Nikdy, za žádnou cenu.

Autor
Štítky

Donald Trump se v Singapuru potkal s mladýmKimem a prý si náramně rozuměli. Podepsali společné prohlášení o jaderném odzbrojení (tedy přímo takhle ne, ale budou se o to prý snažit) kdy se KLDR vzdá jaderných zbraní a dostane od USA bezpečnostní záruky. KLDR likviduje svojí jadernou střelnici, jako vstřícné gesto a USA pozastavuje ve svém gestu společná cvičení s Jižní Koreou. Tolik v kostce k ostře sledovanému jednání mezi prezidentem USA a diktátorem Kimem.

Můj táta měl jedno pěkné přísloví: Když něco vypadá tak hezky, že to snad ani nemůže být skutečné, tak to není skutečné.

Podobný pocit mám i z singapurské schůzky. Je to všechno až moc jednoduché a krásné. Nemohu uvěřit tomu, že po všech amerických zradách svých oblíbených diktátorů na půlce planety, po všech těch Shaddámech, Kaddáfích, po podělaných válkách v Iráku i Afghanistánu, po podělaných vztazích s Tureckem, Filipínami, po všech obratech v mezinárodní politice, po tom všem najednou na první dobrou Kim uvěří v nějaké záruky zachování režimu i své osoby.

Jediné, co Kima dělí od ošklivé smrti, je jaderný kufřík. Schopnost zničit celé své okolí. Ne, KLDR není schopna napadnout své sousedy, ale je schopná při obraně kousnout tak, že se útok proti ní prostě nevyplatí. Tohle stěžejní politika Severní Koreje od Kim-Ir-Sena. A jeho vnuk to najednou úplně klidně pustí a domluví se ausgerechnet s Trumpem. Poté, co se ve zprávách koukal na Tomahawky nad Sýrií a vypovězení jaderné dohody s Íránem. To je asi tak stejně fantastické, jako kdyby teď svůj atomový arzenál začal ničit Putin, protože NATO mu svatosvatě slíbilo, že se přestane rozšiřovat.

Mám několik teorií, jak to vysvětlit.

1. To nejjednodušší vysvětlení říká, že je to celé jen habaďůra. Kim si ověřuje situaci a doufá, že za svoji vstřícnost něco dostane. Atomovky má vyzkoušené, technologie výroby je zvládnutá, štěpného materiálu je víc než dost. Další jaderné testy netřeba, vlastně už možná není nutné mít víc hlavic, protože dvacet atomovek je stejné odstrašení jako čtyřicet. Vyzkouší se nějaké to zmírnění sankcí, připluje nějaká potravinová pomoc, možná se najdou i nějaké investice, a než to bílí ďáblové prokouknou, něco z toho kápne. 

2. Kim dostal záruky nikoliv od USA, ale od Číny. Dovedu si představit, že Peking chce mít svého korejského pitbula, ale nevyhovuje mu, že nějaký magor může zmáčknout knoflík, který v mžiku vypaří celé čínské okolí. Takže KLDR ano, silně vyzbrojená ano, ale atomovky ne. Někde při tajných jednáních se mezi asiaty upekla dohoda a teď už jen sledujeme divadýlko pro veřejnost a přitroublé Američany. Logiku by to mělo. USA se zřejmě budou muset z Korejského poloostrova stáhnout, nebo alespoň se tam omezit a pak ten jihokorejský psík tak nějak zůstane sám. To by se ho Čína mohla ujmout, oni mají totiž čas a pak budou mít osud Koreje ve vlastních rukách.

3. Tohle už je trochu fantastičtější, ale já osobně bych na to sázel. Čína dostala v poslední době od USA pár nepříjemných políčků. Najednou má na své výrobky zavedená cla, Trump urazil Si-Ting-Pinga, když během jednání nechal odpálit Tomahawky na Sýrii, to se podle mě nezapomíná. Soudruh Si sice vypadá velmi mírumilovně, ale nezapomínejme, že se k moci dostal tvrdými lokty a likvidací svých odpůrců. Nevyznám se v asijských ksichtech, abych odhadnul, zda je ten Číňan popudlivý nebo naopak hraje vysokou hru, kde na jednom roce nezáleží. Osobně bych si myslel, že Kim visí na čínských provázcích a dělá divadýlko, aby se pak Trumpovi dostalo té největší možné blamáže. Ono se sice mluví o ruských hackerech ovlivňujících volby, ale mnohem víc mě bere, že taková Čína jako by ani žádné hackery neměla...  Vsadil bych se, že Číně by vyhovovala Hillary nebo nějaký jiný profesionální politik - blbeček z jejího okruhu. To by žádná cla nebyla...  Co takhle milého Donalda vmanévrovat do krásného jednání na jehož konci bude krach všech krachů, což by mohlo povzbudit opozici a třeba by se nějaký ten impíčment mohl podařit. 

Každopádně, pokud za tím nic není a Kim se sám dobrovolně připraví o jedinou opravdovou záruku v podobě uranu 235, tak na to doplatí. 

Komentáře

Trvalý odkaz

Hodnocení setkání Trump - Kim od Nefa:

"Kim podepsal plnicím perem od ségry dokument, který nikoho k ničemu nezavazuje. Ovšem podepsané dokumenty tak jako tak nejsou k ničemu, pokud je nepodloží vůle dodržovat jejich ducha.
Pokud nedojde k něčemu překvapujícímu, a mezi těmito dvěma pykniky už došlo k tolika kotrmelcům, že není vyloučeno nic, lze výsledek číst takto: Kim přestane provokovat svými bombami a bude se tvářit, že je likviduje; Američané přestanou Kima provokovat manévry a budou se tvářit, že odejdou z Koreje. To umožní Kimovi přetvořit hladovějící lágr v komerční diktaturu podle čínského vzoru. Což je v podstatě výsledek typu win – win. Struktura diktatury zůstane zachována – win pro Kima a jeho kamarilu. Napětí se sníží – tohle je win hlavně pro Jižní Koreu, ale pro Ameriku taky, protože za bezpečí Jižní Koreje se zaručuje.
Jestli to takhle nějak dopadne, Trump se zapíše do seznamu významných státníků nové doby."

Trvalý odkaz

Zase někdo navrhne Trumpa na Nobelovu cenu za mír,sice šířeny bombami,raketami,co některým nevadí.
Oba prezidenti potřebovali něco předvést svým občanům.
Když ale víme,jak nejdřív některé prezidenti objímali a pak je zlikvidovali,tak to vidím i s Kimem.
Jenže,bude to stejně zneužíváno propagandou,Kim neplní dohodu,Kim tajně zbrojí a když bude potřeba rozvířit válečnou rétoriku,tak to na Kima spustí,protože budeme mít omezené informace,co se tam děje.
Jak i píše p.Admirál,už to,že Kim to podepsal jiným pérem,než bylo připraveno USA,tak je vidět jeho opatrnost.
Už to bylo nějak vysvětlováno ohledně Klausovi perokradu,že si to péro po podpisu může vzít,tak si ho měl vzít a důkladně prozkoumat.

Za Kimem je silna Cina, Severni Korea vubec existuje, jen proto, ze cinani vyhnali v padesatejch letech americany z te severni. Cina urcite nechce mit u hranic sjednocenou Koreu s americkejma zakladnama. Kdyz zije Jizni Korea ze strachu ze Severni, tak jsou radi, ze Cina Kima usiluje.

Osobne si myslim, ze to je cele divadlo pro americke publikum, aby se Trump mohl vykazat, ze je tvrdak (a pozapomelo se, ze nehodla utocit na Rusko)

Clintonova by se libila krome Cinanu i Rusum. Preci jen, byla videt uz 20 let a byla dokonale predvidatelna.

Zajimavejsi mi prislo, jak Trump odjel z impotentniho setkani G7, odkopl je jak starej hadr a vyrazil do Singapuru.

Trosku to pripomina francouzskou revoluci, kde slechta odtrzena od reality delala ritualni tanecky presne podle etikety a zatimco revolucionari resili problemy pragmaticky.

Trochu studium historie...

Kdyby děda Kima dodržel plán útoku naordinovaný poradci SSSR, tak byla jedna Korea. Jelikož neposlechl, tak SSSR "zapomnělo přijít" na zasedání rady bezpečnosti OSN, kde schválili "policejní akci", která dopadla jako plichta, protože číňané se potřebovali ukázat (kdoví jestli nebyla nějaká dohoda s rusem...).

A po 91 je těch dalších náhod a událostí co jaksi zamlcujes/nevis a meni pohled na to co se tam deje jestě víc...

SSSR se neúčastnilo zasedání Rady bezpečnosti OSN na protest proti tomu, že v ní nezasedal zástupce ČLR, ale zástupce Čínské republiky (Tchaj-wan s vládou Kuomintangu a prezidentem Čajkajškem). Takže nevím, o jakém zapomínání je řeč.

Trvalý odkaz

Klidně je možné, že Kim má někde ukryté a zamaskované hlavice, které si nechá. Asiaté jsou trpěliví, tak si počká. Možná si je už připravoval pro všechny případy a mezitím maskovaný úkryt pokryla příroda, takže jej nikdo neodhalí. Osobně bych vzal v úvahu takovou variantu, protože zejména podpis a vypovězení dohody s Íránem ukazuje, že se sliby USA nedají brát vážně. Kdyby totiž USA chtěly, nechají v platnosti stávající dohodu a projednají s Íránem dohodu novou - nebo to zkusí.
K dohodě Kima určitě nedonutil Trumpův úsměv ani kdokoliv z USA, ale tlak z Číny, která válku nemůže potřebovat. Tak Kima umravnili v soukromí i veřejně, kdy slíbili, že se za Kima postaví, pokud bude napaden, ale nepostaví, pokud někoho napadne Kim. Naplnění dohody se teď potáhne, Kim může říkat, že všechny prostředky soustředil na potraviny pro korejský lid a nemá čas na nějaké kontroly. Vše enchá na svých podřízených a byrokratické kolečko se občas zadrhne, takže se jednání povlečou.
Nobelovu cenu za mír Trump s Kimem asi nedostanou, tu dostanou záchranáři ekonomických imigrantů ve Středozemním moři - a tahle obskurní nobelovka bude definitivně cejchem hanby.

Hodnotím to podle přísloví : " vlk se nažral a koza zůstala cena. " Téměř nic se nezměnilo, ale spokojení
jsou všichni. Čína, Rusko, Uvolnění napětí v oblasti přivítal celý svět. Myslím si, že to potřebovali oba
aktéři podpisu smlouvy z vnitropolitického hlediska. Trump snad ještě více než Kim. Trump jak jsem ho
včera poslouchal vylíčil všechno v superlativech a byl až tak "sladký", že mi skoro rozbouřil cukrovku.
Jenže z historie víme, že podobných smluv bylo podepsáno XY a za měsíc to byly jen cáry papíru. Daladier
taky z Mnichova přiletěl do Paříže a mával smlouvou se slovy :"Vezu vám MÍR !" Za pár měsíců se to
začalo řezat. Dubček se líbal s Brežněvem v Čierné nad Tisou a za 2 měsíce jsme tu měli půl milionů
bratrů. GORBAČOV "uvěřil" slibu, že NATO se nebude rozšiřovat a dnes je Rusko má skoro na dvorku.
JEV SE JEVÍ A PODSTATA JE PODSTATNÁ je filosofická poučka. Jeví se to hezky a slibně, ale podstata
současných problémů je nám skrytá. Velký GORBY, když podepsal smlouvu s REAGANEM v Reykjaviku
to komentoval slovy : " Slunce ještě nevyšlo, ale nad obzorem svítá", Drtivé většině se v hlavě rozsvítilo
až po letech. Po podepsaní této smlouvy nejen, že nesvítá, ale stahují se mračná a hrozí bouře. Nad Koreou
na chvíli byla bouřka zažehnána. A co dal ?

Trvalý odkaz

Určitě si spočítal, kolik ho stojí politika globálního četníka a na druhé straně, jaký zisk má z prodeje zbraní tím, že udržuje ve světě napětí a hrozbu zničení civilizace globální válkou, ať už s Rusem, nebo s Číňanem.
A pravděpodobně mu vyšlo, že ztráty jsou větší, než zisk. Proto opouští USA svou dosavadní roli a podporuje domácí hospodářství s tím, že nechává své spojence, aby náklady na bezpečnost nesli sami.
Svět bude zbrojit, tak jako tak. Vzájemných nepřátel a rivalů v různých částech světa je víc, než dost.
A Evropa ? Ta rychle zjistí, že Rusko, jako nepřítel, je uměle vytvořená hrozba, a že pro ni bude lepší spolupracovat, než vyhrožovat válečným konfliktem. Evropa se musí bát o své hranice, ale v jiných částech unie, než jsou ty ruské. Především o ty, z kterých nám invaze hrozí. Řecké hranice, italské hranice, španělské ...

Trunp pochopil, že jako četník na všechno stejně nestačí, a že vždycky býlo lepší být tím třetím vzadu, který těží, když se dva perou !

Peníze za prodej zbraní i na udržování armády = globálního četníka, jak píšete, jsou v podstatě stejné a jdou i stejným firmám či skupinám. Navíc za peníze na zbrojení a války "ručí" stát, tak jsou vždy jisté. Problém je spíše s udržitelností papírového dolaru, uměle udržované nízké ceně zlata (a jiných komodit vůči dolaru), stále chudnoucí střední třídě (a z toho sociální a jiné problémy) a podobně. Zřejmě ví Trump toho více než my a snaží se zabránit finanční katastrofě USA. Pokud začnou jednotlivé státy odmítat dolar a nebo ho rychle točit za skutečná aktiva (zlato, firmy, pozemky a pod) v míře větší než dnes, tak mají USA velký problém. Jistě víte, že dluh USA je již nesplatitelný v dnešních poměrech. Sanovat se může jen válkou, velkou inflací nebo měnovou reformou - a toto vše by byl konec USA ve stávajícím formátu, proto se Trump (zcela správně) snaží výrobu dostat zpět do USA.

"Zřejmě ví Trump toho více než my a snaží se zabránit finanční katastrofě USA."

To co víme nám bohatě stačí abychom věděli, že to s USOu není zase až tak dobré, jak se tváří.

1. Čína kupuje za přebytky dolarů Afriku a jinak všechno, kde to jen trochu jede, čímž posile sebe a umenšuje USU.
2. Kapitalismus úspěšně vysává střední USA třídu, čímž se zostřuje vnitřní sociální napětí.
3. Nechuť rozhodujících ekonomik nepoužívat dolar oslabuje USU.
4. Oslabená chuť kupovat USA dluh prostřednictvím bondů.
5. Slabší domácí průmyslová produkce.
6. Tak by se dalo pokračovat do nekonečna......

Trump není zase až tak velký chlapák jak se tváří a vystupuje. Jeho pozice a tím i USA velice slábne, Mnohé kroky, včetně úlitby Kimovi, jsou spíš vynucené, než blahosklonné.

Jasně, to jsou obecné trendy, ale myslím, že je i něco "konkrétnějšího" co nutí USA dělat to co dělá. Útok (sankce, bojkot sportovců atd) na Rusko je dle mého názoru zbytečný, Rusko s USA stále ještě hraje hru na kapitalismus s nekrytými USD, takže když chtějí mermomocí takhle štvát Rusko k tomu musí mít velký důvod (a tím nemyslím ty kecy v mainstreamu jako Krym, Donbas, Skripal, hackeři a pod - to je jen zástěrka).

Trvalý odkaz

Ad: autor

Vysvetlenie je jednoduche. Potemkinovske "odpalovacie rampy" mozu odpalit tak akurat nieco, co doda Cina. Nejaku tu "rachejtli". Pripadne PRD.

Atomova, vodikova a co ja viem aka bomba - to je tiez iba zbozne zelanie Kima a jeho predchodcov (alebo lepsie povedane, nanutene zelanie Ciny, aby sa niekto okolo triasol od strachu).

"Znicenia" zariadenia na odpalovanie pred nejakymi 2-3 tyzdnami sa zucastnili IBA!!! novinari. A ti, ako vieme, vedia taktiez PRD o tom, ci tam bola rampa na osobne, nakladne, ci ake vozidla, alebo rampa na odpalenie atomovych zbrani☺.

Takze tak.

Nejaky odkaz, ktory som len tak vybral, nemozem tvrdit, ze by som mal k nemu nejaky vztah. http://www.e-polis.cz/clanek/konflikt-o-spratlyho-a-paracelske-ostrovy-…

Skratka prisiel cas si vyjasnit, ze jedinym problemom v tomto priestore BOLO, JE a BUDE boj Ciny a ostatneho sveta (teda hlavne USA!) o ovladnutie svetovo dolezitych plavebnych tras v tomto priestore. Teda zuzene ide cely cas o Paracelské a Spratlyho ostrovy.

Tot vse, ako hovorite☺.

Skratka, treba lietat trochu vyssie, nez je kotlinka, i nez je Europa, i nez je zemegula. Potom veci vyzeraju inac - realistickejsie♂☺♂.

Trvalý odkaz

O nic jiného nejde jen o dolar,obchodování dolarem,ale hlavně ovládnout obchodování s ropou a plynem přímo u zdroje.

Trvalý odkaz

Podle mého za vstřícným Kimovým přístupem je Čína. Jak výše již nakousl Gerd, bylo z Číny řečeno: " pokud Severní Korea někoho napadne, dají od ní ruce pryč a pokud bude napadena, zastanou se ji všemi prostředky, aby přežila". Severní Korea nejspíš tyto záruky pevně dostala, proto asi byl Kim dvakrát v Číně. Asi jim vysvětlil svůj nějaký rozumný postup kam chce režim doma směřovat. Nu a pokud Číně povolí investice a ta tam bude mít i své fabriky, tak v případě hrozby konfliktu, může uvést své armády v pohotovost Čína a ta má jiné ať lidské či technologické kapacity, které každého odradí, včetně USA, než by dokázal Kim nasadit.
Že se Korejci s Čínama historicky moc nemusí? Ano je tam historická paralela vztahů, ne nepodobná jako mezi Čechy a Němci, kdy Čína svého menšího souseda zkoušela spolknout. Nu a podívejte se dnes na situaci u nás. Zrovna při práci jsem poslouchal zapnuté radio, kdy zveřejnili nějaký výzkum názorů občanstva (ovčanstva) jak vidí historický vývoj za posledních 100let. Porovnávali tam názory z dnešní ČR a SR. Údajně jsme v ČR nejvíc hrdi na " Samet ", na Slovensku na SNP, nejdůležitější u nás bylo založení ČSR v roce 1918, na Slovensku vznik Slovenské republiky. A co byla největší tragedie u obou národů? přece okupace v roce 1968 !!!. Sám za sebe nedokáži tento "excelentní závěr" nikdy pochopit. Ano, srpnové obsazení se opravdu stát nemělo (poznamenalo nás to), ale v chápání historických souvislostí dnes dokáži pochopit, že k tomu došlo. Pozor neobhajuji, postup tehdejšího vedení SSSR a "bratrských zení" co se u nás zúčastnili!!! To spíš nechápu postup našeho tehdejšího vedení, že byli "tak zaslepeni či natěšeni změnami", že nedokázali včas zjistit jak to skončí a následně, že se jich většina jak zahlásil prezident Zeman "posrala strachy" a vše co do té doby obhajovali, budovali a měnili, zas rychle osobně opustili, zavrhli a udusili.
Tím jsem ovšem odbočil nad největší tragedií. Tohle byl totiž jen ten důsledek té opravdové největší tregedie, která nás poznamenala na mnoho generací. Zrada 1938 a následná okupace nacistickým Něměckem. Kdy i bez obrany země u nás zemřelo násilnou smrtí, uváděno 343 až 360 000 obyvatel ČSR (národností České, Slovenské, Rusínské, Židovské, Cikánské z celkových cca 10 500 000lidí, uvedeno bez Němců a Maďarů, Poláků zbývajících cca 4 500 000lidí ) . Když vezmete 6let okupace, vychází to na 57 až 60 000 lidí ročně, měsíčně 4750 až 5000 lidí, na den je to 156 až 164 lidí ! každou hodinu 6 až 7 lidí, probůh každou hodinu! Nu a to naštěstí Němci a jejich spojenci prohráli, protože z jejich vítěství, by se Český národ a nejspíš ani Slovenský (ten by přišel na řadu je o trochu později, Slovan je Slovan, krev není voda a Germán se z nich nikdy hromadně nestane, ojediněle ano) Přesto je nám vtloukáno, že "ta opravdová tragedie" je někde jinde, rok 1968 a nejlépe celé obdobé 1948 až 1989! až tomu možná i většina již věří.
Vzal jsem to oklikou, za posledních 100let Číňan Korejce neokupoval, ale naopak byli okupováni Japonci, kteří se na nich vyřádili, ještě asi víc než Němci na nás, takže si myslím, že tam animozita, nedůvěra mezi Korejci a Číňany bude již nízká. Nu, za posledních 50let to Číňan zkusil na Rusa (o tom jdou legendy), na Vietnamce, ti jim to vysvětlili též a občas po sobě stříleli s Indy. Co já Vím tak v posledních dvou případech se jednalo o podružné kousky země, kde si spíš léčili své ego.
Kima neznám osobně, tak jen doufám, že nemá v kebuli nasrá.. ! jak většina představitelů u nás či jinde v Eu. Ale vše je možné! Takže jen doufám, že si umí spočítat, že 2+2 jsou 4 a zná logiku následných událostí.
Takže pokud někomu Kim důvěřuje, budeto Číňan a pak může slíbit Američanům co ho napadne, dělat i vstřícné kroky. Protože jestli Američan jej podrazí, tak vyhraje opět Kim + Číňan jako bonus navíc. Američané, pokud nebudou v anologické situaci prohrávajícího Japonska, neprovedou sebevražebný útok na Severní Koreu z následnou riskovanou odvetou Číňana. Nu a pokud jen nedodrží co slíbili, nebo zruší co již udělali, odvrátí se od nich jejich místní spojenci jak momentálně Filipínci. A pak si v jihovýchodní Asii po dobrém ani neškrtnou, leda za pomoci nějakého místního diktátora, ale bez jeho národa!
Nu, následným vývoje se nechám překvapit, snad příjemně a budu moct tiše závidět, že aspoň někam na této planetě se zas vrátil ten zdravý selský rozum představitelům jednotlivých zemí.

na slovenském státním rádiu a prezentovali ho kapánek jinak. No, nevadí.

Údiv nad minimální kritičností německé okupace - já se nedivím, páč vím, co se už 25 let učí v dějepise. Tedy pokud se vůbec vyučuje. A taky vidím, jak zběsile masíruje mainstream své čtenáře, posluchače, diváky. Dějiny v mainstreamu prostě začínají 9. 5. 1945.

K roku 68.
Už jsem několikrát psal, že při pouhém sečtení vojců, kteří se sem přišli v r. 68 ubytovat, musí být každému průměrném absolventu ZŠ jasné, že ti vojcli nespadli z nebe. Ono jich sem totiž přišlo půl mio naráz, což naprosto vylučuje jakýkoli moment překvapení, pokud tehdy jen trochu fungovala pohraniční stráž (na polské hranici určitě ano), celní služba a rozvědka. Soustředit půl mio vojska není zrovna málo, aby se to dalo jen tak ututlat. Ubikace, žrádlo, nafta.
Z dostupných pramenů lze zjistit, že útvary vojsk VS se začaly soustřeďovat kolem našich hranic už v dubnu, což je do 21. srpna téhož roku asi tak 4 měsíce!!!
Jen naprostý 3,14 - čus a duševní vymydlenec si mohl myslet, že sem nevtrhnou.
Zásadní otázka - kolik lidí z vedení státu to vědělo, mělo vědět, mohlo vědět?
Zásadní odpověď - naprosto všichni.
Zde se dostáváme ke kompetentnosti "vedoucích soudruhů" v takovém oboru, jako je vedení státu.
Já bych řekl, že byli naprosto stejně kompetentní a odpovědní, jako současná bruselská (j)elita. Jeden vymaštěnec vedle druhého.

Targusi,
s těmi bruselskými i tuzemskými vymaštěnci souhlasím - ale přece jenom bych mezi ně nedával rovnítko...TAK vymaštění jako ti dnešní přece jen (hanba výjimkám typu Bilak) být nemohli.
Počkejte až budou jejich pravnuci žalovat Vaše prvnuky za ztrátu rodinné cti o několik miliard eurošušníků (včetně úroků za sto dvacet let!)
Ostatně - robátka zemanovic kačenky se určitě za padesát let taky prohnou a prapotomci významného českého filozofa zbohatnou - ledaže...by mezitím náš protektorátní patlament vydal zákon, že Hitler a Merkelová byli gentlemani a Václav Ruzyňský byl jejich Prorok.

Dnes mám den blbec.
Měnil jsem odpoledne nefunkční elektromagnetickou cívku a ta nová pro změnu zkratuje.
Posral se mi dnes snímač rychlosti na tachografu. Čeká mě pakárna v servisu.
Mám od dochtora pořezaný krk a na něm pět stehů.
Mám blokádu páteře mezi lopatkami, bolí to jak kurva a nic nezabírá.
Odpoledne jsem zjistil, že jsem se ZASE osypal, páč beru léky na zlé bílé krvinky a těch dobrých zůstává zoufale málo.
Mám málo peněz na účtu, zpožďují se platby, chystá se další krize.
Starou Jahodu chtějí ZASE vykopnout z práce.
Dolezla sem baba Jaga (švagrová) a už hodinu mi kvičí v kuchyni, že to nedává v práci (psychosomatické potíže - kokot šéf) a že nemůže odejít kvůli hypošce (žvásty o hovnech).
Dolezl sem švára a už hodinu kvičí, že se mu sere auto (varoval jsem ho před koupí) a finančně to nestíhá, páč mají na hovno barák, hypošku jak hovado a nechce se mu dělat přesčasy.
Pinocchio se minulý týden vysekl na motorce a ZASE otravuje, kdy mu to zpojízdním.
Dnes si Stará Jahoda vzpomněla, abych začal malovat schodiště, kuchyň a koupelnu.
Od rána prší.
ABSOLUTNĚ NIKDO dnes po mně nemůže chtít, abych se choval slušně a nepoužíval vulgarizmů, když jsem se narodil a vyrostl v rodině havířů, hutníků, koksářů a podobné svoloče.

Držím palce, ať máte pravdu Vy a já ne, skvrnitá šelmo psovitá!
(Co se týče obsahu mozkoven vedoucích vládců EU...nešlo by vyrobit nějaký malý dálkově ovládaný hovnocuc, který by ušima nenápadně za noci odsával našim politickým velikánům obsah jejich mozkoven ??)

Trvalý odkaz

Už v tom roce 1968,jsme měli přejít pod správu Německa i když v tom byly zainteresování čepičáři z USA.
Právě že SSSR nebylo připravenu na tuto změnu,tak proto se muselo nejdřív rozložit SSSR,ale v hodné kádre zůstali u vesel,takže se na změně pracovalo nadále a jasně to dosvědčuje založení Prognostického ústavu,který nám po sametu rozložen do všech stran,vládnul.

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jenze prognostak nejak soupe nohama vzdycky, kdyz eurosoudruzi zase vymysli nejakou novou perestrojku. Zato havloidi pochoduji v pevnem siku, pod spravnymi hesly a jako jeden muz.

Trvalý odkaz

http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/26460-par-poznamek-k-utoku-…

Růžová mlha na papíře, podepsaná segřiným perem... dlaší skutečně nebo zdánlivě matoucí taktický tah, sledující ve finále totální rozval a boj každého s každým.

Sledujeme symbolické prkotiny, zatímco spojenci našich (prý pořád furt ještě ) demokratických spojenců připravují další vyvražďovačku minimálně desítek až set tisíc lidí.
Jen aby za týden někde v Syrii či okolí nedostal někdo kašel a nenašla se poblíž normalizovaná lahev s chlorem z nejbližší vodárny nebo prodejny s technickými plyny!
To by bylo na odvetu atomovkou.
http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/26460-par-poznamek-k-utoku-…

Uvidíme, jak se situace vyvine, až Putinožka provede výkop míčem, otráveným funglnovým čokem.
Nebo by mohli proradní LGBTofobní Rusové přejít na biologické zbraně a transgenderový brankář, který zachytí infikovaný míč, by mohl do druhého dne upadnout do komatu, způsobeného horečkou omladnic.

Doba je těhotná globálními koncepty, jeden lepší než druhý.

Trvalý odkaz

Trvalý odkaz

Trvalý odkaz

Finals final season, Arsenal's performance <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> seriously isn't very ideal, although the info well, but the efficiency is just not high, and his back again pass error, defensive irvine was manufactured key 3 points are becoming a "black spots" minute, apparently, in hope that with this to prove himself.

Simply no, after the opening, the three points inside the database and didn't reach two shots, on the particular contrary, the knight several points would hit quite a few over there. Garage or target defense, he para as well as lebron, Irwin, JR., have been people already, also include successful prevention.

In transferring, did well in your Treasury, the ball into a teammate are fed correctly, but Mr Chu in many opportunity attack. 04 seconds left inside the first quarter, garage dribble for the frontcourt, rhythm, but they are confident the take a couple of steps away from the three-point line and it's really necessary to make <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> techniques, the ball! This can be the warriors in the first 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances for the right side of the bottom again in a 3 factors!

It is worth mentioning which the opening, the garage appropriate arm was wearing a new black gear, it is also because his right elbow inside the game before the old injury features a relapse, however, with the experience, he has to pull off protective devices. Gear, seems like, has affected the manage, before he took off as i feel much better.

In against lebron James, the defense does very well in the Arsenal, but after he was lebron was a knocked out, the referee offers <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> blown the garage preventing foul, garage on the soil is various, make action for the referee said lebron shoulder.

In breakthrough, garage is additionally a difficult moves, many people all the approach up his defense, which includes lebron, but Treasury first in a myriad of dazzling dribble move Thompson, immediately after air and rival collision cases, the hard to help score.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.adidasterrex.us>adidas terrex</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.balenciagashoes.us>balenciaga shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.nmdhumanrace.us.com>nmd human race</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.rose6.us>rose 6</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram</a&gt; <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.balenciagatriplesshoes.com>triple s Shoes</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.lebronsoldier12.us>lebron soldier 12</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.adidasporschedesign.com>adidas porsche</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.adidasnmdr1primeknit.com>adidas nmd r1 primeknit</a> <a href=http://www.barbourjackets.us.com>barbour jackets</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.yeezytriplewhite.com>yeezy boost triple white</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.com.co>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.lebronjamesshoes.com.co>lebron shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.nikekyrie4.us.com>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.curry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.adidastubular.us>adidas tubular</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.nmdr1.us>nmd r1</a> <a href=http://www.curry-3.com>curry 3</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.airjordan-31.com>air jordan 31</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.canadagooseus.com>canada goose</a> <a href=http://www.adidasnmdxr1.us>adidas nmd</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.curry3shoes.com>curry 3 shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.adidasnmdwomens.com>adidas nmd womens</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a>

Trvalý odkaz

2 steals in his Toolbox, <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> in the first 1 fourth, and the two steals to garage an overall of 106 times from the playoffs career steals, which transcends the rick Barry, became the steals inside history of the warriors team inside playoffs.

Garage into seven three-pointers inside the game, this also let their playoff three-pointers hit number nearly 261, match the Robert horry, 9th three points in playoff heritage list. Distance comes 9th Chauncey billups, he in addition only six three things.

37 points in only three games, came <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> your, and this is his shock as to, including playoffs) 8th score 35 + game with three alone, greater than 7 times of Russell westbrook, the top of league.

So many record the initial world war, there is no doubt that the game can be considered the garage in this series played the most beneficial game. The first several games, garage is averaging 27. 3 points and 5. 7 rebounds, 6 assists, shooting 40. 3% in addition to 35. 3% from about three, compared with the normal season shooting stage, a certain degree of decline, nevertheless the game, garage completely crazy. The blazers in various players to hound him or her, but no one may disturb his rhythm. Storage, as it were, in the game again to discover "day day" feeling.

11 three-point range out hand, hit <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> several goals, including vast distances of three points. Wearing warriors baseball hat sitting from the stands to watch your old garage, it also appears to own son's playing god appear to be some incredible performance. The lens towards the old garage, he couldn't help but shook the head.

Of course, it doesn't matter what other people think, garage three points with regards to own performance with total confidence. In the finally quarter the warriors using 88-58 big lead this blazers, garage outside this three-point line again, the ball from the one hand, this individual turned back field, the ball firmly into your basket, the whole upheaval. Can put the three points within this state, the other bash can say what?

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.adidasnmdhumanrace.com>adidas nmd human race</a> <a href=http://www.balenciagatriplesshoes.com>triple s Shoes</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.balenciagashoes.us>balenciaga shoes</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.stephencurry.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.adidasclothing.us>Adidas Sports</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.puma-fenty.us>puma fenty<</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.adidasnmdxr1.us>adidas nmd xr1</a> <a href=http://www.adidasporschedesign.com>adidas porsche design shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.curry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.curry3shoes.com>curry 3 shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.nikesbdunk.us>nike sb dunk</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.nmdr1.us>NMD R1 Shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.adidasterrex.us>adidas terrex</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.canadagooseus.com>canada goose</a> <a href=http://www.calvinklein.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.com.co>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.adidassuperstar.us.org>adidas superstar Shoes</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.airjordan-31.com>air jordan 31</a> <a href=http://www.rose6.us>adidas rose 6</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.adidasnmdr1primeknit.com>adidas nmd r1 primeknit</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers suede</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.ecco.us.com>ecco</a&gt; <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier12.us>soldier 12</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.filashoes.us>fila shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.newbalancerunningshoes.us.com>new balance running shoes</a>

Trvalý odkaz

Trvalý odkaz

New 2018 basketball -- <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a>
<a href=http://www.stephencurry-shoes.us>stephen curry shoes</a>
<a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a>
<a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a>
Knight's approach clearly, today is to be able to cling to garage, never give him any possibility, and Kevin durant is always one-to-one with defense. But garage or under heavy defensive search for opportunities, such as face <a href=http://www.stephencurryshoes.com>stephen curry shoes</a> low, he mobilized, make use of the other fear his border ability garage easily have scored two points.

The last 80 seconds inside first half, durant overlooked shots from outside, the basket three players are knights, including Thompson, lebron, consequently, the Treasury rushed in the basket from the lengthy position, unexpectedly the offensive rebounds within the knight encirclement! Then he points ball durant, that finished scores!

And the second half, knight to defensive strategy is shaken, they don't have an excessive amount double again, help, oddly enough, JR in 1 in 1 against Arsenal, and directly put this garage was pushed on the ground.

Sure enough, the knight defensive shaken <a href=http://www.asicsshoes.us.com>asics shoes</a> soon after scoring started rising within his Arsenal, outside his or her 3-pointer by continuous, during that time he was given the chance to just like Kevin durant got chance from the first half. After three points in the database is still reach, he this section one bomb beneath the 14 points.

Today is usually June 1, the time <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes|kd shoes</a> would be the international children's day, it seems in the "primary school" is amongst the holiday today.

Small garage finish I rested almost all of the holiday to battle, he could be still the contribution on the brilliant stroke, but in addition pass a 3-pointer simply by Kevin durant. The final 3 minutes, garage off before schedule, because the video game had no suspense.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.curry-2.com>curry 2</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.com.co>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.ecco.us.com>ecco Shoes</a> <a href=http://www.puma-fenty.us>puma fenty<</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.yeezyboost350v2.us>yeezy boost 350 v2</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.barbourjackets.us.com>barbour jackets</a> <a href=http://www.nmdhumanrace.us.com>nmd human race</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.kdshoesstore.com>kd shoes store</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.adidasnmdhumanrace.com>adidas nmd human race</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>nike kyrie shoes</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.curry4footlocker.com>curry 4 Shoes</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.adidasclothing.us>Adidas Apparel</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.adidasnmdr1primeknit.com>adidas nmd r1 primeknit</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.filashoes.us>fila shoes</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.balenciagatriplesshoes.com>balenciaga triple s</a> <a href=http://www.adidasnmdxr1.us>adidas nmd xr1</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.nikerosherun.us.com>nike roshe run two</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.adidasyeezyboost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.adidasnmdwomens.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers suede</a> <a href=http://www.bapehoodie.com>bape hoodie</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.nikelunarforce1.com>nike lunar force 1</a> <a href=http://www.adidaspureboost.us.com>adidas pure boost</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.drose8.com>rose 8</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.ugg5815.com>ugg 5815</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.adidasalphabounce.com>adidas alphabounce</a> <a href=http://www.stephencurry.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.lebronjamesshoes.com.co>lebron shoes</a>

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.