Mayová a Soukup

Autor

Těsně po referendu o brexitu jsem pro Kosu napsal článek, že se mi moc líbí britský humor. Referendem o brexitu britští voliči zničili více politiků než by to dokázala jakákoliv korupční aféra.  Na smetiště dějin se odporoučel Cameron, který pánubohu tykal, protože mluvil se sobě rovným, vzápětí odešel i Ralph Wigum britské politiky Boris Johnson. Nigel Farage jako hlavní příznivce brexitu ze sebe udělal debila, když rezignoval jako šéf své partaje.  Těch politiků bylo podstatně více, jen o nich běžně neslýcháme, protože je neznáme. 

Na konci článku jsem napsal, že teď se bude ve voličských očích ztrapňovat Terezka Májová a vůbec můj tehdejší článek vyzněl tak, že většina těch co přijdou, budou mnohem větší řízci než, ti kteří teď odešli. Zkrátka Britové ještě budou s láskou vzpomínat na šťastné časy malých problémků za Camerona a budou ještě dlouho čekat na nového Churchilla. 

Na druhou stranu, co mohla ta Mayová čekat? Vyjednávala, vyjednávala a vyjednala něco, co bylo předem jasné, že v parlamentu neprojde. A navíc - jakpak se asi vyjednávalo s blbkou, která se chytila kauzy Skřípal jako h..... košile? Putin byl za každým rohem, div se nestartovaly stíhačky ve šturmu na Moskvu a vrabci si přitom cvrlikali na střeše, že s Novičokem něco nesedí.  Divadýlko možná zafungovalo na místní londýnskou (i pražskou) kavárnu, ale většina lidí, co s Mayovou vyjednávali na nejvyšší úrovni, vědělo velmi dobře, jak je to doopravdy. 

Co chtít od báby, která lhala a lhala a lhala? Co chtít od země, která si musí pomáhat Skřípalem? Copak za to Mayová a potažmo britský stát dostal? Před kým se  musela nová železná (spíš hliněná) lady sklonit? 

Oni si nějak poradí. Existuje totiž celá řada řešení. Sice méně demokratických a případně úplně nedemokratických, ale řešení existují. Ještě je možné z brexitu vycouvat a říct, že hlas lidu je póvl a referendum si nezasloužil. Je možné  přijít s další Putinovou hrozbou a určitě jsou k dispozici i řešení s nějakou další válkou v Libyi nebo podobně. Co bylo na začátku? Vypěstovaný dojem, že Británii v EU už nemůže být hůř. Že Cameron je to nejhorší, co britskou politiku postihlo. Kdepak, může být ještě mnohem hůř. Teď to budou dlouho zjišťovat. Nejdřív musí být Hanibal před branami, než jim dojde, jak blbí vlastně jsou. 

 

Ale abych nemluvil jen o Británii. U nás totiž také nemohlo být hůř a tak bylo zapotřebí bojovat proti Babišovi, hrotit situaci, přivolávat cizí vojska, tedy pardon bruselské auditory. Bylo třeba vytvořit dojem, že s Babišem se hroutí demokracie, že se Zemanem přichází konec světa, že Okamura je reinkarnace Hitlera.

Co je výsledkem? Jaromír  Soukup. Miliardář moderátor si všiml, že i Babiš jako premiér musí dělat kompromisy a klanět se před Bruselem a Merkelovou. Dělá reálpolitiku a tak se musí tu a tam umazat. A tak se nějaké jeho bývalé hlasy válí na ulici a stačí je zvednout. Stejně tak Okamura nepřesvědčil, ČSSD má ještě pořád zbytečných šest procent, komunisti také mají ještě dost a zřejmě by se dalo něco ulovit i u ODSky. A navíc je tu reálná možnost, že Babiš bude v Bruseli obviněn a možná i rovnou odsouzen. To je 30% hlasů. Tihle voliči budou potřebovat alternativu, protože zpátky ke Kalouskovi nebo Hamáčkovi se nevrátí. 

Soukup je v dobré situaci. On nevládne, jen glosuje. Může být radikální, nekompromisní.  Než se v reálné politice ušpiní, už může sedět v ojroparlamentu a nebo z pohodlné pozice kandidovat na prezidenta. Ano milé děti, Zeman bude končit a jeho voliči jsou také k dispozici. Přitom platí, že vrána vráně oči nevyklove. 

Zeman sice o Soukupově nápadu moc velké mínění nemá, ale jinak to vypadá opravdu dobře načasované. 

Tak dlouho se bojovalo proti Babišovi, až  vznikl další subjekt, který bude připraven Babišovy odpadající hlasy okamžitě absorbovat. Klidně si převezme i guru Máru. A pokud Babiš vydrží, budeme mít v politice Babiše dva. Boj proti jednomu oligarchovi se rozmělní na boj proti dvěma oligarchům, čili bude asi tak poloviční. Jeden politik vlastnící média, to ještě vypadá jak pěst na oko, ale dva politici vlastnící média, to už je vlastně skoro normální. Návrat voličů do široké kalouskovské a knížecí náruče se konat nebude. 

Zkrátka Babiš je ještě slabý odvar toho, co přijde po něm. A představte si, co se stane, až Křetínský zjistí, že Soukup se už také umazal a na ulici leží spousta hlasů, jen je posbírat. Nemluvě o tom, že už nebude Kalousek ani ČSSD a v té době už nejspíš nebudou ani Piráti. Proč? Inu celý jejich příští volební úspěch závisí na tom, jak se bude dařit v Praze Hřibovi. A v Praze prolezlé všemi Janoušky a Rittigy se nemůže dařit nikomu. V parlamentní opozici piráti moc velké terno neudělají. Bartoš vedle Feriho... není šance. 

Nejde o to, jestli Soukup uspěje. Možná ano, možná ne. Ale když nebude on, přijde někdo jiný. Hlasy leží na zemi. Stále poklonkujeme, stále není vyřešená africká a arabská migrace. Stále máme lidi v exekuci. A hlavně - stále máme kavárnu, která pracuje vší silou, aby se Babišovi a jeho následovníkům dařilo. 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

vlkovi napsal, že jsme svědky rozpadajícího se státu (UK), tak se nasral. (Možná proto, že neměl odvahu na to pomyslet.)
Už je to tady, pěkně se začínají prohlubovat příkopy vykopané referendem. A bude hůř.
Proč bude hůř? Protože připrchlíci jsou už tak ofrklí, že jezdí loďkami přímo do UK. Už je vyzkoušeno, že si to běláci z ostrova nechají líbit. V létě bude mazec, i když the Channel je studenější, než Mediterranean Sea.

Nu a co Jarouš? Už nebude první, páč první bude na věky Božský Andy - Makáčsorryjako. Čímž není řečeno, že musí být neúspěšný. Naopak. Reklamu si už dělá, tak co. Koblihové mu to hodí, jasná věc. Stran a straniček potácejících se nebezpečně blízko pěti procentům je docela dost.

Zatím bez slepic

Sice toužíme po nejlepším politikovi, ale ve skutečnosti ve volbách volíme menší zlo. Když jsme v pekle, tak jen ďábel může ukázat cestu ven.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

ale i ten z druhé strany, lopuchový.
—-
Odejděte bryti zlatí
pod vedením Terezy
baby se vám burkou šatí
mlátíte nás řetězy.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

oblíká je Bandi.
Bandi Vámos z Indie
český lid na žgryndy je.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Prostředky vždy světí účel
mnohý by i třeba bučel
kdyby mu to prachy neslo.
Třeba by i křičel heslo:
ty můj věrný bratře
kdo ti chleba natře?
Eloi eloi lama zabachtany
zas ti spadl na zem z druhé strany
těžko se poučíš, lide,
bača zas zatáčať ide.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

že Ládik je furt ve formě.

Zatím bez slepic

In reply to by Targus (neověřeno)

Trvalý odkaz

přikryje i ropuchu. List z lopuchu všechno jistí, to ví všichni anoisti.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Dneska píšem ve verších?
No mohu se přidat.
Napsat k tomu rešerši
pak půjdu hnuj kydat.
Angličani milí zlatí, obyčejní piráti,
mysleli že brexitem as všechny lidi uchvátí.
Mysleli, když v jejich čele, stojí ňáká královna,
že jim všichni pokloní se, zatím šlápli do ho...
Jak to bude, do budoucna, kdo to milé děti ví?
Ten v Londýně na radnici, muslim Khan jim napoví:
Je nás mnoho, bude více, nemůžeme nevyhrát,
z neslavného Commonnwealthu bude slavný Kalifát.

Zatím bez slepic

Helvajs - dobrý
všem nám poví,
jak v Bruseli podmínky Britům uvařili
aby si všichni rozmylslili
bouřit se proti Bruseli
zkuste to a budete v ….

Vždyť to veršování nic není´.
V ruce sklenku a verše se jen rojí jak kůrovec v chvojí.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Sláva Anglie skončila brzy po druhé světové válce,podrobením se USA,podobně Francie.
USA,jak to už otevřeně říká Trump,nechtějí silnou Evropu,EU,takže to Anglie začalo jako s první.
Proč to ale řídí židé,Mayová,snad to mnohým Angličanům došlo,tak to brzdí.
To je přesně,jak píše Vidlák,na chodníku leží hlasy,ČSSD,komunistů,ANO,SPD,ODS,TOP,Starostové,Piráti.
Kdo je osloví,má vyhráno,jen si myslím,že to není Soukup.Je to jen další narcis,který má rád jen sám sebe.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

politika prostě přitahuje, však se rozhlédněte po světě i naší politické krajině, kde všude NARCIS byl, je, a proto není divu, že i bude.
A co třeba myšlenka, že nespokojené ovečky je třeba do nějaké ohrádky nahnat, něčím nakrmit, a jejich vztek a hněv a frustrace akumulovat do další nějaké té ohrádky naděje.

Také mne napadá myšlenka, že lepší pro manipulátory a loutkovodiče Jarda "hubou mlátil", než kdejaký neřiditelný revolucionář. Narcis je snadněji ovladatelný, ač si sám myslí, že je pupkem světa.

Navíc víc stran a hnutí zaručí, že nedostane jedna nad 50 %, a to se vyplatí.

Prostě já to vidím jako akumulátor, aby nedošlo na žluté vesty v srdci Evropy předčasně a "otroci" nové doby a nového světa v ČR ještě poslušně makali nějaký čas pro kapitál.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vždy, když si myslíme, že hůř už být nemůže a musí konečně vyjet vojsko z Blaníku, přijde něco ještě mnohem horšího. Ale proč ne, jinak by nikdy nedocházelo k žádné změně a poučení.
Kondratěvův cyklus, končící velkou válkou, možná závisí na délce lidského života. Když vymřou pamětníci těch předchozích válek, žijící lidé jsou nějak více ochotni relativizovat hrůzy té války předchozí. Zvláště, když doufají, že vyhrají a přežijí ji někde na ostrovech, v bunkrech, za Atlantikem, hlavně když se mlátí nějací najatí domorodci v jejich zájmu s jinými domorodci. Přitom ve velké válce jsou jen poražení.

Britové a Francouzi stále žijí pod dojmem minulosti, že jsou ještě velmoc. Ne, jsou jen bývalá velmoc a čeká je pád na úroveň Španělska a Itálie, kteří kdysi byli velmocemi, ale už dlouho ne a nikdo si to o nich ani nemyslí. Stejné procitnutí čeká Brity, koloniální sláva je dávno pryč a nezachrání to ani lesk královny. Stali se jen dalším nepříliš významným národem.

Jak píše zemědělec výše, hlasy nespokojených na ulici leží, a neví, komu by svůj hlas dali. ČSSD pod vedením pražské organizace a Pocheho míří k zániku. Poche si svůj úkol už splnil, doživotní prebenda za účast v europarlamentu je přiklepnutá. ČSSD se navíc umaže ve vládě a ani dluh vůči Altnerovi (ač jej dnes vlastní někdo jiný) jim nepřidává na klidu. Kdo by volil stranu, která ekonomicky zkrachuje? Jen pár nadšených nebo zoufalých. Totéž se týká i směru v ČSSD, který prosazuje plzeňská organizace pod vedením Chovance a Bernarda. Nebo Jiřího Dienstbiera. Hon na městského liberálního voliče byla sice jediná možná strategie, ale nějak vůdci ČSSD zapomněli na voliče původní, a ti jim takový postoj spočítali ve volbách. Ten směr vede do záhuby ČSSD. ČSSD by asi udělal nejlépe, kdyby zkrachovala a založila novou stranu na původních idejích sociální demokracie. Obětní beránky už mají identifikované, Poche. Hamáček, pokud chce politicky přežít, musí Pocheho a jeho stín Petříčka obětovat.
Andrej Babiš sice pořád ještě má důvěru svých voličů, ale ta se už trhá. Před volbami bude muset provést razantní personální čistku, kterou asi nepřežijí Ťok, Charanzová, Jourová. Pokud ne,ANO dostane méně hlasů než posledně.
SPD Tomio Okamury se také vydala na cestu bez návratu. Tomio možná ještě jednou založí nějaké nové hnutí, ale už nepřitáhne dost hlasů. Hlasy mu neubývají náhodou, jeho voliči mu nemohou zapomenout, že se navenek projevuje stejně jako arcilotr Kalousek a hlasuje dost často ve shodě s ním.
KSČM vymírají voliči a nějak nepochopila, že těm novým nic nenabízí. Beze z,měny možná ještě pár let přežijí, ale pak bude konec.
ODS si čechrá peří, jak pod vedením Fialy slavně roste. Neroste, jen ti pravicově orientovaní voliči jim hlas hodili jako nejmenší zlo. Výhrady k ODS jsou stále stejné, nic se nezměnilo. Přežívají ze setrvačnosti a neschopnosti konkurentů. Možná ještě seberou zbytky voličů TOP 09 a tím mírně posílí, ale tím svůj potenciál vyčerpají.
TOP 09 za sebou táhne nevlídnou image Kalouska. Pokud chtějí uspět, musí se Kalouska zbavit. Jinak míří do nenávratna. B-tým TOP, organizace nazvaná STAN, už v nenávratnu jednou nohou je.
KDU-ČSL se může pohřbít vlivem Bartoška. To je takový nový Kalousek a jeho názory jsou dost děsivé.
A Piráti, vycházející slunce městských liberálů a bývalých voličů Strany Zelených? Ti žijí jen z hlasů nových voličů ve věku mírně nad 18 let. Mohou ještě sebrat voliče starým dinosaurům a ještě jedno volební období přežít. Ale jinak už jsou za zenitem, naděje nesplnili a hodně lidí naštvali.
Prostor na levici, pravici i v politickém středu je. Nové strany, které by mohly razantně uspět ve volbách, by musely vzniknout už nyní. Hnutí Jaromíra Soukupa možná získá pár hlasů, ale JS se ve svých nadějích docela zklame.
Zatím nevidím možnost, že by se v příštích volbách na politické scéně něco výrazně změnilo. V těch dalších už ale ke změně dojít může. Velký boj nastane jen o to, kdo přeleze hranici 5%. Zajímavé bude počítání korespondenčních hlasů. Větší strany by si to měly hodně pohlídat, protože podvody kolem toho mohou poslat konkurenty do záhrobí pod 5% a větším stranám přinést pár poslaneckých křesel navíc. Už jen překročení hranice 5% u TOP 09 s výsledkem 5,31% díky korespondenčním hlasům na poslední chvíli, kdy se potáceli těsně pod 5% do poslední chvíle, bylo hodně podivné. Až nepravděpodobný zázrak!

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane Gerd.
Výborně napsané,tak něco přidám.
Víme jakou měli reklamu Realisté,Robejšek a také jak dopadli.
Soukup zatím boduje.když si může dělat reklamu,kampaň sám sobě,tak jako Železný.
Kdo se ale další objeví vedle Soukupa,to hodně rozhodně.
Babiš,nevím jak se s tím popere,vyhodit osoby co ho nesli na ramenou.
Ťok určitě přežije z jeho MD,Babiš ubírá nejvíc mld.aby byl nejlepším min.financí a premiérem.
Víme jak v roce 2016 ubral MD 45 mld.+68 z EU a to bylo chvály
Podobně si myslím,že to bylo i za loňský rok a zase navíc z EU 50 mld.z EU,takže zase slávy pro Babiše.
To avizované zvýšení důchodů,zvýšení min.mzdy atd.je jen kampaň před volbami do parlamentu EU.
Takže se nechám překvapit.
Sleduji,že Soukup nějak do Babiše nepere,tak si myslím,že Soukup bude spojencem Babiše.

Zatím bez slepic

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane zemědělče,
správné připomínky. Ta touha lidí po změně zde je a když ji nenabídnou ty tzv. zavedené strany (ODS, ČSSD, aj.), lidé začnou volit strany jiné, nové. A nové strany berou tak, že se možná mohou splést, ale s těmi zavedenými stranami žádné změny nedosáhnou. Tak dají hlas někomu novému, dokud se neztrapní. Pak jdou zase jinam a už nikdy se nevrátí. Je zde velká část populace, která zoufale touží po změně. Pokud jim změnu nabídne Jaromír Soukup, lidé mu dají šanci se předvést. Když jejich naděje nesplní, JS dopadne jako Věci veřejné Vítka Bárty.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Prý se dneska na ulici
válí hlasy po levici.
A dokonce ta ulice prý
dá i hlasy pravice.
Dám sem ale smělý odhad
že český volič třídí odpad.
A třídí ho velice
ať pravice či levice.
Netrápí mě proto vize
vlády pána z televize.
Nečeká nás potupa
ani svět podle Soukupa.

Zatím bez slepic

In reply to by Maneca (neověřeno)

Trvalý odkaz

Optimismus vlévá do žil
Jen aby se někdo dožil!

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Tady hovoří fundovaně a se zaujetím pan profesor Putna:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Profesor-Putna-po-slovech…
Vidláku, když ďábel dá, to bude biskup.

K tomu ožralovi Zemanovi musím dát k dobru, co mi vyprávěl včera v hospodě známý, co je u ochranky na Hradě.
Návštěvníky Hradu kontrolují policajti. Onehdá také kontrolovali honosně oháklou dámu kolem padesáti a ona na ně, kde prý je ten starej ožrala - několikrát to opakovala.
Jeden z těch policajtů byl pohotový a odpověděl jí:
Ale paní, Havel už je pár let po smrti.
A byl klid.

Zatím bez slepic

Jak už Zeman prohlásil.že toho lituje,když Putnu ustanovil profesorem.
Už jsem to někde napsal,tolik profesorů na UK,to je na obvinění děkanátu za špatné hospodaření se svěřenými majetky státu.
Nosatí hoši,přihrávají kamarádům jisté přijmi,snad ani nemusí přednášet a plat mají jistý.

Zatím bez slepic

Admirále,
to co uvádíte, je ještě jen čajíček.
Výživnější je první díl tohoto rozhovoru s Putnou.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Profesor-Putna-po-slovech…

Nemyslím, že by se Putna spokojil s pozicí pouhého biskupa.
Tenhle hošo se pojistil i proti tomu, aby náhodou neskončil v pekle: Tamní šéf se ho tam bude bát přijmout, protože by okamžitě vystartoval pojeho pozici Knížete Pekel.
Není pochopitelně blbej, nevěří jedinému slovu z toho, co říká.
Co je ale mimořádně cynické je jeho ocenění Karla Čapka. Zřejmě se snaží Čapka svou pochvalou zdiskreditovat.

Zatím bez slepic

Ha ha ha

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

sa vidlakovi podaril.
Skvely rozbor situacie a kopec versovanych komentov :D :D
Otazkou je, preco na cele byvalych velmoci v EU su taki xindli ako Mayova, Macron, Merkelova ... ?

Zatím bez slepic

In reply to by Zvedavec (neověřeno)

Trvalý odkaz

No, na to se zeptejte Soroše.
Jde o vzájemnou budoucí vzájemnou likvidaci Evropanů a nahnaných, zblblých či nalákaných připrchlíků.
Pár miliard mrtvých sem nebo tam.

Biologická zbraň hromadného ničení jménem "člověk" je ekologičtější a zároveň ničivější než její jaderná alternativa.

Zatím bez slepic

nemoze za to kolko sa kto docka hlasov pri volbach.
Moze ovplyvnovat ... a asi z nejakych pricin aj ovplyvnuje, podporuje kanditatov, ale ako to e to proste ludia Macronovi hodili??
Ako to ze nik v GB v parlament nesunda Mayovu a neprevezme opraty? Coho sa boja?
Merkel caka do "vitazneho" konca??
Tomu ja nerozumiem...

Zatím bez slepic

In reply to by Zvedavec (neověřeno)

Trvalý odkaz

to jsou narcisistní psychopati bez vlastních dětí.
Normální člověk tohoto druhu, který by se neschoval do politiky, by už dávno seděl v base, anebo v blázinci napojený na kapačku se stálým přísunem zklidňujících léků.

Zatím bez slepic

ale toto im volby nevyhralo...

Zatím bez slepic

In reply to by Zvedavec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Proč? Protože reklama. Pokud se při volbách používá reklama, naše rozhodování není svobodné. Vřele doporučuji poslechnout si P. Marmana. Vliv reklamy na společnost je tabu, zakázané téma.
https://m.youtube.com/watch?v=MZuSeacLRQE
https://m.youtube.com/watch?v=CdOIg3RY_pE

Zatím bez slepic

nemaju akoze reklamu??
To ze socialne inzinierstvo je silne chapem. Ale preco vyhravaju taki nimandi??

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

A máme tu pokračování:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/u-narodniho-muzea-se-pokusil-zapalit-…
Nenacházím vhodné pojmenování pro ty bezmozky adorující sebevraždu upálením.

Tady končí sranda. Pokud by měli alespoň kouska soudnosti, měli by vynaložit maximum úsilí, aby to zarazili.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

V dnešní (19.1.)příloze Lidových novin - Česká pozice - je rozhovor s židovským muslimem, arabistou a českým honorárním konzulem Súdánu, bratrem býv. ministra spravedlnosti Petrem Pelikánem.
Jmenuje se to Vražda novináře se nikdy nevyšetří.

Článek doporučuji jako málokterý.
Je to naprosto cynický, leč stoprocentně pravdivý a realistický pohled na bezbřeze pokryteckou a amorální politiku současné Evropy a Ameriky.

Přičemž - aby bylo jasno - autor nikterak nepreferuje morálku vládců muslimské části světa.
Vřele doporučuji si článek sehnat- vypůjčit a přečíst!
Třeba ještě vyjde na internetu....

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

...a tohle od téhož autora, jen pár dní staré !
Situace s migranty je už teď mnohem horší, než tvrdí pesimisté...

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Byt-xenofobem-neni-spatn…

Zatím bez slepic

Na tomto serveru jsou všechny 3 původní rozhovory s Petrem Pelikánem včetně toho komentovaného na PL... velmi svěží čtení.

https://www.kupredudominulosti.cz/host/petr-pelikan/

Ale za čtení stojí i další hosté jako Maxmilián Kašparů (tyhle rozhovory jsou našlapané prostou lidskou moudrostí) nebo Václav Cílek...

https://www.kupredudominulosti.cz/

Zatím bez slepic

Jo, dík!
Já myslel, že Kupředu do minulosti po likvidaci v Českém rozhlase zmizel....
A teď jsem sem chtěl právě pověsit odkaz na právě dočtený ahttps://www.kupredudominulosti.cz/pelikan-petr-2d-cisla-o-prichazejicic…
....a Vy jste mě předběhla!
Zase jsem dvojka!

Mimochodem, nevíte, jak se zdvořile řekne "vychcanej jak mraky"? Rád bych nějakého takového slušného až přímo obdivného synonyma použil pro Pelikána!

Zatím bez slepic

Drze a neslušně se cpu před Manecu, ale nemůžu se ubránit násilnému křížovému: vydeštěnej jak močák po sedmi. Přičemž počet (vypitých půllitrů) možno přizpůsobit míře vychcanosti komentovaného.

Zatím bez slepic

No, Asfaltový holube, teď se nechytám.

Zcela rozumím tomu, když jste například onehdá navrhl využítí minaretů na sušení hasičských hadic, ale proč si myslíte, že je Petr Pelikán "vychcanej jak mraky", to fakt netuším. Pokud bych měla bezprostředně použít nějaký jeho popis, tak bych řekla, že je vydrzlý jako lázeňská veverka. Zcela ignoruje politickou korektnost, a to na všechny strany.

Třeba mi to objasníte...

Tady je ještě pár starších rozhovorů s Pelikánem:

https://video.aktualne.cz/dvtv/pelikan-syrane-sem-natahli-tisice-pribuz…
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2602319-arabista-pelikan-vsichni-m…
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Arabista-Pelikan-po-nav…

a jeden článek z roku 2015!
https://www.krajskelisty.cz/praha/11309-prekrocili-jsme-bod-zlomu-bratr…

Zatím bez slepic

Maneco,
Váš požadavek přesahuje v současné době moje schopnosti.
To je otázka z oblasti meteorologické kryptopsycholingvistiky, či čo.

Na druhé straně naprosto souhlasím s Vaším názorem na Pelikána coby potenciálního Boha lázeňských veverek.
Jakkoli jsem stále více přesvědčen, že považovat lidský druh jako celek v principu za něco zásadně odlišného či nedejpánbu nadřazeného ostatním živočišných druhů, existují lidští jedinci, kteří natolik přesahují potenciální schopnosti svých živočišných analogů, že aspirují na to, stát se přinejmenším jejich Proroky, ne-li přímo bohy.
Pokud se někdy vyskytne mezi veverčáky nějaký povaleč, který se z nudy či přežranosti lázeňských oplatků naučí číst, nejspíš založí kult Pelikána a brzy na to vypuknou mezi veverkami náboženské války o interpretaci Jeho učení a způsobu argumentace.

Srdečný dík za odkazy.
Mohamed byl nesporně velký muž, ale Pelikán je Pečeť Pečeti Proroků.
Mohamed je velký, ale Pelikán má ambice sjednotit v budoucnu euroazijské šíity, sunity, judaisty i veverky do jednoho vesmírného náboženství!

Věřím, že pokud alespoň částečně přežijeme, bude dříve či později pražská Svatovítská mešita přejmenována na mešitu Pelikánovu a Praha nahradí Mekku i Jeruzalém coby poutní místo sjednocených světových věr!

Zatím bez slepic

Snad už tuhle odpověď Maneca ani nikdo jiný číst nebude.
Zase mi tam vypadlo v komplikovaném souvětí několik slov. Jakkoli(....)uznávám, že existují...

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

Nebojte, holube, na Vaše slovní koncerty vždy číhám a snažím se je neminout.

Sice jsem se nedozvěděla, proč je Pelikán vychcanej jak mraky, ale souhlasím s tím, že Pelikán má v sobě potenciál smířit všechny od budhisrtů přes šiíty a sunity, křesťany, mormony .. a vytvořit jedno celosvětové náboženství.

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ano, ten rozhovor je skvělý a toho Pelikána respektuji, muslim nemuslim.
Už první otázka/odpověď.... až mi zaskočilo, to se hned tak nevidí.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

117 saracénů na nafukovačce... takové neštěstí!

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful
http://supermariobros.online/

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.