O zásadních otázkách

Autor

Přátelé, včera jsem se poměrně příkře pustil do SPD a Bašty… Možná až moc příkře. Mizerný výsledek zastínil všechny další aspekty, které by neměly být zapomenuty, protože všechno nebylo špatně. Dnešní článek tak bude korekcí toho včerejšího. Podíváme, co z celého volebního výsledku plyne a s čím se budeme v budoucnu potýkat.

Na prvním místě zdůrazním to, co říkám pořád. Můžeme mít různé politické strany, které „obsluhují“ různé části voličského spektra. Můžeme mít protestní SPD, můžeme mít Trikoloru, můžeme mít PRO, můžeme mít Svobodné a další hnutí. Ale pokud všichni nebudou spolupracovat, tak je to prostě ztracené. Pokud se tihle všichni nebudou vymezovat proti Pětikolce a k sobě navzájem se nebudou chovat jako rodní bratři, tak prostě prohráváme zákonitě.

Podle mě je právě tohle důvod, proč Pětikolka raději podpořila dva občanské kandidáty a „nezávislé“ senátory. Představte si, co by to mezi nimi dělalo, kdyby si ODS nasadila svého kandidáta a STAN také. Ti by se pak vedli souboj i mezi sebou a ten by se přenesl i do stranických sekretariátů a na další politické úrovně. Z tohoto hlediska bylo lepší podpořit jiné kandidáty, kteří s Pětikolkou nesedí ve straně, ale pevně stojí v táboře pravdy a lásky a není žádné nebezpečí, že by dělali problémy.

Co se stalo u nás? Na začátku to vypadalo na Josefa Skálu, profesora Turánka, Alenu Vitáskovou, Hynka Blaška, Tomáše Březinu, Karla Janečka… Pamatujete ještě, jak se sbíraly podpisy? A co byl výsledek? Nula nic. Nakonec jsme mohli být rádi, že jsme měli alespoň dva stranické kandidáty za ANO a SPD. Ale od první minuty to nebyl ani tak souboj s kandidáty Pětikolky, ale spíš mezi nimi. Porovnejte si to, jak postupovali naši soupeři. To nebyly televizní debaty, to byla demonstrace hlubokého souznění. Sedm Havlů, jeden Bašta… a Babiš věděl, proč je lepší tam nechodit. Kdybyste všem sedmi přeházeli projevy, nikdo by to nepoznal.

Kandidáti Pětikolky, kteří neuspěli, těm to vůbec nevadí. Oni prostě jen rozráželi vzduch pro toho, který ve finále nabral největší grády. Ovšem u nás to vadit bude. Ne, problém není v tom že Bašta neuspěl. Problém je v tom, že už předem dělala SPD vše pro to, aby pak neuspěl ani Babiš. Viděli jste třeba Fischera, že by se vymezoval proti Pavlovi?

Problém je v tom, že SPD dělala volební kampaň jako referendum, kdo je lídrem opozice. Ne, tohle lidi fakt teď řešit nebudou. Oni mají problém zaplatit účty, mají obavu o budoucnost, bojí se zatažení naší republiky do války a podle toho se rozhodovali.

Na druhou stranu, byl to právě Bašta, který dokázal na čas ovládnout téma kampaně přesně tím, co lidi trápilo. Odvolám vládu a nepřipustím válku. Kdyby k tomu dopředu neříkal, že Babiše prostě nemůže volit a naopak by ho teď po volbách podpořil, tak si SPD připravila půdu pro příští volby a hrála by svojí roli v pokusu hnutí ANO odvolat vládu. Bašta by se ve vhodném volebním obvodě hladce dostal do senátu.

Bohužel se tak nestalo a všechny tyto škody se staly už před volbami, protože toto vše bylo vyřčeno ještě než se otevřely volební místnosti. Volební výsledek to pak umocnil do výbuchu, který jsem demonstroval včera. Nebýt těch řečí o zlém Babišovi, tak to byl jen horší výsledek. Díky ostentativnímu odstupu od Bociana se z toho stal výprask. Naprosto zbytečně.

Víte proč to byl pro Baštu (ale i Fischera a Hilšera a vlastně i Bambuši) takový propadák? Protože tyhle volby jsou o ZÁSADNÍCH věcech. Tyhle volby jsou o tom, jakou roli u nás hrají Spojené státy a NATO. Jsou o tom, nakolik půjdeme do války a nakolik ji budeme platit vysokou inflací a drahými energiemi. Tyhle volby jsou o tom, jestli nám řádně zdraží daň z nemovitostí, jestli nám zpoplatní zdravotnictví a školství… a paradoxně nic z toho nedokáže prezident úplně ovlivnit. Ale od začátku do konce jde v těchto volbách jen a jedině o to, jestli se Pětikolce otevřou i poslední dveře a nebo je někdo bude trochu brzdit.

Dokud Bašta a SPD dělali přesně tohle – bojovali proti válce a proti chudobě, tak měli sympatie veřejnosti a šli nahoru. A představte si, co by bylo, kdyby s tím začali o dva měsíce dřív. Obzvlášť, když měl Babiš dost svých starostí se soudem. Kde se to celé zlomilo? Ve chvíli, kdy se ukázalo, že se boj proti vládě a proti válce mění v boj proti Babišovi. A na to byli zvědaví jen ti, pro které je Babiš tak bytostné zlo, že raději ať zhyne svět, jen když on nebude prezidentem a těch není ani 5%. Babiš v posledním týdnu hladce Baštova témata přebral svojí cestou k Macronovi a iniciováním pokusu o vyslovení nedůvěry vládě. Co v té době dělal Bašta? Vymezoval se proti Babišovi a úplně zapomněl, že chtěl zabránit válce. Tak jednoduché to je.

Nevím, jak moc by jiná rétorika ovlivnila výsledek. Ale rozhodně by ovlivnila atmosféru a ve volbách je důležitější, jak se věci jeví, než tak jak jsou.

Co s tím?

Babiš to má jednoduché – potřebuje působit na voliče Nerudové, aby nešli k volbám, protože Petr Pavel je druhý ještě mnohem horší Babiš. Zároveň bude potřebovat voliče, kteří k volbám nechodí, protože to přece nemá cenu. Bude muset ukázat, že o nich ví a ví co potřebují. Ještě pak může vyškrábat nějaká procentíčka kde to jen půjde. Může udělat to co Bašta – zkusit na svojí stranu dostat co nejvíc osobností, kde to jen jde. Ale hlavně – za každou podporu bude vděčný. Pokud nevyhraje, bude mít alespoň ujasněnou pozici, bude vědět, s kým se dá počítat a s kým ne. Bude věděl, kdo je součástí problému a kdo je součástí řešení.

Vedení SPD si musí odpovědět na otázku, zda v této situaci drahých energií a s válkou za humny, je či není s Babišem na jedné lodi. Pokud ano, je to loď, která disponuje čtyřiceti procenty hlasů. To není málo. Pokud ne, budou se muset s vlnobitím nějak vypořádat sami bez pomoci… v pětiprocentní lodičce. Za situace, kdy většina tohoto národa fakt není zvědavá na souboj o lídra opozice.

Je naše země v situaci, kdy musí jít všechno stranou, musí se zapomenout na minulost a všichni musí k pumpám? Volební výsledek mluví jednoznačně… polovina voličů SPD si myslí, že tato situace nastala a volili Bociana místo Bašty. Volili ho jako menší zlo, klidně budou zase volit SPD. Polovina voličů SPD si teď řekla, že je důležitější zastavit Pětikolku, než volit srdcem. Co si teď, když víme, jak to je, řekne ta druhá polovina? Bude se pokračovat ve válce sta rodů, která skončí masakrem u Ósaky, nebo je čas na velký šogunát? Nebo česky… bude Okamura po víkendových Lipanech Bedřichem ze Strážnice, nebo Janem Roháčem z Dubé?

Prý se Okamura s Babišem v neděli sešli. Rád bych slyšel, že se domluvili. Znamenalo by to, že není všechno ztraceno a při všech problémech se přece jenom blížíme k nějaké shodě. Pokud by klání prvního kola skončilo alespoň malou dohodou mezi ANO a SPD, vymazalo by to všechno to, co jsem řekl včera i předevčírem a považoval bych to za krok správným směrem. Bez ohledu na to, jak dopadne druhé kolo.

 

 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.6 (210 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

Zásadními otázkami chtějí jak se domnívám podpořit voliči svého skvělého kandidáta pana Babiše!Moc nás i mě trápí,že nemá jasný program a tak vzniká iniciativa položit mu zde ZASADNI OTAZKY!
Proto vítám pane Šefe vaší iniciativu pomocí panu Babišovi a v diskusi ujasnit zásadní otázky které už tady padají!Samozřejmě jsou tady voliči kteří už dokáží i takové otázky zformulovat a dokonce se našli i takoví,kteří je tady pry i sezbiraji a napíši kumulativně,,aby bylo jasno!
Jak tu demokracii budete tedy dále organizovat a jak bude probíhat formulování a sběr otazek?!Já jsem PRO!
No ni?

Průměrný počet slepic: 3.6 (21 hlas)

Sjednotit se můžete Ančo jen na potřebách. Taky nevoní, co?

Na názorech se nelze nigdy sjednotit, to je zbraň hromadného ničení. A něgdo už to tady psal. 30 let nás vařej jako žabu.
Myslíte si, že to nějakého blboňa zajímá? Je zajímá jen fikce o tem snu, že si zvolí nějakého fajnovýho zloděje, kerej dobře povídá uspávačky, dobře slibuje hory a doly a dobře vypadá a že jim nakulí nějakej vejvar od souseda, kerého okradou nebo rovnou vyexekujou. Ráno přileze zase smečka blboňů a začne mlet procenta nebo nějakej cintát vymyšlenej pro blboně ...

Průměrný počet slepic: 3.5 (11 hlasů)

Doporučuji vám ve vši slusnosti tento svatý postulát prostudovat a dát rozebrat na součástky třeba i ostatním,jinak to p.Babiš zas nevyhraje a bude MALEUR!!!
No ni?

Průměrný počet slepic: 2.8 (10 hlasů)

Kde se dají najít?! Marně je hledám, marně hledám, CO je PNZ. Třeba jsou někde pod jiným jménem? Jestli si netroufáte sem dát odkaz, napište mi na poradnah@gmail.com.

Průměrný počet slepic: 3 (1 hlas)

In reply to by Anna (ne z KHS) (neověřeno)

Trvalý odkaz

PNZ znamená Plán Národních Zájmů a taky Program Národní Záchrany!Je to produkt SV tj elity Spolecnosti voličů,kde jste imvy členka!Pan Šef zjistil ,že SV a její spojenec Alternativa snad ani neexistují!Proto vám a ostatním členům SV,kterých může být až 8 275 752 dusicek posílá
AA team SV tento program ve formě otázek panu Babišovi .
Výhodou je,že pokud dokážete i vy naformulovat otázku pro případné setkání Sefa s panem Babišem může být do PNZ i ona zabudovaná do toho PNZ!
Rozzuření Pražáci z kavárenských povalečů už vyhrožují vztekle ,že si to generál s Vidláky po svém zvolení vyřídí !
Prý nebýt vidlackych kokotú tak už dávno by měla Praha za presidenta generála ačkoli v civilizovaných zemích vojáci presidenty nejsou!
Vesnice máji být zakazany prý si tam mažou chleba hnojem!
PNZ je pro ty nevzdělanci červený hadr!Oni tomu okamžitě rozuměli co těm povalecum hrozí a tak jsem nejvíce pronásledována osoba a prý husita co bude upálena jako za středověku pan Mistr HUS!
Dam tedy postuláty, je jich prozatím 5 postupně za chvíli a hosté jim porozumět a když ne tak se optejte a možná i vás budou chtít zabít!
No ni?

Průměrný počet slepic: 3.2 (5 hlasů)

In reply to by Anna (ne z KHS) (neověřeno)

Trvalý odkaz

Skoro 34 let je známo pane Babiši všem voličům,že prý je okrádají o dvě třetiny platů a penzí!Prý je to proto,že v Ústave chybí hned v prvním članku jedno slovo a to SOCIALNI STAT !Sousedé to v Základním zákoně mají!Chtělo by to změnu režimu!
V případě,že se stanete presidentem budete usilovat spolu se svými voliči o toto jediné slovo do Ústavy?Když ne tak proč?

TOTO BY MOHLA BYT PRVNi OTAZKA PANU BABISOVI!

Takovým způsobem po dodání a schválení příslušných zákonů by se ty dvě třetiny mezd dostaly k nám tak jak je to u sousedů!
Kdo to pochopil a jak?Pan Sasin by si pak domnívám se mohl za tyto peníze koupit své potřeby i sám!
No ni?

Průměrný počet slepic: 2.3 (3 hlasů)

In reply to by Anna (ne z KHS) (neověřeno)

Trvalý odkaz

V neděli 11. října 2015, podle oficiálního záznamu jednání velení NATO ČJ: 254 DSC 15 F , bod 86, navrhnul generál Petr Pavel defacto rozpoutat nové kolo závodů v jaderném zbrojení s Ruskem. Naštěstí český generál tehdy se svým voláním po rozmístění dodatečných nových jaderných zbraní na ochranu Pobaltí a dalších nových zemí NATO narazil u USA, a i několik let po jeho tehdejším návrhu, Jessica Cox, (USA), nejvyšší šéfka NATO pro jaderné zbraně, udržela zdrženlivý postoj USA v této otázce – tedy udržela politiku nerozmisťování a nerozšiřování nových jaderných zbraní v Evropě namířených proti Rusku, jako základní kámen jaderné politiky NATO. A zabránila tak obrovské a v důsledcích naprosto nevypočitatelné eskalaci konfliktu mezi NATO a Ruskem vyvolaném událostmi na Ukrajině v roce 2014. Protože prezidentský kandidát Babiš se do svého soupeře generála Petra Pavla včera pustil právě pod heslem: Nezavleču Česko do války. Jsem diplomat, ne voják, a vyvolal tak zuřivou reakci českých kavárenských médii, rozhodli jsme se v dnešní analýze, blíže se podívat na válečnickou minulost generála Petra Pavla, který už v roce 2015 vážně navrhoval nejvyššímu velení NATO, aby začalo balancovat na ostré hraně jaderné apokalypsy v Evropě.

V dubnu 2016 generál Petr Pavel vykonal inspekci Ukrajiny (foto dole) a při ní vyhlásil podle záznamu NATO vůči Rusku toto ultimátum: V dobách, jako jsou tyto, je politický dialog užitečný a nezbytný, pokud chceme snížit riziko vojenských incidentů, a vyjasnit a vyřešit vážné neshody. To ale neznamená, že dojde návratu vztahů na minulou úroveň. K tomu nedojde, dokud Rusko znovu nebude respektovat mezinárodní právo! Tedy na vzdory minským dohodám, už v roce 2016 generál Petr Pavel, třetí nejvyšší funkcionář NATO, na Ukrajině jasně deklaroval, že NATO bude vojensky podporovat Ukrajinu proti Rusku, a nebude respektovat minská ujednání podepsaná Francií a Německem, a to dokud se Rusko nestáhne z Krymu, a rebelové nekapitulují! Účelem návštěvy Petra Pavla na Ukrajině byla inspekce dosaženého pokroku ukrajinských ozbrojených sil a zbrojního průmyslu. Generál byl dle vlastních slov, velmi spokojen: the scope of reforms is truly impressive considering the backdrop of real-life operations. Protože Rusové velmi dobře monitorují podobná vyhlášení, je jasné, že Putin dostal už v roce 2016 svodku, varující před tím, že Minské dohody, jsou jen zastíracím manévrem. Je tak zřejmé, že Babišovo heslo: Nezavleču Česko do války. Jsem diplomat, ne voják. Má oporu v generálových vyhlášeních, a to ještě není zdaleka vše, co dnes odhalíme.

Jaderná válka mezi NATO a Ruskem je konečný scénář pro Evropskou civilizaci i celý svět. Kdysi v šedesátých letech čeští válečničtí generálové požadovali po SSSR přidělení několika desítek jaderných bombiček, aby mohli uskutečnit svůj plán na pochod České armády k Rýnu. Bomby nedostali, a i v osmdesátých letech byly ruské jaderné rakety rozmístěné v tehdejším Československu pod výhradní sovětskou kontrolou. Jessica Cox, šéfka jaderného ředitelství NATO, se v roce 2020 pochlubila, že USA od skončení studené války odvezly z Evropy více než 3000 jaderných zbraní, a zbylé, výhradně letecké bomby uskladnily na několika vojenských základnách. Coxová také potvrdila, že Rusko zmodernizovalo svoje taktické jaderné zbraně, proto aby čelilo konvenční vojenské převaze NATO. A že díky této modernizaci ruských nestrategických jaderných zbraní, (které nedoletí do USA, a za Rýn,) má a bude mít v tomto desetiletí Rusko jadernou nestrategickou převahu na evropském válčišti. Tuto jadernou nestrategickou převahu Ruska ovšem vyvažuje jaderné strategické odstrašování USA, a mnohem větší zbrojní a válečný potenciál NATO.

Klíčovým bodem pro pochopení nebezpečnosti návrhů generála Petra Pavla z roku 2015 je vymezení pojmu, strategická jaderná zbraň. Ve smlouvách mezi USA a Ruskem je strategická jaderná zbraň definovaná zejména svým doletem. A to je velmi zavádějící kategorie, neboť z ruského i amerického pohledu je strategická jaderná zbraň taková zbraň, která dokáže doletět do Ruska, a nebo naopak do USA. Rakety Iskander s doletem 600 km, tak nejsou strategické zbraně z pohledu USA, protože je nemohou ohrozit, dostřelí jen na severní Moravu. Ale obdobné rakety, nebo letadla F-35 rozmístěné v Pobaltí (Lotyšsko, Zilupe), a nebo na Ukrajině (Šostka), dostřelí, či doletí až do Moskvy. Vzhledem k tomu, že nestrategické jaderné zbraně potřebují mnohonásobně kratší čas k dosažení cíle, jsou obtížně detekovatelné i zničitelné, představuje jejich rozmístění obrovský problém, protože nestrategické jaderné zbraně NATO rozmístěné v Pobaltí a na Ukrajině mohou zničit hlavní části Ruska, kdežto ty samé ruské zbraně rozmístěné v Kaliningradu či Bělorusku mohou zničit pouze země bývalé Varšavské smlouvy. Rozmísťování jaderných zbraní v NATO je proto tedy velmi nebezpečné a vyvolává obrovské nebezpečí jaderného konfliktu. Jinými slovy – Rusko má tolik nestrategických jaderných zbraní právě proto, že vzhledem k blízkosti evropské části NATO, nepotřebuje u velké části jaderných zbraní daleký dostřel, a zároveň těmito zbraněmi nepotřebuje napadnout USA a další odlehlé západoevropské země NATO.

Generál Petr Pavel v říjnu 2015 při odpovědi na příčiny slabé obrany Pobaltí, argumentoval, že v Pobaltí jsou nepříznivé geografické podmínky pro včasné soustředění dostatečných sil, a pokračoval, že: Možná nastal čas, znovu začlenit jaderné plány do plánování obrany. ( Fr.originál: Le moment est peut-être venu, ajoute-t-il, de réintégrer les plans nucléaires dans la planification de défense. Dokument se stáhne v doc.) Vzhledem k tomu, že jaderné plánování bylo od vzniku NATO jeho nepřetržitou součástí, ovšem od skončení studené války, pouze jako reakce na protivníkův první jaderný úder, nelze chápat požadavek generála Petra Pavla jinak, než jako volání po znovuzavedení prvního jaderného úderu do plánovací strategie NATO a volání po opětovném rozšíření nestrategických jaderných zbrání na území Evropy! Podle nejužšího výkladu generálových slov, by ruský konvenční úder na Pobaltí, znamenal podle jím navrhované doktríny jadernou odvetu z NATO. Tím by ovšem generál Petr Pavel rozpoutal jadernou válku! A zničil minimálně Evropu!

V Rusku musela slova generála Petra Pavla o prvním jaderném úderu vyvolat značné znepokojení, protože v říjnu, kdy je vyslovil, byl už ve funkci v nejvyšším velení NATO! Nelze se proto divit, že Putin nepřipustí rozšíření NATO o Ukrajinu, jak vyhlásil před útokem.

Když už jsme u Putina, ten o víkendu přitvrdil, a své nové raketové útoky už zaměřil, ne na trafostanice a rozhody elektřiny, ale na turbíny tepelných elektráren. Rozdíl je v délce oprav – místo měsíců, to budou nyní roky. Vyrobit novou turbínu, a postavit pro ni novou halu, trvá léta. Putin se chová stejně jako Nixon, zvyšuje ničivou sílu bombardování, aby donutil protivníka přistoupit na “výhodný mír”. Tento jasný signál dává opět za pravdu Babišovi, že potřebujeme diplomata, a ne generála. Diplomat mír vyjednává, generál diktuje poraženému protivníkovi. Ultimátum Petra Pavla Rusku z roku 2016 sděluje Rusku, že NATO nepřestane dokud Ukrajina nedobude Krym a rebelská území! To ovšem zřejmě vyvolá jadernou válku!

Tuto analýzu jsem napsal díky zuřivému ryku pražské kavárny na Babiše, kvůli jeho nejnovějším plakátům, jak jsem psal v úvodu. Osobně jsou mi nesympatičtí oba. Chci ovšem mír, aby moje děti a vnoučata měli jistotu, že nepadnou v nějaké nesmyslné válce, a nebo jim Iskander nepřistane na hlavě. Tak se mějte a držte míru palce!

Průměrný počet slepic: 4.7 (12 hlasů)

Pavel - třetí nejvyšší funkcionář NATO!!!
Už je vám jasné, kdo a proč ho u nás chce za prezidenta a komu děláte užitečné idioty se svým "vlastenectvím"?

Průměrný počet slepic: 4.6 (9 hlasů)

Řeporyjský frustrát Pavel Novotný vám všem na venkově vzkazuje, že jste tupí, bezohlední a naivní kreténi, se kterými si to za 14 dnů vyřídí.
Sice se divím, proč pořád píše na twitter a už dávno nebojuje v Bachmutu, když se opakovaně vyjádřil v tom smyslu, že s Ruskem má cenu jít do války i za cenu vymření celého našeho národa, ale patrně to bude tím, že patří k té woke generaci, která umí být hrdinská pouze za klávesnicí svého počítače.
K jeho komparaci města s vesnici bych chtěl pouze podotknout, že velká část pražské kavárny jsou lidé, kteří rovněž přišli z venkova. Jen jim tady progresivní kantoři na mnoha bezcenných univerzitách totálně vymyli hlavu.
Kdybych měl jít za někým pro radu, tak vždycky radši vyrazím za sedlákem z vesnice řídícím se vlastní intuicí a životními zkušenostmi, než za absolventem fakulty sociálních věd, jenž je dokonale zformován progresivistickou ideologií Klause Schwaba.
Sedlák mi totiž alespoň řekne názor svůj. Ten snaživý studentík mi pouze zopakuje to, co mu řekli ve škole nebo ve zprávách.
Oni totiž tihle snaživí hujeři nejsou inteligentní, jen si na to hrají. Mají diplom, který z nich podle jejich názoru dělá něco víc. Ve skutečnosti je to ale jen potvrzení, že jejich mozek byl dokonale vyčištěn a byly do něj vloženy pouze ty správné a jediné společensky akceptovatelné názory.
Pavel Novotný opovrhuje vesnicí. Já zase nemám nejmenší respekt pro pseudointelektuály, kteří si hrají na něco, čím by chtěli být, ale nikdy nebudou.
Dovolil bych si tudíž poupravit momentálně populární banderovské zvolání "Sláva Ukrajině" a s veškerým respektem k našemu venkovu rád pronesl "Sláva české krajině!"

Průměrný počet slepic: 4.7 (12 hlasů)

In reply to by včelka Mája (neověřeno)

Trvalý odkaz

Antonín Baudyš napsal: Pokud je ptačí chřipka tak nebezpečná jak se nám snaží tvrdit, proč se všude neválí spousty mrtvých ptáků❓ Antonín Baudyš napsal: Jeden milion 70 tisíc slepic v ČR bylo zplynováno jenom tento týden s odůvodněním ptačí chřipka. 🐔 😢 Kromě 750 tisíc na Tachovsku dalších 300 tisíc z Benešovska, Vysočiny a Hodonínska. Přitom když se slepice nevybijí, tak chřipka odejde sama. Od chovatelů si vyslechnete, že jde nejspíš o záměrné ničení chovů. Cituji: "Ptal jsem se jak přišli na tu chřipku u nich. Jestli byly husy nemocné, kolik byl úhyn a podobně. Dle jeho vyjádření husy byly naprosto zdravé a nebyl žádný úhyn. Prostě přijeli z veteriny, že budou odebírat vzorky k vyšetření. A ty vzorky to potvrdily. Byly jim zlikvidovány všechny husy které měli na prodej na Martina a chovné husy, které měli dovezené z Francie. Čili likvidace produkce na dva roky než se to obnoví." Divoké kachny, vrány, labutě, sýkorky, 🐦🦆🦢 všechno zdravé. Sousední Deutschland, kein Problem, bitte. 👀🤔 (v sousedním Německu vůbec žádný problém, prosím) ........je to část přípravku na cvrčky masokostní moučka, chemický škrob a glutamáty? 🦗🪳🐛🧪 Potom příprava běží na plné kule. Vypadá to spíš jako agenda na další snížení imunity populace!!! Z cvrčků nikdo zdravý nebude, hmyz je na tom ještě hůř než zvířata. 20% slepic je po tomto týdnu pryč, vejce budeme dovážet, prý to není problém, cena vajec však citelně vzrůstá. 🥚📈Ptačí chřipka...je nejspíš jen podvrh, aby se mohly husy, kachny, kuřata i vejce a také veškerá drůbež na chov, vozit za draho z EU, hlavně z okolních států, kde se chová veškerá drůbež ve velkém tolik, aby se dovážela a prodávala u nás mnohem dráž!!! Je zajímavé, že nikde v Německu či Rakousku, Francii či Španělsku v příhraničních obcích, se takové nájezdy veterinářů a bitky drůbeže, N E K O N A J Í !!! Divné, že??   

Průměrný počet slepic: 4.6 (14 hlasů)

Ten africký mor divokých prasat se někde řešil oplocením prasat a jejich genocidou.
Ptačí chřipku veterinární správa řeší likvidací velkochovů i malochovů.
Nikdo nelikviduje zimní ptačí migranty. na řece u nás jsou jich stovky!
Žádná střelba, žádné sítě, žádná kafilerie a banditi ve skafandrech!
Čeští poddaní si holt zase připlatí a skloní hlavy.
Kdo tohle řídí?

Průměrný počet slepic: 5 (4 hlasů)

Je to děsivé jak se proti tomu nedokážeme bránit. Říkala jsem už před třemi týdny, že je to namířeno jen proti vybití chovů u nás, abychom museli odebírat z junije a dělat jim výdělky a sami nemít nic. Vymlátit celé chovy (chudáci zvířata a samozřejmě i chovatelé) a nechat si lhát, že je to nutné teď v zimě, kdy ptáci ani nemigrují a opravdu jsem se nikde nedočetla ani neviděla, že v přírodě houfně umírají ptáci na ptačí chřipku, to je asi opět jen cílená likvidace naší soběstačnosti. Pak mě trochu zviklalo, že nějaký problém měl být i ve Francii. Ale asi si tam nikdo nedovolil to co u nás, takže to zas utichlo. Zato my jsme asi v ohnisku. Opravdu útočí ze všech stran!

Průměrný počet slepic: 3.7 (3 hlasů)

In reply to by Itkica (neověřeno)

Trvalý odkaz

Nejraději by vybili i nás. Pomalu, ale jistě se na tom pracuje.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

Bohužel pracuje. Na "likvidaci" se pracuje ze všech stran. Energie, inflace, nesoběstačnost, špatné potraviny, prodaná voda, zničení a rozprodání většiny toho co jsme měli, likvidace zemědělství, lži a zloba, viry, školství, výčet skoro nekončící. Mohli bychom jim udělat čáru přes rozpočet a vydržet tu nepřízeň:-)

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

In reply to by včelka Mája (neověřeno)

Trvalý odkaz

Přání války: Výsledek prvního kola prezidentských voleb v Česku naznačuje děsivou fašizaci části české populace a touhu po vojenské konfrontaci s Ruskou federací! Je to dokonalá kopie nacifikace německé veřejnosti zezdola na počátku 30. let minulého století! Volby potvrdily, že obyvatelstvo v Česku není neoliberální, ale trans-atlanticky ukotvené v odhodlané pozici kandidatury členského státu Trojmoří a připravené zatáhnout do války na Ukrajině české vojáky, a to i za cenu mobilizace vlastních dětí! Kam zmizeli voliči SPD se svými hlasy pro Jaroslava Baštu?
V České republice skončilo v sobotu první kolo prezidentských voleb, které s nepatrným náskokem před druhým Andrejem Babišem vyhrál penzionovaný generál Petr Pavel, zatímco Danuše Nerudová drtivě propadla. První kolo voleb není vlastně žádným překvapením a z hlediska konceptuálních procesů jsme svědky okopírování výsledků parlamentních voleb z konce roku 2021. Pětikoalice těsně porazila Hnutí ANO a zbytek zůstal kdesi hodně a hodně daleko. Referendum o Fialově mizerné vládě se stalo fiaskem!
První kolo ukázalo jednu děsivou a pro mně opravdu nepříjemnou skutečnost. Český volební elektorát už opravdu nemá schopnost obrany a zpětné vazby proti vládě Petra Fialy, protože výsledek voleb ukazuje, že od konce roku 2021 podpora pětikoalici mezi obyvatelstvem zůstala, nezmizela a nadále u voleb vítězí nad opozicí, i když jen opravdu těsně. Lidem jako by nevadila drahota, propad životní úrovně, mamutí inflace, ani dodávky zbraní na Ukrajinu, ani obrovská ukrajinská uprchlická vlna v ČR, ani ukrajinizace republiky, ani chování ministrů a členů Fialovy vlády, prostě nic.

Na toto se musíme dívat jako na objektivní proces ve společnosti, kde každý rok získává volební právo zhruba 120 000 voličů, kteří dosáhli plnoletosti a opustili prostory liberalizovaného a amerikanizovaného školství v ČR, ale k volbám chodí jen okolo 65% obyvatel, přičemž u mladých lidí je účast ještě o poznání nižší. Přesto to ale stačí k tomu, že každé 4 roky nebo každých 5 let dochází ke změně elektorátu a tím i výsledků voleb, které se posunují tím směrem, které určuje české školství, tedy organizace výchovy populace na 1. prioritě.

A jenom blázen může očekávat, že v takovém prostoru budou vítězit strany s pro-národním ukotvením. Co se však ukazuje, to je slábnoucí vliv Evropské unie v ČR a posilující vliv americké státní moci, tzv. trans-atlantický proces řízení v modelu Trojmoří, který v této chvíli oficiálně můžeme označit za nejsilnější vliv v ČR. A tento vliv přináší do české společnosti touhu a přání války! Spolu s tím, jak přibývají noví voliči z řad mladých lidí, tak se současně vytrácejí staří voliči, kteří umírají. A protože staří mají vyšší volební účast, tak to vede v důsledku k dynamickému přesunu elektorátu od národních stran k neoliberálům a trans-atlantistům.

V pátečním pořadu na SVCS jsem řekl, že se můžu opravdu drtivě mýlit, ale že si myslím, že česká společnost ještě není v situaci, že by volila do funkce prezidenta nepokrytého a po stránce rétoriky válečného štváče, který nebude mít problém vyhlásit válku Ruské federaci a poslat do války české syny a podle vzoru Ukrajiny i dcery, které na ukrajinské frontě pracují jako zdravotní sestry v týlových lazaretech. Rovněž jsem uvedl, že zatím nevíme, v jaké jsme fázi, v jakém bodu zlomu, protože společnost se štěpí na trans-atlantické a euro-unijní části. Volby ukázaly, že už můžeme prohlásit, že víme, v jaké jsme fázi.

Česká společnost se naplno fašizovala a má touhu a přání války proti Ruské federaci. Většina veřejnosti je fašizována a pouze menšina má pro-bruselské a globalistické ukotvení. Propad české Čaputové není potěšujícím jevem ve chvíli, kdy byla poražena pro-válečným a neokonizovaným kandidátem, který bude kopírovat americké procesy řízení v Evropě na Pražském hradě. Česká společnost je ve stejném stavu jako německé obyvatelstvo na počátku 30. let minulého století. Ta kopie je naprosto dokonalá, s děsivou věrností dokonalá kopie!

Současný režim v ČR se plně fašizoval a nacifikoval. Dochází k umlčování opozičních názorů, opozičních webů, profesoři a odborníci dostávají vyhazovy [1] ze zaměstnání (viz. vyhazov politologa Petra Druláka z Ústavu mezinárodních vztahů za jeho realistické a s vládou nesouhlasné pohledy na Ukrajinu), ministryně obrany si pochvaluje vraždu ruské novinářky, ministr vnitra vyvěšuje na budovu vnitra plachtu s Putinem v pytli na mrtvoly, vláda chystá zákon na blokování webů a kriminalizování redaktorů těchto webů.

A v neposlední řadě se chystá finanční podpora pro-režimních webů a ve sněmovně je už novela ústavního zmocňovacího zákona na vysílání českých vojáků do ciziny bez souhlasu sněmovny, a rovněž na pobyt cizích vojsk na území ČR bez souhlasu sněmovnu, a to na dobu 60 dnů. Úplně stejné autorizační zákony si nechal schvalovat Adolf Hitler v roce 1933 po nástupu k moci, kdy autorizačními zákony ovládl všechny ozbrojené složky v Německu a Říšský sněm dostal jen ex-post pravomoc dodatečně a zpětně posvěcovat kancléřovy kroky, o které stejně nakonec poslanci přišli úplně, když se Hitler ustanovil Říšským vůdcem a úplně Říšský sněm odstavil.

Průměrný počet slepic: 4.5 (11 hlasů)

Taky bych rad vedel.
Podle wikipedie a stranek nato, vzhledem ke sve funkci predsedy vojenskeho vyboru nato, byl u politickych rozhodnuti tykajicich se let 2015-2018
Protipiratskych akci v Adenskem zalivu
Protipaserackych akci ve Stredozemnim mori(migracni krize nekoho napadne, hadam ze nato nezasahovalo proti lodim neziskovek medialne profitujicich na lidskem utrpeni)
Vycvik afganskych vojaku

Ja o tom vim prd, ale nejak mi nestymuje ten general s tim co konkretne rika. V podstate vyznamne mlci, coz mu v eventuelni funkci prezidenta zase nebude na skodu.
Dozajista je to sikovny a pracovity a tvrdy clovek. Avsak vzhledem k pamatce Ludvika Svobody, Jana Syroveho a Aloise Eliase vidim cloveka, generala, ktery hovori o symbolice a objevi se s cervenou cepici general a poucuje o tom Danusku (mimochodem nakonec za me ona dobry dojem, skoda pane Nerudo ze to nevyslo, no ja to nepodporoval tak je mi tech penez fuk). To je za me symbolika dobra na tiktok, skoda ze jej v 41 roce nemeli. Nicmene ted uz jsem se dopustil nejednoho zavadejiciho a argumentacniho faulu, tak toho kvokani zanecham.

Tak na konec jeste pekny zajimavy clanek Vidlaku.

Průměrný počet slepic: 3 (1 hlas)

Chcete aby byl Pávek - kapitán Minařík presidentem ČESKÉ REPUBLIKY ? Za to jsme bojovali ve VELKÉ LISTOPADOVÉ BURŽOAZNÍ REVOLUCI 1989 ? Nakonec jestli on stále nepracuje pro KGB či GRU ? Takže heslo dnešních dnů zní - Když byl z politických důvodů vyhozen Prof. Petr Drulák, tak může být zase presidentem třeba Gustav Husák ...........

Průměrný počet slepic: 4.6 (31 hlas)

K svému životu potřebuje GENERAL valkuDyt on je tak zelený mozek,že nezná ani Program Národní Záchrany PNZ a s takovými to tady shoří a bude klid!
Už jste se naučil nazpaměť svaté postuláty PNZ nebo je budete ignorovat a tak oslavite příští Vánoce jako radioaktivní stojací lampa!??
No ni?

Průměrný počet slepic: 3.8 (12 hlasů)

Ančo, už toho fakt nech, máš pitomější kecy, jak Okamůra. Přečti si parádní článel Lu Liny!!! To je pravda, jako víno!! Lidi, jestli to ještě jednou poserete, ZASLOUŽÍTE si vše, co bude následovat a ještě mnohem víc. Fakt, jste takoví babráci??????

Průměrný počet slepic: 3.8 (11 hlasů)

In reply to by aja (neověřeno)

Trvalý odkaz

Nezdržuje se se mnou a pokud by jste chtěla tu LaLulinu,tak prosím dejte tady jednoduše na ní odkaz,a k němu váš co se vám na ní líbí lidový komentář!
Ano jsme všichni babraci a co vy už jste se dobrála k svatým postulátum programu voličú PNZ a modlíte se k nim hned ráno a večer v?Dnes je i KDU strana prošpikovana satanisty a volí si peklo NEOmarxismu v pétidemolici !Tak bacha na to!
No ni?

Průměrný počet slepic: 2.3 (6 hlasů)

ančo, obracím se na Vás, protože jste tak blbá, že tisíc článku Lu Liny, se Vás nedotknou, protože jste zabedněná, jak blázen, co opakuje stejné blbosti a i přes léčbu skotskými střiky, si trvá na blbosti, co má vést v ČR politiku. Bože, ty to vidíš a nekonáš.....

Průměrný počet slepic: 3.7 (6 hlasů)

In reply to by aja (neověřeno)

Trvalý odkaz

STEREO a mohla by jste společně se mnou prosazovat PNZ,stále tu není vidět zda máte na pana Babiše dotaz!Bacha na to Pražáci jsou do bělá rozpálení a razí heslo

Praha a láska musi zvítězit nad vsí plnými vidlaku a proto je zákazem s panem generálem na špicy!
No ni?

Průměrný počet slepic: 2.4 (5 hlasů)

Ančo, za mne, teda nebojujte, Vaše Waterloo, já v Česku nemusím. Na blbosti, už jsem příliš stará. Serete mne stejně, jako mě půl života srali komouští svazáci a Váš plamen, s jakým své blbosti plkáte, mi tu dobu připomíná. Neoslovím Vás ,ale soudné lidi!!! Lidi, nenaskakujte na hlupce typu Anči, jinak si pěkných pár let projdete peklem stejným, jako byl socík. Fakt, jsme uprostřed Evropy a máme právo žít život Evropana se vším ,co k tomu patří. Jaký bude? No takový, jaký si ho uděláme ale bez keců Ančí a Okamůry. Pak, to snad nějak půjde, ale s blázny fakt NE!!!!

Průměrný počet slepic: 4.7 (3 hlasů)

In reply to by aja (neověřeno)

Trvalý odkaz

Tak vy si dáte dále krást dvě třetiny přijmú,dyt vám nezbude brzy ani na to, aby jste si pustila plyn!Klidně mluvte s kým chcete a předtím se ho zeptejte zda má to heslo
Peníze jsou na prvním místě a když vám odpoví,že ne tak telefonujte do blazice,že se tu diskutuje s jejich pacientem!
No ni?

Průměrný počet slepic: 2 (3 hlasů)

In reply to by aja (neověřeno)

Trvalý odkaz

A mohl bych je videt ?

Zatím bez slepic

In reply to by aja (neověřeno)

Trvalý odkaz

Bylo by dobré to nezkazit a dostat na Hrad Babiše. Ale zatím to vypadá, že jich je víc a tudíž s tím moc neuděláme. A možná v tom budou i jiné "páky"

Průměrný počet slepic: 3 (2 hlasů)

In reply to by aja (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ale to co pisete Vy teda buhvijaka hitparada neni.

Zatím bez slepic

Mohla bych treba JA souznit,ale nerozumím vašemu komentu ,kdyby jste pane Malpo chtěl, pak to zpřesněte ty partie a diskuze dá jiskry jak byk!
No ni?

Průměrný počet slepic: 1.7 (3 hlasů)

Vždycky, když byl v Čechách prezidentem Slovák, bylo líp !!!

Průměrný počet slepic: 4.1 (18 hlasů)

In reply to by Jirka (neověřeno)

Trvalý odkaz

A co na Moravě ? Konkrétně na Slovácku ? ? ?

Průměrný počet slepic: 3.5 (2 hlasů)

In reply to by Jirka (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kolikrát to bylo? Já vím jen o Husákovi. A ano, nebylo to s ním nejhorší, tedy když si odmyslíte tu mrtvotu.

Průměrný počet slepic: 2.5 (2 hlasů)

In reply to by Jirka (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ano, Slovákovi bylo líp.

Průměrný počet slepic: 3.7 (3 hlasů)

In reply to by Jirka (neověřeno)

Trvalý odkaz

Německy hovořící, jejichž předkové po staletí sloužili králům a císařům v Čechách a na Moravě si o Slovákovi Masarykovi mysleli něco jiného.
Proto se přidávali k propagandě Říše německé Henleinovi a Frankovi.
Druhým Slovákem byl Husák. To by šlo. Ovšem i StB řídil Slovák. Zeptejte se Šavla Pavla Jidáše.

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

>Nakonec jestli on stále nepracuje pro KGB či GRU ?
Je snad nějaký důkaz, že momentálně pracuje?

Průměrný počet slepic: 3.5 (4 hlasů)

Je snad nějaký důkaz, že pro spolubojovníka Putina nepracuje?
Příště prý kandiduje Zivčák.
Ještě je to mladý kolík.

Průměrný počet slepic: 1 (2 hlasů)

Je to tak. Pokud všichni nebudou spolupracovat, je to ztracené a pětikolka vyhraje jen proto, že na rozdíl od nás (a v tom je ten kámen úrazu) oni jsou schopni a ochotni spolupracovat. Koryta jsou totiž koryta, a tam jdou veškeré neshody a hádky stranou.

Takže zatímco Babiš pracoval (musel se soudit, jel do Francie...), Bašta s Okamurou se neustále vymezovali vůči němu, místo aby se vymezovali vůči pětikolce. I tímto chováním si museli odradit plno lidí (mě natrvalo).
Ač vláda amatérů a nýmandů, tak v tomto ohledu se za poslední roky "vzdělali" a naučili (opět na rozdíl od dnešní opozice), jak nejlépe obelstít nepřítele.
Vyšachovali ze hry další "nebezpečné" kandidáty (od toho mají cenzora Rakušana), aby jim ten havlovský soubor kandidátů nikdo příliš nenarušoval a neodvedl jiným směrem než potřebovali - nakonec i ten Středula se ukázal jen jako nastrčený panák.

Babiš udělal jedinou možnou správnou věc, když se tohoto "prorežimního totalitního debatního spolku" odmítl účastnit.
Až na Baštu by si klidně všichni tito nastrčení užiteční idioti "jedné strany a vlády" mohli společně zajít na pivko, jaké to bylo souznění. Mají za to přece státem i slušně zaplaceno.
Komparz pro naivy, kteří v nich hledali toho "svého vyvoleného prezidenta", plus jedna "hloupá blondýna" na obveselení..., hlavně aby se co nejvíc rozmělnily hlasy, protože šanci i přes ten ohromný mediální humbuk neměli. Řekla bych, že i toto jim poradil kamarád Rychetský. Odstranit všechny kromě hlavloidů a nechat jednoho SPDáckého, kterého si preventivně předpřipravili a ošetřili proti Babišovi.

Okamura má prostě v sobě i kus zatvrzelého Japonce. Ti byli také nesmyslně úporní a vzdali se, až když jim to tam amíci zmasakrovali bombami...
Mohl mít víc, nebude mít nic...., kdo mu ještě uvěří? Já ne (a to jsem je jako SPD s Trikolorou v komunálních volbách na naší Praze ještě na podzim volila. Tož naposled).

Průměrný počet slepic: 4.9 (9 hlasů)

Další ruský miliardář tentokrát udělal hopíka z okna - a je za tím opět Putin. Vím o tom stejný pendrek jako novináři, ale jedno mi na rozdíl od nich vrtá hlavou. Nepřijde nikomu divné, jak tytéž totálně neschopné ruské tajné služby, co přece normálně pohnojí, na co šáhnou a všude trousí důkazy, viz kauzy Litviněnko, Skripal, Vrbětice nebo Changošvili, jsou najednou v těchto tajemných a „záhadných“ případech tak děsivě efektivní a neviditelné, že by Bond zezelenal závistí?
U nás na Západě to žije: Válka je mír. Veselá střelba i do druhé nohy. Objev hnízda zaprodanců. Pražští ředitelé kopie brežněvovského SSSR si právem zaslouží pochvalu. Drony asi nedošly. Sláva Ukrajině/demokracii! Jo, u nás...
Už to bude!
Tyhle neustále se opakující zaručené zprávy o tom, jak to v Rusku jde od deseti k pěti a Rusové, tentokrát žíznící po kokakole, proto už brzy Putina svrhnou, jsou opravdu zábavné. V této souvislosti přemítám, proč o těch drtivých dopadech sankcí zatím ČT nikdy nic nenatočila? Proč nám ty prázdné regály v ruských obchodech neukazuje Rožánek? Není nic jednoduššího, ne? Prostě zajdeš s telefonem do moskevského obchodu, a zdokumentuješ tu bídu. Hotové, vyřízené. Jasné KO dezinformační scéně. Záhada.
Volí soudruha
Zdeněk Svěrák, z ne zcela srozumitelných důvodů pokládaný za jakýsi morální společenský maják, zarytý mediální antikomunista a havloid, který ovšem byl komunista a podepsal komunistickou Antichartu, by na Hradě chtěl mít svého bývalého soudruha, komunistického rozvědčíka. Místo kolegy své modly z protikomunistického disentu, politického vězně, chartistu a morálně neposkvrněného Jaroslava Bašty. To nevymyslíš. Budu se smát až do voleb.
Svět patří nám
Svazák je prostě diagnóza. Protože není normální místo studentské bezstarostné jízdy, mejdanů a sem tam přednášek vstoupit ještě se skořápkou na zadku do politiky proto, abych všem ostatním vnutil svůj zjevně šáhlý pohled na svět plynoucí z valné části z duševní i životní nezralosti. Není normální dát přednost politice před rodinou. Není normální být pohoršená, že muži jeví zájem o mladou ženu jako o ženu, a ne pouze jako o soudružku. Není normální si na to stěžovat v médiích a není normální pokoušet se udělat z vlastní úchylky normu.
Ženy, které nemají v hlavě piliny jako soudružka Kira Marie, a často jsou, na rozdíl od ní, zpravidla ještě i pohledné, totiž nemají s flirtováním, chcete-li sexismem, žádný problém. Umějí si s ním hravě poradit a necítí potřebu měnit kvůli tomu ústavu. Západní svět se mění chudý koncentrák plný šílenců mimo jiné i proto, že v politice se ocitlo nadkritické množství svazáků a svazaček se skořápkou na zadku typ Kira Marie….

Průměrný počet slepic: 4.2 (10 hlasů)

To jste napsala sama, nebo odněkud zkopírovala? Pokud přebíráte, napište zdroj, i když chápu, že chcete vypadat zajímavě. Třeba Lulina, v tomto případě.

Průměrný počet slepic: 2.7 (3 hlasů)

Já myslím, že těm chytřejším je jasné, co je zkopírované nebo přeposlané a co píšu sama za sebe.
Asi jste Jarin, že potřebujete znát všechny ty zdroje. Mě zase zajímá ten názor, se kterým souhlasím.
Ty vaše zdroje jsou taky jen názory, se kterými vy souhlasíte, a proto to sem dáváte, nebo ne?

Průměrný počet slepic: 3.7 (3 hlasů)
Trvalý odkaz

Už kníže Svatopluk mluvil něco o svazku prutů a jejich rozdělení. V kotlince máme mnoho vojevůdců, kteří třímají jednotlivé pruty .... asi nějaké prokletí. Ale jak říká ve svých přednáškách profesor Staněk (YT), prvním krokem by mělo být : Sjednocení za společným cílem. Pak následují další rady ale z našich vojevůdců asi nikdo tohoto muže nesleduje

Průměrný počet slepic: 4.7 (16 hlasů)

O synech a dcerách našeho národa tady mluví pouze pan Sasin a to je málo!!Jen se nebojte být tady konkrétní pane Bačo bo to zas krachne a bude bitka!
No ni?

Průměrný počet slepic: 3 (10 hlasů)

A ten cíl si představují blboni jako názor. Muheeeeee

Průměrný počet slepic: 3.5 (6 hlasů)

Souhlas! Pruty je nutno spojit. Dokud jsme roztříštění nebudeme silní!

Průměrný počet slepic: 5 (10 hlasů)

In reply to by Itkica (neověřeno)

Trvalý odkaz

Když na nich nebude vidět stužka PROGRAMU sily dcer a synů republiky!Vyvolají jenom pohrdání skutečných majitelů moci a už tak zuboženi domorodci dostanou tak jedineb BANAN!
NO ni?

Průměrný počet slepic: 2.9 (10 hlasů)

Prozatím je cenzura zakázána,protože vše MUSI jít podvodem tak si vymysleli,že u ostřejších aktivistů budou komenty demolovat,aby jim voliči nerozuměli a nevolili Babiše!
On sice není žádné terno,minulé nezrušil funkci GŘTelevize a tam ho pak odměnou zbavil vítězství a dnes to chce domrvit zas!
Proto jim zkuste pomocí formulacemi co konkrétně VY. Voliči chcete neboť bude INFLACE,Hyperinflace a válka!Velká krize nebude skokové jako kdysi,ale bude salámovou metodou prý brždena zvyšovanim urokú a tak to nezpozorujeté bo se narodilo hodně dolaru a teď už nebude kryt naftou,když Zeleň chce ßkodit panu dospělému presidentovi US Směru nahrazením elektrikou a tak dobít našeho spojence USA,který se to domak a tak dá EU kapky a bude proto,aby konkretni peníze krychly a nebudou vůbec zadne to je ten NEOmatkrismus!
No ni?

Průměrný počet slepic: 3.6 (12 hlasů)

rád by som si tie Vami spomínané rady pána profesora vypočul. Prosím o konkrétny tip, ak by Vás to veľmi neobťažovalo. Ďakujem

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)
Trvalý odkaz

Spojení vlastenců zleva a zprava je nutné, ale nemůže být rozkročené až tak, že tam budou jak staro-komunisté, tak libtardi od svobodných a části Trikolory a Pro. To nebude nikdy fungovat. Ještě při odporu částečně a dočasně, ale ne když chcete mít pozitivní společné cíle. Tam se můžete shodnout jen na mále věcí.

Musí se spojit sociálnější vlastenci a konzervativci a tak dál, ale naši vymírající polo-komunisté (už moc bolševičtí nejsou a revoluční také ne) jsou už k ničemu a libtardi všechno vždy jen naleptají a hlavně: jsou k ničemu obecně z definice jejich ideologie. Musk sice může pomoci svobodě slova na Twitteru v USA (v EU se podřídí cenzuře), ale jinak jsou libtardi ve státní správě na hovno. Max. pomůžou když vládnou nějaké firmě jako Twitter, jinak ne.

1) Je potřeba zasahovat tvrdě proti trhu ze strany státu, trh je v rukách západních neomarxistů a velkých korporací.

2) Je třeba tvrdě ovládnout média, univerzity státní i soukromé, to samé školství od zš po sš. Je třeba si zase získat mládež. To je rozdíl mezi Orbánem a Trumpem či Babišem. Orbán je chytřejší. A ví to a dělá to. Min. částečně.

3) Je třeba čistka ve státní správě a dost velká.

Díky dlouhému pochodu institucemi od neomarxistů jsme na tom tak bídně. A my musíme udělat to samé, jen pro lepší cíle, jenže na dlouhý pochod nemáme čas, chce to kratší pochod, ale silnější a tvrdší - použít min. stejně tvrdé prostředky jako nepřítel. Ne nějaký boj v rukavičkách. Ale pro lepší - vlastenecké - cíle.

Proto se nám nikdy nic nezdaří, protože libtardi a polo-libtardi a lidi jako Trump a Babiš udělali z 90% prd, jak to dneška píše Hampl. Protože nezasahovali kde měli, neustále se řídili dle médií, ustupovali, odvolávali Lipovskou, neovládli Radu ČT i když mohli, zatímco druhá strana skrupule nemá a Fiala udělal nový zákon a rozšířil Radu ČT o tolik míst, že tam bude mít většinu. Prostě prasárny druhá strana dělá a my ne. A proto prohrajeme a prohráváme. "Nejsme jako oni" platí pro cíle, ne pro prostředky. Churchill by prohrál válku, kdyby nebombardoval německé civilisty. Je třeba být hodně tvrdý, když bojujete proti hajzlům... a my nejsme a chceme být furt "lepší" za každou cenu. Ale to se má týkat cílů, ne prostředků.

Průměrný počet slepic: 4.4 (22 hlasů)

Já vím,že žadna politicka formace neumela brzy 34 let zformulovat program pro své volice a to co tu bylo ,nefunguje a nikdy fungovat nebude!Proto to i vy člen SV vemte do ruky a navrhněte zkusmo,jak to vidíte otázky neboli body programu PROTI VSEM a bude mela,když to dáme panu Babišovi a on to roztočí a zvítězí ,nebo taky ne!Rozumíme si a když ne ,tak se ptejte i ostatních válečníků na zdejším prozatím,ještě živém webu bo brzo bude po vtakach!
No ni?

Průměrný počet slepic: 2.3 (6 hlasů)