Donald

Autor
Štítky

Co říct na současný svět? Vyzná se v něm ještě někdo? V posledním týdnu jsem četl asi deset ekonomických článků a žádní dva renomovaní ekonomové se neshodli. Stejně tek se neshodli renovovaní politologové a v konečném důsledku se nedohodnou ani političtí komentátoři. Vrcholem pak je, že se neshodnou ani političtí komentátoři z jedné redakce patřící jednomu miliardáři. 

Americký prezident je tak blázen, gauner, génius, Putinův zaprodanec, skvělý byznysmen, hloupý politik i hlupák všeobecně, který ameriku vede k velkým cílům a nebo do zkázy. S Kimem peče, s Íránem se rozchází, nechává se ovlivňovat Izraelem, ale zároveň opouští americké pozice v Sýrii, s Čínou vede obchodní válku, ale vlastně i s EU. Putina zve do Bílého domu, ale zároveň s Ruskem soupeří. 

Je v tom takový bordel, že si mohu dovolit hodit do placu svůj vidlácký názor: 

Základem jakékoliv americké politiky po druhé světové byla disciplinovaně dodržovaná doktrína, že si žádná země nesmí vybudovat námořní síly, které by se jakkoliv svou silou přiblížily těm americkým. Dodnes platí, že američané mají víc letadlových lodí než všechny ostatní státy dohromady. Leckteří politologové berou za hotovou věc, že se američané různými konflikty na středním východě či v okolí Ruska snaží jen zajistit, aby jejich protivníci měli práci na pevnině a ani se nepokoušeli o atomové letadlové lodě. 

Je třeba říci, že američanům se to dlouho dařilo. Rusko má svých starostí dost a i když ve svých konflitkech vítězí, peníze nazbyt nemá. Írán zvedá hlavu, ale ven z Perského zálivu se nedostane a podobně je na tom KLDR. Francie má jednu letadlovou loď a Britové snad budou mít dvě.  Lodě jsou oproti těm americkým maličké. Existuje jediná velmoc, která se dokázala americkému postupu vyhnout - Čína. 

Číňané mají jednu letadlovou loď koupenou od Rusů a dostavěnou u sebe. Horečně staví druhou a  budují ve velkém námořní infrastrukturu, která má být součástí té jejich Hedvábné stezky.  Ovšem když dokáží loděnice stavět supertankery, mohou ve stejných docích kompletovat i křižníky a letadlové lodě. Čína není zabřednutá v žádných konfliktech a má peněz nazbyt. 

Ani USA nemohou být úplně bez spojenců. Proto Trump sice EU hrozil,  ale nakonec se s nimi domluví. Udělají spolu nějakou smlouvu o volném obchodu a součástí této smlouvy budou cla na Čínu i z Evropy. Zároveň bude Trump spolupracovat s Kimem, ale nikdy nedojde na likvidace jaderných zbraní - ano bude na to smlouva, ale vlastní hlavice se budou likvidovat někdy kolem roku 2050. Dost dlouho na to, aby se všechno změnilo. 

Stejně tak si Rusko ponechá Krym, na Ukrajině dojde k převratu, aby budoucí režim byl přátelštější k Moskvě a i když budou v Americe hlasitě nadávat, bude to součástí plánu. Putin pak začne zdržovat dostabu plynovodů do Číny a milí žluťáci budou mít starostí s vlastními hospodářskými potížemi a nebudou mít chuť dělat flotily. 

Budoucnost je otevřená. Pokud uvidím, že se Kim s Trumpem kamarádí stále víc, Že Putin v klidu dělá Nord Stream a nikdo nemluví o Krymu, pokud se EU dohodne s USA na volném obchodu, tak to budu brát jako hotovou věc. Trump chce zabránit Číně získat statut námořní velmoci. Všechno ostatní bude podružné. 

Současnou situaci vidím tak, že se USA snaží obklíčit Čínu a Trump to zkouší pomocí svého byznys modelu - všechny naštvat, enchat sesypat a pak jim něco nabídnout. Tedy kromě Číny. Těm jen zvyšuje cla, ale nic jim nenabízí. 

Otázkou je, co na to ostatní. EU asi problémy dělat nebude. Ta bude ráda, že může obchodovat, nemusí válčít a hlavně má svých starostí dost s africkou a arabskou migrací. Ale co Putin? Kývne na normalizaci vztahů a nové kontrakty na cenu rozkolu s Čínou? Nebo se přidrží Asie, protože do budoucna to skýtá víc?  Nebo bude hrát na obě strany? Zdá se, že Putin opět bude rozhodujícím článkem velmocenské politiky. 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Trump se kamarádí s Kimem,jen z důvodu,že by Kim bodl do zad Číně.
Jedno je očividné,hegemonie USA končí,dřív jim stačilo ukázat prst a všichni poslouchali,teď buď se domlouvají,vyhrožují,nebo bombardují.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Moc kombinujes, proc by Putin zdrzoval stavbu plynovodu, kdyz ho muze mit postaven a Cinu "zavyslou na sobe" a zároven mít paku na evropu? Tvoje predstava je to nejhorsi co muze volit, mit zavyslost na jedne strane...
A northstream je sice ruska stavba verejne, ale prakticky je to nemecke bysnys, rus bude mit dalsi trubku dole u turecka, dalsi ma pres belorusko-polsko a ukrajinska bude existovat taky... Rus se jisti, ze nebude mt zavyslost na jednom state, ale Nemecko chytre dela vse proto aby v dobe "kamaradeni" vetsina penez byla za transit u nich ne na ukrajine, slovensku a CR...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Nemohu si pomoci, ale Trump ani jiný velmoci či velmoži žádnej plán nemají a nedodržují. Když řeknou, že něco plánují a že to budou dodržovat, tak jsou to jen velkohubý kecy a - na rozdíl od všech sledovačů a nohsledů jejich hub, činů a výšplechtů - na tom osobně nelpí. Osobně si myslím, že kdyby někdy byli skutečně upřímní, tak by - pokud se nějaký avizovaný plán fakt alespoň nějak zdaří - z toho sami byli překvapení.

U Rusů je to podle mého současného "světonázoru" tak, že tam je nejúspěšnější ten, kdo nejlépe dovede předstírat "radost frygidity",
tzn. radost nabytou z jakéhosi budování lepší společnosti v kteréž budovací činnosti to ale není o sexu.

U Amíků je podle mě nejúspěšnější ten podrazák, kterej nejvíc provozuje nějakou zástupnou činnost -> tzn. sice ve velkym stylu mele o řešení všelijakých problémů (nebo jen problému), ale vůbec je neřeší, absolutně na to sere a "šlechtí se" v konání nějaké činnosti která blyští a vyzdvihuje něco úplně jiného a naprosto nepotřebného.

Čína je ponejspíše svět kterej toho o sobě samym ví ještě mnohem míň (jestli vůbec něco) než co o něm ví všichni ostatní. A kolik toho ví kdo o Číně, že :-)?

Kim & spol. se neustále musí potýkat hlavně s vlastní - jak to nazvat - "dětinskostí ve stylu mafiánů". Ale už jim došlo, že je potřeba začít být "dospělejší", páč jinak to tam nepřežije nikdo neboť by se vyvraždili navzájem.

EU je hádka která se hádá asi jen proto, aby se mohla dál hádat. Nikde jinde než v permanentní hádce se totiž superintrikánství nedaří :-).

Co takhle poodhalené Japonsko :-). Takže výkonným korporátním superfašizmem (pro firmu obětovat vše) dosáhnout toho, aby alespoň budoucí alkoholizmus (který je po takovém nasazení jasný a nutný [pokud tedy nenastane harakiri; a jsou tu ještě všelijaký drogy]) nebyl brán jako něco špatného a nemorálního.

A co třeba Kanada? Taky se o ní poslední dobou občas zamele. To jako když nejste schopni pochopit vtipy nikoho jiného a stále vám připadá, že jste těmi "korektně" nejvtipnějšími.

A na závěr třeba Mexiko abychom tu Amíčinu uzavřeli. O lišce se pravý, že to je vychaná kmotra. A tahle krajina je jako kdyby tam někdo naházel všechny lišky a krom pejotlu už jim tam nic jinýho nedal :-). Co z toho vyleze se chápat nedá, i když by to nakonec všichni zainteresovaní chtěli :-).

Tak asi sbohem rozume rozumbradů :-).

Zatím bez slepic

In reply to by Kamil Landa (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kamile,
dneska to není ani inspirativní.
Píšu Vám čtyři za snahu.

Zatím bez slepic

Jestli dokážete napsat něco skutečně inspirativního na ten nebetyčnej brajgl co se děje v globalizovanym světě nebo na tu různorodost komentátorů na to či ono, tak by se to mělo přeložit do vícera světových jazyků, páč by to byl asi super manuál pro to, jak vyjít z marastu :-). Ale nepočítám že by to někdo splodil a jak zatím vidno, i pro ostatní Kydače je dané téma pro-cokoliv-rozumného-vyplodit nepřejícné :-)!

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Medvěd se se žlutým drakem v ledasčem nemusí ale oba vědí co to jsou zásady win-win a nepovažují dialektiku za sprosté slovo, navíc se docela potřebují. Ti se navzájem nepodrazí. A Kim??? sice draka taky moc nemiluje ale ví že by bez něj neexistoval.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vidláku,
najděte a pusťte si z archivu ČRo 2 dnešní pořad Jak to vidí, kde byl tentokrát Erich Best.
Američan, který se - díky dlouholetému pobytu u nás dokáže vyjádřit i o svých krajanech způsobem, který je nám srozumitelný.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Ano, zadržování Číny, to bude jeden z hlavních cílů americké politiky. Neméně důležitým cílem je nedopustit spojení Evropy (Německa) s Ruskem. a pokusit se postavit Rusko proti Číně.

Co by bylo výhodné pro nás?

Pro nás je výhodný soulad mezi Ruskem a Německem. Nesoulad si mohli na vlastní kůži prožít naši předci žijící za I. a II. sv. v. Jenom blb může štvát Evropu proti Rusku. Není k tomu důvod.

Jak řekl správně Trump, EU je ekonomický konkurent US, to Rusko není. To samé platí o vztahu EU a Rusko.

Zatím bez slepic

Pane Admirál.
Trump dělá co může,zadržovat Čínu,ale ke škodě Evropy
Proto lze s Trumpa vysledovat,uvázat si Evropu nejen politicky,ale i ekonomicky.
Jeho tlak,aby Evropa více obchodovala s USA,je je snaha překazit obchodování s Ruskem i Čínou.
Kdyby se to Trumpovi povedlo,máme Ruský plyn a ropu,přes USA nadnárodní lorporace,to samé Čínské zboží,přes USA.

Zatím bez slepic

Postvani Nemecka proti Rusko byl duvod 2 svetovych valek a rijnove revoluce v Rusku.

Nemci by si meli vytesat na kazdej patnik "Nebudu se spojovat s US/UK/Francii vubec a proti Rusku, protoze to zase odseru.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hledat v současné západní a obecně světové politice nějaký plán, pravidla nebo dokonce morální zásady je myslím zbytečné, snad kromě Číny, ta jediná má evidentně nějakou dlouhodobou vizi, kterou se jí navíc daří systematicky uskutečňovat.

Před 40 lety byla Čína chudá, zaostalá převážně zemědělská země, dnes se stává největší světovou ekonomikou, masivně investuje do moderních technologií a z tohoto růstu těží na rozdíl od "vyspělých demokracií" celá čínská společnost, včetně nejchudší většiny populace, od roku 1980 se totiž 800 milionů Číňanů vymanilo z extrémní chudoby, za kterou se považuje příjem menší než 1,9 dolarů na den.
Troufám si tvrdit, že nikdy v historii nedošlo za tak krátkou dobu k tak obřímu nárůstu životní úrovně u de facto 3/4 populace jedné země.

Pro představu o jak neskutečně obří rozvoj jde jsou údaje o spotřebě betonu, Čína za pouhé 3 roky v období 2011-2013 spotřebovala víc cementu, než USA za celé 20.století, tedy v období 1901 - 2000, 6,6 gigatun vs 4,5 gigatun.

Plány na nějaké zadržování Číny jsou ve světle těchto údajů naprosto směšné, 21. století bude patřit Číně, naštěstí pro zbytek lidstva zatím Číňané nechrastí zbraněmi a dělají rozumnou politiku, spíše se soustředí na vlastní rozvoj a ekonomickou spolupráci, i když samozřejmě za podmínek maximálně výhodných pro Čínu.

Zatím bez slepic

In reply to by Tomáš Fuk (neověřeno)

Trvalý odkaz

Cinani podekujte pekne tem pitomcum v USA, kteri vam kdysi otevreli trh.

Zatím bez slepic

Číňani vsadili na motor kapitalizmu, na honbu za ziskem za každou cenu. Už to popsal Marx.
Řekli převeďte výrobu k nám, vyrábějte za desetinové náklady a doma to prodávejte s 500% ziskem a ještě k tomu potřete veškerou konkurenci.
Tak začalo podřezávání si větve bohatých amerických a západoevropských ekonomik. Zprvu bylo praskání větve tiché, neslyšné, kritizovat globalizaci byl ideozločin, pak už to praskání nešlo přeslechnout a přehlédnout a proto Trump.

Zatím bez slepic

Myslím, že spíše prvotní impuls byl geniální nápad USA odtrhnout dolar od zlata a místo výroby jen tisknout dolary a nechat se celým světem živit. Jenže každému letadlu jednou dojde palivo .....

Zatím bez slepic

Podle mě Amíkům nic jiného než zrušit zlatý standart nezbývalo. Když systém jede na zlatém standartu, tak má jen omezené množství financí, které je prostě dáno množstvím nahrabaného/nakradého [v novodobých dějinách přesunutého hlavně z Evropy během a po 2.sv.v. směr Amíčina] zlata -> a vychází to ze stanoveného poměru zlato/prachy (za tolik gramů Au je tolik $). A jak vidno, čím víc jakési "elity" chamtí a hrabou (a ulejval si prachy do svých skrýší), tím míň zlatem krytých dolárků bylo v oběhu.

Do toho tlačila i Evropa že chce nějaké zlato též (neb měla taky zlatý standart) a taky tu v ní byli hrabivci i drobní spořitelé (po válce prostě téměř každý střádal zase na horší časy), takže finančním systémům opět docházela hotovost. A nikdo nevymyslel, jak to udělat tak, aby ustrašení ovčané a nadchamtivé elity dobrovolně nasypali naspořené/nakradené úspory zpět do systému, aby ten měl stále dostatek peněz.
Když ovčanům třeba zvýšili nějakou daň nebo zdražili nějaké zboží [u nás komouši třeba najednou zdražili benzín nebo cigára], nevybralo se od občanů dost (korunka po korunce nikdy miliardu dohromady nedá). Takže soudruhům čím dál víc docházeli prachy a ti to řešili třeba i tak, že různě mezi sebou vzájemně zadlužovali státní podniky [on každej velkej podnik musel mít vzhledem k plánování dost nasysleno, jenže jak systému s rostoucími kšefty mezi jednotlivými státy a rostoucími i po celém světě zase docházely prachy, tak třeba dělal různý účetní mínusy a prostě podniky někomu dlužily s tím, že se to potom nějak vymyslí - a nikdy nevymyslelo :-)]. Na západě to jelo trochu jinak -> taky se třeba něco zdražilo aby se vytáhly ovčanům prachy údajně ku prospěchu systému, ale elita někoho z vymýšlečů a sepisovačů zákonů podmázla již předem, aby byl třeba jinde vytvořen zákon zmršený elitě na míru tak, aby si opět dál nakrádala a většinou ještě víc.

Takže Amíci zrušili zlatý standart a začal extra výnosný podvod hlavně pro majitele bank -> začali se dělat čím dál víc ničím nekryté půjčky a mohutně rozjíždět tzv. pasiva (závazky dlužníků že prý někdy v budoucnu bance splatí úrok i dluh) a z těch čím dál víc rostoucích operací z pasiv si bankéři začali vyplácet odměny natvrdo z tzv. aktiv (nastřádaná hotovost klientů do bank). Jmění těhle institucí se počítá součtem aktiv (nastřádaných statků) a pasiv (cifer značících půjčky) a z každého pohybu (transakce) si bankéři udělají odměnu z aktiv (neb kdo by si dělal vlastí odměny z jakýchsi smluv dlužníků, že někdy v budoucnu prý něco splatí, že? Lepší je to samozřejmě z již nahromaděného a nikoliv až z čehosi, co prý v budoucnu - když to půjde dobře - teprve prý přibude) -> takže při neustále rostoucí ekonomice založené na permanentním půjčování na úrok neustále roste množství pasiv a neustále klesá množství aktiv v bankách, neboť jakákoliv operace s pasivy je prostě bankovní transakce a je přeci správné, když si proveditelé transakcí (bankéři) vyplácejí podíly z transakce jakožto zprostředkovatelé kšeftu. To že jsou to podíly přímo z vkladů střadatelů většina ovčanů beztak neví, natož aby je to sralo.

Jak je vidět, to se hodně rozšiřuje s nadzmrdyzmem typu "služby", čili s kšeftováním s tzv. "službami". A když se moc kšeftuje se službami, musí se již tisknout nekryté bankovky co to dá, protože to ubývání aktiv na základě odměňování se z rostoucích pasiv prostě již jinak řešit nelze. Ale není to nic oproti tomu, jakým tempem budou mizet aktiva k "elitám vyvolených", když se mnohem víc rozjedou tzv. 'autorská práva' a 'duševní vlastnictví' -> to se v celkovém výsledku (součtu půjček) budou půjčky dělat již v veleastronomických řádech a 'vlastníkům' se za to budou přesouvat již naprosto vesmírné části z veškerých aktiv.

[mimochodem: taky mě napadá, že Amíci udělali všelijaký státní převraty v zemích třeba střední a jižní Ameriky taky z asi velké části proto, že tam různí kšeftaři s drogama měli nasysleno strašně moc doláčů, myslím že to mohutné nahromadění systému potřebných doláčů je docela pěkně znázorněno třeba ve filmu Blow (Kokain) - takže mít hodně velký klid od Amíků znamená nemít ani jeden dolar :-)]

Nyní takový lidový příklad na závěr:
Se zlatým standartem je to jak s kurvou, a když jejímu pasákovi zaplatíte, tak vám štětka prostě dá (zaprcáte si).
V raný ekonomice služeb máte nějaký prachy nastřádaný v bance a na kurvu si musíte půjčit. Bankéř (pasák) vám půjčí a za to, že jste si od něj půjčili, si vyplatí odměnu přímo z těch vašich úspor. Vy pak musíte vzít někde půjčený prachy plus úrok a všechno mu to splatit. Kde vemete prachy na promrhanou půjčku i úrok je váš problém. A když banka krachuje (nemá aktiva a to nikoliv proto, že dlužníci prý nesplácí, ale proto, že pasáci si ze všech půjček vyplatili odměny z vkladů) je to pak problém státu.
V pozdější ekonomice služeb je to čím dál víc o virtuálnu a když chcete kurví "sex", musíte si půjčit na to, abyste si mohli pustit na svém monitoru porno -> jde přeci jen již natvrdo o služby a nikoliv reálné "potřeby" (a jaká pak že kdysi byla "výroba" či alespoň "bastlení", že? Ale nostalgií si nepomůžete vůbec v ničem. leda tak v přijetí veřejného lgbt :-) [- ale na tento axiom je potřeba velká dávka chápání abstrakcí :-)]).
No a v ekonomice 'duševního vlastnictví' si budete muset půjčit na to, že alespoň budete chtít pomyslet na "sex". Kurva budou všichni občané a těžce přemindrákovaným pasákem neschopným cokoliv jakkoliv vyřešit bude umělá inteligence. A "hlasy" (ještě trochu víc technologie na snímání a vysílání všelijakých fyzikálních vln myšlenek a ach, kolik toho se vzrůstající schízou ovčani ve svý hlavě uslyší, e-je-jej) to budou cálovat 'Svou Vlastní Cestou' (v českých překladech z budhizmů = Myslí) a svým chápáním.

Ale chápat to zajisté netřeba, ono v Soudném Dni se to prý beztak vyjasní "všem" :-).

Zatím bez slepic

V podstatě máte všichni pravdu, ale problém není ani tak se samotným přesunem výroby jako spíš s tím, kde končí nebo spíš nekončí a jak se daní nebo spíš nedaní miliardové příjmy obřích západních firem...

USA jsou stále obchodní a finanční velmocí, a na rozdíl od spící Evropy, alespoň v moderních technologiích ještě pořád dominují, Intel, Microsoft, Nvidia, Micron, Apple, Google, Facebook, Amazon, Visa, MasterCard = finance, internet a velká část výpočetní techniky je stále pod kontrolou amerických firem, největší světová firma ve výši příjmů je ale překvapivě Walmart, tato síť obchodů prodá zboží za 500 miliard dolarů ročně! kolik z něj je asi Made in China?

Všechny tyto firmy s příjmy ve výši desítek až stovek miliard jsou z USA, i když pobočky a výrobu mají rozsety po celém světě, zisky putují pěkně zpátky k majitelům, háček je v tom, že ani ne tak do USA nebo dokonce do jejich státního rozpočtu, jako spíš na konta v různých daňových rájích...

Což je zásadní nevýhoda USA proti Číně, která úspěšně zkombinovala státní a soukromé vlastnictví a podstatná část obřích příjmů státních megakorporací končí zpátky v čínském státním rozpočtu a ne na soukromých kontech v daňových rájích a čínští miliardáři asi také přesně vědí, co by je čekalo, kdyby začali hromadně vyvádět zisky z Číny, bez souhlasu strany a vlády...

V USA tak sice došlo během posledních 30 let k obrovskému nárůstu bohatství miliardářů, ale také k velkému prohlubování příjmových rozdílů a nárůstu chudoby v rozsáhlých, dříve prosperujících průmyslových oblastech.

Trump může Čínu díky velikosti trhu USA sice stále hodně poškodit, ale ne bez toho aby zároveň poslal ke dnu americkou ekonomiku, vyhrát obchodní válku s Čínou už je dnes prostě nad síly jakékoli země světa... Navíc jakou má asi šanci přimět globální korporace aby začaly více danit v USA, přesunuly výrobu zpět a dobrovolně se připravily o miliardové zisky??
Takže klidně se může navážet do Severní Koree, Iránu, občas si zastřílet v Sýrii a povykovat na Čínu, ale...ty jeho názorové veletoče možná nemusí souviset ani tak s jeho duševním zdravím, jako spíš s tím, že mu někdo vždycky, když zajde příliš daleko trhne vodítkem a důrazně připomene, kde leží hranice, za které se není radno pouštět...

Zatím bez slepic

In reply to by Tomáš Fuk (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane Fuk.
Přesně tak to vnímám i já.
Proto ještě tvrdím,kdyby znárodnili majetek těchto miliardářů,tak jsou USA bez dluhu a ještě jim zůstane.
Když se ale podíváme i na naše miliardáře,tak se chovají podobně.
Takže tento chamtiví kapitalismus musí padnout.

Zatím bez slepic

In reply to by Tomáš Fuk (neověřeno)

Trvalý odkaz

Brzy narazí na svůj strop růstu. Je jím stárnoucí populace. Minulá politika jrdnoho dítěte způsobí stejný problém, jako má Japonsko. Bude málo lidí na práci a hodně lidí o které se společnost bude muset postarat a zajistit jim slušné dožití.
Podobnými problémy trpí všechny země, ve kterých je hodně neaktivního obyvatelstva. A nemusí to být vždy na škodu. Společnost se tímto způsobem učí solidaritě se slabšími. Růst se pak projeví ne v hospodářském výkonu, ale v růstu společenské solidarity, jak se děje ve zmíněném Japonsku.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Garage beneath the <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> second dribbling is toward the turn on the left side on the body without any slowdown, the footsteps choiceness and fast, soon arrived at the position you would like to go. Unlike most pitcher like the center of gravity down, then struggled to jump to try and do, the garage action far more concise. Don't waste any hard work, just jump off the ground, slightly triggered his firing action instantly. "He is not only the most pure great scorer, he even gave shot two words to produce the definition, the total shooting art played the revolutionary role. "The bobcats mind scout work Adam -- Mr Libby said Treasury.

Counter-top frames in 6 moments and 31 seconds, garage from his chest slightly next point position organized the ball, the index finger in addition to middle finger instinct to find gaps in the plastic ball center. His wrist gently lifted back, eventually left his palm the soccer ball, but still control among his fingers. His right arm into all of the joints is close to 90 degree Angle, in the shoulder to the shoulder, from the elbow on the wrist, from wrist to talk about, as if a cafe waiter in carrying some sort of tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound in the front, <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> need to speed up their action inside the Treasury, since the childhood to lay a solid foundation for complete to garage in any state, the right arm and shooting can keep perfect posture and toughness. And in addition to perfect hand movements, garage carries a precise shot needed another factor: enough deep lean muscle memory. Shooting touch seriously isn't a proper adjective, any one player, able to throw an excellent shooting there is yet one secret to all - month after month, year after year process, until a set regarding complex dynamic chain implanted into parts of your muscles. Garage never resist like monks meditate boring practice, it also helped when he graduated from senior high school, eventually grow into a separate leading little-known Davidson college NCAA elite last seven.

"Game changing, there is no time to <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> you approach your own shooting actions is correct, " curry said, "you can only rely on their daily at the education ground building muscle memory space, hit and believe that any of us can. We're so plenty of practice in training, so that you can the game, you can depend upon instinct to react. But if it is not in the right way, the game will think very strange. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.