy RSFR)".
Mě zaujalo spíšePutin skutečně tehdy řekl, ale 99,9 procent lidí nezachytilo či nepochopilo? Tedy, že změny se mají dělat postupně, krok za krokem, že ty revoluce ničí lidi a státy. Nechávají za sebou jenom chaos, mrtvé a většinou nepřinesou onu změnu co lidé chtějí.

Zatím bez slepic

Ó nikoli, žádné kecy.
Žádný z těch tzv. "NOVÝCH POŘÁDKŮ" nesáhl na podstatu bytí, což se nyní děje.

Tou podstatou nemyslím stát, nebo snad národ, nýbrž muže a ženu, resp. jejich svazek, ze kterého vycházejí děti. Děti, které jsou vychovávány dobrým příkladem svých rodičů. Na to si nikdo z "měničů" starých pořádků nedovolil sáhnout, protože by to ohrozilo vzápětí jeho samotného.

Zatím bez slepic

In reply to by Targus (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jeslti je to myšleno takto, pak ano nezasáhly do "nastavení pořádku".

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

O lidský život se pohybuje v cyklech a na současnou vlnu probruselského běsnění a likvidace všech trafic naváže vlna konzervatismu s návratem k tradicím, a na ní zase po čase vlna modernismu. Stačí jen počkat, až se současné probruselské elity znemožní, a pracují na tom ze všech sil!

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Musíme se bránit aktivně, protože změny, které systematicky provádí EU ve složení obyvatelstva, neumožňují návrat k tradicím.

Zatím bez slepic

Když ony ty změny probíhají za nadšeného jásotu páté kolony vlastizrádců. Obávám se, že návrat k tradicím už nebude možný. Naše společnost se příchodem muslimů mění a my se s tím musíme nějak srovnat, což v případě muslimů neznamená kompromis, ale naše podřízení muslimské víře. můžeme jen doufat, že přijdou vlažní věřící, které nelze indoktrinovat.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

kdo si myslíte, že před padesáti lety chodil nějací fanatici? Vzhlíželi k západu byli pokorný a šťastní za příležitost. Dvě generace a jsou z nich divoši a fanatici.

Stejně tak muslimové z Jugošky. Dneska je Sarajevo symbolem občanské války, ale v na začátku devadesátých let bylo ještě dávaný jako úžasný příklad harmonického multikulturního soužití. - Skutečnost byla taková, že v Jugoslávii vládli komunisté a takoví,, co napřed bojovali s náckama s veškerou možnou brutalitou a pak se rozdělili a titovci s podobnu brutalitou pozabíjeli stalinisty.

Ti pak vládli, náboženství neměli rádi ani jedno a všichni si pamatovali, jak dopadne ten, kdo bude vysírat. Takže nikdo nevysíral a pod uklidňujícím dohledem tajné polici vládla náboženská harmonie. - Kontrola zmizela, muslimové tam dostali tajně školitele a utrhli se ze řetězu.

Z vlažných věřících se vychovají radikálové. Co byl Irák, jedna z nejsekulárnějších muslimských zemí. Pak Saddama odstranili a najednou tam je plno muslimských fanatiků.

Podívejte se na fanatismus pražské kavárny, co si myslíte, že bude z nevzdělaných magorů, který se tu ani nedomluví, co si budou myslet, že jim jde o život, jak jim jejich politruk v pátek vysvětlí.

Nedoufejte v pohádky.

Zatím bez slepic

Doufám v rozpad EU, protože současná podoba směřuje ke stejnému konci jako RVHP a EU se zjevně nehodlá změnit. Vzhledem ke kumulovaným dluhům Řecka, Španělska a Itálie je to jen otázka času.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

že s kýblem sraček bude z vaničky vylito i napůl přidušené nemluvně původní myšlenky "kdo obchoduje, neválčí". Pomalu století přímí účastníci poslední celoevropské války nevyhnutelně mizí a nové sekáče, co se nezakecají, už svrbí dlaně. Směrem k Rusku už nejmíň deset let a kdyby tam neseděl Putin, který vytrvale odmítá zahájit předem prohranou hru (jak o tom psal Čmoud někdy předevčírem), už se tam (a možná i tady) střílí ostrejma. A rozpad ještě jakžtakž fungující unie (pěkně rychlý, žádné dvouleté vykecávání jako s Mayovou) bude živnou půdou pro odhodlané, moc co ztratit nemající a v sobě živící "a vy mě už dlouho taky pěkně serete". Maďaři na Slováky, Španělé na Anglány za Gibraltar, Katalánci na Španěly, Srbové zpátky na Kosovo a Metohiji, Poláci skoro na všechny okolo a v Bosně by taky stačilo málo. Nemluvě o Vlámech a Valonech, Severním Irsku, jižním Tyrolsku, Temešváru, Kypru, Skotsku, Korsice, ... těch jiskřiček schopných založit solidní požár je docela dost.
Byl bych tuze rád, kdyby byl sedmdesátiletý mír brán jako tradiční konzervativní hodnota.

Zatím bez slepic

že by jste byl zrovna věštec šťastných zítřků, to se říct nedá.

Faktem je, že Babiš má v rukou poslední příležitost odvrátit náš odvrat od EU a to v případě, že se mu podaří odradit ředitele Evropy od některých nepřijatelných kroků.

Nápady některých "vědců", že se dá zlověstné syčení papiňáku utlumit položením cihly na pojišťák, by nám mohl připadat směšný, nebýt toho, že povětšině věříme v platnost přírodních zákonů.

Zatím bez slepic

Před husitstvím bylo dlouhé období míru Karla IV, před Bílou Horou a třicetiletou válkou bylo období míru, před napoleonskejma válkama bylo dlouhé období míru a před první světovou válkou bylo dlouhé období míru.

Teď už to je 70 let od konce minulý velký války. Muslimové i to chtějí rozdat a mladí antfofašisté a spol taky.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

V jedné věci Vidláku bohužel nemáte pravdu. Nemůžeme si říkat, co chceme a nemůžeme dělat, co chceme. Máme tu zakázané myšlenky, zakázané symboly, máme zakázané oblasti, o kterých se nesmí diskutovat. Pravda, zatím to zasahuje do našich životů jen zčásti, ovšem ta část, která zasahuje a ovlivňuje tak celek, se neustále zvětšuje. Svobodná (nikoli však demokratická) diskuse zachází na úbytě. A tak se Vám může stát, že třeba skončíte ve vězení za pár namalovaných tykadel. Je to samozřejmě selektivní, protože když kupříkladu házíte vejce na politika, který nemá ten správný názor, nic se Vám nestane.

Vezmu to trochu jinak. V historii je nejspíše jedním z prvních období, kdy se začaly vytvářet seznamy nepohodlných osob, období vlády diktátora Sully ve starověkém Římě. Co když Vám napíšu, že v Praze na Zbraslavi existuje jeden nenápadný dům, ve kterém sídlí protiteroristický odbor – jednotka pro boj s terorismem. Ta je propojena s dalšími podobnými odbory, které se, jak také jinak, zabývají sběrem informací. Teoreticky potud by se tomu nedalo nic vytknout. Pokud by ovšem na jistém seznamu, třeba náhodou s názvem „Očista“, neexistoval seznam tzv. „závadových osob“. A jsme téměř zpět. O dva tisíce let později jsme téměř tam, kde byl Sulla na počátku (za něj ty seznamy byly již veřejné). Na tom seznamu totiž nejsou jen reálné hrozby. Jsou tam i lidé, kteří zkrátka jen tu a tam příliš remcají. A to je hodně špatně. Poznámka na okraj. Obyvatele „Kliniky“ byste tam pravděpodobně hledal marně.

Zatím bez slepic

In reply to by L.C. (z Kosy) (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pamatuji si jednoho mladeho muze, co malem dostal psotnik, kdyz jsem mu rekl, ze svobodu rikat, co je povolene, jsme meli za komunismu taky. Jeho myslenka byla, tohle nesmite rikat, tohle nesmite rikat, tohle nesmite rikat, protoze mame svobodu.

Zatím bez slepic

In reply to by L.C. (z Kosy) (neověřeno)

Trvalý odkaz

Sulla byl ovšem vyjímečný tím, že se pak nakonec vzdal moci odešel na venkov. Čímž se stal výjimečným, protože byl tím dáván za příklad, jakože pravý římský vůdce nelpěl na moci ale na zájmu státu.

Ty hezké verze uvádějí, že se pak věnoval zemědělství, jakoby snad sám oral, ale tehdy se běžný zemědělský stroj nazýval otrok. Ty přízemnější verze říkají, že se znuděn vzdal vlády, stáhl se na venkov, aby se tam oddával zvrhlostem.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Oni lidi si nikdy neuvědomovali, že svoboda projevu automaticky nezaručuje svobodu PO projevu ;-).

Ten mladík je dokonalý příklad toho, jak člověk dokáže popřít sám sebe. To nesmíme říkat, ale máme svobodu. Já se pak většinou ptám a kde prosím Vás? Já žádnou nevidím. Jenže oni to buď nechtěji, nebo nedokážou vstřebat. Je to stejné jako se současnými "rádobydémonkrady". Demokratické je to, co určíme my! A fertig, mají vystaráno.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Extra slepici myslím. Za přesný komentář.
:-)))
Bohužel to vidím úplně stejně. Svoboda projevu už je opět v píPÍÍÍÍP.
Skončila příchodem politické korektnosti.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vážený L.C., dám vám radu.

1) Nemluv!

2) Když už mluvíš, nepiš!

3) Když už píšeš, nepodepisuj!

4) Když podepisuješ, tak se nediv.

Za totáče se toho držela většina národa.

Zatím bez slepic

No jo, ale doopravdy chcete žít znova jako za socialismu?

Luther ty své názory přibil na vrata kostela.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Nakonec zjistíte, že jediné důležité, o co jde, je PŘÍJEM. Pravidelný a spolehlivý Příjem. Jenže tradiční způsoby, jak si ten Příjem zajistit, už nefungují. Nejsou lokální koupěschopné/ochotné trhy pro tradiční produkci, nejsou lokální ekonomiky. K čemu úcta ke starému, když je to dnes na prd? Proto se všechno pořád přeorává a mění. I takový tradicionista, jako je Vidlák, se musí živit z výplaty "u Babiše", protože "děti jsou neduživý - grunt je neuživí" :) a tak nakonec vychází příjem formou pravidelné výplaty u Babiše jako čistě racionálně vzato optimální řešení.
Tvrdím, že peníze jsou forma energie. Proto jsou tak důležité, protože jsou energií, prostřednictvím které můžete realizovat svoji svobodu. Svobodu získáte tím, že se zbavíte povinností. Ale to je svoboda, platná akorát tak k tomu, že můžete místo těch povinností sedět na lavičce v parku a krmit holuby. Realizovat svobodu znamená mít na výběr z možností, které skutečně můžete dle své libovůle uskutečnit. Čím více peněz, tím více a zajímavějších možností se otevírá.
No a pak je tu pohled duchovní, kdy zjistíte, že hédonismus je jen další past na blbce. Můžete se "otevřít Bohu" a nechat ho skrze vás dělat to správné. Takže je to pak taková svoboda, kdy stejně nic na výběr nemáte, protože musíte dělat jen to jedno správné, pokud si teda jste jisti tím, co to je. To je taková ta svoboda = poznaná nutnost, které jsme se ve škole smáli. A protože žijete nohama na zemi, tak i u toho dobrosraní musíte koukat, aby vám z toho něco káplo do toho vašeho Příjmu, který byl na počátku všeho uvažování, protože jinak byste brzo dojeli.
Řešením by snad bylo něco jako bylo naznačeno ve filmu Vesnice - oddělená komunita žijící svůj vlastní okolím nedotčený život. Ale má smysl dobrovolně ze sebe dělat rybičku v akváriu? A tak se s tím budeme muset, Vidláku, smířit a pokud netrefíme, pořídit si GPS. Už jsem si tam párkrát i uložil, kde rostly pěkné hřiby dubáky a po letech se na ta místa chodím dívat, jestli zase rostou :)

Zatím bez slepic

In reply to by Kadlas (neověřeno)

Trvalý odkaz

Tohle podepisuju... přesné

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Už to začíná narozením a co člověk prožije v dětství,na to se nezapomíná.
Už v tom mládí se vytváří pevné body,rodina,kamarádi,pracovní prostředí,ale to podstatné,žádný stres.
Když ale vidíme tu rozvodovost,rozvrácené rodiny,neúplné rodiny a pak nejistá práce i přijmi.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Myslím, že nejhorší jsou střídající se tátové, tedy správně česky otčímové... Když je jeden na hovno, člověk se s tím srovnává docela dlouho. Co teprve, když je takových rovnou celý zástup...

Zatím bez slepic

nejhorší je každej magor v pozici autority. Otčím, vlastní táta i pošahaná matka. Všechno škodí. Matka je ta, o který si děti začínají klást otázky až naposledy.

Pošahaná matka si ty magory otce a otčímy vybírá.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Ano, příjem je, oč tu běží.
A pokud jste schopen se bez něj obejít, tedy bez pravidelného příjmu plynoucího od jediného globalizovaného chlebodárce, jste svoboden a nemusíte poslouchat nablblé pindy těch druhých. I když na to Thajsko každou zimu, jak psal Vidlák, to jaksi není...
Popravdě řečeno, raději bych volil otrockou práci - jedno jakou, třeba i tu na vlastním gruntu, než abych za víc futra ve žlabu musel poslouchat.
Ale uznávám, že to opravdu není pro každého. Přeci jen jakési styky s pracovním okolím je potřeba udržovat a páchat takřka pravidelně profesní rituální sebevraždu opravdu není jednoduché.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hey! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok. I'm definitely enjoying your blog and look forward to new updates.
Fake Ray Bans Glasses http://www.ray-banwayfarersunglasses.com

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Great post. I was checking continuously this blog and I'm inspired! Extremely helpful information particularly the last section :) I maintain such info a lot. I used to be seeking this certain information for a long time. Thank you and best of luck.
Fake Oakleys http://www.oakkei.top

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hey there! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing a few months of hard work due to no back up. Do you have any methods to stop hackers?
Giuseppe Zanotti Sale http://www.giuseppezanotti-sale.com

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Half-court done,<a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> the garage 12 details and 4 rebounds 6 aids, Owen 17 rebounds, 2 assists 1 provides the upper hand slightly. But as knight defeat inside the second half, even his or her one-on-one hit his details. In this series, OuWenBen needs to have certain advantages in counterpoint, such as finals last year, for the reason that season of Christmas wars, with their strong individual fortunes turned.

But today the warriors on the changes, let knights staggered, also let like one-on-one hit Owen <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> to get the rhythm. Actually, today usually was clay - Thompson The almighty Owen, although Owen hit a dead before him, but clay height reach or to a certain extent, limits the Owen's assault. In only a few times facing single singled out with his Arsenal, although Owen possesses good performance, but also it's hard another for a knight.

Total play, scored 28 points 6 rebounds and 10 assists in the Treasury, 6 of 11 three-point <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> pictures. 24 points and 3 rebounds, two assists, Owen has scored 17 points inside the first half, he scored seven points inside second half. Facing the big four on the mighty, and only Jordan Owen in one-on-one gain garage have chances, but today's garage to try and do better.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>porsche design shoes</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers suede</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost uncaged</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Car port, 26, is one <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> of the largest child, dell - garage in 2002, his / her dad announced over 07 years of career, finally paid 40. 2% on threes report card. From a extremely young age, Stephen throughout the shooting learned how to shoot for the feet of the master, when dad refused to consider him to the hornets education, Stephen will be pursed jaws, not because can't visit those big-name players, the old you might be, but because he also strive to be with my dad, to train his shot.

At the age of 9, garage is of her own <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> amateur league teams involving players, only if the coach would need to outside shot collapse with the opponent's zone will always be sent. Recalled the oneself, garage proudly said: "when I was a defense specialists, all start from there. "

To go here we are at <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> the original text, once the garage near the baseball in midfield, people tend to overlook essentially the most important thing: pool soccer ball skills. Sonya, thanks to help his mother, then a new 5 feet tall 3, cordial and some stubborn woman again as well, she was in high school played point guard, embracing the volleyball after into the campus of Virginia technology, and meet the car port there's father. "If I dribble for the coast, I have to select to shoot or move, it's my limit. "Dell explained, "people started for Stephen impression is all the guy can beautiful posture hit shots, but before becoming a new striker, he already was an even better control player, people have a tendency to ignore it. After their dribble shot, is I the most beautiful moments. Thanks to his or her mother. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

"I got used to my evaluation, " curry recalled,[url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] "people said I has been too short, don't play college basketball, then with the same reason that Could not play in the NBA. People don't think I can play shield, then said I am not a pure point guard, until October of recently, I also found the general manager of funny to me as the league 3rd good shooting guard. We've not yet fully engage in their full potential, well, i set a higher typical to himself, committed to continuously improve to be more outstanding. "

"We've never met you aren't [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] him so great shooting in all directions, " warriors coach draw Jackson said, "and roll, stop and go empty-handed, capture hand, step back, leg, in the face connected with two double forced to......, any thought of firing mode, you can see he could be astonishingly. We have certainly not seen anyone can attain this level, his Steve Nash (microblogging) played an increased level, the two-time MVP merit, shooting is incredible, but additionally it is a level. And his / her other like reggie cooper, Chris mullin, such because dell and I enjoyed together - Ellis, dell - Arsenal, they are almost all fantastic striker, but they didn't garage so complete, this guy is not any limit. "

Timer in addition to dance, 6 minutes [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] and 30 seconds, Davis has been doing everything we can to towards the garage, but still late step. Garage again to finish a beautiful jumper - it is not strictly jumper, his toe will be outside the ground, under the condition in the body is still soaring, use forefinger and middle finger touch to accomplish the hand. Treasury human body slightly back. This not only makes his moves even more complicated to block, as well as between ball and floor to have an additional 10 degrees Viewpoint. NBA players to period takes 0. 6 seconds typically, the garage from organizing action to dial this ball moves, it just takes 0. 4 moments. Fast to make up for the deficiency of the garage height, the ball well avoid the opponent blocking fly toward the basket in the process, the look of garage is always along with them. His arm still moves if your posture, and of his teammates has begun to be able to pose three gestures...

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7 Football Boots[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Soccer Cleats[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.curryshoes.us]curry shoes[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]nike kobe shoes[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt runner[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie shoes 3[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.airforce-1.us]nike air force 1[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]Nike lebron soldier 11[/url] [url=http://www.pgshoes.com]pg shoes[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers suede[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]nike kyrie 4[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Garage under the [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] second dribbling is toward the start the left side on the body without any slowdown, the footsteps choiceness and quickly, soon arrived at the position you would like to go. Unlike most pitcher like center of gravity down, then struggled to jump to finish, the garage action a lot more concise. Don't waste any wedding ceremony, just jump off the bottom, slightly triggered his shooting action instantly. "He is not only essentially the most pure great scorer, he even gave shot two words to produce the definition, the whole shooting art played the revolutionary role. "The bobcats head scout work Adam -- Mr Libby said Treasury.

Countertop frames in 6 units and 31 seconds, garage from his upper body slightly next point position held up the ball, the index finger along with middle finger instinct to locate gaps in the silicone ball center. His hand gently lifted back, remaining his palm the basketball, but still control in between his fingers. His right arm into all of the joints is close in order to 90 degree Angle, on the shoulder to the elbow, from the elbow for the wrist, from wrist to talk about, as if a diner waiter in carrying a tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound before, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] need to speed up their action inside Treasury, since the childhood to lay a good foundation for complete to garage in any state, the right arm and shooting will keep perfect posture and energy. And in addition to master hand movements, garage carries a precise shot needed another factor: enough deep muscle mass memory. Shooting touch is just not a proper adjective, any player, able to throw a great shooting there is although one secret to all - every single day, year after year train, until a set of complex dynamic chain implanted into yourself physically. Garage never resist like monks meditate boring process, it also helped any time he graduated from school, eventually grow into a separate leading little-known Davidson school NCAA elite last 8.

"Game changing, there is no time to [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] you feel about your own shooting steps is correct, " curry explained, "you can only depend on their daily at the training ground building muscle memory, hit and believe that people can. We're so plenty of practice in training, in order to the game, you can depend on instinct to react. But if it is not correctly, the game will experience very strange. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron shoes[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.curryshoes.us]curry shoes[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design shoes[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie shoes 3[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram fivefingers[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron Shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers camo[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Soccer Cleats[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]ultra boost adidas[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron shoes[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno shoes[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]james harden vol 2[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.kyrie3.us]kyrie 3[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Garage beneath the [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] second dribbling is toward the turn on the left side from the body without any slowdown, his footsteps choiceness and rapid, soon arrived at the position you intend to go. Unlike most pitcher like the center of gravity down, then struggled to jump to perform, the garage action much more concise. Don't waste any wedding ceremony, just jump off the soil, slightly triggered his shooting action instantly. "He is not only probably the most pure great scorer, he even gave shot two words to make the definition, the complete shooting art played the revolutionary role. "The bobcats brain scout work Adam -- Mr Libby said Treasury.

Counter frames in 6 a few minutes and 31 seconds, garage from his chest slightly next point position organized the ball, the index finger in addition to middle finger instinct to locate gaps in the rubberized ball center. His arm gently lifted back, eventually left his palm the baseball, but still control among his fingers. His right arm into all the joints is close for you to 90 degree Angle, from your shoulder to the shoulder, from the elbow for the wrist, from wrist to consider, as if a cafe waiter in carrying any tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound before, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] need to speed up their action inside the Treasury, since the childhood to lay a great foundation for complete to garage in any state, the right arm and shooting is able to keep perfect posture and durability. And in addition to master hand movements, garage carries a precise shot needed a different factor: enough deep muscle memory. Shooting touch is just not a proper adjective, a single player, able to throw a fantastic shooting there is yet one secret to all - day after day, year after year training, until a set involving complex dynamic chain implanted into parts of your muscles. Garage never resist such as monks meditate boring exercise, it also helped when he graduated from school, eventually grow into some other leading little-known Davidson higher education NCAA elite last eight.

"Game changing, there is no time to [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] you approach your own shooting steps is correct, " curry said, "you can only depend upon their daily at the training ground building muscle memory space, hit and believe we can. We're so lots of practice in training, so that you can the game, you can count on instinct to react. But if it is not correctly, the game will really feel very strange. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]adidas ultra boost uncaged[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.pgshoes.com]paul george shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.lebron-14.us]nike lebron 14[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie shoes[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Football Cleats[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]james harden vol 2[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.