Kéž by to udělali - krátká noticka

Autor

Novinky přinesly informaci, jak je Čína naštvaná za Vystrčilovu cestu na Taiwan. Nebudu parafrázovat, přečtěte si to sami:

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/cesko-ponese-nasledky-lid-chce-preruseni-styku-a-sankce-pisi-v-pekingu-40335019#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=2rp9nIYvl3W-202009011752&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Hele, ale nebylo by to špatný že? 

Kdyby s námi ta Čína přerušila styky, ideálně i ty obchodní... Jako že bychom se zase naučili všechno vyrábět doma pěkně sami, že bychom možná zjistili, že nám to jde a za zdražení všeho čínského a nedostatek prakticky všech běžných potřeb by mohl Vystrčil. 

Za vlastní výrobu bych obětoval klidně celý senát i s vládou, Babišem a Zemanem. 

Velmoc by za nás vyřešila spoustu dilemat.  Zároveň by se ukázalo, jak málo nám může pomoci Pompeo i Němci a vůbec by bylo v lecjakých otázkách o smyslu EU slušně jasno. 

Škoda jen, že se to nesplní. Čínské zboží bude proudit dál neztenčenou měrou. Jen šikmovoký tůristi se sem nedostanou, protože začnou narážet na různé překážky, které doteď nebyly. 

Problémy bude mít Škodovka, problémy bude mít Kelner... nastanou jim problémy, kontroly, zjištění. Najednou to nepůjde tak jako předtím. 

Bohužel u nás se nezmění nic. Čína bude dovážet, ale my nebudeme vyvážet. Vlastně je to pro Siting Pinga mana z nebes. Vystrčil mu konečně dal do ruky dlouhý klacek na jakýkoliv pokus české vlády o nějaké koncese v Číně. 

Vystrčil se stane novou univerzální nadávkou a nahradí definitivně pánský pohlavní orgán... to bude jediný výdobytek. 

 

 

 

 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.7 (55 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

uvaří.
Kitájci plácají a melou hovna, protože abychom pocítili nedostatek všeho čínského, museli by zašpérovat celou EU. A to neudělají. A pokud to neudělají, dovezou nám vše čínské Pšonci. A se slevou, jakou bychom my sami nikdy nevyhádali.
Kdo nevěří, ať tam běží, anebo se pořádně podívá doma, co všecko je z Čajny a tváří se, že je to zrozeno v Ojropě.
Pro zájemce zde, i s cenami:
https://www.jawa.eu/jawa-350-ohc
https://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?style=5&f=834&p=12136119
https://www.romet.pl/Moto,Classic_400,20,635,14698,2015.html
Škodovka je taky v suchu, bo Fau Vé. Totéž Kelner, bo ten je už moc velký a Kitájci nejsou tak moc blbí, jako Amíci. Jenom trochu. Švejk by řekl, že jsou tak blbí, až jsou z toho celí chytří.

Průměrný počet slepic: 4.4 (11 hlasů)

Jawa je nejlepší. Emerický dvoukolový traktory nebo japonský pišťedla na pořádnou užitou motorku, za pár, nemaj.

Průměrný počet slepic: 3 (2 hlasů)

ale nebudou bránit dojčlandu a dalším, aby se trasy nákupů změnily/protáhly přes ně. takže jich se to nedotkne, ale my to holt budeme platit krapítko dráž o vysokohorskou přirážku. A ta je nejmíň 30%.

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)

jsem slyšel vtip.
Ke generálnímu tajemníkovi ČLR přijde náčelník štábu. Hlásí, že Česká republika napadla právě Čínu. On se na něho podívá a položí lakonicky dotaz.
" Kolik má ta republika obyvatel?"
Zhruba 10 milionu odpověď náčelníka.
"A ve kterém hotelu se ubytovali?"

Průměrný počet slepic: 5 (10 hlasů)
Trvalý odkaz

No, a gdo z vás umí čínsky. Každej znak má jinej význam v hospodě, ve vaně, nebo při nějakém přátelském jednání. Taky sme to tak měli a zůstalo nám jen čtení mezi řádky. No ale zkuste to vysvětlit procizáckejm blboňům co se učili englišbramborštinu dřív než mateřštinu. Ale mi se zdá, že číňani, keří něgdy viděli jevropana temu rozuměj. Jich je tam tolik národností, že mezi sebou sou vlastně taky cizinci. A tak se nestane to, co by chtěli harpagondechujcké ludry a bude to jinak. To co by se jako mělo stát se nestane a co by nemělo být se stane. Takže přinde den, gdy se rozdělí podíly na půdě našim synům a dcerám, podíly na rozpočtu a lidi o tem budou poprvé rozhodovat přímo, nepodmíněně.

Za jeden rok se dá postavit tubus v podzemí s automatizovanou výrobou láte, bot, oblečení a bylo by to třeba jen za padesát miliard. A bylo by od teho navždy pokoj. Co potřebujete blboni dál, pišťte.

Průměrný počet slepic: 3.1 (7 hlasů)
Trvalý odkaz

už máme vyhráno na věky věků.
A samozřejmě za to může soudruh Nezasunul - pardon - Vystrčil.
Kdyby si (Vidlák) pořádně přečetl článek v odkaze, zjistil by, že s námi jsou dokonce i soudruzi z Čobólie, jak pravila pí-Ča putová. Takže vše je v Ou Keji a naši - vaši soustruzi drží prst na tepu doby. Kdyby se souzi Čajňani zjančili, soustruzi Slváci s nimi vyběhnou, jak s košem na odpadky. Vždyť jich je přeci pět mio, a to už je nějaká síla. že ano.

Průměrný počet slepic: 4.7 (19 hlasů)

to taková už větší čínská osada. Samota už ne, vesnice ale ještě ne.

Průměrný počet slepic: 5 (6 hlasů)
Trvalý odkaz

čínské polívky.

Průměrný počet slepic: 4.7 (13 hlasů)

si umím udělat sám.
A lepší.
Pro neznalé - "kopytka" je hnusná slaná břečka v hnědé flaštičce s nápisem Maggi, kterou se bůhvíproč kazí dobré polévky přímo na talíři.

Průměrný počet slepic: 4.8 (6 hlasů)
Trvalý odkaz

Že rajch není vlast , že kšeftman se nedá zmást , že foxvágn není škoda, na tom je v Pekingu shoda ...to každý ví, to každý zná.

Příště pojede do Kosova. Zpátky pošlou jen kus ruky a složené prádlo. Zbytek bude chodit a spát s někým jiným.
Srby ale nerozhodí ani todlencto..... asi jsou si více jistější v kramflecích, než jak je Ping Pong Ting.

Kdyby příští revoluce v Pekingu měla vypuknout kvůli tomu, že tamní lidé si nemohou kupit foxvágn...tak už by tam rajch nedodával dávno.

Průměrný počet slepic: 4.6 (10 hlasů)
Trvalý odkaz

... že vystrčit své malé ego do záře reflektorů s lákavým výhledem na prezidentskou kandidaturu, páč zas tvl máme nového Hejvla, se fakt vyplatí. Co je proti tomu hospodářská situace s nečekaně velkým propadem ekonomiky. My na to máme. Vystrčil na Hrad.

Průměrný počet slepic: 4.8 (12 hlasů)

tříbarevný klacek, jak na něm visí vlajka, anebo prezidentské trenky.
Myslím, že mohl tvořit vkusný a genderově vyvážený bytový - pardon - hradní doplněk.

Průměrný počet slepic: 4.9 (9 hlasů)
Trvalý odkaz

Bejt Číňan, pozvu si sudetoněmeckou delegaci na studijní cestu. A budu konzultovat, jak zatočit s územím, které se odtrhlo a hraje si na samostatnost. A pak vydám prohlášení o odsouzení odtržených území a návratu do lůna Říše. A pěkně rozvrtám Evropu.
Jen tak z cvičných důvodů.
Je to vtip, aby se toho někdo nechytil, ale vtip se leckdy v modifikované formě stává realitou. Blížíme se do fáze konfrontace, Bidenovci začínají mluvit o tom, že je nutné zničit čínské loďstvo. Nádherná příležitost při té akci obsadit Tajvan.

Průměrný počet slepic: 4.9 (15 hlasů)

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

za velvyslance nějakého soudruha Fon Blablabla v den 81. výročí přepadení Polska Velkým Ádou. Tedy dne 1. 9. 2020.
A perlička - jeho fotr sedával v hlavním štábu se samotným Ádinem.
No neber to!
A Pšonci jsou z toho na placičku, jestli ho nakopnout do prdele, anebo ho uvítat se všemi poctami.
Abych pravdu řekl, vůbec, ale vůbec jim nezávidím, bo mají těžké bobky udělat to, co by každý normální člověk udělal.
A tak tu žijem...

Průměrný počet slepic: 5 (21 hlas)
Trvalý odkaz

Čína je jedním ze stálých členů RB, Rusko druhým... Fakt by mě zajímalo, jestli by zbylí tři členové vetovali případný návrh na uvalení mezinárodních sankcí na ČR za jednoznačné porušení mezinárodního práva.

Průměrný počet slepic: 4.9 (8 hlasů)
Trvalý odkaz

Yksko. Každý dvounožec velmi dobře ví, že právo je, resp. bylo jen rudé. A žádné jiné.

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)

chodník a blijete po schodech, vy prase jedno čuněcí...

To je úroveň tohleto...
A takové já tady musím vzdělávat na Kydech...

Průměrný počet slepic: 4 (4 hlasů)

No dovolte? Já se po cestě jako každý slušný člověk svalím do nejbližší škarpy a v klidu dospím rána. Prý na cestě do baráku...

Průměrný počet slepic: 5 (11 hlasů)

Ještě před tím bylo právo první noci.

Průměrný počet slepic: 3 (2 hlasů)
Trvalý odkaz

Tak - je možný se utěšovat tím, že jsme moc malí na to, abychom stáli Číně za reakci. Na druhou stranu, pokud by po nás vyjeli, nebude je to stát nic. Pár zákazníků v obrovském moři zákazníků jiných. Já být hlavní Číňan, udělám to exemplárně, s pompou, drtivě, aby všem ostatním přešla chuť na podobné pi kousky. Malinkatá ČR, malinkaté, zanedbatelné, ekonomické ztráty, ale extra slušný PR jako zpráva pro podobné blbce. Jako elementárně čitelný signál pro loutkovodiče Mikea, aby to takhle primitivně nezkoušel. To je fakt k pláči, co to tu máme za zahraničněpolitické aktivisty. K pláči. A pak nemá bejt člověk nasranej a radikalizovat se...

Průměrný počet slepic: 4.8 (23 hlasů)
Trvalý odkaz

když to Kitájci udělají mazaně, ještě na takových exemplárních sankcičkách či nemluvení vydělají balík. A nemalý...

Průměrný počet slepic: 4.4 (9 hlasů)

jo Targusi...a my je budem z pozice naší brutálně silné a drtivé ekonomiky sankcionovat, stejně jako všechny nedemokratické státy, až je těmi sankcemi nejdřív zničíme a pak přivedeme k šťastné demokracii...

Průměrný počet slepic: 4.9 (11 hlasů)

... které neznič... totiž nepřesvědčíme ekonomicky, těm přineseme pravdu, lásku a demokracii na hlavicích našich humanitárních bomb. Letadlovou loď dodá admirál řeporyjské flotily a celá dvě letadla milostivě dovolí pronajmout kulturně obohacení Švédové.

Průměrný počet slepic: 4.9 (13 hlasů)
Trvalý odkaz

dobře vědí, že demokracie není šťastná, nýbrž chytrá, mladá a krásná.
Skoro tak hodně, jako já.
Pro tentokrát vám podmínečně odpustím, pokud ihned zveršujete oslavný sonet, neboli znělku, na mne, anebo na soudruha Vytasila.
Třeba jak se vyjímá na prezidentském tříbarevném klacku namísto těch trenclí. Klidně můžou být i připosrané, já nejsem žádný měkkýš.
A mohl by se následně přejmenovat na Vyvěsila.
Do díla, chlape!

Průměrný počet slepic: 5 (9 hlasů)
Trvalý odkaz

Ještě chvíli budete kydat a já už fakt nebudu vědět, jak se Prostrčil jmenuje doopravdy.

Průměrný počet slepic: 5 (11 hlasů)

To já posledních pár dní všude čtu jen samé pokrčil, nakrčil, vystrčil, zastrčil, odstrčil, ale že by někdo konečně napsal kdo, co, koho nebo kam, to ne.

Průměrný počet slepic: 4.9 (9 hlasů)

Nudil, Procházel, Uviděl, Prohlížel, Hodnotil, Dohnal, Pozdravil, Zastavil, Promluvil, Nabízel, Domlouval, Sliboval, Nedostal, Přecechtěl, Loudil, Přemluvil, Jásal, Pozval, Odemknul, Pobízel, Ukázal, Pohladil, Svlékal, Hledal, Našel, Mazlil, Rozepnul, Vyndal, Nasadil, Nahodil, Vrazil, Přitisknul, Přitlačil, Vrtěl, Hekal, Potil, Šoupal, Obracel, Dodělal, Skončil, Odstrčil, Oklepal, Otřel, Zastrčil, Vstal, Zapnul, Vysmál, Odešel, Neplatil, Výskal, Radoval, Svědil, Štípal, Zjistil, Polekal, Dotázal, Dozvěděl, Léčil, Mazal, Natíral, Sušil, Nadával, Bědoval, Rozhněval, Uřezal, Zahodil

Průměrný počet slepic: 4.6 (10 hlasů)
Trvalý odkaz

když nás Čína odstřihne od "Alibaby" a dalších e-shopů.
To bude překvapených obchodníků a koncových zákazníků.
A až zase dojde na roušky a respirátory, nebudou pro nás buď vůbec, nebo za několikanásobky cen pro Němce.
Tzv. "čeští výrobci" totiž zatím předvedli jen velkou nulu.

Průměrný počet slepic: 5 (12 hlasů)

Ne, ne, správná sankce by byla, pokud by Čína začala k nám dodávat auta na úrovni Škody Octavie Combi tak za 250 000,- a tak podobně. Sankce něco nedodávat (hlavně koncové zboží) až tak nefungují, resp vyvolávají spíše opačný efekt.

Průměrný počet slepic: 5 (6 hlasů)
Trvalý odkaz

Model sankcí je už odzkoušen vůči Rusku. Rusko je uvítalo a díky sankcím si vybudovalo značnou soběstačnost. A co nutně potřebovalo, si dovezlo z Běloruska nebo byla v sankcích výjimka. Ve výsledku Rusko a USA zvýšily vzájemný obchod, ztratila Evropa. Poláci přišli o trh jablek a na evropském trhu je všechny neudali, tak tehdy jablka velmi zlevnila.
Něco podobného bude s Čínou a sankce se využijí v obchodním boji. Co bude nutné dovézt do Číny, doveze se přes nějakého asijského prostředníka, třeba Vietnam. Co bude dovážet ČR, se koupí z Německa. Marže zůstanou jinde. Ve výsledku to budou čeští spotřebitelé, kdo doplatí na hrátky pražské kavárny s Čínou. Naposledy, když provokoval Hřib, tak se všechny kulturní soubory, co měly v názvu Praha, nepodívaly do Číny, protože jim byly koncerty odřeknuty.
Vystrčil je jen nastrčený pěšák ve hře velmocí. Protože je ČR postradatelná oběma stranami konfliktu USA-Čína, k nějaké odvětě ze strany Číny dojde ve chvíli, kdy nás to bude nejvíce bolet. Vystrčil má jistě právo jet na Tchajwan a hlásat jeho názory. Ovšem musí počítat s reakcí protistrany.

Průměrný počet slepic: 5 (10 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ten šašek a kolaborant Vystrčil samozřejmě má právo jet třeba i na ten Tchajwan, ale pouze jako soukromá osoba. De fakto zde máme vlastně "dvoustátí" - mocenské plus zahraničně-politické - také, a všichni drží kušnu. Jmenovaný min.zahr.věcí je kašpar k pohledání, min.předseda buď mlčí, nebo předvede úlet, prezident je určen bez pozornosti kohokoliv k podřezání, utracení, parlament je místo, kde party deprivantů chlastají, lžou plus odpovědně kradou - především však každý krákorá něco jiného, a to jak doma, tak v zahraničí - to je panečku obrázek ... Do toho "druhá republika" v podobě senátu, a poslední roky v dojemné shodě se starosty městských částí i Prahy jako takové uskutečňují svoji zcela nezávislou především zahraniční politiku, včetně výhružné korespondence, interwiev a adresným vyhrožováním smrtí ústavním činitelům jiných zemí, včetně velmocí ... A opět premiér drží kušnu, prezident také, o Zamini nemluvě.
Média, senát plus slavní starostové jedou bez jakéhokoliv odporu svoji hru - dá se říci, že snad více rozdílně, než Čína Tchajwan.
Co jsme to za sebranku - osobně bych nechtěl mít mezi přáteli a kamarády takovou "figuru", takovou provokující onuci kvůli podrbání za uchem všeho schopnou. Řeči o tom, jak mají být ostatní nad věcí bych si nechal pro ty prostší duše - jednak neštěkáme a drze nevrčíme poprvé, plus míra našeho křupanství a drzosti ( jo jo, Pavlík a spol.nejsou přehlíženi, nebude z toho nic zapomenuto, plus to vše samozřejmě hodně vypovídá o vládních možnostech a o tom, že v Bohemii svoji skoro soukromou nejen zahraniční politiku může dělat vlastně kde kdo ) se vzhledem k našim možnostem a váhové kategorii nebezpečně zvyšuje ...

Průměrný počet slepic: 5 (13 hlasů)

a nakonec skončíme jako národní stát. Už máme slušně našlápnuto tedy pokud má Pjakin pravdu. Dej bůh aby neměl. "Lichtenštejnské požadavky na navrácení majetku od ČR" čas asi 00.40
https://outsidermedia.cz/v-v-pjakin-otazky-a-odpovedi-ze-dne-24-8-2020/

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

Jo, stační nějaká mezinárodní arbitráž, následné zablokování majetku ČR a můžeme to rovnou rozpustit. Ale všechno zlé je k něčemu dobré.

Průměrný počet slepic: 3 (3 hlasů)

Ale ano, pokud si jeden uvědomí, které persony, pol.strany, média, jaké a které síly včetně zahraničních, jelity a umjelci všeho druhu za dějinně-politickým obratem o více než 180° stojí, kdo to sponzoruje, čí zájmy z toho čouhají jako sláma z bot, není předpověď o konci ČR ( Slovensko bude následovat ) co by národního státního útvaru až takovou fikcí ...
Nebude to zítra ( vždyť od instalace prvního destrukčního respondenta na hrad uplynulo 30 let ), nicméně tlak sílí, a děj nabírá na intenzitě a rychlosti.
Velká města, a především Prágl je již téměř "převychován", zpracován, a zformován - tedy sílící část elektorátu k nutné změně je a bude k dispozici. Kolaboranti v politické a vládní sféře se starají fingovanou debilitou o vytvoření prostředí pro úspěšné vyřešení zahraničních a restitučních nároků, stejně jako SZ a Justice ...
O média nemá smysl ani zakopnout - odporná stoka ...
Dalo by se pokračovat napříč společností, napříč jednotlivými obory . Situace je svým způsobem děsivá, pod glazovanou, mediálně nažehlenou podobou se skrývá společnost v rozvalu, společnost, jež má prvky hyenismu vetknutý v základech, a nikdo si ani náznakem nedovolí to i jen kritizovat ...
Bohužel, za vydatné pomoci kolaborantů všeho druhu, úplatných a zparchantělých nebojím se říci vrstev, tento stát, tato společnost čím dál zřetelněji dokazuje, že si neumí ( a vlastně nechce ) vládnout sama, že ti Germáni měli s existencí samostatného Československa, potažmo ČR pravdu ...
Nakonec prvním krokem k naší vlastní eliminaci bylo vyprovokované rozdělení Československa. A páč jsme v Čechách, tak sice občas zašvejkujeme, ale to je tak asi všechno.
Nakonec se dá konstatovat, že v dnešní atmosféře by asi Hašek knihu knih nenapsal, ač paralel je více než dost ...
PS: EU nechám bokem, to je tak nějak nejmenovaný, ale zřejmý potížista přikládající otepi a polena na tu naši existenční hranici ...

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)
Trvalý odkaz

josefka.
Jak se něco pustí,tak na to čekají další supy.
V tomto případě,už jde fakt o mnoho a nejen Lichtenštejni,čekají sudetáci,čekají Poláci.
Táto politická garnitura,nedává záruku,že to ustojíme,že se nebude nic vracet.

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Máme pouze to, co jsme chtěli, a co si zasloužíme ...

Průměrný počet slepic: 4.8 (4 hlasů)

In reply to by Minorita (neověřeno)

Trvalý odkaz

Minorita.
Spíš co nám bylo v nuceno.
Přidám ještě toto.Je snaha rozhněvat si to s Ruskem i s Čínou v případě nároku Lichtenštejnů,sudeťáků,Polska,nebude stát,který by se nás zastal a o to jde také.Jen tyto dva státy,jsou schopni se v takovém to případě nás zastat na světové úrovni.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jenže i na ono "vnucování" musí být minimálně dva, a bohužel je nutné konstatovat, že vše, co páchají a páchá místní pol.representace , páchá dobrovolně, neřku-li iniciativně sama o sobě, v celé době poplyšové existence.
Vnucování vypadá jinak, a nesouhlas také ... Jde o fatální a totální zradu, de fakto vlastizradu velké části politické reprezentace, ekonomů, justice, státní správy, etc., jenž za mrzký groš a funkci klidně zaprodá i matku ...
Neustále se vymlouváme, na vše - jen zapomínáme na sebe, na vlastní zvolený odpad... Společnost, plebs, na vše kašle s tím, jak s problematikou "vyjebal", přičemž mu vůbec nedošlo, že vyjebal především sám se sebou...
Kecy typu: přežili jsme Habsburky, atd. nejsou ani trochu vtipné, páč doba má ouplně jinou dynamiku. To, o co generace bojovaly a krvácely, strádaly, my fanfarónsky hážeme do placu, a v ruce držíme tak akorát sousedův průjem ...
Ne ne, vynecháme donucení - prachy, naše česká lenost, podrazáctví, morální degenerace, tupost, slouhovství, demagogie, etc. jsou ty skutečné důvody současného stavu.
Ostatní je alibismus se absurdum. Pokud se ta samá společnost donekonečna utápí v jednom pol.procesu a jedné, s ideologickým protějškem dohodnuté invazi ( a na poměry invazí ještě "ohleduplně" provedenou ), nerovné se, že jsme si na křídlech pravdy a lásky dopravili zpátky skutečné zlo, omlouváme skutečné okupanty a s radostí skáčeme po hrobech vlastních i cizích obětí té stvůry s tím, že jde vlastně o kamaráda ...
Vše, co se děje, nám za naši proradnost a prodejnost patří ...

Průměrný počet slepic: 5 (7 hlasů)

In reply to by Minorita (neověřeno)

Trvalý odkaz

mám čím dál víc neodbytný pocit, že právě probíhá útok na náš stát a zároveň V4. Proč a co je konečným cílem se můžeme jen dohadovat. Ale...Polsko mají jakžtakž zmáknuté, Slovensko momentálně celkem paralyzované Čaputovou a spol., Orbán je sice tvrdší oříšek, ale což...tak si ho buď nechají na potom anebo 3 ze 4 je přece většina.
Ein Tchajwanec je typický, a momentálně hlavní "podpindosník" a až s (nejen) jeho pomocí zlikvidují náš národní stát přijde na řadu, tak jak to bývá, on.
A mezitím co se dějí věci národ řeší 5000 pro důchodce, které zlikvidují stát pro příští generace aniž by si povšiml, že zrušením superhrubé mzdy jeden každý zaměstnanec dostane příští rok měsíčně mnohem víc.
No bodejť, nemáme si všimnout, že příští generace v české kotlince žádný stát nejspíš už mít nebudou.

Průměrný počet slepic: 5 (4 hlasů)

Nás už mají zmáknuté dávno, to jen my tady v terárku si namlouváme opak ... Apropo, víte snad o jiném státu v EU, jehož "volení zástupci" tak usilovně opakovaně práskají na vlastního premiéra, prezidenta na vícero úrovních, a ještě se tím chlubí ??? Jde o vcelku masivní účast té špíny na čirém zlovolném udavačství , jenž ve svých důsledcích může ( a nejspíše bude ) přímým ohrožením státní či ekonomické suverenity ČR ???
Poláci jsou zvláštní kapitola, na rozdíl od nás si sami neutahují obojek a nevážou bezhlavě k řetězu EU ( užijí si dobrodiní vojsk jisté nejmenované mocnosti, což ještě musí zacálovat ). Slovensko čelí "liberálně-pravdoláskařské" dobrotě, a Maďarsko je jediné na bojové linii s migranty ( tranzit, hranice s bývalou Jugoslávií ,... ) s jednoznačně nejlepším premiérem široko daleko.
My, co by již dnes politicko-ekonomická německá kolonie díky vlastní proradnosti, prodejnosti a připrděnosti můžeme konstatovat jedno - bude o nás rozhodnuto 😉 ...

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

že už rozhodnuto bylo jen se zatím najdou ještě zbytky těch, kteří s tím nejsou srozuměni. ale to se dříve nebo později vyřeší.
Poláci doufají, že až se bude rozdávat budou stát v první řadě. Ovšem jen aby to nepřekombinovali a nedopadli tak jako vždycky.

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.