Nejvíc se děsím, až mladí dostanou tu příležitost

Autor
Štítky

U nás ve firmě všechno stojí na lidech nad padesát let. Ne jednoho mladého moderního a dynamického jinocha v provozu připadá dvacet předdůchodců. V kancelářích je to samozřejmě přesně naopak. Tam se to mládím jen hemží. Teď jsou všichni pod čtyřicet na home office (to znamená že nedělají nic) a nikdo je nepostrádá. Zato všichni nad padesát jsou v práci imrvére, protože někdo musí jezdit s náklaďákem, obsluhovat nakladač, mačkat knoflíky na velíně sila, obsluhovat čističky obilovin a pracovat s laboratorními přístroji. 

Všude, kde staří kádři odešli do důchodu, nikde nám noví mladí nevydrželi déle jak dva roky. Při každé takové střídačce se ztrácejí schopnosti a zkušenosti. Ti noví je ani nestihnou nabrat a tak svým nástupcům předají zase méně, až nakonec nikdo nic neví.  Proto všechno trvá déle, jde to hůře, má to mnohem víc poruch a to co bylo kdysi jednoduché a běžné, to je dneska hrozný problém až nemožné. 

Můj kamarád Ekonomický migrant určitě rád potvrdí, že jediný spolehlivý brigádník či agenturní pomocník musí mít nad padesát let. Ti mladší přijdou jednou a pak už ne a solidní procento z nich nepřijde ani napoprvé. 

Ne, máme i schopné mladé lidi. Například já mám mezi podřízenými jednoho. Svým způsobem mám co do činění s osmdesáti lidmi, ale jen o jednom jsem schopen říci, že je mladší než já a nebetyčně schopný. 

Proč to všechno píšu... 

Ona se totiž možná ta koronavirová předpověď z německé televize vyplní. Virus pobije všechny ty starší, kteří skutečně budovali tento svět. Důchodová reforma se právě odehrává. Jen si nejsem jistý, jak těm mladým to budování nové lepší společnosti půjde. Když slyším Kartouze, jak mluví o se spoustou okecávání o tom, že děti se vlastně vůbec vzdělávat nemusí, když v práci napravuju poruchy po naší mládeži, když vidím jejich pracovní morálku, nešikovnost, ale obrovskou bohorovnost... 

Tohle totiž podle mě bude nejhorší koroňákova pomsta... zabije ty, kteří na svých hrbech zachraňovali poslední výdobytky naší civilizace. Ty, kteří za pár šupů dělali opravdovou práci, která je skutečně nezbytná a zajišťovali tím bezpracný život naší mládeže, která se jako první generace v moderních dějinách nemusela nic naučit, i když tituly má. 

Možná se planeta opravdu zazelená. Možná bude příroda opět hrát prim. Ale žádná zelená idylka to nebude. Přírodě totiž z principu nevadí mrtvoly. Ani obrovské hromady mrtvol. Přírodě stačí časté množení a tvrdá selekce. Žít v souladu s přírodou především znamená drsný boj o živobytí. 

Je teda fakt, že naše zlatá mládež by takovou zkušenost potřebovala jak prase drbání. 

 

 

 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.6 (105 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

ze zahraničí všechno, co potřebují:
a) Tedy především patlací chytrofony, hranolky, steaky a trávu. Tu na hulení.
b) na práci, nějaká Úkáčka, Makedonce, Bulhary a podobně zvrhlou svoloč, která chce furt něčím manipulovat za pomoci rukou.
A je to pravda, páč to říkali všichni chytří, mladí a krásní soudruzi z PaL a Milionu chvilek nenávisti a od soudruhů Pirátů a tak všelijak podobně.
A vy, Vidláci a Migranti, budete jen hledět, jak to mladým soudruhům pěkně odsejpá...

Průměrný počet slepic: 4.6 (31 hlas)

jako jsou ti divní a staří páprdové, co se furt serou do práce rukama, potažmo všem potížistům vidláckého typu, že my - chytří, mladí a krásní soudruzi v kancelářích jsme zde POUZE na reprezentaci, kdežto ti staří tu jsou na práci.
A vůbec nechápu, jak to někdo nemůže pochopit, anebo si to někam zapsat, když si to nepamatujou.
Nás prostě již velmi stresuje to jejich bečení, jak furt pracujou a my prý nic neumíme. To prostě jaksi není pravda, že ano.

Průměrný počet slepic: 4.8 (32 hlasů)

kdyby jstenebyl pod blogem podepsaný, myslel bych, že to psal starej Janeček.

Průměrný počet slepic: 1 (5 hlasů)
Trvalý odkaz

...chvíli počkal! :)
Čeká se patrně na androidy, mechanoidy a jiné droidy. Ale už se nekalkuluje, že se vyvinou, procitnou a cestu z lidského otroctví si budou chtít vybojovat násilím, jak se praví v literatuře budoucnosti. Jenže chudáci nevědí, že servisní služby jim budou provádět bankéři, makléři, advokáti, sociologové, politologové a další různí "logové", takže je jejich budoucnost již předem odsouzena k zániku...

Průměrný počet slepic: 5 (23 hlasů)

...počkat déle a dopsat scallopy. Ti budou ve frontě vždy v čele, aby mohli někde něco někomu zesrat...

Průměrný počet slepic: 4.5 (27 hlasů)
Trvalý odkaz

No, Vidláku, jaké jsme si je (my, jako generace středního věku a starší) vychovali, takové je máme. Na to je radno nezapomínat...

Průměrný počet slepic: 4.3 (26 hlasů)
Trvalý odkaz

Jako obvykle, scallop odněkud vykoukne, zaštěká a zase zaleze. Je to vskutku povaha psí. Samozřejmě jenom on má pravdu a ten jedině správný pohled na věc. Všichni ostatní tady přece lžou, že. Kde berete chlape (pejsku) tu jistotu? A kdo je váš páníček? Asi už spinká. Tak co nám ještě dnes v noci přištěknete, abysme si byli jistí, že dobře hlídáte?

Průměrný počet slepic: 4.2 (17 hlasů)

In reply to by Povidlák (neověřeno)

Trvalý odkaz

Počkal na půlnoc, Vidlákovi nasadil do kurníku morovou slepici a ještě než usnul utrousil pár zbytečných slov. Nic víc, nic míň....slimák jsi a v sliz se obrátíš, ale to mu nahoře neřekli.

Průměrný počet slepic: 4.5 (15 hlasů)

Možná/třeba má ještě staré píchačky, jak je pamatujeme my starší ze socialistických dob.
Přišel, odpíchl si, a šel si na chvilku zdřímnout.
Dělával jsem to na noční dvanáctce dost podobně.

Průměrný počet slepic: 3.8 (11 hlasů)

In reply to by Povidlák (neověřeno)

Trvalý odkaz

Já jsem totiž nikdy netvrdil, že všichni zde jenom lžou. A tedy mohu zcela jednoznačně říci: momentálně lžete Vy.

Průměrný počet slepic: 1 (1 hlas)
Trvalý odkaz

...že už jsme v řiti všichni bez rozdílu věku a jen o tom nevíme! Kalgeriho plán opět na scéně?! https://youtu.be/Tgc0oRFhLBI a NKEU jakbysmet http://www.czechfreepress.cz/evropa/pozadi-virove-pandemie-odstavovani-…
Heslo příštích dní zní Operace IRINA. Doufám, že ten druhý odkaz spustíte, je tam spousta dalších odkazů. Můj antivirák mlčí, má to jen v adresním řádku avízo "nezabezpečeno" a chodím tam dost často. Vzhledem k obsahu jsem se podíval ještě sem http://michalapetr.cz/doku.php Zaujme informace, že ISIS vydala fatvu, aby se bojovníci(čti migranti) proměnili v biologické bomby.
Já jsem se považoval za polovičního fantastu, když jsem tu psal o Kalgeriho plánu v souvztažnosti k NKEU(tj. nac. kořeny EU) a NWO. Už se nečervenám, všechno to do sebe začíná zapadat. Plány v plánech vyšších plánu a obyčejný občan je jen smetí, které se v případě potřeby smete z cesty (jen slizcí plži ulpívají). A to jsem nedávno říkal stejně starému kamarádovi, že těm mladším nezávidím, co je před nimi. A nakonec se takové hnusu člověk dožije. Vypadá to na moc pěkný rok :((

Průměrný počet slepic: 4.5 (8 hlasů)

a hlavně - nenaplňujme je. Myslím si, že neustálým opakováním toho, co nám někdo nachystal, se stáváme vhodným objektem právě těchto ať již skutečných nebo domnělých plánů.Je nejlepší se na to vy...t a jet si podle svého.
A protože třeba v Itálii pomáhají čínští lékaři nejen prostředky současné "západní" medicíny, ale i tím co znají od svých předků - TCM, možná někoho bude zajímat, jaký je pohled TCM na koronavirus a co by se dalo dělat, aby byla menší šance ho lapit. Těm kteří staré přístupy považují za šarlatánství se omlouvám. Ale když je to tady takové srocení starců a stařen, kteří od půlnoci žehrají na tu mládež, kterou jsme si jak kdosi správně poznamenal vychovali a teď to tedy máme, dávám odkaz na něco starého :-).

Vemte nebo nechejte být

https://www.patentnimedicina.cz/cz/ze-supliku-tcm/koronavirus-z-pohledu…

Průměrný počet slepic: 4.6 (5 hlasů)

...že jste nic z toho neviděl ani koutkem oka. Jinak by tu byl na "stole" plán, jak zamezit dovozu islámských migrantů, jejichž životním údělem bude rozšiřovat po Evropě nákazu a pomáhat jí zmutovat. Jim totiž na vlastní smrti nezáleží, oni mají Království nebeské a těch sto kurev jistých! Taky by byla rada k nezaplacení, jak se vyvázat z područí EU a zachovat obchod v kontextu s okolím. Sám Vám postavím na Letné pomník, aby mohlo Sto chcánek na demokracii v jeho stínu svačit.

Průměrný počet slepic: 3.7 (7 hlasů)

In reply to by robertík (neověřeno)

Trvalý odkaz

ale .... na to jako Bílej Tesák 😁. Nechci ale pořád fnukat kdo mi co kde naplánoval . To mi připomíná pověstného Bohouše z BKP Rychlých šípů "buuu, oni mě myji!!" Je to něco, co Systém potřebuje. Můžu si zanadávat, vypustit páru, ale pak si jedu podle sebe. Pokud se v tom budu pořád babrat, tak jsem v defenzivě a přijímám to.
Ale to je jenom můj názor, každý se zachová podle své nátury.

Průměrný počet slepic: 3.6 (5 hlasů)

Irina byla Ruska, která se přivdala do Československa... taková docela sympatická vědkyně.

Průměrný počet slepic: 2.4 (5 hlasů)

vyhledávače OPERATION IRINI.
Podle dojčerského Tagesschau nás asi brzy přejde smích...

Průměrný počet slepic: 4.5 (4 hlasů)

táram...samozřejmě jsem měl na mysli "kontrolu zákazu prodeje zbraní do Libye" Evropskou unií, a import připrchlíků z Libye do Řecka?

Evropa prostě bude zničena a ne, že ne. Když se to nepovedlo přes Řecko po zemi, tak se to povede přes Řecko po moři.
Na tohle asi vidle stačit nebudou, budeme-li chtít přežít. A ono to začíná vypadat, že v Bruseli rozhodli o tom, že budeme bojovat opravdu o holé přežití.

Průměrný počet slepic: 4 (2 hlasů)

Naše zbraně jsou všade, i v Libyi a teď v Tunisu.
Sice pod pseudonymem MIG:
https://www.libyanexpress.com/libyas-air-force-jet-lands-in-tunisia-gna…

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)
Trvalý odkaz

ako ma obavy o buducnost Vidlak. Len jedna malickost - vsetci sme nahraditelni. VSETCI.
Ludia nemakaju - lebo nemusia.
Vidlakovi odposrucam, nech prestane lopatovat tolko, das is oddych, pac zivot je aj o inom ako o permanentnom zodrani sa a ako bnus ziska lepsie myslienky.
Daj si Vidlaku jeden vikend oraz, daj si jointa, pomiluj zenu a zapi to slivovicou. Svet bude krasny a starosti vzdialene.
Zacinas byt hodne depresivny.

A toto ma najsamviac pobavilo:
Ne, máme i schopné mladé lidi. Například já mám mezi podřízenými jednoho. Svým způsobem mám co do činění s osmdesáti lidmi, ale jen o jednom jsem schopen říci, že je mladší než já a nebetyčně schopný.

Mas asi smolu na ludi. Pac ja poznam tolko ludi co su schopni. Vsetkeho schopni :D :D :D :D :D :D
Ci? :D

Průměrný počet slepic: 4.6 (14 hlasů)
Trvalý odkaz

Já bych nebyl až zas takový skeptik. Oni ti mladí, když budou nucení okolnostmi (a to přijde) si dokážou poradit (budou muset). Je fakt, že dost žijí ve svých snových světech skovaných v dotykových krabičkách, ale moje generace taky nebyla jiná - teda bylo to v jiných kulisách s jinými proprietami.
Mě taky do nějakých 30 práce moc nezajímala. Takhle co kde sníst a vypít, kde jsou hezký holky a kam jet o víkendu na čundr/vodu.

Pak mě to taky dohonilo. musel jsem se k práci a problémům ohnout, přišli příležitosti, které vyžadovaly nasazení, přemýšlet o problémech ne jen na povrchu.

To je čeká taky. Někoho míň, někoho víc. Svět bude takový, jak si ho udělají. Bude to jejich svět. Může se nám to líbit nebo nelíbit, ale nic s tím moc nenaděláme.

Průměrný počet slepic: 4.8 (9 hlasů)

Tam jde spíš o to, aby bylo ještě dost těch, kteří předají zkušenosti a nemuseli je ti mladí obtížně znovu získávat.

Průměrný počet slepic: 4.8 (6 hlasů)
Trvalý odkaz

Pane Vidlák.
Naprosto souhlasím.
Skutečně v pokoronavirově době,nám to může odhalit nepříjemné věci.
Jsou obory,že k tomu nepotřebujete delší praxi,jsou obory,když ani roční praxe,nedokáže reagovat na různé situace.
V prvé řadě,musí být i zájem o práci o pochopení její náročnosti a také snaha něco dokázat a mít radost z dobře vykonané
jakékoliv práce.

Průměrný počet slepic: 4.5 (10 hlasů)

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

EMPATIE.
Což je něco, co dnešním mladým zcela chybí. Vidím to u svých mladých kolegů a HLAVNĚ kolegyň (to mě dost nepříjemně překvapilo, že zrovna u starších dívek a mladých žen), z nichž doslova srší technokratismus, ale takřka nebo zcela postrádají schopnost vcítit se, vnímat "klienty" jako lidi v oslabení (jde o seniory, zdravotně postižené a zdravotně postižené seniory), jako lidi, kteří potřebují pomoc, radu, cit, ujištění. Dtto jejich příbuzní (pokud nějaké mají), kteří ve vypjatých situacích bývají bezradnější než pečovaní.
Mladí kolegové jsou zdatní v používání moderních technologií, ve tvorbě tabulek a reportů, ale jako sociální pracovníci, veřejní opatrovníci, aktivizační pracovníci a pod. jsou až příliš často úplně k hovnu.
Navíc jsou hrozně netrpěliví a všechny, již jsou o 10+ let starší než oni, považují za senilní debily, kteří s bídou zvládnou pevnou telefonní linku...

Průměrný počet slepic: 4.8 (5 hlasů)
Trvalý odkaz

Třeba vývoj přinese jednoznačné rozlišení prací nezbytných, zbytných a zbytečných. Následně také jejich finančních ohodnocení s důrazem na ono rozlišení. Ale to je asi utopie.
Mívala jsem kdysi takový recept pro lidi, které trápí myšlenky na smysl jejich života až tak, že pomýšlí na sebevraždu. Jít pracovat do nepřetržitého provozu někam, kde se zajišťuje pro ostatní lidi dodávka vody, elektriky, tepla a plynu. Dělá se tam 24 hodin denně 365(366) dní v roce, včetně Vánoc a všech svátků. Jsou tam i pracoviště na kterých je člověk ve směně sám a ví, že když udělá chybu, velkému množství lidí způsobí potíže. Dokáže to člověku dodat pocit důležitosti a odpovědnosti.
Takových pracovišť s nepřetržitým provozem je jistě víc - péče o nemocné, o zvířata ....

Průměrný počet slepic: 3.8 (5 hlasů)

In reply to by babaluba (neověřeno)

Trvalý odkaz

...jsem se smyslem života zabýval taky. A jednou v družném hovoru, kdy se kamarád začal nesnesitelně topit ve filozofování ze mně vypadlo, že "smysl života je patrně v životě samém". Kamarádka studující filozofii na VŠ se na mě překvapeně podívala a jmenovala klasika, který to měl ve svých spiscích. Od té doby mám od toho pokoj :) Citoval jsem jindy ještě jednoho klasika, aniž bych o něm věděl. Ale zapomněl jsem to, abych nezpychl. Soudím, že mi v obou případech pomohla ta obyčejná selská dedukce. Horší je, že od té doby už mě dlouho nenavštívila :-) Ono v současnosti není o co stát, když už i Vlk přetiskuje sentimentální výtvory https://vlkovobloguje.wordpress.com/2020/03/28/jaro-to-nevedelo/ Ale pozor, já to nedehonestuju! Beru to jako smutnou tečku po tom, co jsem dneska četl a vyvěsil zde: Jen nevím, jestli to není pozdní lítost. A na vztek se mi sentimentálně vynořil úryvek básně od Byrona zasazený do knihy "Den trifidů"..."Tak už se tedy nebudeme za nocí toulávat, ač stejně oba milujeme a stejně bude Luna plát..."

Průměrný počet slepic: 3.6 (8 hlasů)

Smyslem života je šířit život.

Sob

Průměrný počet slepic: 4.5 (10 hlasů)

In reply to by Sob (neověřeno)

Trvalý odkaz

doufám, že jste chlap), až vás jednou potkám, dám vám pár facek.

Přečetl jsem u ranní kávy a první dnešní várky jedů - chci říci, totiž napsat léků - nahlas váš koment.
"Smyslem života je šířit život."
A Stará Jahoda mne kopla do vajec.
Jednou, když jsem se na její výzvu postavil, podruhé, když jsem se válel po zemi...

Průměrný počet slepic: 3 (4 hlasů)

to, co teď prožíváte/me, je úpuně noumáuní depka, tvl :o)))

Ne, vážně - nacházíme se v nenormání situaci, z níž není úniku, která nás znejistila v mnoha ohledech (DŮLEŽITÝCH ohledech!!!), kterou moderní lidstvo nezná a neví si s ní rady (protože je rozesraný na mraky).
Bylo by NEnormální, kdyby to člověka vnitřně nemlelo, kdyby o tom nepřemýšlel, kdyby "nemlel hovna" o tom, co bude POTOM. To dokáže jen psychopat. A když psychopat nejste, tak prostě ten mlejnek jede.

Taky mě to mele. A umocňuje to fakt, že nemohu do práce, že na účet už mi nepřijde výplata a že vlastně vůbec nevím, co mám TEĎ dělat.
Pár nocí jsem strávil čuměním do tmy, dní v polospánku (doufám, že ty myšlenky, co se mi honily hlavou, rychle zapomenu nebo alespoň zapouzdřím a zamknu) a pak jsem se konečně nasral sám na sebe.

A tak jsou prořezaný stromy, včera jsem poskytl půldenní průběžnou paliativní asistenci jedné zoufalé rodině, dokázal jsem si zapamatovat víc než jeden vtip a poslat je dál, nestartoval jsem na rodinu na první dobrou a cítím se mnohem líp.
Vlkovi možná zase pomáhá ta sentimentalita.
Každý potřebujeme nějaký ventil, abychom to psychicky ustáli. Zvlášť s vědomím, že se to ještě nějakou dobu bude zhoršovat a PAK to bude taky peklo.

On se ten smysl života možná ukazuje právě teď. A taky jeho cena (ve smyslu "vzácnost", "nenahraditelnost"). Každý den, každou hodinu...

.

Průměrný počet slepic: 4.3 (4 hlasů)

vztah k nějakému domácímu mazlíčkovi.
Máme trochu dál od domu v ohradě fenku německého ovčáka. Kromě toho, že moc nenarostla, žádnou další vadu nemá. Je poslušná, chytrá a vstřícná. Každé naše setkání je dalším z několika světlých momentů dne.
Když odcházím domů, vždy mi prokouzne mezi nohama z vrátek ven, lehne si do trávy a nevstane dokud neuzná, že jsem ji dostatečně nepohladil, nepodrbal, nepoplácal, nepotahal za ocas (na tom si doslova zakládá) a ona mne za to adekvátně nepokouše a neposlintá a neorazítkuje špinavými packami.
A nějaký korunový virus má zcela srdečně u zádele.

Ad světlé momenty dne.
Doporučuji přejít všem postiženým na systém MDD (malých denních radostí).
Popíšu, jak začíná mé ráno s chromajzlovou nohou.

Probudím se.
Pět minut zjišťuju, kde je ten správný konec postele a jestli se postavím.
Stojím a pak občas i jdu. Paráda, první MDD je tu.
Svetr, bunda, čepice. Sešplhám schody a vylezu ven.
Pokud se v lokalitě nacházejí lidé mohu poslouchat poznámky typu - O! (výraz "O!" znamená v gorolštině "podívej se!") ten stary cyp nema gatě, ani boty!, zatímco já se snažím potácet naboso po trávě a štěrkovém parkáči před barákem.
Dorazil jsem zpět ke schodům vedoucím do bytu - no neber to, druhá MDD!!!
Vyšplhám pracně do bytu, zaparkuju pod sprchu a otočím čudlem se studenou vodou. Počítám do šedesáti a pokud mi zcela neztuhne rypák, pochválím se nahlas větou - kurva, tyz je cyp!!! Třetí MDD!!!
Pokusím se zbavit se přebytečného ledu a vypravím se zahřát omrzliny vnitřním mazáním z kredence. Čtvrtá MDD!!! A to je teprv první hodina dnešního dne.

Poznámka pod čarou - je fakt, že u kredence už občas číhá Stará Jahoda, takže vnitřní mazání, topení a dezinfekce se nekoná. A je to v 3,14. Ale hned si to vyspravím myšlenkou, že pokud mi zatrhla první ranní doušek "plicního balžámu", tak určitě žije a uvaří fajny bufet na poledne.
No neber to!!!

Průměrný počet slepic: 4.9 (10 hlasů)

Malé Radosti Dne (nebo Denní) :o)))
Sotva otevřete oči, potěší Vás a nastartuje sama zkratka, díky čemuž pak snadno překonáte všechny další fáze!

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

In reply to by Občan (neověřeno)

Trvalý odkaz

než jsem si uvědomil, že Targus si pěstuje Malé Dětské Dadosti.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

Dědkovské

Průměrný počet slepic: 3.7 (3 hlasů)

In reply to by robertík (neověřeno)

Trvalý odkaz

Také v: Ray Bradbury, Marťanská kronika

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)
Trvalý odkaz

Planeta se nezazelená, protože každý živočišný druh z principu vyčerpá své přírodní prostředí a pak hromadně umírá nedostatkem potravy. Takže i lidé se přemnoží, že jako kobylky vyžerou celou planetu. Zabránit se tomu nedá, protože porodnost v Africe a Asii bude vždy vysoká.
Co se týká těch mladších generací, když se nechtějí poučit z historie a chyb těch předchozích generací, budou nuceni stejné chyby i události prožít znovu. Lezou na špičku Maslowovy pyramidy potřeb tak dlouho, až spadnou k její základně. Pak uvidí, zda je důležitější jídlo na další den nebo diskuze o genderu.

Průměrný počet slepic: 4.5 (17 hlasů)
Trvalý odkaz

My jsme nebyli lepší než ti současní. Jenom jsme žili v jiných podmínkách. A k tomu, abychom začali makat nemuselo dojít k destrukci téměř všeho a nemuseli vymřít ti, co pracovali. A to mně je, jako člověku, kterému chybí 8 měsíců do důchodu a nemá za nikoho zodpovědnost, úplně u zadku. Vidlák je na tom ale jinak. Proto se mu představa toho humusu, který nastakane a který i jeho děti, vůbec nelíbí.
PS: představuju si, jak dlouho asi bude řídit chod jaderné elektrárny bývalý ředitel neziskovky s genderovým vzděláním, než se to naučí.

Průměrný počet slepic: 4.7 (7 hlasů)

oznamuju, že můj komentář je OK, chybějící či přebývající písmenka či slova si každý doplní dle libost

Průměrný počet slepic: 1 (2 hlasů)
Trvalý odkaz

Dal jsem si inzerát, že nabízím brigádu. Práce z domu u počítače, jednoduchá, s jasným návodem. Přihlásily se postupně 2 slečny a 1 mladík. Nabídl jsem stovku na ruku za hodinu práce, vlastně si sami o 100 Kč za hodinu řekli a já souhlasil. Ale tu práci nejde ošulit, opravdu zabere hodinu času bez lelkování. První vydržela 5 hodin, druhá 10 hodin, třetí 5 hodin. Pak se omluvili, že si našli jinou práci.

Přesto bych nad mládeží nelámal hůl. Jak se hezky česky říká - nouze naučila Dalibora housti. A když nepomůže nouze, nezbude než se prožít k 50+. Nebo to můžou zachránit ti roboti, na které se dnes sází...

Průměrný počet slepic: 4.6 (8 hlasů)
Trvalý odkaz

Česká média a politici Vám zase tají, že 14.2.2020 vynesl Anglický soud průlomový
rozsudek. Podle něj v Anglii platí pouze anglické právo, žádná Šaria a podobné v
Anglii nikdy neplatily a platit nemohou. Neziskovky křičí, jak o život.
Hanebný rozsudek německé justice o dětských svatbách nemá v Anglii místo!
V Čechách ta informace zase nějak zapadla protože se nehodila!

Průměrný počet slepic: 4.9 (7 hlasů)

... a je to.

Průměrný počet slepic: 3.2 (5 hlasů)

bláhově tvrdí anglické soudy, druhá věc je, jak to v Malé Británii ve skutečnosti vypadá...

Průměrný počet slepic: 4.7 (7 hlasů)
Trvalý odkaz

Letos jsem měl dokonce několik šikovných mladých kluků na brigádě. Bohužel většina z nich (9/10) není schopná přijít do práce 2x za sebou včas. "Staroši" chodí do práce zásadně o půl hodiny dříve a nesnaží se z manuální práce vykecat...

Průměrný počet slepic: 5 (6 hlasů)

zboží z Čajny parádní terč pro všechny pravdoláskové zmrdy (nenalézám pro ně slušnějšího označení).
To jediné mu slouží ke cti.
Pokud si vzpomínáte, sám hovořil o tom na tiskovce, že tím v podstatě spáchal tresný čin (výběrovky, blablabla...)
Takže s odstupem času tomu věřím, že jej opravdu budou chtít do té basy dostat. A bude se jim hodit všecko. V první řadě je nutné vyolat davovou hysterii.

Průměrný počet slepic: 4.2 (6 hlasů)

Ale omlouvat se jim, že ne, že to tak nemyslel,

Měl je poslat do prdele - je dostatečně vybavený vyjadřovacími schopnostmi, aby to udělal korektně.

To by měl krizový manager, za kterého ho leckdo začal pokládat, zvládnout.

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

Ve střehu musí být celá veřejnost, protože kolem Hamáčka a celé akce s ochrannými pomůckami
se vynořuje spousta otázek. Najednou se kolem neslaného nemastného předsedy ČSSD vytváří gloriola
super krizového manažera. Superlativy o něm šiří opozice, senátoři, media napříč celým spektrem.
Již to by stačilo ke zvýšené obezřetnosti. Jako předseda strany s obrovskou historickou tradici během
svého působení nejen, že nezastavil krizi a propad preferenci naopak strana se potácí na hranici
volitelnosti. Co se stalo, že se vytvořila atmosféra, kdy v jeho září blednou zásluhy Babiše, Prymuly,
potažmo celé vlády. Z ministra zdravotnictví dělají hlupáka. Zafungovalo kouzlo červeného svetru ?
Myslím, že tak to není. Jeví se to tak, že někdo s ním počítá do nových pozic. Nakonec je snad
členem správní rady ASPEN institut. Minimálně vzešel z tohoto hnízda. Konečně naposledy
jsem jej viděl na tiskovce v modrém svetru,
Musím odejít. Později doplním něco k těm rouškám na co jsem narazil.

Průměrný počet slepic: 4.5 (10 hlasů)

In reply to by VAHY (neověřeno)

Trvalý odkaz

Samozřejmě se ho snažej postavit proti Babišovi. Chvilinku to přece zkoušeli i s Prymulou, ale ten jim na to kašlal a dál si vedl svoje odborné pohledy na "výsostně politické" téma...

Průměrný počet slepic: 5 (4 hlasů)

Dnes se znovu snažili ho v nějakém rozhovoru natlačit, aby si kopnul. Hezky to znova převedl na počet breberek, roušek a kapacit lůžek. Itervijůk protáhl sanici.

Plukovník. Plukovník ve správném čase na správném místě. To se málokomu jen tak řízením osudu nepovede.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

Mafián Hamáček čisté svědomí nemá anebo má a tím hůř - i přes ten zdrav.materiál z Číny.Co udělal pro naši soběstačnost on a jemu podobní, abychom se teď nemuseli doprošovat různých překupníků a obchodníků s lidským zdravím a s lidským strachem? Nic.

Průměrný počet slepic: 3.7 (3 hlasů)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.