Vystačíme si i bez islamistů

Autor

Jak jsme všichni mohli vidět včera v Ostravě, obejdeme se bez radikálních islamistů i bez masové migrace. Jsme schopni útoků těch nejlepších alláhovských tradic pěkně počesku. Vystačíme si s psychiatrickými diagnózami, vyšinutými jednotlivci do kterých by to nikdo neřekl. Zhruba totéž se říká  i o těch islámských vrahounech. Jejich sousedi by to do nich taky neřekli. 

Vidlácky se ptám... co když to má všude společného jmenovatele? Prostě jsme si vytvořili prostředí sice civilizované plné hejblátek, udělátek, strojů nástrojů, přístrojů, komunikace, demokracie, lidských práv, tolerance, ale pomalu to přestává být k životu. 

Troufám si tvrdit, že opravdu teď uslyšíme to samé co vždycky. Byl to milý klidný kluk, dobrý pracant, mouše by neublížil, ale v poslední době začal být trochu divnej, vedl podivný řeči, ale nevěnovali jsme tomu pozornost... K doktorovi nechodil, protože čekací lhůty jsou šílené a v práci mu jen tak volno nedali, zkrátka a dobře všichni viděli, že se s ním něco děje, ale každému to bylo jedno, protože každý má svých starostí dost. A tak nám náš frajer vzal pistoli, kterou si nelegálně, ale snadno obstaral a šel si to vyřídit se světem. 

Víte, když jsem se probíral životem Olgy Hepanrové, tak jsem si uvědomil, jak dlouho to ve skutečnosti trvalo, než jí ruplo v bedně a najela autem do lidí. Trvalo to roky, roky a roky. Nebyl nikdo, kdo by si jí všímal, nikomu na ní nezáleželo, nikdo jí nikdy nevyslechl, psychologové a psychiatři ve skutečnosti o lidské psychoce vědí kulové.... a dopadlo to jak to dopadlo. 

A platí to i obráceně... Jak by dopadl Otík z Vesničky mé střediskové, kdyby ho pan Pávek v Praze nevyzvedl? Kdyby ho tam nechal na pospas velkoměstu, služebnímu bytu, osamění, nepochopení? Kdyby se s Otíkem další roky nikdo nemazal a každý na něj kašlal?  Svým způsobem by vlastně také mohl sáhnout po zbrani a jít si svou frustraci vystřílet. 

Ostravský incident (a stejně tak ten uherskobrodský) ukazují, kde jsou hranice všech lidských práv. Tihle lidé prostě měli plné a ústavou garantované právo si zničit život úplně sami. Měli právo se neléčit, měli právo, aby o jejich problémech nikdo nevěděl, měli právo, aby to nikdo nemohl vzít do svých rukou a zasáhnout, měli právo mít starosti nad hlavu a ostatní měli právo aby jim to bylo jedno.  Vsadím se, že stejně jako u evropkých islamistů, se nakonec ukáže, že celý proces zešílení či radikalizace trval roky.  A nikdo nemohl nic dělat, protože kdyby někdo něco udělal, měl by oplétačky s úřady za porušování lidských práv. 

Otík s Vesničky dopadl dobře právě proto, že pan Pávek ještě nevěděl, že existují lidská práva a že na něj nesmí řvát, nesmí mu nadávat do kreténa, nesmí mu stát za zadkem, popohánět ho v práci, nesmí mu lajnovat život, nesmí mu zakazovat podepisovat smlouvu s pražákem o chalupu. Pan Pávek  prostě udělal co šlo. Naučil Otíka, aby byl alespoň navenek jakž takž člověkem, ulevoval si, jak se musí starat o debila, ale Otík neskončil ani na ulici, ani v blázinci a zároveň byl pod kontrolou těch, kteří mu byli nejblíž a věděli o něm první poslední.  Což v naší  lidskoprávní době není ani policie, ani OSPOD, ani obvoďák, ani psycholog ani psychiatr.

Vidlácky zcela odpovědně tvrdím, že s těmi islamisty je to stejné. Stejná diagnóza... žijí ve světě, který už pomalu není k životu. Nemají žádnou šanci mu uniknout, ale mají plné právo si zničit život až na kost. Nemají práci a jejich líné ruce si ďábel vždycky pro něco použije. Ale jak vidíte ďáblovy možnosti nekončí jen u nezaměstnanosti či islámu. Funguje to docela dobře i u bílých čechů. Přátelé na fejsbůku nijak neobtežují, dají se vypnout a člověk si ani nevšimne, že soused má problémy, dokud se to nevyzkratuje.   

Naše společnost se od té západní skutečně moc neliší. A pokud mám pravdu, bude podobných incidentů přibývat nejen tam v Berlíně či Augsburgu, ale i u nás. 

A ještě mi dovolte jednu poznámku... především vy, co vlastníte nějaké zbraně na obranu... Byla by vám v tomto případě pistole něco platná? Ubránili byste sebe nebo nějaké ty pacienty, které ten magor postřílel? Šlo to tak rychle, že byste zřejmě nestačili ani zjistit, co se děje a už vůbec ne tasit. Lidé na místě měli stejnou šanci bránit se židlí jako pistolí. A kdyby ten chlap chtěl vraždit dál, vystřílel by deset zásobníků než by si vůbec někdo dokázal zareagovat. Nic proti držení zbraní... ale pokud nejste dopředu připraven a odhodlán, pokud je překvapení na straně protivníka, pokud nečekáte něco podobného, nejspíš vám ta pistole nic platná nebude. A pokud odhodlaní budete a budete připravení, zřejmě by postačila i vhodná rána přes hlavu nejbližší berlou. 

 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

zkopíruju část svého příspěvku zpod miulého článku.

Něco jako Chaplinova Moderní doba. Hodím sem citaci z wikiny:
"Tato sociálně satirická komedie provokuje k přemýšlení o problémech, které s sebou přináší kapitalismus (odlidštěnost v mezilidských vztazích, chudobu, nezaměstnanost, bezdomovectví)"

Mám teď na mysli tu odlidštěnost v mezilidských vztazích. Ovšem jak ji můžeme očekávat, když špitál je ve své podstatě fabrika s pásovou výrobou. Když přijde nějaký vopruz, tak vezmu kleště a přesně, jak to udělal Chaplin, mu přitáhnu nos. Že se mu to nelíbí a bolí ho to, jeho problém. Neměl sem chodit, měl být zdravý...

Zatím bez slepic

Medicines information for patients. Generic Name. <a href="https://lexapro2020.top">cost generic lexapro without dr prescription</a> All trends of medicament. Get information now.

Zatím bez slepic

<a href="https://drivingsite.ru/lebedka-na-avtomobiljah-gaz-66-i-drugie-ee-vidy-… на автомобилях ГАЗ-66 и другие ее виды с которыми я лично сталкивался</a>

Zatím bez slepic

Medicine information. Long-Term Effects.
where can i buy fluoxetine https://fluoxetine4u.top in US
Some what you want to know about medicament. Get here.

Zatím bez slepic

Drugs prescribing information. Long-Term Effects.
<a href="https://lipitor4u.top">cheap lipitor</a> in the USA
Best what you want to know about meds. Read information now.

Zatím bez slepic

Ich habe im Internet etwas Interessantes gefunden. Nutzliches medizinisches Material.
<a href="https://theomnibuzz.com/members/michael/ ">Testosteron enantat</a>
Sehenswert. Ich wunsche euch allen einen schonen Tag!

Zatím bez slepic

Официальный сайт статистики coronavirus в Российской федерации - Coronavirus-control.ru, опубликовал информацию от авторитетных экспертов и докторов о короне, со ссылками на государственные источники Минздрав РФ - https://xn----8sbgba4adnfyfebamsfdaelkqcq.xn--p1ai/ Эта информация для меня стала крайне полезна, добавила в избранное.

Zatím bez slepic

НУЖЕН ПРОГОН Зеннопостером и Олсабмиттером? пишите по контакту: zennoposteralsabmitter@yandex.ru

Что такое ZennoPoster?
ZennoPoster – решение «всё в одном» для автоматизации SEO задач. Независимо от области SEO, он сохранит Вам много времени и денег.

ZennoPoster программный комплекс для автоматизации Ваших действий в браузере. За считанные минуты Вы сможете автоматизировать любую работу в браузере, которую Вы привыкли выполнять вручную.

Для использования ZennoPoster Вам не потребуются какие-либо специальные навыки и знания, это также просто, как конструктор Лего!

Лучшие бэклинки!
Большинство SEO софта на рынке ограничены базами и движками, на которых они обучены. С ZennoPoster вы сможете оставлять свои бэклинки там, где другие не могут это сделать! Самые хорошие ресурсы быстро меняют защиту. Пока другие днями и неделями ждут обновлений своего SEO-софта, Вы за несколько минут сможете восстановить работу своих ботов! После получения некоторого опыта вы сможете писать ботов, работающих не с одним, а сразу с многими похожими и не очень сайтами!
http://2globalmart.com, http://www.giottoclub.ru, http://www.sunonmedia.com, http://www.deklinker.net/, http://itslink.ru, http://www.aofforum.com, http://www.luxflash.ru, http://b-y-b.ru/, http://www.vb-mundo.com, http://www.unix-medical.ru, http://more-krym.ru, http://www.310ltd.com, http://kopano.ru, http://www.harmony-estates.ru, http://fntio.ru, http://sc-formula.ru, http://www.ols-komplekt.ru, http://mutism.ru/, http://www.tk-industr.ru, http://1lig.ru, http://www.castal.ru, http://club4x4kemerovo.ru, http://www.arigote.ru, http://www.new-sound.ru, http://www.grpumps.ru, http://www.videoplata.ru, http://www.chemexjsc.ru, http://makler-blog.ru, http://comp-repairs.ru, http://www.leiten.ru, http://www.poligonauto.ru/, http://debian-handbook.ru/, http://www.sofronoff.ru, http://sportpit73.ru/, http://www.419spb.ru, http://www.uermz.ru, http://www.sb-cottage.ru, http://vipguidetravel.ru, http://www.sfmgupi.ru, http://www.bowling23.ru, http://www.zemlya-s.ru, http://ars-web.ru, http://sdusshor2.ru, http://detsad-kirov.ru, http://www.zoo-kaluga.ru, http://www.ginn-studio.ru, http://www.cheltrol.ru/, http://www.classicinwood.ru, http://www.fly-fisher.ru, http://owls-group.org.ru, http://www.volned.ru, http://kvadratstudio.ru, http://www.megatronica.ru/, http://www.viadelarte.ru, http://promalp-industriya.ru, http://astra-tennis-academy.ru, http://pskekogarant.ru, http://webkredo.ru, http://www.tiyatroevi.com, http://olsana.ru, http://www.almib.ru, http://www.cempostavka.ru, http://www.zapchastiural.ru, http://www.multicrewtraining.com, http://dobrahoz.ru, http://royalroll.ru/, https://limuzinstav.ru, http://www.translations-bureau.ru, http://doxodspb.ru, http://www.mp-sek.ru/, http://cclegalg.ru, http://witchcrossway.ru, http://www.ipotekart.ru, http://drift-ugra.ru, http://partnerconsalt.ru, http://deadfrommayhem.ru/, http://kino2020.ru, http://taxi-jeans.ru/, http://www.gracia-obninsk.ru/, http://www.ftr-region42.ru, http://www.ftnmsk.ru, http://biobendum.ru/, http://webmasterprof.ru, http://ragradvideo.ru/, http://www.morphicon.org, http://www.internettelecom.ru, http://www.ngspb.ru, http://www.elbrus-kmv.ru, http://www.tpbel.ru, http://botmotors.ru, http://absolyut-media.ru, http://apt-di3ain.ru, http://www.ivanovomap.ru, http://oshepkovstudio.ru, http://www.aeg-haustechnik.ru, http://maximshpon.ru, http://www.cbs1svao.ru, http://www.baksheev.ru, http://psyport.ru, http://www.cranes-fan.com, http://www.respublika-shkid.ru/, http://clubkaiten.ru/, http://novavolley.ru/, http://www.ufarama.ru/, http://www.astrakhan-kruiz.ru/, http://www.anelson.ru/, http://www.rtb-metal.ru/, http://mariamsecret.ru/, http://www.leftfordead.ru/, http://www.ksplus-gel.ru/, http://www.elantra-consult.ru/, http://www.evro42.ru/, http://les-dali.ru/, http://zodnn.ru/, http://edimvgorode.ru/, http://pkbiznesreklama.ru/, http://lookinvestment.ru/, http://zspf.ru/, http://www.ms17.ru/, http://steambans.ru/, http://www.dingonn.ru/, http://www.allpskov.su/, http://sibaitv.ru/, http://jobmed.ru/, http://dianitsp.ru/, http://bestsellerscorp.ru/, http://chebpizza.ru/, http://vshklovskiy.ru/, http://www.rdsoft.ru/, http://spavs.ru/, http://r-g-a.ru/, http://www.nika-inc.ru/, https://www.intexso.ru/, http://start17.ru/, http://teddyauto.ru/, http://www.brodjaga.ru/, http://nmzaltay.ru/, http://thaisparelax.ru/, http://avto-dex.ru/, http://fishingmap.ru/, http://uaz-tdm.ru/, http://www.amyadams.ru/, http://www.cronstudio.ru, http://www.splkirov.ru/, http://energiya-sveta.ru/, http://www.avis-design.ru/, http://www.squash-game.ru/, http://www.atlantahotel.ru/, http://metro23.ru/, http://www.salonlilu.ru/, http://flexi-vario.ru/, http://kugarnja.ru/, http://tbazis.ru/, http://www.dibarcafe.ru/, http://mzhizn.ru/, http://www.centrvmeste.ru, http://zoo-poisk.ru/, http://www.elki-kaluga.ru/, http://horda72.ru/, http://str-money.ru/, http://www.strim-avto.ru/, http://www.eurostudio-center.ru, http://mkons-1.ru/, http://www.rti-ufa.ru/, http://bioprom-td.ru/, http://forum59.ru/, http://pumka.su/, http://gabb3r.ru/, http://www.land-rover-restyling.ru/, http://www.climcom.ru/, http://studio-diz.ru/, http://www.avpools.ru/, http://ecovata-izh.ru/, http://pkf-snp.ru/, http://restoran-armenia.ru/, http://www.zierer.ru/, http://www.naspag.ru/, http://nickmason2020.ru/, http://www.vodakem.ru/, http://telma29.ru/, http://rsg-studio.ru/, http://auto-piters.ru/, http://dunai-ekb.ru/, http://elsevar.ru/, http://shinaplus-pskov.ru/, http://www.professionalstyle.ru/, http://zao-bmk.ru/, http://modusnsk.ru/, http://www.zagorodom61.ru/, http://www.gks-strelna.ru/, http://www.marlen-kolpino.ru/, http://www.nurenergo.ru/, http://ukladkaplitki45.ru/, http://www.westa2001.ru/, http://putevoditel-tlt.ru/, http://maminagordost.ru/, http://angmama.ru/, http://www.allfarcops.ru/, http://bmw-locomotors.ru/, http://tamadamurmansk.ru/, http://vesna-akadem.ru/, http://www.samaramuz.ru/, http://www.poni-koni.ru/, http://www.optiplus.ru/, http://priamovverh.ru/, http://xn----7sbabtoj9areqhn1e.xn--p1ai/, http://www.centurion99.ru/, http://binovery.ru/, https://zumfit.ru/, http://www.4krasota.ru/, http://french-auto.ru/, http://7memory.ru/, http://wm-bonus.ru/, http://bg54.ru, http://artairpro.ru, http://www.art-sense.ru/, http://www.chmail.ru/, http://www.csbvk.ru/, http://bookswhite.ru/, http://aromashleyf.ru/, http://www.dussh6.ru, http://www.atonnsk.ru/, http://volgasnab63.ru, http://www.oks-ocm.ru/, http://frrb-chel.ru, http://www.svadba-dress.ru/, http://kamalzant.ru/, http://www.goroda-prizraki.ru, http://www.9ohrana.ru, http://gryaze-lechenie.ru/, http://californicationfan.ru, http://internetsputnik.ru, http://worldwidewatch.ru/, http://www.mini-tennis.ru, http://www.ukr-apartments.ru, http://eusport-spb.ru, http://www.kvartiratlt.ru, http://blog-invest.ru/, http://f1home.ru/
разных пакетах, вам разрешается выбирать только те услуги, которые вам необходимы для вашего бизнеса. Если вы искали лучший сервис SEO для отчетности и анализа, то ALL Submitter-лучшее решение для вас. Чтобы облегчить ваше понимание, позвольте нам сделать его более прозрачным для вас, предоставив услугу SEO-программного обеспечения “Все отправители”.

Allsubmitter не только предлагает вам экспертное решение для отчетов и статистики клиентов. Но is также предлагает вам лучшие доступные услуги по отправке онлайн-каталогов.

<a href=http://2globalmart.com>http://2globalmart.com</a&gt;, <a href=http://www.giottoclub.ru>http://www.giottoclub.ru</a&gt;, <a href=http://www.sunonmedia.com>http://www.sunonmedia.com</a&gt;, <a href=http://www.deklinker.net/>http://www.deklinker.net/</a&gt;, <a href=http://itslink.ru>http://itslink.ru</a&gt;, <a href=http://www.aofforum.com>http://www.aofforum.com</a&gt;, <a href=http://www.luxflash.ru>http://www.luxflash.ru</a&gt;, <a href=http://b-y-b.ru/>http://b-y-b.ru/</a&gt;, <a href=http://www.vb-mundo.com>http://www.vb-mundo.com</a&gt;, <a href=http://www.unix-medical.ru>http://www.unix-medical.ru</a&gt;, <a href=http://more-krym.ru>http://more-krym.ru</a&gt;, <a href=http://www.310ltd.com>http://www.310ltd.com</a&gt;, <a href=http://kopano.ru>http://kopano.ru</a&gt;, <a href=http://www.harmony-estates.ru>http://www.harmony-estates.ru</a&gt;, <a href=http://fntio.ru>http://fntio.ru</a&gt;, <a href=http://sc-formula.ru>http://sc-formula.ru</a&gt;, <a href=http://www.ols-komplekt.ru>http://www.ols-komplekt.ru</a&gt;, <a href=http://mutism.ru/>http://mutism.ru/</a&gt;, <a href=http://www.tk-industr.ru>http://www.tk-industr.ru</a&gt;, <a href=http://1lig.ru>http://1lig.ru</a&gt;, <a href=http://www.castal.ru>http://www.castal.ru</a&gt;, <a href=http://club4x4kemerovo.ru>http://club4x4kemerovo.ru</a&gt;, <a href=http://www.arigote.ru>http://www.arigote.ru</a&gt;, <a href=http://www.new-sound.ru>http://www.new-sound.ru</a&gt;, <a href=http://www.grpumps.ru>http://www.grpumps.ru</a&gt;, <a href=http://www.videoplata.ru>http://www.videoplata.ru</a&gt;, <a href=http://www.chemexjsc.ru>http://www.chemexjsc.ru</a&gt;, <a href=http://makler-blog.ru>http://makler-blog.ru</a&gt;, <a href=http://comp-repairs.ru>http://comp-repairs.ru</a&gt;, <a href=http://www.leiten.ru>http://www.leiten.ru</a&gt;, <a href=http://www.poligonauto.ru/>http://www.poligonauto.ru/</a&gt;, <a href=http://debian-handbook.ru/>http://debian-handbook.ru/</a&gt;, <a href=http://www.sofronoff.ru>http://www.sofronoff.ru</a&gt;, <a href=http://sportpit73.ru/>http://sportpit73.ru/</a&gt;, <a href=http://www.419spb.ru>http://www.419spb.ru</a&gt;, <a href=http://www.uermz.ru>http://www.uermz.ru</a&gt;, <a href=http://www.sb-cottage.ru>http://www.sb-cottage.ru</a&gt;, <a href=http://vipguidetravel.ru>http://vipguidetravel.ru</a&gt;, <a href=http://www.sfmgupi.ru>http://www.sfmgupi.ru</a&gt;, <a href=http://www.bowling23.ru>http://www.bowling23.ru</a&gt;, <a href=http://www.zemlya-s.ru>http://www.zemlya-s.ru</a&gt;, <a href=http://ars-web.ru>http://ars-web.ru</a&gt;, <a href=http://sdusshor2.ru>http://sdusshor2.ru</a&gt;, <a href=http://detsad-kirov.ru>http://detsad-kirov.ru</a&gt;, <a href=http://www.zoo-kaluga.ru>http://www.zoo-kaluga.ru</a&gt;, <a href=http://www.ginn-studio.ru>http://www.ginn-studio.ru</a&gt;, <a href=http://www.cheltrol.ru/>http://www.cheltrol.ru/</a&gt;, <a href=http://www.classicinwood.ru>http://www.classicinwood.ru</a&gt;, <a href=http://www.fly-fisher.ru>http://www.fly-fisher.ru</a&gt;, <a href=http://owls-group.org.ru>http://owls-group.org.ru</a&gt;, <a href=http://www.volned.ru>http://www.volned.ru</a&gt;, <a href=http://kvadratstudio.ru>http://kvadratstudio.ru</a&gt;, <a href=http://www.megatronica.ru/>http://www.megatronica.ru/</a&gt;, <a href=http://www.viadelarte.ru>http://www.viadelarte.ru</a&gt;, <a href=http://promalp-industriya.ru>http://promalp-industriya.ru</a&gt;, <a href=http://astra-tennis-academy.ru>http://astra-tennis-academy.ru</a&gt;, <a href=http://pskekogarant.ru>http://pskekogarant.ru</a&gt;, <a href=http://webkredo.ru>http://webkredo.ru</a&gt;, <a href=http://www.tiyatroevi.com>http://www.tiyatroevi.com</a&gt;, <a href=http://olsana.ru>http://olsana.ru</a&gt;, <a href=http://www.almib.ru>http://www.almib.ru</a&gt;, <a href=http://www.cempostavka.ru>http://www.cempostavka.ru</a&gt;, <a href=http://www.zapchastiural.ru>http://www.zapchastiural.ru</a&gt;, <a href=http://www.multicrewtraining.com>http://www.multicrewtraining.com</a&gt;, <a href=http://dobrahoz.ru>http://dobrahoz.ru</a&gt;, <a href=http://royalroll.ru/>http://royalroll.ru/</a&gt;, <a href=https://limuzinstav.ru>https://limuzinstav.ru</a&gt;, <a href=http://www.translations-bureau.ru>http://www.translations-bureau.ru</a&…;, <a href=http://doxodspb.ru>http://doxodspb.ru</a&gt;, <a href=http://www.mp-sek.ru/>http://www.mp-sek.ru/</a&gt;, <a href=http://cclegalg.ru>http://cclegalg.ru</a&gt;, <a href=http://witchcrossway.ru>http://witchcrossway.ru</a&gt;, <a href=http://www.ipotekart.ru>http://www.ipotekart.ru</a&gt;, <a href=http://drift-ugra.ru>http://drift-ugra.ru</a&gt;, <a href=http://partnerconsalt.ru>http://partnerconsalt.ru</a&gt;, <a href=http://deadfrommayhem.ru/>http://deadfrommayhem.ru/</a&gt;, <a href=http://kino2020.ru>http://kino2020.ru</a&gt;, <a href=http://taxi-jeans.ru/>http://taxi-jeans.ru/</a&gt;, <a href=http://www.gracia-obninsk.ru/>http://www.gracia-obninsk.ru/</a&gt;, <a href=http://www.ftr-region42.ru>http://www.ftr-region42.ru</a&gt;, <a href=http://www.ftnmsk.ru>http://www.ftnmsk.ru</a&gt;, <a href=http://biobendum.ru/>http://biobendum.ru/</a&gt;, <a href=http://webmasterprof.ru>http://webmasterprof.ru</a&gt;, <a href=http://ragradvideo.ru/>http://ragradvideo.ru/</a&gt;, <a href=http://www.morphicon.org>http://www.morphicon.org</a&gt;, <a href=http://www.internettelecom.ru>http://www.internettelecom.ru</a&gt;, <a href=http://www.ngspb.ru>http://www.ngspb.ru</a&gt;, <a href=http://www.elbrus-kmv.ru>http://www.elbrus-kmv.ru</a&gt;, <a href=http://www.tpbel.ru>http://www.tpbel.ru</a&gt;, <a href=http://botmotors.ru>http://botmotors.ru</a&gt;, <a href=http://absolyut-media.ru>http://absolyut-media.ru</a&gt;, <a href=http://apt-di3ain.ru>http://apt-di3ain.ru</a&gt;, <a href=http://www.ivanovomap.ru>http://www.ivanovomap.ru</a&gt;, <a href=http://oshepkovstudio.ru>http://oshepkovstudio.ru</a&gt;, <a href=http://www.aeg-haustechnik.ru>http://www.aeg-haustechnik.ru</a&gt;, <a href=http://maximshpon.ru>http://maximshpon.ru</a&gt;, <a href=http://www.cbs1svao.ru>http://www.cbs1svao.ru</a&gt;, <a href=http://www.baksheev.ru>http://www.baksheev.ru</a&gt;, <a href=http://psyport.ru>http://psyport.ru</a&gt;, <a href=http://www.cranes-fan.com>http://www.cranes-fan.com</a&gt;, <a href=http://www.respublika-shkid.ru/>http://www.respublika-shkid.ru/</a&gt;, <a href=http://clubkaiten.ru/>http://clubkaiten.ru/</a&gt;, <a href=http://novavolley.ru/>http://novavolley.ru/</a&gt;, <a href=http://www.ufarama.ru/>http://www.ufarama.ru/</a&gt;, <a href=http://www.astrakhan-kruiz.ru/>http://www.astrakhan-kruiz.ru/</a&gt;, <a href=http://www.anelson.ru/>http://www.anelson.ru/</a&gt;, <a href=http://www.rtb-metal.ru/>http://www.rtb-metal.ru/</a&gt;, <a href=http://mariamsecret.ru/>http://mariamsecret.ru/</a&gt;, <a href=http://www.leftfordead.ru/>http://www.leftfordead.ru/</a&gt;, <a href=http://www.ksplus-gel.ru/>http://www.ksplus-gel.ru/</a&gt;, <a href=http://www.elantra-consult.ru/>http://www.elantra-consult.ru/</a&gt;, <a href=http://www.evro42.ru/>http://www.evro42.ru/</a&gt;, <a href=http://les-dali.ru/>http://les-dali.ru/</a&gt;, <a href=http://zodnn.ru/>http://zodnn.ru/</a&gt;, <a href=http://edimvgorode.ru/>http://edimvgorode.ru/</a&gt;, <a href=http://pkbiznesreklama.ru/>http://pkbiznesreklama.ru/</a&gt;, <a href=http://lookinvestment.ru/>http://lookinvestment.ru/</a&gt;, <a href=http://zspf.ru/>http://zspf.ru/</a&gt;, <a href=http://www.ms17.ru/>http://www.ms17.ru/</a&gt;, <a href=http://steambans.ru/>http://steambans.ru/</a&gt;, <a href=http://www.dingonn.ru/>http://www.dingonn.ru/</a&gt;, <a href=http://www.allpskov.su/>http://www.allpskov.su/</a&gt;, <a href=http://sibaitv.ru/>http://sibaitv.ru/</a&gt;, <a href=http://jobmed.ru/>http://jobmed.ru/</a&gt;, <a href=http://dianitsp.ru/>http://dianitsp.ru/</a&gt;, <a href=http://bestsellerscorp.ru/>http://bestsellerscorp.ru/</a&gt;, <a href=http://chebpizza.ru/>http://chebpizza.ru/</a&gt;, <a href=http://vshklovskiy.ru/>http://vshklovskiy.ru/</a&gt;, <a href=http://www.rdsoft.ru/>http://www.rdsoft.ru/</a&gt;, <a href=http://spavs.ru/>http://spavs.ru/</a&gt;, <a href=http://r-g-a.ru/>http://r-g-a.ru/</a&gt;, <a href=http://www.nika-inc.ru/>http://www.nika-inc.ru/</a&gt;, <a href=https://www.intexso.ru/>https://www.intexso.ru/</a&gt;, <a href=http://start17.ru/>http://start17.ru/</a&gt;, <a href=http://teddyauto.ru/>http://teddyauto.ru/</a&gt;, <a href=http://www.brodjaga.ru/>http://www.brodjaga.ru/</a&gt;, <a href=http://nmzaltay.ru/>http://nmzaltay.ru/</a&gt;, <a href=http://thaisparelax.ru/>http://thaisparelax.ru/</a&gt;, <a href=http://avto-dex.ru/>http://avto-dex.ru/</a&gt;, <a href=http://fishingmap.ru/>http://fishingmap.ru/</a&gt;, <a href=http://uaz-tdm.ru/>http://uaz-tdm.ru/</a&gt;, <a href=http://www.amyadams.ru/>http://www.amyadams.ru/</a&gt;, <a href=http://www.td-gazovik.ru/>http://www.td-gazovik.ru/</a&gt;, <a href=http://www.splkirov.ru/>http://www.splkirov.ru/</a&gt;, <a href=http://energiya-sveta.ru/>http://energiya-sveta.ru/</a&gt;, <a href=http://www.avis-design.ru/>http://www.avis-design.ru/</a&gt;, <a href=http://www.squash-game.ru/>http://www.squash-game.ru/</a&gt;, <a href=http://www.atlantahotel.ru/>http://www.atlantahotel.ru/</a&gt;, <a href=http://metro23.ru/>http://metro23.ru/</a&gt;, <a href=http://www.salonlilu.ru/>http://www.salonlilu.ru/</a&gt;, <a href=http://flexi-vario.ru/>http://flexi-vario.ru/</a&gt;, <a href=http://kugarnja.ru/>http://kugarnja.ru/</a&gt;, <a href=http://tbazis.ru/>http://tbazis.ru/</a&gt;, <a href=http://www.dibarcafe.ru/>http://www.dibarcafe.ru/</a&gt;, <a href=http://mzhizn.ru/>http://mzhizn.ru/</a&gt;, <a href=http://www.centrvmeste.ru>http://www.centrvmeste.ru</a&gt;, <a href=http://zoo-poisk.ru/>http://zoo-poisk.ru/</a&gt;, <a href=http://www.elki-kaluga.ru/>http://www.elki-kaluga.ru/</a&gt;, <a href=http://horda72.ru/>http://horda72.ru/</a&gt;, <a href=http://str-money.ru/>http://str-money.ru/</a&gt;, <a href=http://www.strim-avto.ru/>http://www.strim-avto.ru/</a&gt;, <a href=http://www.eurostudio-center.ru>http://www.eurostudio-center.ru</a&gt;, <a href=http://mkons-1.ru/>http://mkons-1.ru/</a&gt;, <a href=http://www.rti-ufa.ru/>http://www.rti-ufa.ru/</a&gt;, <a href=http://bioprom-td.ru/>http://bioprom-td.ru/</a&gt;, <a href=http://forum59.ru/>http://forum59.ru/</a&gt;, <a href=http://pumka.su/>http://pumka.su/</a&gt;, <a href=http://gabb3r.ru/>http://gabb3r.ru/</a&gt;, <a href=http://www.land-rover-restyling.ru/>http://www.land-rover-restyling.ru/…;, <a href=http://www.climcom.ru/>http://www.climcom.ru/</a&gt;, <a href=http://studio-diz.ru/>http://studio-diz.ru/</a&gt;, <a href=http://www.avpools.ru/>http://www.avpools.ru/</a&gt;, <a href=http://ecovata-izh.ru/>http://ecovata-izh.ru/</a&gt;, <a href=http://pkf-snp.ru/>http://pkf-snp.ru/</a&gt;, <a href=http://restoran-armenia.ru/>http://restoran-armenia.ru/</a&gt;, <a href=http://www.zierer.ru/>http://www.zierer.ru/</a&gt;, <a href=http://www.naspag.ru/>http://www.naspag.ru/</a&gt;, <a href=http://nickmason2020.ru/>http://nickmason2020.ru/</a&gt;, <a href=http://www.vodakem.ru/>http://www.vodakem.ru/</a&gt;, <a href=http://telma29.ru/>http://telma29.ru/</a&gt;, <a href=http://rsg-studio.ru/>http://rsg-studio.ru/</a&gt;, <a href=http://auto-piters.ru/>http://auto-piters.ru/</a&gt;, <a href=http://dunai-ekb.ru/>http://dunai-ekb.ru/</a&gt;, <a href=http://elsevar.ru/>http://elsevar.ru/</a&gt;, <a href=http://shinaplus-pskov.ru/>http://shinaplus-pskov.ru/</a&gt;, <a href=http://www.professionalstyle.ru/>http://www.professionalstyle.ru/</a&gt;, <a href=http://zao-bmk.ru/>http://zao-bmk.ru/</a&gt;, <a href=http://modusnsk.ru/>http://modusnsk.ru/</a&gt;, <a href=http://www.zagorodom61.ru/>http://www.zagorodom61.ru/</a&gt;, <a href=http://www.gks-strelna.ru/>http://www.gks-strelna.ru/</a&gt;, <a href=http://www.marlen-kolpino.ru/>http://www.marlen-kolpino.ru/</a&gt;, <a href=http://www.nurenergo.ru/>http://www.nurenergo.ru/</a&gt;, <a href=http://ukladkaplitki45.ru/>http://ukladkaplitki45.ru/</a&gt;, <a href=http://www.westa2001.ru/>http://www.westa2001.ru/</a&gt;, <a href=http://putevoditel-tlt.ru/>http://putevoditel-tlt.ru/</a&gt;, <a href=http://maminagordost.ru/>http://maminagordost.ru/</a&gt;, <a href=http://angmama.ru/>http://angmama.ru/</a&gt;, <a href=http://www.allfarcops.ru/>http://www.allfarcops.ru/</a&gt;, <a href=http://bmw-locomotors.ru/>http://bmw-locomotors.ru/</a&gt;, <a href=http://tamadamurmansk.ru/>http://tamadamurmansk.ru/</a&gt;, <a href=http://vesna-akadem.ru/>http://vesna-akadem.ru/</a&gt;, <a href=http://www.samaramuz.ru/>http://www.samaramuz.ru/</a&gt;, <a href=http://www.poni-koni.ru/>http://www.poni-koni.ru/</a&gt;, <a href=http://www.optiplus.ru/>http://www.optiplus.ru/</a&gt;, <a href=http://priamovverh.ru/>http://priamovverh.ru/</a&gt;, <a href=http://xn----7sbabtoj9areqhn1e.xn--p1ai/>http://xn----7sbabtoj9areqhn1e…;, <a href=http://www.centurion99.ru/>http://www.centurion99.ru/</a&gt;, <a href=http://binovery.ru/>http://binovery.ru/</a&gt;, <a href=https://zumfit.ru/>https://zumfit.ru/</a&gt;, <a href=http://www.4krasota.ru/>http://www.4krasota.ru/</a&gt;, <a href=http://french-auto.ru/>http://french-auto.ru/</a&gt;, <a href=http://7memory.ru/>http://7memory.ru/</a&gt;, <a href=http://wm-bonus.ru/>http://wm-bonus.ru/</a&gt;, <a href=http://bg54.ru>http://bg54.ru</a&gt;, <a href=http://artairpro.ru>http://artairpro.ru</a&gt;, <a href=http://www.art-sense.ru/>http://www.art-sense.ru/</a&gt;, <a href=http://www.chmail.ru/>http://www.chmail.ru/</a&gt;, <a href=http://www.csbvk.ru/>http://www.csbvk.ru/</a&gt;, <a href=http://bookswhite.ru/>http://bookswhite.ru/</a&gt;, <a href=http://aromashleyf.ru/>http://aromashleyf.ru/</a&gt;, <a href=http://www.dussh6.ru>http://www.dussh6.ru</a&gt;, <a href=http://www.atonnsk.ru/>http://www.atonnsk.ru/</a&gt;, <a href=http://volgasnab63.ru>http://volgasnab63.ru</a&gt;, <a href=http://www.oks-ocm.ru/>http://www.oks-ocm.ru/</a&gt;, <a href=http://frrb-chel.ru>http://frrb-chel.ru</a&gt;, <a href=http://www.svadba-dress.ru/>http://www.svadba-dress.ru/</a&gt;, <a href=http://kamalzant.ru/>http://kamalzant.ru/</a&gt;, <a href=http://www.goroda-prizraki.ru>http://www.goroda-prizraki.ru</a&gt;, <a href=http://www.9ohrana.ru>http://www.9ohrana.ru</a&gt;, <a href=http://gryaze-lechenie.ru/>http://gryaze-lechenie.ru/</a&gt;, <a href=http://californicationfan.ru>http://californicationfan.ru</a&gt;, <a href=http://internetsputnik.ru>http://internetsputnik.ru</a&gt;, <a href=http://worldwidewatch.ru/>http://worldwidewatch.ru/</a&gt;, <a href=http://www.mini-tennis.ru>http://www.mini-tennis.ru</a&gt;, <a href=http://www.ukr-apartments.ru>http://www.ukr-apartments.ru</a&gt;, <a href=http://eusport-spb.ru>http://eusport-spb.ru</a&gt;, <a href=http://www.kvartiratlt.ru>http://www.kvartiratlt.ru</a&gt;, <a href=http://blog-invest.ru/>http://blog-invest.ru/</a&gt;, <a href=http://f1home.ru/>http://f1home.ru/</a&gt;

hgfkslkjdh

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

bývají, aspoň jejich vůdci, že středostavovských, dobře situovaných rodin.
Jistá psychická predispozice tam je, ne všichni muslimové, i když mají povinnost džihádistům fandit, jsou v praxi teroristé.

Ale je důležité, že násilí, teror proti nevěřícím, má každý muslim jako povinnost.
Kdežto jiné víry násilí proti bližním zapovídají.

Proto v Evropě proběhla reformace a pak osvícenství, protože se církev nechovala dle božího slova a reformátoři měli v Bibli oporu. Ze stejného důvodu není žádná reformace v islámu možná.

A labilní neislámec někdy, zřídka, také sáhne k násilí. Ale nemá v tom duchovní oporu, ani víry ani společnosti, jedná proti přikázáním.

Kdežto muslim se snadněji dopouští násilí jak v rodině, kmeni nebo proti bezvěrcům. Pro násilí má

v islámu oporu, je to dokonce jeho povinnost a společnost je k násilí nastavena.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

tolik.
Jen výjimečně se sama oběť dokáže ubránit takovému útoku, pokud ho nečeká. Což by asi ve šptále nečekal nikdo. Daleko větší počet zásahů je od třetích osob, které napadeny nebyly. Tedy např. v tomto případě by mohlo jít o člověka, který byl poslední na řadě, tedy osmý. Pokud vím, nošená zbraň by neměla mít náboj v komoře, tudíž by bylo potřeba zbraň nejdříve vyjmout, odjistit, natáhnout závěr a nakonec něco konat. Proto je nereálné provést tolik úkonů v perimetru pachatele, aniž by tento reagoval.
Na druhou stranu tzv. přebití zbraně trvá déle, než výše popsané úkony. Takže pistolník by teoreticky mohl být odloven už ve špitále.

Zatím bez slepic

že mápocit, že by se měl bránit proti útoku na své zdraví a život a přitom svoje šance posuzoval reálně? Co je na tom tak špatného, že ho odsuzuješ jako by násilníka???

Zatím bez slepic

P.S. a to že čekáš utok kdekoliv si nech do pohádky, profíci toto neříklají natož běžný člověk. Už tě vidím jak se díváš na film co tě zaujme nebo čekáš už 50 minut v té čekárně a jsi připraven tasit, to je pohádka pro děti a náctileté, ne pro člověka co už něco v životě zažil...

Zatím bez slepic

Tomu říkám názor. A kterého profily máte na mysli?
Když už jste si zvolil Nick, jaký jste si zvolil sám?
Že by Nomen omen?

Zatím bez slepic

In reply to by PU (neověřeno)

Trvalý odkaz

Nachápu co jsi napsal, muzes znovu a jednoduseji i pro mene nadane jako ja v cteni textu?

Zatím bez slepic

Tak co, vy židličkový "hrdino". Daroval jste alespoň krev?

Zatím bez slepic

Já,pokud bych tam byl, zareagoval bych. Nevím s jakým efektem. Ovšem se sebereflexi sobě vlastní si verim. Věřím a jsem přesvědčen že by má reakce byla rychlejší. Přestože jsem už starý a ošklivý.
Nebo možná právě proto.
Jen nechápu, proč si nikdo z prijevsich politiků a dalších potentátů, analytiků samozvaných i zvaných nepoložil pár základních otázek.
a měli by.
Už jenom z úcty k obětem.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

K Otázkám Vidláka Místního: S největší mírou pravděpodobnosti by v té čekárně nikdo s bouchačkou šanci neměl. To by musel být jednak nějaký profík, který by reagoval rychleji než myslel. Musel by mít bouchačku připravenou k palbě a v náležité poloze, aby tasil. Musel by přijít na řadu jako poslední a hlavně - musel by vlastně tak nějak předpokládat, že hrozí v čekárně u doktora útok. Neumím si nikoho takového, kdo je zároveň příčetný, u nás moc představit - nakonec i na ochranku prezidenta stačí chlapík s kuličkovkou či dívka vyzbrojená počmáranými ňadry.
Jiná věc by byla, kdyby střelec přebil a hodlal pokračovat dál a někdo se zbraní byl třeba za rohem. Ve vedlejší chodbě. Nebo místnosti. Ale i tak by to chtělo sakra nervy, aby po rozražení dveří nesejmul sestřičku, která se jen běžela schovat.

Jinak jsem už kdysi psal, že je experimentálně ověřeno, že se v místnosti rozměrů standardních čekáren neubráníte ani noži, když jste ten, kdo je první na řadě. Dělali pokus i v situaci, že ten, kdo se měl bránit, měl pistoli a tušil, že některý z dalších figurantů může zaútočit. Podobně marně. Pokud to ten druhý s nožem umí.

Pokud jde o štítky dnešního článku - až bude někdo argumentovat zase "Vidíte?! Vy furt strašíte migrantama a vystačíme si sami!", stačí jen opáčit: "Však také ano. Naši magoři nám bohatě stačí."

Zatím bez slepic

U migrantů - leckomu se to nebude líbit - není nejpodstatnější terorismus. Hlavní a základní je, že se s islámskými připrchlíky mění kulturní, sociální a náboženská situace v zemi. Že se společnost, která prošla dlouhým a krvavým vývojem, zase vrací na počátek a znovu si tragická staletí zopakuje. Jde o to, že neexistují země, kde trvale bez konfliktů žijí různá diametrálně odlišná etnika, nebo náboženské skupiny. Stačí se podívat na Čínu, Barmu, Indonésii, Indii, Pákistán, Afghánistán, Irák, Sýrii, Turecko, Libanon, Izrael a Palestinu, Jihoafrickou republiku, Súdán, Ukrajinu, Bosnu a Hercegovinu, Kosovo, Mali a další.
To je největší nebezpečí, které nám hrozí. Tichá rakovina rozežírající vše.

Zatím bez slepic

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

proto sem preci ty migranty tahaji

Zatím bez slepic

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Co jsme tomu Sorosovi tak zlého udělali ? Že se ho na to nikdo nezeptá ?

Zatím bez slepic

Chybí vám ten správný humanistický nadhled!

Vzájemné vědecky provokované vyvraždění miliard muslimů, křesťanů, budhistů, hinduistů, taoistů či příslušníků stovek (zatím) méně významných náboženství a sekt NENÍ o tom, že by Soros jakkoli upřednostňoval muslimy či neevropany. V konečné fázi se všichni bez rozdílu proměnit v přírodní hnojivo. Jde o relativně ekologické vyčištění globálního lebensraumu , bez vedlejších chemických či radiačních důsledků.
Humanitární vzájemné podřezávání a vystřílení je ještě o level humanitárnější než humanitární bombardování.
Navíc se ušetří za VHlavičky a ušetřený peníz(či ekvivalenty, např. škeble) se může věnovat na nákup kuší a sekeromlatů na dočišťovací práce.

Zatím bez slepic

A těm, co stojí za ním?

Historií prověřené "rozděl a panuj". Zaměstnej lidí spory mezi sebou a pak je ekonomicky ždímej. Nic jiného v tom není.

Zatím bez slepic

Deset slepic.

Zatím bez slepic

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ano. Souhlasím. A o to sluníčkům jde a nechápou, že budou první hned po těch odmítačích.

Zatím bez slepic

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Nemělo by se zapomínat na nemoci, migranty (či politicky korektně) "uprchlíky" šířené.
Otevřená TBC je asi ta nejmíň závažná.
http://cznews.bloger.cz/_/Uprchlici-prinasi-do-Evropy-nebezpecne-chorob…

Zatím bez slepic

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

přesně tak, málokdo vzpomíná -- nebo nevěří - ale základní materiál - Paevropa - kruh kolem Coudenhove-Calergiho, Poběžovice - přece existuje - cílem je mít hnědý lid, vzhledem podobný dávným Egypťanům, poslušný s inteligencí na konání prací zadaných vedením, jinak nemyslící, nebouřící se atd. Proč se tomu nevěří, globalisti jen uskutečňují dlouhodobé záměry.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Každá doba má svá specifika, která jsou dána jak historickým vývojem, tak aktuální situací, tedy dobou. Je to výsledkem komplexního vývoje a není to zastavitelné. Bohužel mají pravdu ti, co tvrdí, že si na něco takového musíme zvykat. Na betonové zátarasy u míst shromažďování občanů, na kamery na všech místech, na svobodu, která se jen tváří, že je svobodou a hlavně na to, že budou ztráty na zdraví i na životech. Je to cena za - za něco určitě, jinak by vývoj k tomu nedošel a odpovědní by netvrdili, že musíme zvyknout.
Jsme na počátku dlouhé cesty, konec nevidíme ani netušíme, nevíme ani zda ta cesta bude dlouhá nebo krátká. Názorů proč to tak je a kam to povede je mnoho. Jeden z nich se bude blížit pravdě. Ale který to je?
A zbraně? Můj dědeček když šel ven, tak se vystrojil a vyzbrojil, nedivte se byl vrchním strážmistrem četnictva. Dnes se semtam někdo vyzbrojuje, ale co bude, až se doba změní tak, že se každý, kdo bude moci, vystrojí a vyzbrojí než vyjde ven z baráku a nebude četníkem? Jsme na takovou dobu připraveni a přejeme si ji?
Takové a podobné tragédie byly vždy, jen jejich četnost byla neskonale menší. Buďme rádi za dobu ve které žijeme, budeme na ni vzpomínat jako na zlatý věk.

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.