Kuciak

Články

To jsou paradoxy pane Vaněk

Autor
Štítky

Tak nám osvobodili Kočnera... To je ten údajný mafián, co si údajně objednal vraždu investigativního novináře Jána Kuciaka. Zařídila to jeho kámoška Zsuszová, najala si na to dva vrahouny, ti milého novináře odstřelili i s přítelkyní a pak kvůli tomu padla vláda, Fico se odporoučel z premiérského křesla, byly kvůli tomu velké demonstrace a vypadalo to na Slovensku na konec světa. 

Tak nám zabili Kuciaka...

Autor
Štítky

A včera tu partu vrahounů prý pochytali. Mezi zatčenými je údajně i bývalý policista a sám vrah, který má vystudovanou obrannou univerzitu. Komando si došlo i pro nějaké pomahače a zatímco si zde na Kydech dáváme ranní počteníčko, někde ve vyšetřovacích místnostech už se zpívá.  A my máme poslední možnost si zapekulovat, kdo, co, jak a proč.  Já to vidlácky načnu: 

Slovenský novinár

Autor
Štítky

Doplněno 3.3.2018 - 10.20

Chtěl jsem si nechat ještě trochu oddech, ale události kolem nás nabírají rychlý spád a nechci-li dnešní téma úplně zazdít, musím ho pustit do oběhu. Jistě jste už z titulku poznali, že chci dnes psát o  zavražděném slovenském novináři Kuciakovi. Mám z celého případu pocit hodně rozhrabaného hnoje.