Vítejte v realitě

Autor

Svůj dnešní článek začnu bombou, kterou si schovávám už od pátku. Ale teď lituju, že jsem ji nevytáhl dřív. Ne že by mě někdo předešel, ale přišly další informace, které ji v podstatě potvrdily. Místo nečekané bomby tak mám už jen nepřekvapující informaci. To bylo tak... 

V pátek jsem se v práci sešel s vysoce postaveným kolegou se kterým si tykáme. Tento kolega je tak vysoce postavený, že si tyká i s Babišem, prožil ve firmě celý svůj aktivní život a prakticky nic ho už nemůže překvapit. Ve svém oboru je v podstatě nepřekonatelný odborník a  věkově mě příliš nepřevyšuje. Tento kolega má manželku, která je také vysoce postavenou manažerkou v nejmenovaném brněnském strojírenském holdingu. Dělají nerez výrobu, automotive, dělají do zbraní... prostě taková klasická česká korporace s podobně velkými kšefty jako Agrofert. 

V pátek jsme se potkali a kolega mi povídá, že jeho manželka celý týden nedělá nic jiného, než jako personální ředitelka odbavuje žádosti o práci a životopisy jednoho vysokého manažera Škodovky za druhým. Ne po desítkách, ale po stovkách. 

Škodovka ode dneška zastavuje výrobu. Komplet. Prý pro nedostatek čipů. Prý je všechno pod kontrolou a skoro o nic nejde. Až na to, že tam dneska Babiš jede na jednání o státní pomoci. Já nevím jak vy, ale tady nám vysoce postavení škodováčtí papaláši, kteří jsou rovněž špičkami ve svých oborech, hlasují nohama a zdrhají, dokud to ještě jde. Zdrhají, dokud je kam zdrhnout, dokud je ta dnešní plná zaměstnanost. Zdrhají jak jen mohou, protože vědí víc než co se nám dává k přečtení v novinách.

Ředitelé vás mohou stokrát ujišťovat, že se nic moc neděje, že se všechno v dobré obrátí. Ale když krysy opouštějí loď, tak tam někde zatraceně teče a vsadím se, že dneska Babišovi celou pravdu raději ani neřeknou. ani Babiš pak nám neřekne celou pravdu... jen půjde a bude děkovat Pánubohu, že se tím bude zabývat Fiala a on mu bude dělat totéž co Fiala dělal jemu po celou dobu covidovou... bude mu okopávat kotníky... 

Babiš totiž narozdíl od Trumpa svojí volební porážku ustál. Dokonce i Fialovi zvládl pogratulovat. On ještě má politickou budoucnost.  Dokonce má teď i několik politických možností. Může složit vládu se STAN, může ji složit s KDU, může ji složit s ODS. Může klidně nabídnout kterémukoliv partnerovi post premiéra. A řadu ministerstev. A spoustu peněz. Víc než by si hoši dokázali nakrást. Zcela bez rizika popotahování. Když bude Fiala muset uspokojit všech pět koaličních partnerů, to na každého moc nevyzbyde. Dvě ministerstvíčka na každého partnera  a pro ODS tři? Nebo ani to ne, když i ta malá KDU a Vítek Rakušan mají takřka stejně poslanců jako Fiala? Babiš jim může nabídnout víc. Protože v ANO nemá ambiciózní solitéry. V ANO o obsazení ministerstev rozhoduje Babiš sám. 

Vlastně stačí jen hrát o čas... oni se logicky musejí pohádat. Moc šnečků na malou kapustičku. Babišovi stačí oznámit pětilhářům svojí bombastickou nabídku. Tak, aby o ní každý funkcionář věděl. A klidně může být odmítnut. Až všichni ti Rakušanové, Pekarové, Jurečkové, Fialové (ale ne Bartošové) zjistí, že se musejí podělit o obrovské průsery, ale lukrativních postů zase není tak moc, tak to v nich začne hlodat. Začne jim to šrotovat, zda by se přece jenom neměli domluvit s Babišem. 

A pak... nemusí to trvat ani moc dlouho - postačí jedno nepovedené jednání Fialy s Timmermansem, zdraženíčko, nebo jen pár týdnů napětí než se Zeman dostane z nemocnice...  či něco podobného a už budou mít záminku demokoalici opustit. Ale myslím, že to Babiš neudělá. Jednoduše proto, že je lepší, aby se v tom marastu hoši demokratický pěkně vyráchali. 

Podle mě dneska skončí Babišovy pokusy o sestavení vlády. Jednoduše proto, že není o co stát. Postačí nabídka o které všichni demoposlanci uslyší. A pak čas... Ten totiž hraje proti jakékoliv liberální demokracii. Zeman si chvíli poleží v betli, mezitím vyprchá volební euforie a ukáží se skutečné charaktery. Pak se uvidí. A když ne teď, tak to bude trochu později. Se Zemanem nebo bez něj. To je úplně jedno. 

Škodovka je totiž poslední opravdový hi-tech průmysl, co máme. Který dělá celky a nejen díly. Dělá 5% HDP a 10% exportu. Jsou na ní navázány tisíce a statisíce dalších existencí. Nejen přímí dodavatelé, ale i kadeřnice, hospodští, zelináři a pronajímatelé drahých boleslavských bytů. Jsou na ni navázány tisíce a tisíce hypoték v drahém regionu. 

A není to jen Škodovka. O hnojivech jsem vám už říkal. Že zdražily na čtyřnásobek a nikdo je nekupuje. Od pátku už to není pravda. Od pátku platí, že už vám neprodají ani to drahé hnojivo. To totiž není naše národní specifikum. Tohle se děje v celé Ojrópě. A na západ od nás existují bohatěji dotovaní zemědělci, kteří by si ještě nějaký ten dusičnan amonný či močovinu koupili... A tak se všechno od nás bere a odváží se tam. Co jiného také ne? I chemičky chtějí přežít. Ve čtvrtek bylo hnojivo jen drahé. Teď už je zcela nedostupné. Ze dne na den. Tečka. 

Když včera odvezli Zemana do nemocnice, tak jsem začal mít pocit, že to tu máme jak před první světovou válkou. Jakýsi ďábel dělá všechno pro to, aby se všechno rozesralo co nejvíc. A stejně jako tenkrát dělá alternativa všechno pro to, aby mocným v tomto tanci kostlivců ještě pomohla. Jako socialisté, kteří císaři Vilémovi schválili, co mu na očích viděli, stejně tak jsme o víkendu zařídili krásnou pohodlnou většinu pro ty, kteří se těší na privatizaci posledních zbytků, těší se na předávání pravomocí do Unie a ten stejný žoviální Fiala nám za pár týdnů bude tím svým kultivovaným projevem říkat, že s nedá nic dělat, že za všechno může Babiš a proti Unii se nebudeme stavět protože jsme pevnou součástí Západu.  

Štěpán Kotrba včera ohodnotil výsledek voleb, že se málokdy ocitnete na vlastním pohřbu a polovina pozůstalých se ještě raduje, že to tak dopadlo. 

Aniž bych si chtěl hrát na prognostika v automobilovém průmyslu, mám hroznou chuť prohlásit, že se dnes škodováčtí dělníci dozvědí, že dostanou "jen" 80% výdělků za sezení doma, ale za dva týdny se dozvědí, že to bude míň a pak zase míň a pak už se dozvědí, že je čeká výpověď za odstupné, které už zaplatí stát. A s nimi se sveze všechno ostatní. Boleslav prý hlasovala výrazně pro Babiše. Asi věděli proč. Brzy se to dozví i Fiala, až bude stát před pískajícím davem a říkat, že se nedá nic dělat. 

A vzápětí se tisíce dělníků po celé republice dozvědí, že vstřikolisy nemají pro koho vyrábět automotive součástky... I nedaleko od Vidlákova je jedno město, které je na autopráci zcela závislé. Nejdražší město v okolí - Pohořelice.  

A za chvíli zvýší úrokové sazby i ČNB. Ona je totiž nezávislá nejen na Babišovi, ale bude nezávislá i na Fialovi. Ona je závislá na úplně jiných institucích. Především těch unijních. 

Svým způsobem čeká Fialu takové horší repete loňského roku, kdy pro Babiše neměl dost pohrdání za nezvládnutý kovid. Kdy Babiš naštval tisíce lidí, protože lavíroval, měnil ministry, nezvládal situaci, improvizoval a dělal to spíš hůř než líp. Teď bude mít Fiala možnost ukázat svou kompetenci při zvládání hospodářské krize jaká tu zřejmě už dlouho nebyla.  V roce 2008 totiž nikdo ze Škodovky nezdrhal. Naopak se tam všichni snažili vecpat i když měla problémy s odbytem a měli jsme tu slušnou nezaměstnanost. 

Fakt chci vidět Fialu, jak se v Unii hladce domluví s Timmermansem a Leyenovou na zmírnění zeleného údělu, protože to u nás dělá nezaměstnanost a bídu. To si spíš dovedu představit, že právě on bude koukat, jak se mu EU potopila před nosem a on jí do poslední chvíle věřil. 

A lidé, které Babiš sral tak, že zapomněli na všechno ostatní a nejdůležitější bylo, aby se ho zbavili, ti teď zjistí, že Babišova "nekompetence" nebyla ještě nic proti tomu co tam bude teď. 

Ono to bude symptomatické. Komunisti jsou mimo parlament, demokraté se radují, že už nikdy nedojdou banány a já bych si vidlácky myslel, že za chvíli budou opět v obchodech chybět.... Kromě jiných důležitějších věcí. 

Optimista se učí anglicky, pesimista se učí čínsky a realista se učí štípat dříví, topit v kamnech a vařit po tábornicku... Na žádnou střelbu totiž nedojde. Ani nedojde na žádný náhlý konec světa. Pěkně pomaloučku nám všem dojdou peníze.  Pozvolna také dojde zboží... a než opravdu začne být zle, nikdo už nebude mít náladu bojovat, protože bude mít mnohem přízemnější starosti. Elektřina vypadne až pak. Jako poslední lopata hlíny na hrobečku evropské civilizace. 

Loni hodně lidem vadilo, že musí sedět doma kvůli rádoby epidemii, která přece vůbec neexistuje. Začíná to vypadat, že brzy budou sedět doma z bídy. Která na rozdíl od covidu bude hodně všudypřítomná. Ta si nebude vybírat jen staré lidi se špatnou imunitou. 

Ne, fakt bych si nedělal starosti s emisními předpisy. Všechna "zakázaná" kamna se teď prodávají za babku. Kupte si je. I v paneláku se dá z okna vystrčit roura. Až to bude zapotřebí, budou na ty předpisy kašlat všichni. A jeďte se podívat do Chánova a učte se od nepřizpůsobivých občanů, jak se žije v paneláku bez připojené vody. Oni nejsou nepřizpůsobiví. Naopak, jsou přizpůsobiví, až se vám protočí panenky. Pro blízkou budoucnost vás mají co naučit 

 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.8 (381 hlas)

Komentáře

Trvalý odkaz

Válka a obchod jsou dvě strany mince dynamiky západního světa. Z tohoto pohledu Slované k Západu nikdy nepatřili, byli vždy otroky (Slave). Dnes jsou užitečnými idioty, zvláště po krachu socialistického experimentu. Jakákoliv spolupráce se Západem je v podstatě kolaborace s nepřítelem. Až tak jednoduchý je náš svět. To platí i o kontaktech křesťanství a islámu od raného středověku, dnešek je pouze kontinuum. Západ vždy prodával slovanské otroky Arabům. Fiala na tom nic nezmění a ti, co ho volili, ti jsou nebetyčně blbí.

Průměrný počet slepic: 4.8 (187 hlasů)

Svět ve vaší hlavě je opravdu hodně jednoduchý.

Dokonce bych řekl, že jednodušší už být nemůže.

Průměrný počet slepic: 1.4 (88 hlasů)

je ve vaší šišce.

Průměrný počet slepic: 4.7 (65 hlasů)

Vědec ví, že nic neví.
Viz Fiala.

Průměrný počet slepic: 4.8 (32 hlasů)

bulatý, jak chleba kulatý.

Průměrný počet slepic: 4.6 (31 hlas)

vědce

Průměrný počet slepic: 4.7 (12 hlasů)

teď čtu na Patrii povídání jejich hlavního ekonoma Bureše (sic!), Jana Bureše, aby bylo jasno, že výsledek voleb je pozitivní pro česká aktiva. A hned jsem klidnej.
To je jediná cesta, jak se vyhnout depce - číst ty správný texty a především NEPŘEMÝŠLET. Tak to dělalí voliči K3+K2 a jak jsou dneska šťastní! Přeji klidný spánek......

Průměrný počet slepic: 4.8 (55 hlasů)

Tahle krize bude těžká
budem lovit myšku, ježka
kuchat ptáčka, žabku
sousedovu fabku.

Tahle krize bude dlouhá
lid už mouku z břízy strouhá
vaří pásky, boty z kůže
komín z okna ústit může.

Průměrný počet slepic: 4.7 (46 hlasů)

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

chcete říct, že ten příspěvek nahoře jsem psal zbytečně???
Máte tam jasně: NEPŘEMÝŠLET!!
:-)))
jinak využiju příležitost a pogratuluji k vytříbenému básnickému střevu, máte můj dlouholetý obdiv :-)

Průměrný počet slepic: 4.7 (32 hlasů)

In reply to by Feldkurát Katz (neověřeno)

Trvalý odkaz

Horší je moje Wounded Knee na odrazovém běháku, to mi ubírá spánek.

Průměrný počet slepic: 3.3 (7 hlasů)

si můžeme popovídat. Mám v háji obě.....

Průměrný počet slepic: 3.2 (6 hlasů)

krásně jedovatej...

Průměrný počet slepic: 4 (3 hlasů)

Kdo by se kolem roku 950 prošel po úpatí pražského Petřína v místech dnešní lanovky nebo na Vyšehradě, narazil by na velké tržiště, jedno z významných v tehdejší Evropě. Kromě ržání koní, pachu kožešin nebo vůně dřeva i kouře by zaslechl chřestění řetězů, vyvolávání ceny, klení, nadávky a sténání. Jednou z nejžádanějších komodit přemyslovských Čech byli totiž otroci.

Zdroj: https://www.idnes.cz/xman/styl/trh-otroci-ceske-dejiny-mojmirovci-premy…

Průměrný počet slepic: 2.5 (17 hlasů)

In reply to by rk (neověřeno)

Trvalý odkaz

čtěte knihy.

Průměrný počet slepic: 4.7 (27 hlasů)

In reply to by rk (neověřeno)

Trvalý odkaz

Je ovšem třeba dodat, že na obchod s otroky měli v Čechách monopol Arabové a Židé.
Monopol znamená, že Slované si ani neškrtli (nanejvýš tam figurovali jako ti otroci, že?).

Průměrný počet slepic: 5 (22 hlasů)

In reply to by rk (neověřeno)

Trvalý odkaz

nebo je dělali bronzové?

Průměrný počet slepic: 4.7 (14 hlasů)

V principu souhlasím, že jsme se museli podřídit a přijmout i křestanství, jinak bychom byli germanizování atd. Akorát to slovo Slave či Sclave, takto jako "otroka" si to neslované interpretovali, ve skutečnosti to slovo Slované při vší pravděpodobnosti skutečně pochází ze "slova", které bylo středem jejich duchovního života. Obětovali vyřčené (rezonující) slovo, nikoliv slepici či beránka. Z toho pak naopak vyplývá i výraz Němci, přičemž ten jejich název Němci nevyplývá z toho, že by byli "němí", ale že už ztratili víru ve "slovo", oněměli, ale v tom duchovním smyslu. Ano, Přemyslovci zřejmě prodávali slovanské pohanské otroky.

Průměrný počet slepic: 3 (4 hlasů)

A kdo, Probůh tehdy neprodával otroky? A jaký národ se jednou ve své historii nestal otroky? Germáni, Slované, Frankové, Hunové atd. atd. A není snad důležitější, co jsme jako Češi a za čím si stojíme? A to i přesto, či možná právě proto, že pocházíme třeba z těch Slovanů, Germánů, Franků či Hunů? Čecha přece nečiní jen jeho etnický či rasový původ, ale jeho odhodlání bránit svou zem a národ. A pokud toho není ochoten, pak ano, role otroka mu vskutku přísluší.

Průměrný počet slepic: 4.6 (7 hlasů)

Nesouhlasím, pane. Spíše souhlasím s Janem Žiškou, co si vybojujeme, to budeme mít. Fiala, pravda, toho asi moc nezmění. Ale proč bychom se měli považovat za oběti něčeho a někoho? To mně připomíná filozofii BLM. Jsme snad nějací chudáci a oběti? Nemyslím.

Průměrný počet slepic: 3.3 (3 hlasů)

НУЖЕН ПРОГОН Зеннопостером и Олсабмиттером? пишите по контакту: zennoposteralsabmitter@yandex.ru

Что такое ZennoPoster?
ZennoPoster – решение «всё в одном» для автоматизации SEO задач. Независимо от области SEO, он сохранит Вам много времени и денег.

ZennoPoster программный комплекс для автоматизации Ваших действий в браузере. За считанные минуты Вы сможете автоматизировать любую работу в браузере, которую Вы привыкли выполнять вручную.

Для использования ZennoPoster Вам не потребуются какие-либо специальные навыки и знания, это также просто, как конструктор Лего!

Лучшие бэклинки!
Большинство SEO софта на рынке ограничены базами и движками, на которых они обучены. С ZennoPoster вы сможете оставлять свои бэклинки там, где другие не могут это сделать! Самые хорошие ресурсы быстро меняют защиту. Пока другие днями и неделями ждут обновлений своего SEO-софта, Вы за несколько минут сможете восстановить работу своих ботов! После получения некоторого опыта вы сможете писать ботов, работающих не с одним, а сразу с многими похожими и не очень сайтами!
http://2globalmart.com, http://www.giottoclub.ru, http://www.sunonmedia.com, http://www.deklinker.net/, http://itslink.ru, http://www.aofforum.com, http://www.luxflash.ru, http://b-y-b.ru/, http://www.vb-mundo.com, http://www.unix-medical.ru, http://more-krym.ru, http://www.310ltd.com, http://kopano.ru, http://www.harmony-estates.ru, http://fntio.ru, http://sc-formula.ru, http://www.ols-komplekt.ru, http://mutism.ru/, http://www.tk-industr.ru, http://1lig.ru, http://www.castal.ru, http://club4x4kemerovo.ru, http://www.arigote.ru, http://www.new-sound.ru, http://www.grpumps.ru, http://www.videoplata.ru, http://www.chemexjsc.ru, http://makler-blog.ru, http://comp-repairs.ru, http://www.leiten.ru, http://www.poligonauto.ru/, http://debian-handbook.ru/, http://www.sofronoff.ru, http://sportpit73.ru/, http://www.419spb.ru, http://www.uermz.ru, http://www.sb-cottage.ru, http://vipguidetravel.ru, http://www.sfmgupi.ru, http://www.bowling23.ru, http://www.zemlya-s.ru, http://ars-web.ru, http://sdusshor2.ru, http://detsad-kirov.ru, http://www.zoo-kaluga.ru, http://www.ginn-studio.ru, http://www.cheltrol.ru/, http://www.classicinwood.ru, http://www.fly-fisher.ru, http://owls-group.org.ru, http://www.volned.ru, http://kvadratstudio.ru, http://www.megatronica.ru/, http://www.viadelarte.ru, http://promalp-industriya.ru, http://astra-tennis-academy.ru, http://pskekogarant.ru, http://webkredo.ru, http://www.tiyatroevi.com, http://olsana.ru, http://www.almib.ru, http://www.cempostavka.ru, http://www.zapchastiural.ru, http://www.multicrewtraining.com, http://dobrahoz.ru, http://royalroll.ru/, https://limuzinstav.ru, http://www.translations-bureau.ru, http://doxodspb.ru, http://www.mp-sek.ru/, http://cclegalg.ru, http://witchcrossway.ru, http://www.ipotekart.ru, http://drift-ugra.ru, http://partnerconsalt.ru, http://deadfrommayhem.ru/, http://kino2020.ru, http://taxi-jeans.ru/, http://www.gracia-obninsk.ru/, http://www.ftr-region42.ru, http://www.ftnmsk.ru, http://biobendum.ru/, http://webmasterprof.ru, http://ragradvideo.ru/, http://www.morphicon.org, http://www.internettelecom.ru, http://www.ngspb.ru, http://www.elbrus-kmv.ru, http://www.tpbel.ru, http://botmotors.ru, http://absolyut-media.ru, http://apt-di3ain.ru, http://www.ivanovomap.ru, http://oshepkovstudio.ru, http://www.aeg-haustechnik.ru, http://maximshpon.ru, http://www.cbs1svao.ru, http://www.baksheev.ru, http://psyport.ru, http://www.cranes-fan.com, http://www.respublika-shkid.ru/, http://clubkaiten.ru/, http://novavolley.ru/, http://www.ufarama.ru/, http://www.astrakhan-kruiz.ru/, http://www.anelson.ru/, http://www.rtb-metal.ru/, http://mariamsecret.ru/, http://www.leftfordead.ru/, http://www.ksplus-gel.ru/, http://www.elantra-consult.ru/, http://www.evro42.ru/, http://les-dali.ru/, http://zodnn.ru/, http://edimvgorode.ru/, http://pkbiznesreklama.ru/, http://lookinvestment.ru/, http://zspf.ru/, http://www.ms17.ru/, http://steambans.ru/, http://www.dingonn.ru/, http://www.allpskov.su/, http://sibaitv.ru/, http://jobmed.ru/, http://dianitsp.ru/, http://bestsellerscorp.ru/, http://chebpizza.ru/, http://vshklovskiy.ru/, http://www.rdsoft.ru/, http://spavs.ru/, http://r-g-a.ru/, http://www.nika-inc.ru/, https://www.intexso.ru/, http://start17.ru/, http://teddyauto.ru/, http://www.brodjaga.ru/, http://nmzaltay.ru/, http://thaisparelax.ru/, http://avto-dex.ru/, http://fishingmap.ru/, http://uaz-tdm.ru/, http://www.amyadams.ru/, http://www.cronstudio.ru, http://www.splkirov.ru/, http://energiya-sveta.ru/, http://www.avis-design.ru/, http://www.squash-game.ru/, http://www.atlantahotel.ru/, http://metro23.ru/, http://www.salonlilu.ru/, http://flexi-vario.ru/, http://kugarnja.ru/, http://tbazis.ru/, http://www.dibarcafe.ru/, http://mzhizn.ru/, http://www.centrvmeste.ru, http://zoo-poisk.ru/, http://www.elki-kaluga.ru/, http://horda72.ru/, http://str-money.ru/, http://www.strim-avto.ru/, http://www.eurostudio-center.ru, http://mkons-1.ru/, http://www.rti-ufa.ru/, http://bioprom-td.ru/, http://forum59.ru/, http://pumka.su/, http://gabb3r.ru/, http://www.land-rover-restyling.ru/, http://www.climcom.ru/, http://studio-diz.ru/, http://www.avpools.ru/, http://ecovata-izh.ru/, http://pkf-snp.ru/, http://restoran-armenia.ru/, http://www.zierer.ru/, http://www.naspag.ru/, http://nickmason2020.ru/, http://www.vodakem.ru/, http://telma29.ru/, http://rsg-studio.ru/, http://auto-piters.ru/, http://dunai-ekb.ru/, http://elsevar.ru/, http://shinaplus-pskov.ru/, http://www.professionalstyle.ru/, http://zao-bmk.ru/, http://modusnsk.ru/, http://www.zagorodom61.ru/, http://www.gks-strelna.ru/, http://www.marlen-kolpino.ru/, http://www.nurenergo.ru/, http://ukladkaplitki45.ru/, http://www.westa2001.ru/, http://putevoditel-tlt.ru/, http://maminagordost.ru/, http://angmama.ru/, http://www.allfarcops.ru/, http://bmw-locomotors.ru/, http://tamadamurmansk.ru/, http://vesna-akadem.ru/, http://www.samaramuz.ru/, http://www.poni-koni.ru/, http://www.optiplus.ru/, http://priamovverh.ru/, http://xn----7sbabtoj9areqhn1e.xn--p1ai/, http://www.centurion99.ru/, http://binovery.ru/, https://zumfit.ru/, http://www.4krasota.ru/, http://french-auto.ru/, http://7memory.ru/, http://wm-bonus.ru/, http://bg54.ru, http://artairpro.ru, http://www.art-sense.ru/, http://www.chmail.ru/, http://www.csbvk.ru/, http://bookswhite.ru/, http://aromashleyf.ru/, http://www.dussh6.ru, http://www.atonnsk.ru/, http://volgasnab63.ru, http://www.oks-ocm.ru/, http://frrb-chel.ru, http://www.svadba-dress.ru/, http://kamalzant.ru/, http://www.goroda-prizraki.ru, http://www.9ohrana.ru, http://gryaze-lechenie.ru/, http://californicationfan.ru, http://internetsputnik.ru, http://worldwidewatch.ru/, http://www.mini-tennis.ru, http://www.ukr-apartments.ru, http://eusport-spb.ru, http://www.kvartiratlt.ru, http://blog-invest.ru/, http://f1home.ru/
разных пакетах, вам разрешается выбирать только те услуги, которые вам необходимы для вашего бизнеса. Если вы искали лучший сервис SEO для отчетности и анализа, то ALL Submitter-лучшее решение для вас. Чтобы облегчить ваше понимание, позвольте нам сделать его более прозрачным для вас, предоставив услугу SEO-программного обеспечения “Все отправители”.

Allsubmitter не только предлагает вам экспертное решение для отчетов и статистики клиентов. Но is также предлагает вам лучшие доступные услуги по отправке онлайн-каталогов.

<a href=http://2globalmart.com>http://2globalmart.com</a&gt;, <a href=http://www.giottoclub.ru>http://www.giottoclub.ru</a&gt;, <a href=http://www.sunonmedia.com>http://www.sunonmedia.com</a&gt;, <a href=http://www.deklinker.net/>http://www.deklinker.net/</a&gt;, <a href=http://itslink.ru>http://itslink.ru</a&gt;, <a href=http://www.aofforum.com>http://www.aofforum.com</a&gt;, <a href=http://www.luxflash.ru>http://www.luxflash.ru</a&gt;, <a href=http://b-y-b.ru/>http://b-y-b.ru/</a&gt;, <a href=http://www.vb-mundo.com>http://www.vb-mundo.com</a&gt;, <a href=http://www.unix-medical.ru>http://www.unix-medical.ru</a&gt;, <a href=http://more-krym.ru>http://more-krym.ru</a&gt;, <a href=http://www.310ltd.com>http://www.310ltd.com</a&gt;, <a href=http://kopano.ru>http://kopano.ru</a&gt;, <a href=http://www.harmony-estates.ru>http://www.harmony-estates.ru</a&gt;, <a href=http://fntio.ru>http://fntio.ru</a&gt;, <a href=http://sc-formula.ru>http://sc-formula.ru</a&gt;, <a href=http://www.ols-komplekt.ru>http://www.ols-komplekt.ru</a&gt;, <a href=http://mutism.ru/>http://mutism.ru/</a&gt;, <a href=http://www.tk-industr.ru>http://www.tk-industr.ru</a&gt;, <a href=http://1lig.ru>http://1lig.ru</a&gt;, <a href=http://www.castal.ru>http://www.castal.ru</a&gt;, <a href=http://club4x4kemerovo.ru>http://club4x4kemerovo.ru</a&gt;, <a href=http://www.arigote.ru>http://www.arigote.ru</a&gt;, <a href=http://www.new-sound.ru>http://www.new-sound.ru</a&gt;, <a href=http://www.grpumps.ru>http://www.grpumps.ru</a&gt;, <a href=http://www.videoplata.ru>http://www.videoplata.ru</a&gt;, <a href=http://www.chemexjsc.ru>http://www.chemexjsc.ru</a&gt;, <a href=http://makler-blog.ru>http://makler-blog.ru</a&gt;, <a href=http://comp-repairs.ru>http://comp-repairs.ru</a&gt;, <a href=http://www.leiten.ru>http://www.leiten.ru</a&gt;, <a href=http://www.poligonauto.ru/>http://www.poligonauto.ru/</a&gt;, <a href=http://debian-handbook.ru/>http://debian-handbook.ru/</a&gt;, <a href=http://www.sofronoff.ru>http://www.sofronoff.ru</a&gt;, <a href=http://sportpit73.ru/>http://sportpit73.ru/</a&gt;, <a href=http://www.419spb.ru>http://www.419spb.ru</a&gt;, <a href=http://www.uermz.ru>http://www.uermz.ru</a&gt;, <a href=http://www.sb-cottage.ru>http://www.sb-cottage.ru</a&gt;, <a href=http://vipguidetravel.ru>http://vipguidetravel.ru</a&gt;, <a href=http://www.sfmgupi.ru>http://www.sfmgupi.ru</a&gt;, <a href=http://www.bowling23.ru>http://www.bowling23.ru</a&gt;, <a href=http://www.zemlya-s.ru>http://www.zemlya-s.ru</a&gt;, <a href=http://ars-web.ru>http://ars-web.ru</a&gt;, <a href=http://sdusshor2.ru>http://sdusshor2.ru</a&gt;, <a href=http://detsad-kirov.ru>http://detsad-kirov.ru</a&gt;, <a href=http://www.zoo-kaluga.ru>http://www.zoo-kaluga.ru</a&gt;, <a href=http://www.ginn-studio.ru>http://www.ginn-studio.ru</a&gt;, <a href=http://www.cheltrol.ru/>http://www.cheltrol.ru/</a&gt;, <a href=http://www.classicinwood.ru>http://www.classicinwood.ru</a&gt;, <a href=http://www.fly-fisher.ru>http://www.fly-fisher.ru</a&gt;, <a href=http://owls-group.org.ru>http://owls-group.org.ru</a&gt;, <a href=http://www.volned.ru>http://www.volned.ru</a&gt;, <a href=http://kvadratstudio.ru>http://kvadratstudio.ru</a&gt;, <a href=http://www.megatronica.ru/>http://www.megatronica.ru/</a&gt;, <a href=http://www.viadelarte.ru>http://www.viadelarte.ru</a&gt;, <a href=http://promalp-industriya.ru>http://promalp-industriya.ru</a&gt;, <a href=http://astra-tennis-academy.ru>http://astra-tennis-academy.ru</a&gt;, <a href=http://pskekogarant.ru>http://pskekogarant.ru</a&gt;, <a href=http://webkredo.ru>http://webkredo.ru</a&gt;, <a href=http://www.tiyatroevi.com>http://www.tiyatroevi.com</a&gt;, <a href=http://olsana.ru>http://olsana.ru</a&gt;, <a href=http://www.almib.ru>http://www.almib.ru</a&gt;, <a href=http://www.cempostavka.ru>http://www.cempostavka.ru</a&gt;, <a href=http://www.zapchastiural.ru>http://www.zapchastiural.ru</a&gt;, <a href=http://www.multicrewtraining.com>http://www.multicrewtraining.com</a&gt;, <a href=http://dobrahoz.ru>http://dobrahoz.ru</a&gt;, <a href=http://royalroll.ru/>http://royalroll.ru/</a&gt;, <a href=https://limuzinstav.ru>https://limuzinstav.ru</a&gt;, <a href=http://www.translations-bureau.ru>http://www.translations-bureau.ru</a&…;, <a href=http://doxodspb.ru>http://doxodspb.ru</a&gt;, <a href=http://www.mp-sek.ru/>http://www.mp-sek.ru/</a&gt;, <a href=http://cclegalg.ru>http://cclegalg.ru</a&gt;, <a href=http://witchcrossway.ru>http://witchcrossway.ru</a&gt;, <a href=http://www.ipotekart.ru>http://www.ipotekart.ru</a&gt;, <a href=http://drift-ugra.ru>http://drift-ugra.ru</a&gt;, <a href=http://partnerconsalt.ru>http://partnerconsalt.ru</a&gt;, <a href=http://deadfrommayhem.ru/>http://deadfrommayhem.ru/</a&gt;, <a href=http://kino2020.ru>http://kino2020.ru</a&gt;, <a href=http://taxi-jeans.ru/>http://taxi-jeans.ru/</a&gt;, <a href=http://www.gracia-obninsk.ru/>http://www.gracia-obninsk.ru/</a&gt;, <a href=http://www.ftr-region42.ru>http://www.ftr-region42.ru</a&gt;, <a href=http://www.ftnmsk.ru>http://www.ftnmsk.ru</a&gt;, <a href=http://biobendum.ru/>http://biobendum.ru/</a&gt;, <a href=http://webmasterprof.ru>http://webmasterprof.ru</a&gt;, <a href=http://ragradvideo.ru/>http://ragradvideo.ru/</a&gt;, <a href=http://www.morphicon.org>http://www.morphicon.org</a&gt;, <a href=http://www.internettelecom.ru>http://www.internettelecom.ru</a&gt;, <a href=http://www.ngspb.ru>http://www.ngspb.ru</a&gt;, <a href=http://www.elbrus-kmv.ru>http://www.elbrus-kmv.ru</a&gt;, <a href=http://www.tpbel.ru>http://www.tpbel.ru</a&gt;, <a href=http://botmotors.ru>http://botmotors.ru</a&gt;, <a href=http://absolyut-media.ru>http://absolyut-media.ru</a&gt;, <a href=http://apt-di3ain.ru>http://apt-di3ain.ru</a&gt;, <a href=http://www.ivanovomap.ru>http://www.ivanovomap.ru</a&gt;, <a href=http://oshepkovstudio.ru>http://oshepkovstudio.ru</a&gt;, <a href=http://www.aeg-haustechnik.ru>http://www.aeg-haustechnik.ru</a&gt;, <a href=http://maximshpon.ru>http://maximshpon.ru</a&gt;, <a href=http://www.cbs1svao.ru>http://www.cbs1svao.ru</a&gt;, <a href=http://www.baksheev.ru>http://www.baksheev.ru</a&gt;, <a href=http://psyport.ru>http://psyport.ru</a&gt;, <a href=http://www.cranes-fan.com>http://www.cranes-fan.com</a&gt;, <a href=http://www.respublika-shkid.ru/>http://www.respublika-shkid.ru/</a&gt;, <a href=http://clubkaiten.ru/>http://clubkaiten.ru/</a&gt;, <a href=http://novavolley.ru/>http://novavolley.ru/</a&gt;, <a href=http://www.ufarama.ru/>http://www.ufarama.ru/</a&gt;, <a href=http://www.astrakhan-kruiz.ru/>http://www.astrakhan-kruiz.ru/</a&gt;, <a href=http://www.anelson.ru/>http://www.anelson.ru/</a&gt;, <a href=http://www.rtb-metal.ru/>http://www.rtb-metal.ru/</a&gt;, <a href=http://mariamsecret.ru/>http://mariamsecret.ru/</a&gt;, <a href=http://www.leftfordead.ru/>http://www.leftfordead.ru/</a&gt;, <a href=http://www.ksplus-gel.ru/>http://www.ksplus-gel.ru/</a&gt;, <a href=http://www.elantra-consult.ru/>http://www.elantra-consult.ru/</a&gt;, <a href=http://www.evro42.ru/>http://www.evro42.ru/</a&gt;, <a href=http://les-dali.ru/>http://les-dali.ru/</a&gt;, <a href=http://zodnn.ru/>http://zodnn.ru/</a&gt;, <a href=http://edimvgorode.ru/>http://edimvgorode.ru/</a&gt;, <a href=http://pkbiznesreklama.ru/>http://pkbiznesreklama.ru/</a&gt;, <a href=http://lookinvestment.ru/>http://lookinvestment.ru/</a&gt;, <a href=http://zspf.ru/>http://zspf.ru/</a&gt;, <a href=http://www.ms17.ru/>http://www.ms17.ru/</a&gt;, <a href=http://steambans.ru/>http://steambans.ru/</a&gt;, <a href=http://www.dingonn.ru/>http://www.dingonn.ru/</a&gt;, <a href=http://www.allpskov.su/>http://www.allpskov.su/</a&gt;, <a href=http://sibaitv.ru/>http://sibaitv.ru/</a&gt;, <a href=http://jobmed.ru/>http://jobmed.ru/</a&gt;, <a href=http://dianitsp.ru/>http://dianitsp.ru/</a&gt;, <a href=http://bestsellerscorp.ru/>http://bestsellerscorp.ru/</a&gt;, <a href=http://chebpizza.ru/>http://chebpizza.ru/</a&gt;, <a href=http://vshklovskiy.ru/>http://vshklovskiy.ru/</a&gt;, <a href=http://www.rdsoft.ru/>http://www.rdsoft.ru/</a&gt;, <a href=http://spavs.ru/>http://spavs.ru/</a&gt;, <a href=http://r-g-a.ru/>http://r-g-a.ru/</a&gt;, <a href=http://www.nika-inc.ru/>http://www.nika-inc.ru/</a&gt;, <a href=https://www.intexso.ru/>https://www.intexso.ru/</a&gt;, <a href=http://start17.ru/>http://start17.ru/</a&gt;, <a href=http://teddyauto.ru/>http://teddyauto.ru/</a&gt;, <a href=http://www.brodjaga.ru/>http://www.brodjaga.ru/</a&gt;, <a href=http://nmzaltay.ru/>http://nmzaltay.ru/</a&gt;, <a href=http://thaisparelax.ru/>http://thaisparelax.ru/</a&gt;, <a href=http://avto-dex.ru/>http://avto-dex.ru/</a&gt;, <a href=http://fishingmap.ru/>http://fishingmap.ru/</a&gt;, <a href=http://uaz-tdm.ru/>http://uaz-tdm.ru/</a&gt;, <a href=http://www.amyadams.ru/>http://www.amyadams.ru/</a&gt;, <a href=http://www.td-gazovik.ru/>http://www.td-gazovik.ru/</a&gt;, <a href=http://www.splkirov.ru/>http://www.splkirov.ru/</a&gt;, <a href=http://energiya-sveta.ru/>http://energiya-sveta.ru/</a&gt;, <a href=http://www.avis-design.ru/>http://www.avis-design.ru/</a&gt;, <a href=http://www.squash-game.ru/>http://www.squash-game.ru/</a&gt;, <a href=http://www.atlantahotel.ru/>http://www.atlantahotel.ru/</a&gt;, <a href=http://metro23.ru/>http://metro23.ru/</a&gt;, <a href=http://www.salonlilu.ru/>http://www.salonlilu.ru/</a&gt;, <a href=http://flexi-vario.ru/>http://flexi-vario.ru/</a&gt;, <a href=http://kugarnja.ru/>http://kugarnja.ru/</a&gt;, <a href=http://tbazis.ru/>http://tbazis.ru/</a&gt;, <a href=http://www.dibarcafe.ru/>http://www.dibarcafe.ru/</a&gt;, <a href=http://mzhizn.ru/>http://mzhizn.ru/</a&gt;, <a href=http://www.centrvmeste.ru>http://www.centrvmeste.ru</a&gt;, <a href=http://zoo-poisk.ru/>http://zoo-poisk.ru/</a&gt;, <a href=http://www.elki-kaluga.ru/>http://www.elki-kaluga.ru/</a&gt;, <a href=http://horda72.ru/>http://horda72.ru/</a&gt;, <a href=http://str-money.ru/>http://str-money.ru/</a&gt;, <a href=http://www.strim-avto.ru/>http://www.strim-avto.ru/</a&gt;, <a href=http://www.eurostudio-center.ru>http://www.eurostudio-center.ru</a&gt;, <a href=http://mkons-1.ru/>http://mkons-1.ru/</a&gt;, <a href=http://www.rti-ufa.ru/>http://www.rti-ufa.ru/</a&gt;, <a href=http://bioprom-td.ru/>http://bioprom-td.ru/</a&gt;, <a href=http://forum59.ru/>http://forum59.ru/</a&gt;, <a href=http://pumka.su/>http://pumka.su/</a&gt;, <a href=http://gabb3r.ru/>http://gabb3r.ru/</a&gt;, <a href=http://www.land-rover-restyling.ru/>http://www.land-rover-restyling.ru/…;, <a href=http://www.climcom.ru/>http://www.climcom.ru/</a&gt;, <a href=http://studio-diz.ru/>http://studio-diz.ru/</a&gt;, <a href=http://www.avpools.ru/>http://www.avpools.ru/</a&gt;, <a href=http://ecovata-izh.ru/>http://ecovata-izh.ru/</a&gt;, <a href=http://pkf-snp.ru/>http://pkf-snp.ru/</a&gt;, <a href=http://restoran-armenia.ru/>http://restoran-armenia.ru/</a&gt;, <a href=http://www.zierer.ru/>http://www.zierer.ru/</a&gt;, <a href=http://www.naspag.ru/>http://www.naspag.ru/</a&gt;, <a href=http://nickmason2020.ru/>http://nickmason2020.ru/</a&gt;, <a href=http://www.vodakem.ru/>http://www.vodakem.ru/</a&gt;, <a href=http://telma29.ru/>http://telma29.ru/</a&gt;, <a href=http://rsg-studio.ru/>http://rsg-studio.ru/</a&gt;, <a href=http://auto-piters.ru/>http://auto-piters.ru/</a&gt;, <a href=http://dunai-ekb.ru/>http://dunai-ekb.ru/</a&gt;, <a href=http://elsevar.ru/>http://elsevar.ru/</a&gt;, <a href=http://shinaplus-pskov.ru/>http://shinaplus-pskov.ru/</a&gt;, <a href=http://www.professionalstyle.ru/>http://www.professionalstyle.ru/</a&gt;, <a href=http://zao-bmk.ru/>http://zao-bmk.ru/</a&gt;, <a href=http://modusnsk.ru/>http://modusnsk.ru/</a&gt;, <a href=http://www.zagorodom61.ru/>http://www.zagorodom61.ru/</a&gt;, <a href=http://www.gks-strelna.ru/>http://www.gks-strelna.ru/</a&gt;, <a href=http://www.marlen-kolpino.ru/>http://www.marlen-kolpino.ru/</a&gt;, <a href=http://www.nurenergo.ru/>http://www.nurenergo.ru/</a&gt;, <a href=http://ukladkaplitki45.ru/>http://ukladkaplitki45.ru/</a&gt;, <a href=http://www.westa2001.ru/>http://www.westa2001.ru/</a&gt;, <a href=http://putevoditel-tlt.ru/>http://putevoditel-tlt.ru/</a&gt;, <a href=http://maminagordost.ru/>http://maminagordost.ru/</a&gt;, <a href=http://angmama.ru/>http://angmama.ru/</a&gt;, <a href=http://www.allfarcops.ru/>http://www.allfarcops.ru/</a&gt;, <a href=http://bmw-locomotors.ru/>http://bmw-locomotors.ru/</a&gt;, <a href=http://tamadamurmansk.ru/>http://tamadamurmansk.ru/</a&gt;, <a href=http://vesna-akadem.ru/>http://vesna-akadem.ru/</a&gt;, <a href=http://www.samaramuz.ru/>http://www.samaramuz.ru/</a&gt;, <a href=http://www.poni-koni.ru/>http://www.poni-koni.ru/</a&gt;, <a href=http://www.optiplus.ru/>http://www.optiplus.ru/</a&gt;, <a href=http://priamovverh.ru/>http://priamovverh.ru/</a&gt;, <a href=http://xn----7sbabtoj9areqhn1e.xn--p1ai/>http://xn----7sbabtoj9areqhn1e…;, <a href=http://www.centurion99.ru/>http://www.centurion99.ru/</a&gt;, <a href=http://binovery.ru/>http://binovery.ru/</a&gt;, <a href=https://zumfit.ru/>https://zumfit.ru/</a&gt;, <a href=http://www.4krasota.ru/>http://www.4krasota.ru/</a&gt;, <a href=http://french-auto.ru/>http://french-auto.ru/</a&gt;, <a href=http://7memory.ru/>http://7memory.ru/</a&gt;, <a href=http://wm-bonus.ru/>http://wm-bonus.ru/</a&gt;, <a href=http://bg54.ru>http://bg54.ru</a&gt;, <a href=http://artairpro.ru>http://artairpro.ru</a&gt;, <a href=http://www.art-sense.ru/>http://www.art-sense.ru/</a&gt;, <a href=http://www.chmail.ru/>http://www.chmail.ru/</a&gt;, <a href=http://www.csbvk.ru/>http://www.csbvk.ru/</a&gt;, <a href=http://bookswhite.ru/>http://bookswhite.ru/</a&gt;, <a href=http://aromashleyf.ru/>http://aromashleyf.ru/</a&gt;, <a href=http://www.dussh6.ru>http://www.dussh6.ru</a&gt;, <a href=http://www.atonnsk.ru/>http://www.atonnsk.ru/</a&gt;, <a href=http://volgasnab63.ru>http://volgasnab63.ru</a&gt;, <a href=http://www.oks-ocm.ru/>http://www.oks-ocm.ru/</a&gt;, <a href=http://frrb-chel.ru>http://frrb-chel.ru</a&gt;, <a href=http://www.svadba-dress.ru/>http://www.svadba-dress.ru/</a&gt;, <a href=http://kamalzant.ru/>http://kamalzant.ru/</a&gt;, <a href=http://www.goroda-prizraki.ru>http://www.goroda-prizraki.ru</a&gt;, <a href=http://www.9ohrana.ru>http://www.9ohrana.ru</a&gt;, <a href=http://gryaze-lechenie.ru/>http://gryaze-lechenie.ru/</a&gt;, <a href=http://californicationfan.ru>http://californicationfan.ru</a&gt;, <a href=http://internetsputnik.ru>http://internetsputnik.ru</a&gt;, <a href=http://worldwidewatch.ru/>http://worldwidewatch.ru/</a&gt;, <a href=http://www.mini-tennis.ru>http://www.mini-tennis.ru</a&gt;, <a href=http://www.ukr-apartments.ru>http://www.ukr-apartments.ru</a&gt;, <a href=http://eusport-spb.ru>http://eusport-spb.ru</a&gt;, <a href=http://www.kvartiratlt.ru>http://www.kvartiratlt.ru</a&gt;, <a href=http://blog-invest.ru/>http://blog-invest.ru/</a&gt;, <a href=http://f1home.ru/>http://f1home.ru/</a&gt;

hgfkslkjdh

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

už dříve. Teď prchají ti blbější.

Průměrný počet slepic: 4.9 (27 hlasů)
Trvalý odkaz

Když si na jednání ve Škodovce představím Babiše a Fialu, tak nemám pochyb o tom, kdo je extraliga a kdo okresní přebor. A na úrovni EU je to stejné. S kým si vrcholní manageři, případně polici víc porozumí a s kým budou jen těžko hledat styčné body.
O tom, že přichází, či se valí, těžké doby, není pochyb. U kapitána na lodi v bouři bych víc ocenil praxi a úspěchy než salonní jednání. Bude veselo, o tom není pochyb.
Také bych vítěze voleb nechal nějaký čas slavit a pak nechal hledat jak se neutopit. A jejich voliče s nimi. Není nad takovou zkušenost. Možná dojde i na předčasné volby, to je specialita ODS.

Průměrný počet slepic: 4.8 (67 hlasů)

Fiala k nim krásně a zcela bezobsažně zařeční, že jedno oko nezůstane suché. Dohromady neřekne nic konkrétního, nic nenabídne, ani neslíbí, zato ve všech zanechá takový neurčitý pocit, že bude líp. A taky se na něj bude líp koukat. Prostě eňo ňůňo politik do krizových časů.

Průměrný počet slepic: 4.7 (31 hlas)

si na ta jednání vždycky musí přibrat Pekáriovou.
Ta vykulí ta svoje kukadla, vypne kozy, všichni pookřejí a radostně se pohrnou k výdejnímu okénku v jídelně. Budou - řízky!!!

Průměrný počet slepic: 4.4 (29 hlasů)

In reply to by Feldkurát Katz (neověřeno)

Trvalý odkaz

teď čtu na Novinkách, že Pekáriová bude asi šéfovat sněmovně, takže nebude mít čas jezdit s Fijalenkou po besedách.....
Na druhou stranu - možná bych se zase po takových cca 15 letech podíval na přenos ze sněmovny. Způsob řízení zasedání touto vykulenou fanatičkou by mohl být slušným zpestřením :-)

Průměrný počet slepic: 4.6 (9 hlasů)

Spíš se bude vyjednávat s manažmentem o podílu státu při řešení nezaměstnanosti. Nebo budou vydírat Babiše, aby stát platil část náhrady mzdy, kterou bude Škoda zaměstnancům vyplácet, a to ve výši příspěvku v nezaměstnanosti, jinak zavřou a o ty nezaměstnané se bude stát stejně muset postarat. Být Babišem, přizvu na to jednání Fialu, ať ví, do čeho jde.

Průměrný počet slepic: 4.9 (23 hlasů)

na studijním "kolečku"?
No to by šlo :-)
Jenom aby Fijalenka záhy nezjistil, že jako emeritnímu profesorovi čehosi mu bylo líp a nesekl s tím premiérováním ještě před sestavením vlády.....

Průměrný počet slepic: 4.9 (21 hlas)

Zisky se kapitalizují, ztráty se socializují ....

Průměrný počet slepic: 5 (20 hlasů)

máte kecy jak ministr na tiskovce

Průměrný počet slepic: 2.6 (5 hlasů)
Trvalý odkaz

Ještě k volebním článkům. Ke vstupům Laca stran voleb není vlastně co dodávat. K Vidlákovi defakto také ne.
Zázrak, kdy Zeman bitvu se sdělovadly v prezidentské volbě vyhrál, se nezopakoval.
Pro mne „půvab“ izolace Babiše spočívá někde jinde. Že ho izoluje prázdná pravice a mediální mainstream hrající si na morální soudce bez jakéhokoli důkazu a zjevně na základě svých spekulací a nepráva v tom, kdo má v politice být a kdo ne, to je celkem pro mne nějak i logické.
Zajímavější je dění na levici a konkrétně v ČSSD a v hodnocení tzv levicových komentátorů včetně vlka.
Babišovo hnutí vstupem do vlády šlo doleva. Nemělo jinou možnost. A od počátku. Babišova menšinová vláda s ČSSD byla levicová. Nu a Sobotka a jeho pohrobci v ČSSD jsou ti, kteří svým - s Babišem ne - na základě zjevných pseudokauz, způsobili rozklad ČSSD, od Sobotky defakto popírali vlastní účast v levicové vládě, a defakto se připravili sami nejen o jediného možného spojence pro vládu, ale i o levicové voliče, kteří přešli k ANO. I dnes vidí třeba hejtman Netolický či místopředseda Onderka příčinu vypadnutí ze sněmovny ve vládnutí s Babišem. Pro mne je to známka definitivního konce ČSSD. Politika holt nejsou taneční a falešných moralistních keců se nikdo nenají. ČSSD se naprosto sama svými pseudopolitiky připravila o místo v politice, levicové voliče o levicovou vládu a doslova otevřela brány dnešním vítězům.
Bohužel, vlk je jen prázdný pseudomoralista naprosto stejného ražení jako ta mainstreamová média a defakto může zcela klidně nastoupit do týmu profesora Fialy. Zejména se svým pojetím práva v kterékoli z pseudokauz. Ne Zeman, ale levicoví komentátoři typu vlka pomohli zlikvidovat ČSSD v parlamentě. Hamáček jistě není osobnost typu Paroubka či Zemana nebo i Babiše, ale s tím co měl v zádech, s komentátory typu vlka ať v oficiální mediální sféře či v alternativě uspět nemohl.
Je úžasné, kterak vlk opomine takovou maličkost, jako třeba výrok Babiše, proč Orbán může koupit plyn od Rusů a on ne. Privatizace strategických státních podniků, mezi nimi Transgas, těmi, kdož dnes budou skládat vládu. Že ten Babiš třeba otevřel možnost snížení DPH u cen energii v EU. Kdepak, to vlk nezaznamená. Atd, atd.
Gerde, ten seznam toho, co jde ještě privatizovat, je naprosto přehledný. Vlk k němu svými komenty otevírá cestu. Nikdy bych nevěřil, že vlk může jít z fleku psát pro Deník N a ucházet se o komentátorské místo v ČT.
Já si to tak trochu přál, aby se ta opozice předvedla. A vskutku jsem zvědav.
Nu a k dnešnímu článku? Myslím si Vidláku, že Babiš bude na té manažerské sesli setsakra chybět. Kéž byste měl pravdu a někdo se z té nové koaliční vlády utrhl. Jen tomu nevěřím, stejně jako vlk dbají především na „politickou kulturu“ a rádi moralizují tam, kde není co moralizovat. Vlk už mi tak nějak svými komenty k Fialovi docela sedne. Nikdy bych tomu nevěřil, co z vlka bude padar za slovíčka a věty, jimiž už přímo popírá své někdejší já.. A pevně tomu věří.

Průměrný počet slepic: 4.8 (95 hlasů)

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vlk patřil desítky let k mým oblíbeným blogerům. Sledoval jsem ho od Aktuálně přes Vaši věc , Brejle až k jeho vlastnímu blogu. V jeho diskusích s Višňovským jsem ho vydatně podporoval. Postupem času jsem víc a víc zjišťoval , že jeho dobré analýzy si si stále častěji zaměňují následek za příčinu a tím ztrácejí svoji vypovídající hodnotu. Vrchol pro mě byl jeho názor na schizofrenii.Ještě jsem mu poslal několik odkazů a doufal , že pochopí co se může stát. Marně. Další jeho texty mě přivedli k názoru , že se jedná o samolibého , sebestředného a ješitného člověka

Průměrný počet slepic: 4.8 (43 hlasů)

In reply to by Dědek (neověřeno)

Trvalý odkaz

Místo "texty přivedli" má být "texty přivedly". Omlouvám se

Průměrný počet slepic: 4.5 (17 hlasů)

In reply to by Dědek (neověřeno)

Trvalý odkaz

Byl jsem jedním z těch, kteří s Vlkem diskutovali, nevím už, zda to bylo na Aktuálně, Outsider Media či jinde, a velmi brzy pochopil, jak mimo dokáže být, zato se při tom dokáže tvářit jako mistr světa omeleta a jediná planoucí pochodeň pravdy. Tehdy to vedlo k dost vyostřeným debatám a myslím, že to byl i jeden z důvodů, proč od tam odešel a nakonec se udělal pro sebe.

Průměrný počet slepic: 4.4 (24 hlasů)

In reply to by tdx (neověřeno)

Trvalý odkaz

už jste zapomněli ... Kalousek tu není, o Kalouskovi se tedy nemluví....? (autor Moravcová) :-).

Průměrný počet slepic: 4.7 (12 hlasů)

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

výsledky voleb ho těžce zklamaly. Za viníka nástupu demokracie v pojetí Rittiga, označil estébaka Babiše. Původce všeho zla ve společnosti.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ivo-Rittig-po-volbach-ve-…

8 let útlaku skončilo, vítejte zpět.

Průměrný počet slepic: 4.7 (23 hlasů)

čtenář a fanda Vlkových rozborů si dovolím po přečtení jeho včerejší povolební analýzy prohlásit, že se definitivně pomátl.
V prvním odstavci zběsilé nadšení nad pádem jím nenáviděného Babiše (tolik hystericky nenávistných přívlatků, kterými Babiše zavalil, nedal dohromady ani celej demagoblok), v dalším odstavci zoufalství nad tím, kdo vyhrál.
Schizofrenie jak vyšitá.....

Průměrný počet slepic: 5 (38 hlasů)

In reply to by Feldkurát Katz (neověřeno)

Trvalý odkaz

... "přívlastků"

Průměrný počet slepic: 4.4 (9 hlasů)

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jste to vy, kdo vlka tak vehementně hájil v době, kdy už mnoha jiným byl "jasný"?
Ale nevadí. I vy jste prohlédl. Pozdě, ale přece.

Průměrný počet slepic: 4.7 (13 hlasů)

Víte Bavore, důvod, proč píšete takovýto „dotaz“ je lidsky snad pochopitelný, leč mylný svou motivací. Můj způsob uvažování je opravdu rozdílný od Vašeho. Vlka považuji za svého přítele a člověka, jehož blog má co říci. Je to jeden z nejkvalitnějších blogů, který je k mání. Mj nejen pro jeho většinové články, ale i pro články LeaK. Ten jediný byl a je natolik moudrý, že dokázal a dokáže překonat vlkovu „člověčinu“ – jeho nedokonalost, jakkoli trpí.. Ve stejné situaci bohužel není Vám známý Lex, jiný člověk, který má co říci a kterého také považuji za svého přítele. Ten dnes nemá kam psát. I pro Vás by to mohlo být k zamyšlení proč. „Člověčina“ vlka nedovoluje Lexovi psát u vlka, jenž by dnes jeho články z důvodů pouhé názorové neshody buď neotiskl, anebo se svými „právními“ odbornostmi opravoval, což by Lex, a právem, lidsky neunesl. Leč Lexovy články stejně jako články LeaK právě jen na vlkův blog patří, nikam jinam. Asi nesrozumitlné, že.

Průměrný počet slepic: 4.1 (23 hlasů)

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pokud by je Lex cítil potřebu psát a Vlk by mu je nechtěl vydávat, patřily by ty Lexovy články tam, kde mu je vydají. Třeba u Vidláka. Pokud by se neudělal přímo pro sebe. Ta věta "Leč Lexovy články stejně jako články LeaK právě jen na vlkův blog patří, nikam jinam." pro mě skutečně nesrozumitelná je. Popírá samotný princip podobných alternativních názorových blogů.

Průměrný počet slepic: 4.7 (17 hlasů)
Trvalý odkaz

přišel.
Cituji:
"Škodovka je totiž poslední opravdový hi-tech průmysl, co máme. Který dělá celky a nejen díly. Dělá 5% HDP a 10% exportu."

Takže:

1/ Škodovka není naše, česká, alebrž dojčerská. TAkže máme akorát tak ono pověstné hovno.

2/ Za procenta HDP a exportu si nikdo nic nekoupí. Kupuje se za vybrané a přerozdělené daně. A daně se odvádějí ze zisku a zisk fičí především do IV. Říše a jen zbytky ze zbytků zisků zůstávají v ČR.

3/ Škodovka je - stejně jako ostatní montovny - nazývána fabrikou jen z jakési setrvačnosti či tradice. Je to MONTOVNA!!!!!!!!!!! Sice možná montuje ucelený výrobek, ale montovna!!!!!!!! Když budu chtít, vybuduju na úplně stejných principech montážní linku v mateřské školce. Ostatně roboši ve Škochtli na tom nejsou intelektuálně, ani ve zručnosti daleko napřed. Při přijímacích pohovorech se jich ptají, zda už pracovali se šroubovákem, jestli vědí, co to je vzduchová utahovačka a zda bezpečně poznají na kterou stranu je doleva a kam je doprava. Bohužel si nedělám srandu, je to tak!!!!!!!!

4/ Škodovka nevyrábí a nevyvíjí vůbec nic, natož nějaký Hajtech. Ty plečky, které se tam montují, jsou - čtěte pozorně, pomalu a dvakrát - SOUBOREM NÁHRADNÍCH DÍLŮ, které jsou navrhovány nejen v Ojropě, ale po celém světě, následně vyráběny v destinaci, která je cenovým a distančním (distance je vzdálenost ovlivňující keš flou i finální cenu, ale jen promilích, max. jednotkách procent) kompromisem v rámci nikoli státních či škodováckých aktivit, nýbrž v rámci nejrůznějších povolení a zákazů vydaných ústředím koncernu.

Pro pitomce k bodu tři.
Konstruktér - dejme tomu přední nápravy - dnes nepočítá, jak navrhnout třeba svislé čepy nebo brzdy, aby vydržely uvažované, resp vypočtené zatížení v zadaném režimu jízdy, nýbrž vypočítá potřebné parametry ze zadání daného vrchností z Wolfsburgu, následně otevře potřebné katalogy od několika výrobců, se kterými má jeho firma smlouvu a VYBERE si podle zadání, resp. vypočtených parametrů HOTOVÝ díl, který je ve výrobním portfoliu dodavatele. Takto to udělá dvakrát, třikrát a následně odešle soudruha nákupčího, aby uhádal dobrou cenu, resp. doporučil projektovému manažérovi nejméně problémového subdodavatele. Jeho práce už skončila, takže si může zajít na kebab, objednat picu a vrhnout se na další konstrukční - pardon - hledací úkol.

Průměrný počet slepic: 4.7 (62 hlasů)

mateřské školce by pochopitelně montovaly finální produkt z Lega, nikoli z velkých dílů.
Finální výrobek by byl ale úplně stejný.
Jediný rozdíl je, že Lego se cvaká stiskem prstů na rukou (možná by se našel někdo, kdo to umí i nohama), kdežto Škochtle se šroubuje utahovačkami.
Jediné užité umění, resp. rutina je správné rozfázování montážních kroků na montážní lince. Na to jsou specialisti, kteří ono rozfázování navrhují. Dělají to ingoti, ale v podstatě to zmákne průměrný středoškolák vybavený tužkou, papírem a stopkami, či chronometrem.

Průměrný počet slepic: 4.7 (30 hlasů)

Technologa linky máme v rodině.
Když jsme vyváželi investiční celky, dělali to lidi, kteří uměli. Teď už nejsou. Poslední celek se už nevyvedl - Yunus Emre.

Průměrný počet slepic: 4.8 (30 hlasů)

Ládíku, jakou máte zkušenost s tím tureckým básníkem?

Průměrný počet slepic: 3 (4 hlasů)

In reply to by pithart (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kdo je Jouda?
Proč uvádíte článek z roku 2016, to bylo dobré PR. By mne zajímalo jaký máte vy zkušenosti s elektrárnami?
A jakou teprve s tou tureckou?

Průměrný počet slepic: 3 (1 hlas)