Jen pro některé

Autor

V Katalánsku probíhá referendum o samostatnosti. Konání referenda zakázal španělský ústavní soud. Katalánská samospráva v přípravách pokračovala a včera se skutečně hlasovalo. Španělskou vládu nenapadlo nic lepšího, než poslat policajty, aby rozbíjeli dveře do hlasovacích místností a  stříleli gumovými projektily do lidí. Zároveň se pokusila odpojit internet, aby hlasy nešlo sečíst. Místní katalánské policejní složky a hasiči naopak konání referenda pomáhali. 

Úplně živě si představuju ty španělské policajty. Jsou to ti stejní, kteří se na vás otráveně usmívají, když jim hlásíte, že vám ukradli doklady na dovolené. Jedna policejní služebna na sto kilometrů, nic nefunguje, ve všem je bordel, nikdo ničemu nerozumí, každý na vás kašle, všechno je maňána a teď jim dali kevlarové brnění, pušky a že půjdou zachraňovat španělskou demokracii blokováním volebních místností.  Kolik toho asi mohou zablokovat? Deset procent? nebo dvacet? Těch místností jsou tisíce. Lidí,co hlasují jsou desetitisíce, statisíce a možná i miliony. Policajtů bude tak do třiceti tisíc. Jediné, co se podaří, že v tom bordelu si Katalánci udělají výsledky jaké budou chtít. A samozřejmě se ukáže,jak vážně se to myslí s tou demokracií. To víte, bojujeme přece za svobodu a vládu lidu... Ale jen v Rusku a Sýrii, ne tady... 

Když jsem se díval na večerní zprávy, tak jsem si znovu říkal, jak moc všechny ty vlády na svoje občany z vysoka dlabou. Jak jsou naše elity domluvené, jak najednou nikdo nevyzývá vládu k okamžitému odstoupení, najednou žadný Asad nemusí odejít, byť už se to od prvních demonstrací v Sýrii moc neliší. A představte si, jak v Rusku střílí policie do mítingu nějakého opozičního vůdce. Zdá se, že ve Španělsku vláda demokracii a svobodu neohrožuje. Ani gumové projektily neohrožují demokracii... ani zabavování volebních uren neohrožuje demokracii. Demokracii tam ohrožují lidi, co se postaví do fronty a jdou hlasovat... Neřežou nikomu hlavy, nerozbíjejí výlohy, nezapalují auta a nevykrádají sklady zbraní. Nevyhlašují džihád, ale protože jdou hlasovat (a ještě se ani neví jak) ohrožují demokracii. To jenom abychom věděli, k čemu nám to prosazení přímé demokracie bude... s Okamurou nebo bez něho... Až na to fakt dojde a bude se hrát vysoká hra třeba o EU nebo o boj proti Rusku a tak se urny pěkně zabaví a přijdou ostří hoši v kevlarovém brnění. 

Mimochodem, nepatří to Španělsko také do toho tvrdého rychlejšího a nejrychlejšího jádra Evropské unie? Nemluvil o nich Macron, že i oni jsou ti, co nebudou čekat na ty přitroublé blbečky z východu, protože integrace a Euro nepočká? Není to pěkné? Borci v Bruselu si vymyslí unijní jádro a to se nám rozpadne ještě dřív než vznikne... 

Do voleb je čtrnáct dní, ještě si poslechneme, co si myslí naše politické špičky o Španělsku... dobře si to poslechněte, bude to důležitější než všechny sliby o důchodech, platech, ekonomice a dalších předvolebních slibech. V předchozím článku jsem spal, že fakt nevím, koho budu volit. Takže si zjistím, co si naši parlamentní borci myslí o Barceloně.  Andrejem počínaje a Okamurou konče. 

 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Viz můj příspěvek k "Není koho" asi 10 minut před půlnocí. Zatím se dali slyšet naši EUposlanci. Zřejmě vědomi si své bezvýznamnosti, s kritikou se ozval Svoboda (KDU), Konečná (KSČM) a Polčák (STAN), který ovšem použil přehnané přirovnání, neb řekl cosi ve smyslu, že je to skoro tak strašné jako v Rusku. Jinak Telička nic, Sobotka nic, Zaorálek nic, Bělobrádek nic, Herrman nic, Andy nic, Stropnický nic, Zeman nic, Kalousek nic, Schwarzenberg nic, Fiala nic. Okamura podporuje Katalánce - na diskusích na Novinkách, jestli je to on. Asi jo, nic jiného mu v zásadě nezbývá, jestli si potenciální voliči mají myslet, že to s tou přímou demokracií myslí doopravdy.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Dodatek: Podle oficiáního sdělení centrálního vnitra se podařilo uzavřít 79 z celkového počtu více než 2300 hlasovacích míst. Z hlavy mi to vychází asi tak na 3 procenta...

Zatím bez slepic

Jestli jsem dobře poslouchal, kolem 30 000 kousků. To máme necelých 400 obrněnců na jednu urnu. Ať mačkám čudlíky na kalkulačce, jak chci, vychází mi to na 900 000 polišů, aby to Kataláncům zavřeli na stopro.
Marně dumám, kdo a z čeho jim bude platit přesčasy a příplatky za službu v neděli při příštím referendu.
A děsím se toho, až občané proti těm černým šaškům začnou házet láhve s benzínem.
Nechci být špatným prorokem, ale Španělé udělali první dobrý krok na cestě za novým generálem. Franco se jmenoval. Ovšem ten nový bude demokrat, jak jinak.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vypadá to, že zcela nechutné pokrytectví je v současnosti tou hlavní evropskou hodnotou.

Čím se teď zákroky španělské vlády liší od diktátorských zákroků proti opozici v Turecku nebo zákroků proti opozici v Číně, která je neustále vláčená Evropskou unií za porušování lidských práv?

No a už jste někde zaslechli kvikot některé z lidsko-právních neziskovek? Nic, že. Ticho jak v kostele. Představte si ten ohlušující řev přes celou EU, kdyby si totéž policie dovolila k migrantům anebo kdyby se tohle odehrávalo třeba v Rusku. No... ono by stačilo Polsko.

Facebook Okamury, neděle 1.10. cca v 13.00:
"Ve Španělsku policie střílí do lidí, kteří chtějí referendum o nezávislosti Katalánska, jehož hlavním městem je Barcelona. Vzniká krize s vážným dopadem na EU. Postup proti katalánskému referendu je brutální a vyvolá občanský odpor. Může začít faktický rozpad Španělska i EU. Země EU mlčí a v plné nahotě tak vidíme "demokracii" v podání Bruselu.
Naše hnutí SPD jednoznačně podporuje demokratické právo občanů na referendum a také právo národů na vlastní sebeurčení - což by mělo být základní demokratické právo respektované všemi demokraticky smýšlejícími lidmi."

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Perfektní ukázka,jak to myslí EU s naší demokracii.
Jak některá píší,kdyby volby měli něco změnit,tak je zakážou a je to tady.
Ono jde i o něco jiného a nejen volby,jak se prsí Macron,všechna nařízení z Bruselu,by se musela dodržovat.

Zatím bez slepic

Nechci být šťouravý, leč i referendum jsou volby. Jak vidno se zakazují, neb asi něco změnit mohou. To, že jsme apatičtí a volíme staré pořádky, je důvod proč současné volby nic nezmění.
Jenžto volby mohou mnohé změnit, jsou vynakládána mnohá úsilí aby bylo velice obtížné jimi cokoli měnit.
Omezení přístupu k penězům (procentní hranice) a naopak, upřednostňování finančně zavedených stran (příspěvky za hlasy).
Omezování prostředků na propagaci voleb a mnoho jiného.

Ono tvrzení je taková vcelku oblíbená podprahová zkratka, leč i tak vcelku pitomá.

Zatím bez slepic

A není to spíše přesně o tom, že když něco můžou změnit se zakážou (viz Švédsko či Španělsko) nebo se dokola opakují dokud volba není jak správně má být (viz lisabonská smlouva , či i hlasování za kalouska v parlamentu...) nebo když nic zmenit nemůžou tak se nic neděje a lidi můžou volit :D

Takže fakt ne, volby nic nezmění, vždy výsledek bude takový, jako ten co má moc dovolí. Nebo musíš mít myšlenku za kterou je lid ochoiten umírat a být vůdcem a ten lid vést a přitom se modlit, aby sousední velmoc neměla s tvou ideou problém a neposlala "mírové sbory" :D

Zatím bez slepic

A taky se modlit aby ten vůdce nebyl magor, který si přičichne k moci a nebude se mu chtít na vejminek.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Proč jsem si jen vzpomněl na název tohoto filmu...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Postaví se ke Kartalánsku čelem. Odsoudí násilí z obou stran. Policisté neměli mrzačit lidi a voliči neměli volit, když to vrchnost zakázala.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Je více otázek než jednoznačných odpovědí.
Bylo v pořádku naše odtržení od RU?
Bylo v pořádku odtržení Slovensku od nás?
Bylo v pořádku odtržení Ukrajny od SSSR?
Bylo v pořádku odtržení Kosova od Srbska?
Bylo v pořádku odtržení Krymu od Ukrajiny?

Zatím bez slepic

Fakt jsou nějaké otázky bez odpovědí? A zrovna ty co jsi napsal, že nemají odpověď?

Vždyď výše každej chápe, že poentou je cíl co chce vládnoucí směčka dostat a podle toho se buď mlčí a v novinách nic není nebo jenom náznak s řečí o "jedincích" a "neplatném referendu" nebo hodně křiku o anexi, lidských právech apod.
Tedy každej chápe, že je to vždy o tom kdo zrovna anexuje či rozvrací a podle toho je chlapík či šmejd a proto ty otázky neexistují, prostě nejsou... Vše je jenom o tom, zda "systém" drží otěže a má koule použít sílu a ustát to nebo ty koule nemá či použití síly neustojí, nikdy to není o "pravdě a lásce"...

Zatím bez slepic

Věc není černobílá, podezřelé je již to, jak o tom širice, podrobně a masivně informije mainstrém. Jakmile mainstrém je tak dojemně jednotný, následuje nějaká špinavost. Zde je také zajímavos k věci.http://www.novarepublika.cz/2017/09/sorosova-stopa-v-katalansku-miliard…

Zatím bez slepic

Právě, že to není černobílé, proto ty otázky jsou špatně...
Stačí římské "Quo bono" (v čí prospěch). Ptát se proto na jednotlivé události proč začali nemá smysl, vždy se ptát kdo s toho něco měl.

Zatím bez slepic

Bylo v pořádku naše odtržení od RU? - Ano.

Bylo v pořádku odtržení Slovenska od nás? - V principu ano, ale s referendem a bez německého vměšování by to bylo lepší.

Bylo v pořádku odtržení Ukrajiny od SSSR? - Ve skutečnosti se Rusko odtrhlo od zbytku SSSR. Jelcin jako šéf RSFR vystoupil ze SSSR.

Bylo v pořádku odtržení Kosova od Srbska? - Ne, Kosovo je Srbsko. Srbové tam jsou původní obyvatelé. Něco jako indiáni v USA. Kosované tam jsou přivandrovalci, něco jako naši sudeťáci. Bez podpory zvenčí by neměli šanci.

Bylo v pořádku odtržení Krymu od Ukrajiny? - Ano.

Kromě Kosova se vždy jen oddělovala území s rozdílným obyvatelstvem, která byla uměle spojena. V případě Kosova se oddělovalo území s nově přítomnou populací.

Také všechna ostatní oddělení byla bez násilí jen Kosovské bylo brutální.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Španělská vláda a EU také odhalily svůj pověstný dvojí metr. Podporovala odtržení Litvy, Lotyšska a Estonska od SSSR, i vystoupení Ukrajiny. Stejné právo ale nebylo přiznáno obyvatelům Krymu. Jednou hájíme územní celistvost Španělska a zakazujeme Kataláncům odstoupení, jindy nadšeně tleskáme rozpadu Jugoslávie a uznáváme samostatnost Kosova. Proti Asadovi a Janukovyčovi řveme o lidských právech, zatímco proti Madridu mlčíme.
Evropské hodnoty žádné nejsou, demokracie je jen fasáda a vládnoucí oligarchie se demokracií jen maskuje, aby prosadila své zájmy. Španělsko a EU ztratily morální kredit a do budoucna má hlas EK z Bruselu stejnou hodnotu jako hlas afrického diktátora.
Další hřebík do rakve EU byl zatlučen.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Co svět pamatuje, tak státy vznikají, zanikají, rozpadají se, slučují, přepadávají a tak dále. Ale těžko říci, ji-li to dobré nebo špatné, je to vždy subjektivní, pro někoho dobré pro druhého naopak. Asi by jsme tyto společenské změny mohli hodnotit spíše podle kritérií
1. proběhla změna bez násilí a krveprolití?
2. má nový útvar alespoň naději na lepší životní podmínky než v bývalém uspořádání?
A pokud si na obě odpovíme ANO tak bych to nechal být :-)
Poslední dobou mi připadá slovo demokracie naprosto prázdné, co vlastně znamená? Důležitější je svoboda. Svoboda cestovat, podnikat, náboženská svoboda, svoboda domovní .... (dále doplňte sami) a vymahatelnost práva. A je skoro jedno, kdo mi to zajistí a jak.....bohužel.
Hezký večer J.

Zatím bez slepic

Čím je sociální systém složitější ve smyslu počtu regulí a zákazů, tím je vymahatelnost práva nižší oproti přirozené spravedlnosti např. přírodních národů. Zatímco náš svět je přespříliš složitý, spravedlnost přírodních národů je rychlá, prostá, brutální a účinná, jen má velký počet nevinných obětí. Jenže to náš složitý systém už také.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Good afternoon

I am a big fan of your blog and I have taken the initiative and written some cool articles for you to publish on your blog. I am just starting out as a blogger. I have already published some of my articles on some well-known sites such as https://peachesandscreams.co.uk.

You can find all the articles on my google drive: https://drive.google.com/drive/folders/1hKNGwDpmSqW_ODdFKnciyrvPuz0oV9t…

If you like my articles then I could write a couple more later this week when I have some more free time.

Keep up the great work and have a fab week ahead!

Kind regards

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Good afternoon

I am a big fan of your blog and I have taken the initiative and written some cool articles for you to publish on your blog. I am just starting out as a blogger. I have already published some of my articles on some well-known sites such as https://peachesandscreams.co.uk.

You can find all the articles on my google drive: https://drive.google.com/drive/folders/1hKNGwDpmSqW_ODdFKnciyrvPuz0oV9t…

If you like my articles then I could write a couple more later this week when I have some more free time.

Keep up the great work and have a fab week ahead!

Kind regards

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Knight's strategy clearly, today is for you to cling to garage, never give him any possibility, and Kevin durant is always one-to-one with defense. But garage or under heavy defensive try to find opportunities, such as deal with <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> low, he mobilized, utilize other fear his outside ability garage easily have scored two points.

The last 80 seconds inside first half, durant had missed shots from outside, the basket three players tend to be knights, including Thompson, lebron, consequently, the Treasury rushed to the basket from the very long position, unexpectedly the offensive rebounds within the knight encirclement! Then they points ball durant, who finished scores!

And the next half, knight to defensive strategy is apparently shaken, they don't have an excessive amount double again, help, perhaps surprisingly, JR in 1 with 1 against Arsenal, and directly put this garage was pushed to the ground.

Sure enough, this knight defensive shaken <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> following scoring started rising within his Arsenal, outside his 3-pointer by continuous, during those times he was given the ability to just like Kevin durant got chance within the first half. After three points in the database is still reach, he this section one bomb under the 14 points.

Today is June 1, the time <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> would be the international children's day, it seems in the "primary school" is amongst the holiday today.

Small garage finish I rested a lot of the holiday to battle, he could be still the contribution to the brilliant stroke, but also pass a 3-pointer by Kevin durant. The past 3 minutes, garage off prior to schedule, because the sport had no suspense.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost adidas</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>nike kyrie shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>Nike lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers velvet</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram</a&gt;

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Dear Respected Sir/Madam,
I Will Send And Deliver Up To 7000 Email Campaign, Email Blast
Fast time delivery . I have great experience when it comes to mail marketing.
I will offer you services that will lead to massive turn around for your business
and a great lasting impressions that will definitely boost your business traffic and sales.
I would send mails for you to the perfect audience strictly targeted to your business, product or website niche and demography.
✔Only 10$ Small Fee ☺
✔100% satisfaction guaranteed .
✔100% money back guaranteed
✔Provide E-mail blast analytics

If you are intrested Please replay to ✉ iteligrams@gmail.com

With Warm regards,
Teligrams Inc

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.