Slovenský novinár

Autor
Štítky

Doplněno 3.3.2018 - 10.20

Chtěl jsem si nechat ještě trochu oddech, ale události kolem nás nabírají rychlý spád a nechci-li dnešní téma úplně zazdít, musím ho pustit do oběhu. Jistě jste už z titulku poznali, že chci dnes psát o  zavražděném slovenském novináři Kuciakovi. Mám z celého případu pocit hodně rozhrabaného hnoje. 

Nejprve shrnu situaci. Novinář byl po několika dnech, co se nikomu neohlásil nalezen i s přítelkyní ve svém domě mrtvý. Oba byli zavražděni střelnou zbraní. Kuciak se živil jako investigativní novinář a zrovna psal sérii článků o napojení italské mafie na nejvyšší patra slovenské politiky. To je tak všechno. Kromě několika dílčích údajů z tiskovek policie ještě nic dalšího nevíme. Všechno ostatní je prozatím zpravodajský balast. Nikdo prozatím nepotvrdil, jak se to stalo a kromě divokých spekulací, že vraha novinář musel znát a pozval ho dál, nebo naopak že se bránil, nic z toho není zatím jasné. Což má logiku. Policie nebude vytrubovat svá zjištění a nebude ani nahlas mluvit o vyšetřovacích verzích. 

Co už ale žádnou logiku nemá, je mediální smršť, která se stala. Milý novinář ještě ani nevychladl a už bylo jasné, že ho zabila mafie napojená na Fica a samozřejmě za to může i Zeman, protože mluvil o tom, že by se novináři měli střílet. Svolávají se demonstrace, syndikáty novinářů se domáhají omluv a vlastně už je celá věc vyšetřená i odsouzená. Skeptici poukazují na podobnost  se sestřelením letadla nad Ukrajinou, kde byl také hned jasný viník i když dodnes není jediný důkaz. 

Mně to spíš připomíná případ Petra Kramného a záhadná smrt jeho ženy a dcery v Egyptě a potvrzuje to můj názor, že místo sdělovacích prostředků už máme jen bulvár. Deník Blesk mi začíná být sympatický, protože se k tomu bulváru alespoň hrdě hlásí. Ti ostatní to dělají stejně, jen se za to prozatím ještě stydí. 

Policie tu a tam vydá nějaké malé prohlášení, že se u zavražděného našly nevystřelené náboje, jiní svědci přidávají historky, že dostal gumu, jako že bude vygumován, maminka zavražděné přítelkyně lomí rukama a všichni to přetiskují a sdílejí, ale jinak nic smysluplného. 

Za Vidláka bych měl několik pochybností 

Jednak, to nebyl nějaký novinářský nestor či reportérká hvězda. Ještě neměl ani třicet. Vlastně to byl zelenáč, který měl chvíli po vysoké škole, dělal doktorát a  (v uvozovkách) čerstvě chytil stálou práci a tak si koupil starší barák a plánoval svatbu. Pracoval pro Hospodářské noviny a Aktuálně sk. Takovým se svěřují v redakci investigativní bomby typu mafie a politika? Nebo dělal na volné noze? Dost by mě zajímalo, jak se právě tenhle čerstvě dostudovaný absolvent stal novinářským esem. Investigativní žurnalistika je pro noviny velmi drahý špás. Máte člověka, který dělá na jednom jediném případu velmi velmi dlouho. Platíte ho, dáváte mu prachy na úplatky, musíte si ho hýčkat i chránit, aby z toho nakonec byl úžasný sólokapr a velká aféra a nebo také nic. Je na Slovensku běžné, že takovou práci dělají mladí janci chvíli po škole? 

Prorůstání mafie do politiky, to je evrgrýn posledních třiceti let. Kde jsou nezdaněné peníze, tam je mafie a tam je i politik. Nevím, proč by zrovna italská mafie dělala do východního slovenska, ti teď mají lepší byznys z africké migrace, ale budiž. Třeba je tam něco, na čem se dá dobře vydělat. Tak dobře, aby se z toho dali uplácet politici až v Bratislavě. Sakra, už teď to zní poněkud podivně. Ale dejme tomu. Článků na téma politicia mafiáni už bylo napsáno neurekom. Poslední Kuciakův článek v ničem nevynikal. Dohady, zamlžené polodůkazy, nic neříkající analýzy... Tohle stálo mafii za exemplární popravu? Pokud to vůbec exemplární poprava byla... 

Každý průměrný dutý policajt, každý průměrný občan i každý novinář ví, že na mafii je třeba dávat bacha.  Že se tam nechodí pro revolver daleko a nejlepší je nic nevidět a nic neslyšet. A přesto se náš nadějný novinář pustil po stopě hrdlořezů a chystal o nich sérii článků. Buď měl mimořádně šťastný den a na něco opravdu narazil a nebo měl prostě smůlu. Já bych si vsadil spíš na to druhé. 

Aniž bych se nějak chtěl dotknout pozůstalých, na fotce pan Kuciak nepůsobí jako zapálený odhodlaný novinář a člověk. Spíš vypadá jako Jarin ze Zámané Lhoty. Jistě, zdání může klamat, podobný vzhled může být poměrně slušná kamufláž, ale podobným obličejům se zdráhám uvěřit na první dobrou.  Spíš z toho mám pocit (a nic jiného než ten pocit), že chlapec byl ve špatnou dobu na špatném místě a posloužil jako varování pro skutečného šťourala, který ohrožoval něčí velké peníze. Skoro mám chuť se ohlížet po jeho kamarádech, zdrojích a dalších novinářích v redakci, kteří na tom dělali s ním. Ti možná mají nějaké krytí a nějakou stráž. Je to samozřejmě předčasné, ale zatím bych si myslel, že Kuciak posloužil jako volavka a schytal to za někoho. 

 

PS. Tento článek pouštím ještě před páteční hodinou Vlka kterou si rozhodně hodlám na Slobodném vysielači poslechnout. Jsem zvědavý, k čemu tam dojdou. 

Doplněno: Po včerejších televizních a novinářských výlevech, shrnutí Borise Koroniho na Slobodném vysielači a dnešní zprávě o propuštění zadržených prý mafiánských italopodnikatelů a nové vyšetřovací verzi bych se přikláněl k tomu nejjednoduššímu vysvětlení:

Pak Kuciak si půjčil na dům a měl hezkou babu.

Varianta nejjednodušší - Žárlivý milenec si to vyřídil s bejvalkou a pro jistotu to nasolil i do soka v lásce. 

Varianta o něco divočejší, ale stále možná - Vymahač přišel pro pravidelnou splátku úroků a peníze nebyly, tak se naštval i za cenu toho, že z mrtvého už nic nevyrazí. 

Obě vysvětlení se obejdou bez krkolomného zapojování mafie, která si vzpomněla právě teď a zastřelila posledního pěšáka na novinářském poli, obejde se to bez velkých kauz, příkazů k popravě od politiků a konkubínách na vysokých postech o kterých všichni věděli.

Zítra si pokecáme o Bratislavských majdanech. 

 

 

Komentáře

Trvalý odkaz

Pane Vidlák.
Souhlasím na 99,9%.
Ani Vlk,ani Koroni,neví víc než ostatní.
Proto tvrdím,nejsou jasné důkazy na Fica,jen domněnky,ale Sulík se nemůže dočkat být premiérem k čemu mu má napomoci Kiska,zatím Kiska ladí hrůzostrašný projev.Jak píše pan Čmoud u předešlé diskuse,že neví jaké to bude revoluce,to se mě líbí halušková,málokomu to chutná.

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zemědělče, halušky jsou skvělé jen je u nás a bohužel někdy i na Slovensku neumějí pořádně udělat. To samotné těsto je jen z menší části rozhodující, snad jen, aby se nerozvařilo, ač se halušky vaří velice krátce, nebo aby nebylo příliš tvrdé. Základním kamenem dobrých halušek je použitá brinza. Tam je velice častý kámen úrazu, No a jako vrchol je omastek. Kdo dává jakoukoliv náhražku než pravý špek pokud možno Slovenský, tak si zadělává na malér, ten pravý špek podtrhuji. Když je vše jak má být, dovoluji si tvrdit, že nic božštějšího jsem ještě nejedl.
Omlouvám se za vsuvku do závažné věci připravovaného Majdanu na Slovensku, ale jako hnidopich jsem musel reagovat.

In reply to by Hnidopich (neověřeno)

Trvalý odkaz

jak můžou někomu nechutnat slovenské halušky.
Tip na přežrání:
Samoobslužný motorest pod Strečnem (u Žiliny). Jedny furmanské a pak se odkoulet na kanape.
Namísto škvarků tam dávají kolečka opravdu dobré opečené klobásy a navrch to lehce posypou strouhaným ovčím sýrem. Mňam, už mi sliny twčou z huby.
Mají tam taky strapačky (s kysaným zelím) a svieže (čerstvé), ty jsou klasické, bryndza a škvarky.

Tak do motorestu pod Strečnem nepojedu, ale hned v pondělí si dojdu pro skvělý Krumlovský špek(takovej pěkně vysokej, který se rozplývá na jazýčku a je skvěle jemně vyuzený. Pak seženu slušnou brinzu, dobrá se dá koupit i v Lídlu, ale ještě juknu na nabídku dalších obchodů, šetřit nebudu. Pak se kouknu, kdy mají chlapi v hospodě otevřeno(je to hasičská zbrojnice-venkovská), to aby se nestal takový malér, že bych si musel dáti čaj(blbost, co?) a pak navařím i do zásoby, protože halušky chutnají i druhý den. No až je budu baštit, tak se zamyslím jak to na tom Slovensku pěkně vymysleli. Jen mě nepište, že to není čistě Slovenský recept, je mi to fuk.

Trvalý odkaz

Kolem toho případu se strhl takový mediální cirkus, že to spíš vypadá, že to připravily tajné služby nebo někdo podobný, aby se z případu dalo něco, pro někoho a proti někomu vytěžit. Takový miniaturní maličký majdanek. Ale to je jen takový můj dojem.
Hezký den

Trvalý odkaz

"že i ve střední Evropě to lze dělat jinak"

Je ovšem otázka, jestli se "to" neukáže neúčinné i ve Střední Evropě... Po neúspěchu pokusu o "parlamentní puč" v ČR, po lapálii s volbou prezidenta ČR se logicky úsilí nadnárodního gangu přesunulo na jiný stát V4...

Když si navíc premiéír Fico svým euro-vrtěním chvostem a tokáním s Bruselem o to přímo řekl...
Jenže pokus o slovenský Majdan nemusí vyjít...
V Kyjevě se sice střílení demionstrantů zdánlivě vyplatilo, puč uspěl... ovšem například v Moskvě rozhodnutí zastřelit Němcova pod Putnovými okny žalostně selhal... Zbavili se sice nákladů na vydržování nadbytečné (a neefektivní) dizidentské figury .- ale to je tak asi všechno...

Na Slovensku se to rozebíhá podle zažitého schématu barevných revolucí... ČT už zveřejňuje mapy, kde se budou konat "spontánní" shromáždění... Nevěřím v úspěch pokusu o bratislavský Majdan... jednak je nahonem šitý horkou jehlou po nespěchu akcí v ČR... a jednak Slováci nejsou Ukrajinci"
-----------------------------------------------------------

naprosto podepisuji, jen nevím, nevím, možná se jim to podaří, ta volba "mladých a čestných", vybraných za oběti jim může vyjít, bohužel. Uvidíme

Trvalý odkaz

Ja pridam len jednu zasadnu vec.
Novinar mohol narazit na problemik, ktory ho stal zivot. Vraj si vedel poskladat ekonomicke fakty z verejnych zdrojov a ak mal este k tomu nejaku pridanu hodnotu z vlastenho patrania, mohli to byt suvislosit, ktore su od isteho mnozstva nul za jednickou smrtelne nebezpecne.

Ale ta zasadna vec je..... CO ROBILA SIS??????

Platime si a chovame si tajnych agentov, co vedia sem tam uniest aj prezidentvoho syna, ale vobec nemonitoruju stat ohrozujuce elemnety akym je jednoznacne aj prenik mafie do politickych struktur?
Okrem Sulika a Fica ...a kopca novinarov co vedia este menej... sa k tomu nik nevyjadril. Toto nie je ani tak na demisiu Fica, aj ked jeho asistentka sa kamarati s velmi pochybnymi ludmi, ale verejne by mal byt vypocuvany sef SIS, co robili, co zistili, comonitorovali a .... preco im to nevadilo.
A ked to nerobili a nezistili....zrusit a usetrene peniaze mi mozu poslat na ucet ako odmenu za zlepsovak :D

Trvalý odkaz

Koukal jsem se v minulém vlákně na tenhle odkaz. Skoro mám chuť se jít zeptat dobře informovaného Jakuba Pornoherce, jestli to nepsal sám Vladimír Vladimírovič. Vypadá to jako ruská propaganda vždy vypadává: dobře informované a věrohodnější než mainstreamová verze :-/

http://www.nadhlad.com/content/zahranicna-spojka-na-vrazdu-pavla-holcova

I když budu brát mainstreamovou verzi, tak je divné, že jim na tom klukovi tak záleží.

Pamatujete si na toho novináře Slezáka, co boxnul nějakýho novináře během voleb. Ten už je po smrti. Umřel pár dní po incidentu a já o tom nikde nic neviděl ani neslyšel, až někde zmínka za 14 dní a teprve googlem jsem si to ověřil a najednou nějakej elév z redakce v cizí zemi, zabitej prej mafií a každej správnej snaživě trojčí, když o tý zavražděný a rozřezaný italce Pamele Mastropietro ani slovo.

A to byla krásná mladá a hrůzně zavražděná, rozřezaná a byly snědeny její srdce a genitálie. Jen musel někdo postřílet pár černochů, aby nám milostivě zmínili pro jakou prkotinu se dopustil rasových zločinů.

Takže nějaká malá začínající novinářský krysa na který by nikomu nemělo dost záležet, nikdo nečeká na víc informací a všichni správní se zaklínaj jak trumberovu smrt, jehož jméno si sotva pamatují nenechají jen tak a Fico by měl odstoupit (Divím se, že nežádají taky odstoupení Putina, Kima a Assada, protože Collin Powel má obrázek, který prý vypadá, že si s Ficem vloni možná skypovali a chystali se, říkal neznámý ukrajinský operativec, vyhazovat miminka z ikubátorů)

Navíc pro tu nulu hned manifestují všude. Sice málo lidí, ale na spoustě míst, takže když to ČT našlehá, tak to bude vypadat... no jako když byly US volby a Trump neměl až do výhry vůbec žádnou šanci, protože všichni všichni byli proti.

Prostě zase to stejné omleté schéma.

Trvalý odkaz

a ještě ta svazačka z TV, co žádala odstoupení Fica či koho.

Taková klasická mediální děvka. Ještě hezká, ale už vidět, že hodně přes třicet. Sebejistá, rezolutní, upravená, s jistou tvrdostí ve výrazu a vznášející rezolutně nehorázné požadavky na to že je nikým nevolené nic.

Kde jsme to jen viděli? V Srbsku, na Ukrajině a... ach ano, na Národní třídě s kartama a na Staromáku s neklidným Mádlem, Bartoškou a Horáčkem.

Ale no tak!
Zeman přece vystřelil z dřevěného samopalu jako z Aurory a zahájil tím pogrom na novináře.

BIS vypátrá jméno majitele pily, který prodal prkno tomu truhláři, co samopal vyřezal - a demokracie bude i v zemích Visegradu zachráněna!

U nás stačí jen na deset-dvacet let pozastavit volby, zakázat několik málo set nespolehlivých stále proruštějších webů, zavést plnou kontrolu internetové komunikace a zajistit, aby Babiš právem potupně zahynul při vzpouzení se zatčení a Zeman přes veškeré úsilí ošetřujícího personálu skonal následkem komplikací po podvrtnutém kotníku - a pravda a Láska zvítězí nad lží a nenávistí.

Pane Čmoud.
Nejde to nezaregistrovat,všechno důkladně připraveno.
Ta svazačka,je snad manželkou toho novináře,někdo tvrdí že je to Kanadský novinář a včas se uklidil do Kanady.
Co bije do očí.všechny materiály dostával Kuciak od toho novináře a také prý od té České novinářky Holcové.
Jasně to značí,že většina těch materiálů,byl podvrh,co měl posloužit honu na Fica.
Jestli ten Nichollson,Holcové,předpokládaly,že to může skončit až rituální vraždou,to je potřeba zmáčknout oba.
Toto neudělal soused,nebo zhrzený milenec.

Trvalý odkaz

Já furt nechápu, že se absolutně nikdo nezabývá možností, že do domku jednoduše vstoupil zhrzený a hysterický milenec, či milenka, eventuálně posílen(a) nějakým chlastivem, či spíše syntetickým životabudičem, který se dá dnes sehnat doslova za pár desetikorun, aby si to s neposlušným a nevěrným protějškem vyřídil, aby vzápětí po prvním výstřelu procitl z divokého sna a začal(a) naprosto příšerně zmatkovat (údajné přebíjení a druhá vražda vyplývající z náhlého strachu z prozrazení).
Počítačový šmejdič sice mohl něco na někoho vyšťourat, ale silně pochybuju, že by se úniky dat řešily takovým způsobem, protože Viktor Čistič nijak nezískal jistotu, že veškeré stopy smázl či odnesl v kešeni.

No oni to nepředpokládaj, protože vědí, jak to bylo a my to nepředpokládáme, protože vidíme, jak maj připravený reakce.

Je to jako vždy.

Podle policejních statistik je většina vražd v našem civilizačním okruhu to, čemu prý policajti říkají "rodinná zabijačka". Nebo jiný vztahový problém v blízkém okruhu známých. Třeba koupí staršího rodinného domu nebo při jeho rekonstrukci šlápli některému psychicky labilnímu sousedovi na kuří oko. To, že vraha většinou není potřeba hledat nikde daleko, je u nás hlavní příčinou poměrně vysokého procenta objasněnosti vražd.
Opravdu jsem nepochopila, proč je u vraždy novináře automaticky předpokládáno, že motivem byla jeho profese.

Zvlášť pokud jednomu klesá důvěryhodnost, tak se mučedník hodí. "Vy nám vyčítáte, že jsme v žoldu oligarchů, ale podívejte se tady mučedníka zabili a proto nám musíte věřit."

jak říkáme my německoholandští latiníci.
Fico je u lizu už nesnesitelně dlouho a Kaliňáka (ministr vnitra - tuším) honěj, jak nadmutou kozu už dlouhá léta. A takřka bleskově vykopali Ficovu konkubínu, jejíž jedinou a hlavní kvalifikací je - ehm - příliš neojetý exteriér.
Tomuhle tomu se říká dokonalá nahrávka na smeč. A navíc v pozici minimálně setballu, pokud ne rovnou matchballu. Z tohodle minometu se nedá nevystřelit. A na nějakou "mitfolu" ve Velké Mači kadí Bílej Tesák.

Trvalý odkaz

Jako vždy, když nic nevíme jsou dvě krajní možnosti:
emoce,
promyšlenost.

Na emoce v tomto případě moc nevěřím. Nevěřím na zhrzené milence. Ono totiž na tuto variantu se jde nejprve, navíc zanechává nejvíce stop. Tuto variantu je možné si odfajfkovat jako nepravděpodobnou.

Za každých okolností platí, že aktivní blbec nadělá víc škody než rota cvičených diverzantů. Toto bude asi ta nejsprávnější varianta. Aktivka škádlila chřestýše bosou nohou a musela z kola ven. Jeho dívka byla jen na nesprávném místě v nesprávný čas. Taková drobná nehoda v plánu.

Vsázím hodně vysoko, že se pachatel nikdy nenajde.
Ta teatrálnost s tím milionem EUR tomu nasvědčuje nejvíce.

Ne, jeho dívka byla přesně tam, kde být měla. Chápejte, na studenty Šmídy už dneska nikdo nevěří, je třeba dodat skutečnou mrtvolku a ženská mrtvolka budí víc emocí než mužská ajťákovského typu.

Ona tam byla proto, aby zajistila víc emocí a on, aby tam byla ta správná stopa tím správným směrem. Oba tam byli a byli důležití. Pořád nám říkaj jak vyšetřoval mafii a pak vlastně že ne a že byl vlastně jen podpisovač připravených informací. - Člověk co nikomu nechybí. Pochybuju, že maj na Sovensku víc sympatií pro mladé novinářské svazáky dychtivé se vydrápat.

Jen si přečtěte ten odkaz. Nikdo k tomu víc ani slovo, aby řekl, že to byl nesmysl....

http://www.nadhlad.com/content/zahranicna-spojka-na-vrazdu-pavla-holcova

Pokud si vezmeme na pomoc Occamovu břitvu, tedy logickou úspornost, pak ty konspirační vztahy jsou jen a jen hloupé, navíc zavádějící konspirace.

Vraždy jsou velice sledované a policie musí vykazovat výsledky. Tudíž ten, kdo si ji objednal, musel mít hoodně silný motiv. Politické motivy nemají takovou sílu. Politickým motivům ale vždy a za každých okolností předchází silnější motiv a to ekonomický.

Tudíž při logické úspornosti muselo jít o ekonomický motiv. Muselo jít o nelegální až pololegální ekonomickou činnost. Legální ekonomika se řeší jiným způsobem. Nejvíc do toho zapadají dotace. Hodně laciných peněz je právě ten správný okamžik.
Někdo provedl čistý řez, dnes je již mimo dosah a za půl roku se občas objeví zmínka, že se sice nezapomnělo, leč nejsou žádné stopy.
I u nás máme vzdálenou obdobu v Mrázkovi.

Jenže Occamova břitva je jen vodítko a ne pevný, vždyplatný princip.

Podle Occamovy břitvy je pravděpodobnější, že dva členové akademie lžou, než že kameny padají z nebe. Opak je pravdou.

Většina vražd vůbec sledovaná není a novinách o nich není ani zmínka. Umíte snad vyjmenovat novináře zabité Mrázkem? Nebo policajty?

A co všechny ostatní vraždy? V ČR jsou stovky vražd ročně. Dokážete za loňskej rok vyjmenovat aspoň 20 z nich z hlavy. Po většině zavražděnejch pes neštěkne, natož novinář.

No a vy si jako myslíte, že Soros na těch barevnejch revolucích PRODĚLÁVÁ nebo co? Vy si myslíte, že naše sametová revoluce byl pro něj snad prodělečnej podnik? Havel mu jako nešel na ruku?

Když padl Topolánek, tak to bylo proto, že nechtěl americkej Westinghouse na do/stavbu jaderný elektrárny. Myslíte, že snad nadávaj na Zemana z jinýho důvodu, než že by si na jeho odstranění namastili kapsu a vytahali prachy z našich kapes. Vy si myslíte, že to není větší motivace než nějaký ušušněný eurodotace, který jsou tak jako tak jen ukradený prachy jedněm použity na korupci jiných.

Ruská revoluce byl pro bankéře jeden velkej kšeft. První a druhá světová taky.

Jestli novináře zabila ta Sorosovská banda tak na konci jsou evidentně obrovský prachy. Víte jaký obrovský vlahy západ ušetří s každým vnuceným migrantem a Fico je překážka.

ale je to 28 a půl roku od sametový revoluce a nic nevíme dál.

Když na ČT dávali naučné filmy o únoru 48 tak překvapivě úplně opomněli zmínit nějaké sovětské poradce. Ani ČT, co vidí ruský agenty pod každým hajzlpapírem nepomyslelo na báťušku Stalina a jeho poradce. A je to 70 let.

Za půl roku se po tomhle slehne zem, budeme mít jiný starosti a novináři nám to nebudou připomínat, zvlášť když budou za blbce či za svině.

Čím víc se novinářské lži vyvrací hned z kraje, tím míň zla napáchají a jelikož je v sázce odstranění Fica, rozbití V4 a zamoření země vetřelci se vším, co to znamená, tak je lepší se starat dopředu.

Protože jak známo, Bych se pozdě špatně honí.

Trvalý odkaz

V první řadě zemřeli lidé a to je tragédie vždy. Ale nevěřím, že zrovna tahle vražda se vyšetří. Ve skutečnosti vražda novinářského začátečníka nikoho nezajímá a je vystrkována do popředí jen na podporu úplně jiných zájmů. Asi dovolají slovenského ministra vnitra. Prý na něj mají už dlouho pifku a dlouho se jej pokouší odvolat. Teď se jim to možná podaří. Možná kauza dostihne i Fica a padne. Bude na Slovensku lepší vláda? Nemyslím. Spíše vše skončí předčasnými volbami a některé strany a lidé z parlamentu vypadnou navždy.
Vražda prý byla promyšlená. Prý. V celé záležitosti je až příliš prý. Vlastně nic pořádně nevíme, ale všichni už o tom píší. Připomíná mně to kauzu kolem sestřelu letadla MH-17 na Ukrajině. Nikdy se nevyšetřila a předložené závěry jsou směšné, ale viníkem bylo označeno Rusko. Takže se o MH-17 domnívám, že jej sestřelila ukrajinská armáda, když se pokusila sestřelit letadlo s Putinem. Divoká spekulace? Možná, ale stejně věrohodná jako zpráva vyšetřovatelů MH-17.
Cui bono? V případě novináře bychom se mohli domnívat, že ji spáchala bratislavská proevropská fronta, protože jí posloužila jako mediální krytí. Možná jej zavraždil někdo z nich a proto mu J. Kuciak tak ochotně otevřel.
Vzpomínáte na brutální vraždu ukrajinské advokátky loni? Tehdy se nesmířila s tím, že zfetovaný syn místního oligarchíčka přejel a zavraždil její sestru. Ten zfetovaný dobytek byl sice věrný současné kyjevské vládě a měl strýčka soudce, který pomohl zamést stopy. Ale advokátka vytrvale tlačila na pilu, takže synek šel nakonec na 7 let do vězení. A tatík toho synka hned v soudní síni advokátce vyhrožoval, že špatně skončí. Skončila zavražděná. demonstrace, protesty, spousty článků. A dál? Ticho po pěšině, nikdo obviněn.
A tak nějak skončí i vyšetřování vraždy J. Kuciaka. Škoda dvou lidských životů. Víc nevíme, a asi ani nikdy vědět nebudeme. Jestli kvůli tomu skončí nebo neskončí Fico a Kaliňák je podružné. Nás zajímá, kdo je vrah, kdo si jej objednal a jak budou oba potrestáni? Asi nijak.

V románu Svědectví od Stephana Kinga, v originále The Stand, autor komentuje smrt jedné z postav citátem své babičky, která v podobných případech říkávala "Žádná velká ztráta."

Tam to bylo tuším na dealera drog, ale někdo ochotnej se živit lhaním.... Nicola Tesla chybí lidstvu víc.

Ve skutečnosti je podružné kdo je vrah, ale jestli tam zůstane Fico a Kaliňák.

Tohle není detektivka, ale dějiny. Nejsme v poklidné době dvacátých let, kdy vražda byla jen vražda a znamenala jen že se v nejhorším vymění jeden páprda za druhého a všechno bude dál v normálu.

Změnilo se to v momentě zpolitizování kauzy a k využití k útoku na Fica.

Trvalý odkaz

Obzvláště, když se jí daří profit a dohromady nikdo nemá povědomí o tom, že v dané oblasti pracuje. Dvojnásobná vražda nemůže být v jejim zájmu ani vtedy,. kdyby novinář měl přesvědčivé důkazy o její činnosti. A o tom, že porušuje platné zákony v zemi.
Je jasné, že tyto vraždy naprosto změní její postavení na Slovensku k horšímu.
Nemějme mafiány za pitomce !

Souhlas. Doby, kdy se střílelo na potkání a na počkání, jsou pryč. Dnes se dělají prachy jinde a jinak. Kolty používají jen nablblíci, a to ještě maximálně při válce dvou znepřátelených gangů.

Trvalý odkaz

že na prevenci v podání mafie nevěřím. Tedy na to, že preventivně zabije novináře, aby se skutečnosti nedostaly na světlo.
Na pomstu ano, ta bývá obvyklou příčinou mafiánských vražd. A tady mi motiv vraždy nepasuje.

In reply to by Puck (neověřeno)

Trvalý odkaz

Přesně.
Mafie,ještě na sebe upozornit a udělat takovou vraždu,tak to také neberu v úvahu.
Svést to na mafii,tomu rozumím,jak se říká,zabít dvě mouchy jednou ranou.

In reply to by Puck (neověřeno)

Trvalý odkaz

novináře, kterej jen sedí u PC a hledá věci z veřejných zdrojů.

A italští mafiáni si čtou v slovenskejch novinách a kontrolujou, co si tam kdo napíše, mají v redakci svého člověka, který jim řekl, že je mladej neúplatnější než policajti, prokurátoři a soudci v jedné každé zemi, kterou navštívili, zastrašit se nedá a když picnou tohohle, tak s ostatníma už to bude snadný.

Takovej novinářskej Cattani. Určitě musel dostat mraky výhrůžek a varování, jako u nás Kmenta, Klíma, John a spol.

Trvalý odkaz

"Vražda slovenského novináře Jána Kuciaka. Jaký dojem z celé věci máte? Děsí vás jeho zjištění, podle kterého na Slovensku i v Česku působí kalábrijská mafie? A co říkáte jako novinářka na výtky, že žertováním o zabíjení novinářů prezident Miloš Zeman taková neštěstí přivolává? Mimochodem, ve společném prohlášení čeští novináři napsali: „Útoky na novináře a jejich slovní napadání kvůli jejich práci jsou útoky proti svobodě slova.“ Lze s touto větou souhlasit? Advokát a mediální expert Aleš Rozehnal oproti tomu tvrdí, že čeští novináři nejsou zvyklí přijímat kritiku své práce a debatovat o ní."

- "Upřímně, už roky slovenskou scénu nesleduji nijak detailně a nečtu ani tamní noviny, takže než Jána Kuciaka zavraždili, jeho jméno jsem ani neznala. Ale z reakce médií českých jsem získala dojem, že jsem tady snad jediná – to okamžité pořádání různých shromáždění mě opravdu překvapilo.

A taky mě překvapilo, jak byl do jeho vraždy okamžitě „namočen“ Miloš Zeman, i když mi ta souvislost mezi jeho averzí k novinářům a vrahem či vrahy na Slovensku fakt uniká.
Na druhou stranu platí, že Zeman musí „dostat“ kdykoli a jakkoli, takže i „dostal“.

Kdyby Kuciaka nechali žít a žádnému novináři u nás nebo na Slovensku se nikdy nic nestalo, určitě by se po čase našel někdo, kdo by si odplivl, že autorita českého prezidenta je tak nízká, že jeho sarkastickým výzvám k zabíjení novinářů nenaslouchají ani profesionální vrazi…

Mimochodem, ta věta, kterou citujete, tedy že slovní napadání novinářů kvůli jejich práci jsou útoky proti svobodě slova, je svým způsobem šílená. Jen proto, že někdo v něčím žoldu – u nás už většina médií „jede“ v zájmu svých oligarchických vlastníků a různých nestátních sponzorů – umí dohromady sesmolit tři odstavce a má za to mít imunitu před kritikou, je neuvěřitelné…

Novináři jako übermenschen. Koho by to kdy napadlo?"

Trvalý odkaz

Kdyby tady vyšetřovali lidi z našich představ o profesionálech, tak si už pan Mrázek jde pro předpokládaného vraha, protože jej poznal podle určitých indicií. Jasně , že by to nebyl žárlivý milenec, blbost. To by přítelkyně novináře neseděla za stolem u počítače a taky by Kuciak nešel zkontrolovat dobíječku, jak sdělila policie. Tak pro koho by šel pan Mrázek na US ambasádu?

Trvalý odkaz

Ano, novinářské embryo, ale co je příznačné pro takové novinářské embryo? Touha po růstu, prostě se na něčem "udělat". Tím i získat postavení, uznání, plat... (ne nutně v tomto pořadí). Veškerá ostražitost zkušených bardů chybí, mládenec do tématu vstoupí neohroženě, ba naivně, což se v určitých krajních případech může stát zásadně nekompatibilní s náturou objektu novinářova zájmu. A může to pak brát i takto extrémní konce.
Tak či onak, počkejme, co vymyslí policie, veškeré akce, omluvy, pomluvy, demonstrace atp. jsou nesmyslně předčasné.

"Tak či onak, počkejme, co vymyslí policie, veškeré akce, omluvy, pomluvy, demonstrace atp. jsou nesmyslně předčasné."

To neříkejte nám, to musíte směrovat jiným a mám pocit, že Vás neposlechnou. Je jim totiž úplně šumafuk, jak to doopravdy bylo. Oni potřebuji vykonat to, co jim okamžik nabízí a PAK už nebude nikoho zajímat, jak to vůbec bylo. Stejně jako s MH 17, stejně jako s Majdanem, atd, atd.

In reply to by Admirál (neověřeno)

Trvalý odkaz

...že lidé takto postupující se holedbají nějakým vzděláním a inteligenční nadřazeností, třeba jejich primitivní chování má označení stará, zažitá a z principu dávno odmítnutá. Říkáme jim lynč či hon na čarodějnice.

In reply to by Admirál (neověřeno)

Trvalý odkaz

za půl roku budeme mít úplně jiný starosti. Ať to skončí tak nebo onak bude nám jedno, kdo je doopravdy zabil, protože hra už bude dohrána.

Co bylo komu v Iráku platný, že do půl roku každej věděl že lhal Powels i ta káča o miminkách vyhozenejch z inkubátorů, když měl mezitím rozstřílenej barák, mrtvou půlku příbuzenstva a ženy v rodině rodily zrůdy díky ochuzenýmu uranu.

Komu záleželo na tom, že Al Gore měl ve skutečnosti vyhrát volby, když už byl Bush pevně u moci nebo že Marie-Antoinetta to s těma koláčema myslela jinak, když už byla její hlava stejně usekutá.

Trvalý odkaz

a poznatky, kdo na koho proč střílel, by měl být vykřičník, kterého by si měli všimnout zvláště různí zištní neziskovkáři. Měli by si uvědomit, jakou že mají skutečnou cenu pro své chlebodárce. A mohla by k tomu přispět i když neobjasněná vražda dvou mladých lidí na Slovensku.

Věřím k tomu že jich spousta už má zamotanou hlavu.

In reply to by Admirál (neověřeno)

Trvalý odkaz

a novinářům připomenout, jak nám radili, že si máme zvykat na atentáty, tak ať si zvykaj oni na popravy novinářů.

Trvalý odkaz

Car port, 26, is one <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> with the largest child, dell - garage in 2002, the dad announced over 04 years of career, finally handed over 40. 2% on threes statement card. From a really young age, Stephen across the shooting learned how to shoot for the feet of the grasp, when dad refused to consider him to the hornets training, Stephen will be pursed lips, not because can't visit those big-name players, the old you might be, but because he also wish to be with my dad, to practice his shot.

At the age of 9, garage is of his or her own <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> amateur league teams regarding players, only if the coach should outside shot collapse at the opponent's zone will always be sent. Recalled the yourself, garage proudly said: "when My spouse and i was a defense gurus, all start from at this time there. "

To go time for <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> the original text, when the garage near the ball in midfield, people tend to overlook the most important thing: pool ball skills. Sonya, thanks for you to his mother, then the 5 feet tall 3, cordial and some stubborn woman again while doing so, she was in high school graduation played point guard, looking at the volleyball after in the campus of Virginia technology, and meet the shed there's father. "If I dribble on the coast, I have to decide on to shoot or pass, it's my limit. "Dell claimed, "people started for Stephen impression is all he can beautiful posture hit pictures, but before becoming a new striker, he already was a better control player, people usually ignore it. After his or her dribble shot, is I the most beautiful moments. Thanks to his mother. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design shoes</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a>

Trvalý odkaz

A pair of steals in his Collection, [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] in the first quarter, and the two steals to garage an overall total of 106 times inside playoffs career steals, that transcends the rick Barry, became the steals in the history of the warriors team in the playoffs.

Garage into seven three-pointers inside the game, this also let their playoff three-pointers hit number around 261, match the Robert horry, 9th three points in playoff background list. Distance comes eighth Chauncey billups, he also only six three details.

37 points in merely three games, came [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] one's, and this is his this year, including playoffs) 8th score 35 + game with three alone, more than 7 times of Russell westbrook, top of the league.

So many record the 1st world war, there is no doubt that the game can be reportedly the garage in this series played the most beneficial game. The first a few games, garage is averaging twenty-seven. 3 points and several. 7 rebounds, 6 facilitates, shooting 40. 3% in addition to 35. 3% from about three, compared with the normal season shooting stage, some degree of decline, nevertheless the game, garage completely insane. The blazers in numerous players to hound him or her, but no one could disturb his rhythm. Storage, as it were, in the game again to uncover "day day" feeling.

11 three-point series out hand, hit [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] several goals, including vast miles of three points. Wearing warriors baseball hat sitting from the stands to watch the particular old garage, it also appears to own son's playing god are some incredible performance. The lens to the old garage, he could not help but shook his / her head.

Of course, whatever other people think, garage three points with regards to own performance with complete confidence. In the 3 rd quarter the warriors along with 88-58 big lead the actual blazers, garage outside the actual three-point line again, the ball away from the one hand, he / she turned back field, the ball firmly into your basket, the whole uproar. Can put the three points in this state, the other gathering can say what?

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno shoes[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry basketball shoes[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design shoes[/url] [url=http://www.kd11.org]nike kd 11[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax shoes[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron shoes[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt runner[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron Shoes[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url]

Trvalý odkaz

Like a core point guard, garage along with three split the difference is that he is the team recruit and organizer. In other words, he can't resemble novak on the perimeter around awaiting [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] someone else to give him the ball. We take novak to a comparison, everything also - reference counted for all of us each a 3-pointer aids objects, and to time period, after statistics, novak found this year hit 3-pointers, 149, 146 is really a teammate's pass and attack; Three-point shots hit the second more this season Ryan - Anderson is not any exception, he hit [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] throughout 213, has 206 will depend on your friend's passing.

The garage He each of the 3-pointer this season, you'll find 105 of 3 isn't sending (272), quite simply, is to create prospects, nasty sto vote. This trick in the team's star, such while flow of harden, vladimir radmanovic, kobe Bryant, Paul, but often because a person errs, physical strength ingestion, to the number of times few, and the hit ratio just isn't high. But obviously is usually an exception in the Treasury, his three-point shot 105 times is not assists quantity highest throughout alliance,[url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] even better in comparison with lebron James thrown directly into more all 3-pointers, and also the shooting is in a league all five these kinds of not assists free-throw shooting players on the fifth (41. 8%), both quality and quantity. Taken together, the three points in order to thrown into space is not an easy thing, have to have the forty percent three-point shots have to create his own photographs, this how tired! One of the most precious is, no matter when and where, and steps to make moves, garage has a top percentage. It is no wonder the manager of the players when Bob myers just lately told the Associated Media said: "as long as it's garage, to find the ball is reasonable. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry basketball shoes[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]nike kobe shoes[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]nike kyrie shoes[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost shoes[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]adidas ultra boost[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.pgshoes.com]paul george shoes[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram fivefingers[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno shoes[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7 Football Boots[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]soldier 11[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt runner[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url]

Trvalý odkaz

Garage beneath the [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] second dribbling is toward the turn on the left side with the body without any slowdown, his or her footsteps choiceness and quick, soon arrived at the position you would like to go. Unlike most pitcher like the biggest market of gravity down, then struggled to jump to accomplish, the garage action far more concise. Don't waste any time and energy, just jump off the bottom, slightly triggered his shooting action instantly. "He is not only probably the most pure great scorer, he even gave shot two words to produce the definition, the entire shooting art played a revolutionary role. "The bobcats scalp scout work Adam -- Mr Libby said Treasury.

Table frames in 6 a few minutes and 31 seconds, garage from his torso slightly next point position held up the ball, the index finger along with middle finger instinct to locate gaps in the silicone ball center. His hand gently lifted back, left his palm the golf ball, but still control involving his fingers. His right arm into each of the joints is close to 90 degree Angle, from the shoulder to the elbow, from the elbow towards the wrist, from wrist to talk about, as if a eating place waiter in carrying a new tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound in the front, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] need to speed up their action inside Treasury, since the childhood to lay a compelling foundation for complete to garage in different state, the right arm and shooting will keep perfect posture and durability. And in addition to perfect hand movements, garage includes a precise shot needed another factor: enough deep muscle mass memory. Shooting touch seriously isn't a proper adjective, any player, able to throw a fantastic shooting there is however one secret to all - month after month, year after year exercise, until a set regarding complex dynamic chain implanted into muscle tissue. Garage never resist for instance monks meditate boring exercise, it also helped while he graduated from high school, eventually grow into a different leading little-known Davidson school NCAA elite last ten.

"Game changing, there is no time to [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] you think about your own shooting activity is correct, " curry stated, "you can only count on their daily at the courses ground building muscle ram, hit and believe that individuals can. We're so a great deal of practice in training, so as to the game, you can rely on instinct to react. But if it is not in the correct way, the game will experience very strange. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.pgshoes.com]pg shoes[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11 shoes[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.curryshoes.us]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron shoes[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt runner[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers velvet[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]nike kyrie shoes[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]Nike lebron soldier 11[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Nike Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie shoes 3[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.airforce-1.us]nike air force 1[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url]

Trvalý odkaz

Throw three points is not the whole garage day-to-day work, and don't forget, Stephen curry is the actual team in assists and also steals, he averaged 6. 7 assists inside regular season, 14 from the league and the playoffs [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] is averaging 9. 3 assists for the reason that league the first! Let's imagine images, 40 minutes per game from the Treasury, attack launched a large number of times, there are always some ball he wasn't within the outside, but the golf ball inside, attracted a double... What will happen next? There was a man they can tell you the response, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] he called clay -- Thompson, from the older state warriors, he made shock as to 211 3-pointers, finished third inside the league, and that 211 3-pointers, 68 comes from the assists of Stephen curry.

12-13 time to contrast the car port and ray Allen in '05 -' 06 -- Allen into 269 3-pointers, and he could be the Seattle supersonics. That year, Allen's 269 regarding 653 three-point shots, picture 41. 2%, as Stephen -- 272 of 600 images in his Arsenal, often 45. 3%; That calendar year, Alan ball attack create 3 ratio is less than a quarter, compared using 38. 6% in data source; That year, Allen's assists the amount 3. 7, less compared to the Treasury for three helps. So the outline, the image associated with an alternative 3-pointers hand lower the garage outline: he not only completed the sharpshooter track record, his teammates for his / her creation of free-throw possibilities into; He will also look for opportunities at the same time, through the ball breakthrough, stopped for no aids 3-pointer of shots. In addition, he also can go assists, "create" another pitcher - clay - Thompson! Not merely can catch vote, will also urgent stopped, can build more opportunities to people, this star, unique! Now i'm [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] afraid, just use "striker" two words happen to be unable to define Stephen curry, should also be in with a "great" rhetoric.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron shoes[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers suede[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax shoes[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron shoes[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]james harden vol 2[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4 shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd runner[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving basketball shoes[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.lebron-14.us]nike lebron 14[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url]

Trvalý odkaz

Garage under the [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] second dribbling is toward the start up the left side with the body without any slowdown, his / her footsteps choiceness and rapid, soon arrived at the position you need to go. Unlike most pitcher like the midst of gravity down, then struggled to jump to finish, the garage action far more concise. Don't waste any wedding ceremony, just jump off the ground, slightly triggered his capturing action instantly. "He is not only one of the most pure great scorer, he even gave shot two words to create the definition, the entire shooting art played a revolutionary role. "The bobcats mind scout work Adam - Mr Libby said Treasury.

Counter-top frames in 6 minutes and 31 seconds, garage from his upper body slightly next point position organized the ball, the index finger along with middle finger instinct to discover gaps in the rubber ball center. His wrist gently lifted back, quit his palm the ball, but still control in between his fingers. His right arm into all the joints is close to 90 degree Angle, through the shoulder to the shoulder, from the elbow on the wrist, from wrist to reference, as if a cafe waiter in carrying a new tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound in-front, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] need to speed up their action within the Treasury, since the childhood to lay a great foundation for complete to garage in different state, the right arm and shooting are able to keep perfect posture and power. And in addition to perfect hand movements, garage includes a precise shot needed yet another factor: enough deep muscle tissue memory. Shooting touch is not a proper adjective, any player, able to throw a superb shooting there is although one secret to all - 7 days a week, year after year exercise, until a set involving complex dynamic chain implanted into your muscle mass. Garage never resist like monks meditate boring train, it also helped as soon as he graduated from high school, eventually grow into another leading little-known Davidson college NCAA elite last seven.

"Game changing, there is no time to [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] you see your own shooting steps is correct, " curry claimed, "you can only count on their daily at working out ground building muscle storage, hit and believe that we can. We're so plenty of practice in training, so that you can the game, you can count on instinct to react. But if it is not correctly, the game will experience very strange. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost shoes[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]adidas ultra boost[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie shoes 3[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein[/url] [url=http://www.air-jordan-shoes.us.com]air jordan shoes[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]porsche design shoes[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url] [url=http://www.curryshoes.us]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax shoes[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Soccer Cleats[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron shoes[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving basketball shoes[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11 shoes[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url]

Trvalý odkaz

From a brought the first [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] basketball, a garage at the match: each other outlined a perfect diamond the front, teammate Steve Blake flew to follow up, left the clippers safeguard darren collison (microblogging) the space between two steps behind their closely, Danny granger may be the only defender in tow. This is the garage superior court intuition and understanding that embodies: his shot choice. He seems to realize the defensive player of the ideas, can predict their next move, then strike in advance. "When other people are doing gesture, garage in judgment, and the video game, this is Stephen is the foremost place, in this respect the league may be first rate. Find field space, know in which the defense space will happen, it is the key on the art of his photos. Because no matter exactly how good your shots, more exquisite technology, no room is useless. "ESPN's Brian thorpe, once wrote with his article.

Garage meticulously [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] observing the defense, he have reason to be thus cautious. Before this, the warriors have missed 12 goals in 13 shots during the past, is now 33 to 37 behind the clippers, disturbed through the right leg muscle pressure of garage after only 1 of 4. For car port himself, this ball is vital: before a season, he hit accurate documentation in NBA history together with 272 grains of several points, if again proven three points today, his three points shock as to hit number will go beyond 200 mark. So that library will become the sixth in a row has at the least two season hit 250 grains of three people, at the same occasion, still can have about three points to continuous hit game streak still 54 games - it's going to be the warriors team historical past record.

"I like everything [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] in connection with the shooting, " garage once said within the interview, "but with the best especially in perfect palm posture. When your person is in good rhythm, from standing in the feet in the grass, his hands to complete a go, all series of joint actions are going to be calm and smooth, such as waves. It's a wonderful feeling. ".

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]nike kobe shoes[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Football Cleats[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7 Cleats[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron james shoes[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving basketball shoes[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url]

Trvalý odkaz

Finals final season, Arsenal's performance [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] is not very ideal, although the information well, but the efficiency just isn't high, and his back again pass error, defensive irvine was manufactured key 3 points have grown a "black spots" moment, apparently, in hope that within this to prove himself.

Absolutely no, after the opening, the three points within the database and didn't attack two shots, on this contrary, the knight about three points would hit several over there. Garage or consentrate on defense, he para as well as lebron, Irwin, JR., has become people already, also possess successful prevention.

In moving past, did well in the actual Treasury, the ball to some teammate are fed effectively, but Mr Chu in lots of opportunity attack. 04 seconds left in the first quarter, garage dribble for the frontcourt, rhythm, but he or she is confident the take a number of steps away from the three-point line and it's really necessary to make [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] movements, the ball! This is additionally the warriors in the primary 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances within the right side of the camp again in a 3 items!

It is worth mentioning that this opening, the garage correct arm was wearing some sort of black gear, it is usually because his right elbow from the game before the old injury incorporates a relapse, however, with the experience, he has to pull off protective devices. Gear, it seems like, has affected the cope with, before he took off when i feel much better.

Inside against lebron James, the defense is performing very well in his Arsenal, but after he was lebron was an adolescent knocked out, the referee provides [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] blown the garage blocking foul, garage on the bottom is various, make action towards the referee said lebron knee.

In breakthrough, garage is additionally a difficult moves, lots of people all the method up his defense, as well as lebron, but Treasury first in all kinds of dazzling dribble move Thompson, right after air and rival impact cases, the hard to score.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron james shoes[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.curryshoes.us]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax shoes[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]nike kyrie 4[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie shoes 3[/url] [url=http://www.adidaszxflux.us.com]adidas zx flux[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]Nike lebron soldier 11[/url] [url=http://www.pgshoes.com]pg shoes[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.kyrie3.us]kyrie 3[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]ultra boost shoes[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Nike Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.lebron-14.us]nike lebron 14[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie shoes[/url]

Trvalý odkaz

Knight's tactic clearly, today is for you to cling to garage, will not give him any probability, and Kevin durant is always one-to-one with defense. But garage or under heavy defensive look for opportunities, such as experience [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] low, he mobilized, use the other fear his outside ability garage easily scored two points.

The last 80 seconds inside the first half, durant skipped shots from outside, the particular basket three players are knights, including Thompson, lebron, as a result, the Treasury rushed to the basket from the very long position, unexpectedly the offensive rebounds from the knight encirclement! Then he or she points ball durant, whom finished scores!

And the other half, knight to defensive strategy appears to be shaken, they don't have an excessive amount double again, help, oddly enough, JR in 1 with 1 against Arsenal, and directly put the garage was pushed to the ground.

Sure enough, the knight defensive shaken [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] soon after scoring started rising with his Arsenal, outside their 3-pointer by continuous, in those days he was given the opportunity to just like Kevin durant got chance within the first half. After three points within the database is still struck, he this section one bomb beneath 14 points.

Today will be June 1, the time [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] may be the international children's day, it seems in the "primary school" is amongst the holiday today.

Small garage finish I rested most of the holiday to battle, he or she is still the contribution on the brilliant stroke, but additionally pass a 3-pointer by means of Kevin durant. The very last 3 minutes, garage off prior to schedule, because the game had no suspense.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche shoes[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Football Cleats[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4 shoes[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.birkenstock-sandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]Nike Pegasus 35[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.curryshoes.us]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie shoes 3[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.pgshoes.com]paul george shoes[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]soldier 11[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]ultra boost[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Nike Lebron James Shoes[/url] [url=http://www.jordanretro.us.com]jordan retro[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.lebron-14.us]nike lebron 14[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.airforce-1.us]nike air force 1[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7 Football Boots[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock sandals[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] [url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.airjordan32.us]jordan 32[/url] [url=http://www.adidasdeerupt.us]adidas deerupt runner[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url]

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.