Kopí

Autor

Dnes se pověnujeme londýnským a haagským útokům nožem. Zajisté jste si už všimli, že v poslední době těmto zprávám zde na Kydech prakticky nevěnuji pozornost. Jednoduše proto, že se staly součástí běžného koloritu, protože výskyt džihádistů a jim podobných se stane pravidelnější, běžnější a tak to bude až do té chvíle, kdy se opomíjený bílý muž strašlivě nasere a pak v krátkém čase uspořádá takové rodeo, že se budou všichni divit. 

Začal bych dnešní téma tím, že bych se spolu s Pravdou a láskou, Ćulíkem a dalšími dobrosery přimlouval, aby se konečně přestalo mluvit o teroristech pákistánského původu. Oni jsou to opravdu Britové. Původní angláni je tam chtějí, vedou o jejich přijetí velké bitvy, nemají s nimi vůbec problém, dokonce na toto téma upravili i zákony, aby imigrantům vyšli vstříc.  Nechtějí mluvit o no-go zónách, že jsou to jen kecy nacistické propagandy... Naopak imigrantům z Polska přejí jen to nejhorší, protože jim berou práci - tu práci kterou rodilý (bílý i černý) Brit nechce dělat. 

Tak jim to přejme ne? 

Prostě Británie už není co bývala. Policajti už nechodí beze zbraně, potřebují neprůstřelné vesty, všechno je obložené betonovými bloky, všude musejí být kamery a Britové se bodají noži co to dá. Z Londýna se stal takový Islámábád se vším co k tomu patří. Člověk s britským pasem je podezřelý, protože je to potenciální terorista. Mraky Britů odjely do Sýrie podřezávat krky a hádejte odkud pocházel slavný Džihádista John. 

V souladu s Pravdou a Láskou bych toto hodnocení rozšířil i na Francouze, Holanďany a teď, když nemají Salviniiho, i na Italy. Jsou to prostě teroristi a rozumný Čech se jim z dálky vyhne. Jet do Londýna je jako jet do Mogadiša. Tímto hlásím, že se dobrovolně přidávám k pravdě a lásce a budu odteď mluvit zásadně o britských a francouzských teroristech, protože komu není rady, tomu není pomoci. Dopředu hlásím, že Německo v mých očích také nemá daleko k tomu, abych uznal, že terorismus je i v německu typický německý jev. 

Mimochodem... všímáte si, jak blbství pokročilo i do nejlepších univerzit? V té Británii přišli vzdělaní lidé s tituly před i za jménem s nápadem, že by se neměly prodávat nože se špičkou... V dnešní moderní době takové nože už nejsou zapotřebí a prý to teroristům zhorší jejich přístup ke zbraním. 

Člověk si tak říká, jestli jsou doopravdy tak blbí, nebo už ta degenerace u nich došla tak daleko, že už si nedovedou představit jiný způsob získávání předmětů, než jejich výrobou v čínské továrně, převozem přes půl světa a koupí v londýnském e-shopu. 

Zatím jsem nezaznamenal, že by takový britský profesor uvažoval, že se v jakémkoliv železářství dá koupit obyčejná laciná čínská kotoučová bruska a úhlová bruska od Makity (ale rovněž z Číny). A že i v Británii se všude povaluje neuvěřitelné množství železa. Že stačí vzít kousek tlustšího plechu, či kousek ocelového plocháče, případně nějaká stará listová pružina a pomocí rozbrušovačky a brusky se z toho dá vyrobit za půl hodiny nůž, který sice neudrží ostří na vyvrhnutí celého prasete, ale na těch pár minut bezhlavého bodání postačí docela dobře. 

A co až britští džihádisté přijdou na to, že lepší než nůž je kopí... 

Kopí je totiž to, co udělalo řeckou falangu, římskou legii, rytířský klín, tercii z třicetileté války co se dodnes v podobě bajonetu udrželo na zbrani. Hrot a ostří na tyči je ještě mnohem lepší než obyčejný nůž. A dá se to schovat do obalu na lyže, obalu na kytaru a další různé schránky. umožní v ám to udržet si odstup od obětí, je mnohem těžší vám to vytrhnout z ruky, pořád je to nejen nůž, ale i obušek. 

Pamatuju si několik vražd pomocí nože přivázaného na klacek. Taková zbraň se sice stále nevyrovná pistoli, ale vzájemná partie přestane být tak jednoznačná. 

Prostě Britové mají smůlu. Nebude trvat dlouho a i jejich vlastní bílí emigranti budou muset projít dlouhou detencí a ověřováním, než je někdo pustí na své území. A já se ještě dožiju chvíli, kdy bude v Polsku velká otázka, zda si tam ponechat Brity, protože berou Polákům práci... 

 

 

 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Džihádista Džon je z Řeporyjí a do Sýrie se jel vzdělávat v řezacím umění, páč se chystal na Putina.
A samozřejmě že sice byl trošku takový, ale úplně maličký teroristíček, jenže když už se šel chystat na Rusa, tak já bych se opravdu co nejupřímněji přimlouval za nějaký památníček v Řeporyjích.
Velký Dž. Dž. (džihádista Džon) už sice nestihl spáchat žádný hrdinský čin v Práglu, ale kdyby mohl, určitě by to udělal, takže bych fakt jako uvažoval, jak ho odměnit kromě těch hurisek a ráje a podobných bejkáren. I kdyby to byla třeba jen jedna větička na desce těch ruských soudruhů, co bojovali ve Varšavě proti soudruhu Stalinovi a polským soudruhům civilům, kterým se nelíbilo, že se o ně tak obětavě starají dojčerští soudruzi z Es Es.

Zatím bez slepic

Targusi, počkejte jak z toho pražská kavárna, potažmo nová obrozená ODS, vybruslí. Jistě najde renomované odborníky, kteří dokáží že je to jen pouhé překrucování historie. Snad přece víte, že Wehrmacht a SS bránily Varšavu před hordami z Východu, před Mordorem. No, neubránily. A při tom byly i nějaké kolaterální škody již dávno v historii zapomenuté. A je proto nutné si posvítit na ty, kteří ohřívají starou zkaženou polívku pro své nekalé rejdy.

Zatím bez slepic

půdu prohledat staré harampádí, jestli ještě nenajdu dalších pár ulitých fotoček se soudruhy ujci a praujci ve slušivých SS uniformách. Ještě se budou hodit při prokazování příslušnosti k té nové, jedině správné partě.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Už jsem asi unavený, starý bílý muž a proto tomuto výroku nevěřím: opomíjený bílý muž strašlivě nasere a pak v krátkém čase uspořádá takové rodeo, že se budou všichni divit.
Podle toho, co píšete dál, mu nevěříte any Vy. Ale ve všem ostatním máte pravdu a časem se to bude jen zhoršovat.
Jistě znáte krásnou teorii o žábě, která je ve stále více se zahřívající vodě. Tak ta žába je moderní západoevropský muž. Doba ho vychovala. Zatím má co chce a až o to přijde bude pozdě.

Zatím bez slepic

neopálený mamlas, který se láduje sračkami v Mekáči a šoustá se soudruhem z pánského klubu, se určo nenasere. Spíš podá zlepšovací návrh, jak vyrábět nejen nože kulaté nože, ale i kulaté vidličky.

Zatím bez slepic

To si mezi válkami mysleli myslitelé taky, že tehdejší generace nebude schopna se Němcům bránit. A byla.

Zatím bez slepic

Strejdo... to si vítězné mocnosti po první světové také myslely, že se Němci už nikdy nevzpamatují. Sebrali jim armádu, území, peníze, zbraně, demilitarizovali jim pohraničí... A za dvacet let čuměli, jak jim německé tanky jezdí pod Eifelovkou a německé bombardéry dělají Adlertag. A ten diktátor s knírkem normálně vyhrál volby příslibem uklidnění bordelu v ulicích a ukázáním na nepřítele. Bez problémů to stačilo.
Bordel v ulicích máme rok od roku větší, nepřátel máme tolik, že si ukazováním můžeme vybírat, už vlastně chybí jen pořádná krize a na tu už Deutsche Bank a jiné instituce makají dnem i nocí. Začnou krachovat banky = lidi přijdou o práci = kriminalita z ghet = ještě větší bordel v ulicích = vynesení k moci kohokoliv, kdo bude mít koule to pojmenovat.
Mimochodem - když NSDAP vyhrála volby, také ještě nebylo jisté, jestli nakonec bude šéfem vrchní ideolog a partajní kecálek, nebo vrchní velitel hnědokošiláčů, nebo velitel černokošiláčů... oni tam byli dokonce ještě další lidi, kteří neměli daleko k odstranění Hitlera a dosazení se na jeho místo. Čili až to vypukne, bude Vůdců nadbytek, stejně tak bude dostatek kebabáren na novou křišťálovou noc.

Zatím bez slepic

Velký Áda se nemusel natahovat s neziskovkami a s devastací školství. I když rád přiznám, že do vymytých palic by nacionální socializmus vklouzával mnohem lépe.
Zatím ovšem sledujeme v přímém přenosu, jak neziskovky hulákají, že mají furt málo. Za všechno uvedu jen včerejší report ze ZŠ Brno - Bystrc. Pokud jsem dobře zahlédl, bylo to v pořadu 168 hodin. Hajzli rodiče a ještě větší hajzli radní si dovolili nikoli protestovat, nýbrž pouze vyjádřit svou nevůli se somrováním prachů pro Smetáky bez hranic - pardon - Lékaře bez hranic. Nic proti lékařské pomoci komukoli, ale jedna věc je léčba, druhá věc je bezplatná taxislužba po moři.

Zatím bez slepic

No co okamova břitva, když něco jako cizí agenti=prakticky neziskovky nebylo, proč měli USA potřebu podobný zákon odhlasovat :D
Targusi, že se něco jmenuje dnes jinak, neznamená, že to není to samé co bylo před válkou. Taková ukázka proč čína miluje Konfucianismus, protože ten přímo přikazuje, že každá věc má svůj přesný název, který se nesmí měnit a musí označovat přesně vždy to samé, ti pak nemají problém jako lidi u nás, že by neznali "neziskovky před válkou", protože u nich je to vždy "cizí agent" jak to nazvali USA před válkou a podle tohoto zákona stále nazívají i když dnes protože to používají v zahraničí tomu "oficiálně" říkají neziskovka a to je přeci jiné slovo jako "cizíá agent" :D

Zatím bez slepic

Jo, ale bily muz by se mel prirovnavat k uplne jinemu obyvatelstvu Nemecka.

Zatím bez slepic

No jestli je na tom bílý muž tak špatně, že se nedokáže ubránit i když je pořád ještě ve velké početní přesile, tak opravdu nestojí ani za píseň, ani za vzpomínku. Dovolím si proto upozornit, že v ČR je nás pořád ještě 90%, v Německu 80%, ve Francii 70% a v Británii 60%. Ještě nikde v Ojrópě není bílý muž pod padesáti procenty. Japonci si také mysleli, že jsou američané zšenštilí a nedokáží vzdorovat japonské převaze ducha a disciplíny. A když dostali atomovkou, tak to pochopili už úplně všichni.
Realita není to co zobrazuje google, Česká televize ani CNN či BBC. Dnešní vládnoucí garnitura je u moci z jediného důvodu - že masy ještě pořád nemají pocit, že by se měly angažovat. Ale moc už je od angažovanosti nedělí. Jeden blackout, jedna krize, větší nezaměstnanost, masovější migrace. A platí to pro celou Evropu. V Mallmo už se bílí angažují docela slušně. Ve Francii také, jen nám to nikdo neřekne. Ty žluté vesty měly také už slušné podhoubí. V Německu je AFD leckde skoro nejsilnější strana. V Itálii nejspíš Salvini dostane ve volbách ústavní většinu. Orbán už má všechny na háku a Polsko jak by smet.
Možná se tam někde v mešitách plánuje naše vyfičení komínem... ale pokud to zkusí, dopadne to přesně obráceně.

Zatím bez slepic

Pane Vidlák.
Hodně jste přestřelil,že je nás 90%.
Možná ještě 60%.
A jak už jsem psal jinde v Praze je možná Čechů 10 %,proto tam výsledky voleb,jsou tak nepochopitelné.

Zatím bez slepic

Pane Vidlák.
Co bylo asi příčinou na vzestupu Hitlera,způsobit ve společnosti problémy,ožebračit co nejvíce lidí až se společnost radikalizovala a hledala spásu ve válce,potrestání viníků židů.Takže něco podobného je na pořadu dne,akorát viníkem je prý Rusko a ne židé.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Admirál Nelson to vidí
jací jsou po sloupem lidi.
Je tady mrtvým vítězem.
Čecha umlátí řetězem.
Tady se může každý
dopustit beztrestně vraždy.
Možná i rychart lví srce
by dneska plakal trpce
a ani války růží
nebyly o černou kůži.
Zdarávas královno
máš to tam na hovno.
Můj zlatý Řípe.
Skřípal jim skřípe
londýn je bombají
lordi se bodají.
Tak ať se bodnou,
vždyť jde o škodnou.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Bodaj bodaj bodaj bodaj
Čecha nebodaj.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Marusja, Janek a Šaryk.
Furt jenom megan a haryk.
Jediný, kdo nám pomáhá
je rájen na pláži omaha.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Skopčak ho posune za Wislu.
Bude mit ojčyznu zavislu.
Chybi mu ochranna ruka.
Už teď ma v hlavě bruka.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Západ je ztracená varta.
To ví dnes celá charta.
Ví to i václav havel
tuší to petr a pavel.
Demošku hodili do koše
v mešitách mají pakoše.
Dáme kebab, dáme
hoří notre dame
sereme na picu
sledujeme špicu
nejbližího minaretu
5x denně nám jde z retů
budliky budliky
alach je veliký.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

klec nám spadla
kdopak nám ji otevře?
Dizidenti nejsou doma
mladí jsou na katedře.

Zatím bez slepic

majstrštyk.

Zatím bez slepic

Ládiku, to byla erupce múzy u Vás, ne ? :-)
Tleskám = skvělé.

Zatím bez slepic

Ládiku, vy jste neuvěřitelný veršotepec. Kdybych nosil klobouk, tak ho smekám několikrát denně.
:-)

Zatím bez slepic

In reply to by Godot (neověřeno)

Trvalý odkaz

paruku. Anebo nějakou jinou protézu, jestli máte.
Potkáte Ládika, odepnete nohu, anebo vytáhnete ten váš kredenc z huby, zamáváte, zašišláte, a je to, ne?

Zatím bez slepic

Připnu si paruku k hubertusu
vezmu pár mincí, ať jsem v plusu
zmijovku rozevřu do dlaně
dlouho jsem neležel ve vaně.
Rozjedu adventní žebrání
příjmům mi nikdo nebrání
sednu si na rynek pod stromek
že už jsem poslední potomek.
Vystrčím jen jednu nohu
budu se modlit k bohu
všechno je drahé tak strašně.
Klíče od volva mám v brašně.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Už to bylo několikrát napsáno o pádu Římské říše a tato situace jde k tomu přirovnat,barbaři jsou už tady a jen se čeká na další přísun.Všechno je to řízeno a je jedno jak je nazveme,sionisti-satanisti,barbaři jsou jejich pěšáci.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zajímavý rozhovor dokresluje dnešní téma:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Mladi-Jako-svazaci-Rusk…

Vyjímám a podtrhuji:
"Bojíš se, když slyšíš třeba o kybernetických útocích z Ruska?

Ne, ne, to opravdu ne. Já se bojím víc než Rusů amerických, italských a francouzských univerzit, protože odtamtud jde ta dekadence a řeší se tam vždycky to, co je právě módní. Ať už je to komunismus nebo třeba ta ochrana klimatu. To jsou pro mě takoví svazáci nové doby."

Absolutní souhlas. Importovaní teroristi jsou sekundární hrozba, primární hrozba je uvnitř naší společnosti, cílená a organizovaná indoktrinace mladé generace.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Bílý muž se jednou možná strašlivě naštve, ale tím to skončí, protože bude ve výrazné menšině. Zůstane jen naštvaný. My se jen musíme připravit na život s muslimskými komunitami a podle pravidel šaría. Špatné to bude pro všechny neziskovkáře, protože ti jsou pro muslimy spojenci Ďábla v Koránu se o nich dost jasně píše, co je čeká. Např. let z vysokého místa pro homosexuály, pro lesbičky život v harému, atd.
Na Grétu a její vidiny CO2 kálí pouštní velbloud, neb v Koránu se o tom nic nepíše.
Evropa se navždy změnila k horšímu a je v podstatě zlikvidovaná a neodolá asijské konkurenci. Zbytečné se tím trápit, je třeba se přizpůsobit.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Blbe. Muslimske komunity te vedle sebe zit nenechaji. Pripravuj se na smrt.

Zatím bez slepic

dals už bakšiš?
Típnuls hašiš?
Ráno jsi halekal?
Vrány jsi polekal?
Vydlabej si kozu z kazu
ať máš maso i v tom mrazu.

Zatím bez slepic

Nesmysl, muslimské komunity Tě nechají, pokud nejsi káfir. Začni číst Korán a vypraš modlitební koberec.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Miminko.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Nedelejte zbritskych profesoru idioty. Britsky profesor to samozrejmne vi, ale rikat to nemuze a i kdyz to rekne, tak vy se to nedoslechnete.

Problem je jinde a vy mate uplne stejnej.

Zatím bez slepic

Jdi ty brepto.

Zatím bez slepic

No vidite. Tady se nam jeden z tech problemu ozval.

Zatím bez slepic

Chudáčku, trolíš? Byl jsi sem tvým šéfem Kartouzem přidělenej namísto Sartra, rk, atd?

Zatím bez slepic

To by mě docela zajímalo za toho anonyma před tebou..... to jdi ty brepto
k odstavci 1 ????
k odstavci 2?????
k oboum ?????
A kratinké vysvětlení by nebylo????? Dík

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Ne nadarmo se západ snaží slovanské národy co nejvíc rozhádat a postavit proti sobě. Poláky proti Rusům, Ukrajince proti Rusům i Polákům, Jugoslavie je roztrhaná, Češi a Slováci se tváří, že se Slovany nemají nic společného. Jediný, kdo si udržuje trochu nadhled je diktátor Lukašenko v Bělorusku.

Pro západ jsme primitovové z východu. A je v tom kus pravdy, vždyť přece nemáme v současné době vážný důvod se navzájem nenávidět. Až tak, že neprotestujeme proti novému tažení na ruského medvěda.

Zatím bez slepic

Poláci a Rusové jsou rozhádaní od vzniku jejich států. A kdyby jen rozhadaní. Jihoslované se vraždí od doby kdy jich část byla poturčena (jen komunista Tito je na chvíli dokázal udržet) a na rozeštvávání tedy žádný západ nebyl nikdy potřeba.

Zatím bez slepic

Souhlas. Poláci a Rusové se mydlí permanentně. Jihoslované si řežou hlavy dlouhou dobu.
Ne že by se nerozeštvávalo. Jen to nedalo žádnou velkou práci. Ostatně spec. USA s touto odpornou metodou realizace imperiálních cílů.
Jugoslávie se nerozpadla sama od sebe. Tam tomu pomohli Němci. Genscher to přiznal.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

ukázku toho, jak se elegantně prohazuje příčina a následek.

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/drevo-rezivo/r~48a96ab20f6e11eab14…

Takže nikoli soudruzi ekologisté, kteří se přivazovali ke stromům, nikoli zkurvené technologické postupy, které se zavedly v rámci boje proti státu - špatnému to hospodáři, resp. "byly vzniknuty" při privatizaci výnosných činností (těžbě) v lese.
Z nadpisu jasně vyplývá, že jacísi zmetci si nakoupili v Bauhausu motorové pily a teď ničí naše drahocenné lesy.

Zatím bez slepic

In reply to by Antitrol (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jenomže má pravdu, outsourcing byl v tu samou dobu jako změna hospodaření, poslechni si kupředu do minulosti, kde to říká lesák co to dělá desítky let.

Jinak řečeno, tím, že se udělal outsourcing tak najednou nemohl nechat skácet zasažený strom hned, ale musel čekat půl roku a déle na vysoutěžení, ale to už vylítla víc jak jedna generace. Takže bohužel pro tebe, měl dobrej postřech, je pravda není jediná příčina, ale jedna z nich co začala v tu samou chvíli :D

Správně mělo být "řekla se jenom část toho co se stalo, takže dle hesla poloviční pravda je jedna velká lež, tak lžou", ale ani omylem to není ve stylu slepice vs vejce ;)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

V Německu nám to také pěkně probublává:
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/vip-blogy/nove-vedeni-spd-zvoleno
Podívejte se na charakteristiky nových vůdců SPD - oba dva radikálně ekologicky orientovaní. Případná povolební koalice SPD, Zelení, Linke bude pěkně vykutálená. Státní teror. proti tomu je ten Usáma z Londýna neškodný amatér.

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.