To se ví

Autor
Štítky

Koukali jste někdo na ten pořad? Jak tam teď budou odhalovat ty fejk ňůs a poučovat národ o tom, co je pravda. Já se koukal a pevně doufám, že tento pořad budou dávat hodně hodně dlouho, ideálně nafurt. Něco tak debilního už dlouho v televizi neběželo. Kdo jste to neviděli, neváhejte, nebudete litovat. 

I kdyby se spojil Petr štepánek, Ovčáček, Zeman, Babiš a Vladimír Železný, nikdy nedokážou udělat ani vzdáleně nic tak dehonestujícího, jako to dokázala naše vaše Česká televize sama. 

Jako sláma z bot z toho koukalo, že autoři vlastně ani sami nevědí, jak taková správná falešná zpráva vypadá. A tak použili několik internetových klišé, kterým nevěří ani koncesionáři chudí duchem, párkrát se pro pořádek strefili do Zemana a konečný dojem byl podobný, jako když jsem dokoukal Jakubiskovu Báthory. Tam to také vypadalo, že někdo držel Jakubiskovi u hlavy pistoli a donutil ho natočit něco, co sám nikdy dělat nechtěl. 

Tady to bylo stejné, moderátor to chce mít co nejrychleji za sebou, Pavlowská a Háma sice slyšeli jak jsou ty fake news nebezpečné, ale vůbec nevědí, která bije a co o tom mají říct, vlastně kdyby se bavili o sněžném muži, bylo by to zhruba totéž. Všichni o něm mluví, ale nikdo ho vlastně ještě neviděl. 

Prvním dílem se tam na Kavkáxh podařilo zplichtit pořad, který naprosto jasně ukázal, že tam v ČT sice znají ta správná slova, ale nedokážou k nim přiřadit nic konkrétního. 

A ten potenciál do budoucna... 

Představte si, že budou inteligenci diváků takhle urážet i nadále. Nebo že tomu všichni ti zmagoření pražáci začnou věřit, protože to budou mít jako povinné PŠM. A představte si, že zblbnou ještě víc... Blogeři budou mít o čem psát, mnohem víc lidí se dozví ty skutečné falešné zprávy, jako když reportér České televize mluví o bývalém premiérovi a Witowské ve studiu to vůbec nevadí, nebo když deník N píše o Šarochovi, jak změnil názor a podobně. 

Já se snad seberu a napíšu nějaký pochvalný mail generálnímu a vybídnu ho, aby tenhle pořad udržel co nejdéle za každou cenu. Hlavně ať mu dělají pořádné pí ár, ať se na to lidi kouknou a čím větší kravina, tím lépe. 

Mimochodem... vím, že mě tam v ČT už nějakou dobu čtou a to pravidelně. Třeba by mi tam mohli udělat reklamu jako dalším alternativním webům... Ostatní provozovatelé alternativy se určitě už také nemohou dočkat. Reklama v téměř hlavním čase... a zadarmo. 

Jo a který ODSák se to hned ztrapnil svým radostným zvoláním "zásááááh" na fejsbůku? Jak to Čt skvěle nandala Ovčáčkovi? Tak o tomhle frajerovi jsme slyšeli naposled, coliči ODS také nejsou blbí a pochybuju, že něco takového znovu zvolí.  

 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Taky jsem se díval. Byl jsem zvědavý, jaké to bude. A bylo to horší, než jsem čekal. Litoval jsem účinkující, ale asi jim to stálo zato se ztrapnit.
Takže vlastně - dobře jim tak, neměli tam lézt. Jestli s tím pořadem dramaturgie něco neudělá, tak tomu nedávám příliš dlouhý život. Z určitých míst byla poptávka, tak se to udělalo, ale ani vedení ČT nemůže být spokojeno. ČT už delší dobu neberu jako svůj "šálek kávy", a tak se přiznávám, že jsem měl z toho, jak to dopadlo, škodolibou radost. No, ještě se asi podívám i příští neděli, ale nebude to v radostném očekávání ale pouze ze zvědavosti, co z toho zase vyleze. Jo, a ten fejk s údajným Werichovým výrokem o mohamedánech, je udělaný perfektně. Zní to opravdu jako od Wericha. A vůbec nezáleží na tom, jestli je autorem Werich nebo ne, protože to perfektně sedí.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Neviděl a nebudu hodnotit. Cekal jsem něco takového, jak Vidlák popisuje a říkal jsem si, že škoda času, který se mi už jaksi krátí. Možná, že jsem udělal chybu, byla to asi velká taškařice.
K těm "pražákům". Oni nejsou tak jednolitá fronta. Zaregistroval jsem hodnocení Vadima Petrova, Pražáka a čerstvě člena jakési té TV Rady, kdysi před drahně lety mého kamaráda (dlouho jsme se neviděli), a jeho názor hodnocení se od toho Vidlákova příliš neliší.

Zatím bez slepic

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kdyz byly volby tak Zeman podekoval tem volicum z Prahy, co ho volili. Cislo z hlavy nevim, ale dost mozna to by to samo stacilo na rozdil, kterym vyhral.

Zatím bez slepic

hned po volbách, vycházelo to v Praze přibližně tak, že na 5 voličů JD připadli 2 voliči MZ a 3 nevoliči. Což po brutální kampani s atmosférou 50. let není až tak uchvancující výsledek P&L, nehledě k tomu, že Kalousek Vlkovou logikou ani v Praze většina (byť těsná) voličů JD nevolila.

Zatím bez slepic

No, dělali jsme, co jsme mohli, ale tlak mileniálů a starých blouznivců byl strašný. Ještě že jsou zatím volby tajné! :-)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

bo to nešlo. Maření času.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Za peníze v Praze dům.
Když dobře platí ČT,tak jim toto téma vydrží opravdu dlouho.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Myslim, ze si Pawlowka zkazila image a pripravila se o spoustu penez v budoucnu.

Tohle je takovy popis anticharty.

Zatím bez slepic

si naopak touto cestou přijde ze strany čt k velkým penězům, udělat tenhle "shit" je politický úkol a myslím, že to pojede dlouho, jako třeba Newsroom šíleného Rosího. V těchto případech čt nesleduje "sledovanost", plní co je jí uloženo a bývalá bavička Pawlovská, jejíž obliba je dávno za zenitem, se chytila příležitosti a prachů, samozřejmě

Zatím bez slepic

In reply to by insegnante (neověřeno)

Trvalý odkaz

Mozna. Jsem zvedav co budoucnost ukaze. Ale jestli ji ponesu nekdy polivku, tak ji tam naplivu.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Reaguji na úvod… mnohem víc lidí se (tak) dozví ty skutečné falešné zprávy…
V takovém případě to není až tak zbytečný nápad.
Před lety jsem četla ( (beletrie) o evropské firmě na zpracování celulózy, která vyráběla i dámské hygienické potřeby a s nimi chtěla prorazit někam na jihoamerický trh. Prodej „na pultě“ a jakákoli reklama v přísně katolické zemi by narazil na odpor církve a přes to vlak nejede.
Tak na to šli jinak. Stačilo pár našeptávačů. Hned nato několik týdnů s kazatelen padala slova o nemravném zboží, které se tajně prodává tam a tam a kterého se má každá zbožná žena a dívka vyvarovat. Výsledek byl jasný.
Každý muž v té zemi považoval za věc cti toto zapovězené zboží koupit pod pultem své ženě jako dárek.

Uvedené video jsem vydržela pár minut. Dort, co pekli pejsek a kočička musel být jedlejší.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

len kedy a na ktorom CT programe to slo?

Z vidlakovho popisu to vyzera ze to bola pecka :D :D a pilotne diely byvaju najsamlepsie :D :D

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Neviděl, jen jsem četl přepis a to na názor stačilo.
TV zapínám málokdy, není důvod mařit čas takovýmto způsobem.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Já byl včera v hospodě. Asi jsem udělal dobře, když to tak čtu...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Omlouvám se, že ruším kulturní šoky z kvalitního českotelevizního zážitku. Já o to přišel a asi si to nechám unikat i nadále, proti svému hybridnímu ohrožení budu bojovat hybridněji.

Dnes ráno mě zaujala zpráva o Putinovi, který nabídl Saudské Arábii svůj protiraketový systém, když holt ten americký nestačí proti těm desítkám raket s plochou dráhou letu, vystřelovaných z dronu, o kterém(ých) zřejmě ani Saudové nejsou moc přesvědčeni, že byl(y) iránský(é), navzdory opožděně bdělému oku amerických satelitů.
Mimochodem - když už bych měl jednu z nejdražších armád světa jako Saudové, určitě bych chránil na prvním místě ropný podnik, který zajišťuje většinu příjmů země. Kdyby jen proto, že díky němu mohu kupovat tak kvalitní americkou obrannou techniku, která dokáže bránit hlavní zdroj příjmů pro nákup tak kvalitní obranné americké techniky která...(sakra, nezacykloval jsem se ?)

https://eurozpravy.cz/zahranicni/blizky-vychod/ropa-putin-saudska-arabi…

No ale řekněte, není ten Putinožka sviňák? :-)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Ja jsem to bohuzel propasl. Nevedel jsem kdy to presne bude, na CT1 se skoro nedivam a tak doufam, ze druhy dil jeste pobezi.

Cekam, ze akteri uz budou lehce presli, asi jako kdyz se pres tejden dozvidate, co jste vsechno delal na sobotni party.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Já bych řekl, že televizní pořad s tak hvězdným obsazením a špíčkovým intelektuálním nasazením bude součástí masivníhoútoku proti rozostřeným hybridním hrozbám.
Aby ten boj nebyl takový.. Šedivý.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vladni-zmocnenec-pro-nove
Já tomu šedivému chlapci věřím:

"Vládní zmocněnec pro nové hrozby Šedivý varoval před Ruskem: Vedou sofistikované dezinformační kampaně, vyvolávají zmatky
16.09.2019 22:07

Do nově zřízené funkce zvláštního zmocněnce pro odolnost a nové hrozby obsadilo Ministerstvo zahraničí bývalého velvyslance při NATO Jiřího Šedivého. Šedivý v rozhovoru pro server iDNES.cz varoval, že Česku hrozí velký soubor rizik. Poukázal pak zejména na dezinformační kampaně, které mají na našem území vést Ruská federace či Čína. Cílem kampaní ze strany Ruska je podle Šedivého „znejistit společnost, vyvolat zmatky, rozostřit vnímání reality (Sic!) či nějakým způsobem nás odklonit od příslušnosti k Západu a oslabit spojenecké vazby v rámci NATO či Evropské unie“. Příklad v boji proti dezinformacím si pak máme vzít především od Francie od nástupu prezidenta Emmanuela Macrona."
Do příštího dílu možná přijde i kouzelník Šedivý.
Aby se nám ta realita takňák zaostřila.

Makrón zaostřuje vnímání reality pomocí střelby žlutým vestám gumovými projektily do xichtu.
To taky není špatné. Pokud vás trefí do hlavy nebo do oka a přežijete, mimořádně vám to doostří rozostřené vnímání reality a hned víte, komu jste povinni věřit, je-li vám život milý.

Zatím bez slepic

"Zmocněnec pro odolnost"..... i na stárnoucí kolena (bolí mě to pravé) našinec zjišťuje, že existují ještě větší hovadiny, než si dokázal vůbec představit.
"Zmocněnec pro odolnost"... já se snad poseru.
Vždy suché boty stavbařům! Šťastná kráva - zdravé tele! S fotelem na silážní jámy!

Zatím bez slepic

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ne s fotelem, ale s fortelem.

Zatím bez slepic

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ja jsem propasl padesaty leta, ale to nevadi, uziju si je aspon ted.

Cekam jestli se objevi nejakej Masin a kuchne treba Halinu a za desel let ma statni metal.

Zatím bez slepic

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

je naprosto geniální film, zcela bezkonkurenční, což je jasné právě až po těch letech. Kdo by to řekl, že ty komický figurky budou dneska překonány mnohem většími kretény ve skutečném život a na jak vysokých postech. Resp. ony ty postavy v tom filmu ani nejsou kreténi, ta dnešní skutečná svoloč ovšem už ano. Strašný, strašný...

Zatím bez slepic

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

V roce 1996 Klaus zřídil Úřad pro boj s byrokracií pod vedením bývalého ministra Budinského. Úřad pro boj s úřadem. Dokonalé...

Zatím bez slepic

Jak moc práce dá přeměna Ruska, co by zachránce národa před likvidací, na úhlavního nepřítele. A jak málo se to daří.
Jsem opravdu rád, že nejsme stejní, jako Ukrajinci, kteří rychle zapomněli na roky společného soužití s Ruskem bez nějaké viditelné rivality. Měli by konečně uvážit, jestli 10.000 mrtvých a rozbitá města stála za to, aby si dvě mocnosti natřásaly peří na jejich území. Kdy jim dojde, že byli jen sprostě zneužiti ! Ani o ten pitomý
Krym nemuseli přijít, kdyby se k Rusům chovali aspoň stejně, jako Rusové k nim.

I my máme Rusům co vyčítat, ale systém dvou bloků, který po válce nastal, respektovaly obě strany. A když nic jiného, tak aspoň zachoval v Evropě mír. Což se při budování demokracie nějak nedaří, viz Jugoslávie, Ukrajina.

O vysoké úrovni našeho obyvatelstva svědčí nejen mírový rozchod se Slovenskem, ale také odolnost k propagandě, která se marně snaží pokroutit historii a vzbudit k Rusku nenávist.

Zatím bez slepic

Že mohou přijít k Krym věděli na Ukrajině i v NATO, viz odkaz:
V 2008 na vrcholné schůzce Aliance v Bukurešti členské státy NATO Ukrajině vzkázaly, že s ní jako budoucím členem počítají. Ukrajina se tou dobou jako jediná nečlenská země pravidelně účastnila prakticky na všech zahraniční misí NATO.
Proti vstupu Ukrajiny ostře vystoupil Putin, který během summitu v Bukurešti naznačil, že pokud se U. stane členem NATO, pak může Rusko reagovat např. snahou o připojení Krymu ke svému území.
https://www.idnes.cz/zpravy/nato/vondra-otevrel-euroatlanticke-centrum-…

Vaše poslední věta mi udělala radost, vidím to podobně.

Zatím bez slepic

Který kukálista vám to nakukal?
Když se budu držet hodně nízko při zemi padesátka je jistá. O desítce žvaní Ukrové jako o svých mrtvých. takže bych to tak viděl - minimálně krát deset. Kolik padlo opolčenských, to se nikdy nedozvíme, ale o moc méně jich nebude.

Zatím bez slepic

Synek holt převzal štafetu. Rodina Šedivých by mohla sloužit jako školní model pro výuku našich moderních dějin.
Děda, předválečný zapálený komunista, za války vězněn. Jeho syn, Jaroslav (roč. 1929) je sice v mládí nadšeným skautem, ale po vzoru otce vstupuje 2. 1. 1948 do KSČ. Vystuduje slávistiku, na vojně je v 1953 přiřazen jako tlumočník k sovětskému poradci Vojenské kontrarozvědky (součást Státní bezpečnosti). Poté pracuje ve Slovanském ústavu AV Praha, od 1957 v Ústavu mezinárodní politiky a ekonomie (ÚMPE formálně patřil pod MZV). Na podzim 1967 dopíše knihu o historii čs. zahraniční politiky (Politika a vztahy), oponenturu mu dělal G. Husák a dporučil ji k publikaci (vydáno v lednu 1969). Během roku 1968 je přizván do týmu poradců ministra zahraničí J. Hájka, zvolen do celozávodního výboru KSČ na MZV.
V 1970 na půl roku zatčen za špionáž (prý jen docházel na pravidelné sešlosti k H. Steinovi (zaměstnanec nizozemského velvyslanectví), odsouzen na 18 měsíců, ale žena těhotná, proto si dal žádost o milost a bylo vyhověno s pětiletou podmínkou. Pak pracoval do 1989 jako čistič oken, odchod do důchodu, na jaře 89 vycestoval na pětiměsíční studijní a přednáškový pobyt do Mezinárodního ústavu pro zahraniční politiku a ekonomii v Německu! 1. 9. nastupuje do Prognostického ústavu, sedí v kanceláři s V. Klausem. Pak po Listopadu nastupuje k Dienstbierovi na MZV jako poradce, vyjednává odchod sovětských vojsk, od června 90 velvyslanec ve Francii a v UNESCO, od 95 Belgie, od 97 ministr zahraničí u Klause i Tošenovského, kdy výrazně posouvá přípravu pohovorů pro vstup ČR do NATO. Od 98 si ještě střihne velvyslance ve Švýcarsku a pak už zasloužený odpočinek.
U synka Jiřího (roč. 1963) na Wikip. začíná životopis až po devadesátem. Vystudoval katedru válečných studií King's College v Londýně... a tak prostě válčí dál.

Zatím bez slepic

pojdem sa kochat ... i ked uz som predpojaty suc precitajuc diskusiu :D

Zatím bez slepic

Paráda ... dal bych všem účinkujícím - a pochopitelně i dívajícím se - "penisům" po jednom libískovi ...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Chvíli jsem čuměl s otevřenou hubou na tu kravinu s podivnými úsměvy učinkujících a pak jsem radši přepnul. Už se těším na prosinec kdy mě ČT od vysílání odstřihne a já už nebudu mít možnost (nutkání) se občas na jejich tvorbu podívat. Nové technické zařízení si kvůli ČT nekoupím. Změnu normy (asi po 10letech) považuji za další tunelpodvod na občanech ČR.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

dělat ze sebe kretény? Nebo jimi jsou a dělali to zadarmo? To snad ne. Ptal bych se i po roli herců při převratech a volbách, za kolik jsou prodejní. To musí být typy člověků k pohledání, taková elita, takové talenty...

Zatím bez slepic

Jako obvykle to je i není pravda - prostě spektrum motivací je poměrně rozsáhlé, od ryze prospěchářsky finančních až po strach o vyloučení z vzájemně provázané komunity, který zde znamená ztrátu zaměstnání, mnohdy doopravdy milovaného zaměstnání...
...a vysvětlujte dětem a manželce, že si na stará kolena jdete dělat skladníka nebo číšníka (když nic jiného kromě hraní už neumíte) a vaše příjmy nepostačí ani na splátku hypotéky, protože několikanásobně poklesnou.
Kromě toho si s vámi nikdo z kamarádů nesedne v hospodě ke stolu - prostě proto, že by ho nějaká emasmetana obvinila ze zprostředkované kolaborace se starým ještěrem. Vždyť i jen prodat MANŽELCE prezidenta značkové spoďáry je kolaborace s prorusky nacistickým nepřítelem, kteá vaše další zákazníky vyřadí ze slušné společnosti Viz DVTV.
Málokdo vám dá práci, pokud se rozšíří, že jste přímo odmítli nabídku práce pro PAL. Třeba vám i drží palce, ale netroufne si...

To je to krásné na svobodě reálného kapitalizmu!. Bez konexí a peněz do života nelez!

Zatím bez slepic

Názorným příkladem je Jan Kačer, který po zuřivé reakci "kulturní fronty" odmítl převzít vyznamenání od prezidenta.

Zatím bez slepic

On a Misik ho doopravdy odmitli nebo si tam jen nekoho poslali?

Zatím bez slepic

Mišík odmitnul,..za Kačera přebíraly dvě dcery..

Zatím bez slepic

...a vysvětlujte dětem a manželce, že si na stará kolena jdete dělat skladníka nebo číšníka (když nic jiného kromě hraní už neumíte) a vaše příjmy nepostačí ani na splátku hypotéky, protože několikanásobně poklesnou.

To je argumentace jak u vyhozenejch osmasedesatniku, ze museli jit pracovat RUKAMA - oni, predvoj delnicke tridy, co se po jejim hrbetu vysplhal nahoru. Chudaci herci, takhle na sebe napraskat, ze jsou kurvy z lenosti a touhy po statutu a majetku.

Jakoby se nedal velkej barak prodat a koupit mensi. Jakoby si nemohli to svy milovany divadlo hrat bez dotaci doma v byte (jako Havel) nebo ve stodole, kdyz bez toho nemohou zit.

Holube jim o zamestnani nejde. Hrat muzou vzdy a vsude.

Jde jim jen a pouze o penize a jestli jsou motivaci manzelka, tak to znamena, ze si doma platej kurvu, co by od nich jinak odesla.

Zatím bez slepic

Disidentovani a domaci predstaveni uz herce nelakaji? - A penize ukradeny z dani, bez toho se neobejdou?

Zatím bez slepic

Neláká a nebaví. Včil nehrozí, že by za takovou tvorbu z demokratického západu přicházely honoráře.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Myslím si, že je to pořád o tom samým. Stejný scénář. Tlak na normální pracující lidi za pomoci komediantské šmíry. Vymývání hlav pomocí prodejných kurev. Taková anticharta. Oni se tím odepisují u lidí a jen se modlí aby nenastala změna. I když, pak je nasadí zase v opačném pořadu. Komedianti, ti nejsou zajimavi, vždyť jsou tady od toho, aby za prachy zahráli cokoliv. Zajímaví jsou ti, kteří ten pořad iniciovali.
Upozorňuji na nového Kubáče, trochu mimo, ale pořád o tom samým.
http://petr-kubac.blog.cz/

Zatím bez slepic

In reply to by Dan (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kubáč jako obvykle do černého.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Je zajímavé sledovat, jak Petr Dvořák coby generální ředitel vede ČT do dob, kdy ČST (Československá televize) šéfoval Jan Zelenka (6. srpna 1969 - 30. června 1989) a Libor Batrla (1. července 1989 - 27. listopadu 1989). V listopadu 1989 platilo heslo: "Československá televize lže, jako když Rudé právo tiskne." Dnes se dá totéž říci o ČT a platí to minimálně od kyjevského Majdanu, dorazila to informováním o prezidentských volbách v USA (podporovala Hillary Clintonovou). Z ČT se stalo informační médium pražské kavárny, tedy zastupuje tak 10% občanů, ale zbylých 90% jim to musí platit. A tím se nijak neliší od dob ČST, kdy hlásala názory UV KSČ a KSČ, tedy také zhruba 10% občanů proti zbylým 90 %. Je veskrze zbytečná a je nejvyšší čas ji zprivatizovat, aby si ji její příznivci platili sami.
Těch pár pořadů ve veřejném zájmu klidně může vysílat jiná TV, stačí jim jen vysoutěžit vysílací čas. Pak by se rychle ukázalo, jak moc je ČT neefektivní.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

https://www.masnamin.cz/podepis/?h=XjBcTSfvkwqP1lkyjW31%2FS%2BPpEgJSrYD…

je to vtipné, jak bojují s "nadspotřebou", když sami ji vyžadují - viz oblečení, přístroje, užívání či ještě líp už vlastnění auta a pod. Ale to jim vůbec nedochází.

Zatím bez slepic

zober rozum do hrsti a napis si na papier, co vsetko - okrem lietajuceho elementu potrebujes k tomu, aby si z Jemenu vyslal dany element 1600km dalej a praskol ho na spravne miesto, abo vystrelil raketu...cokolvek.
Ked si to napises, zistis, ze presne takto - ako to popisuju - sa utok NESTAL!!!

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Však to víte chlapci, když Trumpovi poradci a současná vláda na ůzemí bývalé Palestiny touží po zámince k útoku na Irán, tak se stane zázrak.
Obdobně jak tomu bylo sesestřeleným malajsijským Boeingem.

Zatím bez slepic

Anonym píše:
"Komplexní a rozšířený pohled a opravdu dobré", no nevím nevím, ten článek mi nesedí!

Proti MOŽNOSTI (perspektivy) využití i dronů a jakéhokoliv technického vynálezu na nepředstavitelná svinstva člověk nepochybuje, ale...

Toto (poslední věta článku v odkazu) fakt řekl RUSKÝ náčelník GŠ (odkaz by nebyl), nebo jen autor či zadavatel článku?

"Technologicky jsou ale izraelské a severoamerické drony nejméně o jednu generaci výše než ruské."

Hmmmmmmm a zůstal by po takové větě náčelník v RUSKÉ armádě, či měl hen ten úkol úmyslně rozostřovat úhel nepříteli....?

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.