Hanzlík

Autor
Štítky

Za všechno holt může Putin u jedněch a u druhých Zeman. A je možné, že se mi to jen zdá, ale jeví se mi to tak, že všichni argumentují obdobně jako paní Tereza stran obvinění Rusů - bez argumentačního doložení, pouze na základě svých spekulací a doměnek.

 

Re: Alex - Každý chce mít svého Hanzlíka

Alexi, já se vám divím. Podle vašich klofanců do klábosnice usuzuji, že už také nejste chytrý…, a mladý…, a krásný…, tudíž byste měl vědět, že každý chce mít svého univerzálního Hanzlíka.

Víte, co nebo kdo je Hanzlík?

Když jsem kdysi dávno přestal pást za barákem brontosaury a máma mě poslala do školy, chodil jsem do třídy s klučinou mimořádně rozvinutých zlobicích kvalit. Dnes by byl chudáček a měl by ADHD. Tenkrát to byl rapl, jakému nebylo rovno a fotr ho řezal jak žito takřka na potkání, páč vždy bylo za co, akorát to na něj – na mladého Hanzlíka myslím-  omylem ještě neprasklo.

A jelikož znáte i mne z psaného projevu, rychle a lehce si dovodíte, co se stalo. Za vše špatné mohl vždy a všude, jen a pouze UHAHA - aneb U-niverzální HA-jzlík HA-nzlík.

Za to, že jsme sežrali všechny výpěstky na školním pozemku a ve dvou přilehlých zahradách (i ty nezralé).

Za to, že jsme vypustili chovný rybník (naštěstí ještě bez násady).

Za to, že celá třída zdrhla z odpoledního vyučování, a to dvakrát za sebou (Hanzlík ležel doma se zlomenou nohou).

Za to, že kdosi přenesl jednomu z učitelů zaparkovaného Trabanta do sousední ulice.

Za to, že všichni hoši z Hanzlíkovy třídy kouřili pouze doutníky jako opravdoví páni (Vatry mého dědy - něco příšerného)  ...

No a ještě asi tak dvě stránky samých takových falešných větiček.

Samozřejmě, že chudák Hanzlík po asi tak sedmi osmi výprascích navíc přeci jen dokázal v jednom průseru svou nevinu - úča, co ho pravidelně řezala rákoskou, si přece jen zachovala zbytky logického uvažování - a jak na povel začali i ostatní karatelé prošetřovat všechny "Hanzlíkovy" průsery mnohem pečlivěji - dokonce i jeho fotr!

Ale UHAHA už byl na světě a vždy byl zkoušen jako poslední pokus o záchranu, resp. o oddálení poznámky, ředitelské důtky, výprasku a tak podobně. A i když nakonec prasklo, že jsme to na chudáka spolužáka chtěli shodit a trest byl pak ještě přísnější, přece jen to byl úlevný, ba opojný pocit, přehodit alespoň na chvíli své břímě na kohosi jiného, kdo jej odnesl kamsi pryč

Proto je tak důležité mít svého Hanzlíka, svého oslíka – pomocníka, svůj koutek pro duševní očistu.

To já néé – to Hanzlík…

A po vyslovení tohoto univerzálního zaklínadla se ocitáte na hraně srovnatelné s ostřím Vidlákova dranžíráku tři sekundy před první vraždou sezóny. Začínáte si uvědomovat, že vás ohrožuje pouhá Hanzlíkova existence. A přestanete na něj házet své nezdary a úlety a začnete jej ničit programově.

Říká se tomu šikana a není na světě člověk ten, co by to vydržel nepostižen. Na vojně si to buď hodili, podřízli si tepny či žíly, schytali tik nebo aspoň vředy. Sebevražedné nátury propichovaly, sekaly a řezaly šikanisty čímkoli, co bylo po ruce, střílely do břich a do páteří, vypouštěly psy, spouštěly hevery, zapalovaly zašněrované stany dobře vědouce, že zkáza a zmar čeká je samotné, avšak nikoli hlavní šikanisty, kteří si na špinavou práci patřičné pitomce vždy uměli najít.

Ano, zkáza a zmar. To je, oč tu běží. Stokrát nic umořilo vola. Buď ten vůl udělá nějakou nepředloženost, za kterou ho chytíme a budem pěkně dusit, anebo skape na otravu krve vlastními jedy.  Jiná možnost pro něj není.

Cíle je dosaženo – hnusný, trapný a blbý debil to má spočteno.

Vraťme se k Putinovi a Zemanovi. Proč z nich neudělat své Hanzlíky a neházet jim na hrb všechny své trable, které jsme mnohdy sami „obratně“ vyrobili?

Jeden je nemladý, nehezký a navíc bohužel pořád ještě trochu chytrý dědek, který oplývá mnoha nectnostmi, a z titulu mnoha soudních rozhodnutí se nemůže pořádně bránit (osoba veřejně činná a veřejně známá prý musí snést urážek a nepravd, co hrdlo hnojometníků ráčí). No co mám povídat, prostě ideální kousek pro ostrakizaci a následnou šikanu. A hlavně naprosto nepostradatelný učební materiál pro naše mladé, krásné a chytré juniory, kteří se toho musejí ještě hodně naučit.

Druhý je nemladý, nehezký, blbý (páč je Rus) a ještě k tomu malý, a tak dále. A stejně musí držet hubu a prodávat nám ropu a plyn, páč by jinak Ivani chcípli – říkal Gabal, taky Ivan, tak by to měl vědět, že jo.

Jediné, co nás – krásné a chytré a štíhlé – sejří, je skutečnost, že prodává ropu moc draho, zbraně moc levně a nechce se podělit o Sibiř. A krade prachy neziskovkám, které je nakr…, ééé dostaly ze zahraničí.

Z toho je vidět co je to za charakter.  

Proto jsme si ho vybrali za našeho hlavního UHAHA. Až skape, nebude ho škoda. A svět bude hned lepší a šťastnější.

K tomu nám Open Society Fund dopomáhej.

Komentáře

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Věcné, logické, přehledné. To se dá podepsat.

Žák se pustil i do diskuze - bohužel narazil na flašinety.

Trvalý odkaz

Problém nastal díky internetu (proto se musí začít hlídat), lidi maj jiný informace jako ta úča s rákouskou a začínají prošetřovat ty kecy "to hanzlík" :D Proto facebook, začíná být požírán sám sebou, začali zjišťovat, že dokud fakt nebude pořádná AI, tak nemaj šanci, ale pak když bude, pak potěš koště co bude z lidma..

Trvalý odkaz

Dovolil bych si jedno malé b-mol. Ten šikanovaný musí být ten malý, slabý, nemotorný. Jak nemáte dost slabin tak si na vás netroufnou.

Ani Zeman ani Putin takoví nejsou. Zeman je velkej chlap a co se takovejhle konfliktů týče, tak se v nich primo vyžívá. Hrát proti koalici ODS-TOP09-STAN-Sobotka a spol, to je jak hrát simultánku v šachách s dětičkama z mateřský školy.

Putin je menší, ale v dětství to byl spíš rváč, naučil se judo či co. Takže fyzicky se určitý přesile ubráni. Je disciplinovaný, a když se něco rozhodne udělat, tak to udělá. Když mu řekli, že na rozvědčíka by měl vystudovat, tak dřel, aby vystudoval. Pracoval v tajných službách a tam se naučil tu skutečnou historii, to jak věci funguji skutečně. – Kdo stoji proti němu? V Německu pitomá svazačka. V Anglii škeble z elitní školy a dvanáctiletý hošík, nadšený jak to Římani Hadrianovou zdí všem dali najevo, že oni si tady dělaj, co chtěj (když to, co dali doopravdy najevo bylo, že nejsou sto dobýt Picty). V USA je president, co bojuje věčné o své přežití a před tím tam byla loutka z neziskovky.
EU se nechová jak banda šikanujících vůči nejslabšímu, ze svého středu, ale jako banda lepmlů, co remcá proti učiteli, který je nutí dělat úkoly nebo v nejhorším proti spolužákovi, co je převyšuje fyzicky i intelektuálně a ještě ho maj rady holky.

Co se posledních studentských stávek týče, přeci jen jsou všechny o tom, že se Kalousek boji kriminálu a když nad ním dospělí mávnou rukou jako nad lhářem a zlodějem, tak jde pokoutné oblbovat jejich děti a teenagery, protože ti toho ještě moc neznají a skočí na každou blbost a někoho do těch ulic prostě dostat musí na zkorumpovanců je málo a už netáhnou.

Oni by rádi šikanovali, ale nějak na to nemaj, tak jen dělaj bordel.

Ani Zeman, ani Putin netrpí tím, ze je nemaj rádi, jako dospělého chlapa nevykolejí, když mu desetiletý děcko řekne, ze ho nenávidí, protože ho nenechá hrát jeho debilní PC hru až do tří do rána.

In reply to by Čmoud (neověřeno)

Trvalý odkaz

Šikanovaný vůbec nemusí mít slabiny, asi jste nebyl na vojně a měl jste príma dětství v supr škole.
První stupeň šikany (dle Koláře) - ostrakizace - lze provádět i na kouscích, kteří se umějí bránit.
A Hanzlík nebyl žádné ořezávátko. Na bolest byl zvyklý, se železnou pravidelností se servával o přestávkách až do krve.
Což byl další start k nové vlně ostrakizace - to Hanzlík, my ne.
S odstupem let nelze neobdivovat jeho psychiku, Otázkou je, jaké to mělo následky v jeho dalším životě.

In reply to by Targus (neověřeno)

Trvalý odkaz

Já do umět se bránit počítám i umět nějak šikovně odpovědět – ve stylu „sám jsi to rozbil a svádíš to na jiný.“ Ten váš Hanzlík byl nakřápnutej už z domu, jestli ho táta mlátil za každou píčovinu, tak není potřeba dál bádat, kde se to vzalo, a tak měl sotva kde si trefný odpovědi natrénovat.

Jinak, co se šikany týče, tak je možná jen v uzavřených skupinách, když oběť nemá kam utéct a autorita šikanuje taky nebo je slabá či nepřítomná. Západ už nemá tak výlučné postavení jak měl. Je málo věci, co se nedají pořídit jinde a vydírací potenciál západu tím značně klesá. Kdyby rusové byli tak blbí jako američani, tak v Evropě udělají třeba muslimský bouře a hned maj pokoj od magorky Terky a spol. hned. Jen by jim tam nakonec začli řádit jejich vlastní magoři (ale američani do toho šli).

Putinova i Zemanova situace je jakoby proti nim stála menšina třídy, sice ta agresivnější a hloupější, ale stále nejistá jak dopadne konflikt. Zemana nedávno volila půlka národa a Rusko je spojenec Číny kde se dnes vyrábí kde co a je v dobrých vztazích s kdekým mimo USA-EU bandu. USA – EU si doopravdy nasrali do bot přesunem vlastního průmyslu do Činy.

Nevím, na co si Terka hraje a co má v rukávu za esa, ale dost možná nic a jednoho krásného dne se můžem probudit a Londýn bude vypařený a my to ani nebudem vědět, protože budem vypařený taky.

Pane Čmoud jste úplně mimo. Šikana je možná i ve vztahu dvou lidí a věřte tomu, že i mezi dvěma kamarády(divné slovo když si tu skutečnost uvědomím) já sám jsem totiž takovou šikanu zažíval. Ti okolo a v tomto případě naše manželky neměli ani ponětí, že je to šikana a tak jí vlastně nechtěně podporovali každá podle svého postavení ve vztahu, takže moje manželka na moji"kamarádem"vyprovokovanou reakci nechápavě kroutila hlavou a tím přilila benzínu do ohně a manželka mého"kamaráda" jej vždy podpořila( trochu jsem mu ji záviděl ač nebyla ani zdaleka tak hezká jako ta moje). Bylo to vždy pro mě nepříjemné, snažil jsem se bránit ale proti poměrně inteligentnímu středoškolskému učiteli(rád se nechával oslovovat titulem pane profesore, v každém vyprávění to bylo zmíněno několikrát, nebo kouči, to proto, že byl trenérem hokejového klubu)to bylo velice těžké. Šikana byla prováděna promyšleně , ale vždy s úmyslem mě pokořit, ublížit. Vždy jsem se proti ní bránil ale nepochopil jsem, že nejjednodušší je se sebrat se a s tím šikanujícím blbečkem navždy skoncovat. Trochu mi pomohlo vyhledání takové šikany na internetu kde byl způsob který používal "kamarád " popsán a tento popis šikany a následné předložení manželce, ale opravdu jen trochu. Vlastně možná, že nakonec ani trochu. Lidi si prostě vůbec neuvědomují co to ta šikana vlastně je. A co vše lze do tohoto pojmu zahrnout a věřte nebo nevěřte , RF je z tohoto pohledu neuvěřitelně šikanována a já si to jako šikanovaný velice dobře uvědomuji a snad proto mám pro takové věci vyvinutější smysl.

Trvalý odkaz

Rovnováha musí být dodržena.
Je naprosto jasné.proč je Putin u zápaďáků na černé listině.
Všechno běželo podle plánů neoconů.Čína vyrábět,Rusko dodávat suroviny a neoconi kopyta na stole a obchodovat.
Putin jim tento sladký život překazil,proti museli kopyta sundat ze stolu,tak kopou na všechny strany.
I ta hedvábní stezka to dokládá,ale Putin si to představuje jinak,dokládá to i jak mluví Pjakin,globální řízení,se přesouvá do Číny,kde jsou prachy,tam jsou neoconi.Jak jsem napsal,rovnováha musí být dodržena o co se snaží Zeman.

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Z toho by ovšem plynulo, že USA potažmo EU je na tom mnohem hůře - po stránce ekonomické, než se tváří. Zatím se zdá, že USA mají stále dostatek podřízených států (defacto kolonií) na dodávku surovin i na to aby odebírali jejich dolary. Možná už těch dolarů vytiskli tolik, že mají co dělat aby systém udrželi a nepropadli se do inflace (případně jiných problémů) a dolar se nezhroutil. Jinak si tu ohromnou hysterii proti Rusku neumím vysvětlit.

Ale jistě!
USA i EU jsou na tom mnohem, mnohem hůř, než se tváří - a s nimi i zbytek globálně propojeného světa.
Ony jsou na tom dokonce mnohem hůř, než si samy myslí, že jsou.

Přesněji: nemluvme o USA a o EU, nýbrž o těch, kteří je (v zastoupení!) "řídí"
Nedokážu už rozlišit, kdo z tzv. obslužné elity skutečně propadá panice a kdo paniku jen mazaně a na objednávku vyvolává u svých voličů či sympatizantů.

Přesněji - kdo (vpodstatě pochopitelnou, nechci říct oprávněnou) paniku usměrňuje tam, kam je jí třeba k eskalaci ničivého konliktu s Ruskem.
A kdo svým verbálním výpotkům už i sám věří.

A kdo sice NECHCE s vlky výti, ale musí, chce-li ještě chvíli žíti!

Nemyslím, že by někdo skutečně chtěl jadernou válku s Ruskem, okopávat kotníky (i holeně) zrkze muslimy na jižní hranici Ruska a na Ukrajině, to ano, ale velká válka to ne, i když pravděpodobnost, že to spustí nějaký idiot je vždy, bohužel.
Ve skutečnosti nikdo neví, jak by se zachovaly a fungovaly všechny raketové i protiraketové, informační, komunikační, vyhodnocovací, radarové, logistické atd systémy v realitě jaderné války, to prostě vyzkoušet a nasimulovat nelze. Taky by taková válka trvala pár hodin maximálně dní. Vystřílelo by se vše co jde a pak už by se jen lízaly rány. (a vypařovali se před prázdným Kauflandem)

No to je právě otázka, co je za tím hysterčením a "iracionalitou". Protože všechno zatím vypadá růžově, tak si myslím, že pod povrchem je nějaký velký probléma zřejmě ne jen potenciální, ale i akutní.
Další věc je, při kopání do Ruska, o kolik tahů dopředu přemýšlejí. Samozřejmě, že vyvolají nějakou reakci Ruska s odvoláním diplomatů - ale mají už rozmyšleno jak asi bude Rusko reagovat a jak na to odpoví? Zdá se, že naši pohunci jen dělají co se jim řekne u Putina to vypadá že tahy dopředu promýšlí - viz Sýrie a i Ukrajina.

Hysterka vyvadi, cela familie na mrknuti hysterci sborem, sachista stoji s nehnutym pohledem, odpovida minimalne a duma v jakym poradi je bude kam strilet az nebude zbyti.

PS. Ta hysterka je Boris, ne Terezka.

Admirále.
Zase jsem si pročetl blog od pana Žáka,perfektní.
Zdá se,že to má více cílů,padlo téma utečenci,tak pod tíhou jiných událostí schválíme Dublin 4

Trvalý odkaz

Targusi,
článek je výborný.
Bez ohledu na to, jak velkou nebo nevelkou část současné reality postihuje.

Trvalý odkaz

Sucasna situacia otloukanka Putina mi pripomina obdobie bojov Petra I s vsemocnou Osmanskou risou a neporazitelnym svedskym kralom Karlom XII.
Otazkou zostava ci bitka pri Poltave sa iba chysta (male potycky kedy to este otloukanek schytava) alebo uz prebieha. Samozrejme historia sa nemusi opakovat na 100% - aby som upokojil pindostancov a podpindostancou a nasich pricmrdacov.

In reply to by alien (neověřeno)

Trvalý odkaz

Už to někdo psal,kdo se nepoučí z historie,musí si ji zopakovat.
Ono to bude asi tím,jak i píši jiný,USA natiskli tolik dolaru a ty se jim teď vrací,že snad USA není nic jejich.

Naprosto neuvěřitelné výroky od ženské, která se málem stala premiérkou (a nejenom od ní). Hledat pravdu je vlastizrada. Ale zase ne tak úplná vlastizrada, jenom taková jakobyvlastizrada. Po čmoudovsku - jakobytěhotenství.

Víra je naopak pravdou a ničím než pravdou. Teda jestli někdo předvádí bolševickou rétoriku, je to parta kolem Němcové, Farského a spol. A nejvtipnější je, že naprosto totožná argumentace lze užít pro její hysterčení a útoky na prezidenta země - jako útok na jeden z jeho ústavních pilířů.

Trvalý odkaz

Tady je skvělá ukázka toho, jak propastný je rozdíl mezi voliči Zemana a Drahoše. Když jsem volil Zemana tak jsem samozřejmě měl na mysli přesně takové chvilky které by potencionálně mohly nastat a , že Zeman zareaguje tak jak zareagoval. Naprosto správně, je problém? Tak dobře ať se ukáže kde je pravda. Komu vadí zjištění pravdy ? Miruně? Ne , vadí to všem, kterým nejde o pravdu ale o tu pověstnou hůl. Copak jsme již ve válce a ruské hordy znásilňují naše dcery a matky? Jsou to snad ruská vojska, která nás napadla bez vyhlášení války a dnes již drancují naši zem? Ne, Rus nám zatím opravdu nic neudělal a ten kdo jej obviňuje je tím, který se snaží o vyvolání války. Dokdy si to nechá Rus líbit? Já jsem tak trochu vznětlivější člověk, lehký cholerik a přiznám se, že já bych již dávno býti Putinem reagoval dalecko tvrději. Šílené? Ano, jsem takový. Děkujme Putinovi, že on není já a Zeman,, že je takový jaký je. Že je to člověk který se snaží o dialog a hledání pravdy. Proto jsem rád, že máme Zemana a, že jsem se také přičinil na jeho znovuzvolení. Kde bych čerpal sílu do dalších dní, kdyby zde byli jen tupci jako Miruna? Nevím, nejspíše bych si musel zalepit oči a zacpat uši. Bylo by to k nesnesení.

In reply to by Hnidopich (neověřeno)

Trvalý odkaz

dnešního Mitrofanova na Seznamu. Vemte nitrogricelín pod jazyk a hodně štěstí. Zvlášť doporučuji zaměřit se na slovník. 50. léta jak vyšitá.

Admirále,
Mitrofanova čtu a dešifruju dlouhá léta - od dob, kdy ho ještě upřímně baštili socdemáci a nepochopili co je zač.
Na druhé straně posloužil Zemanovi jako memento, že i mezi Rusy jsou takoví (Píp!), a že tedy není možno být ani pozitivní rasista a tvrdit, že co Rus - to dobračisko. Ano, Rus Mitrofanov je důkazem, že dobří i ti nejhorší lidé se najdou ve všech národech a rasách.
Mitrofanov je mužské vydání Miruny, snad o něco méně inteligentní a manipulovatelnější než ona.
Číst Mitrofanova bez nebezpečí poškození zdraví je práce pro otužilce a vyžaduje dlouhodobý trénink!
Nebo ....perverzní smysl pro asfaltově černý humor.

Je přízračné, že je Mitrofanov vytrvale nazýván politologem.
Ačkoli - v širším slova smyslu možná....Asi si začnu říkat Hudebník...už několikrát se mi podařilo zahrát na xylofon Ovčáci, čtveráci skoro do poloviny bez ubrnknutí.

Trvalý odkaz

Tipněme si jak Rusko odpoví a jaké kroky potom budou následovat ze strany USA a jejich podržtašků tj nás.
Hádám, že Putim nemá příliš důvodů vyhazovat operativce USA a spol, protože ty stávající už asi zná, sleduje a třeba i napíchl či zlanařil, tak na co nějaké nové, po příští rotaci. Ale symbolicky jich pár pošle domů. Je možné, že připraví odvetu ve stylu zákazu dovozu potravin, čímž konsolidoval ruské zemědělství. Na řadě by mohly být poradenské firmy (PricewaterhouseCoopers a spol), tam by zasáhl citelněji. Prostě něco, co by nechalo ruské peníze v Rusku. Také by mohl poškádlit neziskové organizace.
Další krok USA a spol, nejspíš hysterie, otevřené huby a nadávky, ale možná i tvrdší postup a nějaká ofenzíva na Ukrajině, nejlépe přes fotbalové mistrovství, či provokace v Sýrii.

Vzhledem k tomu, že Putin není jako já, tak bude následovat jen reciproční vyhoštění diplomatů z těch zemí, které se k tomuto odhodlali. Možná, že dokonce ušetří ty země, které vyhostili pouze symbolicky jednoho diplomata. Nakonec to by dokonce bylo velice prozíravé. Jediné navíc přijde již ohlášené překvapení pro GB v podobě historické paralery a jako nášup nějaký dáreček plánovaný na čtvrtek a na který se opravdu těším. Putin opravdu nechce nyní rozbíhat něco navíc, mistrovství v kopané se neúprosně blíží a tak nepřibudou-li nějaké nové okopávky kotníků nic dalšího se nestane. Myslím si, že má naopak velkou radost z chování Slovenska a Rakouska. Taky nevím jak se zachovala Itálie a určitě má zprávy i od nás a ty jsou pro něj příznivé. Novičok se určitě u nás najde a Babiš se Stropnickým protáhnou xichty.

Trvalý odkaz

To co napíšu, je opravdu konspirace, ale vrtá mi hlavou - masakr dětí v Beslanu - září 2004, po květnovém nástupu Putina do prezidentské funkce, teď de facto masakr dětí v Kemerovu po znovuzvolení s takovou podporou. Víme, že jistým silám je jedno, že zahynou děti /viz i balkánská řeznice Madlena, půl milionu iráckých dětí už díky sankcím na Irák "stálo za to". Je mi hrozně divné, jak se někde psalo, že stráž vypnula hlásiče a uzamknula děti v sále, to by snad neudělal ani totální blb. A také hned ty nadávky - diktátor, vrah dětí a podobně. Jen jsem se nemohla ovládnout a musela to napsat, protože je to divné /i když nešťastných požárů po světě je spousta/.

In reply to by insegnante (neověřeno)

Trvalý odkaz

Naprosto souhlasím.
Už to jednou zmiňoval Pjakin,že se podobně akce připravovali po celém Rusku.
Takže se probudili tyto síly a může to v Rusku opravdu hořet.

Trvalý odkaz

"Stokrát nic umořilo vola. Buď ten vůl udělá nějakou nepředloženost, za kterou ho chytíme a budem pěkně dusit, anebo skape na otravu krve vlastními jedy. Jiná možnost pro něj není."

Ale to víte, že je. Nejméně dvě další. Vím o tom dost, abych to mohla tvrdit - a vsadila bych botky, že takový Putin to ví taky.

Trvalý odkaz

Hello

Is your website copy outdated?

I'm a top-rated copywriter (with hundreds of happy clients) and a 100% job satisfaction rate.

Enough about me, how does that help you?

The right words attract people.

They can even elevate your business above the competition.

I craft them into engaging content that search engines and people love.

What does that mean for you?

More traffic, more customers and a bright future for your business.

I would like to become one of your go to freelance writers.

Learn more on my website: https://kathreadwrites.xyz/us-promo/ (SAVE $50+)

If you're open to it, I would like to handle a small writing task so you can see my superior skills. Then we can get this party started.

Be Fantastic

Cath

P.S.I spend most of my time writing copy for clients. This means I try to avoid emails if possible. I do, however, prioritize existing clients & any new website inquiries. These get a FAST response. If you want to get in touch, please use the contact form on my website instead of emailing me.
Unsubscribe: https://kathreadwrites.xyz/unsub/?dom=vidlakovykydy.cz

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.