Je to mnohem jasnější

Autor
Štítky

Turecký útok v Sýrii spustil i nevídanou kanonádu v médiích. Skutečně se už jen těžko dalo přehlížet, že američtí spojenci Kurdové byli americkým prezidentem bodnuti do zad a obětováni pro velmoc, která jak známo má jen zájmy, nikoliv přátele.

A tak jsme si v mainstreamu mohli přečíst titulky o mnohovrstevnatém konfliktu mezi Tureckem, Sýrií, Kurdy, Araby, Ruskem, Íránem, Irákem, náboženským fanatismem, minoritními skupinkami různých etnik i náboženství. Objevily se články, které otevřeně mluví o tom, že Kurdové po americké zradě nemají na výběr než se přiklonit k Rusku a Sýrii.

Vidíte, stačilo osm let války a už si toho všimli i v České televizi a na CNN.

Doteď jsme totiž podobných titulků byli ušetřeni. Doteď byl celý konflikt přece zřejmý a jasný. Krvavý Asad, který musí jít a proti němu samí kovaní arabští demokraté. Pamatujete ty kecy třeba od Laudáta a toho vola z KDU (pak ho ani nezvolili, jsem línej to jméno hledat, s chutí jsem jeho jméno zapomněl), že je nutné uzavřít ambasádu v Damašku? Když pozvali Spencerovou do televize, tak jí tam obviňovali, že má na rukou krev syrských dětiček, protože popisovala konflikt přesně tak, jak ho dneska popisují všichni.   

Dnešní titulky na Novinkách, u Bakaly, či v České televizi vypadají stejně jako titulky fake news médií z roku 2015...

Co si budeme povídat, Mnichov v roce 38 také leckomu otevřel oči a vznik protektorátu v březnu 39 ještě víc. Trumpovo hození Kurdů přes palubu je něco podobného. Když naši novináři jezdili do USA se učit tu správnou angažovanou novinařinu v americkém zájmu, tak seděli v posluchárně právě spolu s těmi kurdskými a dalšími. Někteří jsou samozřejmě zblblí dokonale a budou psát v americkém žoldu i z amerického vězení, ale hodně dalších teď sedí doma a přemýšlí, kde se stala chyba.

To platí i pro naše provinční politiky a diplomaty. Včetně Koláře a jeho synáčka. Ti také poslouchali kecy o míru, demokracii a věrnosti až za hrob a na přednášce vedle nich seděli kurdští politici. Možná dokonce i ta kurdská paní, co jí vytáhli z auta, ukamenovali a pak se s ní fotili. Kolář vypadá, že bude s USA do statků a hrdel a prorokuji, že se mu to přesně vyplní, ale další si už představují s mrazením v zádech, jak někdo vytahuje z auta je.

Navíc, všimněte si, alespoň vy, co vládnete angličtinou... Stojí za to si přečíst životopisy těch borců, co velí těm "demokratickým" jednotkám v tureckém žoldu. Jsou to ti stejní, co byli předtím v saúdském žoldu, pak v americkém žoldu, po porážce přesunuti do Idlíbu, kde jim dali práci Turci. Většina z nich má ještě i starší záznamy z Bosny, Afghanistánu, Iráku...  Ve všech případech dokonalí hrdlořezové co si natáčeli popravy a dávali je na internet a chlubili se svojí vynalézavostí, jak zajistit svým obětem co nejbolestivější odchod z tohoto světa. Vraždili zajatce, ženy, děti, starce, teď dělají to samé.

Osm let je za vrahouny označovali jen proruští xenofobové a náckové. Česká televize a BBC nám je ukazovaly pod titulky "Umírněná opozice". Je vidět, že jsou ve svém oboru skutečnými odborníky a odborníci se jak známo nelikvidují. Ani když jsou to odborníci přes vraždění a mučení.

Osm let mluvíme o tom, že Asad, ač to není žádný lidumil, je pro Sýrii ještě nejlepším řešením a proti všem těm demokratům s amerikou na rtech je ještě hodným beránkem. Teď to pomalu začíná docházet i těm, kteří jsou za pronikavý pohled za oponu a pravdomluvnost královsky placení. Až teď po osmi letech začínají stejně jako my proruští trollové mluvit i novináři, kteří do Sýrie celou tu dobu jezdili a potřásali si s těmi hrdlořezy rukama. 

Stejně tak mluvíme už dlouho o tom, že Turecko má své ambice, které rozhodně nejsou v souladu s našimi zájmy. Teď si toho všimli i v České televizi. Už jen zoufalci se snaží napasovat současné dění v Sýrii na hrb Ruska a obviňovat krvavého řezníka z Damašku. Ale, jak vidno, blbci ještě pořád existují a když se mohli osm let přetrhnout, aby psali v souladu s hlasem ameriky, tak teď se jim těžko otáčí. 

Téměř každý den teď čtu a slyším, jak je ta Sýrie nepřehledná, složitá a v jak složité situaci je Trump i ostatní účastníci konfliktu. Naopak přátelé novináři a komentátoři... situace začíná být jasná, zřetelná a přehledná. Mnichov už nastal, na Protektorát dojde co nevidět.  Motivace všech začínají být kříšťálově průzračné, stejně tak se začínají vyjevovat charaktery. 

Například při posledním mistrovství ve fotbale nikomu nevadilo, když  švýcarští reprezentatnti s kosovskými kořeny dělali albánské orly po oslavě gólů. Dneska už totéž od turecké reprezentace vadí. Mnohem víc také bude vadit, až si někdo v Německu vzpomene, jak se leckteří Němci (Turci, ale němečtí) fotili s Erdoganem a měli u toho nápis, jak je to jejich prezident. 

A nemyslete si... Turecko tam ještě zdaleka nevyhrálo. Popravy na youtube mívají přesně opačný efekt, než se zamýšlelo. Křižáci husity také neporazili. Jestli se ti Kurdové celonárodně naserou (a nemají k tomu daleko) může ještě Kurdistán vzniknout... v Turecku.  I v Evropě budou změny... Větší než by si kdo myslel. Takové, jaké se odehrály v Anglii na začátku Druhé světové... 

Ale o tom si více řekneme zítra. To už do toho nebudeme tahat mainstream. Jednak jsou pět až osm let pozadu a jednak se bez nich docela dobře obejdeme. Postačí chytré telefony a internet přímo z místa dění. A pár internetových trollů, kteří nám ukáží mapy konfliktu. Prozatím gratuluji všem nájemním pisálkům k prvnímu vystřízlivění. Měli by si zvyknout, bude jich mnohem víc. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

i Anglii se nyní trošku mění "vyjednávací potenciál" , možná získá lepší dohodu u Brexitu...

A jak jsem psala již dříve, hýkání (státní) nyní nad Turky je pokrytecké a zpozdilé, když se nehýkalo dříve nad jinými akcemi armád zemí v NATO, minimálně od schvalovačky přeletů na Srbsko hned po zatažení ČR do té "obranné" aliance a pak dalšími akcemi, co není třeba zmiňovat.....

Osobně jsem zvědavá i na lidi typu Jiřiny Šiklová, co říkala, že se bude raději mýlit s Amerikou.....

https://www.info.cz/svet/tvrdy-postoj-vuci-turecku-unie-mela-smulu-brit…

Zatím bez slepic

In reply to by MAJKA (neověřeno)

Trvalý odkaz

cloroquine
[url=https://chloroquineorigin.com/#]hydroxychloroquine sulfate corona[/url]
erectile vit e
[url=https://besterectiledysfunctionpills.com/#]low cost erectile treatment[/url]
who makes hydroxychloroquine win
[url=https://hydroxychloroquinex.com/#]hydroxychloroquine oral[/url]
erectile video
[url=https://plaquenilx.com/#]plaquenil 200 mg tablet[/url]
tadarise 40 mg
[url=https://tadalisxs.com/#]tadalafil 60 mg for sale[/url]
zytromax
[url=https://zithromaxes.com/#]zithromax capsules[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vidláku, Váš optimismus, že se kompradoři a blbci změní a zlepší, je krásný, ale nereálný. Pod povrchem je cítit, že se z toho marasmu do kterého spadli, snaží vycouvat. S vážnou tváří budou hlásat, že to dávno věděli, že je vše velice nepřehledné, že USA již trestá Turky a tak dále. Těžké to bude s obhajobou NATO jako mírumilovné organizace. Skončí to jásotem, Turky máme pod kontrolou.
Situace je teď dost vážná a bude nelehké z ní vyjít se ctí. Turci mají v rukávu černého Petra s 3,5 milionem uprchlíků. To je ekonomicky ničí a musí najít řešení. A za humny je Evropa, která pět let lavíruje a kličkuje.
Přesvědčuje sama sebe a tvrdí jak přínosní jsou imigranti. Bez nich, že nás bude málo. NO A CO! Tak bude, Můj praděda měl 17 dětí (to je holý fakt) a já 2. No a co. Někdo jen jedno, bude nás tedy méně - no a co. Světu to neuškodí, jen a jen pomůže. A kecy o vyžírajících důchodcích jsou jen kecy. Ale o tom jindy.
Ale Evropané se snad, možná, kdo ví, začnou probouzet a budou mít konečně zájem nejen o sebe, ale i o Evropu. Třeba jako Švédové, kteří chtějí začít s výukou dějin až od roku 1700. To před tím nemá smysl, jen to zapleveluje mysl mládeže.

Zatím bez slepic

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Skončí to jásotem, Turky máme pod kontrolou. - Nechame je udelat Kurdum, co chteji a oni nam se na oplatku neposlou dalsi miliony migrantu a neudelaj poulicni boure v Nemecku.

Zatím bez slepic

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Už je to tady. Jen titulek z našeho dnešního tisku. Za vším je Putin.
Turecko dostalo k útoku zelenou od Ruska. To kontroluje Sýrii, ne Assad, říká přeživší útoku sarinem.
Kompradoři a blbci se NIKDY nezmění. Nemohou si přiznat selhání a i další lhaní jim bude osobně vynášet. Jsme v tom bahně až po ústa. Vylézat se bude těžko.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Poté, co si USA a chybujícímu Trumpovi dokázal oponovat Kim Čong un a jeho hladovějící Severní Korea, pak se nesklonil Írán, Saúdi si v Jemenu dělají, co chtějí, Asad v Sýrii už vyhrál, se najednou probudil i Erdogan a začal si také dělat, co chce. A celý Deep State v USA se může jen dívat, jak přestávají ovládat kromě své populace i své spojence, dnes už bývalé. Síla USA se drolí a drolí, éra jejich dominance končí.
Jenže spolu s koncem dominance skončí i dominance globální rezervní měny USD. Nevíme, kdy, protože nastartované procesy mají dlouhou setrvačnost, ale jednou k tomu dojde. Kdy? Až se Čína bude cítit natolik silná, že přestane za své zboží přijímat jako platidlo USD a začne vyžadovat pouze svoji měnu. A k tomu dojde až ve chvíli, kdy USA vyhrotí obchodní válku s Čínou. Dosud se USA pohybovaly ve světě své dominance, kde byly nejméně jednou ze dvou světových supervelmocí (se SSSR), nebo samy. Teď se musí naučit jednat ve světě, kde už nemohou nařizovat, ale musí vyjednávat. A neumí se nové situaci přizpůsobit.
USA čeká soupeření o globální dominanci s Čínou, a zatím Čína nastartovala trend vedoucí k vítězství, zatímco USA k pádu Pád USA odstartoval už Ronald Reagan, který svou politikou opravdu uzbrojil jeden stát, USA. SSSR se rozpadl z úplně jiných důvodů, to si jen obdivovatelé Reagana přisvojili zásluhy neprávem - a nyní na svou zaslepenost dojíždí.
USA už si prostě nemohou dovolit zasahovat všude po světě, a cizí státy si toho všimly.

Klíčové pro budoucí soupeření USA - Čína bude, kam se přikloní Rusko. Ještě se dočkáme, až všichni trolové, elfové a nájemní pisálci z pražské kavárny přestanou Rusko kritizovat a začnou je oslavovat. Ještě bude veselo v převlékání kabátů na mediální scéně.

Evropa je jen sluha cizích zájmů, nemá žádnou samostatnou politiku a celá EU nedokáže ubránit ani sebe samu před pár lidmi dováženými neziskovkami. Proto nás buď čeká přerod EU do státu, který je zde pro své obyvatele, což je dlouhá a obtížná cesta, nebo rozpad. Osobně to vidím na rozpad, a společně s rozpadem EU zanikne i umělá měna EUR, a to prodlouží o pár let život globální rezervní měně USD. Protože se rozpad EU hodí vlastně celému světu kromě EU, je rozpad velmi pravděpodobný.
A protože jsou naši čeští politici hloupí, ČR slavně přijme EUR, aby jej za pár let zrušila. Chceme-li poznat politika s hloupými názory, stačí se podívat na jeho podporu přijetí EUR. Dva příklady za všechny - Luděk Niedermayer a Pavel Svoboda (to je ten politik KDU-ČSL zapomenutý Vidlákem, který prohrál v posledních volbách z prvního místa na kandidátce do europarlamentu a přeskočili jej dva jiní kandidáti).

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane Gerd.
Perfektní.
I když já si myslím,že ten pád USA způsobil Nixon a Kissinger,převáděním know-how nebo-li výroby do Číny,další prezidenti,vláda,korporace,banky v tom pokračovaly.Ty velké protesty na náměstí klidu,které byly tvrdě zlikvidovány,měly nastolit v Číně,nadvládu USA.

Zatím bez slepic

No, neměl co lízt v noci do cizích hotelových pokojů... Samozřejmě obrazně, samozřejmě vím, že tam s baterkou nešmátral osobně.

Zatím bez slepic

Kdyby byl svetec, tak by se presidentem nestal. Bybrali ho pro korumpovatelnost.

Kdyby to novinarum nenaservirovali a nenechali je to otisknout, tak by zadna afera nebyla.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Šel bych ještě o krůček dál, pád USA způsobilo vytvoření nekryté měny za války ve Vietnamu. Vlastně vytvořili letadlo, které je desetiletí zdarma živilo a teď to pomalu padá.
Důsledek přesunu výroby do Číny byly právě levně získané dluhové peníze, za které v Číně i jinde nakupují. Proč by pracovali, když stačí vytisknout peníze. Jak prosté a jednoduché.
Čína bude přijímat US dolar dokud ho bude moct uplaťtňovat po světe. S její měnou je to zatím technicky složitější.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane zemedelce,
je klidně možné, že celý proces nastal už za Nixona. Uvažoval jsem Reagana jako toho, kdo první nastartoval obrovský růst dluhu USA.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zlom začal opravdu za Reagana, kdy USA byly zaslepeny dějem, kterému ani zbla nerozuměly.
A tak jediný doplněk k výborné analýze je Venezuela, americký dvorek. Ta je zlomem v pádu USA, kdy se neřízený sestup změnil v pád.
A jen doplním, Rusko se nikdy nepřipojí na stranu USA, vždy si bude zachovávat odstup. Strategické geopolitickovojenské spojenectví RF - USA je nutnost stability Ruska (i Číny). Je to oboustranný zájem.

Zatím bez slepic

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Rusko se pripojilo na stranu USA za Jelcina a doted si lize rany

Zatím bez slepic

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Strejdo,
máte pravdu, na Venezuelu jsem zapomněl. Děkuji za doplnění.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

podle mého je zapomenutým politikem , který chtěl zrušit diplomatické zastoupení v Damašku Ivan Gabal.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ale Gerde,

s těmi měnami nějak moc spěcháte. EUR samo o sobě nemá žádnou afinitu. Tu dělá její organizování. Stačí změnit organizátora a je po starostech.
To si jako myslíte, že majitelé dluhů v EUR svěsí koutek a řeknou si: no co se dá dělat, EUR padlo, pohledávky odpískáme. NE né, tak to ve financích nefunguje. A co by EUR nahradilo? Jaký mechanismus by se použil. Národní měny? Stanovily by kurz 1000 EUR za jednu domácí jednotku a tím by EUR splatily? Nebo EUR2?
Měny to je jednosměrka!

Zatím bez slepic

Věštče,
nevím, jakým mechanismem dojde ke konci používání EUR a USD, ale dluhy států jsou už nyní nesplatitelné, takže nějaký restart musí přijít, jen nevíme, kdy k tomu dojde. Je to hra na Černého Petra, komu nakonec bezcenné papírky zůstanou. Ale klidně může jít vývoj jako s Řeckem, kdy dluhy soukromých bank převzal stát. Jako žhavého kandidáta na obětního beránka bych uvažoval sociální, důchodový a zdravotní systém.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vase rusofilstvi je nadsene, vrele a rozjitrene jako laska patnactilete holky.
Vase nenavist vuci EU a USA je nadsena, hluboka a vseobjimajici jako z pera Kojzara v rudem pravu.

Proste zapad stoji na hrane upadku, pred rozpadem, pred revoluci delnicke tridy, pred valecnym sebeznicenim, pred eknomickym krachem - to jsem cetl jako male dite, ctu to i dnes a budu to cist i jako duchodce. A v tom uzasnem - urodnou zemi i surovinami oplyvajicim rusku - budou porad drzet u huby flasku a umirat o deset let drive nez tady v hnusne EU. Jako zasekla gramofonova deska jste prefektni.

Zatím bez slepic

Pro koho vy to vlastne pisete. Nas timhle presvedcit nemuzete a prumerne CT publikum sem nechodi?

Nemel byste radsi obchazet nejaky studenty, vnimavejsi k vasemu nazoru. Chapete, aby vas bylo vic.

Zatím bez slepic

Scallope,
co vás tak rozčiluje na popisu reality? Západ stojí spíše na rozcestí, a teprve, jestli se neprobere, dojde k úpadku. Jsou zde procesy, které k rozpadu vedou, a příčiny nejsou nijak řešeny. Přesně kvůli lidem s myšlením zažraných stalinských komunistů jako je scallop. Pro mě je celá ta Vaše elfí úderka morálně na úrovni konfidentů gestapa, spolupracovníků StB a jiných udavačů.
USA a EU jsou mně celkem volné, zajímá mě tak leda EU, protože v ní musím žít společně s Vámi. Afinitu k Rusku žádnou necítím, jen se svět změnil z hry pro dva hráče na hru pro více hráčů s nejasnými pohnutkami. A pokud jsou zde 3 silní hráči, z nichž ani jeden nestačí sám na další dva, musí se USA v zájmu svého přežití s někým spojit. Dosud to zkoušely s Čínou - neúspěšně. Je jen otázkou času, kdy tedy přijdou na nápad spojit se s Ruskem proti Číně - partnerství z nouze. Nemám z něj radost, protože EU je v každém scénáři prohrávající. Nu, a elfí svazácká úderka dostane časem pokyn přestat nadávat Rusku a plně se orientovat na Čínu.
Chápu, proč se rozčilujete, takové práce, než jste pochopil svou nohou zadání, a teď se mění! No jo, rozbořil jsem Vám bábovičky, ale můžete si za to sám svou svazáckou povahou vhodnou leda do 50. let 20. století. Podle Vašich příspěvků jste přesně ten typ, co by rozkulačoval vesnici, chodil do prvomájových průvodů a podepisoval petice žádající smrt Marie Horákové. Pár let předtím byste vítal Hitlera na Václavském náměstí jako spousta Pražanů. S Vámi a Vám podobnými nechci mít nic společného.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Tak jsem si říkal, že dnes budu jen číst a nekydat. No nevydržel jsem to, musím vás Gerde pochválit. ˇUplně vidím Scalopa jak popohání dělný lid v Prvomájovém průvodu a volá, "držte řadu soudruzi".

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

V životě normálního člověka platí jeden metr, kterým se mu měří velikost truhly.
V politice je to úplně jinak, tam se neměří všem stejně. Například turecký skorosultán vtrhne do Syrie a už jsou zde výtky, že porušuje mez. právo a pak se vytáhne druhý metr a vrahům z Volstrýtu se neříká vůbec nic, když v těžce zkoušené Syrii má taky svoje vojáky, kteří tam taky vtrhli nikým nezváni.
US základny jsou rozesety po celičké zeměguli, stačí se podívat na interaktivní mapu (pootočit, přiblížit), ve spodní straně se na fotografiích na nás krásně usmívají:
http://empire.is/

PS.: k A-bomb v Icirliku - je pravděpodobné, že byly převezeny do Rumunska na novou US mírovou základnu, kdo to ignoruje jsou ovce, které se poblíž popásají a vrazi z Volstrýtu proti tomu protestují, ovce nerozumí po americky a tak to ignorují.

Zatím bez slepic

Quot licet Ivoi non licet bovi.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Celá Austrálie má zhruba tolik obyvatel, jako dvě České republiky. 23 miliónů.
A jak rychle a snadno si poradila s připrchlíky !
Přelidněná Evropa, zhruba 600 miliónů obyvatel si s tím neumí poradit.
Neznám lepší výraz pro EU, než směšná organizace, a s tím související směšné obyvatelstvo, které takovou organizaci trpí !

Zatím bez slepic

Pozor. Nabadani k tresnemu cinu je trestne.

Zatím bez slepic

Celá myšlenka EU je v zásadě rozumná, ale mizerně prováděná lidmi zcela odtrženými od reality a žijícími ve svých slonovinových věžích jménem Brusel a Štrasburk. Stačilo by vyměnit vedení a naslouchat lidem, ale přesně to Juncker nechce.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Brzy uz se definitivne podari zrusit holou pravdu: nejvetsi hromadu mrtvol v Syrii navrsil prave Assad.

V CT to sem tam obcas nekdo pripomnel, ale to se brzy zmeni. Lid dostane tu lez, kterou chce slyset. Proto si preci zvolil sveho lhare na hrad, ze?

Joseph by z tohoto blogu mel radost.

Zatím bez slepic

protože s fakty nic nenaděláte. Jste alternativa jako řemen.

Zatím bez slepic

běžte zpět na svou Almu Mater, nejdříve se nechte doučit jazyku českému, posléze historii.
Uleví se Vám.

Zatím bez slepic

In reply to by scallop (neověřeno)

Trvalý odkaz

Myslite toho nemeckeho ministra pravdy (laska tehdy jeste nebyla v politice) co jezdil na Barrandov za starejma Havlovejma a svou souloznici Baarovou?

Zatím bez slepic

I v EU se probouzejí a mírně někteří větří vítr, komu že to slouží ten frantík, kdo ho předvybral do role prezidenta, nepřišel on z finančního sektoru....?

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prelomovy-projev-francouz…

Zatím bez slepic

Kdepak. Cesi prisnym nezajmem o konzumaci prirozku delaji dlouhy noc jak na Britanii, tak na Francii.

Zatím bez slepic

- on přeci choval Havla na klíně, že? A sorose také?

Pod závojem alternativy se schovává obyčejné lhaní, to je celé.

Zatím bez slepic

In reply to by scallop (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vy si z nas jen delate legraci, ze jo. Vsichni prece vedi, ze svet je presne jak je popisovany v citankach a Soros vubec neexistuje. Zadna Open Society neexistuje, Soros nikoho nefinancuje a Havel se narodil dospelej, tak ho nikdo na kline houpat nemohl.

Kdyz budeme chtit vedet pravdu, tak si pustime CT a nebudeme poslouchat vas. Co kdyz jste Putinuv agent. Ani kyvadelkovou proverku od Cibulky nemate.

Zatím bez slepic

In reply to by Anonym (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pekne jset odvedl pozornost od faktu, ze Assad je nejvetsi reznik v syrskem konfliktu.

Delate to dobre.

Zatím bez slepic

Vy jste to zase pripomel. Proc vas tak zajimaji reznici zrovna v Syrii? Mel jste syrskou milenku? Mate syrskou rodinu? Jste Tereza Spencer a syrany proste milujete?

Zatím bez slepic

In reply to by scallop (neověřeno)

Trvalý odkaz

Nebuďte ke scallopovi nespravedliví.
Kdybyste jako škeble mohli myslet jen nohou - a ještě k tomu jen jednou, třeba by vaše myšlení bylo podobné jeho myšlení.
Scallopové mají i svá pozitiva, z jejich skořápek se např. vyrábějí kvalitní perleťové knoflíky.

Zatím bez slepic

Jednou jsem byl na plazi a byla tam skeble jak z loga firny Shell. Pochcal jsem ji. Bylo to uz davno.

Zatím bez slepic

In reply to by scallop (neověřeno)

Trvalý odkaz

A co ty navršené mrtvoly jinde, ty připomněl kdo?

Zatím bez slepic

Podobne v byvale jugoslavii vase Narodni obec lzinenavistnicka oplakava bratry srby, ale ty nejvetsi zlociny - a jejich obeti - jste jednoduse vymazali z pameti.

Hlavne ze to lhani o Havlovi vam jde dobre. Prolhat se zivotem muzete, proc ne. Na tomto foru je to coool a devcata na to leti.

Zatím bez slepic

Hlavně, že jsme nesmázli z paměti toho půl mega mrtvol dětí z Iráku

Zatím bez slepic

Vy vite kam stbove zchovali ty hromady mrtvol a jeste jste to nenahlasil? Vite, ze to je vase obcanska povinnost. Pockejte az se do dozvi v Haagu.

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.