Zabíjím

Autor
Štítky

Dnes zabíjím. 

Prase má 250 kilo, mám doma sedm hostů a až do pondělka mě místo kvality demokracie zajímá kvalita podkožního a plstního tuku. Místo vyzrálosti naší společnosti mě bude zajímat vyzrálost masa a místo rakoviny společnosti budu s napětím zjišťovat, zda nebude mít vepřík nějaký nádor na vnitřnostech. 

I kdyby měl být zítra konec světa, tak dneska vyškvařím sádlo a rozbourám maso na prvočinitele. 

Jen letos nevím, kterým jménem politika prase pojmenovat. Už jsem měl pěknou svini Kalouska, bojácného Hudečka, nedomrlého Nečase, přidrzlou Němcovou a jednou (to měl vepřík skoro tři metráky) jsem měl měl Vlastimila Tlustého... jen podle jména. Sobotka mi chcípnul - furt se do něj někdo navážel a Chovanec mi nějak podezřele hubne, ale sílí. 

Tož se můžete vyjádřit. Ať vám v pondělí poreferuji, jak jsme s politikem dopadli. 

Váš Vidlák

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Adolfek, Dolfi, Dolfa, Áda, Adík.
Anebo Klema, Klement, Mentík..., to taky není špatné.
A co Vladimír Iljič? Dlouhé, co? Tak zkusme Kobu, to je krátké, úderné, výstižné.
Kaneček - pardon - bývalý kaneček by mohl být Charles. anebo Princ, Princ Waleskej...
Anebo Nero. Měl jsem kdysi pejska jménem Nero. Á tak to ne, to by nešlo.
A prasnička by byla Madlénka, Magda, Magduška, Ólbrajtka, Brajtka, Magdice, když se nechce uhnout při kydání nebo robíjí chlívek.
Anebo Aurora. To by se mi líbilo, prase Aurora.
A nějaký zlomyslný hajzl by se mohl jmenovat Mengele, mengi, Mengáč. Anebo Véna. Venouš, Havlík, Havlíček, Veškrna. Anebo Klaus.
Ne, Klaus ne, to by se na mě mohl nasrat Klaus Meine a to bych nechtěl, na to zpívá moc hezky.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

na dědinách ještě chovali králíci.
A borec poslal na souseda poliše za nevhodné nápisy na králíkárně. I přijeli soudruzi orgání a sbalili jej, aby podal vysvětlení.
- Dědo, proč máte na dvířkách králíkárny tabulku se zkratkou KSS?
- To znamená Kotná samice sivá, tu vám nedám, ta mívá nejvíc mláďat v jednom vrhu. Už měla i dvanáct mladých, rozhořčuje se děda.
-A co ta zkratka na druhých dvířkách? To KSČ myslím.
- To je přece Kotná Samice Černá, tu taky nedám, ta se nejlíp stará o mladé.
- A jak nám vysvětlíte zkratku PZKO? (Polski zwiazek kulturalno - oswiatowy).
- No to je přece úplně jasné, Pozor, Zajíc, Kurevník Ohromný!

Zatím bez slepic

Tak to opisoval od Alberto Vojtěch Friče, ten tak měl popsanou celou zahradu v Troji - a dvojjazyčně - českoněmecky - v době protentokrátu. Čest jeho památce.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Škoda, že nebudeš podřezávat hyeny, aktuálně by se nabízela jedna zrzavá s tlamou od krve.

No ale jestli to Tvé prase má hodně štětin, tak bych ho navrhovala podřezat se jménem Jaromír Štětina (takové nomen omen).

Ten bolševický estébák Štětina vymyslel, že svolá na půdě europarlamentu schůzi, na které se bude probírat Babiš - no není to pánský pohlavní orgán (hovorově)?

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Bruselu-dojde-na-Babise…

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

:-):-):-)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zásadně nedoporučuji přidělovat jména s negativní informací. Tuto si maso podrží a tak se jako pokrm znehodnotí. Ne nadarmo bylo a ještě leckde je zvykem, že hospodář před jídlem za krmi poděkuje, místo aby pronesl třeba ...zweimal merde und dreimal Scheisse!

Zatím bez slepic

A je to i neslušné vůči tomu stvoření, jež hodláme sníst. To si prostě nezaslouží.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zabíjení (prasat) je jistě bohulibá činnost, která se ekluje jen veganům. Najít si správnou činnost na státní svátek je důležité. Coby měšťan, prasečí chlívek postrádající, nebudu dnes trápit prasata, ale sebe, neb se vypravím do posilovny se svým dospělým vnukem a poté do sauny. S Vidlákem mě dnes spojuje ta skutečnost, že bez ohledu na politický vývoj doma i v zahraničí, hodlám pak obědvat klasické vepřo-knedlo-zelo + žejdlík prazdroje. To proto, abych po tom cvičením snad nezhubnul.
Pak si možná, pokud neusnu, navolím na počítači kameru na našem centrálním náměstí, abych se podíval jak se protestuje. Proti čemu a pro co mi začíná být tak nějak fuk.

Zatím bez slepic

pozdrav do Plzně. Bylo tam hezky, dokonce jsem tam chtěl zůstat. A ani v tom nebyla holka. prostě se mi tam jen moc líbilo.
Nejvíc mě dostala taková stará paní, byla v putyce "U lva" nebo jak se to jmenovalo. Každopádně na omlácené omítce byly vidět zbytky namalovaného lva. A bylo to v místech, kde se pak stavěla čtyřproudovka poblíž místa, kde se dnes kříží s výpadovkou na Lochotín. Šli jsme k ní prochlastat právě obdržený žold a na naši otázku, jestli si k pivu můžem dát i něco k jídlu, nám odpověděla, že chleba už není... :-)))
Kdeže ty loňské sněhy jsou...

Pak jsem tam byl ještě jednou. Přespával jsem na cestě z Říše domů. V půl jedné mě vzbudila bušením na dveře štětka, o hodinu později - asi až měla vyděláno - nově vzniklá městská policie, prý že podle městské vyhlášky tam nesmíme parkovat. bylo nás tam tenkrát asi tak pět. Někteří kluci odjeli, já jsem je poslal do prdele, že mě městská vyhláška nezajímá a pokud oni nemají na dopravní značky, já jim na ně nepřispěju. Chytli jsme se tam dobře. Konečné resumé, že přijedou se státními. Odjeli - "a víc se nevrátili", jak zpívávala moje babi v jedné baladě o havířích.
A moje už tak velmi mizerná "láska" k sametu dostala další pořádnou trhlinu.

Zatím bez slepic

Když jsem se probral z té nirvány, tak jsem mrknul přes kameru na naše centrální náměstí, co ho mám za rohem. Chcíp tam pes, tady se fakt nedemonstruje pro nic ani proti ničemu. Možná už se peče cukroví na Vánoce......

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hurá do ulic !!!
Je přece 17. listopad !
Musíme svrhnout svobodně zvoleného premiéra. A hned po něm svobodně zvoleného prezidenta !

Práce nad hlavu !

Zatím bez slepic

Pane Puck.
Práce kvapná,málo platná.
Sami demokrati to nezvládnou,tak burcují pomocníci po celé republice.

Zatím bez slepic

Pucku,
já už si svoje nademonstroval v 1989. Dnes jsou na řadě jiní, mladí, chytří, úspěšní, více vydělávající VŠ, kteří volí ty správné strany a mají proevropské a prodemokratické názory. Posametový vývoj ve mně vytvořil zcela cynický přístup k demonstracím. Posedím a uvidím, které nové svině vynesou demonstrace ke korytům.
Klausova amnestie ve mně zabila lásku k Ústavě, Kalousek k Poslanecké sněmovně, Senát ji nikdy neměl, justice ji ztratila poté, kdy jsem měl možnost detailně nahlédnout do průběhu řízení několika soudních případů. Respekt k volnému trhu zabil Klausův předstih ekonomů před právníky a "Neznám špinavé peníze!", což opravdu řekl, jen za léta působení Klause v politice bylo vymazáno z archivů (obdobně jako nacistická minulost otce Theresy Schwarzenbergové a nacistická minulost otce Tomase Pritzhorna (milenec Theresy, se kterou má syna, kterého K.S. považoval za své třetí dítě) před prezidentskou volbou Schwarzenberg - Zeman). Informace o muslimech jsem měl dávno před imigrační invazí, stačilo mezi nimi pobýt. V JAR měli kdysi vtip, jaký je rozdíl mezi turistou a rasistou. Týden pobytu. Dnes se nesmějí, jde jim o životy. Když vidím výsledky 850 000 exekuovaných osob, začínám si myslet, že poprvé možná podruhé si dlužník za svoji situaci mohl sám, ale potřetí až poněkolikáté už za ni může celý systém soudních exekucí a s věřitelem, který dal úvěr předlužené osobě, nemám slitování. Bylo to jeho riziko jako věřitele.
Novodobých svazáků už mám taky plné zuby, jejich metody a přístup k odlišným názorům se od těch v 50. letech moc neliší. Za všechny stačí říct Jakub Janda. Jeho osoba mě svými plamennými výzvami neosloví, není důvěryhodný.
Není nad osobní zkušenost s jinými kulturami a demokracií, aby se člověk zase zavřel někde doma nebo na chatě, a vážil si té české malosti tak proklínané pražskou kavárnou. A nějaký dějinný vývoj? Ať se odehraje beze mě.

Zatím bez slepic

Nekazte domácímu chuť.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Neda mi pani od Vidlaka si povzdychnut, ako nam degraduju sviatky.
Onehda to bol vitazny februar, vitzstvo ludovodemokratickeho zriadenia, pravda a laska medzi sedliakom a kovacom.
O par rokov neskor z toho vznikli len ftipky a kazdy bol rad za den volna a na telku sa tyzden pred a v dany den nedalo kukat. :D
Cil sme si to zopakli, len mame vitazstvo pravdy lasky a demogracie :D LGBT vpred :D
Opat sa okolo toho robia ftipky a aj ked je sobota, v iny rok to bude den volna a na telku sa neda kukat vobec :D
Kurva dialekticky materializmus v praxi :D nikam sme sa neposunuli, len sme ten bordel inak nazvali, joj :D

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Protože nežiji v Praze, ale v pohraničí , jsem podle všeho nedovzdělaný, málo osvícený a nekultivivaný. I to už jsem slyšel, protože jsem volil jinak, než se volilo v Praze.
Taky už bezmála třicet let slyším, „že pravda a láska zvítězí“ , ale nikdo neřekl KDY. A já jako nekultivovaný pologramota ani nedovedu odhadnout, kdy to bude.
A tak se dívám z okna dívám se jestli už někdo s tou láskou a pravdou nejde.
A taky si říkám, že je dobře, že ještě že v naší kotlině nevítězí pravda s láskou stejně, jako v Bělehradu, v Iráku, v Libyi v Jemenu. To radši budu žít ve lži a nenávisti.
A taky v závisti , protože takové čerstvé škvarky z „halal“ prasátka jsem už dlouho neměl.

Zatím bez slepic

In reply to by Setapouch (neověřeno)

Trvalý odkaz

Setapouch.
Nebude to Setuza?
Jinak mám rád zabiječku a když Vidlák uvádí prase 250 kg,tak to bude i škvarků hodně.
Nejraději mám,když se vyndalo uvařené maso na vál s křenem,trochu osolit,paráda.
Pak se to roztřídí něco do tlačenky,něco do jitrnic,nebo prejt.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vrchol demokracie 17. listopadu se projevil tím, že pár lidí vyhodilo kytky položené Babišem a Okamurou do koše. Policie prý po pachatelích pátrá. Snad policie pátrá opravdově, protože mně to zabralo asi 1 minutu najít, že kytky vyhodil Otakar van Gemund ze skupiny Kaputin a obtloustlá blondýna. která přišla s ním. Ty protesty tzv. demokratické opozice jsou směšnější a směšnější, vybíjet si frustrace z výsledku voleb na kytkách. To dno chování nám nějak posouvají dolů právě ti, kdo se zaklínají noblesou, demokracií a dobrými mravy.

Zatím bez slepic

Nezapomenout, že v této skupině účinkoval i neúspěšný kandidát na prezidenta, nyní senátor, "demokrat" Hilšer

Zatím bez slepic

In reply to by insegnante (neověřeno)

Trvalý odkaz

No ono se v Praze "zastavuje" PUTINa, není nad aktivisty a majdanisty.
Prezident Putin by se taky mohl smát, jenomže když je debilů moc, tak je toho příliš pro každého rozumného.

Aktivista, je pro mne něco jako soft terorista, který fouká do jisker, aby ostatní zblblí zahořeli a zapálili i svůj dům.
A láska se šíří i nenávistí, to dá rozum SETAPOUCHu ze Saturnina. (pokus o žert, ale jak nad tím přemýšlím ono to tak v dnešní době bláznů je)
Z minulosti pár let zpět, a furt dokola:
http://forum24.cz/skupina-kaputin-zeman-zneuzil-17-listopad-k-sireni-ne…

Zatím bez slepic

In reply to by insegnante (neověřeno)

Trvalý odkaz

O senátoru Hilšerovi ještě uslyšíme, až nás budou brnět uši. Pražská kavárna a novináři jej budou brzy prosazovat na prezidenta republiky a vynášet do nebes.

Zatím bez slepic

V Praze právě kvete demokracie. Tam nemají kytky od politik, které Otakar van Gemund ze skupiny Kaputin a blondýna nevolili, co dělat. Na Radiožurnálu to probírají každou čtvrt hodinu.

Zatím bez slepic

Inu, demokraté každým coulem! Pietu si přeci nenechají kazit osobami, které nevolili! Přáním většiny se neřídí, protože jsou přeci mravně povzneseni nad všechny ty ubohé venkovany, z jejichž daní žijí. Pravda, berou si peníze od těch zaostalých osob jistě s odporem a sebezapřením, ale nakonec se nechají přemluvit, že jde o spravedlivou odměnu za šíření univerzálního Dobra.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Docela zajímavá slova vyletěla Veselovskému v čase cca:15:14:
https://video.aktualne.cz/dvtv/novinari-by-meli-byt-potrestani-je-to-ka…

Ve snaze dojít k tomu, že "úklid" Andyho na Krym byl motivován snahou mařit vyšetřování (nikoliv uklidit jej před novináři) říká: "Protože by byl ve Švýcarsku, kde tuším od března leží žádost o součinnost s místními orgány činných v trestním řízení...a není to úplně snadné."

Takže tolik asi k té nečinnosti naší policie...

Zatím bez slepic

Anonym jsem já

Zatím bez slepic

o tom může pochybovat jen idiot.
Největší nepřítel AB staršího je nyní bohužel AB sám. Protože už i poslední novinářský ucho ví a zná, že pod tlakem a stresem působí AB šíleně blbě, říká co by teda neměl ani omylem, a tím ztrácí i svoje příznivce.
Že novinářům, zejména když to není trestné na první dobrou, není nic svaté, také není tajemství.
Na celém příběhu mi ale vadí pořád a stále vyjádření lidí, kteří, dokonce ač lékaři, dávají diagnozy, aniž "pacienta" vyšetřili. A doktor, co by ho vyšetřil, či pacienta osobně či zprostředkovaně znal, má držet HUBU. (Je to můj osobní názor-nevnucuji)
Protože jinak jsem jako ONI. Vím, že s tím počítali, vím, že jsou to odporné metody všeho schopných, a vím, že nikomu ani na vteřinu nejde o AB mladšího, co má tu smůlu, že jeho otec je AB, a toho času premiér ČR, cílový objekt.
A tento syn, rodem i povahou zřejmě po chalupě, ještě nyní i díky vyjádření táty, nadělá nazpět otci hodně, hodně vrásek.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Být o kůži AB, udělám vše pro dosažení předčasných voleb, na to by "demokradi", dostali svoji medicínu, šla bych jim naproti. Pak budou i média mít jinou práci a na AB mladšího se zapomene.
A shazovat premiéra v demisi, nebude mít tu údernost.....a vypustit kapříkům rybník, a pustit jim trošku žilou zase v kampani by neškodilo. Nakonec by i AB viděl, jakou má nyní odporu voličů.
Ale on má jistě jinačí a chytřejší poradce, než nějakou MAJKU, tak se těším na to, co všichni předvedou.

Zatím bez slepic

In reply to by MAJKA (neověřeno)

Trvalý odkaz

Opakování je matka moudrosti, Větvička je taťka nestarnnosti (a nastranosti)
Tvrdy k sobě, brutálni k ostatnim!

Na některé věci je dobré se vyspat dvakrát a pak si je přečíst znova.
Včetně odkazů.

Zabíjačka je fajn věc, ale nemusíme zrovna amíkům sloužit jako ovar, ať už Andyho snášíme či nesnášíme.
Takže ještě jednou Větvička:

https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=687582

Dejte si Větvičku s křenem, než se pustíte do Andyho zabíjačky!

Zatím bez slepic

Pro A.H.
Jste tak nějak nad věci.
Jojo,když je to podlito slivovicí,tak to nemá chybu.
Jenže,napíši jinak,Vidlák chytil málo krve,aby to mělo úspěch,bude muset nachytat jinde.

Zatím bez slepic

Pro tento případ doporučuji sušenou krev 1kg - 5l krve. Vyzkoušeno při domácí výrobě jelit a krup...

Zatím bez slepic

A Andy "po zabíjačce", už nám bude k ničemu. V tom mám jasno.

Prostě než vládu slouhů typu Kalousek v převleku či dresu kterékoliv strany, je lépe pro „plebs“ , kam patřím i já , raději nechat „vládnout“ nějaký čas Babiše. Národu –dolním 10 mil.-, prostě objektivně škodí nyní méně.

A k demonstrantům bych dodala:
Když už někdo něco chce, měl by i řvát přesně.
Kdo neví ani co chce, „zabíjačku „ a ani výslužku nedostane, a nebo jinak, pro blbost dostanou možná přesně to, co vyřvávají.

Už Sobotka přece ukázal, že demisi podat jen předseda sám za sebe ani nemůže.

Já bych těm „dobrým lidem“, co demonstrují, řvou a požadují demisi AB (být AB vyhověla), a spojila bych hlasování o vyslovení nedůvěry vládě s hlasování současně rovnou i v jednom hlasování o rozpuštění sněmovny, pokud by to bylo technicky možné. Jenomže to možné není, kapři si rybník nevypustí.
Polopatě, kdo chce demisi vlády AB, hlasuje současně rovnou i pro předčasné volby. Já vím je to sci-fi, ale bylo by to pro mne třeba zajímavé.
http://www.tydeniky.cz/cz/menu/75/politika/clanek-21259-snemovna-dosud-…
Kdo by byl takový smělec. a řval pak, že nejsem demokrat.
Ať poslanci předvedou, zda se bojí víc voliče, či o křeslo a prachy.
Suverén volič by takto neprohrál, bude to jak je, či může znovu demokraticky,( řvounů včetně) rozdat karty, a do té doby vládne AB v té demisi, jak řve dav.

Řvou to, dostanou to….

Zatím bez slepic

MAJKA.
Předběhla jste mne,uvažuji o té variantě také,předčasné volby.
Jak už jsem psal jinde,ANO dostalo v Praze výprask a někdo si myslí,že by to mohlo zafungovat u předčasných parlamentních voleb,čemu osobně nevěřím.
Pak mne napadá,že určitě mají na Babiše něco v zásobě,aby ho během kampaně úplně odrovnali
Právě,už tím odstoupením,by jim nahrál do karet

Zatím bez slepic

Pražané volí většinou vždy jinak než zbytek republiky. A nikdy k prospěchu většiny.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Každý přece volí ve svůj vlastní prospěch, podle své úvahy a priorit. Od toho přece volby jsou. Proč by lidé měli volit "ve prospěch většiny"? To mi zní dost nelogicky. Volby jsou (skoro) vždycky o konfliktu zájmů různých sociálních/politických/ věkových atd. skupin (třeba i tříd, chcete-li).

Zatím bez slepic

Otázkou je, že by mohl nastat i jiný scénář - totiž že nové volby spláchnou Socany a Topku a kdo ví jak Komanči či KDU-ČSL. Jednoduše se může stát, že se pročistí parlament natolik, aby Andy sice zvítězil, ale ti, kdo nakonec sestaví vládu, budou poražení. Takové Paroubkovo vítězství by z toho být mohlo. Nebo Klausova třicetiprocentní prohra.
Jednoduše, roztříštěnost parlamentu sice Andymu svazuje ruce dnes, ale zároveň mu pomáhá.

Zatím bez slepic

Nu, protože předpokládám, že současní poslanci 3/5 většinou nebudou předčasné volby chtít ani omylem riskovat, nebála bych se toho. jen by se to takto jako vrcholný akt demokracie podalo.
Kdo neriskuje, málokdy vyhraje.
A politika je hra o to, kdo je větší pokrový hráč. A strach o křeslo a plat je mocný kouzelník, mocnější než strana ....A těch co se bojí, že příště na ně nevyjde je DOST.
Prostě demokraticky odhlasují, že ANI demise ani rozpuštění, protože nechtějí vypuštění....
Tady mne novinky fakt pobavili:
Zejména ten kousek "reportéři to zkusili znovu a "Přistoupil k nim vysoký muž v BRÝLÍCH".
Tak se to dělá ,.....fakt dost dobré AB, máte bod, chechtám se, to se povedlo.
Nosím také brýle, začneme se brýlatých bát?

https://www.novinky.cz/domaci/489444-slonkova-s-kubikem-byli-znovu-v-ze…

Zatím bez slepic

No, on zatím Babiš v té politice jede právě dost na jistotu. Ale nikdo neříká, že třeba... Až se to bude zdát výhodnější...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

A co by vyřešily?
Nic. Babiš by zase dostal nějakých 30% a jelo by se dál.
Jenže ostatní partaje jsou bez koruny a tak je nejprve třeba vyhlížet, jestli není na zápraží nějaký movitý donátor, nebo donátoři.
Ale ti jsou sakra opatrní v této situaci.
Takže předčasné volby nic nevyřeší.

Zatím bez slepic

Máte pravdu, že "Jenže ostatní partaje jsou bez koruny", prachy má jedině ANO. Ale stálo by také za úvahu, kde k nim Bureš přišel, když takové Čapí hnízdo je jen špičkou ledovce. Trochu definice kruhem, zdá se mi.

Zatím bez slepic

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

Co se týče peněz, snad zauvažovat, jak to vypadá vně kruhu.

Zatím bez slepic

Bohužel nemůžu Vidlákovi poradit (skvěle vybraný termín), protože mám problém z tak široké nabídky vybrat jen jedno jméno. I když teď mě napadlo jméno Herman, ten má prasečáky rád, dokonce půl miliardy za něj dal.
Pro toho, kdo se nudí, zde je zajímavé povídání, jaké máme skvělé zákony, policii, státní zástupce i politiky https://www.svobodny-vysilac.cz/2018-11-14-michal-a-petr-1-pilotni-dil-…
Motto pořadu zní Policie kryje zločince, kteří rozkrádají stát. Jde o vratky DPH za fiktivní činnost, když si malá skupina lidí založí firmy s bílými koňmi. Zde 60 firem, jedna firma získá na vratkách 20 milionů, 60x20=1200 milionů za rok z daních všech.

Zatím bez slepic

Pořad trvá dvě hodiny, souhrn je zhruba od 1:26, také zajímavé je povídání od 0:46, jak držel jeden člověk na statku své otroky. I takovou podobu má současná svoboda a demokracie.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vstoupit do duše toho tvora (jež prý se nám lidem tolik podobá) jeho personifikací je jistě riskantní.
Vidím nadpis zítřejšího Vidlákova článku: Zabil jsem Einsteina, pánové.
Škvarky chutnají?

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Člověk "venkovský" pracovitý vyjádří své "občanské postoje" nikoliv hulvátským vandalismem, ale účastí ve volbách. A ve svátek se věnuje překvapivě práci - s tím, že tentokrát je časová prodleva k výsledkům oné práce celkem krátká. Jméno by tentokrát mohlo být Víťa, Víťa ze stanu nebo Kušan.

Zatím bez slepic

Víťa Vávra. Za Smutnou holku s citrónovou šálou.
:-)
Tak zlé to snad tenkrát nebylo.

Mimochodem, jak si tak projíždím zprávy o humbuku v Práglu a poslouchám oblíbené Smiglo (to je polsky Vrtule),
https://www.youtube.com/watch?v=rhQIaxyPZjI
tak mne napadlo pojmenovávat Vidlákovy pašíky podle redaktorů šířících jedině správné myšlenky.
A první mne napadlo pojmenování podle soudružky Tvarůžkové - jak jinak, když je mi tak sympatická.
Pevně doufám, že Vidlák pojmenuje jednoho z kopytníků jménem
TVARGLA!!!
Vkusné, jadrné, úderné, zemité, zvučné, ostré, výstižné, slušné (skoro jako Slovensko), nikoho neurážející..., politicky korektní...
No já myslím, že jsem sebe i to jméno vychválil dost, ne?

Zatím bez slepic

A myslím, že až přijdou na řadu samičky, má tohle jméno velkou šanci.
Jinak humbuk v Práglu je třeba brát s velkou rezervou, resp. použít osvědčenou metodu buď bratra Kalouska (kolik promile voličů se zúčastnilo) nebo všem naprosto stejně měřícího analytického blogera, který by spočetl, kolik Pražáků se nezúčastnilo. Stav příjezdových komunikací u značné části pražských hypermarketů ostatně dnes vyjádřil víc než výmluvně, jak Pražáci i blízcí přespolní (ti si s Pražáky politicky příliš nezadají, např. Praha-východ zpravidla volí ještě uvědoměleji než Praha samotná, důsledek to absence sídlišť a přemnožených satelitních ghet) většinově pojali neutuchající boj za demokracii.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Dříve jste někde popsal, že první půjde na řadu sameček.
A že je fakt vykrmený a drží se fest koryta, a šmakuje mu.
Tak se mi jeví jako model ala Hamáček, či Poche, ale to je spíš pěkná sv...., tak nevím no.
Vy si jistě Vidláku poradíte, máte moji důvěru.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

pro inspirativní hledání jména zcela nevhodný. I když připouštím, že jistá podoba zde je. Koryto už má konečně taky...
Ale umíte si představit prase jménem Honza?
Poche by byl podle fotky taky vhodný kandidát, ale mít čuníka Míru..., ... no..., furt lepší, než Jenda, ale přeci jenom..., chybí tam trocha exkluzivity, zvláštnosti, výjimečnosti... To chce něco epesního, třeba takový Targus, že jo..., vlastně to jsem já, to taky ne, ještě by mi Vidlák fláknul jednu za uši...

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.