Začínám si myslet, že ten Omikron u nás ani nerozpoznáme

Autor
Štítky

Dnes je pátek, poslední den v roce a ještě jednou si zhodnotíme vývoj koronavirové epidemie, tedy především koronavirového poklesu. Začnu krátkou rekapitulací: 

Minulý týden byly Vánoce, což je doba, kdy se u nás republika v podstatě fakt zastaví. Tentokrát nebyli doma jen úředníci v malých nemocnicích, ale také ve velkých. Proto jsme už od pátku mohli sledovat prudký pokles hospitalizovaných. Ale nic takového se ve skutečnosti nestalo, pokles pokračoval přesně podle predikce, jen se všechna ta lůžka zanesla do systému až toto pondělí a ve statistikách se objevily v úterý. Ale i přes delší víkend, stejně byl počet nových hospitalizací zase menší než před týdnem a stejně tak to bylo i s počtem nákaz všeobecně. Zatímco v pondělí se projevil nárůst v nemocnicích, což je každé pondělí, už v úterý pokračoval pokles. 

Úplně se nepotvrdil trend o kterém jsem psal před vánoci, že by rychleji klesal ve všech kategoriích počet neočkovaných. Ale víceméně se udržují vzájemné korelace. Očkování zřejmě opravdu má jen minimální vliv na rychlosti šíření viru. Proto také všechny ty západní země, co nám měly být vzorem v poslušnosti obyvatelstva a proočkovanosti a před měsícem a kousek nám je vítězoslavně ukazovali na Novinkách, jak tam jsou v pohodě a stačí mít devadesátiprocentní proočkovanost a virus tam nic nedělá, tak přesně tyhle země dneska lockdownují skoro nejvíc, mají nemocnice plné především očkovaných a rychlost šíření se zaráží až na těch přirozených hranicích okolo 1000 - 1200 nakažených na sto tisíc obyvatel týdně. Ale na tyto čísla se to prostě dostane, ať jsou proočkovaní jak chtějí. 

Samozřejmě stejně ale platí, že mají díky očkování o něco menší počet úmrtí a těžkých případů, ovšem jihoevropské zdravotnictví nezvládá ani to. Jakmile se dostanou k vrcholu vlny, jejich smrtnost na virus se klidně i ztrojnásobí. U nás smrtnost nikdy nepřekročila 2%. Očkování prostě pozdrželo rozjezd vlny, trvalo o pár týdnů déle než se virus dostatečně namnožil, aby začal řádit a protože jsou tam všichni disciplinovaní a poslušní, tak nejsou promoření a budou si píchat čtvrtou i pátou dávku a možná i šestou a sedmou, protože v těchto podmínkách jim bude trvat fakt dlouho, než se promoří a dosáhnou nějaké řádnější ochrany. 

U nás to stále více vypadá, že je hotovo. Pokles se zatím nijak nezpomaluje (ani nezrychluje), každý týden je cca o 20% + 30% méně nákaz a tím i méně hospitalizací a úmrtí, které jdou za nákazami v dokonalé korelaci s týdenním odstupem. V této chvíli máme v nemocnicích cca 3000 covidových pacientů a dá se čekat, že za čtrnáct dní jich bude 2000. 

Pořád posloucháme o tom zlém Omikrónu, jak u nás do pár týdnů zcela převládne, jak ho detekují už skoro všude... a ono zatím nic. Žádná data zatím nenasvědčují tomu, že by tu řádilo něco nakažlivějšího než předtím. Před pár týdny všichni odborníci předpovídali, že epidemie sice zpomaluje, ale bude následovat dlouhý předlouhý plochý vrchol s desetitisíci novými nákazami denně a ono ne. Padá to dolů stejně ukázkově jako loni. 

Mimochodem... loni jsme spadli na podzim na průměrných 3800 nových případů denně a pak to začalo znovu růst. Minulý týden jsme měli průměrných 5800 nových případů denně a příští týden nejspíš dosáhneme nejnižších hodnot loňské zimy. Čili přesně v té době, kdy Dušek předpovídá, že Omikron převládne. Co se stane pak? Začne to znovu exponenciálně růst, nebo se nestane nic? Navíc jsme teď měli vánoce, čas setkávání, v rodinách se rozhodně žádná opatření nedodržovala. A pořád dobrý. 

Den ode dne jsem více utvrzován v tom, že jsme dosáhli přirozeného promoření. Že virus už nemá kde brát a každého dalšího nakaženého musí stále více a více dolovat. Pokud bude epidemie teď v zimě klesat nebo se všeobecně držet dole, bude se stejně tak držet dole i naléhavost s tím něco dělat. Postupně zmlknou všichni Flégrové i Kubkové, ministři se k tomu přestanou vyjadřovat, protože jim to bude ubírat hlasy, které budou potřebovat, protože za chvíli jsou tu další volby, které škrtající vláda může svým kandidátům v obcích jedině prohrát. Pokud to takhle půjde dál, tak koronavirus tento režim nedorazí. Bude se muset stát něco jiného. Tohle postupně vyšumí, vymizí, za pár let se k tomu nikdo nebude hlásit a postupně se stanou směšnými i ti, kteří prorokovali očkovaným brzkou smrt. Na Pravém prostoru mi loni v létě tvrdili, že umřu do několika měsíců, teď už přidali, že umřu do několika let. 

 Stejně tak se postupně ukáže, jaké vedlejší účinky ty vakcíny doopravdy mají a z očkování na covid se stane něco podobného jako očkování na chřipku. Bude doporučené pro oslabené jedince a nebude vhodné pro těhotné a kojící. 

Tu a tam také na covid někdo umře, vždycky v zimě přijde vlna, která si pár obětí vezme sebou, ale v nemocnicích se covidová opatření stanou předvídatelnou záležitostí a celá ta šaškárna skončí. 

Ještě se leckterý politik i doktor odvaří na třetí dávce, po které registruji ze svého okolí mnohem horší vedlejší reakce než po těch prvních dvou dávkách. Je to tak časté, že si o tom chlapi začínají povídat v hospodách a utvrzují se navzájem, že na čtvrtou dávku už je nikdo nedostane a dost lidí už nejde ani na tu třetí, protože příliš často slyší o tom, co to s tělem udělá.  Pro Vítka Rakušana mám zprávu, že zatímco očkovat se nechce řekněme 15% policistů a 85% se naočkovalo, tak u té třetí dávky to může být klidně naopak. 15% se naočkuje a 85% to odmítne. 

 

V poslední den starého roku chci říci, že jsem ohledně covidu optimista. 


 

 

 

 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 3.9 (103 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

tak jsem ji otočil.

Průměrný počet slepic: 3.2 (10 hlasů)

Ještě vloni byl Vidlák ten nejsvětější ze svědků covidových . Jako jeden z prvních se běžel nechat fuckcinovat. I s bratrem Masterem , jehož vylhané grafy vycházející z falešných statistik....No já nevím. Něco mi tu zatraceně smrdí....Taky to cítíte ????

Průměrný počet slepic: 2.5 (59 hlasů)

In reply to by Margon (neověřeno)

Trvalý odkaz

není vůbec důležité sledovat vylhané grafy a statistiky o tom jak se chová virus, důležité a zásadní pro náš život a zdraví je jak se chová minulá a tato vláda, jaká dratická a omezující na nás připravuje a zavádí opatření.

Bohužel stále platí že virus si dělá a bude dělat co se mu zlíbí, bez ohledu na to jaká opatření dělá vláda, a vlády si dělají co se jim zlíbí, co jim přináší zisky a nám nekonečné a nekončícín ztráty, co jim nařídil jejich protektor, bez ohledu na to jak se chová virus.

Za nejsmutnější považuji že jim to jejich ovčanstvo většinově neustále žere i s navijákem, což nedává pražádnou naději do budoucna, naopak ten hrob který nám kopou je stále hlubší a hlubší a pojme víc a víc vystresovaných, zchudlých, vystrašených a neléčených a proto mrtvých občanů /viz výše 2(8 hlasů)/.

Ještě chybí tažení na východ, ale při tomto přístupu ovčanstva k počínání vlád nás nečeká nic jiného než Černochové marš a vzhledem k "síle" české armády okamžité čelem vzad a ústup do výchozích pozic, vláda do krytů, ovčan do hlíny.

Jak se říká kdo chce kam pomozme mu tam. Aneb každý svého štěstí strůjcem. Ale co my kdo se nenechali zblbnout, kdo marně varují, kdo to odnesou stejně jako původci této apokalypsy a jejich halasní podporovatelé?

Průměrný počet slepic: 4.2 (48 hlasů)

In reply to by Petrpavel (neověřeno)

Trvalý odkaz

Kdyby někdo mávnul kouzelnou hůlkou, aby všichni zapomněli, co se kolem nás dělo poslední dva roky, a kdyby se v u chvíli přestalo testovat, trasovat a očkovat, byli bychom najednou zpět v roce 2019. Po kovidu by se slehla zem a nacházeli bychom se v běžném zimním chřipkovém období. Nikdo by se nezajímal o nemocné a o umírající na zápaly plic v nemocnicích. Nikoho by ani ve snu nenapadlo nosit jakési roušky, které doposavad znal leda z nemocničních TV seriálů. Nikdo by se neotáčel po prskajících spolucestujících v tramvaji.

I kdyby kovid v blízké budoucnosti zmizel ze světa, zákazy, příkazy a nejrůznější omezení svobody slova, pohybu, podnikání aj. už s námi zůstanou na stálo. Nebo na hodně dlouhou dobu čítající desetiletí, až než dojde na příští zásadní změnu politických poměrů a společnského systému.

Průměrný počet slepic: 4.2 (54 hlasů)

In reply to by Margon (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jestli si vzpomínám dobře, tak Master je neočkovaný.
A Master se snaží nezávisle na mainstremu o vlastní interpretaci dostupných dat a věnuje tomu dost času.
Za mě pro Mastera palec nahoru.
A Vidlák osciluje s názory na očkování podle toho jaké má informace.
Pokud zjistí, že se mýlí, tak názor mění.
Co je na tom divného?

Průměrný počet slepic: 4.5 (17 hlasů)

In reply to by Jan z Helvajzu (neověřeno)

Trvalý odkaz

jaký má smysl sbírat neověřené a neověřitelné (podle mě lživé) informace a děsit jimi lidi?

Jak zjišťuje Vidlák že se mýlí? Doba kdy zdravotnictví bylo založeno na zjištěných faktech a znalostech, pracovalo s nimi a vyvozovalo z nich postupy a léčbu, už je dávno za námi. Byznys vyhrál.
V meteorologii je předvídání neškodné, v politice ve věci kovidu nemožné, vždy je to jen názor, předpověď, ne jistota. Divné je to neustálé překabátovávání, ode zdi ke zdi.

Průměrný počet slepic: 3.6 (10 hlasů)

Nejvíc mě dostala ta jeho prognóza ,,pekelných Vánoc´´ na Primě. Jsem zvědav, kdy tito ,,věrozvěstové´´ dostanou flastr za šíření poplašné zprávy. Toho se asi ale nedočkám. Nebo že by ????

Průměrný počet slepic: 3.4 (5 hlasů)

Ale zakazuje nam pesto tu nejlepši opravdovou vakcinu sveta Sputnik V,která pod dezoorientačnim mediem vedeným GŘ TV šiři paniku a zmar,dokonce za miliony nasich koncesionářskyýyysch poplatků.
tento koment si dezinformátoři do ramečku nedaji a protože se musi brzy naučit rusky neumi to přeložit a vysilat dnem i noci.
Fuj,fuj ,fuj TV je dezinformačni hnůj .
Kdo je proti at to tu napiše a zdůvodni proc chce dale trpět dezinformačni vykradatele našich koncesionáských poplatku!.

Nadpisy těch článků mluvi samy za sebe!

SPUTNIK V neutralizuje Omikron asi z 90% a vytvái prý odpor v delce 2 roky!
ČS védci,které mame k dispozici ,pokud to potvrdi ,pujdou pry do basy a tam je prý budou mučit,aby to odvolali.
Pfitzer totiž trvá na tom,že jeho vakcina je daleko horši a musite se prý dát očkovat do konce života co 3 měsice!

https://bit.ly/3mEogL6
https://bit.ly/3sBRCM9
!
Pokud se mi odkaz povedl obratte se o překlad na ministerstvo pravdy,které tu piše zaroveň se mnou!

Průměrný počet slepic: 3.7 (6 hlasů)

Mé komenty ,komoli odkazy manipulují a pravdu zakazují,čeká mě upáleni a proto vám všem z poslednich sil zatracovanych KSH davam toto novoročni přani.

Přeji vám všem zvláštê vidlákům co nejvice štěsti v zitejšim Novem roce 2022,budete to vy nejen válečnici alternativy potebovat v situaci neexistence
SOLIDARITY a solidárniho státu!,kteři nam zamezuji dýchat nejen za svobodu,kterou si musime znovu a znovu vybojovávat,aby byla
bez nátlaku,vydiráni a rozdělovni občanů s cilem je co nejvice zašlapat falešnými prý nami zvolenými podvodniky,kteři stoji ve startovnich jamkách zavodú o naše penize,kdy těm nenažrancům nestaci nam ukradenych dvě třetiny platů.

Zijte si prosim dál a brzy si dejte inzerát,že miliony voličů hladá nové zastupce,ovšem nevylučuje,že našimi zástupcu mohou být vichni kteři si daji do svých listin Postuláty Nrodni Záchrany PNZ a to je tak skoro všechno!

https://bit.ly/3mEogJ6

Průměrný počet slepic: 1.3 (6 hlasů)

On Putin chce prý zpátky Ruskou Ameriku tj ALJAŠKU našel porušeeni smlouvy z broku 1867 v oblasti lidskych práv,no ten řev smichu bude slyšet az na MARS,když to začne strkat před soud v samotné Americe.

Celý svět bude asi fandit tomu čertovi Putinovi ,nebo taky ne,ale ta EU ostuda se z toho pry má posrat a Tramp řikal,že president bude mit v gatich brzy náklad o kterém se mu ani v nejhoršich dnech nesnilo!
No kdovi jestli je to pravda v TV GŘ dezinformatora naroda to ještě neni a tak asi na Silvesta ten cirkus nepusti,že ANO!
Bude hrát jako vždy mrtvého brouka a lidi ho za to budou chvalit !?

Průměrný počet slepic: 1.3 (4 hlasů)
Trvalý odkaz

Echo24
Rusko má druhou nejvyšší bilanci úmrtí s covidem. Nejhorší jsou Spojené státy
2021-12-30

Průměrný počet slepic: 2.1 (24 hlasů)

Echo24 je dezinformační médium. Proti dezinformačním médiím je nejlepší obranou Glasnosť. Tedy maximální informovanost.
K dnešnímu dni mají USA 845670 mrtvých, na 2. místě je Brazílie se 619024 mrtvými, na 3. místě Indie se 480860 mrtvými, na 4. místě Rusko s 307948 mrtvými, pak je 5. Mexiko, 6. Peru, 7. Velká Británie atd.
V přepočtu na počet obyvatel je pořadí Peru, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Maďarsko, Severní Makedonie, Gruzie, 8. Česko s 3358 mrtvými/1 mil., následuje Rumunsko, Chorvatsko, Slovensko... Tedy většinou se jedná o země východní Evropy, které se vyznačují silným antivaxerským hnutím a neochotou dodržovat stanovená opatření. Rusko je až na 32. místě (před ním jsou na 20. místě Spojené státy, 23. Belgie, 27. Itálie, 30. Velká Británie).

Průměrný počet slepic: 4.7 (56 hlasů)

Rusko tuhle statistiku dělá flastenecky, ale celkový počet nadúmrtí (zatím) nefixluje. A tam je na předních místech Rusko a USA a hned kousek za nimi země Visegrádu ... prostě jsme zase jednou světoví!

Průměrný počet slepic: 2.1 (28 hlasů)

Srovnání podle počtu nadúmrtí je podle mě mnohem přesnější než Covidové statistiky. U článku z the Economist je tato statistika dostupná (počty Covid obětí jsou k začátku listopadu, ale skutečné počty zemřelých jsou u jednotlivých zemí aktualizované, některé země ale zřejmě nemají dostupná data, takže v seznamu nejsou - Čína, Indie, ...):
https://www.economist.com/graphic-detail/coronavirus-excess-deaths-trac…
V současnosti má nejvíc obětí Bulharsko, Srbsko a Rusko. Obecně je nejvíce postižený Balkán + Polsko, Slovensko, Maďarsko, Bělorusko, ČR + některé jihoamerické země.

Průměrný počet slepic: 3.1 (17 hlasů)

Různé státy mají různé metodiky a některé státy tuto evidenci nevedou vůbec.
Mají i různou lhůtu na zveřejňování dat, různé způsoby zpětných korekcí, nebyl ještě započítán konec roku a konečně - ještě epidemie neskončila.
Tyhle "přesné souhrny nepřesných čísel" jsou bezcenné.
I když - je přece Silvestr, tak proč ne...

Průměrný počet slepic: 4.6 (25 hlasů)

V tomto případě se srovnávají počty zemřelých - to se "měří" všude stejně, proto je to nejpřesnější srovnání. Samozřejmě u zemí, které to nezveřejňují to těžko můžeme srovnávat. EU to zveřejňuje na týdenní bázi (ČR - https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr, Německo - https://www.destatis.de/EN/Themes/Cross-Section/Corona/Society/populati…, Polsko -https://stat.gov.pl/en/topics/population/population/weekly-deaths,12,2…, ...).
Samozřejmě některé země zveřejňují data se spožděním, takže ne u všech zemí je plně zahrnutá vlna z letošního podzimu, ale je to určitě více vypovídající než oficiální Covid statistiky.
To, že nejpostiženější je Balkán, Rusko, některé středoevropské a některé latinsko-americké země je celkem jasné.

Průměrný počet slepic: 1.5 (2 hlasů)

papežštější než papež, jinými slovy dělají ještě víc a hůř než jim nařídil protektor, výsledky jsou vidět.

Průměrný počet slepic: 3.6 (23 hlasů)

„Lidé umírají jako mouchy“. Rusko hlásí nejvyšší mortalitu od války
1. prosince 2021 20:10
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-mortalita-umrtnost-covid-1…

Průměrný počet slepic: 1.9 (17 hlasů)

Na České televizi se také objevují podtitulky, že Rusko je na 2. místě v počtu obětí kovidu. Je vidět, že redaktoři ČT čerpají jen z dezinformačních médií.

Průměrný počet slepic: 4.6 (13 hlasů)
Trvalý odkaz

Zkusil jsem udělat vryp
do skořápky země ryb.
Něco ve mě hlodá:
vole, to je voda.
A tamto je kámen
pod ním vidím pramen.
Vykašli se na teplotu
omikron je trocha potu.

Průměrný počet slepic: 4.4 (21 hlas)
Trvalý odkaz

nejlepší.

Na západě se očkují a nepromořují.
Teď na Vánoce, když jsem byl na setkání rodiny, tak jsem cicmáním promořil všechny ženský. Začal jsem tou roční až jsem se dopromořil k té šedesátileté.
Doteď všichni v cajku, tak asi strategie dobrá.

A k tomu promořování. Když ten kovid začal a přicházely ty zprávy, že v Itálii už nemocnice nestíhaj, u nás už zatrhli setkávání, tak jsme si s kámošema řekli, že nás to asi stejně nemine, ale lepší by bylo to schytat teď, když maj ještě v těch nemocnicích dost volných větráků, tak jsme udělali promořovací akci. Ještě mám někde fotky z toho promořování u kámoše v baráku.
Dodnes jsme naživu všichni.

Průměrný počet slepic: 3.4 (27 hlasů)

jsou vedle jak ta jedle, zatím se žádná kloudně nepotvrdila, on si ten virus tak nějak dělá co chce, a kašle na nějaké promořování či očkování. Bohužel.
A s tou předpovědí že nás omikron mine je vidlák vedle ještě víc - povíme si to osmého ledna, až u nás počty denně nakaženejch vyskočej. Vsadíme se? Já sázím 25.000 (nakaženejch, ne korun :-)

Průměrný počet slepic: 3.1 (13 hlasů)

Promoření je jediná relevantní možnost. Možná to někdy pochopí i v Číně. Jinak se v tom budou plácat věčně.

Průměrný počet slepic: 3.8 (6 hlasů)
Trvalý odkaz

chodit jen tak do kostela.
Obnovení manželského slibu si vydupala manželka, která občasnou potřebu má a já nemám důvod jí v tom bránit, protože je svobodná (není ničí otrokyní) a je svéprávná.
Kecy pana faráře mi moc nevadily, páč je to starší pán a do svých čtyřiceti let pracoval rukama a hlavou.
Tudíž už něco málo o životě ví.
A naučil se o tom hezky promluvit.
Takže kolkolem vzato, neměl jsem důvod znova neslíbit své ženě, že až do smrti jednoho z nás...
... když už jsme daleko za polovinou...
A ona mně pochopitelně také, když byla iniciátorem...

Průměrný počet slepic: 4.2 (32 hlasů)

Kýč

Průměrný počet slepic: 2.5 (31 hlas)

In reply to by Sibyla (neověřeno)

Trvalý odkaz

kyselé hrozny ;-)

Průměrný počet slepic: 4.6 (22 hlasů)

In reply to by Sibyla (neověřeno)

Trvalý odkaz

jste sama?

Průměrný počet slepic: 4.4 (19 hlasů)
Trvalý odkaz

skoro 50%, tož uvidíme kdy to dorazí k nám; teď je otázka jestli se jedná o omikron, který by neměl být problém pro zdravotnictví ; pak tu jsou ještě dohady, zda cdc ruší pcr testy pro covid nebo ne. Do toho telefonát Biden Putin a venku začíná jaro.
A fčíl se v tom všem vyznejme

Průměrný počet slepic: 4.8 (17 hlasů)

Desatero občana ČR platné od 1.1. 2022)
1. Netopit
2. Nesvítit
3. Nevařit
4. Nejezdit
5. Nestavět
6. Nekouřit
7. Nepít
8. Nejíst maso
9. Šetřit na důchod a na pohřeb
10. Platit, držet hubu, neprotestovat a stále se USMÍVAT !

P.S. zkopírováno od Vlka

Průměrný počet slepic: 4.5 (32 hlasů)

Doplnil bych ještě 11. pravidlo. Když nedodržuješ předchozích 10 pravidel, pak se nediv, až si na Tebe stát došlápne.

Průměrný počet slepic: 4.9 (11 hlasů)
Trvalý odkaz

„ … zcela zásadní rozdíl je mezi někdejším zdravotnictvím, kterému šlo o vyléčení nemocného, a zdravotnictvím dnešním, byznysovým, ve kterém jde o vydělávání peněz léčením, a někdy dokonce pouhým předstíráním léčení, kdy uzdravený pacient, anebo nezaočkovaný člověk představuje ušlý zisk. …“

„ …. Svoboda nás přišla hodně draho na to, abychom teď na ni rezignovali kvůli jakémusi covidu. A konečně s tou odpovědností, které se hystericky dovolávají stoupenci masového vakcinačního experimentu, pozoruji už i v širší rodině, tedy zblízka, případy, které budí vážné podezření na poškození mozku. Řeknu to na rovinu, neboť žijeme dobu, kdy se hodí aplikovat na hrubý pytel hrubou záplatu:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Hruba-zaplata-Ivana-Hof…

Průměrný počet slepic: 4 (28 hlasů)

A tak je to se všemi co tomu rozumí.

Průměrný počet slepic: 3.3 (3 hlasů)
Trvalý odkaz

znamená Pandemie Furt, Prachy Fuč a ještě k tomu Petr Fiala. To chce jen Pořádnýho Frťana. Hodně zdraví Vám všem přeji!

Průměrný počet slepic: 4.9 (49 hlasů)

In reply to by Pepánek (neověřeno)

Trvalý odkaz

i v době kdy by měli být plačícími a křičícími demonstranty.

Také přeji všem hodně zdraví a co nejméně zásahů do vašeho života některými obchodníky se zdravím zvanými mylně lékaři. P.S. nejsou takoví všichni ale podporováni většinou vítězí.

Průměrný počet slepic: 4 (17 hlasů)
Trvalý odkaz

Vlastně, ani ne tak ten kovid, ale ten boj proti němu.
Ten mi přijde, že páchá větší škody, než ten virus.

Kurva, tak jo. Já si svlíknu košili a hoďte to na mě. Klíďo i ten omikrón.
Nabízím rovný boj. Na jedné straně omikron, na druhé já.
Když mě to zabije, tak mě moji blízcí pohřbí.
Když mě to nezabije a já budu dál v pohodě, tak mi vyližte prdel.
Ale pak chci zase chodit do kina, do hospody, nechci se všude dusit pod hadrem. Pak chci zase normálně žít. Proč bych nemohl?
Čeho se mám bát? Toho, co jsem porazil?
Já se spíš bojím, co zase za další kraviny vymyslíte, virologové a odborníci.

Průměrný počet slepic: 3.6 (34 hlasů)

ale stejnou měli vězni v koncentrácích, padlí vojáci ve válkách, znásilňované v bordelech, mučení v Guantanámu, zabitý novinář v SAE...bylo jich málo proti většině.

Průměrný počet slepic: 4 (17 hlasů)

In reply to by Petrpavel (neověřeno)

Trvalý odkaz

To máte, jako když dáte na plotnu papiňák, zapnete pod ním malý oheň a hřejete. On stejně za čas začne těmi dírkami nahoře funět. Já se svým postem se potřeboval vyfunět.

Ale nikomu bych nedoporučoval ty dírky definitivně ucpat. To by pak byla fakt dost slušná prda. Ale není to o nějaké póze, jak zde psal kousek pod Vámi pan Zapadlo.
A je mi taky jasné, že až mi je úplně ucpou a já bouchnu, že nevyhraji. Ale bouchnu. To vím. Se znám.
A už je to natlakované dost.

Průměrný počet slepic: 3.9 (11 hlasů)

Berrnarde, tohle co Vy, jsem chtěl i já - ale už před rokem. Aby mi všichni dali pokoj a pokud se bojí, tak ať se chrání sami, jak uznají za vhodné. Já jsem uznal, že chránit nepotřebuju ani nechci, totéž s očkováním.
Ale okolí a různí Čurdové pro moje přání nechtěli mít ani špetku pochopení. Nicméně, dál na tom trvám a vypadá to dobře. Když přijdu bez náhubku kamkoli, už na mě nečumí, jako na vraha.
Mnoho lidí to samozřejmě otevřeně nepřizná, ale právě tihle už vědí, čemu a komu nalítli a jsou nasraní sami na sebe, plus se začínají bát. Protože do sebe nechali naprat tři dávky nějakého svinstva a několika lidem, které znám, to vůbec neudělalo dobře.
Jsou nasraní na vládu i na sebe, ale bohužel to často odesere jejich okolí.
Navrhoval jsem totéž, co Vy berrnarde - vraťme se zdravotnicky i sociálně do roku 2019.
Asi to zní a působí blbě, ale - kdo byl po všech stránkách zdravotně super-oslabený a měl umřít, umřel stejně.
Ať už s chřipečkou o pár týdnů dříve, co mu k tomu jenom dopomohla - nebo bez ní. Umřel třeba na sraženinu či mrtvici, vzniklou jinde a jinak. A lidem se těžko přiznává i to, že mnoho starších lidí prostě umřelo sociální izolací, smutkem, strachy a steskem po blízkých.
Jenže tohle žádná statistika nevede, bohužel.
Opakuju znova - nechte mě být. Chraňte se třeba skafandrem, ale nechte na mně, jak se budu chránit já - a jestli vůbec. Jsem vcelku při vědomí, takže se dá předpokládat, že úmyslně na nikoho prskat nebudu.
Jenže z takového stavu, by šlo jenom těžko politicky těžit. A rovněž vykrádat stamiliardové úvěry od evropské banky, původně určené na boj s chřipečkou, že?
A Škodovka už jede, nebo ještě stojí? Ještě se o tom nepíše, ale já si myslím, že jsme si totálně zlikvidovali zbytky průmyslu i středního podnikání. Jedeme takovým šupem do krize - a oni do toho vymýšlejí grýndýly...Začínám z toho být pěkně otrávený.

Průměrný počet slepic: 4.6 (7 hlasů)

In reply to by Leoš (neověřeno)

Trvalý odkaz

vraťme se zdravotnicky i sociálně do roku 1989 a začněme znova a lépe.
Blbé přání, což? S tím materiálem co máme v ovčanech ČR....

Průměrný počet slepic: 3.3 (3 hlasů)

Bernard - až budete posledním člověkem v české kotlině, bude Vaše řešení dávat smysl. Teď je to jen póza.

Průměrný počet slepic: 3.7 (15 hlasů)

In reply to by Zapadlo (neověřeno)

Trvalý odkaz

v české kotlině, tak moje řešení smysl dávat nebude.
Protože když pak vyhraji, tak mi v kině nikdo film nepustí, v hospodě mě nikdo neobslouží a pokud bych pak putoval touto bezlidnatou pustinou v respirátoru, byl bych pěknej debil.

Průměrný počet slepic: 4.2 (18 hlasů)

In reply to by Zapadlo (neověřeno)

Trvalý odkaz

nemámě českou kotlinu a jsme tomu rádi.

Průměrný počet slepic: 4.6 (9 hlasů)
Trvalý odkaz

… můj docela inteligentní mozek mi říká, že když lidé, kteří vlastní a ovládají tuto planetu dlouhodobě otevřeně mluví o zbavení se zbytečných hladových krků spotřebovávajících zdroje a vytvářejících odpad, a přirozený i ovlivněný a řízený vývoj jim konečně nadělí vhodnou kombinaci degenerace lidí konzumem a blahobytem + internet + média + virus + mRNA, jen úplný idiot by si to nespojil a nevyužil.

A protože si myslím, že oni nejsou z těch, kteří si dělají z huby jen trhací kalendář, jsem ochoten přijmout myšlenku, že jako opíchaný umřete relativně brzy, neboť oni určitě neplánují nechat si příležitost téhle kombinace jen tak bez užitku vyprchat a odeznít …

Rád bych se mýlil, ale hlava mi takový omyl nebere.

Průměrný počet slepic: 3.9 (35 hlasů)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.